facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wiadomości

  


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Stal Mielec
21.11.2020
17:30
Warta Poznań
2:1
Wisła Kraków
21.11.2020
20:00
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
22.11.2020
17:30
Lech Poznań
3:3
Raków Częstochowa
22.11.2020
12:30
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
23.11.2020
20:30
Piast Gliwice
:
Lechia Gdańsk
23.11.2020
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Zagłębie Lubin
24.11.2020
18:00

Fortuna I liga

GKS Tychy
0:2
Miedź Legnica
21.11.2020
17:00
Stomil Olsztyn
0:1
GKS Jastrzębie
21.11.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:1
Korona Kielce
21.11.2020
17:00
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Chrobry Głogów
21.11.2020
17:00
Resovia Rzeszów
1:2
Arka Gdynia
21.11.2020
12:00
Odra Opole
1:1
Górnik Łęczna
22.11.2020
12:40
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Radomiak Radom
22.11.2020
12:40
ŁKS Łódź
4:4
Puszcza Niepołomice
22.11.2020
12:40
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.11.2020
12:30

II liga

Chojniczanka Chojnice
2:1
Stal Rzeszów
21.11.2020
16:00
KKS 1925 Kalisz
2:0
Lech II Poznań
21.11.2020
18:00
Błękitni Stargard
2:3
Znicz Pruszków
22.11.2020
13:00
Wigry Suwałki
1:2
GKS Katowice
22.11.2020
15:00
Motor Lublin
3:0
Hutnik Kraków
22.11.2020
19:00
Bytovia Bytów
1:0
Sokół Ostróda
22.11.2020
14:00
Skra Częstochowa
4:0
Olimpia Grudziądz
22.11.2020
13:00
Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
22.11.2020
12:00
Śląsk II Wrocław
0:0
Górnik Polkowice
22.11.2020
12:00

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
1:3
Stal Kraśnik
21.11.2020
11:00
Podlasie Biała Podlaska
1:2
Sokół Sieniawa
21.11.2020
12:00
Hetman Zamość
1:3
Wisła Sandomierz
21.11.2020
12:00
Avia Świdnik
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
21.11.2020
13:00
Chełmianka Chełm
4:2
Siarka Tarnobrzeg
21.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Wisła Puławy
21.11.2020
13:00
Stal Stalowa Wola
2:1
Podhale Nowy Targ
21.11.2020
13:00
Korona II Kielce
2:4
KS Wiązownica
21.11.2020
12:00
Wisłoka Dębica
1:1
Lewart Lubartów
21.11.2020
13:00
ŁKS Łagów
0:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
22.11.2020
13:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
25.11.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
25.11.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
25.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
25.11.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
4:1
LKS Rajsko
21.11.2020
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
0:0
Wierchy Rabka Zdrój
21.11.2020
12:00
Poprad Muszyna
3:1
Watra Białka Tatrzańska
21.11.2020
11:30
Metal Tarnów
4:0
Rylovia Rylowa
21.11.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
3:0 v.o.
Barciczanka Barcice
21.11.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
0:3
Sokół Słopnice
21.11.2020
13:00
Poprad Rytro
0:3
Skalnik Kamionka Wielka
21.11.2020
13:00
Limanovia Limanowa
4:0
Tarnovia Tarnów
21.11.2020
13:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
5:3
LOT Balice
21.11.2020
11:00
Bolesław Bukowno
1:1
Orzeł Iwanowice
21.11.2020
13:00
Orzeł Bębło
5:0
Przebój Wolbrom
21.11.2020
13:00
Pogoń Miechów
1:0
Spójnia Osiek
21.11.2020
13:00
TS Węgrzce
7:0
KS Olkusz
22.11.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
5:3
Zatorzanka Zator
21.11.2020
13:00
Niwa Nowa Wieś
:
Garbarz Zembrzyce
21.11.2020
 
przełożony

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Szynwałd
22.11.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Raba Książnice
1:1
Błyskawica Proszówki
21.11.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
3:0
Olimpia B.
21.11.2020
13:00
Sokół Borzęcin Górny
1:3
Poręba Spytkowska
21.11.2020
13:00
Sokół Maszkienice
0:1
Arkadia Olszyny
22.11.2020
13:00
Naprzód Sobolów
6:0
Orzeł Dębno
22.11.2020
13:00
Błyskawica Proszówki
:
Strażak Mokrzyska
25.11.2020
19:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Zagórzany
2:2
Dunajec Nowy Sącz
21.11.2020
13:00
LKS Łużna
1:5
Zyndram
22.11.2020
12:00

Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
2:1
Gwiazda Brzegi
21.11.2020
12:30
Zryw Szarów
:
Czarnochowice
22.11.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
4:0
Centuria Chechło
22.11.2020
13:00
Dłubnia Trzyciąż
1:6
Legion Bydlin
22.11.2020
13:00
Wielmożanka Wielmoża
2:0
Strażak Przybysławice
22.11.2020
11:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:9
UKS Dulowa
21.11.2020
13:00
SPRiN Regulice
1:7
Wolanka Wola Filipowska
22.11.2020
13:00

Klasa B (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
0:6
Kmita II Zabierzów
22.11.2020
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Gwarek Zabrze
2:2
Górnik Zabrze
21.11.2020
12:00
Hutnik Kraków
1:3
Legia Warszawa
21.11.2020
12:00
Wisła Kraków
2:0
Escola Varsovia Warszawa
21.11.2020
12:15
Arka G.
1:3
Cracovia Kraków
22.11.2020
11:00
Korona
2:1
SMS Łódź
22.11.2020
12:00
Lech Poznań
1:1
Lechia
22.11.2020
12:00
Zagłębie Lubin
0:0
Pogoń Szczecin
22.11.2020
12:15

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
1:2
KKP Bydgoszcz
22.11.2020
12:00
Górnik Łęczna
4:3
Olimpia Szczecin
22.11.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

SWD Wodzisław
4:0
Ślęza Wrocław
22.11.2020
14:00

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
23.11.2020
20:00
sztuczne boisko ul.Koletek w Krakowie

I liga futsalu (południe)

BSF Bochnia
2:3
AZS UMCS Lublin
21.11.2020
17:00
Stal Mielec
8:3
GKS Tychy
21.11.2020
19:30
Futsal Nowiny
:
Kamionka Mikołów
22.11.2020
15:30
Górnik Polkowice
:
Sośnica Gliwice
22.11.2020
17:00
Heiro Rzeszów
:
Unia Tarnów
22.11.2020
17:00
Profisport Wrocław
:
Gwiazda Ruda Śląska
22.11.2020
18:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Rekord Bielsko Biała
7:2
AZS UJ Kraków
21.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:1
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.11.2020
14:00