facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Olkusz II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Dłubnia Trzyciąż
9:1
Cobra Wężerów
18.08.2018
17:00
Victoria Smroków
1:7
Błyskawica Kolbark
19.08.2018
11:00
Northstar Miechów
8:1
Błękitni Falniów
19.08.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
13:0
Zryw Przesławice
19.08.2018
17:00
Sokół Gołaczewy
4:1
Nidzica Słaboszów
19.08.2018
17:00
Czapla Czaple Male
8:2
Trzy Buki Wierzchowisko
04.11.2018
11:00

2. kolejka 25.08.2018

Sokół Gołaczewy
2:2
Strumyk Zarzecze
26.08.2018
17:00
Zryw Przesławice
2:3
Northstar Miechów
26.08.2018
17:00
Błękitni Falniów
3:11
Dłubnia Trzyciąż
26.08.2018
17:00
Błyskawica Kolbark
4:1
Czapla Czaple Male
26.08.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
1:0
Trzy Buki Wierzchowisko
26.08.2018
17:00
Cobra Wężerów
Victoria Smroków
11.11.2018
13:00

3. kolejka 01.09.2018

Dłubnia Trzyciąż
3:1
Zryw Przesławice
01.09.2018
17:00
Trzy Buki Wierzchowisko
0:4
Błyskawica Kolbark
02.09.2018
11:00
Czapla Czaple Male
3:5
Cobra Wężerów
02.09.2018
11:00
Victoria Smroków
10:0
Błękitni Falniów
02.09.2018
17:00
Northstar Miechów
2:0
Sokół Gołaczewy
02.09.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
3:2
Nidzica Słaboszów
02.09.2018
17:00

4. kolejka 08.09.2018

Strumyk Zarzecze
3:0
Northstar Miechów
09.09.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
6:1
Dłubnia Trzyciąż
09.09.2018
16:00
Zryw Przesławice
0:1
Victoria Smroków
09.09.2018
16:00
Nidzica Słaboszów
1:1
Błyskawica Kolbark
09.09.2018
16:30
Błękitni Falniów
1:12
Czapla Czaple Male
09.09.2018
15:00
Cobra Wężerów
4:2
Trzy Buki Wierzchowisko
09.09.2018
16:00

5. kolejka 15.09.2018

Dłubnia Trzyciąż
1:0
Strumyk Zarzecze
15.09.2018
16:30
Trzy Buki Wierzchowisko
8:3
Błękitni Falniów
16.09.2018
11:00
Northstar Miechów
0:1
Nidzica Słaboszów
16.09.2018
16:00
Victoria Smroków
3:3
Sokół Gołaczewy
16.09.2018
11:00
Czapla Czaple Male
3:0
Zryw Przesławice
16.09.2018
11:00
Błyskawica Kolbark
4:1
Cobra Wężerów
16.09.2018
16:30

6. kolejka 22.09.2018

Northstar Miechów
0:1
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
3:1
Victoria Smroków
23.09.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
4:0
Czapla Czaple Male
23.09.2018
16:00
Zryw Przesławice
4:7
Trzy Buki Wierzchowisko
23.09.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
3:3
Cobra Wężerów
23.09.2018
16:00
Błękitni Falniów
2:10
Błyskawica Kolbark
23.09.2018
15:00

7. kolejka 29.09.2018

Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Sokół Gołaczewy
30.09.2018
11:00
Victoria Smroków
3:1
Northstar Miechów
30.09.2018
11:00
Cobra Wężerów
7:3
Błękitni Falniów
30.09.2018
15:00
Czapla Czaple Male
4:2
Strumyk Zarzecze
30.09.2018
11:00
Błyskawica Kolbark
5:1
Zryw Przesławice
30.09.2018
16:00
Dłubnia Trzyciąż
Nidzica Słaboszów
04.11.2018
13:00

8. kolejka 06.10.2018

Northstar Miechów
1:3
Czapla Czaple Male
06.10.2018
15:30
Dłubnia Trzyciąż
3:5
Victoria Smroków
06.10.2018
15:30
Strumyk Zarzecze
3:3
Trzy Buki Wierzchowisko
07.10.2018
15:30
Sokół Gołaczewy
3:1
Błyskawica Kolbark
07.10.2018
15:00
Zryw Przesławice
3:0
Cobra Wężerów
07.10.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
5:2
Błękitni Falniów
07.10.2018
15:00

9. kolejka 13.10.2018

Trzy Buki Wierzchowisko
3:0 v.o.
Northstar Miechów
14.10.2018
11:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Northstar, na boisku 3:4
Victoria Smroków
1:2
Nidzica Słaboszów
14.10.2018
11:00
Błękitni Falniów
1:7
Zryw Przesławice
14.10.2018
11:00
Cobra Wężerów
1:2
Sokół Gołaczewy
14.10.2018
15:00
Błyskawica Kolbark
1:0
Strumyk Zarzecze
14.10.2018
15:00
Czapla Czaple Male
0:5
Dłubnia Trzyciąż
11.11.2018
13:00

10. kolejka 20.10.2018

Northstar Miechów
0:1
Błyskawica Kolbark
20.10.2018
15:00
Dłubnia Trzyciąż
4:2
Trzy Buki Wierzchowisko
20.10.2018
15:00
Sokół Gołaczewy
8:0
Błękitni Falniów
21.10.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
1:1
Zryw Przesławice
21.10.2018
15:00
Victoria Smroków
2:1
Czapla Czaple Male
21.10.2018
11:00
Strumyk Zarzecze
6:1
Cobra Wężerów
04.11.2018
14:00

11. kolejka 27.10.2018

Trzy Buki Wierzchowisko
1:5
Victoria Smroków
28.10.2018
11:00
Zryw Przesławice
1:5
Sokół Gołaczewy
28.10.2018
14:00
Błękitni Falniów
2:3
Strumyk Zarzecze
28.10.2018
11:00
Cobra Wężerów
0:6
Northstar Miechów
28.10.2018
14:00
Czapla Czaple Male
3:1
Nidzica Słaboszów
28.10.2018
14:00
Błyskawica Kolbark
0:3
Dłubnia Trzyciąż
28.10.2018
14:00

12. kolejka 30.03.2019

Cobra Wężerów
3:4
Dłubnia Trzyciąż
31.03.2019
12:00
Błyskawica Kolbark
2:1
Victoria Smroków
31.03.2019
15:00
Błękitni Falniów
0:12
Northstar Miechów
31.03.2019
15:00
Zryw Przesławice
1:2
Strumyk Zarzecze
31.03.2019
15:00
Nidzica Słaboszów
3:4
Sokół Gołaczewy
31.03.2019
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:3
Czapla Czaple Male
31.03.2019
11:00

13. kolejka 06.04.2019

Strumyk Zarzecze
2:5
Sokół Gołaczewy
07.04.2019
14:00
Dłubnia Trzyciąż
3:0 v.o.
Błękitni Falniów
07.04.2019
16:00
Czapla Czaple Male
2:4
Błyskawica Kolbark
07.04.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:2
Nidzica Słaboszów
07.04.2019
11:00
Victoria Smroków
2:2
Cobra Wężerów
07.04.2019
11:00
Northstar Miechów
3:0
Zryw Przesławice
20.04.2019
15:00
W 37 minucie przy stanie 3:0 mecz przerwano z powodu zdekompletowania drużyny Zrywu

14. kolejka 13.04.2019

Zryw Przesławice
0:9
Dłubnia Trzyciąż
14.04.2019
15:00
Błyskawica Kolbark
4:0
Trzy Buki Wierzchowisko
14.04.2019
15:00
Cobra Wężerów
2:5
Czapla Czaple Male
14.04.2019
12:00
Błękitni Falniów
2:9
Victoria Smroków
14.04.2019
15:00
Sokół Gołaczewy
1:1
Northstar Miechów
14.04.2019
16:00
Nidzica Słaboszów
3:1
Strumyk Zarzecze
14.04.2019
16:00

15. kolejka 27.04.2019

Dłubnia Trzyciąż
2:2
Sokół Gołaczewy
27.04.2019
17:00
Victoria Smroków
4:1
Zryw Przesławice
27.04.2019
16:00
Northstar Miechów
7:0
Strumyk Zarzecze
28.04.2019
15:00
walkower 7:0, mecz przerwany w 75 minucie przy stanie 7:3 z powodu opuszczenia boiska przez gości
Błyskawica Kolbark
6:1
Nidzica Słaboszów
28.04.2019
15:00
Czapla Czaple Male
12:1
Błękitni Falniów
28.04.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:3
Cobra Wężerów
28.04.2019
11:00

16. kolejka 04.05.2019

Strumyk Zarzecze
1:4
Dłubnia Trzyciąż
05.05.2019
16:30
Błękitni Falniów
3:7
Trzy Buki Wierzchowisko
05.05.2019
16:00
Nidzica Słaboszów
1:4
Northstar Miechów
05.05.2019
16:00
Sokół Gołaczewy
6:0
Victoria Smroków
05.05.2019
17:00
Zryw Przesławice
4:7
Czapla Czaple Male
05.05.2019
15:00
Cobra Wężerów
1:7
Błyskawica Kolbark
05.05.2019
12:00

17. kolejka 11.05.2019

Dłubnia Trzyciąż
0:2
Northstar Miechów
11.05.2019
17:00
Victoria Smroków
4:4
Strumyk Zarzecze
12.05.2019
11:00
Czapla Czaple Male
5:4
Sokół Gołaczewy
12.05.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:2
Zryw Przesławice
12.05.2019
11:00
Cobra Wężerów
3:4
Nidzica Słaboszów
12.05.2019
12:00
Błyskawica Kolbark
3:0 v.o.
Błękitni Falniów
12.05.2019
15:00

18. kolejka 18.05.2019

Northstar Miechów
1:3
Victoria Smroków
18.05.2019
17:00
Sokół Gołaczewy
4:1
Trzy Buki Wierzchowisko
19.05.2019
15:00
Błękitni Falniów
2:2
Cobra Wężerów
19.05.2019
16:00
Strumyk Zarzecze
5:3
Czapla Czaple Male
19.05.2019
17:00
Nidzica Słaboszów
1:2
Dłubnia Trzyciąż
19.05.2019
16:30
Zryw Przesławice
3:3
Błyskawica Kolbark
12.06.2019
18:00

19. kolejka 25.05.2019

Cobra Wężerów
0:2
Zryw Przesławice
25.05.2019
12:00
Czapla Czaple Male
5:4
Northstar Miechów
26.05.2019
11:00
Victoria Smroków
1:3
Dłubnia Trzyciąż
26.05.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Strumyk Zarzecze
26.05.2019
11:00
Błyskawica Kolbark
1:3
Sokół Gołaczewy
26.05.2019
15:00
Błękitni Falniów
3:2
Nidzica Słaboszów
26.05.2019
16:00

20. kolejka 01.06.2019

Northstar Miechów
3:0 v.o.
Trzy Buki Wierzchowisko
01.06.2019
17:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Czapla Czaple Male
01.06.2019
17:00
Nidzica Słaboszów
2:5
Victoria Smroków
02.06.2019
10:00
Zryw Przesławice
2:2
Błękitni Falniów
02.06.2019
16:00
Sokół Gołaczewy
3:0 v.o.
Cobra Wężerów
02.06.2019
17:30
Strumyk Zarzecze
3:1
Błyskawica Kolbark
02.06.2019
17:00

21. kolejka 08.06.2019

Błyskawica Kolbark
4:1
Northstar Miechów
09.06.2019
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:4
Dłubnia Trzyciąż
09.06.2019
11:00
Błękitni Falniów
1:9
Sokół Gołaczewy
09.06.2019
16:00
Zryw Przesławice
3:3
Nidzica Słaboszów
09.06.2019
16:00
Czapla Czaple Male
2:4
Victoria Smroków
09.06.2019
11:00
Cobra Wężerów
2:2
Strumyk Zarzecze
09.06.2019
12:00

22. kolejka 15.06.2019

Victoria Smroków
7:3
Trzy Buki Wierzchowisko
16.06.2019
16:00
Sokół Gołaczewy
4:1
Zryw Przesławice
16.06.2019
16:00
Strumyk Zarzecze
3:0 v.o.
Błękitni Falniów
16.06.2019
16:00
Northstar Miechów
6:1
Cobra Wężerów
16.06.2019
16:00
Nidzica Słaboszów
v.o.
Czapla Czaple Male
16.06.2019
16:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Błyskawica Kolbark
16.06.2019
16:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 15.06.2019

16.06.2019
16:00
Victoria Smroków
7:3
Trzy Buki Wierzchowisko
16.06.2019
16:00
Sokół Gołaczewy
4:1
Zryw Przesławice
16.06.2019
16:00
Strumyk Zarzecze
3:0 v.o.
Błękitni Falniów
16.06.2019
16:00
Northstar Miechów
6:1
Cobra Wężerów
16.06.2019
16:00
Nidzica Słaboszów
v.o.
Czapla Czaple Male
16.06.2019
16:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Błyskawica Kolbark

