facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.08.2018

Olimpia Kąty
4:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
11.08.2018
15:00
LKS Gnojnik
1:2
Orzeł Dębno
11.08.2018
17:30
Rylovia Rylowa
1:1
Naprzód Sobolów
11.08.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
5:1
Jadowniczanka Jadowniki
11.08.2018
18:00
Raba Książnice
0:0
Radłovia Radłów
12.08.2018
15:00
Arkadia Olszyny
7:1
Tarnavia
12.08.2018
17:00
Sokół Maszkienice
0:2
Olimpia Bucze
12.08.2018
18:00

2. kolejka 18.08.2018

Tarnavia
2:4
Novi/Rzezawianka Rzezawa
18.08.2018
17:00
Olimpia Bucze
1:1
Olimpia Kąty
18.08.2018
17:00
LKS Gnojnik
5:1
Sokół Maszkienice
18.08.2018
17:30
Radłovia Radłów
1:3
Rylovia Rylowa
18.08.2018
18:00
Strażak Mokrzyska
1:0
Orzeł Dębno
18.08.2018
18:00
Arkadia Olszyny
5:2
Raba Książnice
19.08.2018
17:00
Naprzód Sobolów
5:2
Jadowniczanka Jadowniki
19.08.2018
17:00

3. kolejka 25.08.2018

Novi/Rzezawianka Rzezawa
3:0
Olimpia Bucze
01.08.2018
00:00
Rylovia Rylowa
0:3
Arkadia Olszyny
15.08.2018
18:00
LKS Gnojnik
8:2
Olimpia Kąty
25.08.2018
15:00
Orzeł Dębno
1:1
Naprzód Sobolów
25.08.2018
17:00
Radłovia Radłów
0:2
Jadowniczanka Jadowniki
25.08.2018
18:00
Raba Książnice
1:3
Tarnavia
26.08.2018
16:00
Sokół Maszkienice
2:3
Strażak Mokrzyska
26.08.2018
17:00

4. kolejka 01.09.2018

Radłovia Radłów
1:4
Orzeł Dębno
01.09.2018
17:00
LKS Gnojnik
1:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
01.09.2018
17:00
Tarnavia
0:0
Olimpia Bucze
01.09.2018
17:30
Naprzód Sobolów
2:0
Sokół Maszkienice
02.09.2018
13:00
Arkadia Olszyny
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
02.09.2018
16:00
Strażak Mokrzyska
4:1
Olimpia Kąty
02.09.2018
17:00
Raba Książnice
2:2
Rylovia Rylowa
02.09.2018
17:30

5. kolejka 08.09.2018

Orzeł Dębno
3:1
Arkadia Olszyny
08.09.2018
11:00
Olimpia Kąty
4:0
Naprzód Sobolów
08.09.2018
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
5:1
Raba Książnice
08.09.2018
17:00
Strażak Mokrzyska
0:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
08.09.2018
17:00
Rylovia Rylowa
6:0
Tarnavia
08.09.2018
17:00
Olimpia Bucze
2:2
LKS Gnojnik
10.11.2018
14:00
Sokół Maszkienice
6:2
Radłovia Radłów
11.11.2018
14:00

6. kolejka 15.09.2018

LKS Gnojnik
6:2
Tarnavia
15.09.2018
16:30
Strażak Mokrzyska
0:0
Olimpia Bucze
15.09.2018
17:00
Rylovia Rylowa
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
15.09.2018
17:00
Arkadia Olszyny
6:0
Sokół Maszkienice
16.09.2018
13:00
Naprzód Sobolów
4:3
Novi/Rzezawianka Rzezawa
16.09.2018
16:00
Raba Książnice
1:5
Orzeł Dębno
16.09.2018
16:00
Radłovia Radłów
3:2
Olimpia Kąty
17.11.2018
13:00

7. kolejka 22.09.2018

Olimpia Kąty
5:2
Arkadia Olszyny
22.09.2018
11:00
LKS Gnojnik
2:1
Strażak Mokrzyska
22.09.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
2:6
Radłovia Radłów
22.09.2018
16:30
Orzeł Dębno
1:1
Rylovia Rylowa
22.09.2018
16:30
Olimpia Bucze
3:0
Naprzód Sobolów
23.09.2018
16:00
Sokół Maszkienice
5:1
Raba Książnice
23.09.2018
11:45
Jadowniczanka Jadowniki
3:0
Tarnavia
23.09.2018
16:00

8. kolejka 29.09.2018

Radłovia Radłów
1:0
Olimpia Bucze
29.09.2018
15:00
Rylovia Rylowa
2:2
Sokół Maszkienice
29.09.2018
14:00
Tarnavia
2:4
Strażak Mokrzyska
29.09.2018
16:00
Raba Książnice
2:4
Olimpia Kąty
29.09.2018
16:00
Arkadia Olszyny
7:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
30.09.2018
13:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:2
Orzeł Dębno
30.09.2018
16:00
Naprzód Sobolów
5:4
LKS Gnojnik
30.09.2018
16:00

9. kolejka 06.10.2018

Radłovia Radłów
LKS Gnojnik
06.10.2018
16:00
Orzeł Dębno
3:1
Tarnavia
06.10.2018
16:00
Olimpia Bucze
3:1
Arkadia Olszyny
06.10.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
4:1
Raba Książnice
06.10.2018
16:00
Sokół Maszkienice
2:3
Jadowniczanka Jadowniki
07.10.2018
15:00
Strażak Mokrzyska
1:0
Naprzód Sobolów
07.10.2018
16:00
Olimpia Kąty
2:1
Rylovia Rylowa
10.11.2018
14:00

10. kolejka 13.10.2018

Rylovia Rylowa
5:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
13.10.2018
13:00
Jadowniczanka Jadowniki
0:2
Olimpia Kąty
13.10.2018
15:00
Orzeł Dębno
1:1
Sokół Maszkienice
13.10.2018
15:00
Radłovia Radłów
3:1
Strażak Mokrzyska
13.10.2018
15:00
Tarnavia
2:3
Naprzód Sobolów
13.10.2018
15:00
Arkadia Olszyny
8:0
LKS Gnojnik
14.10.2018
12:00
Raba Książnice
2:2
Olimpia Bucze
14.10.2018
15:00

11. kolejka 20.10.2018

Olimpia Bucze
0:1
Rylovia Rylowa
20.10.2018
15:00
Olimpia Kąty
1:1
Orzeł Dębno
20.10.2018
15:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.10.2018
15:00
Strażak Mokrzyska
3:1
Arkadia Olszyny
20.10.2018
15:00
Sokół Maszkienice
8:2
Tarnavia
21.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
3:1
Radłovia Radłów
21.10.2018
15:30
Raba Książnice
4:0
LKS Gnojnik
21.10.2018
15:00

12. kolejka 27.10.2018

Jadowniczanka Jadowniki
5:1
Olimpia Bucze
27.10.2018
15:00
Tarnavia
4:4
Radłovia Radłów
27.10.2018
15:00
Orzeł Dębno
5:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
27.10.2018
15:00
Rylovia Rylowa
5:1
LKS Gnojnik
28.10.2018
14:00
Arkadia Olszyny
2:2
Naprzód Sobolów
28.10.2018
14:00
Sokół Maszkienice
3:4
Olimpia Kąty
28.10.2018
14:00
Raba Książnice
Strażak Mokrzyska
28.10.2018
14:30

13. kolejka 03.11.2018

Olimpia Kąty
6:1
Tarnavia
03.11.2018
14:00
Olimpia Bucze
0:3
Orzeł Dębno
03.11.2018
14:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
2:3
Sokół Maszkienice
03.11.2018
14:00
Radłovia Radłów
1:2
Arkadia Olszyny
03.11.2018
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:0
LKS Gnojnik
03.11.2018
14:00
Strażak Mokrzyska
0:1
Rylovia Rylowa
04.11.2018
12:00
Naprzód Sobolów
2:1
Raba Książnice
04.11.2018
14:00

14. kolejka 23.03.2019

Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Olimpia Kąty
23.03.2019
15:30
Orzeł Dębno
3:0
LKS Gnojnik
23.03.2019
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
Strażak Mokrzyska
23.03.2019
15:30
Tarnavia
1:5
Arkadia Olszyny
23.03.2019
15:00
Naprzód Sobolów
3:2
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
1:0
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia Bucze
2:4
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

15. kolejka 30.03.2019

Novi/Rzezawianka Rzezawa
5:2
Tarnavia
30.03.2019
15:30
Olimpia Kąty
2:1
Olimpia Bucze
30.03.2019
15:30
Rylovia Rylowa
4:1
Radłovia Radłów
30.03.2019
15:30
Orzeł Dębno
1:2
Strażak Mokrzyska
30.03.2019
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
1:3
Naprzód Sobolów
30.03.2019
15:30
Sokół Maszkienice
2:3
LKS Gnojnik
31.03.2019
16:00
Raba Książnice
2:1
Arkadia Olszyny
31.03.2019
13:00

16. kolejka 06.04.2019

Olimpia Kąty
4:1
LKS Gnojnik
06.04.2019
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:2
Radłovia Radłów
06.04.2019
16:30
Tarnavia
2:3
Raba Książnice
06.04.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
0:2
Sokół Maszkienice
06.04.2019
16:30
Olimpia Bucze
1:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
07.04.2019
16:00
Arkadia Olszyny
3:3
Rylovia Rylowa
07.04.2019
16:00
Naprzód Sobolów
3:1
Orzeł Dębno
07.04.2019
14:00

17. kolejka 13.04.2019

Orzeł Dębno
0:1
Radłovia Radłów
13.04.2019
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
0:4
LKS Gnojnik
13.04.2019
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:1
Arkadia Olszyny
13.04.2019
17:00
Olimpia Kąty
3:1
Strażak Mokrzyska
13.04.2019
16:00
Rylovia Rylowa
3:0
Raba Książnice
13.04.2019
17:00
Olimpia Bucze
4:0
Tarnavia
14.04.2019
16:30
Sokół Maszkienice
3:4
Naprzód Sobolów
14.04.2019
17:00

18. kolejka 20.04.2019

Arkadia Olszyny
2:1
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
1:2
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
3:3
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
1:4
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
0:0
Olimpia Bucze
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
0:4
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

19. kolejka 27.04.2019

Tarnavia
1:5
LKS Gnojnik
27.04.2019
17:30
Olimpia Bucze
1:2
Strażak Mokrzyska
27.04.2019
17:30
Jadowniczanka Jadowniki
1:4
Rylovia Rylowa
27.04.2019
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
2:3
Naprzód Sobolów
27.04.2019
17:30
Orzeł Dębno
4:1
Raba Książnice
27.04.2019
17:30
Olimpia Kąty
4:2
Radłovia Radłów
27.04.2019
16:00
Sokół Maszkienice
3:0
Arkadia Olszyny
28.04.2019
17:00

20. kolejka 04.05.2019

Strażak Mokrzyska
0:0
LKS Gnojnik
03.05.2019
17:00
Radłovia Radłów
3:3
Novi/Rzezawianka Rzezawa
04.05.2019
17:30
Tarnavia
3:3
Jadowniczanka Jadowniki
04.05.2019
17:30
Arkadia Olszyny
3:0
Olimpia Kąty
05.05.2019
16:00
Rylovia Rylowa
1:1
Orzeł Dębno
05.05.2019
17:00
Naprzód Sobolów
1:2
Olimpia Bucze
05.05.2019
15:00
Raba Książnice
2:1
Sokół Maszkienice
05.05.2019
15:00

21. kolejka 11.05.2019

Olimpia Kąty
1:2
Raba Książnice
11.05.2019
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
0:3
Arkadia Olszyny
11.05.2019
17:30
Orzeł Dębno
2:2
Jadowniczanka Jadowniki
11.05.2019
17:30
LKS Gnojnik
4:0
Naprzód Sobolów
11.05.2019
17:30
Olimpia Bucze
1:1
Radłovia Radłów
12.05.2019
18:00
Sokół Maszkienice
2:1
Rylovia Rylowa
12.05.2019
17:00
Strażak Mokrzyska
4:1
Tarnavia
12.05.2019
17:00

22. kolejka 18.05.2019

LKS Gnojnik
4:1
Radłovia Radłów
18.05.2019
17:30
Tarnavia
2:4
Orzeł Dębno
18.05.2019
17:30
Arkadia Olszyny
2:1
Olimpia Bucze
19.05.2019
16:30
Raba Książnice
2:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
19.05.2019
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
4:2
Sokół Maszkienice
19.05.2019
15:00
Naprzód Sobolów
1:2
Strażak Mokrzyska
19.05.2019
15:00
Rylovia Rylowa
3:1
Olimpia Kąty
19.05.2019
17:00

23. kolejka 15.06.2019

Strażak Mokrzyska
1:1
Radłovia Radłów
26.05.2019
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Rylovia Rylowa
15.06.2019
17:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2019
16:00
LKS Gnojnik
3:4
Arkadia Olszyny
15.06.2019
18:00
Olimpia Bucze
4:2
Raba Książnice
15.06.2019
18:00
Sokół Maszkienice
5:0
Orzeł Dębno
16.06.2019
16:00
Naprzód Sobolów
5:1
Tarnavia
16.06.2019
15:00

24. kolejka 01.06.2019

Orzeł Dębno
3:1
Olimpia Kąty
01.06.2019
18:00
Jadowniczanka Jadowniki
9:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
01.06.2019
18:00
Tarnavia
2:11
Sokół Maszkienice
01.06.2019
17:00
Radłovia Radłów
1:0
Naprzód Sobolów
01.06.2019
18:00
LKS Gnojnik
3:3
Raba Książnice
01.06.2019
16:00
Rylovia Rylowa
5:0
Olimpia Bucze
02.06.2019
17:00
Arkadia Olszyny
3:1
Strażak Mokrzyska
02.06.2019
17:00

25. kolejka 08.06.2019

Olimpia Bucze
1:3
Jadowniczanka Jadowniki
08.06.2019
18:00
Radłovia Radłów
3:0
Tarnavia
08.06.2019
18:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
0:2
Orzeł Dębno
08.06.2019
17:00
Olimpia Kąty
3:2
Sokół Maszkienice
08.06.2019
15:30
LKS Gnojnik
1:2
Rylovia Rylowa
09.06.2019
18:00
Naprzód Sobolów
3:0
Arkadia Olszyny
09.06.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
Raba Książnice
09.06.2019
17:00

26. kolejka 22.06.2019

LKS Gnojnik
1:2
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00
Tarnavia
0:7
Olimpia Kąty
22.06.2019
17:00
Orzeł Dębno
0:1
Olimpia Bucze
22.06.2019
17:00
Sokół Maszkienice
4:1
Novi/Rzezawianka Rzezawa
22.06.2019
17:00
Arkadia Olszyny
1:3
Radłovia Radłów
22.06.2019
17:00
Rylovia Rylowa
5:0
Strażak Mokrzyska
22.06.2019
17:00
Raba Książnice
1:2
Naprzód Sobolów
22.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 22.06.2019

20.06.2019
18:00
LKS Gnojnik
1:2
Jadowniczanka Jadowniki
22.06.2019
17:00
Tarnavia
0:7
Olimpia Kąty
22.06.2019
17:00
Orzeł Dębno
0:1
Olimpia Bucze
22.06.2019
17:00
Sokół Maszkienice
4:1
Novi/Rzezawianka Rzezawa
22.06.2019
17:00
Arkadia Olszyny
1:3
Radłovia Radłów
22.06.2019
17:00
Rylovia Rylowa
5:0
Strażak Mokrzyska
22.06.2019
17:00
Raba Książnice
1:2
Naprzód Sobolów

26. kolejka 22.06.2019

20.06.2019
18:00
LKS Gnojnik
1:2
Jadowniczanka Jadowniki
22.06.2019
17:00
Tarnavia
0:7
Olimpia Kąty
22.06.2019
17:00
Orzeł Dębno
0:1
Olimpia Bucze
22.06.2019
17:00
Sokół Maszkienice
4:1
Novi/Rzezawianka Rzezawa
22.06.2019
17:00
Arkadia Olszyny
1:3
Radłovia Radłów
22.06.2019
17:00
Rylovia Rylowa
5:0
Strażak Mokrzyska
22.06.2019
17:00
Raba Książnice
1:2
Naprzód Sobolów

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
:
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
:
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Borek Kraków
19.08.2019
18:00
Strzelcy
:
Krakus Swoszowice
19.08.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:1
Cracovia Kraków
17.08.2019
15:00
Arka Gdynia
0:0
Lech Poznań
17.08.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
3:1
Górnik Zabrze
17.08.2019
20:00
Piast Gliwice
1:0
Wisła Płock
18.08.2019
15:00
Legia Warszawa
1:0
Zagłębie Lubin
18.08.2019
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Lechia Gdańsk
18.08.2019
17:30
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
0:2
Warta Poznań
17.08.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Miedź Legnica
17.08.2019
15:00
Wigry Suwałki
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2019
19:00
GKS Jastrzębie
1:1
GKS Bełchatów
17.08.2019
20:00
Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Skra Częstochowa
1:0
Górnik Polkowice
17.08.2019
16:00
Błękitni Stargard
1:3
GKS Katowice
17.08.2019
16:00
Pogoń Siedlce
0:1
Znicz Pruszków
17.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:0
Lech II Poznań
17.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:3
Resovia Rzeszów
17.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
0:2
Garbarnia Kraków
17.08.2019
17:30
Bytovia Bytów
4:1
Stal Stalowa Wola
17.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
1:1
Widzew Łódź
17.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
1:3
Elana Toruń
18.08.2019
13:05
Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
18:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
 
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
 
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
 
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
 

III liga, grupa IV

Korona II Kielce
2:0
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2019
12:00
Wisłoka Dębica
4:1
Podlasie Biała Podlaska
18.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Sokół Sieniawa
18.08.2019
17:00
Hutnik Kraków
3:3
Wisła Sandomierz
18.08.2019
17:00
Stal Kraśnik
5:0
Avia Świdnik
18.08.2019
17:00
Hetman Zamość
2:1
Podhale Nowy Targ
18.08.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2019
17:00
Wisła Puławy
0:0
Chełmianka Chełm
18.08.2019
17:00
Motor Lublin
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.08.2019
19:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
4:2
Wisła II Kraków
17.08.2019
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Clepardia Kraków
18.08.2019
16:30
MKS Trzebinia
2:2
Skawinka Skawina
18.08.2019
17:00
Orzeł Ryczów
1:0
Czarni Staniątki
18.08.2019
17:00
Unia Oświęcim
4:0
LKS Rajsko
18.08.2019
17:30
Słomniczanka Słomniki
1:0
Sokół Kocmyrzów
18.08.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:1
Wiślanie Jaśkowice
18.08.2019
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Beskid Andrychów
18.08.2019
17:00
LKS Jawiszowice
1:10
Cracovia II Kraków
18.08.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
2:0
Poprad Rytro
17.08.2019
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:3
Limanovia Limanowa
17.08.2019
17:00
Poprad Muszyna
4:0
Tarnovia Tarnów
17.08.2019
13:00
Watra Białka Tatrzańska
0:2
Glinik Gorlice
18.08.2019
17:00
Lubań Maniowy
0:5
Sandecja II Nowy Sącz
18.08.2019
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Orkan Szczyrzyc
18.08.2019
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:2
Unia Tarnów
18.08.2019
11:00
GKS Drwinia
5:2
Barciczanka Barcice
18.08.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
1:3
LKS Niedźwiedź
17.08.2019
18:00
Bolesław Bukowno
1:1
KS Olkusz
17.08.2019
18:00
Spójnia Osiek
1:0
LOT Balice
18.08.2019
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Prądniczanka Kraków
18.08.2019
17:00
Przebój Wolbrom
5:1
Orzeł Iwanowice
18.08.2019
11:00
Zieleńczanka Zielonki
0:5
Proszowianka Proszowice
18.08.2019
11:00
Grębałowianka Kraków
0:1
Piliczanka Pilica
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Hutnik II Kraków
7:3
Wiślanie II Jaśkowice
17.08.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:1
Wieczysta Kraków
17.08.2019
17:00
Prokocim Kraków
1:3
Garbarnia II Kraków
17.08.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
0:4
Błękitni Modlnica
17.08.2019
17:30
Piast Wołowice
5:4
Borek Kraków
18.08.2019
16:00
Dąbski Kraków
2:2
TS Węgrzce
18.08.2019
17:00
Kmita Zabierzów
2:4
Bronowianka Kraków
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
17.08.2019
17:30
Raba Dobczyce
0:0
Pasternik Ochojno
17.08.2019
17:00
LKS Śledziejowice
5:0
Jordan Sum Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Tempo Rzeszotary
2:3
Gdovia Gdów
17.08.2019
17:00
Targowianka Targowisko
3:1
Górnik Wieliczka
18.08.2019
11:30
Wiarusy Igołomia
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
18.08.2019
16:30
Wiślanka Grabie
2:0
Błękitni Bodzanów
18.08.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Niwa Nowa Wieś
1:3
Victoria Jaworzno
17.08.2019
16:00
Zatorzanka Zator
3:2
LKS Żarki
17.08.2019
17:00
Brzezina Osiek
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
17.08.2019
17:00
KS Chełmek
8:1
Arka Babice
17.08.2019
17:00
MKS Libiąż
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
17.08.2019
13:30
Nadwiślanin Gromiec
3:2
Halniak Maków Podhalański
18.08.2019
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
3:3
LKS Gorzów
18.08.2019
17:00
Tempo Białka
2:0
Garbarz Zembrzyce_
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Polan Żabno
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
17.08.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
17.08.2019
17:00
Metal Tarnów
13:0
LKS Ładna
17.08.2019
17:00
LKS Szynwałd
0:4
Dunajec Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Olimpia Wojnicz
0:2
Ikar Odporyszów
17.08.2019
17:30
Pogórze
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
18.08.2019
15:00
Wisła Szczucin
1:4
GLKS Gromnik
18.08.2019
17:00
Unia Niedomice
1:2
Zorza Zaczarnie
18.08.2019
17:30
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Gnojnik
3:2
Orzeł Dębno
17.08.2019
16:00
Raba Książnice
4:3
Olimpia Kąty
17.08.2019
17:00
Strażak Mokrzyska
5:0
Jadowniczanka Jadowniki
17.08.2019
17:00
Rylovia Rylowa
4:1
Olimpia B.
18.08.2019
12:00
Sokół Maszkienice
4:3
Radłovia Radłów
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Uście Gorlickie
5:1
Sokół Stary Sącz
17.08.2019
17:00
LKS Kobylanka
3:2
Gród Podegrodzie
17.08.2019
17:00
Grybovia Grybów
1:1
Orzeł Wojnarowa
18.08.2019
11:00
Hart Tęgoborze
0:0
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
11:00
LKS Zagórzany
1:5
Kolejarz Stróże
18.08.2019
11:00
Zyndram
1:1
Zawisza R.
18.08.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
1:3
Skalnik Kamionka Wielka
18.08.2019
15:00
LKS Korzenna
6:0
LKS Łużna
18.08.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

LKS Szaflary
3:1
Babia Góra Lipnica Wielka
17.08.2019
18:00
Sokół Słopnice
5:0
Granit Czarna Góra
17.08.2019
18:00
Laskovia
0:1
Jordan Jordanów
17.08.2019
17:00
Huragan Waksmund
0:4
Turbacz Mszana Dolna
18.08.2019
13:00
Jarmuta
4:0
Krokus
18.08.2019
17:00
LKS Rupniów
0:4
AKS Ujanowice
18.08.2019
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
8:0
Wilga Koźmice Wielkie
17.08.2019
17:00
Zieloni Niegowić
4:6
Gwiazda Brzegi
17.08.2019
17:00
Złomex Branice
4:0
Czarnochowice
17.08.2019
17:00
Strażak Kokotów
0:0
Rożnowa
18.08.2019
17:30
Piłkarz Podłęże
1:2
UKS Sygneczów
18.08.2019
17:00
Wolni Kłaj
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.08.2019
17:00
Zryw Szarów
0:5
Contra Sułków
18.08.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
7:2
Beskid Tokarnia
17.08.2019
15:00
Staw Polanka
3:3
Clavia Świątniki Górne
17.08.2019
17:00
Rokita Kornatka
0:1
Karpaty Siepraw
17.08.2019
17:00
Skalnik Trzemeśnia
5:2
Górki Myślenice
17.08.2019
17:00
Sokół Borzęta
2:0
Gościbia Sułkowice
17.08.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
LKS Rudnik
17.08.2019
17:00
Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:4
Strażak Przybysławice
17.08.2019
16:00
Centuria Chechło
0:7
Przebój II Wolbrom
17.08.2019
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Spartak Charsznica
18.08.2019
17:00
Błysk Zederman
1:2
Legion Bydlin
18.08.2019
17:00
Pilica Wierbka
0:3
Olimpia Łobzów
18.08.2019
17:00
Leśnik Gorenice
6:1
Promień Przeginia
18.08.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Sokół Gołaczewy
18.08.2019
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisełka Rozkochów
3:1
Promyk Bolęcin
17.08.2019
17:00
Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
17.08.2019
17:00
UKS Dulowa
1:4
MKS Alwernia
17.08.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
4:2
SPRiN Regulice
17.08.2019
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
4:4
Gryf Wiatowice
17.08.2019
17:00
Naprzód Ochmanów
4:2
Ledniczanka
17.08.2019
17:30
Wiarusy II
3:3
Gdovia II Gdów
17.08.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
17.08.2019
17:30
Sokół Chorągwica
8:1
Iskra Zakrzów
18.08.2019
17:00
Tęcza Słomiróg
2:2
Górnik II Wieliczka
18.08.2019
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
Batory Wola Batorska
18.08.2019
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Lech Poznań
3:2
Górnik Zabrze
17.08.2019
12:00
Cracovia Kraków
1:3
Korona Kielce
17.08.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
Zagłębie Lubin
17.08.2019
12:00
Pogoń Szczecin
4:0
SMS Łódź
17.08.2019
11:00
Legia Warszawa
3:0
Arka G.
17.08.2019
14:00
Jagiellonia
5:1
Hutnik Kraków
17.08.2019
12:00
Śląsk Wrocław
6:6
Lechia
18.08.2019
12:00
Gwarek Zabrze
0:2
Wisła Kraków
18.08.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

BKS Lublin
0:3
Cracovia Kraków
17.08.2019
17:00
Wisła Kraków
1:1
Podgórze Kraków
17.08.2019
10:00
Stal Mielec
0:5
Karpaty Krosno
17.08.2019
12:30
Korona Kielce
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
17.08.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Wisła Kraków
5:0
Stal Rz.
17.08.2019
12:30
AP 21 Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2019
14:30
KKP Korona
1:1
Motor Lublin
18.08.2019
12:00
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Dalin Myślenice
17.08.2019
10:00
Górnik Wieliczka
3:2
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
Spartak S.
1:3
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2019
11:00
Orkan Raba Wyżna
1:4
Puszcza Niepołomice
17.08.2019
16:00
Profi Zielonki
2:2
Unia Tarnów
17.08.2019
10:00
Pcimianka Pcim
7:3
Limanovia Limanowa
18.08.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:3
BKS Bochnia
18.08.2019
10:00
Garbarnia Kraków
3:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Profi Zielonki
1:0
Garbarnia Kraków
17.08.2019
13:00
Tarnovia Tarnów
4:2
Pcimianka
17.08.2019
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:4
Hutnik Kraków
17.08.2019
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dąb P.
1:2
Soła Oświęcim
17.08.2019
11:00
MKS Trzebinia
2:0
Limanovia Limanowa
17.08.2019
10:00
Unia Tarnów
2:3
Glinik/Karpatia Gorlice
18.08.2019
18:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
4:4
Unia Oświęcim
17.08.2019
13:00
Cracovia Kraków
7:1
Okocimski Brzesko
18.08.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
16:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
2:3
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
MOSiR Bochnia
4:2
Limanovia
17.08.2019
09:30
Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
5:0
TS Wisła I Kraków
17.08.2019
11:00
Sandecja II
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00
Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
6:0
Mitech Żywiec
17.08.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:2
Czarni Sosnowiec
17.08.2019
12:00
Rolnik Głogówek
1:6
SMS Łódź
18.08.2019
16:00
GKS Katowice
7:3
Olimpia Szczecin
18.08.2019
16:00
AZS Wrocław
0:3
AZS UJ Kraków
18.08.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
0:4
Medyk Konin
18.08.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Resovia Rzeszów
3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.08.2019
12:00
ROW Rybnik
2:0
Rekord Bielsko Biała
17.08.2019
16:00
Sparta Daleszyce
4:2
Wanda Nowa Huta
17.08.2019
12:00
Czwórka Radom
2:0
Respekt Myślenice
18.08.2019
17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
6:0
ISD-AJD Częstochowa
18.08.2019
12:00
SWD Wodzisław
1:4
Tarnovia Tarnów
18.08.2019
12:00