facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów - wschód

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 06.08.2016

Wisła Kraków
0:3
Korona Kielce
06.08.2016
12:00
Polonia Warszawa
3:1
Stal Mielec
06.08.2016
17:00
Znicz Pruszków
2:1
TOP 54 Biała Podlaska
06.08.2016
11:00
Neptun Końskie
1:5
UKS SMS Łódź
06.08.2016
17:00
AS Progres Kraków
0:3 v.o.
GKS Bełchatów
06.08.2016
12:00
na boisku 5:1
Resovia Rzeszów
0:0
Legia Warszawa
06.08.2016
12:00
Motor Lublin
0:2
Cracovia Kraków
06.08.2016
12:00
ŁKS Łódź
0:3
Jagiellonia Białystok
17.08.2016
11:00

2. kolejka 13.08.2016

Korona Kielce
3:0
Cracovia Kraków
13.08.2016
12:00
Legia Warszawa
0:0
Motor Lublin
13.08.2016
12:00
GKS Bełchatów
0:1
Resovia Rzeszów
13.08.2016
14:00
UKS SMS Łódź
0:3
AS Progres Kraków
13.08.2016
12:00
Jagiellonia Białystok
10:0
Neptun Końskie
13.08.2016
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:1
ŁKS Łódź
13.08.2016
11:00
Stal Mielec
1:2
Znicz Pruszków
13.08.2016
12:00
Wisła Kraków
0:2
Polonia Warszawa
13.08.2016
14:00

3. kolejka 20.08.2016

Polonia Warszawa
0:1
Korona Kielce
20.08.2016
15:00
Znicz Pruszków
0:1
Wisła Kraków
20.08.2016
13:00
ŁKS Łódź
1:1
Stal Mielec
20.08.2016
16:00
Neptun Końskie
1:1
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2016
17:00
AS Progres Kraków
2:1
Jagiellonia Białystok
20.08.2016
12:00
Motor Lublin
4:1
GKS Bełchatów
20.08.2016
14:00
Resovia Rzeszów
0:5
UKS SMS Łódź
21.08.2016
12:00
Cracovia Kraków
1:3
Legia Warszawa
21.08.2016
12:00

4. kolejka 27.08.2016

UKS SMS Łódź
1:1
Motor Lublin
27.08.2016
14:00
Jagiellonia Białystok
5:0
Resovia Rzeszów
27.08.2016
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
AS Progres Kraków
27.08.2016
11:00
Stal Mielec
3:1
Neptun Końskie
27.08.2016
12:00
Wisła Kraków
0:1
ŁKS Łódź
27.08.2016
14:00
Polonia Warszawa
0:1
Znicz Pruszków
27.08.2016
13:00
GKS Bełchatów
2:3
Cracovia Kraków
28.08.2016
15:00
Korona Kielce
1:4
Legia Warszawa
21.09.2016
15:00

5. kolejka 03.09.2016

Znicz Pruszków
1:0
Korona Kielce
03.09.2016
12:15
ŁKS Łódź
2:1
Polonia Warszawa
03.09.2016
12:00
Neptun Końskie
2:2
Wisła Kraków
03.09.2016
15:00
AS Progres Kraków
1:1
Stal Mielec
03.09.2016
12:00
Resovia Rzeszów
2:1
TOP 54 Biała Podlaska
03.09.2016
12:00
Legia Warszawa
5:1
GKS Bełchatów
03.09.2016
12:00
Cracovia Kraków
0:1
UKS SMS Łódź
04.09.2016
12:00
Motor Lublin
2:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2016
16:30

6. kolejka 10.09.2016

Stal Mielec
1:1
Resovia Rzeszów
09.09.2016
16:00
Korona Kielce
1:1
GKS Bełchatów
10.09.2016
12:00
UKS SMS Łódź
2:0
Legia Warszawa
10.09.2016
12:00
Jagiellonia Białystok
2:0
Cracovia Kraków
10.09.2016
11:00
Wisła Kraków
1:3
AS Progres Kraków
10.09.2016
14:00
Polonia Warszawa
4:0
Neptun Końskie
10.09.2016
13:30
Znicz Pruszków
0:1
ŁKS Łódź
10.09.2016
12:15
TOP 54 Biała Podlaska
1:2
Motor Lublin
11.09.2016
12:00

7. kolejka 17.09.2016

ŁKS Łódź
1:5
Korona Kielce
17.09.2016
12:00
Neptun Końskie
0:2
Znicz Pruszków
17.09.2016
16:00
AS Progres Kraków
3:2
Polonia Warszawa
17.09.2016
12:00
Resovia Rzeszów
1:4
Wisła Kraków
17.09.2016
16:00
Motor Lublin
2:1
Stal Mielec
17.09.2016
12:00
Cracovia Kraków
4:0
TOP 54 Biała Podlaska
17.09.2016
12:00
Legia Warszawa
1:0
Jagiellonia Białystok
17.09.2016
17:00
GKS Bełchatów
0:3
UKS SMS Łódź
18.09.2016
11:00

8. kolejka 24.09.2016

Korona Kielce
1:4
UKS SMS Łódź
24.09.2016
12:00
Jagiellonia Białystok
1:0
GKS Bełchatów
24.09.2016
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:6
Legia Warszawa
24.09.2016
16:30
Stal Mielec
2:2
Cracovia Kraków
24.09.2016
12:00
Polonia Warszawa
1:0
Resovia Rzeszów
24.09.2016
16:00
Znicz Pruszków
1:5
AS Progres Kraków
24.09.2016
12:00
ŁKS Łódź
1:2
Neptun Końskie
24.09.2016
12:00
Wisła Kraków
2:1
Motor Lublin
25.09.2016
14:00

9. kolejka 01.10.2016

AS Progres Kraków
2:0
ŁKS Łódź
01.10.2016
12:00
Resovia Rzeszów
1:0
Znicz Pruszków
01.10.2016
12:00
Legia Warszawa
5:1
Stal Mielec
01.10.2016
15:30
UKS SMS Łódź
1:0
Jagiellonia Białystok
01.10.2016
12:00
Motor Lublin
0:2
Polonia Warszawa
02.10.2016
12:00
Cracovia Kraków
1:1
Wisła Kraków
02.10.2016
12:00
GKS Bełchatów
1:3
TOP 54 Biała Podlaska
02.10.2016
15:00
Neptun Końskie
1:2
Korona Kielce
04.10.2016
15:30

10. kolejka 08.10.2016

Korona Kielce
1:2
Jagiellonia Białystok
08.10.2016
11:00
Stal Mielec
3:1
GKS Bełchatów
08.10.2016
14:00
Wisła Kraków
1:2
Legia Warszawa
08.10.2016
12:00
Znicz Pruszków
0:3
Motor Lublin
08.10.2016
12:30
ŁKS Łódź
0:2
Resovia Rzeszów
08.10.2016
12:00
Neptun Końskie
5:6
AS Progres Kraków
08.10.2016
15:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:2
UKS SMS Łódź
09.10.2016
12:00
Polonia Warszawa
1:3
Cracovia Kraków
09.10.2016
13:30

11. kolejka 15.10.2016

UKS SMS Łódź
4:1
Stal Mielec
13.10.2016
15:00
AS Progres Kraków
7:2
Korona Kielce
15.10.2016
12:00
Resovia Rzeszów
3:0
Neptun Końskie
15.10.2016
12:00
Motor Lublin
0:1
ŁKS Łódź
15.10.2016
11:00
Cracovia Kraków
2:1
Znicz Pruszków
15.10.2016
13:00
Legia Warszawa
1:0
Polonia Warszawa
15.10.2016
17:00
Jagiellonia Białystok
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
15.10.2016
11:00
GKS Bełchatów
1:1
Wisła Kraków
16.10.2016
15:00

12. kolejka 22.10.2016

Stal Mielec
2:2
Jagiellonia Białystok
22.10.2016
12:00
Wisła Kraków
2:0
UKS SMS Łódź
22.10.2016
12:00
Polonia Warszawa
1:0
GKS Bełchatów
22.10.2016
 
Znicz Pruszków
2:4
Legia Warszawa
22.10.2016
10:15
ŁKS Łódź
1:0
Cracovia Kraków
22.10.2016
12:00
Neptun Końskie
2:5
Motor Lublin
22.10.2016
14:00
AS Progres Kraków
4:2
Resovia Rzeszów
22.10.2016
12:00
Korona Kielce
3:1
TOP 54 Biała Podlaska
26.10.2016
15:00

13. kolejka 29.10.2016

Resovia Rzeszów
3:2
Korona Kielce
29.10.2016
12:00
Motor Lublin
1:3
AS Progres Kraków
29.10.2016
14:00
Legia Warszawa
3:0
ŁKS Łódź
29.10.2016
16:00
UKS SMS Łódź
5:0
Polonia Warszawa
29.10.2016
11:00
Jagiellonia Białystok
4:1
Wisła Kraków
29.10.2016
11:00
Cracovia Kraków
6:0
Neptun Końskie
30.10.2016
12:00
GKS Bełchatów
1:3
Znicz Pruszków
30.10.2016
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:3
Stal Mielec
30.10.2016
12:00

14. kolejka 05.11.2016

Korona Kielce
2:0
Stal Mielec
05.11.2016
12:00
Polonia Warszawa
0:2
Jagiellonia Białystok
05.11.2016
12:30
Znicz Pruszków
0:3
UKS SMS Łódź
05.11.2016
12:00
ŁKS Łódź
2:0
GKS Bełchatów
05.11.2016
11:00
Neptun Końskie
0:3
Legia Warszawa
05.11.2016
13:00
AS Progres Kraków
2:2
Cracovia Kraków
05.11.2016
12:00
Wisła Kraków
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
06.11.2016
11:00
Resovia Rzeszów
1:1
Motor Lublin
06.11.2016
12:00

15. kolejka 12.11.2016

Motor Lublin
1:1
Korona Kielce
11.11.2016
12:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Znicz Pruszków
11.11.2016
13:00
Cracovia Kraków
2:1
Resovia Rzeszów
12.11.2016
12:00
UKS SMS Łódź
2:0
ŁKS Łódź
12.11.2016
10:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:4
Polonia Warszawa
12.11.2016
12:00
Stal Mielec
0:1
Wisła Kraków
12.11.2016
12:00
Legia Warszawa
4:0
AS Progres Kraków
13.11.2016
09:30
GKS Bełchatów
6:3
Neptun Końskie
13.11.2016
13:00

16. kolejka 19.11.2016

Korona Kielce
3:2
Wisła Kraków
19.11.2016
12:00
Stal Mielec
0:2
Polonia Warszawa
19.11.2016
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Znicz Pruszków
19.11.2016
12:00
UKS SMS Łódź
8:2
Neptun Końskie
19.11.2016
12:00
Legia Warszawa
6:0
Resovia Rzeszów
19.11.2016
14:00
GKS Bełchatów
3:1
AS Progres Kraków
20.11.2016
14:00
Cracovia Kraków
3:3
Motor Lublin
20.11.2016
13:30
Jagiellonia Białystok
3:1
ŁKS Łódź
30.11.2016
12:00

17. kolejka 26.11.2016

Cracovia Kraków
4:0
Korona Kielce
26.11.2016
12:00
Motor Lublin
1:5
Legia Warszawa
26.11.2016
12:00
Resovia Rzeszów
2:0
GKS Bełchatów
26.11.2016
12:00
AS Progres Kraków
1:1
UKS SMS Łódź
26.11.2016
12:00
Neptun Końskie
0:6
Jagiellonia Białystok
26.11.2016
12:00
ŁKS Łódź
3:1
TOP 54 Biała Podlaska
26.11.2016
12:00
Znicz Pruszków
2:1
Stal Mielec
26.11.2016
12:00
Polonia Warszawa
4:1
Wisła Kraków
26.11.2016
13:00

18. kolejka 11.03.2017

Korona Kielce
3:2
Polonia Warszawa
11.03.2017
12:00
Stal Mielec
1:1
ŁKS Łódź
11.03.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
6:0
AS Progres Kraków
11.03.2017
11:00
UKS SMS Łódź
4:2
Resovia Rzeszów
11.03.2017
12:00
Wisła Kraków
Znicz Pruszków
12.03.2017
12:15
GKS Bełchatów
1:4
Motor Lublin
12.03.2017
14:30
TOP 54 Biała Podlaska
6:1
Neptun Końskie
29.03.2017
15:00
Legia Warszawa
1:0
Cracovia Kraków
26.04.2017
16:00

19. kolejka 18.03.2017

Cracovia Kraków
1:2
GKS Bełchatów
 
 
Znicz Pruszków
2:0
Polonia Warszawa
17.03.2017
14:45
Legia Warszawa
4:1
Korona Kielce
18.03.2017
18:00
Neptun Końskie
0:9
Stal Mielec
18.03.2017
12:00
ŁKS Łódź
2:3
Wisła Kraków
18.03.2017
12:00
Motor Lublin
0:1
UKS SMS Łódź
19.03.2017
12:00
Resovia Rzeszów
0:0
Jagiellonia Białystok
19.03.2017
12:00
AS Progres Kraków
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
19.03.2017
12:00

20. kolejka 25.03.2017

Korona Kielce
0:2
Znicz Pruszków
25.03.2017
15:00
Polonia Warszawa
2:1
ŁKS Łódź
25.03.2017
12:00
Wisła Kraków
Neptun Końskie
25.03.2017
12:00
Stal Mielec
2:1
AS Progres Kraków
25.03.2017
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Resovia Rzeszów
25.03.2017
11:00
UKS SMS Łódź
0:0
Cracovia Kraków
25.03.2017
13:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Motor Lublin
05.04.2017
15:00
GKS Bełchatów
0:1
Legia Warszawa
05.04.2017
16:30

21. kolejka 01.04.2017

Legia Warszawa
1:1
UKS SMS Łódź
01.04.2017
16:30
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
01.04.2017
11:00
AS Progres Kraków
Wisła Kraków
01.04.2017
12:00
Neptun Końskie
1:1
Polonia Warszawa
01.04.2017
16:00
ŁKS Łódź
0:0
Znicz Pruszków
01.04.2017
12:00
GKS Bełchatów
1:1
Korona Kielce
02.04.2017
12:00
Motor Lublin
0:3
TOP 54 Biała Podlaska
02.04.2017
12:00
Resovia Rzeszów
1:1
Stal Mielec
02.04.2017
12:00

22. kolejka 08.04.2017

Korona Kielce
2:0
ŁKS Łódź
08.04.2017
13:00
Polonia Warszawa
1:0
AS Progres Kraków
08.04.2017
12:00
Wisła Kraków
Resovia Rzeszów
08.04.2017
12:00
Stal Mielec
0:1
Motor Lublin
08.04.2017
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Cracovia Kraków
08.04.2017
11:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Legia Warszawa
08.04.2017
12:00
UKS SMS Łódź
3:0
GKS Bełchatów
08.04.2017
12:00
Znicz Pruszków
3:1
Neptun Końskie
09.04.2017
17:00

23. kolejka 15.04.2017

UKS SMS Łódź
4:0
Korona Kielce
13.04.2017
11:00
GKS Bełchatów
4:4
Jagiellonia Białystok
13.04.2017
11:00
Legia Warszawa
9:0
TOP 54 Biała Podlaska
13.04.2017
13:00
Cracovia Kraków
Stal Mielec
13.04.2017
12:00
Motor Lublin
1:3
Wisła Kraków
13.04.2017
14:30
Resovia Rzeszów
1:5
Polonia Warszawa
13.04.2017
14:00
AS Progres Kraków
0:0
Znicz Pruszków
13.04.2017
13:30
Neptun Końskie
1:5
ŁKS Łódź
10.05.2017
17:00

24. kolejka 22.04.2017

Korona Kielce
5:0
Neptun Końskie
22.04.2017
12:00
ŁKS Łódź
0:1
AS Progres Kraków
22.04.2017
12:00
Polonia Warszawa
3:3
Motor Lublin
22.04.2017
12:00
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
22.04.2017
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
GKS Bełchatów
22.04.2017
15:00
Jagiellonia Białystok
1:1
UKS SMS Łódź
22.04.2017
11:00
Znicz Pruszków
0:4
Resovia Rzeszów
23.04.2017
17:00
Stal Mielec
2:4
Legia Warszawa
23.04.2017
12:00

25. kolejka 29.04.2017

Jagiellonia Białystok
4:2
Korona Kielce
29.04.2017
11:00
UKS SMS Łódź
7:0
TOP 54 Biała Podlaska
29.04.2017
12:00
GKS Bełchatów
2:1
Stal Mielec
29.04.2017
15:00
Legia Warszawa
2:0
Wisła Kraków
29.04.2017
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Polonia Warszawa
29.04.2017
13:00
Motor Lublin
1:2
Znicz Pruszków
29.04.2017
12:00
AS Progres Kraków
8:1
Neptun Końskie
29.04.2017
12:00
Resovia Rzeszów
0:2
ŁKS Łódź
30.04.2017
12:00

26. kolejka 06.05.2017

Korona Kielce
3:1
AS Progres Kraków
06.05.2017
15:00
Neptun Końskie
0:5
Resovia Rzeszów
06.05.2017
15:00
ŁKS Łódź
0:1
Motor Lublin
06.05.2017
12:00
Polonia Warszawa
0:0
Legia Warszawa
06.05.2017
14:00
Wisła Kraków
2:0
GKS Bełchatów
06.05.2017
12:00
Stal Mielec
2:2
UKS SMS Łódź
06.05.2017
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:4
Jagiellonia Białystok
06.05.2017
12:00
Znicz Pruszków
0:1
Cracovia Kraków
07.05.2017
15:00

27. kolejka 13.05.2017

Resovia Rzeszów
1:2
AS Progres Kraków
12.05.2017
18:00
Jagiellonia Białystok
2:2
Stal Mielec
13.05.2017
11:00
UKS SMS Łódź
2:1
Wisła Kraków
13.05.2017
12:00
Legia Warszawa
2:1
Znicz Pruszków
13.05.2017
18:15
Cracovia Kraków
3:1
ŁKS Łódź
13.05.2017
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
Korona Kielce
14.05.2017
15:00
GKS Bełchatów
2:1
Polonia Warszawa
14.05.2017
15:00
Motor Lublin
4:1
Neptun Końskie
14.05.2017
14:00

28. kolejka 20.05.2017

Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
20.05.2017
15:00
Neptun Końskie
0:2
Cracovia Kraków
20.05.2017
13:00
Znicz Pruszków
1:0
GKS Bełchatów
20.05.2017
12:15
Polonia Warszawa
0:1
UKS SMS Łódź
20.05.2017
12:00
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
20.05.2017
12:00
Stal Mielec
8:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.05.2017
12:00
AS Progres Kraków
1:2
Motor Lublin
21.05.2017
13:30
ŁKS Łódź
1:1
Legia Warszawa
31.05.2017
13:00

29. kolejka 27.05.2017

Stal Mielec
1:0
Korona Kielce
27.05.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Polonia Warszawa
27.05.2017
14:00
UKS SMS Łódź
2:1
Znicz Pruszków
27.05.2017
12:00
GKS Bełchatów
0:3
ŁKS Łódź
27.05.2017
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:3
Wisła Kraków
28.05.2017
12:00
Legia Warszawa
6:0
Neptun Końskie
28.05.2017
16:30
Cracovia Kraków
0:1
AS Progres Kraków
28.05.2017
12:00
Motor Lublin
3:1
Resovia Rzeszów
28.05.2017
12:00

30. kolejka 03.06.2017

Korona Kielce
2:2
Motor Lublin
03.06.2017
16:00
Resovia Rzeszów
0:0
Cracovia Kraków
03.06.2017
16:00
AS Progres Kraków
0:2
Legia Warszawa
03.06.2017
16:00
Neptun Końskie
0:5
GKS Bełchatów
03.06.2017
16:00
ŁKS Łódź
3:0
UKS SMS Łódź
03.06.2017
16:00
Znicz Pruszków
4:0
Jagiellonia Białystok
03.06.2017
16:00
Polonia Warszawa
8:1
TOP 54 Biała Podlaska
03.06.2017
16:00
Wisła Kraków
Stal Mielec
03.06.2017
16:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 03.06.2017

03.06.2017
16:00
Korona Kielce
2:2
Motor Lublin
03.06.2017
16:00
Resovia Rzeszów
0:0
Cracovia Kraków
03.06.2017
16:00
AS Progres Kraków
0:2
Legia Warszawa
03.06.2017
16:00
Neptun Końskie
0:5
GKS Bełchatów
03.06.2017
16:00
ŁKS Łódź
3:0
UKS SMS Łódź
03.06.2017
16:00
Znicz Pruszków
4:0
Jagiellonia Białystok
03.06.2017
16:00
Polonia Warszawa
8:1
TOP 54 Biała Podlaska
03.06.2017
16:00
Wisła Kraków
Stal Mielec

30. kolejka 03.06.2017

03.06.2017
16:00
Korona Kielce
2:2
Motor Lublin
03.06.2017
16:00
Resovia Rzeszów
0:0
Cracovia Kraków
03.06.2017
16:00
AS Progres Kraków
0:2
Legia Warszawa
03.06.2017
16:00
Neptun Końskie
0:5
GKS Bełchatów
03.06.2017
16:00
ŁKS Łódź
3:0
UKS SMS Łódź
03.06.2017
16:00
Znicz Pruszków
4:0
Jagiellonia Białystok
03.06.2017
16:00
Polonia Warszawa
8:1
TOP 54 Biała Podlaska
03.06.2017
16:00
Wisła Kraków
Stal Mielec

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:3
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00

Fortuna I liga

Radomiak Radom
2:2
GKS Tychy
28.10.2020
13:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga

Lech II Poznań
:
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
Pierwotnie 17 października, przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego.

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Lewart Lubartów
31.10.2020
11:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
31.10.2020
13:00
Avia Świdnik
:
Stal Kraśnik
31.10.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
31.10.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
31.10.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisła Sandomierz
31.10.2020
14:00
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Puławy
31.10.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
31.10.2020
 
Korona II Kielce
:
Wisłoka Dębica
31.10.2020
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
31.10.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Puszcza II
31.10.2020
14:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
31.10.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Proszowianka Proszowice
31.10.2020
15:00
KS Chełmek
:
Garbarnia II Kraków
31.10.2020
 
LKS Rajsko
:
Wiślanie Jaśkowice
31.10.2020
 
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
31.10.2020
 
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
31.10.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
11:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Orkan Szczyrzyc
31.10.2020
13:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Lubań Maniowy
31.10.2020
13:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
31.10.2020
14:00
Sokół Słopnice
:
Unia Tarnów
31.10.2020
15:00
Rylovia Rylowa
:
Poprad Rytro
31.10.2020
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
31.10.2020
 
Barciczanka Barcice
:
Glinik Gorlice
31.10.2020
 
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
GKS Drwinia
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
:
Pogoń Miechów
31.10.2020
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
31.10.2020
11:00
Spójnia Osiek
:
Bolesław Bukowno
31.10.2020
14:00
LOT Balice
:
LKS Niedźwiedź
31.10.2020
14:00
Orzeł Bębło
:
Przebój Wolbrom
31.10.2020
14:00
Przemsza Klucze
:
TS Węgrzce
31.10.2020
 
KS Olkusz
:
Piliczanka Pilica
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
:
Orlęta Rudawa
31.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
31.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Piast Wołowice
31.10.2020
13:00
Kaszowianka Kaszów
:
Borek Kraków
31.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
:
Dąbski Kraków
31.10.2020
 
Hutnik II Kraków
:
Skawinka Skawina
31.10.2020
 
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
:
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
14:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
31.10.2020
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Złomex Branice
31.10.2020
15:00
Pasternik Ochojno
:
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
15:00
Orzeł Myślenice
:
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
15:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiarusy Igołomia
31.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Zgoda Byczyna
31.10.2020
13:00
Brzezina Osiek
:
Sokół Przytkowice
31.10.2020
13:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Tempo Białka
31.10.2020
13:30
LKS Gorzów
:
Halniak Maków Podhalański
31.10.2020
14:00
Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
31.10.2020
14:00
Victoria Jaworzno
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
31.10.2020
14:00
Niwa Nowa Wieś
:
Garbarz Zembrzyce
31.10.2020
14:00
LKS Żarki
:
Hejnał Kęty
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tuchovia Tuchów
31.10.2020
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
31.10.2020
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szynwałd
31.10.2020
14:00
GLKS Gromnik
:
LUKS Skrzyszów
31.10.2020
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Zorza Zaczarnie
31.10.2020
14:00
LKS Rzuchowa
:
Polan Żabno
31.10.2020
15:00
LKS Ładna
:
Olimpia Wojnicz
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Orzeł Dębno
:
Radłovia Radłów
31.10.2020
11:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2020
14:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia B.
31.10.2020
14:00
Sokół Maszkienice
:
Arkadia Olszyny
31.10.2020
14:00
Raba Książnice
:
Wola Radłowska
31.10.2020
14:00
Poręba Spytkowska
:
Naprzód Sobolów
31.10.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Błyskawica Proszówki
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
:
Zawisza R.
31.10.2020
11:00
LKS Zagórzany
:
Hart Tęgoborze
31.10.2020
14:00
Kolejarz Stróże
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
ULKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
31.10.2020
14:00
Gród Podegrodzie
:
LKSKobylankaKobylanka
31.10.2020
14:00
Zyndram
:
Helena Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
LKS Uście Gorlickie
:
Podhalanin Biecz
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Galicja Raciborowice
31.10.2020
12:00
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
31.10.2020
13:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Szreniawa Koszyce
31.10.2020
14:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Michałowianka Michałowice
31.10.2020
14:00
Ekler Baranówka
:
Prądniczanka II Kraków
31.10.2020
14:00
Spartak Wielkanoc
:
Wierzbowianka Wierzbno
31.10.2020
15:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
:
Maszycanka Maszyce
31.10.2020
14:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Rząska
31.10.2020
14:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
31.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
:
Dragon Szczyglice
31.10.2020
14:00
Świt Krzeszowice
:
Sportowiec Modlniczka
31.10.2020
14:30
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
31.10.2020
14:30
Iskra Czułów
:
Strażak Rączna
31.10.2020
14:30

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
11:00
Fairant Kraków
:
Iskra Krzęcin
31.10.2020
13:00
Płomień Kostrze
:
Kabel Kraków
31.10.2020
14:00
Pogoń Skotniki
:
Rzozovia Rzozów
31.10.2020
14:30
Krakus Swoszowice
:
Tramwaj Kraków
31.10.2020
 
Strzelcy Kraków
:
Gajowianka Gaj
31.10.2020
 
Bratniak Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
31.10.2020
 

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
:
Piłkarz Podłęże
31.10.2020
13:00
Wolni Kłaj
:
Czarnochowice
31.10.2020
13:30
UKS Sygneczów
:
Piast Łapanów
31.10.2020
14:00
Contra Sułków
:
Czarni Staniątki
31.10.2020
14:00
Sokół Chorągwica
:
Rożnowa
31.10.2020
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.10.2020
15:00
Zieloni Niegowić
:
Iskra Zakrzów
31.10.2020
16:00
Zryw Szarów
:
Gwiazda Brzegi
31.10.2020
 

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
:
Zielonka Wrząsowice
31.10.2020
13:00
Karpaty Siepraw
:
Sęp Droginia
31.10.2020
14:00
Rokita Kornatka
:
Beskid Tokarnia
31.10.2020
14:00
Górki Myślenice
:
Staw Polanka
31.10.2020
14:30
Iskra Brzączowice
:
Skalnik Trzemeśnia
31.10.2020
14:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Sokół Borzęta
31.10.2020
14:30
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
31.10.2020
14:30
Gościbia Sułkowice
:
Topór Tenczyn
31.10.2020
15:00

Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
:
Sokół Gołaczewy
31.10.2020
11:00
Błysk Zederman
:
Olimpia Łobzów
31.10.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
31.10.2020
14:00
Laskowianka Laski
:
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2020
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Błyskawica Kolbark
31.10.2020
14:00
Legion Bydlin
:
Pilica Wierbka
31.10.2020
14:30
Unia Jaroszowiec
:
Spartak Charsznica
31.10.2020
14:30
Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
31.10.2020
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
:
Zagórzanka Zagórze
31.10.2020
14:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
31.10.2020
14:00
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
31.10.2020
14:00
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
31.10.2020
14:00
Błyskawica Myślachowice
:
Victoria Zalas
31.10.2020
14:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
31.10.2020
14:00
Promień Zakrzowiec
:
Batory Wola Batorska
31.10.2020
14:30
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
31.10.2020
15:00
Gryf Wiatowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
31.10.2020
17:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
31.10.2020
 
Gdovia II Gdów
:
Wieliczanka Wieliczka
31.10.2020
 
Ledniczanka
:
Tęcza Słomiróg
31.10.2020
 

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
:
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
:
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Karpaty II Siepraw
:
Cisy Harbutowice
31.10.2020
14:00
Iskra Głogoczów
:
Orzeł Nowa Wieś
31.10.2020
14:00
Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
:
Wicher Stróża
31.10.2020
14:00
Jawor Jawornik
:
LKS Trzebunia
31.10.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Górnik Zabrze
1:0
Korona
27.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legia Warszawa
:
Korona
31.10.2020
12:00
Lechia
:
Gwarek Zabrze
31.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia
31.10.2020
12:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
31.10.2020
 
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
31.10.2020
 
Hutnik Kraków
:
Zagłębie Lubin
31.10.2020
 
SMS Łódź
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Lech Poznań
31.10.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Korona Kielce
4:1
Stal Mielec
28.10.2020
13:00
Cracovia Kraków
4:1
Karpaty Krosno
28.10.2020
13:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:30
Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
31.10.2020
13:30
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
31.10.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
31.10.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
31.10.2020
15:00
Wisła Kraków
:
KKP Korona
31.10.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
31.10.2020
 
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
31.10.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Orkan Raba Wyżna
0:2
Profi Zielonki
27.10.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
4:1
Dunajec Nowy Sącz
27.10.2020
14:30
Tarnovia Tarnów
:
Sokół Stary Sącz
28.10.2020
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.10.2020
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
31.10.2020
13:00
Pcimianka Pcim
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
14:30
Unia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
31.10.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
31.10.2020
13:30
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
31.10.2020
 
Glinik Gorlice
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:15
Pcimianka
:
Sandecja II Nowy Sącz
31.10.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
31.10.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
31.10.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
28.10.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00
Kalwarianka
:
Sandecja
31.10.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
AS Progres Kraków
31.10.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
31.10.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
28.10.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00
Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
 
Fablok Chrzanów
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
 

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
AZS UJ Kraków
31.10.2020
 
Rolnik Biedrzychowice
:
KKP Bydgoszcz
31.10.2020
 
Górnik Łęczna
:
Olimpia Szczecin
31.10.2020
 
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
31.10.2020
 
APLG Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
 
ROW Rybnik
:
SMS Łódź
31.10.2020
 

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
14:00
Stomil Olsztyn
:
UKS SMS II Łódź
31.10.2020
 
Czwórka Radom
:
Piastovia Piastów
31.10.2020
 
UKS Staszkówka Jelna
:
Praga Warszawa
31.10.2020
 
Rekord Bielsko Biała
:
Resovia Rzeszów
31.10.2020
 

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Widok Lublin
31.10.2020
12:00
Loczki Wyszków
:
Ząbkovia Ząbki
31.10.2020
14:00
Respekt Myślenice
:
KS Raszyn
31.10.2020
15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
14:00
AZS UW Warszawa
:
Sparta Daleszyce
31.10.2020
 
KSP Kielce
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
31.10.2020
14:00

III liga kobiet, gr.4

Hetman Włoszczowa
:
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2020
 
Izolator Boguchwała
:
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
11:00
Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Krzemień
31.10.2020
 
Naprzód Sobolów
:
DAP Dębica
31.10.2020
 
Iskra Brzezinka
:
Hetman Włoszczowa
31.10.2020
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Unia Lublin
31.10.2020
11:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Olimpia Osieczany
31.10.2020
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Burza Roczyny
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

SMS Łódź
:
Górnik Ł.
31.10.2020
12:00
Ślęza Wrocław
:
Bronowianka Kraków
31.10.2020
18:00
Unia Opole
:
Zabrze
31.10.2020
 
Resovia Rzeszów
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
 
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
31.10.2020