facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wiadomości

  


III liga, gr. 4

Stal Kraśnik
1:2
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Cracovia II Kraków
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Odwołany
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
Odwołany
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
Odwołany
ŁKS Łagów
2:1
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
KS Wiązownica
2:3
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
4:0
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
3:2
Korona II Kielce
12.08.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
 
odwołany
Jutrzenka Giebułtów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
15.08.2020
11:00
Hetman Zamość
:
Wisła Puławy
15.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Cracovia II Kraków
15.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Wisła Sandomierz
15.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Stal Kraśnik
15.08.2020
17:30
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
15.08.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
15.08.2020
11:00
Proszowianka Proszowice
:
Orzeł Ryczów
15.08.2020
11:00
Sokół Kocmyrzów
:
Orzeł Piaski Wielkie
15.08.2020
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Dalin Myślenice
15.08.2020
16:00
LKS Śledziejowice
:
Clepardia Kraków
15.08.2020
17:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
15.08.2020
17:00
Puszcza II
:
Pcimianka Pcim
15.08.2020
 
LKS Rajsko
:
Unia Oświęcim
15.08.2020
 
KS Chełmek
:
Słomniczanka Słomniki
15.08.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Metal Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
15.08.2020
11:00
Poprad Muszyna
:
Unia Tarnów
15.08.2020
11:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Rytro
15.08.2020
17:00
Glinik Gorlice
:
Lubań Maniowy
15.08.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Skalnik Kamionka Wielka
15.08.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Sokół Słopnice
15.08.2020
 
Wolania Wola Rzędzińska
:
Wierchy Rabka Zdrój
15.08.2020
 
Barciczanka Barcice
:
Rylovia Rylowa
15.08.2020
 
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
15.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
15.08.2020
11:00
Spójnia Osiek
:
Przebój Wolbrom
15.08.2020
17:00
LOT Balice
:
TS Węgrzce
15.08.2020
17:00
Leśnik Gorenice
:
Bolesław Bukowno
15.08.2020
17:30
Przemsza Klucze
:
Orzeł Bębło
15.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
3:6
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
4:1
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
1:0
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
3:0
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
3:1
Piast Wołowice
12.08.2020
 
Bronowianka Kraków
:
Skawinka Skawina
15.08.2020
11:00
Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
15.08.2020
11:00
Prokocim Kraków
:
Wieczysta Kraków
15.08.2020
 
Kmita Zabierzów
:
Borek Kraków
15.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
3:0
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00
Złomex Branice
:
Wróblowianka Wróblowice
15.08.2020
11:00
Orzeł Myślenice
:
Raba Dobczyce
15.08.2020
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Radziszowianka Radziszów
15.08.2020
17:00
Gdovia Gdów
:
Wiarusy Igołomia
15.08.2020
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Wiślanka Grabie
15.08.2020
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Pasternik Ochojno
15.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Sosnowianka Stanisław Dln
15.08.2020
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sokół Przytkowice
15.08.2020
17:00
LKS Żarki
:
Halniak Maków Podhalański
15.08.2020
17:00
Brzezina Osiek
:
Garbarz Zembrzyce
15.08.2020
17:00
Zatorzanka Zator
:
Niwa Nowa Wieś
15.08.2020
17:00
Tempo Białka
:
Hejnał Kęty
15.08.2020
17:00
Victoria Jaworzno
:
Zgoda Byczyna
15.08.2020
17:30

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Pogórze
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.08.2020
11:00
Wisła Szczucin
:
GLKS Gromnik
15.08.2020
17:00
Tuchovia Tuchów
:
LKS Szynwałd
15.08.2020
17:00
Unia Niedomice
:
LUKS Skrzyszów
15.08.2020
17:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Olimpia B.
:
Błyskawica Proszówki
15.08.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Orzeł Dębno
15.08.2020
17:00
Strażak Mokrzyska
:
Radłovia Radłów
15.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Helena Nowy Sącz
:
Podhalanin Biecz
15.08.2020
16:00
LKS Łużna
:
Gród Podegrodzie
15.08.2020
17:00
LKS Uście Gorlickie
:
LKSKobylankaKobylanka
15.08.2020
17:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
Wierchy Pasierbiec
15.08.2020
16:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Jordan Jordanów
15.08.2020
17:30
Turbacz Mszana Dolna
:
Jarmuta
15.08.2020
17:30
LKS Szaflary
:
Wiatr Ludźmierz
15.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
1:1
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:5
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
2:0
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
8:1
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
1:1
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
0:1
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
3:2
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
:
Prądniczanka II Kraków
15.08.2020
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Galicja Raciborowice
15.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
:
Michałowianka Michałowice
15.08.2020
 

Klasa A (Kraków II)

Tęcza Piekary
6:2
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
0:1
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
6:0
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
2:3
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
1:2
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
2:3
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00
Lotnik Kryspinów
:
Dragon Szczyglice
15.08.2020
16:00
Maszycanka Maszyce
:
Sokół Rybna
15.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Tęcza Piekary
15.08.2020
18:00
Iskra Czułów
:
Wisła Jeziorzany
15.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Krakus Swoszowice
3:0
Wanda Nowa Huta
12.08.2020
11:00
Gajowianka Gaj
1:2
Pogoń Skotniki
12.08.2020
17:00
Tramwaj Kraków
4:1
Strzelcy Kraków
12.08.2020
17:30
Bieżanowianka Kraków
3:1
Płomień Kostrze
12.08.2020
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
1:2
Rzozovia Rzozów
12.08.2020
18:00
Kabel Kraków
3:0
Fairant Kraków
12.08.2020
18:00
Iskra Krzęcin
:
Cedronka Wola Radziszowska
15.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
:
Bieżanowianka Kraków
15.08.2020
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
:
Piłkarz Podłęże
15.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
:
Zryw Szarów
15.08.2020
17:00
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
15.08.2020
17:00
Czarni Staniątki
:
Wolni Kłaj
15.08.2020
18:00
Iskra Zakrzów
:
UKS Sygneczów
15.08.2020
18:00

Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:4
Górki Myślenice
12.08.2020
17:30
Staw Polanka
:
Zielonka Wrząsowice
15.08.2020
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
Karpaty Siepraw
15.08.2020
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Gościbia Sułkowice
15.08.2020
17:00
LKS Rudnik
:
Hejnał Krzyszkowice
15.08.2020
17:30
Topór Tenczyn
:
Beskid Tokarnia
15.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Przebój Wolbrom
15.08.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Sokół Gołaczewy
15.08.2020
17:00
Olimpia Łobzów
:
Promień Przeginia
15.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Start Kamień
:
Wisła Jankowice
15.08.2020
16:00
MKS Alwernia
:
Unia Kwaczała
15.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Wieliczanka Wieliczka
15.08.2020
17:00
Gryf Wiatowice
:
Start Brzezie
15.08.2020
17:00
Gdovia II Gdów
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.08.2020
 
Górnik II Wieliczka
:
Tęcza Słomiróg
15.08.2020
 

Klasa B (Myślenice)

Cyrhla Krzczonów
2:1
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
15.08.2020
16:00
Wicher Stróża
:
Szczebel Lubień
15.08.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Hetman Dłużec
:
Nidzica Słaboszów
15.08.2020
16:00
Stare Bukowno
:
Pilica II Wierbka
15.08.2020
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Legia Warszawa
:
Górnik Zabrze
15.08.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Hutnik Kraków
15.08.2020
12:00
Pogoń Szczecin
:
Wisła Kraków
15.08.2020
11:00
SMS Łódź
:
Zagłębie Lubin
15.08.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.08.2020
12:30
Jagiellonia
:
Arka G.
15.08.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Motor Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
15.08.2020
13:30
Hutnik Kraków
:
Karpaty Krosno
15.08.2020
 
Cracovia Kraków
:
Stal Mielec
15.08.2020
15:00
Korona Kielce
:
Wisła Kraków
15.08.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
15.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Tarnów
15.08.2020
10:00
Sokół Stary Sącz
:
BKS Bochnia
15.08.2020
10:00
Orkan Raba Wyżna
:
Pcimianka Pcim
15.08.2020
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Puszcza Niepołomice
4:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.08.2020
14:00
Profi Zielonki
:
Garbarnia Kraków
15.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
15.08.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podgórze Kraków
15.08.2020
13:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Glinik Gorlice
15.08.2020
13:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia Tarnów
1:3
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
14.08.2020
18:00
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
15.08.2020
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:4
Garbarnia Kraków
12.08.2020
10:00
Unia Oświęcim
5:1
Okocimski Brzesko
12.08.2020
11:00
Unia Tarnów
10:0
AP 21 Kraków
12.08.2020
13:30
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
15.08.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.08.2020
16:00
Unia Tarnów
:
Unia Oświęcim
15.08.2020
 
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
15.08.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
12.08.2020
10:00
Raba Dobczyce
4:2
MOSiR Bochnia
12.08.2020
17:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
13.08.2020
18:00
Okocimski Brzesko
:
Raba Dobczyce
15.08.2020
13:00
Beskid A.
:
Sandecja Nowy Sącz
15.08.2020
 
Wisła Kraków
:
Tarnovia Tarnów
15.08.2020
 
Respect Szalowa
:
MOSiR Bochnia
15.08.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
5:1
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00
Kalwarianka
0:9
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
17:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja
15.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Tarnovia Tarnów
15.08.2020
 
Cracovia Kraków
:
Kalwarianka
15.08.2020
 
AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
15.08.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
2:0
AS Progress Andrychów
12.08.2020
17:00
Okocimski Brzesko
:
Fablok Chrzanów
15.08.2020
13:00
AS Progress Andrychów
:
Cracovia II
15.08.2020
 
Wisła Kraków
:
Podhale Nowy Targ
15.08.2020
 
Bronowianka
:
Limanovia Limanowa
15.08.2020
 

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
AZS UJ Kraków
15.08.2020
11:00
Śląsk Wrocław
:
SMS Łódź
15.08.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
APLG Gdańsk
15.08.2020
17:00

I liga kobiet (południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Czwórka Radom
15.08.2020
 
Stomil Olsztyn
:
Piastovia Piastów
15.08.2020
 
Pogoń Tczew
:
Resovia Rzeszów
15.08.2020
 
Polonia Środa Wielkopolska
:
UKS SMS II Łódź
15.08.2020
 
UKS Staszkówka Jelna
:
Tarnovia Tarnów
15.08.2020
 
Praga Warszawa
:
SWD Wodzisław
15.08.2020
 

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.08.2020
 
Prądniczanka Kraków
:
KSP Kielce
15.08.2020
 
Ząbkovia Ząbki
:
Włókniarz Białystok
15.08.2020
 
KS Raszyn
:
Wanda Nowa Huta
15.08.2020
 
AZS UW Warszawa
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.08.2020
 
Respekt Myślenice
:
Loczki Wyszków
15.08.2020