facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Baraże o awans do III ligi:
Jutrzenka Giebułtów - Unia Tarnów 1:0 (20.06.2019)
Unia Tarnów - Jutrzenka Giebułtów 0:2 (25.06.2019)
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.08.2018

Słomniczanka Słomniki
Beskid Andrychów
11.08.2018
17:00
KS Olkusz
LKS Jawiszowice
11.08.2018
11:00
Dalin Myślenice
6:0
Orzeł Ryczów
11.08.2018
17:00
Pcimianka Pcim
0:0
Górnik Wieliczka
12.08.2018
17:00
Unia Oświęcim
4:0
Wiślanka Grabie
12.08.2018
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2018
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
MKS Trzebinia
12.08.2018
17:00
Kaszowianka Kaszów
Clepardia Kraków
12.08.2018
14:00

2. kolejka 15.08.2018

Orzeł Piaski Wielkie
3:3
LKS Jawiszowice
15.08.2018
17:30
KS Olkusz
5:2
Kaszowianka Kaszów
15.08.2018
17:30
Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki
15.08.2018
11:00
Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
15.08.2018
17:30
Jutrzenka Giebułtów
Dalin Myślenice
15.08.2018
11:00
Orzeł Ryczów
1:0
Unia Oświęcim
15.08.2018
17:00
Wiślanka Grabie
1:1
Pcimianka Pcim
15.08.2018
17:00
MKS Trzebinia
Górnik Wieliczka
15.08.2018
17:00

3. kolejka 18.08.2018

Górnik Wieliczka
0:0
Wiślanka Grabie
18.08.2018
17:00
MKS Trzebinia
1:3
LKS Jawiszowice
18.08.2018
11:00
Dalin Myślenice
Beskid Andrychów
18.08.2018
17:00
Unia Oświęcim
0:2
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2018
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Clepardia Kraków
19.08.2018
17:00
Pcimianka Pcim
2:1
Orzeł Ryczów
19.08.2018
16:30
Kaszowianka Kaszów
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2018
14:00
Słomniczanka Słomniki
2:0
KS Olkusz
19.08.2018
17:00

4. kolejka 25.08.2018

MKS Trzebinia
Wiślanka Grabie
25.08.2018
11:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
Słomniczanka Słomniki
25.08.2018
17:00
KS Olkusz
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
25.08.2018
17:00
Clepardia Kraków
Dalin Myślenice
25.08.2018
11:00
Beskid Andrychów
Unia Oświęcim
25.08.2018
17:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Pcimianka Pcim
25.08.2018
11:00
Orzeł Ryczów
2:0
Górnik Wieliczka
25.08.2018
17:00
LKS Jawiszowice
0:0
Kaszowianka Kaszów
26.08.2018
17:00

5. kolejka 01.09.2018

Górnik Wieliczka
1:3
Jutrzenka Giebułtów
01.09.2018
17:00
Słomniczanka Słomniki
0:3
LKS Jawiszowice
01.09.2018
17:00
Clepardia Kraków
2:0
Unia Oświęcim
01.09.2018
11:00
Dalin Myślenice
KS Olkusz
01.09.2018
17:00
Wiślanka Grabie
0:1
Orzeł Ryczów
01.09.2018
17:00
Pcimianka Pcim
0:2
Beskid Andrychów
02.09.2018
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Orzeł Piaski Wielkie
02.09.2018
11:00
Kaszowianka Kaszów
2:0
MKS Trzebinia
02.09.2018
14:00

6. kolejka 08.09.2018

Orzeł Piaski Wielkie
0:2
Dalin Myślenice
06.09.2018
17:00
MKS Trzebinia
Orzeł Ryczów
08.09.2018
16:00
Jutrzenka Giebułtów
Wiślanka Grabie
08.09.2018
11:00
Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim
08.09.2018
11:00
LKS Jawiszowice
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.09.2018
16:00
Beskid Andrychów
2:3
Górnik Wieliczka
08.09.2018
16:30
KS Olkusz
2:4
Unia Oświęcim
08.09.2018
17:00
Kaszowianka Kaszów
Słomniczanka Słomniki
09.09.2018
14:00

7. kolejka 15.09.2018

Słomniczanka Słomniki
MKS Trzebinia
15.09.2018
16:00
Górnik Wieliczka
Clepardia Kraków
15.09.2018
16:00
Unia Oświęcim
Orzeł Piaski Wielkie
15.09.2018
16:30
Orzeł Ryczów
0:1
Jutrzenka Giebułtów
15.09.2018
13:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Kaszowianka Kaszów
15.09.2018
16:00
Wiślanka Grabie
Beskid Andrychów
16.09.2018
16:00
Pcimianka Pcim
0:1
KS Olkusz
16.09.2018
16:00
Dalin Myślenice
LKS Jawiszowice
16.09.2018
16:30

8. kolejka 22.09.2018

Słomniczanka Słomniki
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
22.09.2018
15:00
Clepardia Kraków
Wiślanka Grabie
22.09.2018
11:00
Beskid Andrychów
1:2
Orzeł Ryczów
22.09.2018
16:00
KS Olkusz
1:3
Górnik Wieliczka
22.09.2018
16:00
MKS Trzebinia
Jutrzenka Giebułtów
22.09.2018
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Pcimianka Pcim
23.09.2018
16:00
LKS Jawiszowice
3:1
Unia Oświęcim
23.09.2018
16:00
Kaszowianka Kaszów
Dalin Myślenice
23.09.2018
14:00

9. kolejka 29.09.2018

Górnik Wieliczka
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
29.09.2018
16:00
Dalin Myślenice
Słomniczanka Słomniki
29.09.2018
16:00
Jutrzenka Giebułtów
Beskid Andrychów
29.09.2018
11:00
Wiślanka Grabie
KS Olkusz
29.09.2018
16:00
Unia Oświęcim
2:1
Kaszowianka Kaszów
29.09.2018
16:00
Pcimianka Pcim
4:1
LKS Jawiszowice
30.09.2018
15:30
Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków
30.09.2018
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
MKS Trzebinia
30.09.2018
15:00

10. kolejka 06.10.2018

Słomniczanka Słomniki
0:0
Unia Oświęcim
06.10.2018
15:00
Clepardia Kraków
Jutrzenka Giebułtów
06.10.2018
11:00
KS Olkusz
1:1
Orzeł Ryczów
06.10.2018
15:30
MKS Trzebinia
Beskid Andrychów
06.10.2018
15:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Wiślanka Grabie
07.10.2018
12:00
LKS Jawiszowice
1:0
Górnik Wieliczka
07.10.2018
15:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Dalin Myślenice
07.10.2018
11:00
Kaszowianka Kaszów
Pcimianka Pcim
07.10.2018
14:00

11. kolejka 13.10.2018

Górnik Wieliczka
2:1
Kaszowianka Kaszów
13.10.2018
15:00
Dalin Myślenice
1:1
MKS Trzebinia
13.10.2018
11:00
Jutrzenka Giebułtów
0:0
KS Olkusz
13.10.2018
11:00
Unia Oświęcim
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
13.10.2018
15:30
Beskid Andrychów
1:0
Clepardia Kraków
13.10.2018
15:00
Orzeł Ryczów
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
13.10.2018
15:00
Słomniczanka Słomniki
2:6
Pcimianka Pcim
13.10.2018
14:00
Wiślanka Grabie
2:2
LKS Jawiszowice
14.10.2018
15:00

12. kolejka 20.10.2018

MKS Trzebinia
Clepardia Kraków
20.10.2018
15:00
Dalin Myślenice
1:2
Unia Oświęcim
20.10.2018
15:00
KS Olkusz
2:1
Beskid Andrychów
20.10.2018
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Pcimianka Pcim
21.10.2018
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Jutrzenka Giebułtów
21.10.2018
12:00
LKS Jawiszowice
2:3
Orzeł Ryczów
21.10.2018
15:00
Kaszowianka Kaszów
0:3
Wiślanka Grabie
21.10.2018
14:00
Słomniczanka Słomniki
1:0
Górnik Wieliczka
21.10.2018
15:00

