facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Po 4.kolejce z rozgrywek wycofała się Iskra Klecza Dolna. Wyniki anulowano.
Po rundzie jesiennej, z rozgrywek wycofał się Relaks Wysoka.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.08.2018

Kalwarianka Kalwaria Z.
Brzezina Osiek
11.08.2018
11:00
LKS Żarki
Victoria Jaworzno
11.08.2018
17:00
Arka Babice
Niwa Nowa Wieś
11.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
Nadwiślanin Gromiec
11.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
8:0
Sosnowianka Stanisław Dln
11.08.2018
18:00
Zatorzanka Zator
2:0
Garbarz Zembrzyce
12.08.2018
11:00
LKS Rajsko
3:0
KS Chełmek
12.08.2018
17:00
Tempo Białka pauzuje.

2. kolejka 15.08.2018

Brzezina Osiek
0:2
Zatorzanka Zator
15.08.2018
11:00
Niwa Nowa Wieś
7:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.08.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Garbarz Zembrzyce
15.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
LKS Żarki
15.08.2018
17:00
Tempo Białka
Arka Babice
15.08.2018
17:00
KS Chełmek
Relaks Wysoka
15.08.2018
17:00
Victoria Jaworzno
0:1
LKS Rajsko
15.08.2018
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln pauzuje.

3. kolejka 18.08.2018

LKS Rajsko
2:0
Halniak Maków Podhalański
18.08.2018
15:00
Brzezina Osiek
5:0
Garbarz Zembrzyce
18.08.2018
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:2
Tempo Białka
18.08.2018
17:00
Arka Babice
8:0
Sosnowianka Stanisław Dln
18.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
3:4
Victoria Jaworzno
18.08.2018
17:30
Zatorzanka Zator
2:5
Niwa Nowa Wieś
19.08.2018
17:00
LKS Żarki
1:2
Nadwiślanin Gromiec
19.08.2018
17:00
KS Chełmek pauzuje.

4. kolejka 25.08.2018

Niwa Nowa Wieś
Garbarz Zembrzyce
25.08.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.08.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:1
Brzezina Osiek
25.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
2:3
Relaks Wysoka
25.08.2018
11:00
KS Chełmek
Arka Babice
25.08.2018
17:00
Tempo Białka
1:1
Zatorzanka Zator
26.08.2018
17:00
LKS Żarki
1:4
LKS Rajsko
26.08.2018
17:00
Victoria Jaworzno pauzuje.

5. kolejka 01.09.2018

Brzezina Osiek
Niwa Nowa Wieś
01.09.2018
17:00
Tempo Białka
Garbarz Zembrzyce
01.09.2018
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
KS Chełmek
01.09.2018
17:00
Arka Babice
1:6
Victoria Jaworzno
01.09.2018
17:00
Relaks Wysoka
3:1
LKS Żarki
01.09.2018
17:00
LKS Rajsko
0:3
Nadwiślanin Gromiec
01.09.2018
17:00
Zatorzanka Zator
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
02.09.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański pauzuje.

6. kolejka 08.09.2018

Victoria Jaworzno
3:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.09.2018
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:5
Garbarz Zembrzyce
08.09.2018
11:00
KS Chełmek
8:1
Zatorzanka Zator
08.09.2018
16:00
LKS Rajsko
5:2
Relaks Wysoka
08.09.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
0:4
Niwa Nowa Wieś
08.09.2018
11:00
Halniak Maków Podhalański
3:0
Arka Babice
08.09.2018
17:00
Tempo Białka
0:1
Brzezina Osiek
09.09.2018
17:00
LKS Żarki pauzuje.

7. kolejka 15.09.2018

Brzezina Osiek
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.09.2018
11:00
KS Chełmek
4:1
Garbarz Zembrzyce
15.09.2018
16:00
Zatorzanka Zator
3:2
Victoria Jaworzno
15.09.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
0:0
Tempo Białka
15.09.2018
11:00
Relaks Wysoka
2:2
Nadwiślanin Gromiec
15.09.2018
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
5:2
Halniak Maków Podhalański
15.09.2018
16:00
Arka Babice
1:5
LKS Żarki
16.09.2018
11:00
LKS Rajsko pauzuje.

8. kolejka 22.09.2018

KS Chełmek
Brzezina Osiek
22.09.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
2:2
Zatorzanka Zator
22.09.2018
16:00
LKS Rajsko
4:0
Arka Babice
22.09.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:7
Niwa Nowa Wieś
23.09.2018
15:00
Victoria Jaworzno
5:0
Garbarz Zembrzyce
23.09.2018
16:00
LKS Żarki
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Tempo Białka
23.09.2018
16:00
Relaks Wysoka pauzuje.

9. kolejka 29.09.2018

Brzezina Osiek
0:0
Victoria Jaworzno
29.09.2018
11:00
Halniak Maków Podhalański
Garbarz Zembrzyce
29.09.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
2:0
KS Chełmek
29.09.2018
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:3
LKS Rajsko
29.09.2018
16:00
Arka Babice
2:0
Relaks Wysoka
29.09.2018
16:00
Zatorzanka Zator
4:0
LKS Żarki
30.09.2018
16:00
Tempo Białka
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
30.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec pauzuje.

10. kolejka 06.10.2018

Halniak Maków Podhalański
2:0
Brzezina Osiek
06.10.2018
15:00
KS Chełmek
0:1
Tempo Białka
06.10.2018
15:00
Relaks Wysoka
3:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
06.10.2018
15:00
Nadwiślanin Gromiec
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
06.10.2018
15:00
LKS Rajsko
2:0
Zatorzanka Zator
06.10.2018
15:00
Victoria Jaworzno
3:0
Niwa Nowa Wieś
07.10.2018
15:30
LKS Żarki
0:0
Garbarz Zembrzyce
07.10.2018
15:30
Arka Babice pauzuje.

11. kolejka 13.10.2018

Garbarz Zembrzyce
1:3
LKS Rajsko
13.10.2018
15:00
Zatorzanka Zator
1:2
Relaks Wysoka
13.10.2018
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:6
KS Chełmek
13.10.2018
15:00
Brzezina Osiek
1:0
LKS Żarki
13.10.2018
15:00
Niwa Nowa Wieś
Halniak Maków Podhalański
13.10.2018
11:00
Tempo Białka
Victoria Jaworzno
13.10.2018
11:00
Arka Babice
Nadwiślanin Gromiec
13.10.2018
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z. pauzuje.

12. kolejka 20.10.2018

Halniak Maków Podhalański
1:4
Tempo Białka
20.10.2018
15:00
Arka Babice
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.10.2018
15:00
LKS Żarki
1:1
Niwa Nowa Wieś
20.10.2018
15:00
LKS Rajsko
3:2
Brzezina Osiek
20.10.2018
15:00
Relaks Wysoka
5:0
Garbarz Zembrzyce
20.10.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
0:1
KS Chełmek
21.10.2018
15:00
Victoria Jaworzno
9:0
Sosnowianka Stanisław Dln
21.10.2018
14:30
Zatorzanka Zator pauzuje.

13. kolejka 27.10.2018

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:2
Nadwiślanin Gromiec
27.10.2018
14:00
Zatorzanka Zator
6:5
Arka Babice
27.10.2018
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:1
Halniak Maków Podhalański
27.10.2018
14:30
Brzezina Osiek
3:0
Relaks Wysoka
27.10.2018
14:00
Niwa Nowa Wieś
LKS Rajsko
27.10.2018
14:00
KS Chełmek
1:2
Victoria Jaworzno
27.10.2018
15:00
Tempo Białka
LKS Żarki
27.10.2018
11:00
Garbarz Zembrzyce pauzuje.

14. kolejka 03.11.2018

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Zatorzanka Zator
03.11.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
1:3
KS Chełmek
03.11.2018
13:00
Relaks Wysoka
2:1
Niwa Nowa Wieś
03.11.2018
13:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Victoria Jaworzno
03.11.2018
13:00
LKS Rajsko
1:1
Tempo Białka
03.11.2018
13:00
Arka Babice
2:3
Garbarz Zembrzyce
03.11.2018
14:00
LKS Żarki
3:0
Sosnowianka Stanisław Dln
04.11.2018
13:30
Brzezina Osiek pauzuje.

15. kolejka 10.11.2018

Kalwarianka Kalwaria Z.
2:1
Garbarz Zembrzyce
10.11.2018
13:00
Zatorzanka Zator
1:7
Nadwiślanin Gromiec
10.11.2018
13:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:7
LKS Rajsko
10.11.2018
13:00
Brzezina Osiek
0:0
Arka Babice
10.11.2018
13:00
Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Nadwiślanin Gromiec
10.11.2018
13:00
KS Chełmek
4:1
LKS Żarki
10.11.2018
13:00
Tempo Białka
2:0
Relaks Wysoka
10.11.2018
13:00
Victoria Jaworzno
0:2
Halniak Maków Podhalański
10.11.2018
13:00

16. kolejka 23.03.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Sosnowianka Stanisław Dln
 
 
Brzezina Osiek
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.03.2019
15:00
Victoria Jaworzno
LKS Żarki
23.03.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
5:0
Arka Babice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Halniak Maków Podhalański
23.03.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
Tempo Białka
23.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
Zatorzanka Zator
23.03.2019
15:00
KS Chełmek
LKS Rajsko
23.03.2019
15:00

17. kolejka 30.03.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
KS Chełmek
 
 
LKS Żarki
2:2
KS Chełmek
30.03.2019
15:00
Zatorzanka Zator
Kalwarianka Kalwaria Z.
30.03.2019
15:00
Tempo Białka
Niwa Nowa Wieś
30.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
Halniak Maków Podhalański
30.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
Arka Babice
30.03.2019
15:00
LKS Rajsko
11:0
Sosnowianka Stanisław Dln
31.03.2019
14:00
Victoria Jaworzno
Brzezina Osiek
31.03.2019
15:30

18. kolejka 06.04.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Victoria Jaworzno
 
 
Garbarz Zembrzyce
Arka Babice
06.04.2019
16:00
LKS Rajsko
4:1
Niwa Nowa Wieś
06.04.2019
16:00
Zatorzanka Zator
1:1
Halniak Maków Podhalański
06.04.2019
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
Victoria Jaworzno
06.04.2019
16:00
Brzezina Osiek
0:2
KS Chełmek
06.04.2019
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:3
LKS Żarki
07.04.2019
16:00
Tempo Białka
Nadwiślanin Gromiec
07.04.2019
16:00

19. kolejka 13.04.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Halniak Maków Podhalański
 
 
Niwa Nowa Wieś
0:0
LKS Żarki
13.04.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
Tempo Białka
13.04.2019
16:00
Arka Babice
2:1
Zatorzanka Zator
13.04.2019
16:00
Halniak Maków Podhalański
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
13.04.2019
13:00
Victoria Jaworzno
1:1
KS Chełmek
13.04.2019
16:30
Nadwiślanin Gromiec
3:1
LKS Rajsko
14.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:3
Brzezina Osiek
14.04.2019
16:00

20. kolejka 20.04.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
LKS Żarki
 
 
Nadwiślanin Gromiec
2:2
LKS Żarki
17.04.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:7
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
1:1
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00

21. kolejka 27.04.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
LKS Rajsko
 
 
Niwa Nowa Wieś
2:1
Victoria Jaworzno
27.04.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
LKS Żarki
27.04.2019
16:30
Zatorzanka Zator
2:4
LKS Rajsko
27.04.2019
16:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:0
Arka Babice
27.04.2019
16:30
KS Chełmek
9:0
Sosnowianka Stanisław Dln
27.04.2019
16:30
Brzezina Osiek
3:1
Nadwiślanin Gromiec
27.04.2019
16:30
Tempo Białka
8:1
Halniak Maków Podhalański
28.04.2019
16:30

22. kolejka 04.05.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Arka Babice
 
 
Halniak Maków Podhalański
LKS Rajsko
01.05.2019
13:30
Victoria Jaworzno
Nadwiślanin Gromiec
01.05.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
Brzezina Osiek
04.05.2019
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
Sosnowianka Stanisław Dln
04.05.2019
17:00
LKS Żarki
Zatorzanka Zator
04.05.2019
17:00
KS Chełmek
1:0
Niwa Nowa Wieś
05.05.2019
17:00
Arka Babice
1:3
Tempo Białka
05.05.2019
17:00

23. kolejka 11.05.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Kalwarianka Kalwaria Z.
 
 
Arka Babice
1:2
LKS Rajsko
11.05.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
3:1
Sosnowianka Stanisław Dln
11.05.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
Victoria Jaworzno
11.05.2019
17:00
KS Chełmek
5:3
Nadwiślanin Gromiec
11.05.2019
17:00
Zatorzanka Zator
2:2
Brzezina Osiek
11.05.2019
17:00
LKS Żarki
3:1
Halniak Maków Podhalański
11.05.2019
17:00
Tempo Białka
6:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.05.2019
17:00

24. kolejka 18.05.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Zatorzanka Zator
 
 
Brzezina Osiek
3:1
Halniak Maków Podhalański
16.05.2019
17:30
Garbarz Zembrzyce
2:0
KS Chełmek
18.05.2019
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:2
Niwa Nowa Wieś
18.05.2019
17:00
LKS Żarki
3:2
Arka Babice
18.05.2019
17:00
Victoria Jaworzno
1:1
Zatorzanka Zator
19.05.2019
16:30
Tempo Białka
4:3
LKS Rajsko
19.05.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:1
Nadwiślanin Gromiec
19.05.2019
17:00

25. kolejka 25.05.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Garbarz Zembrzyce
 
 
Zatorzanka Zator
3:5
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Arka Babice
0:2
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
18:00
Niwa Nowa Wieś
2:1
Nadwiślanin Gromiec
26.05.2019
14:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Sosnowianka Stanisław Dln
05.06.2019
18:00
Halniak Maków Podhalański
3:1
Victoria Jaworzno
05.06.2019
18:00
LKS Żarki
1:2
Tempo Białka
05.06.2019
18:00

26. kolejka 01.06.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Brzezina Osiek
 
 
KS Chełmek
1:1
Halniak Maków Podhalański
01.06.2019
17:00
Nadwiślanin Gromiec
3:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
01.06.2019
17:00
Brzezina Osiek
0:1
Tempo Białka
01.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:2
Niwa Nowa Wieś
01.06.2019
11:00
LKS Rajsko
3:0
LKS Żarki
02.06.2019
15:00
Victoria Jaworzno
4:1
Arka Babice
02.06.2019
14:30
Sosnowianka Stanisław Dln
1:1
Zatorzanka Zator
02.06.2019
17:00

27. kolejka 08.06.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Niwa Nowa Wieś
 
 
Halniak Maków Podhalański
2:1
Sosnowianka Stanisław Dln
08.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Nadwiślanin Gromiec
08.06.2019
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
4:1
LKS Żarki
08.06.2019
17:00
Brzezina Osiek
0:6
LKS Rajsko
08.06.2019
17:00
Victoria Jaworzno
1:1
Tempo Białka
08.06.2019
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:0
Zatorzanka Zator
08.06.2019
16:00
Arka Babice
2:3
KS Chełmek
09.06.2019
17:00

28. kolejka 15.06.2019

Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Tempo Białka
 
 
Halniak Maków Podhalański
1:1
Niwa Nowa Wieś
15.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.06.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:0
Arka Babice
15.06.2019
17:00
Tempo Białka
2:2
KS Chełmek
15.06.2019
17:00
LKS Żarki
3:0
Brzezina Osiek
15.06.2019
17:00
LKS Rajsko
5:1
Victoria Jaworzno
15.06.2019
15:30
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Zatorzanka Zator
15.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

28. kolejka 15.06.2019

 
 
Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Tempo Białka
15.06.2019
17:00
Halniak Maków Podhalański
1:1
Niwa Nowa Wieś
15.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.06.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:0
Arka Babice
15.06.2019
17:00
Tempo Białka
2:2
KS Chełmek
15.06.2019
17:00
LKS Żarki
3:0
Brzezina Osiek
15.06.2019
15:30
LKS Rajsko
5:1
Victoria Jaworzno
15.06.2019
17:00
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Zatorzanka Zator

28. kolejka 15.06.2019

 
 
Relaks Wysoka
0:3 v.o.
Tempo Białka
15.06.2019
17:00
Halniak Maków Podhalański
1:1
Niwa Nowa Wieś
15.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.06.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:0
Arka Babice
15.06.2019
17:00
Tempo Białka
2:2
KS Chełmek
15.06.2019
17:00
LKS Żarki
3:0
Brzezina Osiek
15.06.2019
15:30
LKS Rajsko
5:1
Victoria Jaworzno
15.06.2019
17:00
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Zatorzanka Zator

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:3
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00

Fortuna I liga

Radomiak Radom
2:2
GKS Tychy
28.10.2020
13:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga

Lech II Poznań
:
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
Pierwotnie 17 października, przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego.

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Lewart Lubartów
31.10.2020
11:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
31.10.2020
13:00
Avia Świdnik
:
Stal Kraśnik
31.10.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
31.10.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
31.10.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisła Sandomierz
31.10.2020
14:00
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Puławy
31.10.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
31.10.2020
 
Korona II Kielce
:
Wisłoka Dębica
31.10.2020
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
31.10.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Puszcza II
31.10.2020
14:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
31.10.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Proszowianka Proszowice
31.10.2020
15:00
KS Chełmek
:
Garbarnia II Kraków
31.10.2020
 
LKS Rajsko
:
Wiślanie Jaśkowice
31.10.2020
 
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
31.10.2020
 
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
31.10.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
11:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Orkan Szczyrzyc
31.10.2020
13:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Lubań Maniowy
31.10.2020
13:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
31.10.2020
14:00
Sokół Słopnice
:
Unia Tarnów
31.10.2020
15:00
Rylovia Rylowa
:
Poprad Rytro
31.10.2020
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
31.10.2020
 
Barciczanka Barcice
:
Glinik Gorlice
31.10.2020
 
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
GKS Drwinia
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
:
Pogoń Miechów
31.10.2020
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
31.10.2020
11:00
Spójnia Osiek
:
Bolesław Bukowno
31.10.2020
14:00
LOT Balice
:
LKS Niedźwiedź
31.10.2020
14:00
Orzeł Bębło
:
Przebój Wolbrom
31.10.2020
14:00
Przemsza Klucze
:
TS Węgrzce
31.10.2020
 
KS Olkusz
:
Piliczanka Pilica
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
:
Orlęta Rudawa
31.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
31.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Piast Wołowice
31.10.2020
13:00
Kaszowianka Kaszów
:
Borek Kraków
31.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
:
Dąbski Kraków
31.10.2020
 
Hutnik II Kraków
:
Skawinka Skawina
31.10.2020
 
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
:
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
14:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
31.10.2020
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Złomex Branice
31.10.2020
15:00
Pasternik Ochojno
:
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
15:00
Orzeł Myślenice
:
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
15:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiarusy Igołomia
31.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Zgoda Byczyna
31.10.2020
13:00
Brzezina Osiek
:
Sokół Przytkowice
31.10.2020
13:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Tempo Białka
31.10.2020
13:30
LKS Gorzów
:
Halniak Maków Podhalański
31.10.2020
14:00
Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
31.10.2020
14:00
Victoria Jaworzno
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
31.10.2020
14:00
Niwa Nowa Wieś
:
Garbarz Zembrzyce
31.10.2020
14:00
LKS Żarki
:
Hejnał Kęty
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tuchovia Tuchów
31.10.2020
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
31.10.2020
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szynwałd
31.10.2020
14:00
GLKS Gromnik
:
LUKS Skrzyszów
31.10.2020
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Zorza Zaczarnie
31.10.2020
14:00
LKS Rzuchowa
:
Polan Żabno
31.10.2020
15:00
LKS Ładna
:
Olimpia Wojnicz
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Orzeł Dębno
:
Radłovia Radłów
31.10.2020
11:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2020
14:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia B.
31.10.2020
14:00
Sokół Maszkienice
:
Arkadia Olszyny
31.10.2020
14:00
Raba Książnice
:
Wola Radłowska
31.10.2020
14:00
Poręba Spytkowska
:
Naprzód Sobolów
31.10.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Błyskawica Proszówki
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
:
Zawisza R.
31.10.2020
11:00
LKS Zagórzany
:
Hart Tęgoborze
31.10.2020
14:00
Kolejarz Stróże
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
ULKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
31.10.2020
14:00
Gród Podegrodzie
:
LKSKobylankaKobylanka
31.10.2020
14:00
Zyndram
:
Helena Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
LKS Uście Gorlickie
:
Podhalanin Biecz
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Galicja Raciborowice
31.10.2020
12:00
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
31.10.2020
13:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Szreniawa Koszyce
31.10.2020
14:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Michałowianka Michałowice
31.10.2020
14:00
Ekler Baranówka
:
Prądniczanka II Kraków
31.10.2020
14:00
Spartak Wielkanoc
:
Wierzbowianka Wierzbno
31.10.2020
15:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
:
Maszycanka Maszyce
31.10.2020
14:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Rząska
31.10.2020
14:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
31.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
:
Dragon Szczyglice
31.10.2020
14:00
Świt Krzeszowice
:
Sportowiec Modlniczka
31.10.2020
14:30
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
31.10.2020
14:30
Iskra Czułów
:
Strażak Rączna
31.10.2020
14:30

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
11:00
Fairant Kraków
:
Iskra Krzęcin
31.10.2020
13:00
Płomień Kostrze
:
Kabel Kraków
31.10.2020
14:00
Pogoń Skotniki
:
Rzozovia Rzozów
31.10.2020
14:30
Krakus Swoszowice
:
Tramwaj Kraków
31.10.2020
 
Strzelcy Kraków
:
Gajowianka Gaj
31.10.2020
 
Bratniak Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
31.10.2020
 

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
:
Piłkarz Podłęże
31.10.2020
13:00
Wolni Kłaj
:
Czarnochowice
31.10.2020
13:30
UKS Sygneczów
:
Piast Łapanów
31.10.2020
14:00
Contra Sułków
:
Czarni Staniątki
31.10.2020
14:00
Sokół Chorągwica
:
Rożnowa
31.10.2020
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.10.2020
15:00
Zieloni Niegowić
:
Iskra Zakrzów
31.10.2020
16:00
Zryw Szarów
:
Gwiazda Brzegi
31.10.2020
 

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
:
Zielonka Wrząsowice
31.10.2020
13:00
Karpaty Siepraw
:
Sęp Droginia
31.10.2020
14:00
Rokita Kornatka
:
Beskid Tokarnia
31.10.2020
14:00
Górki Myślenice
:
Staw Polanka
31.10.2020
14:30
Iskra Brzączowice
:
Skalnik Trzemeśnia
31.10.2020
14:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Sokół Borzęta
31.10.2020
14:30
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
31.10.2020
14:30
Gościbia Sułkowice
:
Topór Tenczyn
31.10.2020
15:00

Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
:
Sokół Gołaczewy
31.10.2020
11:00
Błysk Zederman
:
Olimpia Łobzów
31.10.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
31.10.2020
14:00
Laskowianka Laski
:
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2020
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Błyskawica Kolbark
31.10.2020
14:00
Legion Bydlin
:
Pilica Wierbka
31.10.2020
14:30
Unia Jaroszowiec
:
Spartak Charsznica
31.10.2020
14:30
Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
31.10.2020
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
:
Zagórzanka Zagórze
31.10.2020
14:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
31.10.2020
14:00
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
31.10.2020
14:00
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
31.10.2020
14:00
Błyskawica Myślachowice
:
Victoria Zalas
31.10.2020
14:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
31.10.2020
14:00
Promień Zakrzowiec
:
Batory Wola Batorska
31.10.2020
14:30
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
31.10.2020
15:00
Gryf Wiatowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
31.10.2020
17:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
31.10.2020
 
Gdovia II Gdów
:
Wieliczanka Wieliczka
31.10.2020
 
Ledniczanka
:
Tęcza Słomiróg
31.10.2020
 

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
:
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
:
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Karpaty II Siepraw
:
Cisy Harbutowice
31.10.2020
14:00
Iskra Głogoczów
:
Orzeł Nowa Wieś
31.10.2020
14:00
Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
:
Wicher Stróża
31.10.2020
14:00
Jawor Jawornik
:
LKS Trzebunia
31.10.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Górnik Zabrze
1:0
Korona
27.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legia Warszawa
:
Korona
31.10.2020
12:00
Lechia
:
Gwarek Zabrze
31.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia
31.10.2020
12:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
31.10.2020
 
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
31.10.2020
 
Hutnik Kraków
:
Zagłębie Lubin
31.10.2020
 
SMS Łódź
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Lech Poznań
31.10.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Korona Kielce
4:1
Stal Mielec
28.10.2020
13:00
Cracovia Kraków
4:1
Karpaty Krosno
28.10.2020
13:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:30
Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
31.10.2020
13:30
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
31.10.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
31.10.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
31.10.2020
15:00
Wisła Kraków
:
KKP Korona
31.10.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
31.10.2020
 
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
31.10.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Orkan Raba Wyżna
0:2
Profi Zielonki
27.10.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
4:1
Dunajec Nowy Sącz
27.10.2020
14:30
Tarnovia Tarnów
:
Sokół Stary Sącz
28.10.2020
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.10.2020
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
31.10.2020
13:00
Pcimianka Pcim
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
14:30
Unia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
31.10.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
31.10.2020
13:30
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
31.10.2020
 
Glinik Gorlice
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:15
Pcimianka
:
Sandecja II Nowy Sącz
31.10.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
31.10.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
31.10.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
28.10.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00
Kalwarianka
:
Sandecja
31.10.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
AS Progres Kraków
31.10.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
31.10.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
28.10.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00
Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
 
Fablok Chrzanów
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
 

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
AZS UJ Kraków
31.10.2020
 
Rolnik Biedrzychowice
:
KKP Bydgoszcz
31.10.2020
 
Górnik Łęczna
:
Olimpia Szczecin
31.10.2020
 
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
31.10.2020
 
APLG Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
 
ROW Rybnik
:
SMS Łódź
31.10.2020
 

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
14:00
Stomil Olsztyn
:
UKS SMS II Łódź
31.10.2020
 
Czwórka Radom
:
Piastovia Piastów
31.10.2020
 
UKS Staszkówka Jelna
:
Praga Warszawa
31.10.2020
 
Rekord Bielsko Biała
:
Resovia Rzeszów
31.10.2020
 

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Widok Lublin
31.10.2020
12:00
Loczki Wyszków
:
Ząbkovia Ząbki
31.10.2020
14:00
Respekt Myślenice
:
KS Raszyn
31.10.2020
15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
14:00
AZS UW Warszawa
:
Sparta Daleszyce
31.10.2020
 
KSP Kielce
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
31.10.2020
14:00

III liga kobiet, gr.4

Hetman Włoszczowa
:
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2020
 
Izolator Boguchwała
:
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
11:00
Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Krzemień
31.10.2020
 
Naprzód Sobolów
:
DAP Dębica
31.10.2020
 
Iskra Brzezinka
:
Hetman Włoszczowa
31.10.2020
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Unia Lublin
31.10.2020
11:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Olimpia Osieczany
31.10.2020
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Burza Roczyny
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

SMS Łódź
:
Górnik Ł.
31.10.2020
12:00
Ślęza Wrocław
:
Bronowianka Kraków
31.10.2020
18:00
Unia Opole
:
Zabrze
31.10.2020
 
Resovia Rzeszów
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
 
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
31.10.2020