facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Małopolska Liga Juniorów Młodszych (II)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2014

Dunajec Nowy Sącz
2:0
MKS Trzebinia
22.08.2014
17:00
Glinik Gorlice
0:10
Cracovia Kraków
23.08.2014
14:00
Sandecja Nowy Sącz
7:0
Wisła Kraków
24.08.2014
11:00
SMS Kraków
4:1
Progres II Kraków
22.10.2014
18:00

2. kolejka 27.08.2014

MKS Trzebinia
7:1
Glinik Gorlice
26.08.2014
17:00
Progres II Kraków
1:5
Wisła Kraków
27.08.2014
17:00
Cracovia Kraków
5:0
Sandecja Nowy Sącz
27.08.2014
17:30
SMS Kraków
1:0
Dunajec Nowy Sącz
03.09.2014
18:00

3. kolejka 30.08.2014

Dunajec Nowy Sącz
3:1
Progres II Kraków
30.08.2014
13:00
Glinik Gorlice
0:3
SMS Kraków
30.08.2014
12:00
Sandecja Nowy Sącz
1:3
MKS Trzebinia
30.08.2014
11:00
Wisła Kraków
1:3
Cracovia Kraków
30.08.2014
11:00

4. kolejka 06.09.2014

SMS Kraków
0:2
Sandecja Nowy Sącz
06.09.2014
11:00
Dunajec Nowy Sącz
12:1
Glinik Gorlice
06.09.2014
14:00
Progres II Kraków
2:3
Cracovia Kraków
07.09.2014
15:00
MKS Trzebinia
1:4
Wisła Kraków
07.09.2014
10:00

5. kolejka 10.09.2014

Glinik Gorlice
0:5
Progres II Kraków
10.09.2014
17:00
Sandecja Nowy Sącz
4:1
Dunajec Nowy Sącz
10.09.2014
17:00
Wisła Kraków
0:2
SMS Kraków
10.09.2014
16:00
Cracovia Kraków
9:1
MKS Trzebinia
10.09.2014
17:00

6. kolejka 13.09.2014

SMS Kraków
2:2
Cracovia Kraków
13.09.2014
11:00
Dunajec Nowy Sącz
2:1
Wisła Kraków
13.09.2014
14:00
Glinik Gorlice
0:14
Sandecja Nowy Sącz
13.09.2014
12:30
Progres II Kraków
4:2
MKS Trzebinia
14.09.2014
16:30

7. kolejka 20.09.2014

Wisła Kraków
3:0 v.o.
Glinik Gorlice
 
 
mecz odwołany, Glinik zrezygnował z gry z powodów organizacyjnych
Sandecja Nowy Sącz
6:0
Progres II Kraków
18.09.2014
17:00
Cracovia Kraków
2:2
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2014
16:00
MKS Trzebinia
1:2
SMS Kraków
20.09.2014
11:00

8. kolejka 24.09.2014

Progres II Kraków
0:2
SMS Kraków
24.09.2014
15:30
MKS Trzebinia
0:0
Dunajec Nowy Sącz
24.09.2014
16:30
Cracovia Kraków
3:0 v.o.
Glinik Gorlice
24.09.2014
16:30
brak gości
Wisła Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
24.09.2014
16:30

9. kolejka 27.09.2014

Wisła Kraków
0:3
Progres II Kraków
27.09.2014
11:00
Dunajec Nowy Sącz
2:1
SMS Kraków
27.09.2014
13:00
Sandecja Nowy Sącz
3:2
Cracovia Kraków
28.09.2014
11:00
Glinik Gorlice
0:5
MKS Trzebinia
28.09.2014
14:00

10. kolejka 04.10.2014

SMS Kraków
11:1
Glinik Gorlice
04.10.2014
11:00
MKS Trzebinia
2:0
Sandecja Nowy Sącz
04.10.2014
11:00
Cracovia Kraków
3:2
Wisła Kraków
04.10.2014
11:00
Progres II Kraków
1:6
Dunajec Nowy Sącz
05.10.2014
15:00

11. kolejka 11.10.2014

Wisła Kraków
6:0
MKS Trzebinia
09.10.2014
15:30
Cracovia Kraków
0:2
Progres II Kraków
11.10.2014
15:30
Glinik Gorlice
0:13
Dunajec Nowy Sącz
12.10.2014
14:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
SMS Kraków
13.10.2014
15:00

12. kolejka 18.10.2014

Dunajec Nowy Sącz
1:1
Sandecja Nowy Sącz
18.10.2014
12:00
SMS Kraków
0:1
Wisła Kraków
18.10.2014
11:00
Progres II Kraków
10:0
Glinik Gorlice
19.10.2014
15:00
MKS Trzebinia
0:1
Cracovia Kraków
19.10.2014
11:00

13. kolejka 25.10.2014

Wisła Kraków
4:1
Dunajec Nowy Sącz
25.10.2014
11:00
Sandecja Nowy Sącz
12:0
Glinik Gorlice
25.10.2014
11:00
MKS Trzebinia
0:6
Progres II Kraków
26.10.2014
13:00
Cracovia Kraków
2:0
SMS Kraków
26.10.2014
14:00

14. kolejka 01.11.2014

Progres II Kraków
1:5
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2014
14:00
Glinik Gorlice
0:9
Wisła Kraków
31.10.2014
14:00
Dunajec Nowy Sącz
2:2
Cracovia Kraków
31.10.2014
14:00
SMS Kraków
5:1
MKS Trzebinia
31.10.2014
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 01.11.2014

31.10.2014
14:00
Progres II Kraków
1:5
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2014
14:00
Glinik Gorlice
0:9
Wisła Kraków
31.10.2014
14:00
Dunajec Nowy Sącz
2:2
Cracovia Kraków
31.10.2014
14:00
SMS Kraków
5:1
MKS Trzebinia

14. kolejka 01.11.2014

31.10.2014
14:00
Progres II Kraków
1:5
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2014
14:00
Glinik Gorlice
0:9
Wisła Kraków
31.10.2014
14:00
Dunajec Nowy Sącz
2:2
Cracovia Kraków
31.10.2014
14:00
SMS Kraków
5:1
MKS Trzebinia

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
0:1
Jutrzenka Giebułtów
02.08.2020
16:00
Stal Kraśnik
1:2
Korona II Kielce
02.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
0:1
Podhale Nowy Targ
02.08.2020
17:00
KS Wiązownica
3:0
Hetman Zamość
02.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Chełmianka Chełm
02.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Wojnicz
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.08.2020
15:00
GLKS Gromnik
4:3
Tuchovia Tuchów
02.08.2020
17:00
Polan Żabno
2:3
Ikar Odporyszów
02.08.2020
17:00
Zorza Zaczarnie
1:1
LUKS Skrzyszów
02.08.2020
17:30
Pogórze
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
02.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Czarni Czarny Dunajec
4:3
Granit Czarna Góra
02.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Jordan Jordanów
02.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:1
Krokus
02.08.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
2:1
Lubomir Wiśniowa
02.08.2020
14:00
Skalnik Trzemeśnia
3:5
Hejnał Krzyszkowice
02.08.2020
17:00
Topór Tenczyn
2:4
Clavia Świątniki Górne
02.08.2020
17:00
Sokół Borzęta
0:4
Górki Myślenice
02.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
3:5
Błyskawica Kolbark
02.08.2020
11:30
Błysk Zederman
1:1
Pilica Wierbka
02.08.2020
16:00
Spartak Charsznica
0:4
Strażak Przybysławice
02.08.2020
16:00
Laskovia
4:2
Sokół Gołaczewy
02.08.2020
17:00
Legion Bydlin
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
02.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
0:3
Dunajec Nowy Sącz
02.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Sokół Stary Sącz
02.08.2020
15:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00