facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2015

Zryw Szarów
3:0 v.o.
Czarnochowice
22.08.2015
17:00
Wieliczanka Wieliczka
4:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
22.08.2015
17:00
LKS Śledziejowice
2:1
Sparta Winiary
22.08.2015
17:00
UKS Sygneczów
2:3
Strażak Kokotów
22.08.2015
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:1
Iskra Zakrzów
23.08.2015
17:00
Wiarusy Igołomia
1:2
Piast Łapanów
23.08.2015
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
Piłkarz Podłęże
23.08.2015
17:00

2. kolejka 26.08.2015

Czarnochowice
0:3 v.o.
Strażak Kokotów
26.08.2015
17:30
na boisku 4:2
Sparta Winiary
0:9
UKS Sygneczów
26.08.2015
17:30
Piłkarz Podłęże
5:1
LKS Śledziejowice
26.08.2015
17:30
Piast Łapanów
4:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.08.2015
17:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:2
Wiarusy Igołomia
26.08.2015
17:30
Iskra Zakrzów
2:1
Wieliczanka Wieliczka
26.08.2015
17:30
Zryw Szarów
4:2
Wilga Koźmice Wielkie
26.08.2015
17:30

3. kolejka 29.08.2015

Wieliczanka Wieliczka
3:2
Zryw Szarów
29.08.2015
17:00
LKS Śledziejowice
0:4
Piast Łapanów
29.08.2015
17:00
UKS Sygneczów
1:2
Piłkarz Podłęże
29.08.2015
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:4
Czarnochowice
30.08.2015
17:00
Wiarusy Igołomia
1:3
Iskra Zakrzów
30.08.2015
17:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
30.08.2015
17:00
Strażak Kokotów
5:1
Sparta Winiary
30.08.2015
17:00

4. kolejka 05.09.2015

Czarnochowice
1:2
Sparta Winiary
05.09.2015
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:2
LKS Śledziejowice
05.09.2015
16:30
Piłkarz Podłęże
0:1
Strażak Kokotów
06.09.2015
16:00
Piast Łapanów
0:3
UKS Sygneczów
06.09.2015
16:30
Iskra Zakrzów
0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
06.09.2015
16:30
Zryw Szarów
2:1
Wiarusy Igołomia
06.09.2015
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:0
Wieliczanka Wieliczka
06.09.2015
16:30

5. kolejka 12.09.2015

Wieliczanka Wieliczka
5:2
Czarnochowice
12.09.2015
16:00
UKS Sygneczów
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
12.09.2015
16:00
Strażak Kokotów
1:2
Piast Łapanów
12.09.2015
16:00
Wiarusy Igołomia
3:0
Wilga Koźmice Wielkie
13.09.2015
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:2
Zryw Szarów
13.09.2015
16:00
LKS Śledziejowice
0:4
Iskra Zakrzów
13.09.2015
16:00
Sparta Winiary
3:4
Piłkarz Podłęże
13.09.2015
11:00

6. kolejka 19.09.2015

Czarnochowice
4:0
Piłkarz Podłęże
19.09.2015
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:3
Strażak Kokotów
19.09.2015
16:00
Iskra Zakrzów
2:2
UKS Sygneczów
19.09.2015
16:00
Wieliczanka Wieliczka
4:1
Wiarusy Igołomia
19.09.2015
16:00
Piast Łapanów
6:0
Sparta Winiary
20.09.2015
16:00
Zryw Szarów
5:1
LKS Śledziejowice
20.09.2015
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
5:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
20.09.2015
16:00

7. kolejka 26.09.2015

UKS Sygneczów
2:1
Zryw Szarów
26.09.2015
15:30
Piłkarz Podłęże
5:0
Piast Łapanów
26.09.2015
15:00
Wiarusy Igołomia
6:0
Czarnochowice
27.09.2015
15:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:3
Wieliczanka Wieliczka
27.09.2015
15:30
LKS Śledziejowice
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
27.09.2015
15:30
Strażak Kokotów
5:2
Iskra Zakrzów
27.09.2015
15:30
Sparta Winiary
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
27.09.2015
11:00

8. kolejka 03.10.2015

Wieliczanka Wieliczka
1:0
LKS Śledziejowice
03.10.2015
15:00
Wiarusy Igołomia
4:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.10.2015
15:00
Czarnochowice
0:2
Piast Łapanów
04.10.2015
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Piłkarz Podłęże
04.10.2015
15:00
Iskra Zakrzów
3:2
Sparta Winiary
04.10.2015
15:00
Zryw Szarów
2:3
Strażak Kokotów
04.10.2015
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:5
UKS Sygneczów
04.10.2015
15:00

9. kolejka 10.10.2015

UKS Sygneczów
1:4
Wieliczanka Wieliczka
10.10.2015
15:00
Piłkarz Podłęże
0:0
Iskra Zakrzów
10.10.2015
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
8:2
Czarnochowice
11.10.2015
15:00
LKS Śledziejowice
2:2
Wiarusy Igołomia
11.10.2015
15:00
Strażak Kokotów
0:1
Wilga Koźmice Wielkie
11.10.2015
15:00
Sparta Winiary
1:4
Zryw Szarów
11.10.2015
11:00
Piast Łapanów
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
11.10.2015
15:00

10. kolejka 17.10.2015

Czarnochowice
2:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
17.10.2015
14:00
Wieliczanka Wieliczka
1:3
Strażak Kokotów
17.10.2015
14:30
Iskra Zakrzów
1:3
Piast Łapanów
18.10.2015
14:30
Zryw Szarów
2:2
Piłkarz Podłęże
18.10.2015
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:0
Sparta Winiary
18.10.2015
14:30
Wiarusy Igołomia
2:0
UKS Sygneczów
18.10.2015
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
LKS Śledziejowice
18.10.2015
14:30

11. kolejka 24.10.2015

LKS Śledziejowice
3:0
Czarnochowice
25.10.2015
14:00
UKS Sygneczów
2:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
25.10.2015
14:00
Strażak Kokotów
3:1
Wiarusy Igołomia
25.10.2015
14:00
Sparta Winiary
2:3
Wieliczanka Wieliczka
25.10.2015
11:00
Piłkarz Podłęże
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
25.10.2015
14:00
Piast Łapanów
3:2
Zryw Szarów
25.10.2015
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:0
Iskra Zakrzów
25.10.2015
14:00

12. kolejka 07.11.2015

Czarnochowice
2:1
Iskra Zakrzów
07.11.2015
13:00
Wieliczanka Wieliczka
2:1
Piłkarz Podłęże
07.11.2015
13:00
Zryw Szarów
5:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
08.11.2015
13:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Piast Łapanów
08.11.2015
13:00
Wiarusy Igołomia
4:1
Sparta Winiary
08.11.2015
13:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:0
Strażak Kokotów
08.11.2015
13:00
LKS Śledziejowice
5:3
UKS Sygneczów
08.11.2015
13:00

13. kolejka 14.11.2015

UKS Sygneczów
6:0
Czarnochowice
14.11.2015
13:00
Sparta Winiary
0:8
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
14.11.2015
13:15
Piłkarz Podłęże
1:1
Wiarusy Igołomia
14.11.2015
13:00
Iskra Zakrzów
5:1
Zryw Szarów
14.11.2015
13:00
Strażak Kokotów
3:1
LKS Śledziejowice
15.11.2015
13:00
Piast Łapanów
4:4
Wieliczanka Wieliczka
15.11.2015
13:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:3
Wilga Koźmice Wielkie
15.11.2015
13:00

14. kolejka 26.03.2016

Sparta Winiary
0:3 v.o.
LKS Śledziejowice
 
 
Czarnochowice
2:3
Zryw Szarów
26.03.2016
11:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:4
Wieliczanka Wieliczka
26.03.2016
11:00
Strażak Kokotów
1:1
UKS Sygneczów
26.03.2016
12:00
Iskra Zakrzów
1:0
Wilga Koźmice Wielkie
26.03.2016
14:00
Piast Łapanów
1:0
Wiarusy Igołomia
26.03.2016
13:00
Piłkarz Podłęże
1:5
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.05.2016
17:30

15. kolejka 02.04.2016

UKS Sygneczów
3:0 v.o.
Sparta Winiary
 
 
LKS Śledziejowice
4:0
Piłkarz Podłęże
02.04.2016
16:30
Wieliczanka Wieliczka
0:0
Iskra Zakrzów
02.04.2016
16:30
Strażak Kokotów
2:0
Czarnochowice
03.04.2016
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Piast Łapanów
03.04.2016
16:30
Wiarusy Igołomia
0:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
03.04.2016
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Zryw Szarów
03.04.2016
16:30

16. kolejka 09.04.2016

Sparta Winiary
0:3 v.o.
Strażak Kokotów
 
 
Czarnochowice
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
09.04.2016
16:00
Zryw Szarów
3:3
Wieliczanka Wieliczka
10.04.2016
17:00
Piast Łapanów
2:2
LKS Śledziejowice
10.04.2016
15:30
Piłkarz Podłęże
2:1
UKS Sygneczów
10.04.2016
17:00
Iskra Zakrzów
1:1
Wiarusy Igołomia
10.04.2016
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
10.04.2016
17:00

17. kolejka 16.04.2016

Sparta Winiary
0:3 v.o.
Czarnochowice
 
 
LKS Śledziejowice
0:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
16.04.2016
17:00
UKS Sygneczów
1:2
Piast Łapanów
16.04.2016
16:00
Wieliczanka Wieliczka
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
16.04.2016
17:00
Strażak Kokotów
0:1
Piłkarz Podłęże
17.04.2016
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:0
Iskra Zakrzów
17.04.2016
17:00
Wiarusy Igołomia
2:3
Zryw Szarów
17.04.2016
17:00

18. kolejka 23.04.2016

Piłkarz Podłęże
3:0 v.o.
Sparta Winiary
 
 
Czarnochowice
0:3
Wieliczanka Wieliczka
23.04.2016
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
UKS Sygneczów
23.04.2016
17:30
Piast Łapanów
1:1
Strażak Kokotów
24.04.2016
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
Wiarusy Igołomia
24.04.2016
12:00
Zryw Szarów
6:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
24.04.2016
17:00
Iskra Zakrzów
1:2
LKS Śledziejowice
24.04.2016
17:00

19. kolejka 30.04.2016

Sparta Winiary
0:3 v.o.
Piast Łapanów
 
 
Piłkarz Podłęże
3:0
Czarnochowice
30.04.2016
17:00
Strażak Kokotów
4:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
30.04.2016
17:00
UKS Sygneczów
2:0
Iskra Zakrzów
30.04.2016
17:00
LKS Śledziejowice
2:2
Zryw Szarów
30.04.2016
17:00
Wiarusy Igołomia
0:0
Wieliczanka Wieliczka
01.05.2016
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
01.05.2016
17:00

20. kolejka 07.05.2016

Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:0 v.o.
Sparta Winiary
 
 
Czarnochowice
0:2
Wiarusy Igołomia
07.05.2016
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.05.2016
17:30
Iskra Zakrzów
0:1
Strażak Kokotów
07.05.2016
17:00
Zryw Szarów
4:2
UKS Sygneczów
08.05.2016
17:00
Piast Łapanów
5:0
Piłkarz Podłęże
08.05.2016
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:0
LKS Śledziejowice
08.05.2016
17:30

21. kolejka 14.05.2016

Sparta Winiary
0:3 v.o.
Iskra Zakrzów
 
 
LKS Śledziejowice
0:1
Wieliczanka Wieliczka
14.05.2016
17:00
Piłkarz Podłęże
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
14.05.2016
17:00
UKS Sygneczów
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
14.05.2016
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:5
Wiarusy Igołomia
15.05.2016
17:30
Piast Łapanów
4:1
Czarnochowice
15.05.2016
17:00
Strażak Kokotów
1:3
Zryw Szarów
15.05.2016
17:00

22. kolejka 21.05.2016

Zryw Szarów
3:0 v.o.
Sparta Winiary
 
 
Wieliczanka Wieliczka
3:2
UKS Sygneczów
21.05.2016
11:00
Czarnochowice
2:5
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.05.2016
17:30
Iskra Zakrzów
2:0
Piłkarz Podłęże
22.05.2016
17:00
Wiarusy Igołomia
1:2
LKS Śledziejowice
22.05.2016
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
2:1
Strażak Kokotów
22.05.2016
17:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:5
Piast Łapanów
22.05.2016
17:00

23. kolejka 28.05.2016

Sparta Winiary
0:3 v.o.
Wilga Koźmice Wielkie
 
 
UKS Sygneczów
3:2
Wiarusy Igołomia
28.05.2016
17:00
LKS Śledziejowice
0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
28.05.2016
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:1
Czarnochowice
29.05.2016
17:00
Strażak Kokotów
0:1
Wieliczanka Wieliczka
29.05.2016
17:00
Piast Łapanów
5:1
Iskra Zakrzów
29.05.2016
17:00
Piłkarz Podłęże
1:4
Zryw Szarów
29.05.2016
17:00

24. kolejka 04.06.2016

Wieliczanka Wieliczka
3:0 v.o.
Sparta Winiary
 
 
Czarnochowice
0:2
LKS Śledziejowice
04.06.2016
17:30
Iskra Zakrzów
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
04.06.2016
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
UKS Sygneczów
05.06.2016
17:30
Wiarusy Igołomia
3:1
Strażak Kokotów
05.06.2016
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:2
Piłkarz Podłęże
05.06.2016
17:30
Zryw Szarów
5:2
Piast Łapanów
05.06.2016
17:30

25. kolejka 11.06.2016

Sparta Winiary
0:3 v.o.
Wiarusy Igołomia
 
 
Iskra Zakrzów
4:2
Czarnochowice
11.06.2016
18:00
Piłkarz Podłęże
2:2
Wieliczanka Wieliczka
11.06.2016
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:2
Zryw Szarów
11.06.2016
18:00
Piast Łapanów
5:0
Wilga Koźmice Wielkie
11.06.2016
18:00
Strażak Kokotów
2:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
11.06.2016
18:00
UKS Sygneczów
1:0
LKS Śledziejowice
11.06.2016
18:00

26. kolejka 18.06.2016

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:0 v.o.
Sparta Winiary
 
 
Czarnochowice
0:6
UKS Sygneczów
18.06.2016
18:00
Wiarusy Igołomia
5:0
Piłkarz Podłęże
18.06.2016
18:00
Zryw Szarów
2:1
Iskra Zakrzów
18.06.2016
18:00
LKS Śledziejowice
0:1
Strażak Kokotów
18.06.2016
18:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Piast Łapanów
18.06.2016
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:0 v.o.
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.06.2016
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 18.06.2016

 
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:0 v.o.
Sparta Winiary
18.06.2016
18:00
Czarnochowice
0:6
UKS Sygneczów
18.06.2016
18:00
Wiarusy Igołomia
5:0
Piłkarz Podłęże
18.06.2016
18:00
Zryw Szarów
2:1
Iskra Zakrzów
18.06.2016
18:00
LKS Śledziejowice
0:1
Strażak Kokotów
18.06.2016
18:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Piast Łapanów
18.06.2016
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:0 v.o.
Nadwiślanka Nowe Brzesko

26. kolejka 18.06.2016

 
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:0 v.o.
Sparta Winiary
18.06.2016
18:00
Czarnochowice
0:6
UKS Sygneczów
18.06.2016
18:00
Wiarusy Igołomia
5:0
Piłkarz Podłęże
18.06.2016
18:00
Zryw Szarów
2:1
Iskra Zakrzów
18.06.2016
18:00
LKS Śledziejowice
0:1
Strażak Kokotów
18.06.2016
18:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Piast Łapanów
18.06.2016
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:0 v.o.
Nadwiślanka Nowe Brzesko

Wiadomości ligowe


I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Sośnica Gliwice
30.01.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
Unia Tarnów
30.01.2021
 
Futsal Nowiny
:
Heiro Rzeszów
30.01.2021
 
GKS Tychy
:
Gwiazda Ruda Śląska
30.01.2021
 
BSF Bochnia
:
Stal Mielec
30.01.2021
 
Profisport Wrocław
:
Górnik Polkowice
30.01.2021
 

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Spartak Wielkanoc
2:10
BSF Busko Zdrój
26.01.2021
20:00
BSF Busko Zdrój
:
Błyskawica Wyciąże
30.01.2021
18:00
Sparta Spytkowice
:
AZS UEK Kraków
30.01.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Cracovia Kraków
29.01.2021
 
Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
29.01.2021
 
Wanda Kraków
:
Strzelcy
29.01.2021
 
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
29.01.2021
 
Dąbski
:
Grębałowianka Kraków
29.01.2021
 
Wieczysta Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
29.01.2021