facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rundą wiosenną z rozgrywek wycofała się Iskra Radwanowice. Wyniki wiosną weryfikowano jako walkowery.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2018

TS Węgrzce
0:3
Skawinka Skawina
15.08.2018
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:2
Borek Kraków
15.08.2018
11:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Świt Krzeszowice
15.08.2018
16:00
Bronowianka Kraków
1:0
Iskra Radwanowice
15.08.2018
17:00
Hutnik II Kraków
Wieczysta Kraków
15.08.2018
17:00
Błękitni Modlnica
Piast Wołowice
15.08.2018
17:30
Prokocim Kraków
1:2
Nadwiślan Kraków
05.09.2018
17:00

2. kolejka 18.08.2018

Borek Kraków
2:1
Błękitni Modlnica
18.08.2018
11:00
TS Węgrzce
5:3
Hutnik II Kraków
18.08.2018
11:00
Nadwiślan Kraków
Garbarnia II Kraków
18.08.2018
11:00
Iskra Radwanowice
0:0
Prokocim Kraków
18.08.2018
17:00
Wieczysta Kraków
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
18.08.2018
17:00
Piast Wołowice
1:2
Bronowianka Kraków
19.08.2018
16:00
Skawinka Skawina
Świt Krzeszowice
19.08.2018
17:00

3. kolejka 25.08.2018

Świt Krzeszowice
Nadwiślan Kraków
25.08.2018
17:00
Prokocim Kraków
0:1
Piast Wołowice
25.08.2018
17:00
Hutnik II Kraków
Skawinka Skawina
25.08.2018
17:00
Bronowianka Kraków
2:0
Borek Kraków
25.08.2018
17:00
Garbarnia II Kraków
Iskra Radwanowice
25.08.2018
12:30
Wiślanie II Jaśkowice
TS Węgrzce
26.08.2018
11:00
Błękitni Modlnica
2:4
Wieczysta Kraków
26.08.2018
17:00

4. kolejka 01.09.2018

Borek Kraków
1:0
Prokocim Kraków
01.09.2018
11:00
Iskra Radwanowice
1:6
Świt Krzeszowice
01.09.2018
17:00
Wieczysta Kraków
3:2
Bronowianka Kraków
01.09.2018
17:00
Skawinka Skawina
Nadwiślan Kraków
01.09.2018
17:00
Piast Wołowice
Garbarnia II Kraków
02.09.2018
16:00
TS Węgrzce
Błękitni Modlnica
02.09.2018
17:00
Hutnik II Kraków
8:1
Wiślanie II Jaśkowice
02.09.2018
17:00

5. kolejka 08.09.2018

Bronowianka Kraków
3:3
TS Węgrzce
08.09.2018
16:30
Nadwiślan Kraków
Iskra Radwanowice
08.09.2018
17:00
Prokocim Kraków
3:3
Wieczysta Kraków
08.09.2018
17:00
Świt Krzeszowice
1:2
Piast Wołowice
08.09.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:3
Skawinka Skawina
09.09.2018
11:00
Garbarnia II Kraków
1:3
Borek Kraków
09.09.2018
11:00
Błękitni Modlnica
Hutnik II Kraków
09.09.2018
14:30

6. kolejka 15.09.2018

TS Węgrzce
4:0
Prokocim Kraków
15.09.2018
11:00
Borek Kraków
Świt Krzeszowice
15.09.2018
11:00
Wieczysta Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
15.09.2018
16:30
Skawinka Skawina
2:1
Iskra Radwanowice
15.09.2018
16:30
Wiślanie II Jaśkowice
Błękitni Modlnica
16.09.2018
11:00
Piast Wołowice
5:0
Nadwiślan Kraków
16.09.2018
16:00
Hutnik II Kraków
7:0
Bronowianka Kraków
16.09.2018
16:00

7. kolejka 22.09.2018

Iskra Radwanowice
1:5
Piast Wołowice
22.09.2018
16:00
Prokocim Kraków
Hutnik II Kraków
22.09.2018
16:00
Świt Krzeszowice
1:3
Wieczysta Kraków
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Kraków
Borek Kraków
22.09.2018
16:00
Błękitni Modlnica
Skawinka Skawina
22.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
1:0
Wiślanie II Jaśkowice
22.09.2018
16:00
Garbarnia II Kraków
TS Węgrzce
23.09.2018
11:00
przerwany w 24 minucie z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez piłkarza gości