13. kolejka 27.10.2018

Górnik Wieliczka
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
27.10.2018
15:00
Jutrzenka Giebułtów
LKS Jawiszowice
27.10.2018
11:00
Clepardia Kraków
2:1
KS Olkusz
27.10.2018
11:00
Unia Oświęcim
MKS Trzebinia
27.10.2018
11:00
Beskid Andrychów
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
27.10.2018
15:00
Orzeł Ryczów
1:1
Kaszowianka Kaszów
27.10.2018
14:00
Wiślanka Grabie
1:3
Słomniczanka Słomniki
28.10.2018
14:00
Pcimianka Pcim
Dalin Myślenice
28.10.2018
14:00

14. kolejka 03.11.2018

Słomniczanka Słomniki
Orzeł Ryczów
03.11.2018
13:00
Dalin Myślenice
Górnik Wieliczka
03.11.2018
14:00
Unia Oświęcim
1:3
Pcimianka Pcim
03.11.2018
14:00
MKS Trzebinia
0:1
KS Olkusz
03.11.2018
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Wiślanka Grabie
04.11.2018
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Clepardia Kraków
04.11.2018
11:00
LKS Jawiszowice
2:0
Beskid Andrychów
04.11.2018
14:00
Kaszowianka Kaszów
0:2
Jutrzenka Giebułtów
04.11.2018
14:00

15. kolejka 10.11.2018

Górnik Wieliczka
4:2
Unia Oświęcim
10.11.2018
13:30
Jutrzenka Giebułtów
Słomniczanka Słomniki
10.11.2018
11:30
Wiślanka Grabie
Dalin Myślenice
10.11.2018
13:30
Clepardia Kraków
2:3
LKS Jawiszowice
10.11.2018
11:00
Beskid Andrychów
2:0
Kaszowianka Kaszów
10.11.2018
13:30
KS Olkusz
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
10.11.2018
13:00
Orzeł Ryczów
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
10.11.2018
13:30
Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia
11.11.2018
13:00

16. kolejka 16.03.2019

Beskid Andrychów
Słomniczanka Słomniki
16.03.2019
14:00
LKS Jawiszowice
KS Olkusz
16.03.2019
14:00
Orzeł Ryczów
1:3
Dalin Myślenice
16.03.2019
14:00
MKS Trzebinia
Orzeł Piaski Wielkie
16.03.2019
15:00
Clepardia Kraków
Kaszowianka Kaszów
16.03.2019
11:00
Wiślanka Grabie
Unia Oświęcim
17.03.2019
12:00
Jutrzenka Giebułtów
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
17.03.2019
11:00
Górnik Wieliczka
2:3
Pcimianka Pcim
08.05.2019
17:30

17. kolejka 23.03.2019

LKS Jawiszowice
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
23.03.2019
15:00
Słomniczanka Słomniki
Clepardia Kraków
23.03.2019
13:00
Dalin Myślenice
Jutrzenka Giebułtów
23.03.2019
15:00
Górnik Wieliczka
MKS Trzebinia
23.03.2019
15:30
Kaszowianka Kaszów
2:2
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

18. kolejka 30.03.2019

LKS Jawiszowice
MKS Trzebinia
30.03.2019
16:00
Beskid Andrychów
2:3
Dalin Myślenice
30.03.2019
16:00
Jutrzenka Giebułtów
Unia Oświęcim
30.03.2019
11:00
Clepardia Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
30.03.2019
11:00
Orzeł Ryczów
Pcimianka Pcim
30.03.2019
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Kaszowianka Kaszów
30.03.2019
16:00
KS Olkusz
2:2
Słomniczanka Słomniki
30.03.2019
16:00
Wiślanka Grabie
Górnik Wieliczka
31.03.2019
15:00

19. kolejka 06.04.2019

Wiślanka Grabie
MKS Trzebinia
06.04.2019
16:30
Słomniczanka Słomniki
Orzeł Piaski Wielkie
06.04.2019
16:30
Dalin Myślenice
2:0
Clepardia Kraków
06.04.2019
16:00
Unia Oświęcim
Beskid Andrychów
06.04.2019
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
KS Olkusz
07.04.2019
15:00
Pcimianka Pcim
1:3
Jutrzenka Giebułtów
07.04.2019
16:30
Górnik Wieliczka
3:0
Orzeł Ryczów
07.04.2019
16:00
Kaszowianka Kaszów
LKS Jawiszowice
07.04.2019
14:00

20. kolejka 13.04.2019

Orzeł Piaski Wielkie
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
12.04.2019
17:30
Jutrzenka Giebułtów
Górnik Wieliczka
13.04.2019
11:00
Unia Oświęcim
Clepardia Kraków
13.04.2019
17:00
KS Olkusz
Dalin Myślenice
13.04.2019
17:00
Beskid Andrychów
Pcimianka Pcim
13.04.2019
17:00
MKS Trzebinia
Kaszowianka Kaszów
13.04.2019
17:00
LKS Jawiszowice
Słomniczanka Słomniki
14.04.2019
16:30
Orzeł Ryczów
4:4
Wiślanka Grabie
14.04.2019
16:00

21. kolejka 20.04.2019

Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia
18.04.2019
17:30
Dalin Myślenice
Orzeł Piaski Wielkie
20.04.2019
13:00
Wiślanka Grabie
Jutrzenka Giebułtów
20.04.2019
12:00
Pcimianka Pcim
Clepardia Kraków
20.04.2019
13:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
LKS Jawiszowice
20.04.2019
12:00
Górnik Wieliczka
0:1
Beskid Andrychów
20.04.2019
13:00
Unia Oświęcim
KS Olkusz
20.04.2019
11:00
Słomniczanka Słomniki
1:1
Kaszowianka Kaszów
20.04.2019
16:30

22. kolejka 27.04.2019

MKS Trzebinia
Słomniczanka Słomniki
27.04.2019
17:00
Clepardia Kraków
Górnik Wieliczka
27.04.2019
11:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:0 v.o.
Unia Oświęcim
27.04.2019
17:00
walkower, na boisku 3:3
Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Ryczów
27.04.2019
11:00
Beskid Andrychów
0:0
Wiślanka Grabie
27.04.2019
17:00
KS Olkusz
0:0
Pcimianka Pcim
27.04.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
28.04.2019
14:00
LKS Jawiszowice
Dalin Myślenice
28.04.2019
17:00

23. kolejka 01.05.2019

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Słomniczanka Słomniki
01.05.2019
16:00
Wiślanka Grabie
Clepardia Kraków
01.05.2019
17:00
Orzeł Ryczów
2:3
Beskid Andrychów
01.05.2019
11:00
Jutrzenka Giebułtów
MKS Trzebinia
01.05.2019
11:00
Pcimianka Pcim
2:1
Orzeł Piaski Wielkie
01.05.2019
16:30
Unia Oświęcim
LKS Jawiszowice
01.05.2019
18:00
Dalin Myślenice
Kaszowianka Kaszów
01.05.2019
17:00
Górnik Wieliczka
KS Olkusz
29.05.2019
18:00

24. kolejka 04.05.2019

Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka
04.05.2019
17:00
Beskid Andrychów
0:2
Jutrzenka Giebułtów
04.05.2019
11:00
KS Olkusz
Wiślanka Grabie
04.05.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
Unia Oświęcim
04.05.2019
17:00
Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów
04.05.2019
11:00
MKS Trzebinia
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
04.05.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
3:0
Dalin Myślenice
05.05.2019
17:00
LKS Jawiszowice
5:1
Pcimianka Pcim
05.05.2019
17:00

25. kolejka 11.05.2019

Unia Oświęcim
Słomniczanka Słomniki
11.05.2019
18:00
Jutrzenka Giebułtów
Clepardia Kraków
11.05.2019
11:00
Beskid Andrychów
MKS Trzebinia
11.05.2019
18:00
Wiślanka Grabie
0:2
Orzeł Piaski Wielkie
11.05.2019
18:00
Górnik Wieliczka
2:2
LKS Jawiszowice
11.05.2019
17:00
Dalin Myślenice
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
11.05.2019
17:00
Orzeł Ryczów
3:1
KS Olkusz
12.05.2019
17:00
Pcimianka Pcim
3:0
Kaszowianka Kaszów
12.05.2019
16:30

26. kolejka 18.05.2019

MKS Trzebinia
1:1
Dalin Myślenice
18.05.2019
17:00
KS Olkusz
1:3
Jutrzenka Giebułtów
18.05.2019
18:00
Clepardia Kraków
Beskid Andrychów
18.05.2019
11:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Orzeł Ryczów
18.05.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
Górnik Wieliczka
19.05.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Unia Oświęcim
19.05.2019
15:30
Pcimianka Pcim
0:2
Słomniczanka Słomniki
19.05.2019
16:30
LKS Jawiszowice
3:2
Wiślanka Grabie
19.05.2019
17:00

27. kolejka 26.05.2019

Clepardia Kraków
0:3
MKS Trzebinia
25.05.2019
11:00
Unia Oświęcim
Dalin Myślenice
25.05.2019
18:00
Beskid Andrychów
KS Olkusz
25.05.2019
18:00
Pcimianka Pcim
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.05.2019
16:30
Górnik Wieliczka
2:2
Słomniczanka Słomniki
26.05.2019
18:00
Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie
28.05.2019
18:00
Wiślanka Grabie
Kaszowianka Kaszów
29.05.2019
18:00
Orzeł Ryczów
3:0
LKS Jawiszowice
05.06.2019
18:00

28. kolejka 01.06.2019

KS Olkusz
Clepardia Kraków
01.06.2019
18:00
MKS Trzebinia
0:3
Unia Oświęcim
01.06.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:2
Orzeł Ryczów
01.06.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
0:3
Wiślanka Grabie
01.06.2019
18:00
Dalin Myślenice
3:1
Pcimianka Pcim
01.06.2019
12:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Górnik Wieliczka
02.06.2019
17:00
LKS Jawiszowice
1:2
Jutrzenka Giebułtów
02.06.2019
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:0
Beskid Andrychów
02.06.2019
17:00

29. kolejka 08.06.2019

Orzeł Ryczów
1:1
Słomniczanka Słomniki
08.06.2019
11:00
KS Olkusz
3:5
MKS Trzebinia
08.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
0:2
Orzeł Piaski Wielkie
08.06.2019
11:00
Beskid Andrychów
2:1
LKS Jawiszowice
08.06.2019
18:00
Jutrzenka Giebułtów
Kaszowianka Kaszów
08.06.2019
11:00
Górnik Wieliczka
2:6
Dalin Myślenice
09.06.2019
16:00
Pcimianka Pcim
1:2
Unia Oświęcim
09.06.2019
16:30
Wiślanka Grabie
1:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.06.2019
18:00

30. kolejka 15.06.2019

MKS Trzebinia
2:1
Pcimianka Pcim
12.06.2019
18:00
Unia Oświęcim
1:2
Górnik Wieliczka
15.06.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
3:1
Jutrzenka Giebułtów
15.06.2019
17:00
Dalin Myślenice
6:0
Wiślanka Grabie
15.06.2019
17:00
LKS Jawiszowice
4:2
Clepardia Kraków
15.06.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:2
Beskid Andrychów
15.06.2019
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
KS Olkusz
15.06.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:2
Orzeł Ryczów
15.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 15.06.2019

12.06.2019
18:00
MKS Trzebinia
2:1
Pcimianka Pcim
15.06.2019
17:00
Unia Oświęcim
1:2
Górnik Wieliczka
15.06.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
3:1
Jutrzenka Giebułtów
15.06.2019
17:00
Dalin Myślenice
6:0
Wiślanka Grabie
15.06.2019
17:00
LKS Jawiszowice
4:2
Clepardia Kraków
15.06.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:2
Beskid Andrychów
15.06.2019
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
KS Olkusz
15.06.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:2
Orzeł Ryczów

30. kolejka 15.06.2019

12.06.2019
18:00
MKS Trzebinia
2:1
Pcimianka Pcim
15.06.2019
17:00
Unia Oświęcim
1:2
Górnik Wieliczka
15.06.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
3:1
Jutrzenka Giebułtów
15.06.2019
17:00
Dalin Myślenice
6:0
Wiślanka Grabie
15.06.2019
17:00
LKS Jawiszowice
4:2
Clepardia Kraków
15.06.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:2
Beskid Andrychów
15.06.2019
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
KS Olkusz
15.06.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:2
Orzeł Ryczów

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
:
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
:
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Borek Kraków
19.08.2019
18:00
Strzelcy
:
Krakus Swoszowice
19.08.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:1
Cracovia Kraków
17.08.2019
15:00
Arka Gdynia
0:0
Lech Poznań
17.08.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
3:1
Górnik Zabrze
17.08.2019
20:00
Piast Gliwice
1:0
Wisła Płock
18.08.2019
15:00
Legia Warszawa
1:0
Zagłębie Lubin
18.08.2019
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Lechia Gdańsk
18.08.2019
17:30
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
0:2
Warta Poznań
17.08.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Miedź Legnica
17.08.2019
15:00
Wigry Suwałki
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2019
19:00
GKS Jastrzębie
1:1
GKS Bełchatów
17.08.2019
20:00
Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Skra Częstochowa
1:0
Górnik Polkowice
17.08.2019
16:00
Błękitni Stargard
1:3
GKS Katowice
17.08.2019
16:00
Pogoń Siedlce
0:1
Znicz Pruszków
17.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:0
Lech II Poznań
17.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:3
Resovia Rzeszów
17.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
0:2
Garbarnia Kraków
17.08.2019
17:30
Bytovia Bytów
4:1
Stal Stalowa Wola
17.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
1:1
Widzew Łódź
17.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
1:3
Elana Toruń
18.08.2019
13:05
Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
18:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
 
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
 
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
 
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
 

III liga, grupa IV

Korona II Kielce
2:0
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2019
12:00
Wisłoka Dębica
4:1
Podlasie Biała Podlaska
18.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Sokół Sieniawa
18.08.2019
17:00
Hutnik Kraków
3:3
Wisła Sandomierz
18.08.2019
17:00
Stal Kraśnik
5:0
Avia Świdnik
18.08.2019
17:00
Hetman Zamość
2:1
Podhale Nowy Targ
18.08.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2019
17:00
Wisła Puławy
0:0
Chełmianka Chełm
18.08.2019
17:00
Motor Lublin
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.08.2019
19:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
4:2
Wisła II Kraków
17.08.2019
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Clepardia Kraków
18.08.2019
16:30
MKS Trzebinia
2:2
Skawinka Skawina
18.08.2019
17:00
Orzeł Ryczów
1:0
Czarni Staniątki
18.08.2019
17:00
Unia Oświęcim
4:0
LKS Rajsko
18.08.2019
17:30
Słomniczanka Słomniki
1:0
Sokół Kocmyrzów
18.08.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:1
Wiślanie Jaśkowice
18.08.2019
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Beskid Andrychów
18.08.2019
17:00
LKS Jawiszowice
1:10
Cracovia II Kraków
18.08.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
2:0
Poprad Rytro
17.08.2019
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:3
Limanovia Limanowa
17.08.2019
17:00
Poprad Muszyna
4:0
Tarnovia Tarnów
17.08.2019
13:00
Watra Białka Tatrzańska
0:2
Glinik Gorlice
18.08.2019
17:00
Lubań Maniowy
0:5
Sandecja II Nowy Sącz
18.08.2019
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Orkan Szczyrzyc
18.08.2019
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:2
Unia Tarnów
18.08.2019
11:00
GKS Drwinia
5:2
Barciczanka Barcice
18.08.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
1:3
LKS Niedźwiedź
17.08.2019
18:00
Bolesław Bukowno
1:1
KS Olkusz
17.08.2019
18:00
Spójnia Osiek
1:0
LOT Balice
18.08.2019
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Prądniczanka Kraków
18.08.2019
17:00
Przebój Wolbrom
5:1
Orzeł Iwanowice
18.08.2019
11:00
Zieleńczanka Zielonki
0:5
Proszowianka Proszowice
18.08.2019
11:00
Grębałowianka Kraków
0:1
Piliczanka Pilica
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Hutnik II Kraków
7:3
Wiślanie II Jaśkowice
17.08.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:1
Wieczysta Kraków
17.08.2019
17:00
Prokocim Kraków
1:3
Garbarnia II Kraków
17.08.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
0:4
Błękitni Modlnica
17.08.2019
17:30
Piast Wołowice
5:4
Borek Kraków
18.08.2019
16:00
Dąbski Kraków
2:2
TS Węgrzce
18.08.2019
17:00
Kmita Zabierzów
2:4
Bronowianka Kraków
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
17.08.2019
17:30
Raba Dobczyce
0:0
Pasternik Ochojno
17.08.2019
17:00
LKS Śledziejowice
5:0
Jordan Sum Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Tempo Rzeszotary
2:3
Gdovia Gdów
17.08.2019
17:00
Targowianka Targowisko
3:1
Górnik Wieliczka
18.08.2019
11:30
Wiarusy Igołomia
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
18.08.2019
16:30
Wiślanka Grabie
2:0
Błękitni Bodzanów
18.08.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Niwa Nowa Wieś
1:3
Victoria Jaworzno
17.08.2019
16:00
Zatorzanka Zator
3:2
LKS Żarki
17.08.2019
17:00
Brzezina Osiek
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
17.08.2019
17:00
KS Chełmek
8:1
Arka Babice
17.08.2019
17:00
MKS Libiąż
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
17.08.2019
13:30
Nadwiślanin Gromiec
3:2
Halniak Maków Podhalański
18.08.2019
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
3:3
LKS Gorzów
18.08.2019
17:00
Tempo Białka
2:0
Garbarz Zembrzyce_
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Polan Żabno
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
17.08.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
17.08.2019
17:00
Metal Tarnów
13:0
LKS Ładna
17.08.2019
17:00
LKS Szynwałd
0:4
Dunajec Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Olimpia Wojnicz
0:2
Ikar Odporyszów
17.08.2019
17:30
Pogórze
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
18.08.2019
15:00
Wisła Szczucin
1:4
GLKS Gromnik
18.08.2019
17:00
Unia Niedomice
1:2
Zorza Zaczarnie
18.08.2019
17:30
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Gnojnik
3:2
Orzeł Dębno
17.08.2019
16:00
Raba Książnice
4:3
Olimpia Kąty
17.08.2019
17:00
Strażak Mokrzyska
5:0
Jadowniczanka Jadowniki
17.08.2019
17:00
Rylovia Rylowa
4:1
Olimpia B.
18.08.2019
12:00
Sokół Maszkienice
4:3
Radłovia Radłów
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Uście Gorlickie
5:1
Sokół Stary Sącz
17.08.2019
17:00
LKS Kobylanka
3:2
Gród Podegrodzie
17.08.2019
17:00
Grybovia Grybów
1:1
Orzeł Wojnarowa
18.08.2019
11:00
Hart Tęgoborze
0:0
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
11:00
LKS Zagórzany
1:5
Kolejarz Stróże
18.08.2019
11:00
Zyndram
1:1
Zawisza R.
18.08.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
1:3
Skalnik Kamionka Wielka
18.08.2019
15:00
LKS Korzenna
6:0
LKS Łużna
18.08.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

LKS Szaflary
3:1
Babia Góra Lipnica Wielka
17.08.2019
18:00
Sokół Słopnice
5:0
Granit Czarna Góra
17.08.2019
18:00
Laskovia
0:1
Jordan Jordanów
17.08.2019
17:00
Huragan Waksmund
0:4
Turbacz Mszana Dolna
18.08.2019
13:00
Jarmuta
4:0
Krokus
18.08.2019
17:00
LKS Rupniów
0:4
AKS Ujanowice
18.08.2019
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
8:0
Wilga Koźmice Wielkie
17.08.2019
17:00
Zieloni Niegowić
4:6
Gwiazda Brzegi
17.08.2019
17:00
Złomex Branice
4:0
Czarnochowice
17.08.2019
17:00
Strażak Kokotów
0:0
Rożnowa
18.08.2019
17:30
Piłkarz Podłęże
1:2
UKS Sygneczów
18.08.2019
17:00
Wolni Kłaj
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.08.2019
17:00
Zryw Szarów
0:5
Contra Sułków
18.08.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
7:2
Beskid Tokarnia
17.08.2019
15:00
Staw Polanka
3:3
Clavia Świątniki Górne
17.08.2019
17:00
Rokita Kornatka
0:1
Karpaty Siepraw
17.08.2019
17:00
Skalnik Trzemeśnia
5:2
Górki Myślenice
17.08.2019
17:00
Sokół Borzęta
2:0
Gościbia Sułkowice
17.08.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
LKS Rudnik
17.08.2019
17:00
Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:4
Strażak Przybysławice
17.08.2019
16:00
Centuria Chechło
0:7
Przebój II Wolbrom
17.08.2019
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Spartak Charsznica
18.08.2019
17:00
Błysk Zederman
1:2
Legion Bydlin
18.08.2019
17:00
Pilica Wierbka
0:3
Olimpia Łobzów
18.08.2019
17:00
Leśnik Gorenice
6:1
Promień Przeginia
18.08.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Sokół Gołaczewy
18.08.2019
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisełka Rozkochów
3:1
Promyk Bolęcin
17.08.2019
17:00
Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
17.08.2019
17:00
UKS Dulowa
1:4
MKS Alwernia
17.08.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
4:2
SPRiN Regulice
17.08.2019
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
4:4
Gryf Wiatowice
17.08.2019
17:00
Naprzód Ochmanów
4:2
Ledniczanka
17.08.2019
17:30
Wiarusy II
3:3
Gdovia II Gdów
17.08.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
17.08.2019
17:30
Sokół Chorągwica
8:1
Iskra Zakrzów
18.08.2019
17:00
Tęcza Słomiróg
2:2
Górnik II Wieliczka
18.08.2019
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
Batory Wola Batorska
18.08.2019
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Lech Poznań
3:2
Górnik Zabrze
17.08.2019
12:00
Cracovia Kraków
1:3
Korona Kielce
17.08.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
Zagłębie Lubin
17.08.2019
12:00
Pogoń Szczecin
4:0
SMS Łódź
17.08.2019
11:00
Legia Warszawa
3:0
Arka G.
17.08.2019
14:00
Jagiellonia
5:1
Hutnik Kraków
17.08.2019
12:00
Śląsk Wrocław
6:6
Lechia
18.08.2019
12:00
Gwarek Zabrze
0:2
Wisła Kraków
18.08.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

BKS Lublin
0:3
Cracovia Kraków
17.08.2019
17:00
Wisła Kraków
1:1
Podgórze Kraków
17.08.2019
10:00
Stal Mielec
0:5
Karpaty Krosno
17.08.2019
12:30
Korona Kielce
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
17.08.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Wisła Kraków
5:0
Stal Rz.
17.08.2019
12:30
AP 21 Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2019
14:30
KKP Korona
1:1
Motor Lublin
18.08.2019
12:00
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Dalin Myślenice
17.08.2019
10:00
Górnik Wieliczka
3:2
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
Spartak S.
1:3
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2019
11:00
Orkan Raba Wyżna
1:4
Puszcza Niepołomice
17.08.2019
16:00
Profi Zielonki
2:2
Unia Tarnów
17.08.2019
10:00
Pcimianka Pcim
7:3
Limanovia Limanowa
18.08.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:3
BKS Bochnia
18.08.2019
10:00
Garbarnia Kraków
3:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Profi Zielonki
1:0
Garbarnia Kraków
17.08.2019
13:00
Tarnovia Tarnów
4:2
Pcimianka
17.08.2019
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:4
Hutnik Kraków
17.08.2019
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dąb P.
1:2
Soła Oświęcim
17.08.2019
11:00
MKS Trzebinia
2:0
Limanovia Limanowa
17.08.2019
10:00
Unia Tarnów
2:3
Glinik/Karpatia Gorlice
18.08.2019
18:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
4:4
Unia Oświęcim
17.08.2019
13:00
Cracovia Kraków
7:1
Okocimski Brzesko
18.08.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
16:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
2:3
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
MOSiR Bochnia
4:2
Limanovia
17.08.2019
09:30
Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
5:0
TS Wisła I Kraków
17.08.2019
11:00
Sandecja II
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00
Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
6:0
Mitech Żywiec
17.08.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:2
Czarni Sosnowiec
17.08.2019
12:00
Rolnik Głogówek
1:6
SMS Łódź
18.08.2019
16:00
GKS Katowice
7:3
Olimpia Szczecin
18.08.2019
16:00
AZS Wrocław
0:3
AZS UJ Kraków
18.08.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
0:4
Medyk Konin
18.08.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Resovia Rzeszów
3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.08.2019
12:00
ROW Rybnik
2:0
Rekord Bielsko Biała
17.08.2019
16:00
Sparta Daleszyce
4:2
Wanda Nowa Huta
17.08.2019
12:00
Czwórka Radom
2:0
Respekt Myślenice
18.08.2019
17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
6:0
ISD-AJD Częstochowa
18.08.2019
12:00
SWD Wodzisław
1:4
Tarnovia Tarnów
18.08.2019
12:00