facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rozpoczęciem sezonu, z rozgrywek wycofał się LKS Libertów. 
Przed rozpoczęciem sezonu, w wyniku fuzji zespół Bronowicki Kraków przystąpił do rozgrywek jako Bronowicki/Bratniak Kraków.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.08.2018

Płomień Jerzmanowice
2:7
MKS Skała 2004
25.08.2018
15:00
Zawisza Sulechów
Clepardia II Kraków
25.08.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
2:2
Albertus Kraków
25.08.2018
17:00
Polonia Wilczkowice
2:3
Fairant Kraków
26.08.2018
17:00
Kabel Kraków
7:3
Prądniczanka II Kraków
26.08.2018
17:00
Orzeł II Bębło
1:1
Bronowicki Kraków
19.09.2018
17:00
Błękitni II Modlnica pauzuje.

2. kolejka 01.09.2018

Błękitni II Modlnica
2:2
Zawisza Sulechów
01.09.2018
17:00
Clepardia II Kraków
3:1
Polonia Wilczkowice
01.09.2018
14:00
Kabel Kraków
2:3
MKS Skała 2004
01.09.2018
12:00
Grębałowianka II Kraków
Prądniczanka II Kraków
02.09.2018
 
Albertus Kraków
0:11
Orzeł II Bębło
02.09.2018
17:00
Fairant Kraków
4:3
Płomień Jerzmanowice
02.09.2018
15:00
Bronowicki Kraków pauzuje.

3. kolejka 05.09.2018

Orzeł II Bębło
0:3
Prądniczanka II Kraków
05.09.2018
17:30
Polonia Wilczkowice
Błękitni II Modlnica
05.09.2018
17:30
MKS Skała 2004
7:0
Fairant Kraków
05.09.2018
17:30
Płomień Jerzmanowice
2:7
Clepardia II Kraków
05.09.2018
17:00
Zawisza Sulechów
1:7
Bronowicki Kraków
05.09.2018
17:30
Kabel Kraków
4:0
Grębałowianka II Kraków
05.09.2018
17:30
Albertus Kraków pauzuje.

4. kolejka 08.09.2018

Błękitni II Modlnica
Płomień Jerzmanowice
09.09.2018
17:00
Grębałowianka II Kraków
3:5
Orzeł II Bębło
09.09.2018
16:30
Albertus Kraków
1:1
Zawisza Sulechów
09.09.2018
17:00
Clepardia II Kraków
2:4
MKS Skała 2004
09.09.2018
13:00
Bronowicki Kraków
6:3
Polonia Wilczkowice
09.09.2018
17:00
Kabel Kraków
3:1
Fairant Kraków
09.09.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków pauzuje.

5. kolejka 15.09.2018

MKS Skała 2004
Błękitni II Modlnica
15.09.2018
17:00
Płomień Jerzmanowice
4:1
Bronowicki Kraków
15.09.2018
15:00
Polonia Wilczkowice
2:5
Albertus Kraków
16.09.2018
17:00
Fairant Kraków
1:2
Clepardia II Kraków
16.09.2018
15:00
Zawisza Sulechów
5:7
Prądniczanka II Kraków
16.09.2018
16:00
Orzeł II Bębło
0:4
Kabel Kraków
16.09.2018
12:00
Grębałowianka II Kraków pauzuje.

6. kolejka 22.09.2018

Bronowicki Kraków
1:3
MKS Skała 2004
22.09.2018
16:00
Polonia Wilczkowice
3:17
Prądniczanka II Kraków
23.09.2018
16:30
Błękitni II Modlnica
1:0
Fairant Kraków
23.09.2018
11:00
Grębałowianka II Kraków
3:2
Zawisza Sulechów
23.09.2018
16:00
Albertus Kraków
0:7
Płomień Jerzmanowice
23.09.2018
16:30
Kabel Kraków
Clepardia II Kraków
23.09.2018
16:30
Orzeł II Bębło pauzuje.

7. kolejka 29.09.2018

Płomień Jerzmanowice
0:3
Prądniczanka II Kraków
29.09.2018
15:00
Zawisza Sulechów
4:1
Orzeł II Bębło
29.09.2018
16:00
Polonia Wilczkowice
1:6
Grębałowianka II Kraków
30.09.2018
16:00
MKS Skała 2004
2:1
Albertus Kraków
30.09.2018
16:00
Clepardia II Kraków
Błękitni II Modlnica
30.09.2018
11:00
Fairant Kraków
2:2
Bronowicki Kraków
30.09.2018
15:00
Kabel Kraków pauzuje.

8. kolejka 06.10.2018

Płomień Jerzmanowice
4:5
Grębałowianka II Kraków
06.10.2018
15:00
Bronowicki Kraków
1:3
Clepardia II Kraków
06.10.2018
16:00
MKS Skała 2004
2:4
Prądniczanka II Kraków
07.10.2018
15:00
Orzeł II Bębło
3:1
Polonia Wilczkowice
07.10.2018
16:00
Albertus Kraków
0:1
Fairant Kraków
07.10.2018
16:00
Kabel Kraków
Błękitni II Modlnica
07.10.2018
15:00
Zawisza Sulechów pauzuje.

9. kolejka 13.10.2018

MKS Skała 2004
8:0
Grębałowianka II Kraków
13.10.2018
16:00
Płomień Jerzmanowice
1:2
Orzeł II Bębło
13.10.2018
15:00
Zawisza Sulechów
2:1
Kabel Kraków
13.10.2018
16:00
Błękitni II Modlnica
Bronowicki Kraków
14.10.2018
15:30
Clepardia II Kraków
12:1
Albertus Kraków
14.10.2018
11:00
Fairant Kraków
2:6
Prądniczanka II Kraków
14.10.2018
15:00
Polonia Wilczkowice pauzuje.

10. kolejka 20.10.2018

Zawisza Sulechów
3:0
Polonia Wilczkowice
20.10.2018
15:00
Clepardia II Kraków
7:1
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
13:00
Orzeł II Bębło
3:3
MKS Skała 2004
21.10.2018
15:30
Grębałowianka II Kraków
2:0
Fairant Kraków
21.10.2018
15:00
Albertus Kraków
Błękitni II Modlnica
21.10.2018
15:00
Kabel Kraków
5:1
Bronowicki Kraków
21.10.2018
14:00
Płomień Jerzmanowice pauzuje.

11. kolejka 27.10.2018

Clepardia II Kraków
0:1
Grębałowianka II Kraków
27.10.2018
14:30
Płomień Jerzmanowice
2:2
Zawisza Sulechów
27.10.2018
15:00
Bronowicki Kraków
5:0
Albertus Kraków
27.10.2018
15:00
Fairant Kraków
3:1
Orzeł II Bębło
28.10.2018
14:30
Polonia Wilczkowice
1:9
Kabel Kraków
28.10.2018
14:00
Błękitni II Modlnica
Prądniczanka II Kraków
23.03.2019
15:00
MKS Skała 2004 pauzuje.

12. kolejka 03.11.2018

Orzeł II Bębło
2:3
Clepardia II Kraków
03.11.2018
14:00
Kabel Kraków
13:1
Albertus Kraków
03.11.2018
14:00
Zawisza Sulechów
3:5
MKS Skała 2004
03.11.2018
14:00
Grębałowianka II Kraków
Błękitni II Modlnica
04.11.2018
13:00
Polonia Wilczkowice
1:2
Płomień Jerzmanowice
04.11.2018
13:00
Bronowicki Kraków
0:2
Prądniczanka II Kraków
17.11.2018
13:00
Fairant Kraków pauzuje.

13. kolejka 10.11.2018

Albertus Kraków
2:8
Prądniczanka II Kraków
10.11.2018
14:00
MKS Skała 2004
7:1
Polonia Wilczkowice
10.11.2018
13:00
Orzeł II Bębło
Błękitni II Modlnica
10.11.2018
14:00
Płomień Jerzmanowice
2:1
Kabel Kraków
10.11.2018
14:00
Bronowicki Kraków
2:1
Grębałowianka II Kraków
10.11.2018
11:00
Fairant Kraków
3:1
Zawisza Sulechów
11.11.2018
14:00
Clepardia II Kraków pauzuje.

14. kolejka 30.03.2019

Clepardia II Kraków
0:0
Zawisza Sulechów
30.03.2019
14:00
Albertus Kraków
4:5
Grębałowianka II Kraków
30.03.2019
15:00
Prądniczanka II Kraków
3:4
Kabel Kraków
30.03.2019
16:30
Bronowicki Kraków
5:4
Orzeł II Bębło
30.03.2019
12:00
MKS Skała 2004
2:1
Płomień Jerzmanowice
31.03.2019
17:00
Fairant Kraków
3:4
Polonia Wilczkowice
31.03.2019
14:00
Błękitni II Modlnica pauzuje.

15. kolejka 06.04.2019

Zawisza Sulechów
Błękitni II Modlnica
06.04.2019
15:00
Orzeł II Bębło
7:0
Albertus Kraków
06.04.2019
17:00
Polonia Wilczkowice
6:2
Clepardia II Kraków
07.04.2019
11:00
MKS Skała 2004
0:1
Kabel Kraków
07.04.2019
17:00
Prądniczanka II Kraków
6:1
Grębałowianka II Kraków
07.04.2019
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Fairant Kraków
07.04.2019
17:00
Bronowicki Kraków pauzuje.

16. kolejka 13.04.2019

Prądniczanka II Kraków
4:0
Orzeł II Bębło
13.04.2019
17:00
Clepardia II Kraków
0:8
Płomień Jerzmanowice
13.04.2019
11:00
Błękitni II Modlnica
Polonia Wilczkowice
14.04.2019
17:00
Fairant Kraków
1:2
MKS Skała 2004
14.04.2019
17:00
Bronowicki Kraków
Zawisza Sulechów
14.04.2019
15:00
Grębałowianka II Kraków
0:4
Kabel Kraków
14.04.2019
17:00
Albertus Kraków pauzuje.

17. kolejka 20.04.2019

Płomień Jerzmanowice
Błękitni II Modlnica
20.04.2019
17:00
Orzeł II Bębło
2:0
Grębałowianka II Kraków
20.04.2019
17:00
Zawisza Sulechów
9:3
Albertus Kraków
20.04.2019
16:00
MKS Skała 2004
3:0
Clepardia II Kraków
20.04.2019
14:00
Polonia Wilczkowice
6:0
Bronowicki Kraków
20.04.2019
13:00
Fairant Kraków
1:2
Kabel Kraków
24.04.2019
18:00
Prądniczanka II Kraków pauzuje.

18. kolejka 27.04.2019

Bronowicki Kraków
4:3
Płomień Jerzmanowice
27.04.2019
17:00
Albertus Kraków
2:3
Polonia Wilczkowice
27.04.2019
16:00
Clepardia II Kraków
6:4
Fairant Kraków
27.04.2019
14:00
Błękitni II Modlnica
MKS Skała 2004
28.04.2019
17:00
Prądniczanka II Kraków
6:1
Zawisza Sulechów
28.04.2019
17:00
Kabel Kraków
6:1
Orzeł II Bębło
28.04.2019
17:00
Grębałowianka II Kraków pauzuje.

19. kolejka 01.05.2019

MKS Skała 2004
3:0
Bronowicki Kraków
30.04.2019
18:00
Prądniczanka II Kraków
7:2
Polonia Wilczkowice
01.05.2019
17:00
Zawisza Sulechów
5:0
Grębałowianka II Kraków
01.05.2019
17:00
Płomień Jerzmanowice
4:1
Albertus Kraków
01.05.2019
18:00
Clepardia II Kraków
0:4
Kabel Kraków
01.05.2019
14:00
Fairant Kraków
Błękitni II Modlnica
08.05.2019
18:00
Orzeł II Bębło pauzuje.

20. kolejka 04.05.2019

Prądniczanka II Kraków
4:1
Płomień Jerzmanowice
04.05.2019
17:30
Albertus Kraków
0:15
MKS Skała 2004
04.05.2019
17:00
Orzeł II Bębło
1:0
Zawisza Sulechów
05.05.2019
17:00
Grębałowianka II Kraków
3:4
Polonia Wilczkowice
05.05.2019
17:00
Błękitni II Modlnica
Clepardia II Kraków
05.05.2019
18:00
Bronowicki Kraków
4:3
Fairant Kraków
05.05.2019
17:00
Kabel Kraków pauzuje.

21. kolejka 11.05.2019

Clepardia II Kraków
1:3
Bronowicki Kraków
11.05.2019
16:00
Grębałowianka II Kraków
1:5
Płomień Jerzmanowice
12.05.2019
17:00
Prądniczanka II Kraków
4:1
MKS Skała 2004
12.05.2019
16:00
Polonia Wilczkowice
0:6
Orzeł II Bębło
12.05.2019
11:00
Fairant Kraków
4:1
Albertus Kraków
12.05.2019
14:00
Błękitni II Modlnica
Kabel Kraków
12.05.2019
17:00
Zawisza Sulechów pauzuje.

22. kolejka 18.05.2019

Kabel Kraków
3:1
Zawisza Sulechów
18.05.2019
17:00
Bronowicki Kraków
Błękitni II Modlnica
18.05.2019
15:00
Albertus Kraków
7:1
Clepardia II Kraków
18.05.2019
17:00
Prądniczanka II Kraków
3:0
Fairant Kraków
18.05.2019
18:00
Grębałowianka II Kraków
2:2
MKS Skała 2004
19.05.2019
17:00
Orzeł II Bębło
0:3
Płomień Jerzmanowice
19.05.2019
17:00
Polonia Wilczkowice pauzuje.

23. kolejka 25.05.2019

Bronowicki Kraków
0:8
Kabel Kraków
25.05.2019
15:30
Prądniczanka II Kraków
8:1
Clepardia II Kraków
26.05.2019
13:00
Błękitni II Modlnica
Albertus Kraków
26.05.2019
18:00
MKS Skała 2004
3:3
Orzeł II Bębło
05.06.2019
18:30
Polonia Wilczkowice
2:3
Zawisza Sulechów
12.06.2019
18:30
Fairant Kraków
0:1
Grębałowianka II Kraków
12.06.2019
18:00
Płomień Jerzmanowice pauzuje.

24. kolejka 01.06.2019

Albertus Kraków
2:3
Bronowicki Kraków
01.06.2019
17:00
Kabel Kraków
9:1
Polonia Wilczkowice
01.06.2019
17:00
Grębałowianka II Kraków
3:0
Clepardia II Kraków
02.06.2019
17:00
Zawisza Sulechów
2:1
Płomień Jerzmanowice
02.06.2019
17:00
Orzeł II Bębło
9:1
Fairant Kraków
02.06.2019
16:00
Błękitni II Modlnica
Prądniczanka II Kraków
02.06.2019
18:00
MKS Skała 2004 pauzuje.

25. kolejka 08.06.2019

Clepardia II Kraków
1:4
Orzeł II Bębło
08.06.2019
14:00
Albertus Kraków
0:9
Kabel Kraków
08.06.2019
18:00
MKS Skała 2004
6:0
Zawisza Sulechów
09.06.2019
17:00
Błękitni II Modlnica
Grębałowianka II Kraków
09.06.2019
17:30
Płomień Jerzmanowice
10:1
Polonia Wilczkowice
09.06.2019
17:00
Prądniczanka II Kraków
6:0
Bronowicki Kraków
13.06.2019
18:00
Fairant Kraków pauzuje.

26. kolejka 15.06.2019

Prądniczanka II Kraków
5:2
Albertus Kraków
16.06.2019
18:00
Polonia Wilczkowice
1:3
MKS Skała 2004
16.06.2019
18:00
Błękitni II Modlnica
Orzeł II Bębło
16.06.2019
18:00
Kabel Kraków
3:1
Płomień Jerzmanowice
16.06.2019
18:00
Grębałowianka II Kraków
3:0
Bronowicki Kraków
16.06.2019
18:00
Zawisza Sulechów
2:1
Fairant Kraków
16.06.2019
18:00
Clepardia II Kraków pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 15.06.2019

16.06.2019
18:00
Prądniczanka II Kraków
5:2
Albertus Kraków
16.06.2019
18:00
Polonia Wilczkowice
1:3
MKS Skała 2004
16.06.2019
18:00
Błękitni II Modlnica
Orzeł II Bębło
16.06.2019
18:00
Kabel Kraków
3:1
Płomień Jerzmanowice
16.06.2019
18:00
Grębałowianka II Kraków
3:0
Bronowicki Kraków
16.06.2019
18:00
Zawisza Sulechów
2:1
Fairant Kraków
Clepardia II Kraków pauzuje.

26. kolejka 15.06.2019

16.06.2019
18:00
Prądniczanka II Kraków
5:2
Albertus Kraków
16.06.2019
18:00
Polonia Wilczkowice
1:3
MKS Skała 2004
16.06.2019
18:00
Błękitni II Modlnica
Orzeł II Bębło
16.06.2019
18:00
Kabel Kraków
3:1
Płomień Jerzmanowice
16.06.2019
18:00
Grębałowianka II Kraków
3:0
Bronowicki Kraków
16.06.2019
18:00
Zawisza Sulechów
2:1
Fairant Kraków
Clepardia II Kraków pauzuje.

Wiadomości ligowe


Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
:
Wisła Płock
18.09.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Raków Częstochowa
18.09.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
19.09.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Górnik Zabrze
19.09.2020
20:00
Lechia Gdańsk
:
Stal Mielec
19.09.2020
15:00
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
20.09.2020
15:00
Lech Poznań
:
Warta Poznań
20.09.2020
17:30
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
18.09.2020
17:40
Chrobry Głogów
:
GKS Jastrzębie
19.09.2020
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Odra Opole
19.09.2020
16:30
Widzew Łódź
:
Stomil Olsztyn
19.09.2020
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Resovia Rzeszów
19.09.2020
20:00
Zagłębie Sosnowiec
:
ŁKS Łódź
19.09.2020
17:00
GKS Bełchatów
:
GKS Tychy
19.09.2020
18:00
Korona Kielce
:
Górnik Łęczna
20.09.2020
12:40
Radomiak Radom
:
Puszcza Niepołomice
20.09.2020
13:00

II liga

Błękitni Stargard
:
Bytovia Bytów
19.09.2020
15:00
Znicz Pruszków
:
Stal Rzeszów
19.09.2020
15:30
Skra Częstochowa
:
Motor Lublin
19.09.2020
16:00
Pogoń Siedlce
:
Hutnik Kraków
19.09.2020
19:00
Olimpia Elbląg
:
Chojniczanka Chojnice
19.09.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Wigry Suwałki
19.09.2020
16:00
Górnik Polkowice
:
GKS Katowice
19.09.2020
18:15
Olimpia Grudziądz
:
Sokół Ostróda
19.09.2020
18:00
Śląsk II Wrocław
:
KKS 1925 Kalisz
20.09.2020
12:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
:
Hetman Zamość
19.09.2020
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Korona II Kielce
19.09.2020
16:00
Avia Świdnik
:
Chełmianka Chełm
19.09.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
19.09.2020
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Jutrzenka Giebułtów
19.09.2020
16:00
Wisła Puławy
:
Stal Kraśnik
19.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Lewart Lubartów
19.09.2020
19:38
Cracovia II Kraków
:
Siarka Tarnobrzeg
19.09.2020
16:00
ŁKS Łagów
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
KS Wiązownica
20.09.2020
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Pcimianka Pcim
19.09.2020
11:00
MKS Trzebinia
:
Proszowianka Proszowice
19.09.2020
11:00
Beskid Andrychów
:
Puszcza II
19.09.2020
16:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Śledziejowice
19.09.2020
16:00
Unia Oświęcim
:
Garbarnia II Kraków
19.09.2020
16:00
Clepardia Kraków
:
KS Chełmek
19.09.2020
11:00
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
19.09.2020
11:00
LKS Jawiszowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
20.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
:
Tarnovia Tarnów
19.09.2020
11:00
BKS Bochnia
:
Unia Tarnów
19.09.2020
13:30
Glinik Gorlice
:
Metal Tarnów
19.09.2020
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sokół Słopnice
19.09.2020
17:00
Okocimski Brzesko
:
Orkan Szczyrzyc
19.09.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Poprad Rytro
20.09.2020
11:00
GKS Drwinia
:
Limanovia Limanowa
20.09.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Lubań Maniowy
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
:
Bolesław Bukowno
19.09.2020
16:00
Orzeł Bębło
:
LKS Niedźwiedź
19.09.2020
16:00
Orzeł Iwanowice
:
Spójnia Osiek
19.09.2020
16:00
Przemsza Klucze
:
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2020
16:00
Błękitni Modlnica
:
Leśnik Gorenice
19.09.2020
17:00
KS Olkusz
:
LOT Balice
20.09.2020
15:00
Piliczanka Pilica
:
Pogoń Miechów
20.09.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
:
Piast Wołowice
19.09.2020
11:00
Skawinka Skawina
:
Dąbski Kraków
19.09.2020
16:45
Zwierzyniecki Kraków
:
Kmita Zabierzów
19.09.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
19.09.2020
14:00
Orlęta Rudawa
:
Borek Kraków
19.09.2020
16:00
Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:30
Hutnik II Kraków
:
Grębałowianka Kraków
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
:
Wiślanka Grabie
19.09.2020
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Górnik Wieliczka
19.09.2020
11:00
Wiarusy Igołomia
:
Błękitni Bodzanów
19.09.2020
16:30
Orzeł Myślenice
:
Gdovia Gdów
19.09.2020
15:00
Raba Dobczyce
:
Złomex Branice
19.09.2020
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Wróblowianka Wróblowice
19.09.2020
11:00
Pasternik Ochojno
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
:
Zgoda Byczyna
19.09.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Sokół Przytkowice
19.09.2020
16:00
Brzezina Osiek
:
LKS Żarki
19.09.2020
11:00
Niwa Nowa Wieś
:
Tempo Białka
19.09.2020
16:00
LKS Gorzów
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.09.2020
16:00
MKS Libiąż
:
Hejnał Kęty
19.09.2020
16:00
Zatorzanka Zator
:
Victoria Jaworzno
20.09.2020
16:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
20.09.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Dunajec Zbylitowska Góra
19.09.2020
16:00
Ikar Odporyszów
:
Dunajec Zakliczyn
19.09.2020
16:00
Pogórze
:
Zorza Zaczarnie
19.09.2020
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Unia Niedomice
19.09.2020
16:00
LKS Ładna
:
LUKS Skrzyszów
20.09.2020
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
GLKS Gromnik
20.09.2020
16:00
LKS Rzuchowa
:
LKS Szynwałd
20.09.2020
16:00
Polan Żabno
:
Tuchovia Tuchów
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
:
Olimpia B.
19.09.2020
16:00
Wola Radłowska
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
19.09.2020
16:00
Poręba Spytkowska
:
Arkadia Olszyny
19.09.2020
17:00
Orzeł Dębno
:
Sokół Maszkienice
19.09.2020
17:00
Raba Książnice
:
Strażak Mokrzyska
19.09.2020
16:00
Naprzód Sobolów
:
Błyskawica Proszówki
20.09.2020
14:00
Olimpia Kąty
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Gród Podegrodzie
:
Zawisza R.
19.09.2020
16:30
LKSKobylankaKobylanka
:
Łosoś Łososina Dolna
19.09.2020
16:30
Sokół Stary Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2020
16:30
Hart Tęgoborze
:
LKS Łużna
20.09.2020
13:00
ULKS Korzenna
:
Zyndram
20.09.2020
11:00
Kolejarz Stróże
:
LKS Uście Gorlickie
20.09.2020
15:00
LKS Zagórzany
:
Grybovia Grybów
20.09.2020
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
Czarni Czarny Dunajec
19.09.2020
15:00
Jarmuta
:
Granit Czarna Góra
19.09.2020
16:00
Turbacz Mszana Dolna
:
AKS Ujanowice
19.09.2020
16:00
Wiatr Ludźmierz
:
Krokus
19.09.2020
16:00
LKS Szaflary
:
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2020
16:00
Huragan Waksmund
:
Jordan Jordanów
19.09.2020
16:00
Wierchy Pasierbiec
:
Laskovia
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Michałowianka Michałowice
19.09.2020
15:00
Ekler Baranówka
:
Błękitni II Modlnica
19.09.2020
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Spartak Wielkanoc
19.09.2020
16:30
Prądniczanka II Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
20.09.2020
12:30
Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
20.09.2020
16:00
Strażak Goszcza
:
Czarni 03 Grzegorzowice
20.09.2020
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Sokół Rybna
19.09.2020
15:00
Wisła Jeziorzany
:
Maszycanka Maszyce
19.09.2020
16:00
Iskra Czułów
:
Lotnik Kryspinów
19.09.2020
16:00
Liszczanka Liszki
:
Strażak Rączna
19.09.2020
16:00
Tęcza Piekary
:
Sportowiec Modlniczka
19.09.2020
16:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Czernichów
20.09.2020
16:00
JKS Zelków
:
Świt Krzeszowice
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Pogoń Skotniki
19.09.2020
11:00
Podgórze Kraków
:
Gajowianka Gaj
19.09.2020
11:00
Tramwaj Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2020
12:00
Płomień Kostrze
:
Fairant Kraków
19.09.2020
15:00
Bieżanowianka Kraków
:
Iskra Krzęcin
19.09.2020
16:30
Krakus Swoszowice
:
Rzozovia Rzozów
19.09.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
:
Czarnochowice
19.09.2020
16:00
Zieloni Niegowić
:
Sokół Chorągwica
19.09.2020
16:30
Iskra Zakrzów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.09.2020
17:00
Zryw Szarów
:
Rożnowa
19.09.2020
16:00
Gwiazda Brzegi
:
Piast Łapanów
20.09.2020
16:00
Czarni Staniątki
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
UKS Sygneczów
20.09.2020
14:00
Wolni Kłaj
:
Strażak Kokotów
20.09.2020
16:30

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
:
Beskid Tokarnia
19.09.2020
16:30
Sęp Droginia
:
Sokół Borzęta
19.09.2020
16:30
LKS Rudnik
:
Staw Polanka
19.09.2020
16:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Górki Myślenice
20.09.2020
11:00
Rokita Kornatka
:
Topór Tenczyn
20.09.2020
14:00
Lubomir Wiśniowa
:
Zielonka Wrząsowice
20.09.2020
15:00
Iskra Brzączowice
:
Gościbia Sułkowice
20.09.2020
16:00
Karpaty Siepraw
:
Clavia Świątniki Górne
20.09.2020
17:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Błysk Zederman
19.09.2020
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Olimpia Łobzów
19.09.2020
16:00
Błyskawica Kolbark
:
Strażak Przybysławice
19.09.2020
14:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Laskowianka Laski
20.09.2020
11:30
Legion Bydlin
:
Unia Jaroszowiec
20.09.2020
16:00
Przebój Wolbrom
:
Spartak Charsznica
20.09.2020
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Promień Przeginia
20.09.2020
16:00
Prądnik Sułoszowa
:
Dłubnia Trzyciąż
20.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
:
Zagórzanka Zagórze
19.09.2020
16:00
Błyskawica Myślachowice
:
Fablok Chrzanów
19.09.2020
16:00
Victoria Zalas
:
Wisła Jankowice
20.09.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
:
Start Kamień
20.09.2020
16:00
Unia Kwaczała
:
Wolanka Wola Filipowska
20.09.2020
16:00
SPRiN Regulice
:
Ciężkowianka Jaworzno
20.09.2020
16:00
Promyk Bolęcin
:
MKS Alwernia
20.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
:
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2020
16:00
Agricola Klimontów
:
Olimpia Czaple Wielkie
20.09.2020
11:00
Sparta Skrzeszowice
:
Juvenia Prandocin
20.09.2020
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Milenium Radziemice
20.09.2020
16:00
Polonia Wilczkowice
:
LKS Polanowice
20.09.2020
16:00
Novi Narama
:
Kosynierzy Łuczyce
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Fitball Szklary
19.09.2020
17:00
Iskra Radwanowice
:
Niegoszowianka
20.09.2020
17:00
Kmita II Zabierzów
:
Potok Więckowice
20.09.2020
16:00
Orzeł II Bębło
:
Płomień Jerzmanowice
20.09.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
:
Bronowicki Kraków
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków III)

Victoria Kraków
:
Pychowianka Kraków
19.09.2020
17:00
Grom Kraków
:
Universum Kraków
20.09.2020
14:00
Dragoons Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2020
14:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Albertus Kraków
20.09.2020
16:00
Rybitwy Kraków
:
Wawel Kraków
20.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
:
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
:
Radziszowianka II
19.09.2020
16:00
Sankowia Sanka
:
Lotnik II Kryspinów
19.09.2020
16:00
Skawinka II Skawina
:
Błękitni Czułówek
20.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sparta Przeginia Duchowna
20.09.2020
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Wieliczanka Wieliczka
19.09.2020
16:00
Promień Zakrzowiec
:
Wilga Instalbud Golkowice
19.09.2020
16:00
Ledniczanka
:
Gdovia II Gdów
19.09.2020
17:00
Naprzód Ochmanów
:
Dąb Zabierzów Bocheński
19.09.2020
17:00
Tęcza Słomiróg
:
Wiarusy II
20.09.2020
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Batory Wola Batorska
20.09.2020
15:00
Gryf Wiatowice
:
Górnik II Wieliczka
20.09.2020
17:00

Klasa B (Myślenice)

Karpaty II Siepraw
:
Wicher Stróża
19.09.2020
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Radwan Skomielna Czarna
20.09.2020
15:00
Jawor Jawornik
:
Cyrhla Krzczonów
20.09.2020
15:00
Iskra Głogoczów
:
Dukla Bysina
20.09.2020
15:30
Raba II Dobczyce
:
Cisy Harbutowice
20.09.2020
16:00
LKS Trzebunia
:
Szczebel Lubień
20.09.2020
17:00
Grodzisko Raciechowice
:
Górki II Myślenice
20.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Northstar Miechów
:
Nidzica Słaboszów
19.09.2020
16:30
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Hetman Dłużec
20.09.2020
11:00
Pilica II Wierbka
:
Victoria Smroków
20.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
:
Stare Bukowno
20.09.2020
11:00
Orzeł K.
:
Piliczanka II Pilica
20.09.2020
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Błyskawica Wyciąże
19.09.2020
17:00
Start II Brzezie
:
Złomex II Branice
20.09.2020
16:00
Czarnochowice II
:
Contra II
20.09.2020
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
:
Gwarek Zabrze
19.09.2020
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
19.09.2020
11:00
Korona
:
Arka G.
19.09.2020
12:00
Pogoń Szczecin
:
SMS Łódź
19.09.2020
11:00
Hutnik Kraków
:
Jagiellonia
20.09.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Lechia
20.09.2020
12:15
Zagłębie Lubin
:
Śląsk Wrocław
20.09.2020
12:15
Górnik Zabrze
:
Lech Poznań
20.09.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Motor Lublin
:
Stal Mielec
19.09.2020
13:30
Cracovia Kraków
:
Korona Kielce
19.09.2020
14:30
Hutnik Kraków
:
Wisła Kraków
19.09.2020
15:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Karpaty Krosno
19.09.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Sandecja Nowy Sącz
:
KKP Korona
19.09.2020
11:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
19.09.2020
12:00
Wisła Kraków
:
Motor Lublin
19.09.2020
13:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
19.09.2020
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Stary Sącz
:
Orkan Raba Wyżna
19.09.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
19.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Limanovia Limanowa
19.09.2020
10:00
Prądniczanka Kraków
:
BKS Bochnia
19.09.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Pcimianka Pcim
19.09.2020
17:00
Puszcza Niepołomice
:
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00
Beskid Andrychów
:
Górnik Wieliczka
20.09.2020
11:00
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
19.09.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2020
13:30
Garbarnia Kraków
:
Podgórze Kraków
20.09.2020
10:00
Glinik Gorlice
:
Profi Zielonki
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
17.09.2020
17:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Kraków
19.09.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Oświęcim
19.09.2020
13:30
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
13:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
:
Respect Szalowa
19.09.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
19.09.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2020
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
:
AS Progres Kraków
19.09.2020
09:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
19.09.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja
20.09.2020
17:00
Cracovia Kraków
:
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
19.09.2020
12:30
Fablok Chrzanów
:
AS Progress Andrychów
19.09.2020
10:00
Cracovia II
:
Limanovia Limanowa
20.09.2020
11:00

I liga kobiet (południe)

SWD Wodzisław
:
Resovia Rzeszów
17.09.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Sparta Daleszyce
:
Wanda Nowa Huta
19.09.2020
12:00
KSP Kielce
:
Loczki Wyszków
19.09.2020
13:30
Włókniarz Białystok
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.09.2020
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Respekt Myślenice
20.09.2020
15:30

III liga kobiet, gr.4

DAP Dębica
:
Starówka Nowy Sącz
19.09.2020
 
Iskra Krzemień
:
Hetman Włoszczowa
19.09.2020
16:30
Podgórze Kraków
:
Unia Lublin
19.09.2020
14:00
Tarnovia II
:
Iskra Brzezinka
19.09.2020
 
Izolator Boguchwała
:
Dąb Zabierzów Bocheński
20.09.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
:
Naprzód Sobolów
20.09.2020
17:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Bronowianka Kraków
19.09.2020
 
Victoria Zalas
:
Olimpia Osieczany
19.09.2020
 
Tempo Białka
:
Burza Roczyny
19.09.2020
 
FSA Kraków
:
Pogorzanka Pogorzyce
19.09.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Prądniczanka II Kraków
19.09.2020
 

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
1:2
Borek Kraków
18.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
17:30
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:30