facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wyślij nam wynik meczu

WYŚLIJ NAM WYNIK MECZU - BĄDŹ ŹRÓDŁEM INFORMACJI !!!

Serwis Futbol-Małopolska w dużej mierze współtworzony jest przez pasjonatów futbolu, czytelników takich jak Ty. Tylko dzięki Twojej pomocy Futbol-Małopolska będzie bardziej wiarygodny i aktualny. Jesteś kibicem, piłkarzem albo trenerem? Poinformuj tysiące żądnych informacji czytelników o wyniku Twojej drużyny. Dzięki Tobie tabela w naszym serwisie szybciej będzie zaktualizowana, a serwis stanie się bardziej rzetelny. Wesprzyj redakcję i wyślij nam wynik meczu.

OPCJA E-MAIL:

info@futmal.pl  (wszystkie rozgrywki)

(przykład: "Klasa Okręgowa (Kraków II): Proszowianka - Piast 2:2 / pozdrawiam Bozydar Kowalski pilkarz Piasta")

OPCJA SMS:

604-473-344 (wszystkie rozgrywki)

(przykład: "Klasa A (Kraków II): Bieżanowianka - Lot 2:2 / pozdrawiam Bozydar Kowalski pilkarz Lotu")


WYŚLIJ NAM RELACJĘ - ZOSTAŃ REPORTEREM !!!


PRZYKŁAD 

TEMAT MAILA: 
Klasa A (Kraków II): Puszcza - Zwierzyniecki 3:2
(przed wysłaniem maila z relacją, proszę wypełnić pole "Temat maila" w okienku wysyłania)

TREŚĆ MAILA:
Klasa A (Kraków II), 24.03.2007 - Liszki
Puszcza Niepołomice - Zwierzyniecki Kraków 3:2 (1:0)
Tomasz Sokołowski I 12, 54, Lewandowski 65 (k) - B.Grzelak 82, Bąk 90 (s)

Puszcza: Fabiański - R.Grzelak, Bąk, Głowacki (46 Kokoszka), Wasilewski - Błaszczykowski (56 Łobodziński), Lewandowski, Dudka, Piotr Brożek - Paweł Brożek, Tomasz Sokołowski I.
Zwierzyniecki: Boruc - Baszyński, Tupalski, Golański (46 Hajto), Żewłakow - Zieńczuk (56 Pawlusiński), Baran, Świątek, Kosowski - B.Grzelak, Tomasz Sokołowski II.

Tu powinna znaleźć się relacja z meczu, zawierająca opis sytuacji w których padły bramki i ewentualnie króciutki komentarz odnośnie wydarzeń boiskowych - pozbawiony jednak subiektywnych opinii. Sugerujemy zaniechać pisania relacji w przypadku chęci zamieszczenia w niej własnej oceny do wydarzeń boiskowych (np. decyzji arbitra). Relacja koniecznie musi być napisana w "bezosobowo" i obiektywnie, tj bez używania sformułowań typu: nasza drużyna, nasz bramkarz, nasz napastnik niestety spudłował.

"Ja JAN TWARDOWSKI oświadczam, iż posiadam pełne prawa autorskie i majątkowe do niniejszego tekstu oraz zdjęć i wyrażam zgodę na publikację w portalu Futbol-Małopolska" 

E-MAIL:

info@futmal.pl  (wszystkie rozgrywki)


WYŚLIJ NAM NEWSA - ZOSTAŃ INFORMATOREM !!!

UWAGA: Do każdego maila wysłanego do redakcji Futbol-Małopolska, zawierającego relację, zdjęcia lub wiadomości przeznaczone do publikacji w portalu Futbol-Małopolska należy dołączyć poniższe oświadczenie oraz koniecznie swój numer telefonu. Oświadczenie uwiarygodni przesłaną przez Ciebie czytelniku informację, a numer telefonu pozwoli nam dopytać Cię o więcej szczegółów. 

"Ja IMIĘ I NAZWISKO oświadczam, iż posiadam pełne prawa autorskie i majątkowe do niniejszego tekstu oraz zdjęć i wyrażam zgodę na publikację w portalu Futbol-Małopolska"

W pole "IMIE I NAZWISKO" należy wpisać imię i nazwisko autora/posiadacza praw autorskich i majątkowych tekstu i ew. zdjęć. Nie zamieszczenie oświadczenia uniemożliwi lub znacznie opóźni publikację nadesłanego materiału. Informujemy jednocześnie iż wszelkie dane personalne pozostaną do użytku tylko i wyłącznie redakcji Futbol-Małopolska i nie będą użyte do innych celów bez zgody samego zainteresowanego. Zastrzegamy sobie jednak prawo do udostępnienia adresu mailowego użytkownika, którego wiarygodność informacji przez Niego podanych zostanie poddana w wątpliwość przez - uznanych przez redakcję za wiarygodnych - czytelników serwisu.


Prosimy o nie przesyłanie informacji kopiowanych z innych serwisów internetowych czy prasy bez zgody ich autorów!

E-MAIL:

info@futmal.pl  (wszystkie rozgrywki)


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
:
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Lewart Lubartów
:
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
:
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
:
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
:
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
Clepardia Kraków
08.08.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
:
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
:
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
:
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
:
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
:
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Orlęta Rudawa
08.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
:
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
:
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
:
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
:
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
:
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
:
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
:
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
:
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
17:00
LKSKobylankaKobylanka
:
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
:
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
08.08.2020
17:30
Laskovia
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
:
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
:
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
:
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
:
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
:
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
16:00
Sokół Chorągwica
:
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
:
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
:
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
:
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
:
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
:
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
08.08.2020
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Wicher Stróża
:
Cisy Harbutowice
08.08.2020
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
:
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
:
Orzeł K.
08.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
:
Górnik Łęczna
08.08.2020
 
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
08.08.2020
 
APLG Gdańsk
:
KKP Bydgoszcz
08.08.2020
 
Medyk Konin
:
GKS Katowice
08.08.2020
 
ROW Rybnik
:
Śląsk Wrocław
08.08.2020
 
SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
08.08.2020