facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Myślenice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
W związku z powstaniem wolnego miejsca w Klasie Okręgowej, awans wywalczył także Pasternik Ochojno, jako najlepszy zespół spośród wiceliderów A klas (Kraków I, II, III, Wieliczka, Myślenice, Olkusz).
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2015

Wróblowianka Wróblowice
0:3
Wrzosy Osieczany
15.08.2015
17:00
Clavia Świątniki Górne
6:3
Iskra Brzączowice
15.08.2015
11:00
Zielonka Wrząsowice
3:1
Topór Tenczyn
15.08.2015
17:00
Orzeł Nowa Wieś
6:1
LKS Rudnik II
15.08.2015
16:00
Iskra Głogoczów
2:4
Pasternik Ochojno
16.08.2015
14:00
Sęp Droginia
1:2
Skalnik Trzemeśnia
16.08.2015
15:00
Rokita Kornatka
1:1
LKS Mogilany
16.08.2015
16:00
pauzuje.

2. kolejka 22.08.2015

Wrzosy Osieczany
0:3
LKS Mogilany
22.08.2015
18:00
LKS Rudnik II
1:2
Sęp Droginia
22.08.2015
17:00
Pasternik Ochojno
2:0
Orzeł Nowa Wieś
22.08.2015
17:30
Wróblowianka Wróblowice
2:2
Clavia Świątniki Górne
22.08.2015
17:00
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Rokita Kornatka
23.08.2015
17:00
Topór Tenczyn
4:3
Iskra Głogoczów
23.08.2015
17:00
Iskra Brzączowice
1:5
Zielonka Wrząsowice
23.08.2015
17:00

3. kolejka 26.08.2015

Clavia Świątniki Górne
0:2
Wrzosy Osieczany
26.08.2015
18:00
Zielonka Wrząsowice
3:2
Wróblowianka Wróblowice
26.08.2015
18:00
Iskra Głogoczów
3:0
Iskra Brzączowice
26.08.2015
18:00
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Topór Tenczyn
26.08.2015
18:00
Sęp Droginia
2:2
Pasternik Ochojno
26.08.2015
18:00
Rokita Kornatka
3:3
LKS Rudnik II
26.08.2015
18:00
LKS Mogilany
6:0
Skalnik Trzemeśnia
26.08.2015
18:00

4. kolejka 29.08.2015

Wrzosy Osieczany
1:3
Skalnik Trzemeśnia
29.08.2015
18:00
Iskra Głogoczów
5:1
Wróblowianka Wróblowice
29.08.2015
17:00
Clavia Świątniki Górne
1:3
Zielonka Wrząsowice
29.08.2015
17:30
LKS Rudnik II
0:6
LKS Mogilany
30.08.2015
16:00
Pasternik Ochojno
6:1
Rokita Kornatka
30.08.2015
17:00
Topór Tenczyn
5:3
Sęp Droginia
30.08.2015
17:00
Iskra Brzączowice
1:0
Orzeł Nowa Wieś
30.08.2015
17:00

5. kolejka 02.09.2015

Iskra Głogoczów
3:0
Clavia Świątniki Górne
02.09.2015
17:00
Orzeł Nowa Wieś
4:1
Wróblowianka Wróblowice
02.09.2015
17:00
Sęp Droginia
3:2
Iskra Brzączowice
02.09.2015
17:00
Rokita Kornatka
0:0
Topór Tenczyn
02.09.2015
17:00
LKS Mogilany
4:1
Pasternik Ochojno
02.09.2015
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:1
Wrzosy Osieczany
31.10.2015
14:00
Skalnik Trzemeśnia
1:1
LKS Rudnik II
31.10.2015
14:00

6. kolejka 05.09.2015

Wrzosy Osieczany
6:2
LKS Rudnik II
05.09.2015
17:00
Wróblowianka Wróblowice
0:0
Sęp Droginia
05.09.2015
16:00
Clavia Świątniki Górne
0:0
Orzeł Nowa Wieś
05.09.2015
17:00
Zielonka Wrząsowice
1:1
Iskra Głogoczów
05.09.2015
17:00
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Pasternik Ochojno
06.09.2015
17:00
Topór Tenczyn
0:5
LKS Mogilany
06.09.2015
16:00
Iskra Brzączowice
2:1
Rokita Kornatka
06.09.2015
16:00

7. kolejka 12.09.2015

LKS Rudnik II
0:5
Pasternik Ochojno
12.09.2015
16:00
Iskra Głogoczów
1:0
Wrzosy Osieczany
13.09.2015
15:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Zielonka Wrząsowice
13.09.2015
16:00
Sęp Droginia
5:2
Clavia Świątniki Górne
13.09.2015
16:00
Rokita Kornatka
6:3
Wróblowianka Wróblowice
13.09.2015
16:00
LKS Mogilany
4:0
Iskra Brzączowice
13.09.2015
16:00
zejście z boiska drużyny gości, i odmowa dalszej gry przy stanie 4:1
Skalnik Trzemeśnia
0:4
Topór Tenczyn
13.09.2015
16:00

8. kolejka 19.09.2015

Wrzosy Osieczany
1:6
Pasternik Ochojno
19.09.2015
16:00
Wróblowianka Wróblowice
0:3 v.o.
LKS Mogilany
19.09.2015
16:00
Clavia Świątniki Górne
2:0
Rokita Kornatka
19.09.2015
16:00
Zielonka Wrząsowice
3:1
Sęp Droginia
19.09.2015
16:00
Topór Tenczyn
6:1
LKS Rudnik II
20.09.2015
16:00
Iskra Brzączowice
0:6
Skalnik Trzemeśnia
20.09.2015
16:00
Iskra Głogoczów
1:1
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2015
15:00

9. kolejka 26.09.2015

LKS Rudnik II
7:1
Iskra Brzączowice
26.09.2015
16:00
Orzeł Nowa Wieś
1:6
Wrzosy Osieczany
27.09.2015
15:00
Sęp Droginia
3:2
Iskra Głogoczów
27.09.2015
15:00
Rokita Kornatka
1:2
Zielonka Wrząsowice
27.09.2015
15:00
LKS Mogilany
3:1
Clavia Świątniki Górne
27.09.2015
16:00
Skalnik Trzemeśnia
3:2
Wróblowianka Wróblowice
27.09.2015
16:00
Pasternik Ochojno
7:1
Topór Tenczyn
27.09.2015
16:00

10. kolejka 03.10.2015

Wrzosy Osieczany
4:3
Topór Tenczyn
03.10.2015
15:00
Wróblowianka Wróblowice
3:0
LKS Rudnik II
03.10.2015
15:00
Clavia Świątniki Górne
2:0
Skalnik Trzemeśnia
03.10.2015
15:00
Iskra Brzączowice
2:8
Pasternik Ochojno
04.10.2015
15:00
Zielonka Wrząsowice
0:2
LKS Mogilany
04.10.2015
15:00
Iskra Głogoczów
3:1
Rokita Kornatka
04.10.2015
15:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Sęp Droginia
04.10.2015
15:00

11. kolejka 10.10.2015

Skalnik Trzemeśnia
2:2
Zielonka Wrząsowice
10.10.2015
15:00
LKS Rudnik II
1:2
Clavia Świątniki Górne
10.10.2015
15:00
Sęp Droginia
1:3
Wrzosy Osieczany
11.10.2015
15:00
Rokita Kornatka
4:1
Orzeł Nowa Wieś
11.10.2015
15:00
LKS Mogilany
3:1
Iskra Głogoczów
11.10.2015
15:00
Pasternik Ochojno
8:2
Wróblowianka Wróblowice
11.10.2015
15:00
Topór Tenczyn
5:1
Iskra Brzączowice
11.10.2015
15:00

12. kolejka 17.10.2015

Wrzosy Osieczany
3:0 v.o.
Iskra Brzączowice
17.10.2015
15:00
Wróblowianka Wróblowice
4:2
Topór Tenczyn
17.10.2015
15:00
Clavia Świątniki Górne
3:4
Pasternik Ochojno
17.10.2015
14:00
Zielonka Wrząsowice
5:3
LKS Rudnik II
18.10.2015
14:00
Iskra Głogoczów
2:2
Skalnik Trzemeśnia
18.10.2015
15:00
Orzeł Nowa Wieś
0:1
LKS Mogilany
18.10.2015
15:00
Sęp Droginia
1:3
Rokita Kornatka
18.10.2015
15:00

13. kolejka 24.10.2015

LKS Rudnik II
1:2
Iskra Głogoczów
24.10.2015
15:00
Pasternik Ochojno
7:1
Zielonka Wrząsowice
24.10.2015
14:00
Topór Tenczyn
1:2
Clavia Świątniki Górne
24.10.2015
14:00
Rokita Kornatka
1:3
Wrzosy Osieczany
25.10.2015
14:00
LKS Mogilany
9:1
Sęp Droginia
25.10.2015
14:00
Skalnik Trzemeśnia
4:1
Orzeł Nowa Wieś
25.10.2015
14:30
Iskra Brzączowice
0:3
Wróblowianka Wróblowice
25.10.2015
15:00

14. kolejka 02.04.2016

Wrzosy Osieczany
3:0
Wróblowianka Wróblowice
02.04.2016
16:00
Topór Tenczyn
5:2
Zielonka Wrząsowice
02.04.2016
16:00
LKS Rudnik II
0:0
Orzeł Nowa Wieś
02.04.2016
16:00
Iskra Brzączowice
1:2
Clavia Świątniki Górne
03.04.2016
16:30
Pasternik Ochojno
4:1
Iskra Głogoczów
03.04.2016
15:00
Skalnik Trzemeśnia
3:1
Sęp Droginia
03.04.2016
16:00
LKS Mogilany
2:0
Rokita Kornatka
03.04.2016
16:30
pauzuje.

15. kolejka 09.04.2016

Clavia Świątniki Górne
1:1
Wróblowianka Wróblowice
09.04.2016
16:30
Rokita Kornatka
3:2
Skalnik Trzemeśnia
09.04.2016
11:00
Zielonka Wrząsowice
4:2
Iskra Brzączowice
09.04.2016
16:00
LKS Mogilany
3:0
Wrzosy Osieczany
10.04.2016
16:30
Sęp Droginia
0:1
LKS Rudnik II
10.04.2016
15:00
Orzeł Nowa Wieś
1:3
Pasternik Ochojno
10.04.2016
17:00
Iskra Głogoczów
2:6
Topór Tenczyn
10.04.2016
16:00

16. kolejka 16.04.2016

Wrzosy Osieczany
3:2
Clavia Świątniki Górne
16.04.2016
17:00
Wróblowianka Wróblowice
0:1
Zielonka Wrząsowice
16.04.2016
16:00
Iskra Brzączowice
3:6
Iskra Głogoczów
17.04.2016
17:00
Topór Tenczyn
2:0
Orzeł Nowa Wieś
17.04.2016
16:00
Pasternik Ochojno
5:0
Sęp Droginia
17.04.2016
15:00
LKS Rudnik II
0:2
Rokita Kornatka
17.04.2016
11:00
Skalnik Trzemeśnia
1:4
LKS Mogilany
17.04.2016
17:00

17. kolejka 23.04.2016

Wróblowianka Wróblowice
3:3
Iskra Głogoczów
23.04.2016
17:00
Skalnik Trzemeśnia
3:2
Wrzosy Osieczany
24.04.2016
17:00
Zielonka Wrząsowice
1:1
Clavia Świątniki Górne
24.04.2016
16:00
LKS Mogilany
11:0
LKS Rudnik II
24.04.2016
17:00
Rokita Kornatka
4:5
Pasternik Ochojno
24.04.2016
16:00
Sęp Droginia
1:2
Topór Tenczyn
24.04.2016
16:00
Orzeł Nowa Wieś
1:0
Iskra Brzączowice
24.04.2016
16:00

18. kolejka 30.04.2016

Wróblowianka Wróblowice
3:1
Orzeł Nowa Wieś
29.04.2016
17:00
Clavia Świątniki Górne
1:1
Iskra Głogoczów
30.04.2016
17:00
Topór Tenczyn
3:3
Rokita Kornatka
30.04.2016
18:00
Pasternik Ochojno
0:1
LKS Mogilany
30.04.2016
17:00
Wrzosy Osieczany
2:2
Zielonka Wrząsowice
30.04.2016
17:00
LKS Rudnik II
1:3
Skalnik Trzemeśnia
30.04.2016
16:00
Iskra Brzączowice
2:4
Sęp Droginia
01.05.2016
17:00

