facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Strzelcy Kraków mecze w roli gospodarza rozgrywają na boisku Krakusa Nowa Huta.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.04.2018

Zwierzyniecki Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
16.04.2018
18:00
Krakus Swoszowice
2:0
Armatura Kraków
16.04.2018
18:00
Tyniec Kraków
2:2
Strzelcy Kraków
16.04.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
4:2
Borek Kraków
16.04.2018
18:00
Wanda Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
16.04.2018
18:00

2. kolejka 23.04.2018

Armatura Kraków
1:2
Prądniczanka Kraków
23.04.2018
18:00
Strzelcy Kraków
2:0
Zwierzyniecki Kraków
23.04.2018
18:00
Borek Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
23.04.2018
18:30
Tyniec Kraków
0:1
Wanda Kraków
23.04.2018
18:00
Wieczysta Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
23.04.2018
18:00

3. kolejka 07.05.2018

Borek Kraków
2:2
Prądniczanka Kraków
07.05.2018
18:30
Wanda Kraków
6:2
Strzelcy Kraków
07.05.2018
18:00
Armatura Kraków
1:2
Wieczysta Kraków
07.05.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
07.05.2018
18:00
Krakus Swoszowice
0:5
Tyniec Kraków
07.05.2018
18:00

4. kolejka 14.05.2018

Victoria Kobierzyn
2:2
Prądniczanka Kraków
14.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
4:2
Tyniec Kraków
14.05.2018
18:00
Krakus Swoszowice
3:3
Wanda Kraków
14.05.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
0:1
Borek Kraków
14.05.2018
18:00
Strzelcy Kraków
1:1
Armatura Kraków
14.05.2018
18:00

5. kolejka 21.05.2018

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy Kraków
21.05.2018
18:30

6. kolejka 28.05.2018

Wanda Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
28.05.2018
18:00
Borek Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
28.05.2018
18:30
Strzelcy Kraków
6:0
Victoria Kobierzyn
28.05.2018
18:00
Armatura Kraków
2:3
Tyniec Kraków
28.05.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
3:5
Krakus Swoszowice
28.05.2018
18:00

7. kolejka 04.06.2018

Wieczysta Kraków
1:5
Prądniczanka Kraków
04.06.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
2:6
Wanda Kraków
04.06.2018
18:00
Tyniec Kraków
1:0
Borek Kraków
04.06.2018
18:00
Krakus Swoszowice
2:4
Strzelcy Kraków
04.06.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
2:6
Armatura Kraków
04.06.2018
18:00

8. kolejka 11.06.2018

Krakus Swoszowice
3:0
Prądniczanka Kraków
11.06.2018
18:00
Tyniec Kraków
1:0
Zwierzyniecki Kraków
11.06.2018
18:00
Armatura Kraków
3:2
Victoria Kobierzyn
11.06.2018
18:00
Strzelcy Kraków
3:2
Wieczysta Kraków
11.06.2018
18:00
Borek Kraków
1:1
Wanda Kraków
11.06.2018
18:30

9. kolejka 18.06.2018

Wanda Kraków
3:0 v.o.
Zwierzyniecki Kraków
 
 
Strzelcy Kraków
2:4
Prądniczanka Kraków
18.06.2018
18:00
Borek Kraków
0:0
Armatura Kraków
18.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
1:0
Krakus Swoszowice
18.06.2018
18:00
Tyniec Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
18.06.2018
18:00

10. kolejka 25.06.2018

Prądniczanka Kraków
3:0 v.o.
Zwierzyniecki Kraków
 
 
Wieczysta Kraków
2:1
Wanda Kraków
 
 
Armatura Kraków
2:0
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy Kraków
1:2
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
6:1
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30

11. kolejka 27.08.2018

Prądniczanka Kraków
3:1
Armatura Kraków
27.08.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
2:3
Strzelcy Kraków
27.08.2018
18:00
Krakus Swoszowice
1:0
Borek Kraków
27.08.2018
18:00
Wanda Kraków
2:0
Tyniec Kraków
27.08.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
0:6
Wieczysta Kraków
27.08.2018
18:00

12. kolejka 03.09.2018

Prądniczanka Kraków
2:1
Borek Kraków
03.09.2018
18:00
Strzelcy Kraków
1:2
Wanda Kraków
03.09.2018
18:00
Wieczysta Kraków
2:1
Armatura Kraków
03.09.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
2:6
Zwierzyniecki Kraków
03.09.2018
18:00
Tyniec Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
03.09.2018
18:00

13. kolejka 10.09.2018

Prądniczanka Kraków
4:1
Victoria Kobierzyn
10.09.2018
17:30
Tyniec Kraków
5:2
Wieczysta Kraków
10.09.2018
17:30
Wanda Kraków
1:0
Krakus Swoszowice
10.09.2018
17:30
Borek Kraków
2:2
Zwierzyniecki Kraków
10.09.2018
18:30
Armatura Kraków
0:0
Strzelcy Kraków
10.09.2018
17:30

14. kolejka 17.09.2018

Prądniczanka Kraków
6:3
Tyniec Kraków
17.09.2018
17:30
Krakus Swoszowice
11:0
Victoria Kobierzyn
17.09.2018
17:30
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
17.09.2018
17:30
Wanda Kraków
5:1
Armatura Kraków
17.09.2018
17:30
Strzelcy Kraków
3:0
Borek Kraków
17.09.2018
17:30

15. kolejka 24.09.2018

Prądniczanka Kraków
2:2
Wanda Kraków
24.09.2018
17:00
Wieczysta Kraków
3:0
Borek Kraków
24.09.2018
17:00
Victoria Kobierzyn
2:7
Strzelcy Kraków
24.09.2018
17:00
Tyniec Kraków
2:1
Armatura Kraków
24.09.2018
17:00
Krakus Swoszowice
1:1
Zwierzyniecki Kraków
24.09.2018
17:00

16. kolejka 01.10.2018

Prądniczanka Kraków
3:1
Wieczysta Kraków
01.10.2018
17:00
Wanda Kraków
2:1
Victoria Kobierzyn
01.10.2018
17:00
Borek Kraków
0:1
Tyniec Kraków
01.10.2018
18:30
Strzelcy Kraków
2:3
Krakus Swoszowice
01.10.2018
17:00
Armatura Kraków
1:1
Zwierzyniecki Kraków
01.10.2018
17:00

17. kolejka 08.10.2018

Prądniczanka Kraków
3:3
Krakus Swoszowice
08.10.2018
16:30
Zwierzyniecki Kraków
4:1
Tyniec Kraków
08.10.2018
16:30
Victoria Kobierzyn
2:4
Armatura Kraków
08.10.2018
16:30
Wieczysta Kraków
3:2
Strzelcy Kraków
08.10.2018
16:30
Wanda Kraków
4:1
Borek Kraków
08.10.2018
16:30

18. kolejka 15.10.2018

Prądniczanka Kraków
3:1
Strzelcy Kraków
15.10.2018
16:15
Armatura Kraków
1:0
Borek Kraków
15.10.2018
16:15
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wanda Kraków
15.10.2018
16:15
Krakus Swoszowice
3:0 v.o.
Wieczysta Kraków
15.10.2018
16:15
Victoria Kobierzyn
2:5
Tyniec Kraków
15.10.2018
16:15

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

18. kolejka 15.10.2018

15.10.2018
16:15
Prądniczanka Kraków
3:1
Strzelcy Kraków
15.10.2018
16:15
Armatura Kraków
1:0
Borek Kraków
15.10.2018
16:15
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wanda Kraków
15.10.2018
16:15
Krakus Swoszowice
3:0 v.o.
Wieczysta Kraków
15.10.2018
16:15
Victoria Kobierzyn
2:5
Tyniec Kraków

18. kolejka 15.10.2018

15.10.2018
16:15
Prądniczanka Kraków
3:1
Strzelcy Kraków
15.10.2018
16:15
Armatura Kraków
1:0
Borek Kraków
15.10.2018
16:15
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wanda Kraków
15.10.2018
16:15
Krakus Swoszowice
3:0 v.o.
Wieczysta Kraków
15.10.2018
16:15
Victoria Kobierzyn
2:5
Tyniec Kraków

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
2:2
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
1:1
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
1:1
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
2:1
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
2:1
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
3:1
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00