22. kolejka 15.06.2019

16.06.2019
16:00
Victoria Smroków
7:3
Trzy Buki Wierzchowisko
16.06.2019
16:00
Sokół Gołaczewy
4:1
Zryw Przesławice
16.06.2019
16:00
Strumyk Zarzecze
3:0 v.o.
Błękitni Falniów
16.06.2019
16:00
Northstar Miechów
6:1
Cobra Wężerów
16.06.2019
16:00
Nidzica Słaboszów
v.o.
Czapla Czaple Male
16.06.2019
16:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Błyskawica Kolbark

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
:
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
:
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Borek Kraków
19.08.2019
18:00
Strzelcy
:
Krakus Swoszowice
19.08.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:1
Cracovia Kraków
17.08.2019
15:00
Arka Gdynia
0:0
Lech Poznań
17.08.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
3:1
Górnik Zabrze
17.08.2019
20:00
Piast Gliwice
1:0
Wisła Płock
18.08.2019
15:00
Legia Warszawa
1:0
Zagłębie Lubin
18.08.2019
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Lechia Gdańsk
18.08.2019
17:30
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
0:2
Warta Poznań
17.08.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Miedź Legnica
17.08.2019
15:00
Wigry Suwałki
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2019
19:00
GKS Jastrzębie
1:1
GKS Bełchatów
17.08.2019
20:00
Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Skra Częstochowa
1:0
Górnik Polkowice
17.08.2019
16:00
Błękitni Stargard
1:3
GKS Katowice
17.08.2019
16:00
Pogoń Siedlce
0:1
Znicz Pruszków
17.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:0
Lech II Poznań
17.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:3
Resovia Rzeszów
17.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
0:2
Garbarnia Kraków
17.08.2019
17:30
Bytovia Bytów
4:1
Stal Stalowa Wola
17.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
1:1
Widzew Łódź
17.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
1:3
Elana Toruń
18.08.2019
13:05
Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
18:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
 
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
 
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
 
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
 

III liga, grupa IV

Korona II Kielce
2:0
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2019
12:00
Wisłoka Dębica
4:1
Podlasie Biała Podlaska
18.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Sokół Sieniawa
18.08.2019
17:00
Hutnik Kraków
3:3
Wisła Sandomierz
18.08.2019
17:00
Stal Kraśnik
5:0
Avia Świdnik
18.08.2019
17:00
Hetman Zamość
2:1
Podhale Nowy Targ
18.08.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2019
17:00
Wisła Puławy
0:0
Chełmianka Chełm
18.08.2019
17:00
Motor Lublin
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.08.2019
19:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
4:2
Wisła II Kraków
17.08.2019
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Clepardia Kraków
18.08.2019
16:30
MKS Trzebinia
2:2
Skawinka Skawina
18.08.2019
17:00
Orzeł Ryczów
1:0
Czarni Staniątki
18.08.2019
17:00
Unia Oświęcim
4:0
LKS Rajsko
18.08.2019
17:30
Słomniczanka Słomniki
1:0
Sokół Kocmyrzów
18.08.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:1
Wiślanie Jaśkowice
18.08.2019
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Beskid Andrychów
18.08.2019
17:00
LKS Jawiszowice
1:10
Cracovia II Kraków
18.08.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
2:0
Poprad Rytro
17.08.2019
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:3
Limanovia Limanowa
17.08.2019
17:00
Poprad Muszyna
4:0
Tarnovia Tarnów
17.08.2019
13:00
Watra Białka Tatrzańska
0:2
Glinik Gorlice
18.08.2019
17:00
Lubań Maniowy
0:5
Sandecja II Nowy Sącz
18.08.2019
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Orkan Szczyrzyc
18.08.2019
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:2
Unia Tarnów
18.08.2019
11:00
GKS Drwinia
5:2
Barciczanka Barcice
18.08.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
1:3
LKS Niedźwiedź
17.08.2019
18:00
Bolesław Bukowno
1:1
KS Olkusz
17.08.2019
18:00
Spójnia Osiek
1:0
LOT Balice
18.08.2019
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Prądniczanka Kraków
18.08.2019
17:00
Przebój Wolbrom
5:1
Orzeł Iwanowice
18.08.2019
11:00
Zieleńczanka Zielonki
0:5
Proszowianka Proszowice
18.08.2019
11:00
Grębałowianka Kraków
0:1
Piliczanka Pilica
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Hutnik II Kraków
7:3
Wiślanie II Jaśkowice
17.08.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:1
Wieczysta Kraków
17.08.2019
17:00
Prokocim Kraków
1:3
Garbarnia II Kraków
17.08.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
0:4
Błękitni Modlnica
17.08.2019
17:30
Piast Wołowice
5:4
Borek Kraków
18.08.2019
16:00
Dąbski Kraków
2:2
TS Węgrzce
18.08.2019
17:00
Kmita Zabierzów
2:4
Bronowianka Kraków
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
17.08.2019
17:30
Raba Dobczyce
0:0
Pasternik Ochojno
17.08.2019
17:00
LKS Śledziejowice
5:0
Jordan Sum Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Tempo Rzeszotary
2:3
Gdovia Gdów
17.08.2019
17:00
Targowianka Targowisko
3:1
Górnik Wieliczka
18.08.2019
11:30
Wiarusy Igołomia
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
18.08.2019
16:30
Wiślanka Grabie
2:0
Błękitni Bodzanów
18.08.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Niwa Nowa Wieś
1:3
Victoria Jaworzno
17.08.2019
16:00
Zatorzanka Zator
3:2
LKS Żarki
17.08.2019
17:00
Brzezina Osiek
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
17.08.2019
17:00
KS Chełmek
8:1
Arka Babice
17.08.2019
17:00
MKS Libiąż
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
17.08.2019
13:30
Nadwiślanin Gromiec
3:2
Halniak Maków Podhalański
18.08.2019
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
3:3
LKS Gorzów
18.08.2019
17:00
Tempo Białka
2:0
Garbarz Zembrzyce_
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Polan Żabno
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
17.08.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
17.08.2019
17:00
Metal Tarnów
13:0
LKS Ładna
17.08.2019
17:00
LKS Szynwałd
0:4
Dunajec Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Olimpia Wojnicz
0:2
Ikar Odporyszów
17.08.2019
17:30
Pogórze
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
18.08.2019
15:00
Wisła Szczucin
1:4
GLKS Gromnik
18.08.2019
17:00
Unia Niedomice
1:2
Zorza Zaczarnie
18.08.2019
17:30
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Gnojnik
3:2
Orzeł Dębno
17.08.2019
16:00
Raba Książnice
4:3
Olimpia Kąty
17.08.2019
17:00
Strażak Mokrzyska
5:0
Jadowniczanka Jadowniki
17.08.2019
17:00
Rylovia Rylowa
4:1
Olimpia B.
18.08.2019
12:00
Sokół Maszkienice
4:3
Radłovia Radłów
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Uście Gorlickie
5:1
Sokół Stary Sącz
17.08.2019
17:00
LKS Kobylanka
3:2
Gród Podegrodzie
17.08.2019
17:00
Grybovia Grybów
1:1
Orzeł Wojnarowa
18.08.2019
11:00
Hart Tęgoborze
0:0
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
11:00
LKS Zagórzany
1:5
Kolejarz Stróże
18.08.2019
11:00
Zyndram
1:1
Zawisza R.
18.08.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
1:3
Skalnik Kamionka Wielka
18.08.2019
15:00
LKS Korzenna
6:0
LKS Łużna
18.08.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

LKS Szaflary
3:1
Babia Góra Lipnica Wielka
17.08.2019
18:00
Sokół Słopnice
5:0
Granit Czarna Góra
17.08.2019
18:00
Laskovia
0:1
Jordan Jordanów
17.08.2019
17:00
Huragan Waksmund
0:4
Turbacz Mszana Dolna
18.08.2019
13:00
Jarmuta
4:0
Krokus
18.08.2019
17:00
LKS Rupniów
0:4
AKS Ujanowice
18.08.2019
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
8:0
Wilga Koźmice Wielkie
17.08.2019
17:00
Zieloni Niegowić
4:6
Gwiazda Brzegi
17.08.2019
17:00
Złomex Branice
4:0
Czarnochowice
17.08.2019
17:00
Strażak Kokotów
0:0
Rożnowa
18.08.2019
17:30
Piłkarz Podłęże
1:2
UKS Sygneczów
18.08.2019
17:00
Wolni Kłaj
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.08.2019
17:00
Zryw Szarów
0:5
Contra Sułków
18.08.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
7:2
Beskid Tokarnia
17.08.2019
15:00
Staw Polanka
3:3
Clavia Świątniki Górne
17.08.2019
17:00
Rokita Kornatka
0:1
Karpaty Siepraw
17.08.2019
17:00
Skalnik Trzemeśnia
5:2
Górki Myślenice
17.08.2019
17:00
Sokół Borzęta
2:0
Gościbia Sułkowice
17.08.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
LKS Rudnik
17.08.2019
17:00
Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:4
Strażak Przybysławice
17.08.2019
16:00
Centuria Chechło
0:7
Przebój II Wolbrom
17.08.2019
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Spartak Charsznica
18.08.2019
17:00
Błysk Zederman
1:2
Legion Bydlin
18.08.2019
17:00
Pilica Wierbka
0:3
Olimpia Łobzów
18.08.2019
17:00
Leśnik Gorenice
6:1
Promień Przeginia
18.08.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Sokół Gołaczewy
18.08.2019
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisełka Rozkochów
3:1
Promyk Bolęcin
17.08.2019
17:00
Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
17.08.2019
17:00
UKS Dulowa
1:4
MKS Alwernia
17.08.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
4:2
SPRiN Regulice
17.08.2019
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
4:4
Gryf Wiatowice
17.08.2019
17:00
Naprzód Ochmanów
4:2
Ledniczanka
17.08.2019
17:30
Wiarusy II
3:3
Gdovia II Gdów
17.08.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
17.08.2019
17:30
Sokół Chorągwica
8:1
Iskra Zakrzów
18.08.2019
17:00
Tęcza Słomiróg
2:2
Górnik II Wieliczka
18.08.2019
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
Batory Wola Batorska
18.08.2019
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Lech Poznań
3:2
Górnik Zabrze
17.08.2019
12:00
Cracovia Kraków
1:3
Korona Kielce
17.08.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
Zagłębie Lubin
17.08.2019
12:00
Pogoń Szczecin
4:0
SMS Łódź
17.08.2019
11:00
Legia Warszawa
3:0
Arka G.
17.08.2019
14:00
Jagiellonia
5:1
Hutnik Kraków
17.08.2019
12:00
Śląsk Wrocław
6:6
Lechia
18.08.2019
12:00
Gwarek Zabrze
0:2
Wisła Kraków
18.08.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

BKS Lublin
0:3
Cracovia Kraków
17.08.2019
17:00
Wisła Kraków
1:1
Podgórze Kraków
17.08.2019
10:00
Stal Mielec
0:5
Karpaty Krosno
17.08.2019
12:30
Korona Kielce
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
17.08.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Wisła Kraków
5:0
Stal Rz.
17.08.2019
12:30
AP 21 Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2019
14:30
KKP Korona
1:1
Motor Lublin
18.08.2019
12:00
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Dalin Myślenice
17.08.2019
10:00
Górnik Wieliczka
3:2
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
Spartak S.
1:3
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2019
11:00
Orkan Raba Wyżna
1:4
Puszcza Niepołomice
17.08.2019
16:00
Profi Zielonki
2:2
Unia Tarnów
17.08.2019
10:00
Pcimianka Pcim
7:3
Limanovia Limanowa
18.08.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:3
BKS Bochnia
18.08.2019
10:00
Garbarnia Kraków
3:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Profi Zielonki
1:0
Garbarnia Kraków
17.08.2019
13:00
Tarnovia Tarnów
4:2
Pcimianka
17.08.2019
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:4
Hutnik Kraków
17.08.2019
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dąb P.
1:2
Soła Oświęcim
17.08.2019
11:00
MKS Trzebinia
2:0
Limanovia Limanowa
17.08.2019
10:00
Unia Tarnów
2:3
Glinik/Karpatia Gorlice
18.08.2019
18:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
4:4
Unia Oświęcim
17.08.2019
13:00
Cracovia Kraków
7:1
Okocimski Brzesko
18.08.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
16:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
2:3
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
MOSiR Bochnia
4:2
Limanovia
17.08.2019
09:30
Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
5:0
TS Wisła I Kraków
17.08.2019
11:00
Sandecja II
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00
Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
6:0
Mitech Żywiec
17.08.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:2
Czarni Sosnowiec
17.08.2019
12:00
Rolnik Głogówek
1:6
SMS Łódź
18.08.2019
16:00
GKS Katowice
7:3
Olimpia Szczecin
18.08.2019
16:00
AZS Wrocław
0:3
AZS UJ Kraków
18.08.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
0:4
Medyk Konin
18.08.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Resovia Rzeszów
3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.08.2019
12:00
ROW Rybnik
2:0
Rekord Bielsko Biała
17.08.2019
16:00
Sparta Daleszyce
4:2
Wanda Nowa Huta
17.08.2019
12:00
Czwórka Radom
2:0
Respekt Myślenice
18.08.2019
17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
6:0
ISD-AJD Częstochowa
18.08.2019
12:00
SWD Wodzisław
1:4
Tarnovia Tarnów
18.08.2019
12:00