8. kolejka 29.09.2018

Borek Kraków
1:0
Iskra Radwanowice
29.09.2018
11:00
TS Węgrzce
Świt Krzeszowice
29.09.2018
11:00
Błękitni Modlnica
Bronowianka Kraków
29.09.2018
16:00
Wieczysta Kraków
3:2
Nadwiślan Kraków
29.09.2018
16:00
Skawinka Skawina
4:0
Piast Wołowice
29.09.2018
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:4
Prokocim Kraków
30.09.2018
11:00
Hutnik II Kraków
3:5
Garbarnia II Kraków
30.09.2018
16:00

9. kolejka 06.10.2018

Iskra Radwanowice
3:5
Wieczysta Kraków
06.10.2018
15:30
Prokocim Kraków
Błękitni Modlnica
06.10.2018
15:30
Świt Krzeszowice
2:0
Hutnik II Kraków
06.10.2018
15:30
Nadwiślan Kraków
2:5
TS Węgrzce
06.10.2018
15:30
Bronowianka Kraków
1:3
Skawinka Skawina
06.10.2018
15:30
Garbarnia II Kraków
Wiślanie II Jaśkowice
07.10.2018
11:00
Piast Wołowice
2:3
Borek Kraków
07.10.2018
15:30

10. kolejka 13.10.2018

TS Węgrzce
1:0
Iskra Radwanowice
13.10.2018
11:00
Bronowianka Kraków
1:1
Prokocim Kraków
13.10.2018
15:00
Wieczysta Kraków
Piast Wołowice
13.10.2018
15:30
Błękitni Modlnica
Garbarnia II Kraków
13.10.2018
15:30
Skawinka Skawina
4:0
Borek Kraków
13.10.2018
15:30
Wiślanie II Jaśkowice
1:2
Świt Krzeszowice
13.10.2018
15:00
Hutnik II Kraków
Nadwiślan Kraków
14.10.2018
15:00

11. kolejka 20.10.2018

Borek Kraków
0:1
Wieczysta Kraków
20.10.2018
11:00
Iskra Radwanowice
5:1
Hutnik II Kraków
20.10.2018
15:00
Prokocim Kraków
1:1
Skawinka Skawina
20.10.2018
15:00
Świt Krzeszowice
Błękitni Modlnica
20.10.2018
15:00
Nadwiślan Kraków
Wiślanie II Jaśkowice
20.10.2018
15:00
Garbarnia II Kraków
6:0
Bronowianka Kraków
21.10.2018
11:00
Piast Wołowice
0:0
TS Węgrzce
21.10.2018
15:00

12. kolejka 27.10.2018

TS Węgrzce
3:1
Borek Kraków
27.10.2018
11:00
Prokocim Kraków
2:6
Garbarnia II Kraków
27.10.2018
15:00
Błękitni Modlnica
Nadwiślan Kraków
27.10.2018
15:00
Skawinka Skawina
Wieczysta Kraków
27.10.2018
15:00
Bronowianka Kraków
Świt Krzeszowice
27.10.2018
15:00
Hutnik II Kraków
Piast Wołowice
28.10.2018
14:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Iskra Radwanowice
11.11.2018
11:00

13. kolejka 03.11.2018

Borek Kraków
4:2
Hutnik II Kraków
03.11.2018
11:00
Świt Krzeszowice
1:1
Prokocim Kraków
03.11.2018
14:00
Nadwiślan Kraków
3:1
Bronowianka Kraków
03.11.2018
14:00
Wieczysta Kraków
0:0
TS Węgrzce
03.11.2018
14:00
Iskra Radwanowice
Błękitni Modlnica
03.11.2018
14:00
Piast Wołowice
1:5
Wiślanie II Jaśkowice
03.11.2018
14:00
Garbarnia II Kraków
Skawinka Skawina
04.11.2018
11:00

14. kolejka 23.03.2019

Borek Kraków
2:0
Wiślanie II Jaśkowice
23.03.2019
12:00
Świt Krzeszowice
Garbarnia II Kraków
23.03.2019
15:00
Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
Bronowianka Kraków
23.03.2019
15:00
Iskra wycofała się z rozgrywek
Nadwiślan Kraków
3:2
Prokocim Kraków
23.03.2019
15:30
Skawinka Skawina
2:1
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

15. kolejka 30.03.2019

Prokocim Kraków
3:0 v.o.
Iskra Radwanowice
 
 
Błękitni Modlnica
Borek Kraków
30.03.2019
16:00
Bronowianka Kraków
0:0
Piast Wołowice
30.03.2019
16:00
Świt Krzeszowice
0:3
Skawinka Skawina
30.03.2019
15:00
Hutnik II Kraków
TS Węgrzce
31.03.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
9:1
Nadwiślan Kraków
31.03.2019
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
Wieczysta Kraków
31.03.2019
11:00

16. kolejka 06.04.2019

Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
Garbarnia II Kraków
 
 
Nadwiślan Kraków
1:2
Świt Krzeszowice
06.04.2019
16:00
Borek Kraków
1:3
Bronowianka Kraków
06.04.2019
11:00
TS Węgrzce
3:1
Wiślanie II Jaśkowice
06.04.2019
11:00
Wieczysta Kraków
Błękitni Modlnica
06.04.2019
11:00
Piast Wołowice
0:1
Prokocim Kraków
07.04.2019
16:00
Skawinka Skawina
Hutnik II Kraków
07.04.2019
16:00

17. kolejka 13.04.2019

Świt Krzeszowice
3:0 v.o.
Iskra Radwanowice
 
 
Prokocim Kraków
3:3
Borek Kraków
13.04.2019
16:30
Bronowianka Kraków
Wieczysta Kraków
13.04.2019
14:00
Nadwiślan Kraków
1:2
Skawinka Skawina
13.04.2019
16:30
Błękitni Modlnica
TS Węgrzce
13.04.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
Piast Wołowice
14.04.2019
13:00
Wiślanie II Jaśkowice
Hutnik II Kraków
14.04.2019
11:00

18. kolejka 20.04.2019

Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
Nadwiślan Kraków
 
 
TS Węgrzce
Bronowianka Kraków
18.04.2019
17:00
Wieczysta Kraków
Prokocim Kraków
20.04.2019
13:00
Piast Wołowice
3:2
Świt Krzeszowice
20.04.2019
15:00
Skawinka Skawina
Wiślanie II Jaśkowice
20.04.2019
16:30
Borek Kraków
Garbarnia II Kraków
20.04.2019
11:00
Hutnik II Kraków
Błękitni Modlnica
20.04.2019
13:00

19. kolejka 27.04.2019

Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
Skawinka Skawina
 
 
Prokocim Kraków
1:4
TS Węgrzce
27.04.2019
17:00
Świt Krzeszowice
4:5
Borek Kraków
27.04.2019
17:00
Błękitni Modlnica
Wiślanie II Jaśkowice
27.04.2019
17:30
Nadwiślan Kraków
0:2
Piast Wołowice
27.04.2019
14:00
Bronowianka Kraków
3:1
Hutnik II Kraków
27.04.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
1:5
Wieczysta Kraków
28.04.2019
17:45

20. kolejka 04.05.2019

Piast Wołowice
3:0 v.o.
Iskra Radwanowice
 
 
Hutnik II Kraków
2:1
Prokocim Kraków
04.05.2019
17:00
Wieczysta Kraków
Świt Krzeszowice
04.05.2019
13:00
Skawinka Skawina
Błękitni Modlnica
04.05.2019
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
0:8
Bronowianka Kraków
05.05.2019
11:00
TS Węgrzce
1:2
Garbarnia II Kraków
15.05.2019
18:30
Borek Kraków
2:0
Nadwiślan Kraków
05.06.2019
18:30

21. kolejka 11.05.2019

Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
Borek Kraków
 
 
Świt Krzeszowice
2:3
TS Węgrzce
11.05.2019
17:00
Bronowianka Kraków
Błękitni Modlnica
11.05.2019
18:00
Nadwiślan Kraków
Wieczysta Kraków
11.05.2019
13:00
Piast Wołowice
0:2
Skawinka Skawina
11.05.2019
16:00
Prokocim Kraków
1:1
Wiślanie II Jaśkowice
11.05.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
2:3
Hutnik II Kraków
11.05.2019
14:00

22. kolejka 18.05.2019

Wieczysta Kraków
3:0 v.o.
Iskra Radwanowice
 
 
Błękitni Modlnica
Prokocim Kraków
18.05.2019
18:00
TS Węgrzce
2:2
Nadwiślan Kraków
18.05.2019
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:0
Garbarnia II Kraków
18.05.2019
18:00
Borek Kraków
4:0
Piast Wołowice
18.05.2019
11:00
Hutnik II Kraków
Świt Krzeszowice
19.05.2019
17:00
Skawinka Skawina
9:1
Bronowianka Kraków
19.05.2019
15:00

23. kolejka 25.05.2019

Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
TS Węgrzce
 
 
Borek Kraków
0:3
Skawinka Skawina
25.05.2019
11:00
Nadwiślan Kraków
Hutnik II Kraków
25.05.2019
17:30
Piast Wołowice
Wieczysta Kraków
26.05.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
Błękitni Modlnica
26.05.2019
15:00
Świt Krzeszowice
2:3
Wiślanie II Jaśkowice
26.05.2019
16:00
Prokocim Kraków
3:0
Bronowianka Kraków
30.05.2019
18:00

24. kolejka 01.06.2019

Hutnik II Kraków
3:0 v.o.
Iskra Radwanowice
 
 
Wieczysta Kraków
5:0
Borek Kraków
01.06.2019
17:00
Błękitni Modlnica
Świt Krzeszowice
01.06.2019
11:00
Bronowianka Kraków
4:1
Garbarnia II Kraków
01.06.2019
18:00
TS Węgrzce
2:1
Piast Wołowice
01.06.2019
11:00
Skawinka Skawina
3:2
Prokocim Kraków
02.06.2019
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:0
Nadwiślan Kraków
02.06.2019
11:00

25. kolejka 08.06.2019

Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
Wiślanie II Jaśkowice
 
 
Piast Wołowice
2:2
Hutnik II Kraków
07.06.2019
18:00
Borek Kraków
2:2
TS Węgrzce
08.06.2019
11:00
Nadwiślan Kraków
Błękitni Modlnica
08.06.2019
17:30
Wieczysta Kraków
Skawinka Skawina
08.06.2019
11:00
Świt Krzeszowice
0:7
Bronowianka Kraków
08.06.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
Prokocim Kraków
09.06.2019
11:00

26. kolejka 15.06.2019

Błękitni Modlnica
3:0 v.o.
Iskra Radwanowice
 
 
TS Węgrzce
Wieczysta Kraków
14.06.2019
17:30
Skawinka Skawina
6:4
Garbarnia II Kraków
15.06.2019
18:00
Hutnik II Kraków
0:5
Borek Kraków
16.06.2019
17:00
Prokocim Kraków
6:1
Świt Krzeszowice
16.06.2019
17:00
Bronowianka Kraków
2:2
Nadwiślan Kraków
16.06.2019
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Piast Wołowice
16.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 15.06.2019

 
 
Błękitni Modlnica
3:0 v.o.
Iskra Radwanowice
14.06.2019
17:30
TS Węgrzce
Wieczysta Kraków
15.06.2019
18:00
Skawinka Skawina
6:4
Garbarnia II Kraków
16.06.2019
17:00
Hutnik II Kraków
0:5
Borek Kraków
16.06.2019
17:00
Prokocim Kraków
6:1
Świt Krzeszowice
16.06.2019
17:00
Bronowianka Kraków
2:2
Nadwiślan Kraków
16.06.2019
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Piast Wołowice

26. kolejka 15.06.2019

 
 
Błękitni Modlnica
3:0 v.o.
Iskra Radwanowice
14.06.2019
17:30
TS Węgrzce
Wieczysta Kraków
15.06.2019
18:00
Skawinka Skawina
6:4
Garbarnia II Kraków
16.06.2019
17:00
Hutnik II Kraków
0:5
Borek Kraków
16.06.2019
17:00
Prokocim Kraków
6:1
Świt Krzeszowice
16.06.2019
17:00
Bronowianka Kraków
2:2
Nadwiślan Kraków
16.06.2019
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Piast Wołowice

Wiadomości ligowe