facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2018

Prądnik Sułoszowa
2:5
Przebój Wolbrom
15.08.2018
16:00
Zieleńczanka Zielonki
Spójnia Osiek
15.08.2018
11:00
Piliczanka Pilica
3:0
Bibiczanka Bibice
15.08.2018
17:00
LOT Balice
2:3
Prądniczanka Kraków
15.08.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
Proszowianka Proszowice
15.08.2018
13:00
Przemsza Klucze
Pogoń Miechów
15.08.2018
17:30
Sokół Kocmyrzów
Grębałowianka Kraków
10.11.2018
13:00

2. kolejka 18.08.2018

Przebój Wolbrom
Proszowianka Proszowice
18.08.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
1:2
LOT Balice
18.08.2018
17:00
Przemsza Klucze
3:1
Prądniczanka Kraków
18.08.2018
17:30
Prądnik Sułoszowa
0:2
Zieleńczanka Zielonki
19.08.2018
16:00
Spójnia Osiek
1:3
Sokół Kocmyrzów
19.08.2018
17:00
Bibiczanka Bibice
Orzeł Iwanowice
19.08.2018
17:00
Pogoń Miechów
1:0
Piliczanka Pilica
19.08.2018
17:00

3. kolejka 25.08.2018

Zieleńczanka Zielonki
Przebój Wolbrom
22.08.2018
17:00
LOT Balice
Spójnia Osiek
25.08.2018
16:00
Przemsza Klucze
Grębałowianka Kraków
25.08.2018
17:00
Sokół Kocmyrzów
4:0
Prądnik Sułoszowa
25.08.2018
17:00
Orzeł Iwanowice
Pogoń Miechów
25.08.2018
17:00
Piliczanka Pilica
1:1
Prądniczanka Kraków
26.08.2018
12:00
Proszowianka Proszowice
Bibiczanka Bibice
26.08.2018
17:00

4. kolejka 01.09.2018

Pogoń Miechów
Proszowianka Proszowice
01.09.2018
17:00
Spójnia Osiek
Przemsza Klucze
01.09.2018
17:00
Przebój Wolbrom
1:2
Bibiczanka Bibice
01.09.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
Piliczanka Pilica
01.09.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Sokół Kocmyrzów
01.09.2018
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:0
LOT Balice
02.09.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
Prądniczanka Kraków
02.09.2018
17:00

5. kolejka 08.09.2018

LOT Balice
2:2
Zieleńczanka Zielonki
08.09.2018
16:00
Przebój Wolbrom
1:2
Sokół Kocmyrzów
08.09.2018
16:30
Przemsza Klucze
Prądnik Sułoszowa
08.09.2018
16:30
Proszowianka Proszowice
Prądniczanka Kraków
09.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
Pogoń Miechów
09.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
2:3
Spójnia Osiek
09.09.2018
11:00
Orzeł Iwanowice
Grębałowianka Kraków
09.09.2018
17:00

6. kolejka 15.09.2018

Spójnia Osiek
Orzeł Iwanowice
15.09.2018
16:00
Sokół Kocmyrzów
2:0
LOT Balice
15.09.2018
13:00
Przebój Wolbrom
4:1
Pogoń Miechów
15.09.2018
16:30
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Przemsza Klucze
15.09.2018
16:30
Grębałowianka Kraków
Proszowianka Proszowice
16.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
1:0
Prądniczanka Kraków
16.09.2018
16:00
Prądnik Sułoszowa
1:1
Piliczanka Pilica
16.09.2018
16:00

7. kolejka 22.09.2018

Proszowianka Proszowice
Spójnia Osiek
22.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
3:1
Zieleńczanka Zielonki
22.09.2018
15:00
Przemsza Klucze
1:4
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
LOT Balice
1:4
Przebój Wolbrom
22.09.2018
16:00
Pogoń Miechów
0:2
Prądniczanka Kraków
22.09.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
Prądnik Sułoszowa
23.09.2018
16:00
Bibiczanka Bibice
0:1
Grębałowianka Kraków
23.09.2018
16:00

8. kolejka 29.09.2018

Spójnia Osiek
4:1
Bibiczanka Bibice
29.09.2018
16:00
Sokół Kocmyrzów
5:1
Piliczanka Pilica
29.09.2018
16:00
Grębałowianka Kraków
Pogoń Miechów
29.09.2018
16:00
Zieleńczanka Zielonki
Orzeł Iwanowice
29.09.2018
16:00
Przebój Wolbrom
0:0
Prądniczanka Kraków
29.09.2018
16:00
LOT Balice
0:1
Przemsza Klucze
30.09.2018
16:00
Prądnik Sułoszowa
Proszowianka Proszowice
30.09.2018
15:30

9. kolejka 06.10.2018

Piliczanka Pilica
3:1
LOT Balice
06.10.2018
15:00
Przemsza Klucze
0:0
Przebój Wolbrom
06.10.2018
15:30
Grębałowianka Kraków
2:1
Prądniczanka Kraków
06.10.2018
15:30
Pogoń Miechów
3:3
Spójnia Osiek
06.10.2018
15:30
Bibiczanka Bibice
Prądnik Sułoszowa
07.10.2018
15:30
Orzeł Iwanowice
Sokół Kocmyrzów
07.10.2018
15:00
Proszowianka Proszowice
Zieleńczanka Zielonki
07.10.2018
15:00

10. kolejka 13.10.2018

Przebój Wolbrom
1:1
Grębałowianka Kraków
13.10.2018
15:00
Zieleńczanka Zielonki
Bibiczanka Bibice
13.10.2018
15:00
Sokół Kocmyrzów
Proszowianka Proszowice
13.10.2018
15:00
Przemsza Klucze
Piliczanka Pilica
13.10.2018
11:00
Spójnia Osiek
2:2
Prądniczanka Kraków
13.10.2018
15:00
LOT Balice
Orzeł Iwanowice
13.10.2018
13:00
Prądnik Sułoszowa
0:1
Pogoń Miechów
14.10.2018
15:00

11. kolejka 20.10.2018

Pogoń Miechów
1:4
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2018
15:00
Grębałowianka Kraków
0:0
Spójnia Osiek
20.10.2018
15:00
Piliczanka Pilica
2:3
Przebój Wolbrom
20.10.2018
15:00
Orzeł Iwanowice
Przemsza Klucze
21.10.2018
15:00
Proszowianka Proszowice
LOT Balice
21.10.2018
15:00
Bibiczanka Bibice
0:3
Sokół Kocmyrzów
21.10.2018
15:00
Prądnik Sułoszowa
0:1
Prądniczanka Kraków
21.10.2018
15:00

12. kolejka 27.10.2018

Przebój Wolbrom
1:0
Spójnia Osiek
27.10.2018
15:00
Zieleńczanka Zielonki
1:0
Prądniczanka Kraków
27.10.2018
15:00
Sokół Kocmyrzów
Pogoń Miechów
27.10.2018
15:00
Piliczanka Pilica
Orzeł Iwanowice
27.10.2018
15:00
Przemsza Klucze
Proszowianka Proszowice
28.10.2018
11:00
LOT Balice
1:1
Bibiczanka Bibice
28.10.2018
14:00
Prądnik Sułoszowa
0:6
Grębałowianka Kraków
28.10.2018
14:00

13. kolejka 03.11.2018

Grębałowianka Kraków
1:0
Zieleńczanka Zielonki
03.11.2018
13:00
Bibiczanka Bibice
3:4
Przemsza Klucze
03.11.2018
14:00
Sokół Kocmyrzów
6:0
Prądniczanka Kraków
03.11.2018
14:00
Pogoń Miechów
0:2
LOT Balice
03.11.2018
14:00
Spójnia Osiek
Prądnik Sułoszowa
03.11.2018
14:00
Proszowianka Proszowice
Piliczanka Pilica
03.11.2018
14:00
Orzeł Iwanowice
Przebój Wolbrom
04.11.2018
14:00

14. kolejka 23.03.2019

Przebój Wolbrom
1:1
Prądnik Sułoszowa
23.03.2019
15:00
Spójnia Osiek
Zieleńczanka Zielonki
23.03.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
3:0
LOT Balice
23.03.2019
15:00
Pogoń Miechów
Przemsza Klucze
23.03.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
Sokół Kocmyrzów
23.03.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
0:2
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

15. kolejka 30.03.2019

LOT Balice
2:1
Grębałowianka Kraków
30.03.2019
16:00
Prądniczanka Kraków
Przemsza Klucze
30.03.2019
15:00
Zieleńczanka Zielonki
7:1
Prądnik Sułoszowa
30.03.2019
15:30
Sokół Kocmyrzów
Spójnia Osiek
30.03.2019
16:00
Orzeł Iwanowice
Bibiczanka Bibice
30.03.2019
13:00
Proszowianka Proszowice
0:1
Przebój Wolbrom
31.03.2019
15:30
Piliczanka Pilica
Pogoń Miechów
31.03.2019
11:00

16. kolejka 06.04.2019

Przebój Wolbrom
4:0
Zieleńczanka Zielonki
06.04.2019
16:00
Spójnia Osiek
LOT Balice
06.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
Przemsza Klucze
06.04.2019
16:00
Pogoń Miechów
Orzeł Iwanowice
06.04.2019
16:00
Prądniczanka Kraków
1:1
Piliczanka Pilica
06.04.2019
15:00
Prądnik Sułoszowa
0:3
Sokół Kocmyrzów
07.04.2019
16:00
Bibiczanka Bibice
0:1
Proszowianka Proszowice
07.04.2019
16:00

17. kolejka 13.04.2019

Przemsza Klucze
Spójnia Osiek
13.04.2019
16:00
LOT Balice
5:0
Prądnik Sułoszowa
13.04.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
Orzeł Iwanowice
13.04.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
Pogoń Miechów
14.04.2019
17:00
Bibiczanka Bibice
0:5
Przebój Wolbrom
14.04.2019
11:00
Piliczanka Pilica
Grębałowianka Kraków
14.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
5:2
Zieleńczanka Zielonki
14.04.2019
16:00

18. kolejka 20.04.2019

Zieleńczanka Zielonki
LOT Balice
20.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
Przebój Wolbrom
20.04.2019
14:00
Prądnik Sułoszowa
Przemsza Klucze
20.04.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
1:1
Proszowianka Proszowice
20.04.2019
14:30
Pogoń Miechów
5:2
Bibiczanka Bibice
20.04.2019
15:00
Spójnia Osiek
Piliczanka Pilica
20.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
Orzeł Iwanowice
20.04.2019
17:00

19. kolejka 27.04.2019

LOT Balice
0:1
Sokół Kocmyrzów
27.04.2019
17:00
Pogoń Miechów
0:2
Przebój Wolbrom
27.04.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
Bibiczanka Bibice
27.04.2019
14:30
Orzeł Iwanowice
Spójnia Osiek
28.04.2019
11:00
Przemsza Klucze
0:4
Zieleńczanka Zielonki
28.04.2019
16:00
Proszowianka Proszowice
5:1
Grębałowianka Kraków
28.04.2019
16:00
Piliczanka Pilica
3:0
Prądnik Sułoszowa
28.04.2019
11:00

20. kolejka 04.05.2019

Spójnia Osiek
2:3
Proszowianka Proszowice
04.05.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
Przemsza Klucze
04.05.2019
17:00
Przebój Wolbrom
4:2
LOT Balice
04.05.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
Pogoń Miechów
04.05.2019
13:00
Grębałowianka Kraków
4:0
Bibiczanka Bibice
04.05.2019
17:30
Zieleńczanka Zielonki
5:0
Piliczanka Pilica
05.05.2019
17:30
Prądnik Sułoszowa
Orzeł Iwanowice
05.05.2019
17:00

21. kolejka 11.05.2019

Pogoń Miechów
2:0
Grębałowianka Kraków
11.05.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
Przebój Wolbrom
11.05.2019
16:00
Bibiczanka Bibice
1:5
Spójnia Osiek
12.05.2019
17:00
Piliczanka Pilica
1:1
Sokół Kocmyrzów
12.05.2019
11:00
Orzeł Iwanowice
0:3
Zieleńczanka Zielonki
12.05.2019
11:00
Przemsza Klucze
0:0
LOT Balice
12.05.2019
16:30
Proszowianka Proszowice
5:0
Prądnik Sułoszowa
12.05.2019
17:00

22. kolejka 18.05.2019

Przebój Wolbrom
2:1
Przemsza Klucze
18.05.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
Grębałowianka Kraków
18.05.2019
19:00
Spójnia Osiek
Pogoń Miechów
18.05.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
Orzeł Iwanowice
18.05.2019
17:00
Zieleńczanka Zielonki
0:1
Proszowianka Proszowice
18.05.2019
18:00
LOT Balice
2:1
Piliczanka Pilica
19.05.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Bibiczanka Bibice
19.05.2019
17:00

23. kolejka 25.05.2019

Prądniczanka Kraków
Spójnia Osiek
25.05.2019
17:00
Pogoń Miechów
4:1
Prądnik Sułoszowa
25.05.2019
17:00
Piliczanka Pilica
2:1
Przemsza Klucze
26.05.2019
11:00
Orzeł Iwanowice
LOT Balice
26.05.2019
11:00
Grębałowianka Kraków
0:1
Przebój Wolbrom
05.06.2019
18:00
Bibiczanka Bibice
2:1
Zieleńczanka Zielonki
12.06.2019
18:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Sokół Kocmyrzów
12.06.2019
18:00

24. kolejka 01.06.2019

Zieleńczanka Zielonki
0:2
Pogoń Miechów
01.06.2019
18:00
Przebój Wolbrom
1:1
Piliczanka Pilica
01.06.2019
17:00
Przemsza Klucze
Orzeł Iwanowice
01.06.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
Bibiczanka Bibice
01.06.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
4:1
Prądnik Sułoszowa
01.06.2019
16:00
Spójnia Osiek
5:2
Grębałowianka Kraków
02.06.2019
12:00
LOT Balice
0:3
Proszowianka Proszowice
02.06.2019
17:00

25. kolejka 08.06.2019

Spójnia Osiek
1:1
Przebój Wolbrom
08.06.2019
17:00
Pogoń Miechów
0:3
Sokół Kocmyrzów
08.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
4:0
Prądnik Sułoszowa
08.06.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
Zieleńczanka Zielonki
09.06.2019
18:00
Orzeł Iwanowice
Piliczanka Pilica
09.06.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
3:0
Przemsza Klucze
09.06.2019
17:00
Bibiczanka Bibice
1:2
LOT Balice
09.06.2019
17:00

26. kolejka 15.06.2019

Zieleńczanka Zielonki
3:2
Grębałowianka Kraków
15.06.2019
17:00
Przemsza Klucze
0:0
Bibiczanka Bibice
15.06.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
2:1
Sokół Kocmyrzów
15.06.2019
17:00
LOT Balice
0:0
Pogoń Miechów
15.06.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
0:3
Spójnia Osiek
15.06.2019
17:00
Piliczanka Pilica
0:1
Proszowianka Proszowice
15.06.2019
17:00
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice
15.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
17:00
Zieleńczanka Zielonki
3:2
Grębałowianka Kraków
15.06.2019
17:00
Przemsza Klucze
0:0
Bibiczanka Bibice
15.06.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
2:1
Sokół Kocmyrzów
15.06.2019
17:00
LOT Balice
0:0
Pogoń Miechów
15.06.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
0:3
Spójnia Osiek
15.06.2019
17:00
Piliczanka Pilica
0:1
Proszowianka Proszowice
15.06.2019
17:00
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice

26. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
17:00
Zieleńczanka Zielonki
3:2
Grębałowianka Kraków
15.06.2019
17:00
Przemsza Klucze
0:0
Bibiczanka Bibice
15.06.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
2:1
Sokół Kocmyrzów
15.06.2019
17:00
LOT Balice
0:0
Pogoń Miechów
15.06.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
0:3
Spójnia Osiek
15.06.2019
17:00
Piliczanka Pilica
0:1
Proszowianka Proszowice
15.06.2019
17:00
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
15.08.2020
11:00
Odwołany ze względu na mecz w Pucharze Polski
Hetman Zamość
:
Wisła Puławy
15.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Cracovia II Kraków
15.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Wisła Sandomierz
15.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Stal Kraśnik
15.08.2020
17:30
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
15.08.2020
17:00
Odwołany. Udział gospodarzy w Pucahrze Polski
Chełmianka Chełm
:
ŁKS Łagów
16.08.2020
15:30
Korona II Kielce
:
Sokół Sieniawa
16.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
:
KS Wiązownica
16.08.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
15.08.2020
11:00
Proszowianka Proszowice
:
Orzeł Ryczów
15.08.2020
11:00
Sokół Kocmyrzów
:
Orzeł Piaski Wielkie
15.08.2020
11:00
Garbarnia II Kraków
:
Dalin Myślenice
15.08.2020
16:00
LKS Śledziejowice
:
Clepardia Kraków
15.08.2020
17:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
15.08.2020
17:00
Puszcza II
:
Pcimianka Pcim
15.08.2020
17:00
LKS Rajsko
:
Unia Oświęcim
15.08.2020
11:00
KS Chełmek
:
Słomniczanka Słomniki
15.08.2020
16:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Metal Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
15.08.2020
11:00
Poprad Muszyna
:
Unia Tarnów
15.08.2020
11:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Rytro
15.08.2020
17:00
Glinik Gorlice
:
Lubań Maniowy
15.08.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Skalnik Kamionka Wielka
15.08.2020
11:00
Okocimski Brzesko
:
Sokół Słopnice
15.08.2020
17:30
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
15.08.2020
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Wierchy Rabka Zdrój
16.08.2020
17:00
Barciczanka Barcice
:
Rylovia Rylowa
16.08.2020
17:00
BKS Bochnia
:
Watra Białka Tatrzańska
16.08.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
15.08.2020
11:00
Spójnia Osiek
:
Przebój Wolbrom
15.08.2020
17:00
LOT Balice
:
TS Węgrzce
15.08.2020
17:00
Leśnik Gorenice
:
Bolesław Bukowno
15.08.2020
17:30
Przemsza Klucze
:
Orzeł Bębło
15.08.2020
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Pogoń Miechów
16.08.2020
17:00
Orzeł Iwanowice
:
Błękitni Modlnica
16.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Bronowianka Kraków
:
Skawinka Skawina
15.08.2020
11:00
Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
15.08.2020
11:00
Prokocim Kraków
:
Wieczysta Kraków
15.08.2020
17:30
Kmita Zabierzów
:
Borek Kraków
15.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Orlęta Rudawa
16.08.2020
14:00
Piast Wołowice
:
Dąbski Kraków
16.08.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
16.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
0:1
Raba Dobczyce
14.08.2020
18:00
Złomex Branice
:
Wróblowianka Wróblowice
15.08.2020
11:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Radziszowianka Radziszów
15.08.2020
17:00
Gdovia Gdów
:
Wiarusy Igołomia
15.08.2020
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Wiślanka Grabie
15.08.2020
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Pasternik Ochojno
15.08.2020
18:00
Górnik Wieliczka
:
Tempo Rzeszotary
16.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Sosnowianka Stanisław Dln
15.08.2020
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sokół Przytkowice
15.08.2020
17:00
LKS Żarki
:
Halniak Maków Podhalański
15.08.2020
17:00
Brzezina Osiek
:
Garbarz Zembrzyce
15.08.2020
17:00
Zatorzanka Zator
:
Niwa Nowa Wieś
15.08.2020
17:00
Tempo Białka
:
Hejnał Kęty
15.08.2020
17:00
Victoria Jaworzno
:
Zgoda Byczyna
15.08.2020
17:30
Nadwiślanin Gromiec
:
MKS Libiąż
16.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Pogórze
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.08.2020
11:00
Wisła Szczucin
:
GLKS Gromnik
15.08.2020
17:00
Tuchovia Tuchów
:
LKS Szynwałd
15.08.2020
17:00
Unia Niedomice
:
LUKS Skrzyszów
15.08.2020
17:30
LKS Ładna
:
Ciężkowianka Ciężkowice
16.08.2020
17:00
Polan Żabno
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.08.2020
17:00
LKS Rzuchowa
:
Ikar Odporyszów
16.08.2020
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Dunajec Zakliczyn
16.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Olimpia B.
:
Błyskawica Proszówki
15.08.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Orzeł Dębno
15.08.2020
17:00
Strażak Mokrzyska
:
Radłovia Radłów
15.08.2020
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Naprzód Sobolów
16.08.2020
17:00
Raba Książnice
:
Poręba Spytkowska
16.08.2020
17:00
Sokół Maszkienice
:
Wola Radłowska
16.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Helena Nowy Sącz
:
Podhalanin Biecz
15.08.2020
16:00
LKS Łużna
:
Gród Podegrodzie
15.08.2020
17:00
LKS Uście Gorlickie
:
LKSKobylankaKobylanka
15.08.2020
17:30
Grybovia Grybów
:
Łosoś Łososina Dolna
16.08.2020
11:00
Zawisza R.
:
Dunajec Nowy Sącz
16.08.2020
11:00
Zyndram
:
Hart Tęgoborze
16.08.2020
17:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
16.08.2020
17:00
ULKS Korzenna
:
Orzeł Wojnarowa
16.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
Wierchy Pasierbiec
15.08.2020
16:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Jordan Jordanów
15.08.2020
17:30
Turbacz Mszana Dolna
:
Jarmuta
15.08.2020
17:30
LKS Szaflary
:
Wiatr Ludźmierz
15.08.2020
17:30
Granit Czarna Góra
:
Krokus
16.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Huragan Waksmund
16.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
:
Laskovia
16.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
:
Prądniczanka II Kraków
15.08.2020
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Galicja Raciborowice
15.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
:
Michałowianka Michałowice
15.08.2020
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
16.08.2020
15:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Płomień Kościelec
16.08.2020
16:00
Szreniawa Koszyce
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.08.2020
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Ekler Baranówka
16.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Dragon Szczyglice
15.08.2020
16:00
Maszycanka Maszyce
:
Sokół Rybna
15.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Tęcza Piekary
15.08.2020
18:00
Iskra Czułów
:
Wisła Jeziorzany
15.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Liszczanka Liszki
16.08.2020
17:00
Świt Krzeszowice
:
Wisła Rząska
16.08.2020
17:30
Sportowiec Modlniczka
:
Strażak Rączna
16.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Iskra Krzęcin
:
Cedronka Wola Radziszowska
15.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
:
Bieżanowianka Kraków
15.08.2020
17:30
Bratniak Kraków
:
Tramwaj Kraków
16.08.2020
15:00
Rzozovia Rzozów
:
Gajowianka Gaj
16.08.2020
16:00
Płomień Kostrze
:
Krakus Swoszowice
16.08.2020
16:30
Fairant Kraków
:
Podgórze Kraków
16.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
:
Kabel Kraków
16.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
:
Piłkarz Podłęże
15.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
:
Zryw Szarów
15.08.2020
17:00
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
15.08.2020
17:00
Czarni Staniątki
:
Wolni Kłaj
15.08.2020
18:00
Iskra Zakrzów
:
UKS Sygneczów
15.08.2020
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Sokół Chorągwica
16.08.2020
14:00
Gwiazda Brzegi
:
Wilga Koźmice Wielkie
16.08.2020
17:00
Piast Łapanów
:
Rożnowa
16.08.2020
18:00

Klasa A (Myślenice)

Staw Polanka
:
Zielonka Wrząsowice
15.08.2020
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
Karpaty Siepraw
15.08.2020
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Gościbia Sułkowice
15.08.2020
17:00
LKS Rudnik
:
Hejnał Krzyszkowice
15.08.2020
17:30
Topór Tenczyn
:
Beskid Tokarnia
15.08.2020
18:00
Rokita Kornatka
:
Iskra Brzączowice
16.08.2020
14:00
Sokół Borzęta
:
Clavia Świątniki Górne
16.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Przebój Wolbrom
15.08.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Sokół Gołaczewy
15.08.2020
17:00
Olimpia Łobzów
:
Promień Przeginia
15.08.2020
17:00
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka
16.08.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Trzy Korony Żarnowiec
16.08.2020
11:30
Laskovia
:
Prądnik Sułoszowa
16.08.2020
16:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Strażak Przybysławice
16.08.2020
16:00
Błysk Zederman
:
Błyskawica Kolbark
16.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Start Kamień
:
Wisła Jankowice
15.08.2020
16:00
MKS Alwernia
:
Unia Kwaczała
15.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
:
Wisełka Rozkochów
16.08.2020
11:00
Zagórzanka Zagórze
:
Wolanka Wola Filipowska
16.08.2020
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Victoria Zalas
16.08.2020
17:00
SPRiN Regulice
:
Tęcza Tenczynek
16.08.2020
17:00
Promyk Bolęcin
:
UKS Dulowa
16.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Wieliczanka Wieliczka
15.08.2020
17:00
Gryf Wiatowice
:
Start Brzezie
15.08.2020
17:00
Gdovia II Gdów
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.08.2020
16:30
Górnik II Wieliczka
:
Tęcza Słomiróg
15.08.2020
16:30
Ledniczanka
:
Promień Zakrzowiec
16.08.2020
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wiarusy II
16.08.2020
17:00
Batory Wola Batorska
:
Naprzód Ochmanów
16.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
15.08.2020
16:00
Wicher Stróża
:
Szczebel Lubień
15.08.2020
17:00
Iskra Głogoczów
:
Karpaty II Siepraw
16.08.2020
15:30
Cisy Harbutowice
:
Jawor Jawornik
16.08.2020
16:00
Górki II Myślenice
:
Orzeł Nowa Wieś
16.08.2020
16:00
Grodzisko Raciechowice
:
LKS Trzebunia
16.08.2020
17:30

Klasa B (Olkusz)

Hetman Dłużec
:
Nidzica Słaboszów
15.08.2020
16:00
Stare Bukowno
:
Pilica II Wierbka
15.08.2020
17:00
Victoria Smroków
:
Cobra Wężerów
16.08.2020
11:00
Orzeł K.
:
Northstar Miechów
16.08.2020
13:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Strumyk Zarzecze
16.08.2020
16:00
Piliczanka II Pilica
:
Czapla Czaple Male
16.08.2020
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Legia Warszawa
:
Górnik Zabrze
15.08.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Hutnik Kraków
15.08.2020
12:00
Pogoń Szczecin
:
Wisła Kraków
15.08.2020
11:00
SMS Łódź
:
Zagłębie Lubin
15.08.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.08.2020
12:30
Jagiellonia
:
Arka G.
15.08.2020
12:00
Lechia
:
Korona
16.08.2020
12:00
Gwarek Zabrze
:
Śląsk Wrocław
16.08.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Korona Kielce
2:4
Wisła Kraków
14.08.2020
16:00
Motor Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
15.08.2020
15:30
Cracovia Kraków
:
Stal Mielec
15.08.2020
15:00
Hutnik Kraków
:
Karpaty Krosno
16.08.2020
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
15.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Tarnów
15.08.2020
10:00
Sokół Stary Sącz
:
BKS Bochnia
15.08.2020
10:00
Orkan Raba Wyżna
:
Pcimianka Pcim
15.08.2020
16:00
Górnik Wieliczka
:
Limanovia Limanowa
16.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Profi Zielonki
16.08.2020
10:00
Beskid Andrychów
:
Tarnovia Tarnów
16.08.2020
11:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
16.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Profi Zielonki
:
Garbarnia Kraków
15.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
15.08.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podgórze Kraków
15.08.2020
13:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Glinik Gorlice
15.08.2020
13:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
14.08.2020
18:00
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
15.08.2020
10:00
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka
16.08.2020
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.08.2020
16:00
Unia Tarnów
:
Unia Oświęcim
15.08.2020
11:00
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
15.08.2020
16:00
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
17.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
13.08.2020
18:00
Okocimski Brzesko
:
Raba Dobczyce
15.08.2020
13:00
Beskid A.
:
Sandecja Nowy Sącz
15.08.2020
 
Respect Szalowa
:
MOSiR Bochnia
15.08.2020
13:00
Wisła Kraków
:
Tarnovia Tarnów
17.08.2020
14:00

I Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
:
Sandecja
15.08.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
15.08.2020
09:00
Wisła Kraków
:
Tarnovia Tarnów
16.08.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
5:0
Fablok Chrzanów
13.08.2020
13:00
AS Progress Andrychów
:
Cracovia II
15.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
AZS UJ Kraków
15.08.2020
11:00
Śląsk Wrocław
:
SMS Łódź
15.08.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
APLG Gdańsk
15.08.2020
17:00
GKS Katowice
:
ROW Rybnik
16.08.2020
13:00
Rolnik Biedrzychowice
:
Czarni Sosnowiec
16.08.2020
16:00
KKP Bydgoszcz
:
Medyk Konin
16.08.2020
16:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Resovia Rzeszów
15.08.2020
14:30
Polonia Środa Wielkopolska
:
UKS SMS II Łódź
15.08.2020
15:00
Praga Warszawa
:
SWD Wodzisław
15.08.2020
12:00
Rekord Bielsko Biała
:
Czwórka Radom
16.08.2020
15:30
Stomil Olsztyn
:
Piastovia Piastów
16.08.2020
12:30
UKS Staszkówka Jelna
:
Tarnovia Tarnów
16.08.2020
16:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.08.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
:
KSP Kielce
15.08.2020
14:00
Ząbkovia Ząbki
:
Włókniarz Białystok
15.08.2020
12:00
KS Raszyn
:
Wanda Nowa Huta
16.08.2020
14:00
AZS UW Warszawa
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
16.08.2020
14:00
Respekt Myślenice
:
Loczki Wyszków
16.08.2020
14:00