19. kolejka 07.05.2016

LKS Rudnik II
2:2
Wrzosy Osieczany
07.05.2016
17:00
Sęp Droginia
1:4
Wróblowianka Wróblowice
07.05.2016
17:00
Orzeł Nowa Wieś
0:0
Clavia Świątniki Górne
07.05.2016
17:30
Pasternik Ochojno
1:0
Skalnik Trzemeśnia
07.05.2016
16:00
Rokita Kornatka
5:2
Iskra Brzączowice
07.05.2016
17:30
Iskra Głogoczów
2:3
Zielonka Wrząsowice
08.05.2016
16:00
LKS Mogilany
7:1
Topór Tenczyn
08.05.2016
17:30

20. kolejka 14.05.2016

Wrzosy Osieczany
1:3
Iskra Głogoczów
14.05.2016
17:00
Clavia Świątniki Górne
1:3
Sęp Droginia
14.05.2016
17:30
Pasternik Ochojno
8:1
LKS Rudnik II
15.05.2016
11:00
Iskra Brzączowice
1:2
LKS Mogilany
15.05.2016
17:00
Topór Tenczyn
3:2
Skalnik Trzemeśnia
15.05.2016
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:3
Orzeł Nowa Wieś
25.05.2016
18:00
Wróblowianka Wróblowice
0:2
Rokita Kornatka
25.05.2016
18:00

21. kolejka 21.05.2016

Pasternik Ochojno
5:1
Wrzosy Osieczany
21.05.2016
17:00
Sęp Droginia
3:0
Zielonka Wrząsowice
21.05.2016
17:30
LKS Rudnik II
1:4
Topór Tenczyn
21.05.2016
17:00
LKS Mogilany
4:1
Wróblowianka Wróblowice
22.05.2016
17:30
Rokita Kornatka
2:1
Clavia Świątniki Górne
22.05.2016
17:00
Skalnik Trzemeśnia
11:0
Iskra Brzączowice
22.05.2016
17:00
Orzeł Nowa Wieś
4:3
Iskra Głogoczów
22.05.2016
17:00

22. kolejka 28.05.2016

Wrzosy Osieczany
4:2
Orzeł Nowa Wieś
28.05.2016
17:00
Clavia Świątniki Górne
0:2
LKS Mogilany
28.05.2016
17:30
Wróblowianka Wróblowice
6:3
Skalnik Trzemeśnia
28.05.2016
18:00
Topór Tenczyn
0:4
Pasternik Ochojno
28.05.2016
18:00
Iskra Głogoczów
3:1
Sęp Droginia
29.05.2016
16:00
Zielonka Wrząsowice
1:5
Rokita Kornatka
29.05.2016
17:00
Iskra Brzączowice
1:1
LKS Rudnik II
15.06.2016
18:30

23. kolejka 04.06.2016

Topór Tenczyn
2:1
Wrzosy Osieczany
04.06.2016
18:00
LKS Rudnik II
0:4
Wróblowianka Wróblowice
04.06.2016
17:00
Skalnik Trzemeśnia
3:1
Clavia Świątniki Górne
05.06.2016
17:00
Pasternik Ochojno
1:0
Iskra Brzączowice
05.06.2016
17:00
LKS Mogilany
6:0
Zielonka Wrząsowice
05.06.2016
18:00
Rokita Kornatka
0:0
Iskra Głogoczów
05.06.2016
17:00
Sęp Droginia
2:3
Orzeł Nowa Wieś
05.06.2016
17:00

24. kolejka 11.06.2016

Zielonka Wrząsowice
3:0 v.o.
Skalnik Trzemeśnia
11.06.2016
18:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w Skalniku, na boisku 2:1
Clavia Świątniki Górne
4:2
LKS Rudnik II
11.06.2016
17:30
Wrzosy Osieczany
3:3
Sęp Droginia
11.06.2016
18:00
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Rokita Kornatka
11.06.2016
17:00
Iskra Głogoczów
1:3
LKS Mogilany
11.06.2016
17:00
Wróblowianka Wróblowice
3:0 v.o.
Pasternik Ochojno
12.06.2016
11:00
Iskra Brzączowice
2:3
Topór Tenczyn
12.06.2016
15:30

25. kolejka 18.06.2016

Iskra Brzączowice
2:3
Wrzosy Osieczany
19.06.2016
17:30
Topór Tenczyn
2:3
Wróblowianka Wróblowice
19.06.2016
17:00
Pasternik Ochojno
4:1
Clavia Świątniki Górne
19.06.2016
17:00
LKS Rudnik II
0:1
Zielonka Wrząsowice
19.06.2016
11:00
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Iskra Głogoczów
19.06.2016
17:00
Rokita Kornatka
7:0
Sęp Droginia
19.06.2016
17:00
LKS Mogilany
5:1
Orzeł Nowa Wieś
23.06.2016
18:00

26. kolejka 25.06.2016

Iskra Głogoczów
4:3
LKS Rudnik II
25.06.2016
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:7
Pasternik Ochojno
25.06.2016
17:00
Clavia Świątniki Górne
5:1
Topór Tenczyn
25.06.2016
17:00
Wrzosy Osieczany
1:2
Rokita Kornatka
25.06.2016
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Skalnik Trzemeśnia
25.06.2016
17:00
Wróblowianka Wróblowice
5:5
Iskra Brzączowice
25.06.2016
17:00
Sęp Droginia
0:11
LKS Mogilany
26.06.2016
15:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 25.06.2016

25.06.2016
17:00
Iskra Głogoczów
4:3
LKS Rudnik II
25.06.2016
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:7
Pasternik Ochojno
25.06.2016
17:00
Clavia Świątniki Górne
5:1
Topór Tenczyn
25.06.2016
17:00
Wrzosy Osieczany
1:2
Rokita Kornatka
25.06.2016
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Skalnik Trzemeśnia
25.06.2016
17:00
Wróblowianka Wróblowice
5:5
Iskra Brzączowice
26.06.2016
15:00
Sęp Droginia
0:11
LKS Mogilany

26. kolejka 25.06.2016

25.06.2016
17:00
Iskra Głogoczów
4:3
LKS Rudnik II
25.06.2016
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:7
Pasternik Ochojno
25.06.2016
17:00
Clavia Świątniki Górne
5:1
Topór Tenczyn
25.06.2016
17:00
Wrzosy Osieczany
1:2
Rokita Kornatka
25.06.2016
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Skalnik Trzemeśnia
25.06.2016
17:00
Wróblowianka Wróblowice
5:5
Iskra Brzączowice
26.06.2016
15:00
Sęp Droginia
0:11
LKS Mogilany

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
3:0
Jagiellonia Białystok
06.03.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Lechia Gdańsk
06.03.2021
15:00
Raków Częstochowa
0:0
Cracovia Kraków
06.03.2021
20:00
Śląsk Wrocław
0:1
Legia Warszawa
07.03.2021
17:30
Pogoń Szczecin
0:1
Lech Poznań
07.03.2021
15:00
Piast Gliwice
2:1
Stal Mielec
07.03.2021
12:30
Warta Poznań
:
Wisła Płock
08.03.2021
18:00

Fortuna I liga

GKS Jastrzębie
2:0
Korona Kielce
06.03.2021
14:30
Resovia Rzeszów
0:2
Górnik Łęczna
06.03.2021
14:00
ŁKS Łódź
2:2
Widzew Łódź
06.03.2021
12:40
Radomiak Radom
1:2
Chrobry Głogów
06.03.2021
17:00
Puszcza Niepołomice
4:0
Arka Gdynia
07.03.2021
14:30
GKS Tychy
3:1
Zagłębie Sosnowiec
07.03.2021
12:40
Odra Opole
:
Widzew Łódź
10.03.2021
17:40

II liga

Lech II Poznań
1:1
Sokół Ostróda
06.03.2021
13:00
Olimpia Elbląg
0:0
Wigry Suwałki
06.03.2021
14:00
Górnik Polkowice
1:2
Stal Rzeszów
06.03.2021
13:00
Błękitni Stargard
0:4
KKS 1925 Kalisz
06.03.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
0:0
Bytovia Bytów
06.03.2021
14:00
Znicz Pruszków
0:1
Motor Lublin
06.03.2021
12:00
GKS Katowice
0:2
Hutnik Kraków
06.03.2021
17:00
Pogoń Siedlce
0:2
Chojniczanka Chojnice
07.03.2021
20:15
Skra Częstochowa
2:0
Śląsk II Wrocław
07.03.2021
13:00
Hutnik Kraków
:
Stal Rzeszów
10.03.2021
14:00
przełożony

III liga, gr. 4

Wisła Puławy
3:0
Jutrzenka Giebułtów
06.03.2021
15:00
ŁKS Łagów
1:0
Korona II Kielce
06.03.2021
15:00
Stal Kraśnik
4:0
Hetman Zamość
06.03.2021
14:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Lewart Lubartów
06.03.2021
14:00
Wisła Sandomierz
0:4
Wisłoka Dębica
06.03.2021
14:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Avia Świdnik
06.03.2021
13:00
KS Wiązownica
3:1
Chełmianka Chełm
07.03.2021
14:00
Cracovia II Kraków
0:0
Podlasie Biała Podlaska
07.03.2021
13:00
Sokół Sieniawa
3:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
07.03.2021
13:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
3:0
Victoria Jaworzno
06.03.2021
13:00
Victoria Jaworzno
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
10.03.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
5:1
Stal Rzeszów
06.03.2021
12:00
Garbarnia Kraków
3:2
Resovia Rzeszów
06.03.2021
14:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Orlęta K.
07.03.2021
13:00
Korona II
1:2
Górnik Łęczna
07.03.2021
14:10

Centralna Liga Juniorów U-18

Hutnik Kraków
0:3
SMS Łódź
06.03.2021
13:00
Wisła Kraków
2:1
Lechia
06.03.2021
12:00
Legia Warszawa
1:3
Pogoń Szczecin
06.03.2021
11:15
Górnik Zabrze
0:2
Escola Varsovia Warszawa
07.03.2021
11:00
Korona
0:1
Jagiellonia
07.03.2021
12:00
Lech Poznań
0:1
Gwarek Zabrze
07.03.2021
12:00
Zagłębie Lubin
3:0
Cracovia Kraków
07.03.2021
15:30
Arka G.
:
Jagiellonia
10.03.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Cracovia Kraków
06.03.2021
12:00
Górnik Ł.
0:0
Korona Kielce
06.03.2021
14:00
Stal Rz.
2:3
Motor Lublin
07.03.2021
12:00
Wisła Kraków
1:2
Hutnik Kraków
07.03.2021
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Unia Tarnów
0:1
TOP 54 Biała Podlaska
06.03.2021
10:15
BKS Lublin
1:1
Wisła Kraków
06.03.2021
14:30
Cracovia Kraków
2:5
KKP Korona
06.03.2021
15:00
Hetman Z.
0:3
Sandecja Nowy Sącz
07.03.2021
14:30

Ekstraliga Kobiet

GKS Katowice
0:1
Medyk Konin
06.03.2021
13:45
Olimpia Szczecin
0:5
Czarni Sosnowiec
06.03.2021
12:00
AZS UJ Kraków
1:0
SMS Łódź
06.03.2021
14:00
Śląsk Wrocław
3:0
ROW Rybnik
07.03.2021
12:00
Górnik Łęczna
8:0
Rolnik Biedrzychowice
07.03.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:2
APLG Gdańsk
07.03.2021
12:15

I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
3:5
Górnik Polkowice
07.03.2021
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
7:8
Heiro Rzeszów
07.03.2021
16:00
GKS Tychy
6:5
Unia Tarnów
07.03.2021
18:00
BSF Bochnia
7:3
Futsal Nowiny
07.03.2021
19:00
Profisport Wrocław
0:1
AZS UMCS Lublin
07.03.2021
16:00
Sośnica Gliwice
10:2
Stal Mielec
07.03.2021
19:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny