facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga polska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Ruch Chorzów ukarano ujemnymi 5 punktami za zaległości finansowe.

Stomil Olsztyn ukarano ujemnym 1 punktem za zaległości finansowe.

BARAŻE O NICE I LIGĘ:
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 1:1
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 1:2
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.07.2017

Stal Mielec
1:0
Ruch Chorzów
28.07.2017
20:45
Puszcza Niepołomice
Chojniczanka Chojnice
29.07.2017
17:00
Raków Częstochowa
0:0
Miedź Legnica
29.07.2017
18:00
GKS Katowice
1:2
Pogoń Siedlce
29.07.2017
19:00
Odra Opole
3:0
Górnik Łęczna
29.07.2017
17:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Olimpia Grudziądz
29.07.2017
15:30
Chrobry Głogów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
29.07.2017
19:00
Bytovia Bytów
3:1
Stomil Olsztyn
29.07.2017
19:00
Wigry Suwałki
1:2
GKS Tychy
30.07.2017
19:47

2. kolejka 05.08.2017

Ruch Chorzów
0:1
Chrobry Głogów
04.08.2017
20:45
Pogoń Siedlce
1:2
Odra Opole
05.08.2017
17:00
Górnik Łęczna
2:1
Zagłębie Sosnowiec
05.08.2017
17:00
GKS Tychy
1:0
Stal Mielec
05.08.2017
17:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Bytovia Bytów
05.08.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
3:0
Stomil Olsztyn
05.08.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
2:0
Wigry Suwałki
05.08.2017
18:00
Miedź Legnica
1:1
GKS Katowice
05.08.2017
20:00
Puszcza Niepołomice
2:3
Raków Częstochowa
06.08.2017
17:00
pauzują.

3. kolejka 12.08.2017

GKS Katowice
Puszcza Niepołomice
11.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
3:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.08.2017
19:00
Odra Opole
2:4
Miedź Legnica
12.08.2017
12:30
Raków Częstochowa
0:1
Chojniczanka Chojnice
12.08.2017
17:30
Bytovia Bytów
2:1
Ruch Chorzów
12.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
1:0
GKS Tychy
13.08.2017
17:00
Stal Mielec
1:0
Olimpia Grudziądz
13.08.2017
19:00
Wigry Suwałki
0:0
Górnik Łęczna
13.08.2017
19:47
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Pogoń Siedlce
13.08.2017
20:00

4. kolejka 18.08.2017

Chojniczanka Chojnice
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.08.2017
20:00
Miedź Legnica
4:1
Zagłębie Sosnowiec
18.08.2017
20:00
Górnik Łęczna
3:4
Stal Mielec
18.08.2017
20:00
Ruch Chorzów
3:1
Stomil Olsztyn
18.08.2017
20:45
Puszcza Niepołomice
1:1
Odra Opole
19.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
1:3
GKS Katowice
19.08.2017
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
Wigry Suwałki
19.08.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Chrobry Głogów
19.08.2017
17:00
GKS Tychy
1:0
Bytovia Bytów
19.08.2017
14:45

5. kolejka 23.08.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Ruch Chorzów
22.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
2:0
GKS Tychy
22.08.2017
19:00
Odra Opole
1:0
Raków Częstochowa
23.08.2017
17:00
Wigry Suwałki
0:2
Miedź Legnica
23.08.2017
18:00
GKS Katowice
1:0
Chojniczanka Chojnice
23.08.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
2:0
Górnik Łęczna
23.08.2017
19:00
Stal Mielec
2:3
Pogoń Siedlce
23.08.2017
19:00
Bytovia Bytów
0:1
Olimpia Grudziądz
23.08.2017
19:00

6. kolejka 26.08.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
3:3
GKS Tychy
25.08.2017
 
Puszcza Niepołomice
2:1
Wigry Suwałki
26.08.2017
17:00
Raków Częstochowa
2:2
Zagłębie Sosnowiec
26.08.2017
17:00
GKS Katowice
1:1
Odra Opole
27.08.2017
14:45
Olimpia Grudziądz
1:1
Stomil Olsztyn
27.08.2017
17:00
Górnik Łęczna
1:1
Bytovia Bytów
27.08.2017
17:00
Chojniczanka Chojnice
4:3
Ruch Chorzów
27.08.2017
17:00
Miedź Legnica
0:0
Stal Mielec
27.08.2017
20:00
Pogoń Siedlce
1:1
Chrobry Głogów
28.08.2017
19:00

7. kolejka 02.09.2017

Odra Opole
2:1
Chojniczanka Chojnice
02.09.2017
15:00
Bytovia Bytów
4:1
Pogoń Siedlce
02.09.2017
18:00
Stomil Olsztyn
2:1
Górnik Łęczna
02.09.2017
19:00
Chrobry Głogów
1:2
Miedź Legnica
03.09.2017
12:30
Zagłębie Sosnowiec
3:0
GKS Katowice
13.09.2017
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:0
Olimpia Grudziądz
13.09.2017
19:00
Stal Mielec
1:1
Puszcza Niepołomice
13.09.2017
19:00
Ruch Chorzów
2:2
GKS Tychy
14.09.2017
18:00
Wigry Suwałki
0:3
Raków Częstochowa
27.09.2017
18:00

8. kolejka 09.09.2017

Miedź Legnica
2:1
Bytovia Bytów
08.09.2017
20:45
Olimpia Grudziądz
1:0
Ruch Chorzów
08.09.2017
19:00
Puszcza Niepołomice
0:1
Chrobry Głogów
08.09.2017
16:30
Górnik Łęczna
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
09.09.2017
16:00
Pogoń Siedlce
1:0
Stomil Olsztyn
09.09.2017
18:00
Raków Częstochowa
1:2
Stal Mielec
09.09.2017
16:00
Odra Opole
1:0
Zagłębie Sosnowiec
09.09.2017
16:00
GKS Katowice
0:1
Wigry Suwałki
09.09.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
3:0
GKS Tychy
10.09.2017
17:00

9. kolejka 16.09.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
2:0
Pogoń Siedlce
16.09.2017
18:00
Wigry Suwałki
2:1
Odra Opole
16.09.2017
18:00
Chrobry Głogów
2:3
Raków Częstochowa
16.09.2017
14:45
Bytovia Bytów
1:0
Puszcza Niepołomice
16.09.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:3
Chojniczanka Chojnice
16.09.2017
18:00
Stomil Olsztyn
2:0
Miedź Legnica
16.09.2017
19:00
GKS Tychy
2:1
Olimpia Grudziądz
17.09.2017
15:00
Stal Mielec
3:2
GKS Katowice
17.09.2017
12:30
Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
18.09.2017
19:00

10. kolejka 23.09.2017

GKS Katowice
2:2
Chrobry Głogów
22.09.2017
20:45
Odra Opole
1:0
Stal Mielec
23.09.2017
12:45
Puszcza Niepołomice
3:1
Stomil Olsztyn
23.09.2017
16:00
Górnik Łęczna
GKS Tychy
23.09.2017
16:00
Raków Częstochowa
3:1
Bytovia Bytów
23.09.2017
16:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Olimpia Grudziądz
23.09.2017
17:00
Miedź Legnica
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.09.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Wigry Suwałki
23.09.2017
18:00
Pogoń Siedlce
1:3
Ruch Chorzów
24.09.2017
16:00

11. kolejka 30.09.2017

Ruch Chorzów
1:0
Miedź Legnica
29.09.2017
20:45
Chrobry Głogów
2:0
Odra Opole
30.09.2017
17:45
GKS Tychy
2:3
Pogoń Siedlce
30.09.2017
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Puszcza Niepołomice
30.09.2017
18:00
Bytovia Bytów
1:2
GKS Katowice
30.09.2017
18:00
Stomil Olsztyn
1:3
Raków Częstochowa
30.09.2017
17:00
Stal Mielec
1:1
Zagłębie Sosnowiec
30.09.2017
18:00
Wigry Suwałki
0:2
Chojniczanka Chojnice
01.10.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Górnik Łęczna
01.10.2017
19:00

12. kolejka 06.10.2017

Miedź Legnica
2:1
GKS Tychy
06.10.2017
19:00
Odra Opole
1:0
Bytovia Bytów
07.10.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
0:0
Górnik Łęczna
07.10.2017
17:00
Wigry Suwałki
2:0
Stal Mielec
07.10.2017
17:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
1:1
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
2:1
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00
GKS Katowice
3:1
Stomil Olsztyn
18.10.2017
20:00

13. kolejka 14.10.2017

Stal Mielec
1:2
Chojniczanka Chojnice
13.10.2017
20:45
Ruch Chorzów
1:0
Raków Częstochowa
13.10.2017
18:00
Górnik Łęczna
1:1
Pogoń Siedlce
14.10.2017
14:00
Chrobry Głogów
3:3
Wigry Suwałki
14.10.2017
17:00
GKS Tychy
1:1
Puszcza Niepołomice
14.10.2017
17:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:2
GKS Katowice
14.10.2017
18:00
Bytovia Bytów
2:2
Zagłębie Sosnowiec
14.10.2017
18:00
Stomil Olsztyn
2:0
Odra Opole
14.10.2017
17:15
Olimpia Grudziądz
0:1
Miedź Legnica
14.10.2017
18:00

14. kolejka 21.10.2017

Odra Opole
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
2:2
GKS Tychy
21.10.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
0:2
Pogoń Siedlce
21.10.2017
17:00
Wigry Suwałki
2:2
Bytovia Bytów
21.10.2017
17:00
Miedź Legnica
0:0
Górnik Łęczna
21.10.2017
18:00
Stal Mielec
3:0
Chrobry Głogów
21.10.2017
18:00
GKS Katowice
1:2
Ruch Chorzów
22.10.2017
17:45
Zagłębie Sosnowiec
5:1
Stomil Olsztyn
22.10.2017
17:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Olimpia Grudziądz
22.10.2017
15:00

15. kolejka 28.10.2017

Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Zagłębie Sosnowiec
27.10.2017
20:45
Górnik Łęczna
Puszcza Niepołomice
28.10.2017
13:00
Pogoń Siedlce
2:3
Miedź Legnica
28.10.2017
17:00
GKS Tychy
1:0
GKS Katowice
28.10.2017
18:00
Bytovia Bytów
0:0
Stal Mielec
28.10.2017
18:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Raków Częstochowa
28.10.2017
18:00
Chrobry Głogów
0:0
Chojniczanka Chojnice
29.10.2017
17:00
Ruch Chorzów
3:1
Odra Opole
29.10.2017
18:00
Stomil Olsztyn
1:2
Wigry Suwałki
04.04.2018
18:00

16. kolejka 04.11.2017

Zagłębie Sosnowiec
3:0 v.o.
Ruch Chorzów
03.11.2017
20:45
występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Ruchu, na boisku 2:1
Stal Mielec
1:3
Stomil Olsztyn
03.11.2017
18:00
Puszcza Niepołomice
2:3
Pogoń Siedlce
04.11.2017
13:00
Odra Opole
1:0
GKS Tychy
04.11.2017
12:30
Raków Częstochowa
3:1
Górnik Łęczna
04.11.2017
14:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Miedź Legnica
04.11.2017
16:00
Wigry Suwałki
3:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
04.11.2017
16:00
GKS Katowice
2:0
Olimpia Grudziądz
04.11.2017
18:00
Chrobry Głogów
0:0
Bytovia Bytów
05.11.2017
16:00

17. kolejka 10.11.2017

Olimpia Grudziądz
0:2
Odra Opole
11.11.2017
16:00
Miedź Legnica
Puszcza Niepołomice
12.11.2017
17:00
Pogoń Siedlce
0:3
Raków Częstochowa
12.11.2017
16:00
GKS Tychy
1:1
Zagłębie Sosnowiec
12.11.2017
12:45
Bytovia Bytów
0:3
Chojniczanka Chojnice
12.11.2017
16:00
Stomil Olsztyn
1:2
Chrobry Głogów
12.11.2017
15:00
Górnik Łęczna
1:3
GKS Katowice
12.11.2017
12:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:3
Stal Mielec
21.11.2017
18:00
Ruch Chorzów
2:2
Wigry Suwałki
22.11.2017
18:00

18. kolejka 18.11.2017

Ruch Chorzów
1:2
Stal Mielec
17.11.2017
20:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Chrobry Głogów
17.11.2017
18:00
Stomil Olsztyn
0:1
Bytovia Bytów
17.11.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
Puszcza Niepołomice
18.11.2017
16:00
Pogoń Siedlce
1:1
GKS Katowice
18.11.2017
17:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Zagłębie Sosnowiec
18.11.2017
16:00
GKS Tychy
0:3
Wigry Suwałki
18.11.2017
17:00
Miedź Legnica
1:1
Raków Częstochowa
19.11.2017
17:45
Górnik Łęczna
0:3
Odra Opole
19.11.2017
12:00

19. kolejka 25.11.2017

Zagłębie Sosnowiec
2:2
Górnik Łęczna
24.11.2017
20:45
Stomil Olsztyn
0:1
Chojniczanka Chojnice
24.11.2017
18:00
Odra Opole
1:1
Pogoń Siedlce
25.11.2017
13:00
Stal Mielec
3:0
GKS Tychy
25.11.2017
17:45
Bytovia Bytów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
25.11.2017
18:00
GKS Katowice
1:0
Miedź Legnica
25.11.2017
16:00
Chrobry Głogów
1:0
Ruch Chorzów
26.11.2017
15:00
Wigry Suwałki
1:0
Olimpia Grudziądz
26.11.2017
16:00
Raków Częstochowa
3:1
Puszcza Niepołomice
26.11.2017
13:00

20. kolejka 03.03.2018

Miedź Legnica
3:1
Odra Opole
02.03.2018
20:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Stomil Olsztyn
03.03.2018
17:45
GKS Tychy
2:1
Chrobry Głogów
03.03.2018
17:00
Górnik Łęczna
0:1
Wigry Suwałki
03.03.2018
17:00
Pogoń Siedlce
0:1
Zagłębie Sosnowiec
03.03.2018
17:00
Ruch Chorzów
2:0
Bytovia Bytów
04.03.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
2:2
Stal Mielec
24.04.2018
19:00
Puszcza Niepołomice
GKS Katowice
25.04.2018
17:00
Chojniczanka Chojnice
0:1
Raków Częstochowa
25.04.2018
18:00

21. kolejka 10.03.2018

Zagłębie Sosnowiec
0:2
Miedź Legnica
09.03.2018
19:00
Stal Mielec
1:0
Górnik Łęczna
09.03.2018
20:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Chojniczanka Chojnice
10.03.2018
18:00
Odra Opole
0:0
Puszcza Niepołomice
10.03.2018
15:00
GKS Katowice
2:1
Raków Częstochowa
10.03.2018
17:45
Wigry Suwałki
2:0
Pogoń Siedlce
10.03.2018
16:00
Chrobry Głogów
3:2
Olimpia Grudziądz
10.03.2018
18:00
Stomil Olsztyn
2:2
Ruch Chorzów
24.04.2018
19:00
Bytovia Bytów
1:0
GKS Tychy
25.04.2018
18:00

22. kolejka 17.03.2018

Miedź Legnica
2:0
Wigry Suwałki
16.03.2018
20:45
Ruch Chorzów
0:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.03.2018
18:00
GKS Tychy
1:0
Stomil Olsztyn
17.03.2018
17:45
Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec
17.03.2018
14:00
Pogoń Siedlce
1:2
Stal Mielec
17.03.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
2:1
Bytovia Bytów
17.03.2018
18:00
Raków Częstochowa
0:0
Odra Opole
04.04.2018
19:21
Chojniczanka Chojnice
0:2
GKS Katowice
18.04.2018
19:45
Górnik Łęczna
2:1
Chrobry Głogów
24.04.2018
17:00

23. kolejka 24.03.2018

Odra Opole
1:2
GKS Katowice
25.03.2018
17:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
GKS Tychy
11.04.2018
18:00
Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice
11.04.2018
17:00
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Raków Częstochowa
11.04.2018
19:00
Stomil Olsztyn
1:1
Olimpia Grudziądz
11.04.2018
19:00
Bytovia Bytów
2:1
Górnik Łęczna
11.04.2018
18:00
Ruch Chorzów
1:1
Chojniczanka Chojnice
11.04.2018
18:00
Stal Mielec
1:1
Miedź Legnica
11.04.2018
19:00
Chrobry Głogów
3:1
Pogoń Siedlce
11.04.2018
18:30

24. kolejka 31.03.2018

Chojniczanka Chojnice
2:1
Odra Opole
31.03.2018
17:00
Pogoń Siedlce
1:1
Bytovia Bytów
31.03.2018
15:00
Górnik Łęczna
1:1
Stomil Olsztyn
31.03.2018
12:30
Miedź Legnica
1:1
Chrobry Głogów
31.03.2018
16:00
GKS Katowice
1:0
Zagłębie Sosnowiec
31.03.2018
20:15
Olimpia Grudziądz
0:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
31.03.2018
18:00
Puszcza Niepołomice
Stal Mielec
31.03.2018
15:00
GKS Tychy
2:0
Ruch Chorzów
31.03.2018
17:45
Raków Częstochowa
0:1
Wigry Suwałki
31.03.2018
12:00

25. kolejka 07.04.2018

Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Górnik Łęczna
06.04.2018
19:00
Bytovia Bytów
0:2
Miedź Legnica
07.04.2018
18:00
Ruch Chorzów
0:0
Olimpia Grudziądz
07.04.2018
18:00
Chrobry Głogów
3:1
Puszcza Niepołomice
07.04.2018
18:00
Stomil Olsztyn
0:2
Pogoń Siedlce
07.04.2018
17:00
Stal Mielec
2:3
Raków Częstochowa
07.04.2018
17:45
Wigry Suwałki
0:2
GKS Katowice
07.04.2018
18:00
GKS Tychy
2:2
Chojniczanka Chojnice
07.04.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Odra Opole
08.04.2018
17:45

26. kolejka 14.04.2018

Odra Opole
0:0
Wigry Suwałki
14.04.2018
19:45
Chojniczanka Chojnice
0:2
Zagłębie Sosnowiec
14.04.2018
17:00
Miedź Legnica
1:0
Stomil Olsztyn
14.04.2018
20:00
Olimpia Grudziądz
0:1
GKS Tychy
14.04.2018
19:00
Pogoń Siedlce
0:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
15.04.2018
16:00
Raków Częstochowa
1:3
Chrobry Głogów
15.04.2018
17:45
Puszcza Niepołomice
Bytovia Bytów
15.04.2018
17:00
GKS Katowice
0:2
Stal Mielec
15.04.2018
17:45
Górnik Łęczna
0:0
Ruch Chorzów
15.04.2018
19:00

27. kolejka 21.04.2018

Stal Mielec
2:2
Odra Opole
20.04.2018
20:45
GKS Tychy
2:0
Górnik Łęczna
20.04.2018
19:00
Ruch Chorzów
0:6
Pogoń Siedlce
20.04.2018
18:00
Chrobry Głogów
0:2
GKS Katowice
21.04.2018
17:45
Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice
21.04.2018
12:30
Bytovia Bytów
1:0
Raków Częstochowa
21.04.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Chojniczanka Chojnice
21.04.2018
13:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Miedź Legnica
21.04.2018
18:00
Wigry Suwałki
1:0
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2018
15:30

28. kolejka 28.04.2018

Odra Opole
1:1
Chrobry Głogów
27.04.2018
20:45
Miedź Legnica
6:1
Ruch Chorzów
28.04.2018
15:00
Pogoń Siedlce
0:1
GKS Tychy
28.04.2018
17:00
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Stal Mielec
28.04.2018
15:30
Górnik Łęczna
2:0
Olimpia Grudziądz
28.04.2018
19:00
Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko Biała
29.04.2018
17:00
GKS Katowice
0:0
Bytovia Bytów
29.04.2018
18:00
Raków Częstochowa
2:1
Stomil Olsztyn
29.04.2018
13:15
Chojniczanka Chojnice
3:0
Wigry Suwałki
29.04.2018
19:00

29. kolejka 05.05.2018

GKS Tychy
1:0
Miedź Legnica
04.05.2018
20:45
Bytovia Bytów
1:0
Odra Opole
04.05.2018
18:00
Stal Mielec
3:0
Wigry Suwałki
04.05.2018
20:00
Górnik Łęczna
3:0
Chojniczanka Chojnice
05.05.2018
16:00
Ruch Chorzów
Puszcza Niepołomice
05.05.2018
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Raków Częstochowa
05.05.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
4:2
Pogoń Siedlce
05.05.2018
19:00
Chrobry Głogów
1:2
Zagłębie Sosnowiec
05.05.2018
15:00
Stomil Olsztyn
1:0
GKS Katowice
05.05.2018
19:00

30. kolejka 09.05.2018

Chojniczanka Chojnice
1:0
Stal Mielec
09.05.2018
20:00
Raków Częstochowa
2:1
Ruch Chorzów
09.05.2018
18:00
Pogoń Siedlce
1:1
Górnik Łęczna
09.05.2018
19:00
Wigry Suwałki
1:1
Chrobry Głogów
09.05.2018
17:30
Puszcza Niepołomice
1:2
GKS Tychy
09.05.2018
17:00
GKS Katowice
3:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
09.05.2018
19:30
Zagłębie Sosnowiec
2:1
Bytovia Bytów
09.05.2018
18:00
Odra Opole
2:4
Stomil Olsztyn
09.05.2018
19:45
Miedź Legnica
2:1
Olimpia Grudziądz
09.05.2018
20:00

31. kolejka 12.05.2018

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:2
Odra Opole
12.05.2018
18:00
Bytovia Bytów
1:2
Wigry Suwałki
12.05.2018
18:00
Ruch Chorzów
1:0
GKS Katowice
12.05.2018
17:45
Stomil Olsztyn
0:2
Zagłębie Sosnowiec
12.05.2018
19:00
Olimpia Grudziądz
Puszcza Niepołomice
12.05.2018
19:23
Pogoń Siedlce
3:2
Chojniczanka Chojnice
13.05.2018
17:00
Górnik Łęczna
1:1
Miedź Legnica
13.05.2018
19:00
Chrobry Głogów
3:5
Stal Mielec
13.05.2018
17:45
GKS Tychy
0:3
Raków Częstochowa
14.05.2018
18:00

32. kolejka 19.05.2018

Odra Opole
0:3
Ruch Chorzów
18.05.2018
20:45
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
19.05.2018
18:00
Miedź Legnica
2:0
Pogoń Siedlce
19.05.2018
20:00
GKS Katowice
1:2
GKS Tychy
19.05.2018
15:00
Stal Mielec
2:2
Bytovia Bytów
19.05.2018
20:00
Raków Częstochowa
0:0
Olimpia Grudziądz
19.05.2018
19:21
Chojniczanka Chojnice
3:0
Chrobry Głogów
19.05.2018
18:00
Wigry Suwałki
1:2
Stomil Olsztyn
19.05.2018
16:00
Puszcza Niepołomice
Górnik Łęczna
20.05.2018
17:00

33. kolejka 27.05.2018

Ruch Chorzów
0:1
Zagłębie Sosnowiec
27.05.2018
12:45
Stomil Olsztyn
1:0
Stal Mielec
27.05.2018
12:45
Pogoń Siedlce
Puszcza Niepołomice
27.05.2018
12:45
GKS Tychy
3:0
Odra Opole
27.05.2018
12:45
Górnik Łęczna
2:1
Raków Częstochowa
27.05.2018
12:45
Miedź Legnica
5:1
Chojniczanka Chojnice
27.05.2018
12:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Wigry Suwałki
27.05.2018
12:45
Olimpia Grudziądz
1:1
GKS Katowice
27.05.2018
12:45
Bytovia Bytów
3:3
Chrobry Głogów
27.05.2018
12:45

34. kolejka 03.06.2018

Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica
03.06.2018
12:45
Raków Częstochowa
1:1
Pogoń Siedlce
03.06.2018
12:45
Zagłębie Sosnowiec
0:2
GKS Tychy
03.06.2018
12:45
Stal Mielec
0:4
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.06.2018
12:45
Chojniczanka Chojnice
4:0
Bytovia Bytów
03.06.2018
12:45
Chrobry Głogów
0:1
Stomil Olsztyn
03.06.2018
12:45
Odra Opole
1:0
Olimpia Grudziądz
03.06.2018
12:45
Wigry Suwałki
6:0
Ruch Chorzów
03.06.2018
12:45
GKS Katowice
1:0
Górnik Łęczna
03.06.2018
12:45

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 03.06.2018

03.06.2018
12:45
Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica
03.06.2018
12:45
Raków Częstochowa
1:1
Pogoń Siedlce
03.06.2018
12:45
Zagłębie Sosnowiec
0:2
GKS Tychy
03.06.2018
12:45
Stal Mielec
0:4
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.06.2018
12:45
Chojniczanka Chojnice
4:0
Bytovia Bytów
03.06.2018
12:45
Chrobry Głogów
0:1
Stomil Olsztyn
03.06.2018
12:45
Odra Opole
1:0
Olimpia Grudziądz
03.06.2018
12:45
Wigry Suwałki
6:0
Ruch Chorzów
03.06.2018
12:45
GKS Katowice
1:0
Górnik Łęczna

34. kolejka 03.06.2018

03.06.2018
12:45
Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica
03.06.2018
12:45
Raków Częstochowa
1:1
Pogoń Siedlce
03.06.2018
12:45
Zagłębie Sosnowiec
0:2
GKS Tychy
03.06.2018
12:45
Stal Mielec
0:4
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.06.2018
12:45
Chojniczanka Chojnice
4:0
Bytovia Bytów
03.06.2018
12:45
Chrobry Głogów
0:1
Stomil Olsztyn
03.06.2018
12:45
Odra Opole
1:0
Olimpia Grudziądz
03.06.2018
12:45
Wigry Suwałki
6:0
Ruch Chorzów
03.06.2018
12:45
GKS Katowice
1:0
Górnik Łęczna

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:2
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
3:1
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
2:2
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
0:0
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
0:2
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30
Śląsk Wrocław
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
20.04.2021
20:30
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
20.04.2021
18:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
20.04.2021
20:30
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
20.04.2021
18:00
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
21.04.2021
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Stal Mielec
21.04.2021
18:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
21.04.2021
20:30
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
21.04.2021
20:30

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
3:1
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
1:0
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
przełożony
Górnik Łęczna
0:0
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
1:1
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
1:0
Korona Kielce
18.04.2021
12:40
GKS Tychy
:
Radomiak Radom
20.04.2021
17:40
Arka Gdynia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.04.2021
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:1
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
4:1
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
3:1
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
1:2
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
3:4
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice
20.04.2021
14:15
Garbarnia Kraków
:
Motor Lublin
21.04.2021
 

III liga, gr. 4

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
przełożony
Jutrzenka Giebułtów
2:4
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
0:3
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
0:1
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
1:4
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
0:2
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
3:3
Korona
19.04.2021
11:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
21.04.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 
Korona Kielce
:
Stal Rz.
21.04.2021
15:45

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
1:2
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
1:3
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
2:3
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
2:1
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:5
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
7:0
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
2:6
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
1:1
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
2:3
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
5:0
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00
Resovia Rzeszów
4:1
SWD Wodzisław
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
2:4
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:0
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
6:1
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
2:2
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
1:3
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny