facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rozpoczęciem sezonu z rozgrywek wycofała się Pogoń Wronin.
Przed rozpoczęciem rundy wiosennej wycofał się Orzeł II Iwanowice. Wyniki wiosną weryfikowano jako walkowery.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.08.2018

Płomień Kościelec
6:1
Iskra Pałecznica
25.08.2018
17:00
Novi Narama
1:3
Sparta Skrzeszowice
25.08.2018
15:00
Orzeł II Iwanowice
3:0
Słomniczanka II Słomniki
25.08.2018
10:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Słomniczanki II, na boisku 1:4
Maszycanka Maszyce
7:1
Olimpia Czaple Wielkie
26.08.2018
16:00
LKS Polanowice
7:1
Milenium Radziemice
26.08.2018
17:00
Agricola Klimontów
1:8
Trątnowianka Trątnowice
26.08.2018
11:00
LKS Niedźwiedź II pauzuje.

2. kolejka 01.09.2018

Maszycanka Maszyce
1:1
Agricola Klimontów
01.09.2018
16:30
Trątnowianka Trątnowice
3:4
Orzeł II Iwanowice
02.09.2018
17:00
Słomniczanka II Słomniki
5:0
LKS Polanowice
02.09.2018
17:00
Sparta Skrzeszowice
0:3
Płomień Kościelec
02.09.2018
15:30
Olimpia Czaple Wielkie
3:1
Iskra Pałecznica
02.09.2018
17:00
Milenium Radziemice
0:5
LKS Niedźwiedź II
17.11.2018
13:30
Novi Narama pauzuje.

3. kolejka 05.09.2018

Iskra Pałecznica
4:1
Sparta Skrzeszowice
05.09.2018
17:00
Novi Narama
4:0
Milenium Radziemice
05.09.2018
17:00
LKS Niedźwiedź II
1:1
Słomniczanka II Słomniki
05.09.2018
17:00
LKS Polanowice
1:0
Trątnowianka Trątnowice
05.09.2018
17:30
Orzeł II Iwanowice
3:0
Maszycanka Maszyce
05.09.2018
17:00
Agricola Klimontów
1:0
Olimpia Czaple Wielkie
05.09.2018
17:00
Płomień Kościelec pauzuje.

4. kolejka 08.09.2018

Słomniczanka II Słomniki
5:2
Novi Narama
08.09.2018
17:00
Maszycanka Maszyce
4:1
LKS Polanowice
08.09.2018
16:00
Milenium Radziemice
1:9
Płomień Kościelec
09.09.2018
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
4:5
Sparta Skrzeszowice
09.09.2018
17:00
Trątnowianka Trątnowice
5:0
LKS Niedźwiedź II
09.09.2018
17:00
Agricola Klimontów
2:2
Orzeł II Iwanowice
09.09.2018
11:00
Iskra Pałecznica pauzuje.

5. kolejka 15.09.2018

LKS Niedźwiedź II
1:8
Maszycanka Maszyce
15.09.2018
17:00
Orzeł II Iwanowice
5:4
Olimpia Czaple Wielkie
15.09.2018
15:00
LKS Polanowice
1:1
Agricola Klimontów
15.09.2018
17:00
Płomień Kościelec
3:0
Słomniczanka II Słomniki
15.09.2018
16:00
Novi Narama
1:3
Trątnowianka Trątnowice
16.09.2018
16:00
Iskra Pałecznica
2:2
Milenium Radziemice
16.09.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice pauzuje.

6. kolejka 22.09.2018

Milenium Radziemice
2:8
Sparta Skrzeszowice
23.09.2018
15:00
Słomniczanka II Słomniki
3:0 v.o.
Iskra Pałecznica
23.09.2018
16:00
Orzeł II Iwanowice
5:0
LKS Polanowice
23.09.2018
13:00
Maszycanka Maszyce
5:1
Novi Narama
23.09.2018
16:00
Trątnowianka Trątnowice
0:0
Płomień Kościelec
23.09.2018
16:00
Agricola Klimontów
3:0 v.o.
LKS Niedźwiedź II
23.09.2018
11:00
Olimpia Czaple Wielkie pauzuje.

7. kolejka 29.09.2018

LKS Niedźwiedź II
0:2
Orzeł II Iwanowice
29.09.2018
16:00
LKS Polanowice
1:1
Olimpia Czaple Wielkie
29.09.2018
16:00
Novi Narama
3:3
Agricola Klimontów
30.09.2018
14:00
Iskra Pałecznica
3:4
Trątnowianka Trątnowice
30.09.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice
0:2
Słomniczanka II Słomniki
30.09.2018
15:30
Płomień Kościelec
0:1
Maszycanka Maszyce
30.09.2018
16:00
Milenium Radziemice pauzuje.

8. kolejka 06.10.2018

Olimpia Czaple Wielkie
1:1
Milenium Radziemice
07.10.2018
16:00
Orzeł II Iwanowice
0:1
Novi Narama
07.10.2018
12:00
LKS Polanowice
1:0
LKS Niedźwiedź II
07.10.2018
16:00
Agricola Klimontów
4:8
Płomień Kościelec
07.10.2018
11:00
Trątnowianka Trątnowice
4:2
Sparta Skrzeszowice
07.10.2018
15:00
Maszycanka Maszyce
6:1
Iskra Pałecznica
07.10.2018
13:00
Słomniczanka II Słomniki pauzuje.

9. kolejka 13.10.2018

Płomień Kościelec
3:2
Orzeł II Iwanowice
13.10.2018
15:00
Novi Narama
2:0
LKS Polanowice
14.10.2018
14:00
Milenium Radziemice
0:8
Słomniczanka II Słomniki
14.10.2018
13:00
Iskra Pałecznica
1:2
Agricola Klimontów
14.10.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice
1:6
Maszycanka Maszyce
14.10.2018
15:30
LKS Niedźwiedź II
0:2
Olimpia Czaple Wielkie
14.10.2018
15:00
Trątnowianka Trątnowice pauzuje.

10. kolejka 20.10.2018

Olimpia Czaple Wielkie
2:5
Słomniczanka II Słomniki
21.10.2018
15:00
Orzeł II Iwanowice
7:0
Iskra Pałecznica
21.10.2018
12:00
LKS Polanowice
0:4
Płomień Kościelec
21.10.2018
15:30
LKS Niedźwiedź II
1:0
Novi Narama
21.10.2018
14:00
Agricola Klimontów
2:4
Sparta Skrzeszowice
21.10.2018
11:00
Trątnowianka Trątnowice
7:1
Milenium Radziemice
21.10.2018
14:00
Maszycanka Maszyce pauzuje.

11. kolejka 27.10.2018

Słomniczanka II Słomniki
4:0
Trątnowianka Trątnowice
27.10.2018
15:00
Novi Narama
4:3
Olimpia Czaple Wielkie
28.10.2018
14:00
Milenium Radziemice
0:6
Maszycanka Maszyce
28.10.2018
14:00
Iskra Pałecznica
1:3
LKS Polanowice
28.10.2018
14:00
Sparta Skrzeszowice
2:2
Orzeł II Iwanowice
28.10.2018
14:00
Płomień Kościelec
3:0
LKS Niedźwiedź II
28.10.2018
14:00
Agricola Klimontów pauzuje.

12. kolejka 03.11.2018

Maszycanka Maszyce
2:0
Słomniczanka II Słomniki
03.11.2018
14:00
LKS Polanowice
3:1
Sparta Skrzeszowice
03.11.2018
14:00
LKS Niedźwiedź II
1:0
Iskra Pałecznica
04.11.2018
13:30
Novi Narama
1:5
Płomień Kościelec
04.11.2018
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:4
Trątnowianka Trątnowice
04.11.2018
14:00
Agricola Klimontów
10:0
Milenium Radziemice
04.11.2018
11:00
Orzeł II Iwanowice pauzuje.

13. kolejka 10.11.2018

Trątnowianka Trątnowice
2:3
Maszycanka Maszyce
10.11.2018
13:00
Sparta Skrzeszowice
2:3
LKS Niedźwiedź II
10.11.2018
14:00
Płomień Kościelec
3:0
Olimpia Czaple Wielkie
10.11.2018
14:00
Iskra Pałecznica
0:4
Novi Narama
11.11.2018
14:00
Milenium Radziemice
0:6
Orzeł II Iwanowice
11.11.2018
14:00
Słomniczanka II Słomniki
3:0
Agricola Klimontów
11.11.2018
13:00
LKS Polanowice pauzuje.

14. kolejka 30.03.2019

Słomniczanka II Słomniki
3:0 v.o.
Orzeł II Iwanowice
 
 
Sparta Skrzeszowice
4:1
Novi Narama
30.03.2019
15:00
Milenium Radziemice
0:3
LKS Polanowice
30.03.2019
16:00
Iskra Pałecznica
0:4
Płomień Kościelec
31.03.2019
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:4
Maszycanka Maszyce
31.03.2019
14:00
Trątnowianka Trątnowice
7:3
Agricola Klimontów
31.03.2019
14:00
LKS Niedźwiedź II pauzuje.

15. kolejka 06.04.2019

Orzeł II Iwanowice
0:3 v.o.
Trątnowianka Trątnowice
 
 
LKS Polanowice
2:1
Słomniczanka II Słomniki
06.04.2019
16:30
Agricola Klimontów
2:4
Maszycanka Maszyce
07.04.2019
12:00
Płomień Kościelec
11:0
Sparta Skrzeszowice
07.04.2019
13:00
Iskra Pałecznica
4:1
Olimpia Czaple Wielkie
07.04.2019
16:00
LKS Niedźwiedź II
2:0
Milenium Radziemice
07.04.2019
15:30
Novi Narama pauzuje.

16. kolejka 13.04.2019

Maszycanka Maszyce
3:0 v.o.
Orzeł II Iwanowice
 
 
Słomniczanka II Słomniki
4:1
LKS Niedźwiedź II
13.04.2019
16:00
Sparta Skrzeszowice
3:1
Iskra Pałecznica
14.04.2019
15:00
Milenium Radziemice
0:1
Novi Narama
14.04.2019
14:00
Trątnowianka Trątnowice
2:2
LKS Polanowice
14.04.2019
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:3
Agricola Klimontów
14.04.2019
16:00
Płomień Kościelec pauzuje.

17. kolejka 20.04.2019

Orzeł II Iwanowice
0:3 v.o.
Agricola Klimontów
 
 
Novi Narama
4:0
Słomniczanka II Słomniki
20.04.2019
14:00
LKS Polanowice
3:0
Maszycanka Maszyce
20.04.2019
16:30
Płomień Kościelec
6:0
Milenium Radziemice
20.04.2019
15:00
Sparta Skrzeszowice
3:1
Olimpia Czaple Wielkie
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
2:2
Trątnowianka Trątnowice
20.04.2019
14:15
Iskra Pałecznica pauzuje.

18. kolejka 27.04.2019

Olimpia Czaple Wielkie
3:0 v.o.
Orzeł II Iwanowice
 
 
Maszycanka Maszyce
5:1
LKS Niedźwiedź II
27.04.2019
16:30
Agricola Klimontów
6:1
LKS Polanowice
28.04.2019
16:00
Trątnowianka Trątnowice
1:0
Novi Narama
28.04.2019
16:00
Milenium Radziemice
3:2
Iskra Pałecznica
28.04.2019
14:00
Słomniczanka II Słomniki
1:2
Płomień Kościelec
22.05.2019
18:00
Sparta Skrzeszowice pauzuje.

19. kolejka 01.05.2019

LKS Polanowice
3:0 v.o.
Orzeł II Iwanowice
 
 
Novi Narama
0:7
Maszycanka Maszyce
30.04.2019
17:00
Sparta Skrzeszowice
3:3
Milenium Radziemice
01.05.2019
16:00
Iskra Pałecznica
2:3
Słomniczanka II Słomniki
01.05.2019
17:00
Płomień Kościelec
5:0
Trątnowianka Trątnowice
01.05.2019
17:00
LKS Niedźwiedź II
5:1
Agricola Klimontów
02.05.2019
17:00
Olimpia Czaple Wielkie pauzuje.

20. kolejka 04.05.2019

Orzeł II Iwanowice
0:3 v.o.
LKS Niedźwiedź II
 
 
Agricola Klimontów
3:3
Novi Narama
04.05.2019
16:00
Słomniczanka II Słomniki
3:1
Sparta Skrzeszowice
04.05.2019
17:00
Maszycanka Maszyce
1:1
Płomień Kościelec
04.05.2019
17:00
Olimpia Czaple Wielkie
0:5
LKS Polanowice
05.05.2019
17:00
Trątnowianka Trątnowice
7:3
Iskra Pałecznica
05.05.2019
16:00
Milenium Radziemice pauzuje.

21. kolejka 11.05.2019

Novi Narama
3:0 v.o.
Orzeł II Iwanowice
 
 
Milenium Radziemice
0:3
Olimpia Czaple Wielkie
12.05.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
4:1
LKS Polanowice
12.05.2019
17:00
Płomień Kościelec
8:1
Agricola Klimontów
12.05.2019
17:00
Sparta Skrzeszowice
1:2
Trątnowianka Trątnowice
12.05.2019
17:00
Iskra Pałecznica
1:5
Maszycanka Maszyce
12.05.2019
16:00
Słomniczanka II Słomniki pauzuje.

22. kolejka 18.05.2019

Orzeł II Iwanowice
0:3 v.o.
Płomień Kościelec
 
 
LKS Polanowice
4:1
Novi Narama
18.05.2019
17:00
Słomniczanka II Słomniki
2:0
Milenium Radziemice
19.05.2019
12:30
Agricola Klimontów
6:3
Iskra Pałecznica
19.05.2019
17:00
Maszycanka Maszyce
3:1
Sparta Skrzeszowice
19.05.2019
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:4
LKS Niedźwiedź II
19.05.2019
17:00
Trątnowianka Trątnowice pauzuje.

23. kolejka 25.05.2019

Iskra Pałecznica
3:0 v.o.
Orzeł II Iwanowice
 
 
Płomień Kościelec
10:1
LKS Polanowice
26.05.2019
17:00
Słomniczanka II Słomniki
5:0
Olimpia Czaple Wielkie
12.06.2019
18:30
Novi Narama
1:1
LKS Niedźwiedź II
12.06.2019
18:00
Sparta Skrzeszowice
0:3
Agricola Klimontów
12.06.2019
18:30
Milenium Radziemice
1:2
Trątnowianka Trątnowice
12.06.2019
18:30
Maszycanka Maszyce pauzuje.

24. kolejka 01.06.2019

Orzeł II Iwanowice
0:3 v.o.
Sparta Skrzeszowice
 
 
Maszycanka Maszyce
5:0
Milenium Radziemice
01.06.2019
17:00
Trątnowianka Trątnowice
1:4
Słomniczanka II Słomniki
02.06.2019
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:1
Novi Narama
02.06.2019
17:00
LKS Polanowice
5:0
Iskra Pałecznica
02.06.2019
17:00
LKS Niedźwiedź II
1:3
Płomień Kościelec
02.06.2019
14:30
Agricola Klimontów pauzuje.

25. kolejka 08.06.2019

Płomień Kościelec
3:0
Novi Narama
08.06.2019
17:00
Słomniczanka II Słomniki
0:1
Maszycanka Maszyce
09.06.2019
17:00
Sparta Skrzeszowice
3:2
LKS Polanowice
09.06.2019
17:00
Iskra Pałecznica
0:3
LKS Niedźwiedź II
09.06.2019
16:00
Trątnowianka Trątnowice
4:1
Olimpia Czaple Wielkie
09.06.2019
17:00
Milenium Radziemice
3:4
Agricola Klimontów
09.06.2019
14:00
Orzeł II Iwanowice pauzuje.

26. kolejka 15.06.2019

Orzeł II Iwanowice
0:3 v.o.
Milenium Radziemice
 
 
Maszycanka Maszyce
3:0
Trątnowianka Trątnowice
15.06.2019
16:30
LKS Niedźwiedź II
1:2
Sparta Skrzeszowice
16.06.2019
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:7
Płomień Kościelec
16.06.2019
18:00
Novi Narama
8:1
Iskra Pałecznica
16.06.2019
18:00
Agricola Klimontów
0:7
Słomniczanka II Słomniki
16.06.2019
18:00
LKS Polanowice pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 15.06.2019

 
 
Orzeł II Iwanowice
0:3 v.o.
Milenium Radziemice
15.06.2019
16:30
Maszycanka Maszyce
3:0
Trątnowianka Trątnowice
16.06.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
1:2
Sparta Skrzeszowice
16.06.2019
18:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:7
Płomień Kościelec
16.06.2019
18:00
Novi Narama
8:1
Iskra Pałecznica
16.06.2019
18:00
Agricola Klimontów
0:7
Słomniczanka II Słomniki
LKS Polanowice pauzuje.

26. kolejka 15.06.2019

 
 
Orzeł II Iwanowice
0:3 v.o.
Milenium Radziemice
15.06.2019
16:30
Maszycanka Maszyce
3:0
Trątnowianka Trątnowice
16.06.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
1:2
Sparta Skrzeszowice
16.06.2019
18:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:7
Płomień Kościelec
16.06.2019
18:00
Novi Narama
8:1
Iskra Pałecznica
16.06.2019
18:00
Agricola Klimontów
0:7
Słomniczanka II Słomniki
LKS Polanowice pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
:
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
:
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Borek Kraków
19.08.2019
18:00
Strzelcy
:
Krakus Swoszowice
19.08.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:1
Cracovia Kraków
17.08.2019
15:00
Arka Gdynia
0:0
Lech Poznań
17.08.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
3:1
Górnik Zabrze
17.08.2019
20:00
Piast Gliwice
1:0
Wisła Płock
18.08.2019
15:00
Legia Warszawa
1:0
Zagłębie Lubin
18.08.2019
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Lechia Gdańsk
18.08.2019
17:30
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
0:2
Warta Poznań
17.08.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Miedź Legnica
17.08.2019
15:00
Wigry Suwałki
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2019
19:00
GKS Jastrzębie
1:1
GKS Bełchatów
17.08.2019
20:00
Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Skra Częstochowa
1:0
Górnik Polkowice
17.08.2019
16:00
Błękitni Stargard
1:3
GKS Katowice
17.08.2019
16:00
Pogoń Siedlce
0:1
Znicz Pruszków
17.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:0
Lech II Poznań
17.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:3
Resovia Rzeszów
17.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
0:2
Garbarnia Kraków
17.08.2019
17:30
Bytovia Bytów
4:1
Stal Stalowa Wola
17.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
1:1
Widzew Łódź
17.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
1:3
Elana Toruń
18.08.2019
13:05
Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
18:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
 
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
 
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
 
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
 

III liga, grupa IV

Korona II Kielce
2:0
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2019
12:00
Wisłoka Dębica
4:1
Podlasie Biała Podlaska
18.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Sokół Sieniawa
18.08.2019
17:00
Hutnik Kraków
3:3
Wisła Sandomierz
18.08.2019
17:00
Stal Kraśnik
5:0
Avia Świdnik
18.08.2019
17:00
Hetman Zamość
2:1
Podhale Nowy Targ
18.08.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2019
17:00
Wisła Puławy
0:0
Chełmianka Chełm
18.08.2019
17:00
Motor Lublin
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.08.2019
19:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
4:2
Wisła II Kraków
17.08.2019
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Clepardia Kraków
18.08.2019
16:30
MKS Trzebinia
2:2
Skawinka Skawina
18.08.2019
17:00
Orzeł Ryczów
1:0
Czarni Staniątki
18.08.2019
17:00
Unia Oświęcim
4:0
LKS Rajsko
18.08.2019
17:30
Słomniczanka Słomniki
1:0
Sokół Kocmyrzów
18.08.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:1
Wiślanie Jaśkowice
18.08.2019
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Beskid Andrychów
18.08.2019
17:00
LKS Jawiszowice
1:10
Cracovia II Kraków
18.08.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
2:0
Poprad Rytro
17.08.2019
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:3
Limanovia Limanowa
17.08.2019
17:00
Poprad Muszyna
4:0
Tarnovia Tarnów
17.08.2019
13:00
Watra Białka Tatrzańska
0:2
Glinik Gorlice
18.08.2019
17:00
Lubań Maniowy
0:5
Sandecja II Nowy Sącz
18.08.2019
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Orkan Szczyrzyc
18.08.2019
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:2
Unia Tarnów
18.08.2019
11:00
GKS Drwinia
5:2
Barciczanka Barcice
18.08.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
1:3
LKS Niedźwiedź
17.08.2019
18:00
Bolesław Bukowno
1:1
KS Olkusz
17.08.2019
18:00
Spójnia Osiek
1:0
LOT Balice
18.08.2019
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Prądniczanka Kraków
18.08.2019
17:00
Przebój Wolbrom
5:1
Orzeł Iwanowice
18.08.2019
11:00
Zieleńczanka Zielonki
0:5
Proszowianka Proszowice
18.08.2019
11:00
Grębałowianka Kraków
0:1
Piliczanka Pilica
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Hutnik II Kraków
7:3
Wiślanie II Jaśkowice
17.08.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:1
Wieczysta Kraków
17.08.2019
17:00
Prokocim Kraków
1:3
Garbarnia II Kraków
17.08.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
0:4
Błękitni Modlnica
17.08.2019
17:30
Piast Wołowice
5:4
Borek Kraków
18.08.2019
16:00
Dąbski Kraków
2:2
TS Węgrzce
18.08.2019
17:00
Kmita Zabierzów
2:4
Bronowianka Kraków
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
17.08.2019
17:30
Raba Dobczyce
0:0
Pasternik Ochojno
17.08.2019
17:00
LKS Śledziejowice
5:0
Jordan Sum Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Tempo Rzeszotary
2:3
Gdovia Gdów
17.08.2019
17:00
Targowianka Targowisko
3:1
Górnik Wieliczka
18.08.2019
11:30
Wiarusy Igołomia
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
18.08.2019
16:30
Wiślanka Grabie
2:0
Błękitni Bodzanów
18.08.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Niwa Nowa Wieś
1:3
Victoria Jaworzno
17.08.2019
16:00
Zatorzanka Zator
3:2
LKS Żarki
17.08.2019
17:00
Brzezina Osiek
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
17.08.2019
17:00
KS Chełmek
8:1
Arka Babice
17.08.2019
17:00
MKS Libiąż
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
17.08.2019
13:30
Nadwiślanin Gromiec
3:2
Halniak Maków Podhalański
18.08.2019
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
3:3
LKS Gorzów
18.08.2019
17:00
Tempo Białka
2:0
Garbarz Zembrzyce_
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Polan Żabno
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
17.08.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
17.08.2019
17:00
Metal Tarnów
13:0
LKS Ładna
17.08.2019
17:00
LKS Szynwałd
0:4
Dunajec Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Olimpia Wojnicz
0:2
Ikar Odporyszów
17.08.2019
17:30
Pogórze
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
18.08.2019
15:00
Wisła Szczucin
1:4
GLKS Gromnik
18.08.2019
17:00
Unia Niedomice
1:2
Zorza Zaczarnie
18.08.2019
17:30
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Gnojnik
3:2
Orzeł Dębno
17.08.2019
16:00
Raba Książnice
4:3
Olimpia Kąty
17.08.2019
17:00
Strażak Mokrzyska
5:0
Jadowniczanka Jadowniki
17.08.2019
17:00
Rylovia Rylowa
4:1
Olimpia B.
18.08.2019
12:00
Sokół Maszkienice
4:3
Radłovia Radłów
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Uście Gorlickie
5:1
Sokół Stary Sącz
17.08.2019
17:00
LKS Kobylanka
3:2
Gród Podegrodzie
17.08.2019
17:00
Grybovia Grybów
1:1
Orzeł Wojnarowa
18.08.2019
11:00
Hart Tęgoborze
0:0
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
11:00
LKS Zagórzany
1:5
Kolejarz Stróże
18.08.2019
11:00
Zyndram
1:1
Zawisza R.
18.08.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
1:3
Skalnik Kamionka Wielka
18.08.2019
15:00
LKS Korzenna
6:0
LKS Łużna
18.08.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

LKS Szaflary
3:1
Babia Góra Lipnica Wielka
17.08.2019
18:00
Sokół Słopnice
5:0
Granit Czarna Góra
17.08.2019
18:00
Laskovia
0:1
Jordan Jordanów
17.08.2019
17:00
Huragan Waksmund
0:4
Turbacz Mszana Dolna
18.08.2019
13:00
Jarmuta
4:0
Krokus
18.08.2019
17:00
LKS Rupniów
0:4
AKS Ujanowice
18.08.2019
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
8:0
Wilga Koźmice Wielkie
17.08.2019
17:00
Zieloni Niegowić
4:6
Gwiazda Brzegi
17.08.2019
17:00
Złomex Branice
4:0
Czarnochowice
17.08.2019
17:00
Strażak Kokotów
0:0
Rożnowa
18.08.2019
17:30
Piłkarz Podłęże
1:2
UKS Sygneczów
18.08.2019
17:00
Wolni Kłaj
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.08.2019
17:00
Zryw Szarów
0:5
Contra Sułków
18.08.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
7:2
Beskid Tokarnia
17.08.2019
15:00
Staw Polanka
3:3
Clavia Świątniki Górne
17.08.2019
17:00
Rokita Kornatka
0:1
Karpaty Siepraw
17.08.2019
17:00
Skalnik Trzemeśnia
5:2
Górki Myślenice
17.08.2019
17:00
Sokół Borzęta
2:0
Gościbia Sułkowice
17.08.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
LKS Rudnik
17.08.2019
17:00
Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:4
Strażak Przybysławice
17.08.2019
16:00
Centuria Chechło
0:7
Przebój II Wolbrom
17.08.2019
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Spartak Charsznica
18.08.2019
17:00
Błysk Zederman
1:2
Legion Bydlin
18.08.2019
17:00
Pilica Wierbka
0:3
Olimpia Łobzów
18.08.2019
17:00
Leśnik Gorenice
6:1
Promień Przeginia
18.08.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Sokół Gołaczewy
18.08.2019
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisełka Rozkochów
3:1
Promyk Bolęcin
17.08.2019
17:00
Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
17.08.2019
17:00
UKS Dulowa
1:4
MKS Alwernia
17.08.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
4:2
SPRiN Regulice
17.08.2019
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
4:4
Gryf Wiatowice
17.08.2019
17:00
Naprzód Ochmanów
4:2
Ledniczanka
17.08.2019
17:30
Wiarusy II
3:3
Gdovia II Gdów
17.08.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
17.08.2019
17:30
Sokół Chorągwica
8:1
Iskra Zakrzów
18.08.2019
17:00
Tęcza Słomiróg
2:2
Górnik II Wieliczka
18.08.2019
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
Batory Wola Batorska
18.08.2019
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Lech Poznań
3:2
Górnik Zabrze
17.08.2019
12:00
Cracovia Kraków
1:3
Korona Kielce
17.08.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
Zagłębie Lubin
17.08.2019
12:00
Pogoń Szczecin
4:0
SMS Łódź
17.08.2019
11:00
Legia Warszawa
3:0
Arka G.
17.08.2019
14:00
Jagiellonia
5:1
Hutnik Kraków
17.08.2019
12:00
Śląsk Wrocław
6:6
Lechia
18.08.2019
12:00
Gwarek Zabrze
0:2
Wisła Kraków
18.08.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

BKS Lublin
0:3
Cracovia Kraków
17.08.2019
17:00
Wisła Kraków
1:1
Podgórze Kraków
17.08.2019
10:00
Stal Mielec
0:5
Karpaty Krosno
17.08.2019
12:30
Korona Kielce
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
17.08.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Wisła Kraków
5:0
Stal Rz.
17.08.2019
12:30
AP 21 Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2019
14:30
KKP Korona
1:1
Motor Lublin
18.08.2019
12:00
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Dalin Myślenice
17.08.2019
10:00
Górnik Wieliczka
3:2
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
Spartak S.
1:3
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2019
11:00
Orkan Raba Wyżna
1:4
Puszcza Niepołomice
17.08.2019
16:00
Profi Zielonki
2:2
Unia Tarnów
17.08.2019
10:00
Pcimianka Pcim
7:3
Limanovia Limanowa
18.08.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:3
BKS Bochnia
18.08.2019
10:00
Garbarnia Kraków
3:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Profi Zielonki
1:0
Garbarnia Kraków
17.08.2019
13:00
Tarnovia Tarnów
4:2
Pcimianka
17.08.2019
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:4
Hutnik Kraków
17.08.2019
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dąb P.
1:2
Soła Oświęcim
17.08.2019
11:00
MKS Trzebinia
2:0
Limanovia Limanowa
17.08.2019
10:00
Unia Tarnów
2:3
Glinik/Karpatia Gorlice
18.08.2019
18:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
4:4
Unia Oświęcim
17.08.2019
13:00
Cracovia Kraków
7:1
Okocimski Brzesko
18.08.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
16:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
2:3
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
MOSiR Bochnia
4:2
Limanovia
17.08.2019
09:30
Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
5:0
TS Wisła I Kraków
17.08.2019
11:00
Sandecja II
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00
Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
6:0
Mitech Żywiec
17.08.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:2
Czarni Sosnowiec
17.08.2019
12:00
Rolnik Głogówek
1:6
SMS Łódź
18.08.2019
16:00
GKS Katowice
7:3
Olimpia Szczecin
18.08.2019
16:00
AZS Wrocław
0:3
AZS UJ Kraków
18.08.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
0:4
Medyk Konin
18.08.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Resovia Rzeszów
3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.08.2019
12:00
ROW Rybnik
2:0
Rekord Bielsko Biała
17.08.2019
16:00
Sparta Daleszyce
4:2
Wanda Nowa Huta
17.08.2019
12:00
Czwórka Radom
2:0
Respekt Myślenice
18.08.2019
17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
6:0
ISD-AJD Częstochowa
18.08.2019
12:00
SWD Wodzisław
1:4
Tarnovia Tarnów
18.08.2019
12:00