facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.11.2014

Dalin Myślenice
2:16
AS Progres Kraków
22.11.2014
10:00
Krakus Swoszowice
1:4
Garbarnia Kraków
22.11.2014
11:00
Wisła Kraków
5:1
Hutnik Kraków
22.11.2014
12:00
Prądniczanka Kraków
4:6
SMS Kraków
22.11.2014
13:00
Cracovia Kraków
6:6
AP 21 Kraków
22.11.2014
14:00

2. kolejka 29.11.2014

AS Progres Kraków
8:1
Garbarnia Kraków
29.11.2014
10:00
SMS Kraków
7:2
AP 21 Kraków
29.11.2014
11:00
Wisła Kraków
11:2
Prądniczanka Kraków
29.11.2014
12:00
Krakus Swoszowice
4:3
Hutnik Kraków
29.11.2014
13:00
Dalin Myślenice
4:4
Cracovia Kraków
29.11.2014
14:00

3. kolejka 07.12.2014

Cracovia Kraków
4:4
SMS Kraków
07.12.2014
10:00
AS Progres Kraków
4:0
Hutnik Kraków
07.12.2014
11:00
AP 21 Kraków
4:3
Wisła Kraków
07.12.2014
12:00
Prądniczanka Kraków
6:3
Krakus Swoszowice
07.12.2014
13:00
Garbarnia Kraków
5:3
Dalin Myślenice
07.12.2014
14:00

4. kolejka 11.01.2015

Dalin Myślenice
2:1
SMS Kraków
11.01.2015
10:00
Garbarnia Kraków
1:2
Hutnik Kraków
11.01.2015
11:00
Wisła Kraków
9:1
Cracovia Kraków
11.01.2015
12:00
AS Progres Kraków
14:1
Prądniczanka Kraków
11.01.2015
13:00
Krakus Swoszowice
1:2
AP 21 Kraków
11.01.2015
14:00

5. kolejka 04.01.2015

Hutnik Kraków
8:6
Dalin Myślenice
29.11.2014
15:00
Prądniczanka Kraków
6:9
Garbarnia Kraków
07.12.2014
15:00
AP 21 Kraków
2:10
AS Progres Kraków
11.01.2015
15:00
Cracovia Kraków
1:4
Krakus Swoszowice
17.01.2015
15:00
SMS Kraków
1:11
Wisła Kraków
25.01.2015
15:00

6. kolejka 17.01.2015

Wisła Kraków
3:4
Dalin Myślenice
17.01.2015
10:00
Hutnik Kraków
5:2
Prądniczanka Kraków
17.01.2015
11:00
Garbarnia Kraków
2:3
AP 21 Kraków
17.01.2015
12:00
AS Progres Kraków
8:1
Cracovia Kraków
17.01.2015
13:00
Krakus Swoszowice
0:4
SMS Kraków
17.01.2015
14:00

7. kolejka 25.01.2015

Wisła Kraków
12:1
Krakus Swoszowice
24.01.2015
14:00
Cracovia Kraków
2:1
Garbarnia Kraków
25.01.2015
10:00
AP 21 Kraków
1:3
Hutnik Kraków
25.01.2015
11:00
Prądniczanka Kraków
1:4
Dalin Myślenice
25.01.2015
12:00
SMS Kraków
3:11
AS Progres Kraków
25.01.2015
13:00

8. kolejka 01.02.2015

AS Progres Kraków
8:3
Wisła Kraków
01.02.2015
11:00
Garbarnia Kraków
7:3
SMS Kraków
01.02.2015
12:00
Hutnik Kraków
2:0
Cracovia Kraków
01.02.2015
13:00
Krakus Swoszowice
5:4
Dalin Myślenice
01.02.2015
14:00
Prądniczanka Kraków
5:5
AP 21 Kraków
08.02.2015
13:00

9. kolejka 08.02.2015

Garbarnia Kraków
3:4
Wisła Kraków
01.02.2015
10:00
SMS Kraków
4:11
Hutnik Kraków
07.02.2015
10:00
Cracovia Kraków
6:3
Prądniczanka Kraków
08.02.2015
11:00
AP 21 Kraków
5:6
Dalin Myślenice
08.02.2015
12:00
Krakus Swoszowice
2:8
AS Progres Kraków
08.02.2015
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 08.02.2015

01.02.2015
10:00
Garbarnia Kraków
3:4
Wisła Kraków
07.02.2015
10:00
SMS Kraków
4:11
Hutnik Kraków
08.02.2015
11:00
Cracovia Kraków
6:3
Prądniczanka Kraków
08.02.2015
12:00
AP 21 Kraków
5:6
Dalin Myślenice
08.02.2015
13:00
Krakus Swoszowice
2:8
AS Progres Kraków

9. kolejka 08.02.2015

01.02.2015
10:00
Garbarnia Kraków
3:4
Wisła Kraków
07.02.2015
10:00
SMS Kraków
4:11
Hutnik Kraków
08.02.2015
11:00
Cracovia Kraków
6:3
Prądniczanka Kraków
08.02.2015
12:00
AP 21 Kraków
5:6
Dalin Myślenice
08.02.2015
13:00
Krakus Swoszowice
2:8
AS Progres Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:2
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
3:1
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
2:2
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
0:0
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
0:2
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30
Śląsk Wrocław
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
20.04.2021
20:30
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
20.04.2021
18:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
20.04.2021
20:30
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
20.04.2021
18:00
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
21.04.2021
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Stal Mielec
21.04.2021
18:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
21.04.2021
20:30
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
21.04.2021
20:30

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
3:1
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
1:0
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
przełożony
Górnik Łęczna
0:0
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
1:1
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
1:0
Korona Kielce
18.04.2021
12:40
GKS Tychy
:
Radomiak Radom
20.04.2021
17:40
Arka Gdynia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.04.2021
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:1
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
4:1
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
3:1
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
1:2
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
3:4
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice
20.04.2021
14:15
Garbarnia Kraków
:
Motor Lublin
21.04.2021
 

III liga, gr. 4

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
przełożony
Jutrzenka Giebułtów
2:4
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
0:3
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
0:1
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
1:4
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
0:2
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
3:3
Korona
19.04.2021
11:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
21.04.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 
Korona Kielce
:
Stal Rz.
21.04.2021
15:45

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
1:2
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
1:3
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
2:3
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
2:1
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:5
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
7:0
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
2:6
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
1:1
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
2:3
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
5:0
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00
Resovia Rzeszów
4:1
SWD Wodzisław
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
2:4
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:0
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
6:1
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
2:2
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
1:3
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny