facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Cracovia Kraków mecze w roli gospodarza rozgrywa na sztucznym boisku przy ul.Wielickiej w Krakowie.
Wisła Kraków mecze w roli gospodarza rozgrywa na boisku Zwierzynieckiego Kraków.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.04.2018

Grębałowianka Kraków
Cracovia Kraków
16.04.2018
18:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Cracovii, na boisku 1:1
Garbarnia Kraków
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
16.04.2018
19:30
Clepardia Kraków
2:11
Wisła Kraków
16.04.2018
18:00
Prokocim Kraków
0:1
Dąbski Kraków
16.04.2018
18:00
Opatkowianka Opatkowice
1:9
Hutnik Kraków
16.04.2018
18:00

2. kolejka 23.04.2018

Prokocim Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
23.04.2018
18:00
Garbarnia Kraków
5:1
Opatkowianka Opatkowice
23.04.2018
19:30
Dąbski Kraków
3:5
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00
Wisła Kraków
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
23.04.2018
19:30
Hutnik Kraków
9:1
Clepardia Kraków
27.06.2018
 
przełożony

3. kolejka 07.05.2018

Grębałowianka Kraków
2:0
Dąbski Kraków
07.05.2018
18:00
Opatkowianka Opatkowice
1:7
Wisła Kraków
07.05.2018
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:6
Hutnik Kraków
07.05.2018
18:00
Cracovia Kraków
6:3
Prokocim Kraków
07.05.2018
19:00
Clepardia Kraków
0:3
Garbarnia Kraków
07.05.2018
18:00

4. kolejka 14.05.2018

Grębałowianka Kraków
0:1
Wisła Kraków
14.05.2018
18:00
Dąbski Kraków
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
14.05.2018
18:00
Cracovia Kraków
2:3
Opatkowianka Opatkowice
14.05.2018
19:00
Hutnik Kraków
3:0
Garbarnia Kraków
14.05.2018
18:00
Prokocim Kraków
4:5
Clepardia Kraków
14.05.2018
18:00

5. kolejka 21.05.2018

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski Kraków
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

6. kolejka 28.05.2018

Grębałowianka Kraków
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
28.05.2018
18:00
Cracovia Kraków
5:1
Wisła Kraków
28.05.2018
19:00
Garbarnia Kraków
2:2
Dąbski Kraków
28.05.2018
19:30
Clepardia Kraków
1:4
Opatkowianka Opatkowice
28.05.2018
18:00
Prokocim Kraków
1:4
Hutnik Kraków
28.05.2018
18:00

7. kolejka 04.06.2018

Clepardia Kraków
0:4
Grębałowianka Kraków
04.06.2018
18:00
Prokocim Kraków
4:1
Garbarnia Kraków
04.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
8:1
Cracovia Kraków
04.06.2018
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:4
Opatkowianka Opatkowice
04.06.2018
18:00
Dąbski Kraków
0:6
Wisła Kraków
04.06.2018
18:00

8. kolejka 11.06.2018

Hutnik Kraków
5:3
Grębałowianka Kraków
11.06.2018
18:00
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Prokocim Kraków
11.06.2018
18:00
Dąbski Kraków
9:1
Clepardia Kraków
11.06.2018
18:00
Wisła Kraków
2:1
Garbarnia Kraków
11.06.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:4
Cracovia Kraków
11.06.2018
18:00

9. kolejka 18.06.2018

Grębałowianka Kraków
2:2
Garbarnia Kraków
18.06.2018
18:00
Clepardia Kraków
2:4
Cracovia Kraków
18.06.2018
18:00
Prokocim Kraków
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
18.06.2018
18:00
Dąbski Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
18.06.2018
18:00
Wisła Kraków
5:2
Hutnik Kraków
03.10.2018
 

10. kolejka 25.06.2018

Orzeł Piaski Wielkie
1:0
Garbarnia Kraków
 
 
Wisła Kraków
3:0 v.o.
Clepardia Kraków
 
 
Cracovia Kraków
8:1
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Dąbski Kraków
5:1
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
8:4
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

11. kolejka 27.08.2018

Grębałowianka Kraków
5:1
Prokocim Kraków
27.08.2018
18:00
Clepardia Kraków
0:3 v.o.
Hutnik Kraków
27.08.2018
 
Opatkowianka Opatkowice
3:6
Garbarnia Kraków
27.08.2018
18:00
Cracovia Kraków
2:3
Dąbski Kraków
27.08.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:11
Wisła Kraków
27.08.2018
18:00

12. kolejka 03.09.2018

Dąbski Kraków
2:6
Grębałowianka Kraków
03.09.2018
18:00
Wisła Kraków
7:0
Opatkowianka Opatkowice
03.09.2018
19:30
Hutnik Kraków
7:1
Orzeł Piaski Wielkie
03.09.2018
18:00
Prokocim Kraków
4:6
Cracovia Kraków
03.09.2018
18:00
Garbarnia Kraków
1:1
Clepardia Kraków
03.09.2018
19:30

13. kolejka 10.09.2018

Wisła Kraków
3:2
Grębałowianka Kraków
10.09.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
4:1
Dąbski Kraków
10.09.2018
17:30
Opatkowianka Opatkowice
1:2
Cracovia Kraków
10.09.2018
17:30
Garbarnia Kraków
2:5
Hutnik Kraków
10.09.2018
19:30
Clepardia Kraków
4:7
Prokocim Kraków
10.09.2018
17:30

14. kolejka 17.09.2018

Grębałowianka Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
17.09.2018
17:30
Dąbski Kraków
3:6
Hutnik Kraków
17.09.2018
17:30
Prokocim Kraków
1:8
Wisła Kraków
17.09.2018
17:30
Clepardia Kraków
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
17.09.2018
17:30
Cracovia Kraków
5:1
Garbarnia Kraków
17.09.2018
19:00

15. kolejka 24.09.2018

Orzeł Piaski Wielkie
1:5
Grębałowianka Kraków
24.09.2018
17:00
Wisła Kraków
4:3
Cracovia Kraków
24.09.2018
19:30
Dąbski Kraków
2:5
Garbarnia Kraków
24.09.2018
17:00
Opatkowianka Opatkowice
12:0
Clepardia Kraków
24.09.2018
17:00
Hutnik Kraków
12:1
Prokocim Kraków
24.09.2018
17:00

16. kolejka 01.10.2018

Grębałowianka Kraków
Clepardia Kraków
01.10.2018
17:00
Garbarnia Kraków
6:1
Prokocim Kraków
01.10.2018
19:30
Cracovia Kraków
2:5
Hutnik Kraków
01.10.2018
19:00
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
01.10.2018
17:00
Wisła Kraków
3:2
Dąbski Kraków
01.10.2018
19:30

17. kolejka 08.10.2018

Grębałowianka Kraków
3:6
Hutnik Kraków
08.10.2018
16:30
Prokocim Kraków
1:0
Opatkowianka Opatkowice
08.10.2018
16:30
Clepardia Kraków
0:8
Dąbski Kraków
08.10.2018
16:30
Garbarnia Kraków
0:5
Wisła Kraków
08.10.2018
19:30
Cracovia Kraków
4:1
Orzeł Piaski Wielkie
08.10.2018
19:00

18. kolejka 15.10.2018

Garbarnia Kraków
2:1
Grębałowianka Kraków
15.10.2018
19:30
Cracovia Kraków
6:1
Clepardia Kraków
15.10.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Prokocim Kraków
15.10.2018
16:15
Hutnik Kraków
Wisła Kraków
15.10.2018
16:15
Opatkowianka Opatkowice
3:4
Dąbski Kraków
15.10.2018
16:15

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

18. kolejka 15.10.2018

15.10.2018
19:30
Garbarnia Kraków
2:1
Grębałowianka Kraków
15.10.2018
19:00
Cracovia Kraków
6:1
Clepardia Kraków
15.10.2018
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Prokocim Kraków
15.10.2018
16:15
Hutnik Kraków
Wisła Kraków
15.10.2018
16:15
Opatkowianka Opatkowice
3:4
Dąbski Kraków

18. kolejka 15.10.2018

15.10.2018
19:30
Garbarnia Kraków
2:1
Grębałowianka Kraków
15.10.2018
19:00
Cracovia Kraków
6:1
Clepardia Kraków
15.10.2018
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Prokocim Kraków
15.10.2018
16:15
Hutnik Kraków
Wisła Kraków
15.10.2018
16:15
Opatkowianka Opatkowice
3:4
Dąbski Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
29.05.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
29.05.2020
20:30
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
30.05.2020
20:00
ŁKS Łódź
:
Górnik Zabrze
30.05.2020
15:00
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
30.05.2020
17:30

III liga, grupa IV

Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisła Puławy
30.05.2020
16:00
Chełmianka Chełm
:
Hetman Zamość
30.05.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Motor Lublin
30.05.2020
17:30
Hutnik Kraków
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.05.2020
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Sandomierz
30.05.2020
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
30.05.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Clepardia Kraków
30.05.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
LKS Jawiszowice
30.05.2020
 
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
30.05.2020
 
Skawinka Skawina
:
LKS Rajsko
30.05.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
30.05.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
Orzeł Ryczów
30.05.2020
 
Sokół Kocmyrzów
:
Czarni Staniątki
30.05.2020
17:00
MKS Trzebinia
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Poprad Rytro
29.05.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Glinik Gorlice
30.05.2020
16:00
Tarnovia Tarnów
:
BKS Bochnia
30.05.2020
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
30.05.2020
16:00
Barciczanka Barcice
:
Lubań Maniowy
30.05.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
30.05.2020
16:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
30.05.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
30.05.2020
12:30
Motor Lublin
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Korona
:
Motor Lublin
30.05.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Ł.
30.05.2020
12:00
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Juventa Starachowice
30.05.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Orlęta R.P.
30.05.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
30.05.2020
 
Dalin Myślenice
:
Unia Tarnów
30.05.2020
 
Spartak S.
:
Górnik Wieliczka
30.05.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Orkan Raba Wyżna
30.05.2020
 
BKS Bochnia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
13:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
30.05.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Podgórze Kraków
30.05.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Glinik Gorlice
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Górnik Wieliczka
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
30.05.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Unia Tarnów
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Respect Szalowa
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 
Beskid A.
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Raba Dobczyce
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
10:00
Sandecja
:
Kalwarianka
30.05.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
30.05.2020
 
AS Progres Kraków
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Okocimski II
30.05.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Fablok Chrzanów
30.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
AP Progres Andrychów
30.05.2020
 

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
30.05.2020
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
30.05.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
30.05.2020
12:00
Rolnik Głogówek
:
AZS Wrocław
30.05.2020
12:00
GKS Katowice
:
SMS Łódź
30.05.2020
12:00
Mitech Żywiec
:
Czarni Sosnowiec
30.05.2020
12:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny