facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2015

Czarni Staniątki
0:1
LKS Rudnik
15.08.2015
17:00
Orzeł Myślenice
0:2
Raba Dobczyce
15.08.2015
17:30
Karpaty Siepraw
1:0
Jordan Sum Zakliczyn
15.08.2015
17:00
Pcimianka Pcim
0:1
Wolni Kłaj
16.08.2015
17:00
Tempo Rzeszotary
1:0
Hejnał Krzyszkowice
16.08.2015
17:00
Targowianka Targowisko
2:0
Gościbia Sułkowice
16.08.2015
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Gdovia Gdów
16.08.2015
17:00

2. kolejka 22.08.2015

Gościbia Sułkowice
2:0
Dziecanovia Dziekanowice
22.08.2015
17:00
Orzeł Myślenice
2:0
Karpaty Siepraw
22.08.2015
17:00
Czarni Staniątki
2:0
Pcimianka Pcim
22.08.2015
17:00
LKS Rudnik
1:0
Gdovia Gdów
23.08.2015
17:00
Hejnał Krzyszkowice
0:2
Targowianka Targowisko
23.08.2015
11:00
Jordan Sum Zakliczyn
0:2
Tempo Rzeszotary
23.08.2015
17:00
Wolni Kłaj
1:0
Raba Dobczyce
23.08.2015
17:00

3. kolejka 29.08.2015

Czarni Staniątki
1:1
Raba Dobczyce
29.08.2015
17:00
Karpaty Siepraw
1:2
Wolni Kłaj
29.08.2015
17:00
Tempo Rzeszotary
3:4
Orzeł Myślenice
29.08.2015
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
3:2
Hejnał Krzyszkowice
29.08.2015
17:00
Pcimianka Pcim
0:0
LKS Rudnik
30.08.2015
17:00
Targowianka Targowisko
1:0
Jordan Sum Zakliczyn
30.08.2015
17:00
Gdovia Gdów
2:3
Gościbia Sułkowice
30.08.2015
17:00

4. kolejka 05.09.2015

Orzeł Myślenice
0:0
Targowianka Targowisko
05.09.2015
16:30
LKS Rudnik
0:3
Gościbia Sułkowice
06.09.2015
16:00
Hejnał Krzyszkowice
2:3
Gdovia Gdów
06.09.2015
11:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:1
Dziecanovia Dziekanowice
06.09.2015
16:00
Wolni Kłaj
2:2
Tempo Rzeszotary
06.09.2015
16:00
Czarni Staniątki
4:0
Karpaty Siepraw
06.09.2015
16:30
Pcimianka Pcim
0:1
Raba Dobczyce
06.09.2015
16:30

5. kolejka 12.09.2015

Raba Dobczyce
5:1
LKS Rudnik
12.09.2015
14:30
Karpaty Siepraw
0:4
Pcimianka Pcim
12.09.2015
16:00
Tempo Rzeszotary
2:3
Czarni Staniątki
12.09.2015
16:00
Gościbia Sułkowice
1:1
Hejnał Krzyszkowice
12.09.2015
16:30
Targowianka Targowisko
1:0
Wolni Kłaj
13.09.2015
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
0:2
Orzeł Myślenice
13.09.2015
16:30
Gdovia Gdów
1:0
Jordan Sum Zakliczyn
13.09.2015
16:00

6. kolejka 19.09.2015

LKS Rudnik
2:1
Hejnał Krzyszkowice
19.09.2015
16:00
Orzeł Myślenice
2:3
Gdovia Gdów
19.09.2015
16:00
Czarni Staniątki
0:0
Targowianka Targowisko
19.09.2015
16:00
Raba Dobczyce
2:1
Karpaty Siepraw
19.09.2015
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:3
Gościbia Sułkowice
20.09.2015
16:00
Wolni Kłaj
3:0
Dziecanovia Dziekanowice
20.09.2015
16:00
Pcimianka Pcim
6:3
Tempo Rzeszotary
20.09.2015
16:00

7. kolejka 26.09.2015

Karpaty Siepraw
1:1
LKS Rudnik
26.09.2015
16:00
Tempo Rzeszotary
3:0 v.o.
Raba Dobczyce
26.09.2015
16:00
wystep nieuprawnionego zawodnika w druzynie Raby, na boisku 3-2
Gościbia Sułkowice
2:1
Orzeł Myślenice
26.09.2015
16:00
Targowianka Targowisko
0:2
Pcimianka Pcim
27.09.2015
16:00
Gdovia Gdów
0:1
Wolni Kłaj
27.09.2015
16:00
Hejnał Krzyszkowice
3:0
Jordan Sum Zakliczyn
27.09.2015
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
3:2
Czarni Staniątki
11.11.2015
13:00

8. kolejka 03.10.2015

Czarni Staniątki
2:1
Gdovia Gdów
03.10.2015
15:30
Raba Dobczyce
0:3 v.o.
Targowianka Targowisko
03.10.2015
15:30
wystep nieuprawnionego zawodnika w druzynie Raby, na boisku 2-1
Karpaty Siepraw
1:4
Tempo Rzeszotary
03.10.2015
15:30
LKS Rudnik
3:1
Jordan Sum Zakliczyn
04.10.2015
15:30
Orzeł Myślenice
1:0
Hejnał Krzyszkowice
04.10.2015
15:30
Wolni Kłaj
3:2
Gościbia Sułkowice
04.10.2015
15:00
Pcimianka Pcim
4:1
Dziecanovia Dziekanowice
04.10.2015
15:30

9. kolejka 10.10.2015

Tempo Rzeszotary
5:0
LKS Rudnik
10.10.2015
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Raba Dobczyce
10.10.2015
15:00
Gościbia Sułkowice
3:1
Czarni Staniątki
10.10.2015
15:00
Targowianka Targowisko
3:0
Karpaty Siepraw
11.10.2015
15:00
Gdovia Gdów
1:1
Pcimianka Pcim
11.10.2015
15:00
Hejnał Krzyszkowice
2:0
Wolni Kłaj
11.10.2015
11:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:4
Orzeł Myślenice
11.10.2015
15:00

10. kolejka 17.10.2015

Czarni Staniątki
1:2
Hejnał Krzyszkowice
17.10.2015
15:00
Raba Dobczyce
2:2
Gdovia Gdów
17.10.2015
15:00
Karpaty Siepraw
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
17.10.2015
15:00
Tempo Rzeszotary
0:1
Targowianka Targowisko
17.10.2015
15:00
LKS Rudnik
0:2
Orzeł Myślenice
18.10.2015
15:00
Wolni Kłaj
3:0 v.o.
Jordan Sum Zakliczyn
18.10.2015
15:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Jordana, na boisku 0:3
Pcimianka Pcim
3:1
Gościbia Sułkowice
18.10.2015
15:00

11. kolejka 24.10.2015

Dziecanovia Dziekanowice
2:2
Tempo Rzeszotary
24.10.2015
15:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Raba Dobczyce
24.10.2015
15:00
Orzeł Myślenice
2:4
Wolni Kłaj
24.10.2015
15:00
Targowianka Targowisko
1:2
LKS Rudnik
25.10.2015
14:00
Gdovia Gdów
1:1
Karpaty Siepraw
25.10.2015
14:00
Hejnał Krzyszkowice
3:5
Pcimianka Pcim
25.10.2015
11:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:6
Czarni Staniątki
25.10.2015
14:00

12. kolejka 31.10.2015

LKS Rudnik
2:2
Wolni Kłaj
31.10.2015
13:30
Czarni Staniątki
3:4
Orzeł Myślenice
31.10.2015
13:30
Pcimianka Pcim
3:0
Jordan Sum Zakliczyn
31.10.2015
13:30
Raba Dobczyce
6:0
Hejnał Krzyszkowice
31.10.2015
13:30
Karpaty Siepraw
3:2
Gościbia Sułkowice
31.10.2015
13:30
Tempo Rzeszotary
1:0
Gdovia Gdów
31.10.2015
13:30
Targowianka Targowisko
1:2
Dziecanovia Dziekanowice
31.10.2015
13:30

13. kolejka 07.11.2015

Dziecanovia Dziekanowice
5:0
LKS Rudnik
07.11.2015
13:30
Gościbia Sułkowice
0:4
Tempo Rzeszotary
07.11.2015
13:30
Orzeł Myślenice
2:3
Pcimianka Pcim
07.11.2015
13:30
Gdovia Gdów
0:1
Targowianka Targowisko
08.11.2015
13:30
Hejnał Krzyszkowice
7:0
Karpaty Siepraw
08.11.2015
11:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:1
Raba Dobczyce
08.11.2015
13:30
Wolni Kłaj
0:1
Czarni Staniątki
08.11.2015
13:00

14. kolejka 26.03.2016

LKS Rudnik
0:9
Czarni Staniątki
26.03.2016
14:00
Raba Dobczyce
1:0
Orzeł Myślenice
26.03.2016
13:30
Jordan Sum Zakliczyn
1:2
Karpaty Siepraw
26.03.2016
15:00
Hejnał Krzyszkowice
1:2
Tempo Rzeszotary
26.03.2016
11:00
Gościbia Sułkowice
2:0
Targowianka Targowisko
26.03.2016
11:00
Gdovia Gdów
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
26.03.2016
12:00
Wolni Kłaj
1:3
Pcimianka Pcim
28.03.2016
15:00

15. kolejka 02.04.2016

Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Gościbia Sułkowice
02.04.2016
16:00
Karpaty Siepraw
0:0
Orzeł Myślenice
02.04.2016
16:00
Gdovia Gdów
4:1
LKS Rudnik
02.04.2016
17:00
Tempo Rzeszotary
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2016
17:00
Raba Dobczyce
4:3
Wolni Kłaj
02.04.2016
16:00
Pcimianka Pcim
1:1
Czarni Staniątki
03.04.2016
16:30
Targowianka Targowisko
1:1
Hejnał Krzyszkowice
03.04.2016
17:00

16. kolejka 09.04.2016

Raba Dobczyce
3:1
Czarni Staniątki
09.04.2016
16:00
Orzeł Myślenice
1:0
Tempo Rzeszotary
09.04.2016
17:00
Hejnał Krzyszkowice
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
09.04.2016
16:00
Gościbia Sułkowice
1:0
Gdovia Gdów
09.04.2016
16:30
Wolni Kłaj
2:4
Karpaty Siepraw
10.04.2016
16:00
LKS Rudnik
3:0 v.o.
Pcimianka Pcim
10.04.2016
15:00
na boisku 0:0, po weryfikacji w.o 3:0
Jordan Sum Zakliczyn
2:3
Targowianka Targowisko
10.04.2016
17:00

17. kolejka 16.04.2016

Gościbia Sułkowice
0:0
LKS Rudnik
16.04.2016
16:30
Gdovia Gdów
0:0
Hejnał Krzyszkowice
16.04.2016
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
4:2
Jordan Sum Zakliczyn
16.04.2016
17:00
Tempo Rzeszotary
2:1
Wolni Kłaj
16.04.2016
17:00
Karpaty Siepraw
4:1
Czarni Staniątki
16.04.2016
17:00
Targowianka Targowisko
1:1
Orzeł Myślenice
17.04.2016
17:00
Raba Dobczyce
0:0
Pcimianka Pcim
17.04.2016
16:00

18. kolejka 23.04.2016

Orzeł Myślenice
1:1
Dziecanovia Dziekanowice
22.04.2016
20:00
LKS Rudnik
1:1
Raba Dobczyce
23.04.2016
17:00
Czarni Staniątki
2:0
Tempo Rzeszotary
23.04.2016
17:00
Pcimianka Pcim
2:0
Karpaty Siepraw
24.04.2016
16:30
Hejnał Krzyszkowice
2:2
Gościbia Sułkowice
24.04.2016
11:00
Wolni Kłaj
2:1
Targowianka Targowisko
24.04.2016
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
0:3 v.o.
Gdovia Gdów
24.04.2016
17:00
na boisku 1:1, po weryfikacji 0:3

19. kolejka 30.04.2016

Hejnał Krzyszkowice
1:1
LKS Rudnik
30.04.2016
16:00
Gdovia Gdów
1:0
Orzeł Myślenice
30.04.2016
17:30
Targowianka Targowisko
4:3
Czarni Staniątki
30.04.2016
17:00
Karpaty Siepraw
1:2
Raba Dobczyce
30.04.2016
17:00
Gościbia Sułkowice
0:3 v.o.
Jordan Sum Zakliczyn
30.04.2016
17:00
na boisku 2:1, po weryfikacji
Dziecanovia Dziekanowice
6:2
Wolni Kłaj
30.04.2016
17:00
Tempo Rzeszotary
1:0
Pcimianka Pcim
30.04.2016
17:00

20. kolejka 07.05.2016

Raba Dobczyce
1:1
Tempo Rzeszotary
07.05.2016
17:00
Czarni Staniątki
3:0
Dziecanovia Dziekanowice
07.05.2016
17:00
LKS Rudnik
0:0
Karpaty Siepraw
08.05.2016
17:00
Orzeł Myślenice
1:4
Gościbia Sułkowice
08.05.2016
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Targowianka Targowisko
08.05.2016
17:00
Wolni Kłaj
0:4
Gdovia Gdów
08.05.2016
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:1
Hejnał Krzyszkowice
08.05.2016
17:00

21. kolejka 14.05.2016

Jordan Sum Zakliczyn
1:2
LKS Rudnik
14.05.2016
18:00
Gościbia Sułkowice
2:2
Wolni Kłaj
14.05.2016
17:00
Targowianka Targowisko
3:0
Raba Dobczyce
15.05.2016
18:00
Hejnał Krzyszkowice
2:1
Orzeł Myślenice
15.05.2016
11:00
Gdovia Gdów
0:2
Czarni Staniątki
25.05.2016
18:00
Tempo Rzeszotary
1:1
Karpaty Siepraw
25.05.2016
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:2
Pcimianka Pcim
31.05.2016
18:00

22. kolejka 21.05.2016

Raba Dobczyce
2:0
Dziecanovia Dziekanowice
21.05.2016
17:00
Czarni Staniątki
8:0
Gościbia Sułkowice
21.05.2016
17:00
Orzeł Myślenice
2:0
Jordan Sum Zakliczyn
21.05.2016
13:00
LKS Rudnik
3:3
Tempo Rzeszotary
22.05.2016
17:00
Karpaty Siepraw
2:1
Targowianka Targowisko
22.05.2016
16:00
Pcimianka Pcim
3:0 v.o.
Gdovia Gdów
22.05.2016
17:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Gdovii, na boisku 1:0
Wolni Kłaj
3:2
Hejnał Krzyszkowice
22.05.2016
17:00

23. kolejka 28.05.2016

Hejnał Krzyszkowice
4:1
Czarni Staniątki
28.05.2016
18:00
Gdovia Gdów
2:0
Raba Dobczyce
28.05.2016
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Karpaty Siepraw
28.05.2016
18:00
Targowianka Targowisko
3:4
Tempo Rzeszotary
28.05.2016
18:00
Orzeł Myślenice
1:0
LKS Rudnik
28.05.2016
18:00
Gościbia Sułkowice
0:5
Pcimianka Pcim
28.05.2016
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
5:7
Wolni Kłaj
29.05.2016
18:00

24. kolejka 04.06.2016

Karpaty Siepraw
1:2
Gdovia Gdów
04.06.2016
17:00
Czarni Staniątki
3:3
Jordan Sum Zakliczyn
04.06.2016
18:00
Tempo Rzeszotary
1:0
Dziecanovia Dziekanowice
05.06.2016
17:00
Raba Dobczyce
0:0
Gościbia Sułkowice
05.06.2016
17:00
Wolni Kłaj
0:3 v.o.
Orzeł Myślenice
05.06.2016
17:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Wolnych
LKS Rudnik
4:1
Targowianka Targowisko
05.06.2016
17:30
Pcimianka Pcim
2:0
Hejnał Krzyszkowice
05.06.2016
17:00

25. kolejka 11.06.2016

Wolni Kłaj
5:1
LKS Rudnik
11.06.2016
17:00
Orzeł Myślenice
3:1
Czarni Staniątki
11.06.2016
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:4
Pcimianka Pcim
11.06.2016
18:00
Gościbia Sułkowice
1:2
Karpaty Siepraw
11.06.2016
11:00
Gdovia Gdów
0:3 v.o.
Tempo Rzeszotary
11.06.2016
18:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Gdovii
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Targowianka Targowisko
11.06.2016
18:00
Hejnał Krzyszkowice
1:4
Raba Dobczyce
12.06.2016
11:00

26. kolejka 18.06.2016

LKS Rudnik
4:3
Dziecanovia Dziekanowice
18.06.2016
17:00
Tempo Rzeszotary
2:0
Gościbia Sułkowice
18.06.2016
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Orzeł Myślenice
18.06.2016
17:00
Targowianka Targowisko
3:0
Gdovia Gdów
18.06.2016
17:00
Karpaty Siepraw
2:1
Hejnał Krzyszkowice
18.06.2016
17:00
Raba Dobczyce
4:4
Jordan Sum Zakliczyn
18.06.2016
17:00
Czarni Staniątki
1:2
Wolni Kłaj
18.06.2016
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 18.06.2016

18.06.2016
17:00
LKS Rudnik
4:3
Dziecanovia Dziekanowice
18.06.2016
17:00
Tempo Rzeszotary
2:0
Gościbia Sułkowice
18.06.2016
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Orzeł Myślenice
18.06.2016
17:00
Targowianka Targowisko
3:0
Gdovia Gdów
18.06.2016
17:00
Karpaty Siepraw
2:1
Hejnał Krzyszkowice
18.06.2016
17:00
Raba Dobczyce
4:4
Jordan Sum Zakliczyn
18.06.2016
17:00
Czarni Staniątki
1:2
Wolni Kłaj

26. kolejka 18.06.2016

18.06.2016
17:00
LKS Rudnik
4:3
Dziecanovia Dziekanowice
18.06.2016
17:00
Tempo Rzeszotary
2:0
Gościbia Sułkowice
18.06.2016
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Orzeł Myślenice
18.06.2016
17:00
Targowianka Targowisko
3:0
Gdovia Gdów
18.06.2016
17:00
Karpaty Siepraw
2:1
Hejnał Krzyszkowice
18.06.2016
17:00
Raba Dobczyce
4:4
Jordan Sum Zakliczyn
18.06.2016
17:00
Czarni Staniątki
1:2
Wolni Kłaj

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:2
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
3:1
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
2:2
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
0:0
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
0:2
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30
Śląsk Wrocław
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
20.04.2021
20:30
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
20.04.2021
18:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
20.04.2021
20:30
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
20.04.2021
18:00
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
21.04.2021
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Stal Mielec
21.04.2021
18:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
21.04.2021
20:30
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
21.04.2021
20:30

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
3:1
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
1:0
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
przełożony
Górnik Łęczna
0:0
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
1:1
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
1:0
Korona Kielce
18.04.2021
12:40
GKS Tychy
:
Radomiak Radom
20.04.2021
17:40
Arka Gdynia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.04.2021
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:1
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
4:1
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
3:1
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
1:2
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
3:4
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice
20.04.2021
14:15
Garbarnia Kraków
:
Motor Lublin
21.04.2021
 

III liga, gr. 4

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
przełożony
Jutrzenka Giebułtów
2:4
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
0:3
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
0:1
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
1:4
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
0:2
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
3:3
Korona
19.04.2021
11:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
21.04.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 
Korona Kielce
:
Stal Rz.
21.04.2021
15:45

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
1:2
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
1:3
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
2:3
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
2:1
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:5
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
7:0
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
2:6
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
1:1
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
2:3
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
5:0
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00
Resovia Rzeszów
4:1
SWD Wodzisław
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
2:4
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:0
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
6:1
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
2:2
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
1:3
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny