facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Chrzanów)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Ciężkowianka Jaworzno
2:2
Promyk Bolęcin
18.08.2018
17:00
Start Kamień
5:2
Fablok Chrzanów
18.08.2018
17:00
Wisła Jankowice
1:0
UKS Dulowa
18.08.2018
18:00
MKS Libiąż
3:0 v.o.
Victoria Zalas
19.08.2018
16:00
Korona Lgota
1:2
Błyskawica Myślachowice
19.08.2018
14:30
MKS Alwernia
2:2
Wolanka Wola Filipowska
19.08.2018
17:00
SPRiN Regulice
1:2
Zagórzanka Zagórze
19.08.2018
17:00

2. kolejka 22.08.2018

SPRiN Regulice
Tęcza Tenczynek
22.08.2018
18:00
Wolanka Wola Filipowska
0:4
Ciężkowianka Jaworzno
22.08.2018
18:00
Victoria Zalas
5:1
Korona Lgota
22.08.2018
18:00
Błyskawica Myślachowice
6:2
Start Kamień
22.08.2018
18:00
Fablok Chrzanów
0:0
Wisła Jankowice
22.08.2018
18:00
Zagórzanka Zagórze
UKS Dulowa
22.08.2018
18:00
Promyk Bolęcin
0:3 v.o.
MKS Libiąż
31.12.2018
18:00

3. kolejka 25.08.2018

MKS Alwernia
3:0
SPRiN Regulice
25.08.2018
16:00
Wisła Jankowice
1:2
Błyskawica Myślachowice
25.08.2018
17:00
Tęcza Tenczynek
3:0
Zagórzanka Zagórze
25.08.2018
17:00
Start Kamień
Victoria Zalas
25.08.2018
17:00
Korona Lgota
0:4
Promyk Bolęcin
25.08.2018
16:00
UKS Dulowa
2:3
Fablok Chrzanów
26.08.2018
17:00
MKS Libiąż
Wolanka Wola Filipowska
09.10.2018
19:00

4. kolejka 01.09.2018

Błyskawica Myślachowice
1:1
UKS Dulowa
01.09.2018
16:00
Victoria Zalas
4:4
Wisła Jankowice
01.09.2018
17:00
Wolanka Wola Filipowska
3:1
Korona Lgota
01.09.2018
17:00
Zagórzanka Zagórze
3:0
Fablok Chrzanów
01.09.2018
16:00
Tęcza Tenczynek
2:0
MKS Alwernia
02.09.2018
17:00
Promyk Bolęcin
2:5
Start Kamień
02.09.2018
17:00
SPRiN Regulice
4:2
Ciężkowianka Jaworzno
02.09.2018
17:00

5. kolejka 08.09.2018

MKS Alwernia
0:2
Zagórzanka Zagórze
08.09.2018
16:00
Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
08.09.2018
17:00
Wisła Jankowice
6:3
Promyk Bolęcin
08.09.2018
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
Tęcza Tenczynek
08.09.2018
17:00
Fablok Chrzanów
2:1
Błyskawica Myślachowice
08.09.2018
17:00
UKS Dulowa
0:3
Victoria Zalas
09.09.2018
17:00
MKS Libiąż
SPRiN Regulice
17.11.2018
13:00

6. kolejka 12.09.2018

Victoria Zalas
1:1
Fablok Chrzanów
12.09.2018
17:00
MKS Alwernia
0:1
Ciężkowianka Jaworzno
12.09.2018
17:00
Zagórzanka Zagórze
2:1
Błyskawica Myślachowice
12.09.2018
17:00
Wolanka Wola Filipowska
Wisła Jankowice
12.09.2018
17:00
Promyk Bolęcin
4:1
UKS Dulowa
12.09.2018
17:00
SPRiN Regulice
5:3
Korona Lgota
12.09.2018
17:00
Tęcza Tenczynek
0:3 v.o.
MKS Libiąż
30.12.2018
17:00

7. kolejka 15.09.2018

Start Kamień
8:1
SPRiN Regulice
15.09.2018
17:00
Błyskawica Myślachowice
4:2
Victoria Zalas
15.09.2018
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
1:0
Zagórzanka Zagórze
15.09.2018
15:00
Fablok Chrzanów
3:2
Promyk Bolęcin
15.09.2018
17:00
Korona Lgota
0:2
Tęcza Tenczynek
16.09.2018
14:30
UKS Dulowa
4:1
Wolanka Wola Filipowska
16.09.2018
17:00
MKS Libiąż
MKS Alwernia
24.10.2018
19:00

8. kolejka 22.09.2018

MKS Alwernia
6:1
Korona Lgota
22.09.2018
11:00
Zagórzanka Zagórze
4:1
Victoria Zalas
22.09.2018
16:30
Tęcza Tenczynek
Start Kamień
22.09.2018
16:30
Wolanka Wola Filipowska
0:3
Fablok Chrzanów
22.09.2018
16:30
Ciężkowianka Jaworzno
MKS Libiąż
22.09.2018
16:00
Promyk Bolęcin
0:3
Błyskawica Myślachowice
23.09.2018
16:30
SPRiN Regulice
0:1
Wisła Jankowice
23.09.2018
16:30

9. kolejka 29.09.2018

Korona Lgota
1:4
Ciężkowianka Jaworzno
29.09.2018
16:00
Start Kamień
6:1
MKS Alwernia
29.09.2018
16:00
Błyskawica Myślachowice
3:0
Wolanka Wola Filipowska
29.09.2018
16:00
MKS Libiąż
Zagórzanka Zagórze
29.09.2018
16:00
Victoria Zalas
1:7
Promyk Bolęcin
30.09.2018
13:00
Wisła Jankowice
4:2
Tęcza Tenczynek
30.09.2018
16:00
UKS Dulowa
3:3
SPRiN Regulice
30.09.2018
16:00

10. kolejka 06.10.2018

MKS Alwernia
3:1
Wisła Jankowice
06.10.2018
16:00
Tęcza Tenczynek
2:3
UKS Dulowa
06.10.2018
16:00
Wolanka Wola Filipowska
1:2
Victoria Zalas
06.10.2018
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
Start Kamień
06.10.2018
16:00
MKS Libiąż
1:0
Korona Lgota
06.10.2018
16:00
Zagórzanka Zagórze
Promyk Bolęcin
07.10.2018
16:00
SPRiN Regulice
Fablok Chrzanów
07.10.2018
16:00

11. kolejka 13.10.2018

Start Kamień
MKS Libiąż
13.10.2018
11:00
Wisła Jankowice
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
13.10.2018
15:30
Fablok Chrzanów
Tęcza Tenczynek
13.10.2018
15:30
Korona Lgota
0:5
Zagórzanka Zagórze
14.10.2018
14:30
Błyskawica Myślachowice
7:0
SPRiN Regulice
14.10.2018
15:30
UKS Dulowa
0:1
MKS Alwernia
14.10.2018
15:30
Promyk Bolęcin
4:4
Wolanka Wola Filipowska
14.10.2018
15:30

12. kolejka 20.10.2018

Zagórzanka Zagórze
6:2
Wolanka Wola Filipowska
20.10.2018
15:00
Tęcza Tenczynek
1:2
Błyskawica Myślachowice
20.10.2018
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
UKS Dulowa
20.10.2018
15:00
MKS Libiąż
3:0
Wisła Jankowice
20.10.2018
15:00
MKS Alwernia
0:1
Fablok Chrzanów
21.10.2018
15:00
Korona Lgota
1:2
Start Kamień
21.10.2018
15:00
SPRiN Regulice
3:3
Victoria Zalas
21.10.2018
15:00

13. kolejka 27.10.2018

Victoria Zalas
3:1
Tęcza Tenczynek
27.10.2018
14:30
Start Kamień
4:3
Zagórzanka Zagórze
27.10.2018
14:30
Wisła Jankowice
1:4
Korona Lgota
27.10.2018
14:30
UKS Dulowa
MKS Libiąż
27.10.2018
11:00
Fablok Chrzanów
Ciężkowianka Jaworzno
27.10.2018
14:30
Błyskawica Myślachowice
MKS Alwernia
28.10.2018
13:00
Promyk Bolęcin
0:0
SPRiN Regulice
28.10.2018
13:30

14. kolejka 03.11.2018

MKS Alwernia
1:1
Victoria Zalas
03.11.2018
13:30
Start Kamień
6:4
Wisła Jankowice
03.11.2018
13:30
Tęcza Tenczynek
3:4
Promyk Bolęcin
03.11.2018
13:30
Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Błyskawica Myślachowice
03.11.2018
13:30
Korona Lgota
0:3
UKS Dulowa
04.11.2018
13:30
SPRiN Regulice
4:5
Wolanka Wola Filipowska
04.11.2018
13:00
MKS Libiąż
4:1
Fablok Chrzanów
04.11.2018
13:30

15. kolejka 11.11.2018

Victoria Zalas
1:5
Ciężkowianka Jaworzno
10.11.2018
13:00
Błyskawica Myślachowice
2:3
MKS Libiąż
10.11.2018
13:00
Wisła Jankowice
1:1
Zagórzanka Zagórze
10.11.2018
13:00
UKS Dulowa
0:5
Start Kamień
10.11.2018
13:00
Wolanka Wola Filipowska
1:3
Tęcza Tenczynek
10.11.2018
13:00
Promyk Bolęcin
1:1
MKS Alwernia
10.11.2018
13:00
Fablok Chrzanów
2:0
Korona Lgota
10.11.2018
13:00

16. kolejka 23.03.2019

Promyk Bolęcin
Ciężkowianka Jaworzno
23.03.2019
15:00
Fablok Chrzanów
Start Kamień
23.03.2019
11:00
UKS Dulowa
1:6
Wisła Jankowice
23.03.2019
13:00
Wolanka Wola Filipowska
1:1
MKS Alwernia
23.03.2019
15:00
Zagórzanka Zagórze
4:0
SPRiN Regulice
23.03.2019
15:00
Victoria Zalas
1:3
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

17. kolejka 30.03.2019

Tęcza Tenczynek
SPRiN Regulice
30.03.2019
15:30
Ciężkowianka Jaworzno
Wolanka Wola Filipowska
30.03.2019
15:30
Start Kamień
Błyskawica Myślachowice
30.03.2019
15:30
Wisła Jankowice
3:2
Fablok Chrzanów
30.03.2019
15:00
UKS Dulowa
Zagórzanka Zagórze
30.03.2019
15:30
Korona Lgota
5:1
Victoria Zalas
31.03.2019
13:00
MKS Libiąż
3:0
Promyk Bolęcin
30.06.2019
15:00

18. kolejka 06.04.2019

Błyskawica Myślachowice
6:1
Wisła Jankowice
06.04.2019
16:00
Zagórzanka Zagórze
3:2
Tęcza Tenczynek
06.04.2019
16:00
Victoria Zalas
1:3
Start Kamień
06.04.2019
15:00
Promyk Bolęcin
6:1
Korona Lgota
06.04.2019
16:00
Fablok Chrzanów
2:1
UKS Dulowa
06.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
0:0
MKS Libiąż
06.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
3:6
MKS Alwernia
07.04.2019
16:00

19. kolejka 13.04.2019

Wisła Jankowice
1:2
Victoria Zalas
13.04.2019
16:00
Korona Lgota
Wolanka Wola Filipowska
13.04.2019
15:00
Fablok Chrzanów
0:1
Zagórzanka Zagórze
13.04.2019
16:00
Start Kamień
Promyk Bolęcin
13.04.2019
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
SPRiN Regulice
13.04.2019
16:00
UKS Dulowa
1:4
Błyskawica Myślachowice
14.04.2019
16:00
MKS Alwernia
0:2
Tęcza Tenczynek
14.04.2019
16:00

20. kolejka 20.04.2019

Zagórzanka Zagórze
0:0
MKS Alwernia
20.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
Start Kamień
20.04.2019
16:00
Promyk Bolęcin
0:3
Wisła Jankowice
20.04.2019
14:00
Tęcza Tenczynek
Ciężkowianka Jaworzno
20.04.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
1:1
Fablok Chrzanów
20.04.2019
12:00
Victoria Zalas
0:2
UKS Dulowa
20.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
2:7
MKS Libiąż
20.04.2019
16:00

21. kolejka 27.04.2019

Fablok Chrzanów
8:0
Victoria Zalas
27.04.2019
16:30
Ciężkowianka Jaworzno
5:0
MKS Alwernia
27.04.2019
16:30
Błyskawica Myślachowice
4:1
Zagórzanka Zagórze
27.04.2019
16:30
Wisła Jankowice
2:3
Wolanka Wola Filipowska
27.04.2019
16:30
MKS Libiąż
3:0 v.o.
Tęcza Tenczynek
27.04.2019
17:00
UKS Dulowa
4:2
Promyk Bolęcin
28.04.2019
17:00
Korona Lgota
4:1
SPRiN Regulice
28.04.2019
15:00

22. kolejka 01.05.2019

SPRiN Regulice
2:2
Start Kamień
01.05.2019
17:00
Victoria Zalas
0:4
Błyskawica Myślachowice
01.05.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:1
Ciężkowianka Jaworzno
01.05.2019
16:00
Promyk Bolęcin
0:2
Fablok Chrzanów
01.05.2019
17:00
Tęcza Tenczynek
4:1
Korona Lgota
01.05.2019
17:00
Wolanka Wola Filipowska
7:0
UKS Dulowa
01.05.2019
17:00
MKS Alwernia
0:3
MKS Libiąż
01.05.2019
17:00

23. kolejka 04.05.2019

Korona Lgota
0:2
MKS Alwernia
04.05.2019
17:00
Victoria Zalas
1:7
Zagórzanka Zagórze
04.05.2019
17:00
Start Kamień
Tęcza Tenczynek
04.05.2019
14:00
Fablok Chrzanów
1:1
Wolanka Wola Filipowska
04.05.2019
17:00
MKS Libiąż
Ciężkowianka Jaworzno
04.05.2019
17:00
Błyskawica Myślachowice
1:1
Promyk Bolęcin
04.05.2019
17:00
Wisła Jankowice
SPRiN Regulice
04.05.2019
17:00

24. kolejka 11.05.2019

MKS Alwernia
1:2
Start Kamień
11.05.2019
17:00
Wolanka Wola Filipowska
3:2
Błyskawica Myślachowice
11.05.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
5:2
MKS Libiąż
11.05.2019
17:00
Tęcza Tenczynek
5:2
Wisła Jankowice
11.05.2019
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
1:2
Korona Lgota
12.05.2019
15:00
Promyk Bolęcin
3:1
Victoria Zalas
12.05.2019
15:00
SPRiN Regulice
4:3
UKS Dulowa
12.05.2019
17:00

25. kolejka 15.05.2019

Wisła Jankowice
1:0
MKS Alwernia
15.05.2019
17:00
UKS Dulowa
1:4
Tęcza Tenczynek
15.05.2019
17:00
Start Kamień
Ciężkowianka Jaworzno
15.05.2019
17:30
Korona Lgota
3:5
MKS Libiąż
15.05.2019
17:00
Promyk Bolęcin
2:7
Zagórzanka Zagórze
15.05.2019
17:00
Fablok Chrzanów
4:1
SPRiN Regulice
15.05.2019
17:00
Victoria Zalas
Wolanka Wola Filipowska
29.05.2019
17:30

26. kolejka 18.05.2019

MKS Libiąż
Start Kamień
18.05.2019
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:1
Wisła Jankowice
18.05.2019
17:00
Tęcza Tenczynek
3:3
Fablok Chrzanów
18.05.2019
17:30
Wolanka Wola Filipowska
5:0
Promyk Bolęcin
18.05.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
6:0
Korona Lgota
19.05.2019
15:00
SPRiN Regulice
1:7
Błyskawica Myślachowice
19.05.2019
17:00
MKS Alwernia
3:5
UKS Dulowa
19.05.2019
17:00

27. kolejka 25.05.2019

Błyskawica Myślachowice
3:0
Tęcza Tenczynek
25.05.2019
17:00
UKS Dulowa
2:3
Ciężkowianka Jaworzno
26.05.2019
17:00
Wisła Jankowice
4:3
MKS Libiąż
26.05.2019
16:00
Fablok Chrzanów
2:0
MKS Alwernia
04.06.2019
17:30
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Zagórzanka Zagórze
05.06.2019
18:00
Start Kamień
Korona Lgota
05.06.2019
18:00
Victoria Zalas
2:0
SPRiN Regulice
05.06.2019
18:00

28. kolejka 01.06.2019

Tęcza Tenczynek
7:1
Victoria Zalas
01.06.2019
18:00
Zagórzanka Zagórze
5:0
Start Kamień
01.06.2019
17:00
Korona Lgota
1:3
Wisła Jankowice
01.06.2019
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Fablok Chrzanów
01.06.2019
16:00
MKS Alwernia
1:2
Błyskawica Myślachowice
01.06.2019
17:30
SPRiN Regulice
2:1
Promyk Bolęcin
02.06.2019
14:00
MKS Libiąż
3:0 v.o.
UKS Dulowa
30.06.2019
15:00

29. kolejka 08.06.2019

Victoria Zalas
1:2
MKS Alwernia
08.06.2019
17:30
Wisła Jankowice
1:6
Start Kamień
08.06.2019
17:00
Promyk Bolęcin
1:1
Tęcza Tenczynek
08.06.2019
17:30
Błyskawica Myślachowice
3:3
Ciężkowianka Jaworzno
08.06.2019
17:00
Wolanka Wola Filipowska
7:1
SPRiN Regulice
08.06.2019
17:30
Fablok Chrzanów
2:3
MKS Libiąż
08.06.2019
17:30
UKS Dulowa
2:1
Korona Lgota
09.06.2019
17:00

30. kolejka 15.06.2019

Ciężkowianka Jaworzno
3:0 v.o.
Victoria Zalas
15.06.2019
17:30
MKS Libiąż
2:1
Błyskawica Myślachowice
15.06.2019
17:30
Zagórzanka Zagórze
5:1
Wisła Jankowice
15.06.2019
15:00
Start Kamień
UKS Dulowa
15.06.2019
17:30
Tęcza Tenczynek
3:4
Wolanka Wola Filipowska
15.06.2019
17:30
MKS Alwernia
2:5
Promyk Bolęcin
15.06.2019
17:30
Korona Lgota
1:9
Fablok Chrzanów
15.06.2019
17:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
17:30
Ciężkowianka Jaworzno
3:0 v.o.
Victoria Zalas
15.06.2019
17:30
MKS Libiąż
2:1
Błyskawica Myślachowice
15.06.2019
15:00
Zagórzanka Zagórze
5:1
Wisła Jankowice
15.06.2019
17:30
Start Kamień
UKS Dulowa
15.06.2019
17:30
Tęcza Tenczynek
3:4
Wolanka Wola Filipowska
15.06.2019
17:30
MKS Alwernia
2:5
Promyk Bolęcin
15.06.2019
17:30
Korona Lgota
1:9
Fablok Chrzanów

30. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
17:30
Ciężkowianka Jaworzno
3:0 v.o.
Victoria Zalas
15.06.2019
17:30
MKS Libiąż
2:1
Błyskawica Myślachowice
15.06.2019
15:00
Zagórzanka Zagórze
5:1
Wisła Jankowice
15.06.2019
17:30
Start Kamień
UKS Dulowa
15.06.2019
17:30
Tęcza Tenczynek
3:4
Wolanka Wola Filipowska
15.06.2019
17:30
MKS Alwernia
2:5
Promyk Bolęcin
15.06.2019
17:30
Korona Lgota
1:9
Fablok Chrzanów

Wiadomości ligowe


Myślenicka Liga Firm

Mako
:
Netfox
20.09.2019
19:00
Pod Blachą
:
Maan
20.09.2019
19:00
ZISiBO
:
Nembud
20.09.2019
20:00
Polplast
:
Arch VR
20.09.2019
20:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Dąbski
23.09.2019
17:30
Wisła Kraków
:
Wanda Kraków
23.09.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
23.09.2019
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Hutnik Kraków
23.09.2019
17:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
23.09.2019
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
:
Prokocim Kraków
23.09.2019
17:30
Tyniec Kraków
:
Wieczysta Kraków
23.09.2019
17:30
Krakus Swoszowice
:
Clepardia Kraków
23.09.2019
17:30
Strzelcy
:
Borek Kraków
23.09.2019
17:30
Armatura Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
23.09.2019
17:30

PKO Ekstraklasa

Lech Poznań
1:1
Jagiellonia Białystok
20.09.2019
20:30
Piast Gliwice
2:1
Raków Częstochowa
20.09.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
21.09.2019
20:00
Lechia Gdańsk
2:0
Korona Kielce
21.09.2019
17:30
ŁKS Łódź
1:4
Arka Gdynia
21.09.2019
15:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
22.09.2019
15:00
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
22.09.2019
17:30
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
22.09.2019
12:30

Fortuna I Liga

Wigry Suwałki
0:0
Stomil Olsztyn
20.09.2019
19:47
Chojniczanka Chojnice
1:3
Radomiak Radom
21.09.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
2:4
GKS Jastrzębie
21.09.2019
18:00
Sandecja Nowy Sącz
1:2
Warta Poznań
21.09.2019
19:10
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Miedź Legnica
21.09.2019
20:00
Stal Mielec
1:0
GKS Bełchatów
21.09.2019
17:00
Chrobry Głogów
3:2
Odra Opole
21.09.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Tychy
22.09.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2019
19:00

II liga

Górnik Łęczna
1:0
Gryf Wejherowo
20.09.2019
20:09
Skra Częstochowa
2:1
Znicz Pruszków
21.09.2019
16:00
Legionovia Legionowo
0:1
Stal Stalowa Wola
21.09.2019
16:00
Pogoń Siedlce
3:2
Błękitni Stargard
21.09.2019
16:00
Olimpia Elbląg
2:1
Bytovia Bytów
21.09.2019
19:00
Górnik Polkowice
3:0
Elana Toruń
21.09.2019
19:00
Lech II Poznań
0:0
Widzew Łódź
21.09.2019
17:00
Garbarnia Kraków
1:3
GKS Katowice
21.09.2019
15:30
Stal Rzeszów
:
Resovia Rzeszów
22.09.2019
13:05

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
20.09.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Siarka Tarnobrzeg
20.09.2019
19:29
Avia Świdnik
4:2
Podlasie Biała Podlaska
21.09.2019
16:00
Chełmianka Chełm
2:3
Hutnik Kraków
21.09.2019
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Wisła Sandomierz
21.09.2019
16:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Motor Lublin
21.09.2019
12:00
Wisłoka Dębica
1:1
Korona II Kielce
21.09.2019
16:00
Hetman Zamość
1:1
Wisła Puławy
21.09.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
22.09.2019
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
3:1
LKS Rajsko
21.09.2019
11:00
Beskid Andrychów
5:0
Skawinka Skawina
21.09.2019
16:00
MKS Trzebinia
1:3
Wisła II Kraków
21.09.2019
16:00
Orzeł Ryczów
0:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.09.2019
16:00
LKS Jawiszowice
2:5
Dalin Myślenice
21.09.2019
16:30
Cracovia II Kraków
2:0
Czarni Staniątki
21.09.2019
16:30
Unia Oświęcim
:
Słomniczanka Słomniki
22.09.2019
12:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2019
11:00
Pcimianka Pcim
:
Wiślanie Jaśkowice
22.09.2019
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
0:1
Sandecja II Nowy Sącz
21.09.2019
15:00
Unia Tarnów
0:1
Poprad Rytro
21.09.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
2:0
Okocimski Brzesko
21.09.2019
16:00
GKS Drwinia
4:0
Watra Białka Tatrzańska
21.09.2019
14:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2019
15:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Lubań Maniowy
22.09.2019
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
BKS Bochnia
22.09.2019
15:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
22.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądniczanka Kraków
5:1
Zieleńczanka Zielonki
21.09.2019
17:00
Przebój Wolbrom
2:1
Pogoń Miechów
21.09.2019
17:00
LKS Niedźwiedź
0:3
Piliczanka Pilica
21.09.2019
17:00
Spójnia Osiek
1:1
Przemsza Klucze
21.09.2019
16:00
LOT Balice
:
Bolesław Bukowno
22.09.2019
16:00
Orzeł Iwanowice
:
KS Olkusz
22.09.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
:
Grębałowianka Kraków
22.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Dąbski Kraków
21.09.2019
14:30
Borek Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
21.09.2019
16:00
Kmita Zabierzów
2:3
Prokocim Kraków
21.09.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
1:0
Hutnik II Kraków
21.09.2019
10:00
Bronowianka Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
22.09.2019
16:00
Błękitni Modlnica
:
TS Węgrzce
22.09.2019
14:00
Piast Wołowice
:
Nadwiślan Kraków
22.09.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
2:2
Orzeł Myślenice
21.09.2019
16:00
Tempo Rzeszotary
4:1
Targowianka Targowisko
21.09.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
3:0
Raba Dobczyce
21.09.2019
16:30
Błękitni Bodzanów
2:4
Jordan Sum Zakliczyn
21.09.2019
17:00
Wiślanka Grabie
:
Radziszowianka Radziszów
22.09.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
:
LKS Śledziejowice
22.09.2019
16:00
Gdovia Gdów
:
Pasternik Ochojno
22.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
2:5
Niwa Nowa Wieś
21.09.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce_
2:0
Nadwiślanin Gromiec
21.09.2019
16:00
LKS Gorzów
3:0
Zatorzanka Zator
21.09.2019
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:3
Victoria Jaworzno
21.09.2019
16:00
Arka Babice
2:1
Halniak Maków Podhalański
21.09.2019
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:1
Brzezina Osiek
21.09.2019
11:00
Tempo Białka
2:0
KS Chełmek
21.09.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Żarki
22.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Jadowniczanka Jadowniki
3:0
LKS Gnojnik
21.09.2019
16:00
Radłovia Radłów
6:0
Orzeł Dębno
21.09.2019
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Raba Książnice
21.09.2019
15:00
Strażak Mokrzyska
:
Rylovia Rylowa
22.09.2019
16:00
Sokół Maszkienice
:
Sokół Borzęcin Górny
22.09.2019
16:00
Arkadia Olszyny
:
Olimpia B.
22.09.2019
16:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
22.09.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
4:1
GLKS Gromnik
21.09.2019
16:00
Tuchovia Tuchów
0:0
Pogórze
21.09.2019
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
4:2
Ikar Odporyszów
21.09.2019
12:00
Wisła Szczucin
:
LKS Szynwałd
22.09.2019
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Ładna
22.09.2019
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Ciężkowianka Ciężkowice
22.09.2019
16:00
Olimpia Wojnicz
:
Zorza Zaczarnie
22.09.2019
16:30
Unia Niedomice
:
Polan Żabno
22.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
1:3
LKS Kobylanka
21.09.2019
16:00
LKS Łużna
1:5
LKS Uście Gorlickie
21.09.2019
16:00
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Kolejarz Stróże
21.09.2019
16:30
Orzeł Wojnarowa
1:0
Gród Podegrodzie
21.09.2019
16:30
Zyndram
:
Hart Tęgoborze
22.09.2019
12:00
LKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
22.09.2019
14:00
Zawisza R.
:
LKS Zagórzany
22.09.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Stary Sącz
22.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Sokół Słopnice
8:2
Huragan Waksmund
21.09.2019
16:00
Turbacz Mszana Dolna
2:1
AKS Ujanowice
21.09.2019
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Czarni Czarny Dunajec
22.09.2019
15:00
Granit Czarna Góra
:
Jordan Jordanów
22.09.2019
15:00
Krokus
:
Laskovia
22.09.2019
16:00
LKS Szaflary
:
LKS Rupniów
22.09.2019
16:00
Jarmuta
:
Zalesianka
22.09.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
1:2
Spartak Wielkanoc
21.09.2019
16:00
Galicja Raciborowice
0:2
Orzeł Bębło
21.09.2019
16:00
Partyzant Dojazdów
1:2
Jastrzębiec Książ Wielki
21.09.2019
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
2:7
Wierzbowianka Wierzbno
21.09.2019
16:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
22.09.2019
16:00
Kapitol Racławice
:
Michałowianka Michałowice
22.09.2019
11:00
Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
22.09.2019
14:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
1:4
Iskra Czułów
21.09.2019
14:00
Orlęta Rudawa
5:1
Świt Krzeszowice
21.09.2019
16:00
Liszczanka Liszki
2:1
Wisła Czernichów
21.09.2019
16:00
Lotnik Kryspinów
1:1
Sokół Rybna
21.09.2019
14:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
22.09.2019
16:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
22.09.2019
16:30
Strażak Rączna
:
Wisła Rząska
22.09.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
2:2
Wanda Nowa Huta
21.09.2019
12:00
Płomień Kostrze
3:0
Strzelcy Kraków
21.09.2019
11:00
Gajowianka Gaj
1:1
Krakus Swoszowice
21.09.2019
16:30
Tramwaj Kraków
5:0
Rzozovia Rzozów
21.09.2019
14:30
Pogoń Skotniki
:
Bieżanowianka Kraków
22.09.2019
16:30
Cedronka Wola Radziszowska
:
Iskra Krzęcin
22.09.2019
16:00
Kabel Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2019
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:1
Piłkarz Podłęże
21.09.2019
11:00
Złomex Branice
:
Wilga Koźmice Wielkie
21.09.2019
16:00
Contra Sułków
5:0
Piast Łapanów
21.09.2019
16:30
Zieloni Niegowić
2:3
Wolni Kłaj
21.09.2019
16:30
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
22.09.2019
16:00
Gwiazda Brzegi
:
Rożnowa
22.09.2019
14:00
Zryw Szarów
:
UKS Sygneczów
22.09.2019
16:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
0:1
Rokita Kornatka
21.09.2019
15:00
Beskid Tokarnia
3:2
Górki Myślenice
21.09.2019
16:00
Gościbia Sułkowice
2:0
Karpaty Siepraw
21.09.2019
17:00
Staw Polanka
3:2
Sokół Borzęta
21.09.2019
16:30
Clavia Świątniki Górne
3:6
LKS Rudnik
21.09.2019
16:30
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
22.09.2019
15:00
Topór Tenczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
22.09.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
2:1
Centuria Chechło
21.09.2019
16:00
Unia Jaroszowiec
4:5
Sokół Gołaczewy
21.09.2019
16:00
Legion Bydlin
:
Prądnik Sułoszowa
22.09.2019
16:00
Leśnik Gorenice
:
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2019
17:00
Spartak Charsznica
:
Przebój II Wolbrom
22.09.2019
11:00
Strażak Przybysławice
:
Pilica Wierbka
22.09.2019
16:00
Błysk Zederman
:
Wielmożanka Wielmoża
22.09.2019
16:00
Olimpia Łobzów
:
Laskowianka Laski
22.09.2019
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Start Kamień
4:1
Promyk Bolęcin
21.09.2019
16:30
Błyskawica Myślachowice
5:0
Wisła Jankowice
21.09.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
0:1
UKS Dulowa
21.09.2019
16:30
Wolanka Wola Filipowska
2:0
Wisełka Rozkochów
21.09.2019
16:30
Ciężkowianka Jaworzno
10:0
Victoria Zalas
21.09.2019
16:30
SPRiN Regulice
:
Fablok Chrzanów
22.09.2019
15:00
Zgoda Byczyna
:
Zagórzanka Zagórze
22.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
1:3
Sparta Skrzeszowice
21.09.2019
16:00
Ekler Baranówka
5:1
Milenium Radziemice
21.09.2019
16:00
Zawisza Sulechów
6:1
LKS Polanowice
21.09.2019
16:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Juvenia Prandocin
22.09.2019
16:00
Polonia Wilczkowice
:
Trątnowianka Trątnowice
22.09.2019
16:30
Olimpia Czaple Wielkie
:
Agricola Klimontów
22.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
3:3
Potok Więckowice
21.09.2019
16:30
Orzeł II Bębło
:
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2019
16:00
Błękitni II Modlnica
:
Bronowicki Kraków
22.09.2019
16:30
MKS Skała 2004
:
Novi Narama
22.09.2019
16:00
Fitball Szklary
:
Niegoszowianka
22.09.2019
16:30
Kmita II Zabierzów
:
Iskra Radwanowice
22.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
5:0
Wawel Kraków
21.09.2019
16:00
Grębałowianka II Kraków
2:5
Victoria Kraków
21.09.2019
16:00
Dragoons Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
22.09.2019
14:00
Bratniak Kraków
:
Universum Kraków
22.09.2019
12:30
Fairant Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
22.09.2019
13:00
Grom Kraków
:
Pychowianka Kraków
22.09.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Lotnik II Kryspinów
6:3
Skawinka II Skawina
21.09.2019
16:30
Pozowianka Pozowice
:
Nadwiślan Rusocice
22.09.2019
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Tyniec Kraków
22.09.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
22.09.2019
15:30
Radziszowianka II
:
Piast Skawina
22.09.2019
16:00
Tęcza Piekary
:
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2019
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sankowia Sanka
22.09.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Tęcza Słomiróg
21.09.2019
16:00
Batory Wola Batorska
3:2
Gryf Wiatowice
21.09.2019
16:00
Wieliczanka Wieliczka
4:1
Start Brzezie
21.09.2019
16:00
Gdovia II Gdów
3:1
Ledniczanka
21.09.2019
16:00
Górnik II Wieliczka
:
Iskra Zakrzów
22.09.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
22.09.2019
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
22.09.2019
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Sęp Droginia
1:0
Orzeł Nowa Wieś
21.09.2019
16:30
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
22.09.2019
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Jawor Jawornik
22.09.2019
15:00
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
22.09.2019
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Hejnał Krzyszkowice
:
Górki II Myślenice
22.09.2019
11:00
LKS Trzebunia
:
Wicher Stróża
22.09.2019
11:00
Szczebel Lubień
:
Cisy Harbutowice
22.09.2019
15:00
Iskra Głogoczów
:
Dukla Bysina
22.09.2019
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
2:1
Orzeł K.
21.09.2019
16:00
Piliczanka Pilica
:
Pilica Wierbka
22.09.2019
16:00
Błyskawica Kolbark
:
Hetman Dłużec
22.09.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
6:3
Nidzica Słaboszów
21.09.2019
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2019
11:00
Czapla Czaple Male
:
Victoria Smroków
22.09.2019
11:00
Cobra Wężerów
:
Zryw Przesławice
22.09.2019
12:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
1:4
Błyskawica Wyciąże
21.09.2019
16:00
Promień Zakrzowiec
2:0
Zieloni II Niegowić
21.09.2019
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:1
Złomex II Branice
21.09.2019
16:00
Contra II
:
Czarni II Staniątki
22.09.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
3:2
Wisła Kraków
21.09.2019
12:00
Zagłębie Lubin
1:2
Gwarek Zabrze
21.09.2019
12:00
Korona Kielce
2:1
Śląsk Wrocław
21.09.2019
12:00
Cracovia Kraków
0:1
Legia Warszawa
21.09.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:2
Pogoń Szczecin
21.09.2019
12:00
Hutnik Kraków
:
Lech Poznań
22.09.2019
15:00
Arka G.
:
Lechia
22.09.2019
13:00
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia
22.09.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Wisła Kraków
1:1
BKS Lublin
21.09.2019
13:30
Korona Kielce
5:2
Podgórze Kraków
21.09.2019
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Karpaty Krosno
21.09.2019
10:00
Stal Mielec
:
Cracovia Kraków
22.09.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:2
KKP Korona
20.09.2019
15:30
Wisła Kraków
2:3
Motor Lublin
21.09.2019
16:00
AP 21 Kraków
2:2
TOP 54 Biała Podlaska
21.09.2019
14:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rz.
22.09.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
2:1
Podhale Nowy Targ
21.09.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:2
Unia Tarnów
21.09.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Limanovia Limanowa
22.09.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Dalin Myślenice
22.09.2019
16:00
Orkan Raba Wyżna
:
Dunajec Nowy Sącz
22.09.2019
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Górnik Wieliczka
22.09.2019
14:00
Pcimianka Pcim
:
Profi Zielonki
22.09.2019
11:00
Spartak S.
:
BKS Bochnia
22.09.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Hutnik Kraków
11:0
Pcimianka
21.09.2019
10:00
Profi Zielonki
0:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
22.09.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Puszcza Niepołomice
3:1
Soła Oświęcim
21.09.2019
10:00
Glinik/Karpatia Gorlice
5:0
Limanovia Limanowa
21.09.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Dąb P.
22.09.2019
16:00
MKS Trzebinia
:
Sandecja II Nowy Sącz
22.09.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
3:2
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2019
17:00
Raba Dobczyce
0:11
Okocimski Brzesko
21.09.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Unia Oświęcim
21.09.2019
10:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:5
Cracovia Kraków
21.09.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
1:0
Podhale Nowy Targ
21.09.2019
10:00
Respect Szalowa
7:4
AS Progres Kraków
21.09.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Limanovia
22.09.2019
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
1:1
AS Progres Kraków
21.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
0:4
Wisła Kraków
21.09.2019
10:00
Cracovia Kraków
:
Fablok Chrzanów
22.09.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2019
12:00

II Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.09.2019
11:00
Cracovia II
1:0
TS Wisła I Kraków
21.09.2019
10:00
Sandecja II
:
Unia Oświęcim
21.09.2019
11:00
Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
22.09.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

KKP Bydgoszcz
0:4
GKS Katowice
21.09.2019
12:00
AZS Wrocław
3:0
Mitech Żywiec
21.09.2019
12:00
Medyk Konin
1:1
SMS Łódź
21.09.2019
12:00
Rolnik Głogówek
0:13
Górnik Łęczna
21.09.2019
16:00
AZS UJ Kraków
1:0
Czarni Sosnowiec
21.09.2019
14:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Olimpia Szczecin
21.09.2019
16:00

I liga kobiet, gr. południowa

ROW Rybnik
1:0
ISD-AJD Częstochowa
21.09.2019
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Tarnovia Tarnów
22.09.2019
16:30
Czwórka Radom
:
Wanda Nowa Huta
22.09.2019
16:00
Resovia Rzeszów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2019
15:00
Respekt Myślenice
:
Rekord Bielsko Biała
22.09.2019
12:00
SWD Wodzisław
:
Sparta Daleszyce
22.09.2019
12:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Naprzód Sobolów
1:4
Unia Lublin
21.09.2019
11:00
Widok Lublin
4:0
Potok Sitno
21.09.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
:
Hetman Włoszczowa
22.09.2019
18:00
KSP Kielce
:
Izolator Boguchwała
22.09.2019
16:00
Iskra Brzezinka
:
Starówka Nowy Sącz
22.09.2019
16:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Tarnovia II
8:1
Prądniczanka II Kraków
21.09.2019
12:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.09.2019
16:00
Victoria Zalas
:
Pogorzanka Pogorzyce
22.09.2019
15:00
Górnik Wieliczka
:
Bronowianka Kraków
22.09.2019
13:00
Podgórze Kraków
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2019
15:00
FSA Kraków
:
Olimpia Osieczany
22.09.2019
16:00

IV liga małopolska (zachód)

Queens Witanowice
:
Novi Narama
21.09.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Wisła Brzeźnica
21.09.2019
 
Tempo Białka
:
Zielonka Wrząsowice
21.09.2019
 
Victoria Gaj
:
Skawinka Skawina
21.09.2019
 

IV liga małopolska (wschód)

Podgórze II Kraków
:
Uran Łukowica
21.09.2019
 
Piast Łapanów
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
21.09.2019
 
Cracovia Kraków
4:1
Dunajec Nowy Sącz
21.09.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Resovia Rzeszów
:
Unia Opole
22.09.2019
12:00
Zabrze
:
SWD Wodzisław
22.09.2019
12:00
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
22.09.2019
13:00
Górnik Ł.
:
Bronowianka Kraków
22.09.2019
15:00
Ślęza Wrocław
:
SMS Łódź
22.09.2019
18:00