facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Agricola Klimontów gra na boisku w Jakubowicach (Strumyk Jakubowice)
Pogoń Wronin gra na boisku w Wierzbnie (Wierzbowianka Wierzbno)
Orzeł II Iwanowice gra na boisku w BIskupicach
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 23.08.2014

Trątnowianka Trątnowice
1:2
Orzeł II Iwanowice
23.08.2014
17:00
Strumyk Jakubowice
2:5
Novi Narama
24.08.2014
16:45
Spartak Wielkanoc
2:1
Kapitol Racławice
24.08.2014
17:00
Spartak Charsznica
0:5
Płomień Kościelec
24.08.2014
17:00
LKS Polanowice
3:2
Agricola Klimontów
24.08.2014
17:30
Pogoń Wronin
4:4
Galicja Raciborowice
24.08.2014
14:30

2. kolejka 30.08.2014

Novi Narama
3:3
Spartak Wielkanoc
30.08.2014
17:00
Orzeł II Iwanowice
0:0
Galicja Raciborowice
31.08.2014
11:00
Agricola Klimontów
2:4
Pogoń Wronin
31.08.2014
17:30
Płomień Kościelec
3:0
LKS Polanowice
31.08.2014
17:00
Kapitol Racławice
7:2
Spartak Charsznica
31.08.2014
17:00
Trątnowianka Trątnowice
4:3
Strumyk Jakubowice
31.08.2014
17:00

3. kolejka 06.09.2014

Strumyk Jakubowice
1:4
Orzeł II Iwanowice
07.09.2014
17:00
Spartak Wielkanoc
0:2
Trątnowianka Trątnowice
07.09.2014
17:00
Spartak Charsznica
3:2
Novi Narama
07.09.2014
17:00
LKS Polanowice
0:11
Kapitol Racławice
07.09.2014
17:30
Pogoń Wronin
5:0
Płomień Kościelec
07.09.2014
17:00
Galicja Raciborowice
3:2
Agricola Klimontów
07.09.2014
11:30

4. kolejka 13.09.2014

Orzeł II Iwanowice
7:4
Agricola Klimontów
14.09.2014
11:00
Płomień Kościelec
1:4
Galicja Raciborowice
14.09.2014
16:30
Kapitol Racławice
1:1
Pogoń Wronin
14.09.2014
16:00
Novi Narama
6:2
LKS Polanowice
14.09.2014
17:00
Trątnowianka Trątnowice
3:0
Spartak Charsznica
14.09.2014
17:00
Strumyk Jakubowice
0:5
Spartak Wielkanoc
14.09.2014
17:00

5. kolejka 20.09.2014

Spartak Wielkanoc
0:4
Orzeł II Iwanowice
21.09.2014
16:00
Spartak Charsznica
4:0
Strumyk Jakubowice
21.09.2014
16:00
LKS Polanowice
0:5
Trątnowianka Trątnowice
21.09.2014
16:30
Galicja Raciborowice
4:2
Kapitol Racławice
21.09.2014
11:30
Agricola Klimontów
0:1
Płomień Kościelec
21.09.2014
16:30
Pogoń Wronin
5:1
Novi Narama
25.09.2014
16:00

6. kolejka 27.09.2014

Orzeł II Iwanowice
1:1
Płomień Kościelec
28.09.2014
11:00
Kapitol Racławice
5:2
Agricola Klimontów
28.09.2014
15:00
Novi Narama
3:0
Galicja Raciborowice
28.09.2014
16:30
Trątnowianka Trątnowice
2:2
Pogoń Wronin
28.09.2014
16:00
Strumyk Jakubowice
3:1
LKS Polanowice
28.09.2014
16:00
Spartak Wielkanoc
5:1
Spartak Charsznica
28.09.2014
16:30

7. kolejka 04.10.2014

Spartak Charsznica
0:0
Orzeł II Iwanowice
05.10.2014
16:00
LKS Polanowice
1:0
Spartak Wielkanoc
05.10.2014
16:00
Pogoń Wronin
5:2
Strumyk Jakubowice
05.10.2014
16:00
Galicja Raciborowice
4:0
Trątnowianka Trątnowice
05.10.2014
11:30
Agricola Klimontów
4:3
Novi Narama
05.10.2014
16:00
Płomień Kościelec
1:1
Kapitol Racławice
05.10.2014
15:30

8. kolejka 11.10.2014

Orzeł II Iwanowice
2:2
Kapitol Racławice
12.10.2014
11:00
Novi Narama
1:3
Płomień Kościelec
12.10.2014
16:00
Trątnowianka Trątnowice
1:6
Agricola Klimontów
12.10.2014
11:00
Strumyk Jakubowice
1:5
Galicja Raciborowice
12.10.2014
16:00
Spartak Wielkanoc
2:5
Pogoń Wronin
12.10.2014
16:00
Spartak Charsznica
4:1
LKS Polanowice
12.10.2014
16:00

9. kolejka 18.10.2014

LKS Polanowice
0:5
Orzeł II Iwanowice
19.10.2014
16:00
Pogoń Wronin
3:2
Spartak Charsznica
19.10.2014
16:00
Galicja Raciborowice
5:4
Spartak Wielkanoc
19.10.2014
11:30
Agricola Klimontów
5:2
Strumyk Jakubowice
19.10.2014
16:00
Płomień Kościelec
2:0
Trątnowianka Trątnowice
19.10.2014
15:30
Kapitol Racławice
4:2
Novi Narama
19.10.2014
15:00

10. kolejka 25.10.2014

Orzeł II Iwanowice
2:1
Novi Narama
26.10.2014
11:00
Trątnowianka Trątnowice
3:3
Kapitol Racławice
26.10.2014
11:00
Strumyk Jakubowice
0:5
Płomień Kościelec
26.10.2014
14:30
Spartak Wielkanoc
1:2
Agricola Klimontów
26.10.2014
14:30
Spartak Charsznica
1:2
Galicja Raciborowice
26.10.2014
14:00
LKS Polanowice
0:5
Pogoń Wronin
26.10.2014
14:30

11. kolejka 01.11.2014

Pogoń Wronin
1:1
Orzeł II Iwanowice
02.11.2014
14:00
Galicja Raciborowice
5:3
LKS Polanowice
02.11.2014
11:30
Agricola Klimontów
1:0
Spartak Charsznica
02.11.2014
14:00
Płomień Kościelec
3:1
Spartak Wielkanoc
02.11.2014
13:30
Kapitol Racławice
5:0
Strumyk Jakubowice
02.11.2014
14:00
Novi Narama
3:1
Trątnowianka Trątnowice
02.11.2014
14:00

12. kolejka 11.04.2015

Orzeł II Iwanowice
1:1
Trątnowianka Trątnowice
11.04.2015
17:00
Novi Narama
7:1
Strumyk Jakubowice
12.04.2015
17:00
Kapitol Racławice
6:3
Spartak Wielkanoc
12.04.2015
11:00
Płomień Kościelec
0:1
Spartak Charsznica
12.04.2015
15:30
Agricola Klimontów
1:0
LKS Polanowice
12.04.2015
15:00
Galicja Raciborowice
5:1
Pogoń Wronin
12.04.2015
11:30

13. kolejka 18.04.2015

Galicja Raciborowice
6:2
Orzeł II Iwanowice
19.04.2015
11:30
Pogoń Wronin
2:1
Agricola Klimontów
19.04.2015
16:30
LKS Polanowice
3:3
Płomień Kościelec
19.04.2015
17:30
Spartak Charsznica
1:2
Kapitol Racławice
19.04.2015
17:00
Spartak Wielkanoc
3:3
Novi Narama
19.04.2015
17:00
Strumyk Jakubowice
0:6
Trątnowianka Trątnowice
19.04.2015
17:00

14. kolejka 25.04.2015

Orzeł II Iwanowice
3:0 v.o.
Strumyk Jakubowice
25.04.2015
17:30
Trątnowianka Trątnowice
3:0 v.o.
Spartak Wielkanoc
26.04.2015
17:00
Novi Narama
1:3
Spartak Charsznica
26.04.2015
17:30
Kapitol Racławice
8:0
LKS Polanowice
26.04.2015
11:00
Płomień Kościelec
1:2
Pogoń Wronin
26.04.2015
16:00
Agricola Klimontów
1:2
Galicja Raciborowice
26.04.2015
15:00

15. kolejka 01.05.2015

Agricola Klimontów
4:1
Orzeł II Iwanowice
03.05.2015
15:00
Galicja Raciborowice
0:1
Płomień Kościelec
03.05.2015
11:30
Pogoń Wronin
5:5
Kapitol Racławice
03.05.2015
15:00
LKS Polanowice
4:3
Novi Narama
03.05.2015
17:30
Spartak Charsznica
3:3
Trątnowianka Trątnowice
03.05.2015
17:00
Spartak Wielkanoc
8:0
Strumyk Jakubowice
03.05.2015
17:00

16. kolejka 09.05.2015

Orzeł II Iwanowice
0:3 v.o.
Spartak Wielkanoc
09.05.2015
18:00
na boisku 1:2
Strumyk Jakubowice
1:2
Spartak Charsznica
10.05.2015
18:00
Trątnowianka Trątnowice
0:0
LKS Polanowice
10.05.2015
17:00
Novi Narama
1:8
Pogoń Wronin
10.05.2015
18:00
Kapitol Racławice
4:2
Galicja Raciborowice
10.05.2015
11:00
Płomień Kościelec
5:1
Agricola Klimontów
10.05.2015
16:30

17. kolejka 16.05.2015

Płomień Kościelec
3:0
Orzeł II Iwanowice
17.05.2015
17:00
Agricola Klimontów
7:2
Kapitol Racławice
17.05.2015
15:00
Galicja Raciborowice
8:1
Novi Narama
17.05.2015
11:30
Pogoń Wronin
2:0
Trątnowianka Trątnowice
17.05.2015
17:00
LKS Polanowice
6:0
Strumyk Jakubowice
17.05.2015
17:30
Spartak Charsznica
3:0
Spartak Wielkanoc
17.05.2015
17:00

18. kolejka 23.05.2015

Orzeł II Iwanowice
3:0
Spartak Charsznica
23.05.2015
18:00
Novi Narama
3:7
Agricola Klimontów
23.05.2015
17:00
Spartak Wielkanoc
3:2
LKS Polanowice
24.05.2015
17:00
Strumyk Jakubowice
2:15
Pogoń Wronin
24.05.2015
18:00
Trątnowianka Trątnowice
2:3
Galicja Raciborowice
24.05.2015
16:00
Kapitol Racławice
5:2
Płomień Kościelec
24.05.2015
11:00

19. kolejka 30.05.2015

Kapitol Racławice
4:5
Orzeł II Iwanowice
31.05.2015
11:00
Płomień Kościelec
4:1
Novi Narama
31.05.2015
17:00
Agricola Klimontów
4:1
Trątnowianka Trątnowice
31.05.2015
15:00
Galicja Raciborowice
3:0 v.o.
Strumyk Jakubowice
31.05.2015
11:30
Pogoń Wronin
5:2
Spartak Wielkanoc
31.05.2015
17:30
LKS Polanowice
2:3
Spartak Charsznica
31.05.2015
17:30

20. kolejka 06.06.2015

Orzeł II Iwanowice
4:0
LKS Polanowice
06.06.2015
18:30
Spartak Wielkanoc
1:1
Galicja Raciborowice
07.06.2015
18:00
Strumyk Jakubowice
3:7
Agricola Klimontów
07.06.2015
18:00
Trątnowianka Trątnowice
1:3
Płomień Kościelec
07.06.2015
17:30
Novi Narama
4:3
Kapitol Racławice
07.06.2015
18:30
Spartak Charsznica
0:3 v.o.
Pogoń Wronin
17.06.2015
17:00

21. kolejka 13.06.2015

Pogoń Wronin
11:1
LKS Polanowice
13.06.2015
18:00
Novi Narama
4:1
Orzeł II Iwanowice
14.06.2015
18:30
Kapitol Racławice
3:0 v.o.
Trątnowianka Trątnowice
14.06.2015
11:00
Płomień Kościelec
7:2
Strumyk Jakubowice
14.06.2015
17:30
Agricola Klimontów
:
Spartak Wielkanoc
14.06.2015
15:00
Galicja Raciborowice
1:2
Spartak Charsznica
14.06.2015
11:30

22. kolejka 20.06.2015

Orzeł II Iwanowice
1:10
Pogoń Wronin
21.06.2015
16:00
LKS Polanowice
1:8
Galicja Raciborowice
21.06.2015
16:00
Spartak Charsznica
6:0
Agricola Klimontów
21.06.2015
16:00
Spartak Wielkanoc
1:1
Płomień Kościelec
21.06.2015
16:00
Strumyk Jakubowice
1:2
Kapitol Racławice
21.06.2015
16:00
Trątnowianka Trątnowice
3:2
Novi Narama
21.06.2015
16:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 20.06.2015

21.06.2015
16:00
Orzeł II Iwanowice
1:10
Pogoń Wronin
21.06.2015
16:00
LKS Polanowice
1:8
Galicja Raciborowice
21.06.2015
16:00
Spartak Charsznica
6:0
Agricola Klimontów
21.06.2015
16:00
Spartak Wielkanoc
1:1
Płomień Kościelec
21.06.2015
16:00
Strumyk Jakubowice
1:2
Kapitol Racławice
21.06.2015
16:00
Trątnowianka Trątnowice
3:2
Novi Narama

22. kolejka 20.06.2015

21.06.2015
16:00
Orzeł II Iwanowice
1:10
Pogoń Wronin
21.06.2015
16:00
LKS Polanowice
1:8
Galicja Raciborowice
21.06.2015
16:00
Spartak Charsznica
6:0
Agricola Klimontów
21.06.2015
16:00
Spartak Wielkanoc
1:1
Płomień Kościelec
21.06.2015
16:00
Strumyk Jakubowice
1:2
Kapitol Racławice
21.06.2015
16:00
Trątnowianka Trątnowice
3:2
Novi Narama

Wiadomości ligowe


Opatkowianka Opatkowice
:
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
28.09.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
:
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
1:3
Warta Poznań
25.09.2020
18:00
Górnik Zabrze
0:0
Wisła Kraków
25.09.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
26.09.2020
20:00
Cracovia Kraków
2:2
Raków Częstochowa
26.09.2020
15:00
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
26.09.2020
 
Lechia Gdańsk
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.09.2020
17:30
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
26.09.2020
 
Stal Mielec
:
Piast Gliwice
28.09.2020
18:00

Fortuna I liga

GKS Tychy
2:1
Resovia Rzeszów
25.09.2020
19:00
Odra Opole
1:0
GKS Bełchatów
25.09.2020
19:45
Stomil Olsztyn
1:0
Zagłębie Sosnowiec
25.09.2020
19:45
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:1
Arka Gdynia
25.09.2020
18:00
GKS Jastrzębie
0:1
Widzew Łódź
25.09.2020
17:40
Miedź Legnica
1:1
Korona Kielce
26.09.2020
12:40
Górnik Łęczna
2:1
Radomiak Radom
26.09.2020
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Chrobry Głogów
27.09.2020
16:00
ŁKS Łódź
:
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
12:40

II liga

Wigry Suwałki
2:0
Śląsk II Wrocław
25.09.2020
17:15
Motor Lublin
1:1
Garbarnia Kraków
25.09.2020
19:30
Stal Rzeszów
0:0
Olimpia Elbląg
25.09.2020
16:00
Hutnik Kraków
2:2
Olimpia Grudziądz
25.09.2020
15:30
Chojniczanka Chojnice
2:0
Błękitni Stargard
26.09.2020
17:00
GKS Katowice
:
Pogoń Siedlce
26.09.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
Skra Częstochowa
26.09.2020
18:00
Sokół Ostróda
:
Znicz Pruszków
26.09.2020
18:00
Lech II Poznań
1:3
Górnik Polkowice
26.09.2020
13:00

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
1:4
KSZO Ostrowiec Św.
26.09.2020
12:00
Stal Kraśnik
0:0
Sokół Sieniawa
26.09.2020
15:00
Chełmianka Chełm
3:1
Podlasie Biała Podlaska
26.09.2020
16:00
Wisłoka Dębica
0:0
Avia Świdnik
26.09.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
2:0
Jutrzenka Giebułtów
26.09.2020
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:4
Stal Stalowa Wola
26.09.2020
16:00
KS Wiązownica
:
Orlęta Radzyń Podlaski
27.09.2020
15:00
Wisła Sandomierz
:
Cracovia II Kraków
27.09.2020
15:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Puławy
27.09.2020
15:00
Korona II Kielce
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
27.09.2020
12:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
2:2
LKS Jawiszowice
26.09.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
8:0
Orzeł Piaski Wielkie
26.09.2020
15:00
Orzeł Ryczów
2:0
Dalin Myślenice
26.09.2020
16:00
KS Chełmek
0:0
LKS Rajsko
26.09.2020
16:00
Proszowianka Proszowice
3:6
Unia Oświęcim
26.09.2020
11:00
Puszcza II
:
MKS Trzebinia
27.09.2020
13:00
LKS Śledziejowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
27.09.2020
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Clepardia Kraków
27.09.2020
16:30
Pcimianka Pcim
:
Słomniczanka Słomniki
27.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
2:1
Glinik Gorlice
26.09.2020
16:00
Metal Tarnów
1:0
GKS Drwinia
26.09.2020
16:00
Sokół Słopnice
6:1
Rylovia Rylowa
26.09.2020
16:30
Unia Tarnów
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
26.09.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
27.09.2020
16:00
Lubań Maniowy
:
Wierchy Rabka Zdrój
27.09.2020
16:00
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
27.09.2020
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Watra Białka Tatrzańska
27.09.2020
16:00
Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

TS Węgrzce
2:0
Piliczanka Pilica
26.09.2020
11:00
Leśnik Gorenice
3:4
Orzeł Bębło
26.09.2020
16:30
LKS Niedźwiedź
0:0
KS Olkusz
26.09.2020
16:00
Pogoń Miechów
3:1
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Zieleńczanka Zielonki
2:2
Orzeł Iwanowice
26.09.2020
16:00
LOT Balice
0:4
Przemsza Klucze
26.09.2020
16:00
Bolesław Bukowno
3:1
Błękitni Modlnica
26.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Bronowianka Kraków
3:7
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
11:00
Dąbski Kraków
4:1
Orlęta Rudawa
26.09.2020
16:00
Nadwiślan Kraków
1:3
Skawinka Skawina
26.09.2020
16:45
Borek Kraków
0:2
Zwierzyniecki Kraków
26.09.2020
11:00
Kmita Zabierzów
0:3
Wieczysta Kraków
26.09.2020
16:30
Piast Wołowice
1:5
Hutnik II Kraków
26.09.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
1:4
Tempo Rzeszotary
26.09.2020
16:00
Wróblowianka Wróblowice
1:2
Raba Dobczyce
26.09.2020
16:00
Gdovia Gdów
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
26.09.2020
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:4
Orzeł Myślenice
26.09.2020
16:00
Błękitni Bodzanów
5:3
Górnik Wieliczka
26.09.2020
17:00
Wiślanka Grabie
4:1
Radziszowianka Radziszów
26.09.2020
16:00
Złomex Branice
:
Pasternik Ochojno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Kalwarianka Kalwaria Z.
2:3
Zatorzanka Zator
26.09.2020
16:00
Hejnał Kęty
0:1
Niwa Nowa Wieś
26.09.2020
13:00
Zgoda Byczyna
4:1
Garbarz Zembrzyce
26.09.2020
16:00
Tempo Białka
3:0
LKS Gorzów
26.09.2020
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
Brzezina Osiek
26.09.2020
16:00
Victoria Jaworzno
1:2
Nadwiślanin Gromiec
26.09.2020
16:30
Sokół Przytkowice
:
MKS Libiąż
27.09.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Halniak Maków Podhalański
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Zorza Zaczarnie
1:2
LKS Rzuchowa
26.09.2020
16:00
Pogórze
2:2
Tuchovia Tuchów
26.09.2020
16:00
LKS Szynwałd
2:1
LKS Ładna
26.09.2020
16:30
LUKS Skrzyszów
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
26.09.2020
16:00
GLKS Gromnik
:
Ikar Odporyszów
27.09.2020
14:00
Wisła Szczucin
:
Olimpia Wojnicz
27.09.2020
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
27.09.2020
16:00
Unia Niedomice
:
Polan Żabno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Błyskawica Proszówki
3:0
Sokół Borzęcin Górny
26.09.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:0
Jadowniczanka Jadowniki
26.09.2020
16:00
Wola Radłowska
4:5
Radłovia Radłów
26.09.2020
16:00
Arkadia Olszyny
:
Orzeł Dębno
27.09.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia Kąty
27.09.2020
15:00
Sokół Maszkienice
:
Raba Książnice
27.09.2020
16:00
Olimpia B.
:
Poręba Spytkowska
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Helena Nowy Sącz
0:3
Gród Podegrodzie
26.09.2020
15:00
LKS Łużna
1:1
LKS Uście Gorlickie
26.09.2020
16:00
Grybovia Grybów
:
ULKS Korzenna
27.09.2020
11:00
Zawisza R.
:
LKS Zagórzany
27.09.2020
11:00
Hart Tęgoborze
:
LKSKobylankaKobylanka
27.09.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:00
Zyndram
:
Kolejarz Stróże
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Krokus
1:7
Jarmuta
26.09.2020
16:00
Laskovia
0:2
Huragan Waksmund
26.09.2020
16:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Wierchy Pasierbiec
27.09.2020
14:30
Czarni Czarny Dunajec
:
Turbacz Mszana Dolna
27.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
:
LKS Szaflary
27.09.2020
16:00
Jordan Jordanów
:
Wiatr Ludźmierz
27.09.2020
16:00
Granit Czarna Góra
:
Zalesianka
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
:
Prądniczanka II Kraków
26.09.2020
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
1:1
Bibiczanka Bibice
26.09.2020
16:30
Wierzbowianka Wierzbno
0:1
Płomień Kościelec
26.09.2020
13:00
Błękitni II Modlnica
:
Strażak Goszcza
27.09.2020
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Słomniczanka II Słomniki
27.09.2020
15:00
Szreniawa Koszyce
:
Ekler Baranówka
27.09.2020
15:00
Galicja Raciborowice
:
Partyzant Dojazdów
27.09.2020
16:30

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
5:1
MKS Skała 2004
26.09.2020
15:30
Sokół Rybna
1:3
Wisła Jeziorzany
26.09.2020
16:00
Wisła Rząska
0:1
Liszczanka Liszki
26.09.2020
16:30
Strażak Rączna
:
Dragon Szczyglice
26.09.2020
16:00
Wisła Czernichów
:
Iskra Czułów
27.09.2020
15:00
Maszycanka Maszyce
:
Tęcza Piekary
27.09.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków III)

Gajowianka Gaj
2:2
Tramwaj Kraków
26.09.2020
16:00
Iskra Krzęcin
1:1
Krakus Swoszowice
26.09.2020
16:00
Rzozovia Rzozów
3:1
Wanda Nowa Huta
26.09.2020
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:2
Bieżanowianka Kraków
26.09.2020
11:00
Pogoń Skotniki
:
Płomień Kostrze
27.09.2020
16:00
Fairant Kraków
:
Strzelcy Kraków
27.09.2020
16:00
Kabel Kraków
:
Podgórze Kraków
27.09.2020
16:30

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
1:2
Contra Sułków
26.09.2020
13:30
Rożnowa
4:6
Zieloni Niegowić
26.09.2020
16:00
Sokół Chorągwica
5:3
Wolni Kłaj
26.09.2020
16:30
Czarnochowice
0:1
Iskra Zakrzów
26.09.2020
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Gwiazda Brzegi
27.09.2020
13:00
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
27.09.2020
16:00
Piłkarz Podłęże
:
Zryw Szarów
27.09.2020
16:30
Piast Łapanów
:
Czarni Staniątki
27.09.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
2:1
LKS Rudnik
26.09.2020
16:00
Clavia Świątniki Górne
4:2
Iskra Brzączowice
26.09.2020
16:00
Zielonka Wrząsowice
3:4
Karpaty Siepraw
26.09.2020
16:00
Skalnik Trzemeśnia
3:1
Sęp Droginia
26.09.2020
16:00
Topór Tenczyn
3:2
Lubomir Wiśniowa
26.09.2020
17:00
Gościbia Sułkowice
2:4
Hejnał Krzyszkowice
26.09.2020
16:00
Staw Polanka
:
Rokita Kornatka
27.09.2020
16:00
Beskid Tokarnia
:
Górki Myślenice
27.09.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
3:2
Błyskawica Kolbark
26.09.2020
11:00
Pilica Wierbka
5:2
Sokół Gołaczewy
26.09.2020
11:00
Olimpia Łobzów
3:0
Przebój Wolbrom
26.09.2020
16:00
Błysk Zederman
3:0
Wielmożanka Wielmoża
26.09.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
1:1
Centuria Chechło
26.09.2020
16:00
Spartak Charsznica
:
Legion Bydlin
27.09.2020
11:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Trzy Korony Żarnowiec
27.09.2020
16:00
Strażak Przybysławice
:
Prądnik Sułoszowa
27.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
8:1
Promyk Bolęcin
26.09.2020
16:00
Wolanka Wola Filipowska
6:3
UKS Dulowa
26.09.2020
16:00
Wisła Jankowice
:
Unia Kwaczała
27.09.2020
16:00
Zagórzanka Zagórze
:
Tęcza Tenczynek
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Trątnowianka Trątnowice
26.09.2020
16:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:3
LKS Niedźwiedź II
26.09.2020
16:00
Milenium Radziemice
:
Zawisza Sulechów
27.09.2020
12:00
Juvenia Prandocin
:
Agricola Klimontów
27.09.2020
16:00
LKS Polanowice
:
Sparta Skrzeszowice
27.09.2020
15:00
Novi Narama
:
Polonia Wilczkowice
27.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
6:2
Iskra Radwanowice
26.09.2020
16:00
Płomień Jerzmanowice
3:2
Topór Aleksandrowice
26.09.2020
16:00
Niegoszowianka
2:2
Kmita II Zabierzów
26.09.2020
16:30
Fitball Szklary
:
Maszycanka II Maszyce
27.09.2020
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Orzeł II Bębło
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków III)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Albertus Kraków
26.09.2020
11:00
Wawel Kraków
0:2
Grom Kraków
26.09.2020
11:00
Pychowianka Kraków
:
Wieczysta II
27.09.2020
16:00
Universum Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
27.09.2020
16:00
Dragoons Kraków
:
Victoria Kraków
27.09.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
1:1
Tyniec Kraków
26.09.2020
16:00
Lotnik II Kryspinów
1:5
Gwiazda Ściejowice
26.09.2020
16:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
27.09.2020
14:00
Błękitni Czułówek
:
Borkowianka Borek Sz.
27.09.2020
16:30
Skawinka II Skawina
:
Trzebol Wielkie Drogi
27.09.2020
16:30

Klasa B (Wieliczka)

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Tęcza Słomiróg
26.09.2020
16:00
Wieliczanka Wieliczka
5:1
Promień Zakrzowiec
26.09.2020
16:30
Batory Wola Batorska
4:1
Górnik II Wieliczka
26.09.2020
17:00
Gdovia II Gdów
3:1
Gryf Wiatowice
26.09.2020
15:00
Wiarusy II
:
Start Brzezie
27.09.2020
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Naprzód Ochmanów
27.09.2020
16:00

Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
1:6
LKS Trzebunia
26.09.2020
16:00
Cyrhla Krzczonów
1:4
Iskra Głogoczów
26.09.2020
16:00
Raba II Dobczyce
:
Orzeł Nowa Wieś
26.09.2020
16:00
Wicher Stróża
2:2
Jawor Jawornik
26.09.2020
17:00
Szczebel Lubień
:
Karpaty II Siepraw
27.09.2020
16:00
Cisy Harbutowice
:
Górki II Myślenice
27.09.2020
17:00
Dukla Bysina
:
Grodzisko Raciechowice
27.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Stare Bukowno
2:1
Piliczanka II Pilica
26.09.2020
16:00
Victoria Smroków
:
Trzy Buki Wierzchowisko
27.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
:
Northstar Miechów
27.09.2020
11:00
Hetman Dłużec
:
Orzeł K.
27.09.2020
12:00
Cobra Wężerów
:
Pilica II Wierbka
27.09.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Strumyk Zarzecze
27.09.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Czarnochowice II
26.09.2020
 
Złomex II Branice
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
26.09.2020
16:00
UKS Sygneczów II
:
Start II Brzezie
27.09.2020
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Arka G.
1:5
Zagłębie Lubin
26.09.2020
12:00
SMS Łódź
0:3
Górnik Zabrze
26.09.2020
11:15
Śląsk Wrocław
2:3
Wisła Kraków
26.09.2020
12:00
Jagiellonia
:
Legia Warszawa
27.09.2020
13:00
Lech Poznań
:
Korona
27.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Escola Varsovia Warszawa
27.09.2020
12:00
Gwarek Zabrze
:
Hutnik Kraków
27.09.2020
12:00
Lechia
:
Pogoń Szczecin
27.09.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Stal Mielec
2:1
Hutnik Kraków
26.09.2020
12:00
Korona Kielce
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
26.09.2020
12:00
Karpaty Krosno
2:5
Motor Lublin
26.09.2020
12:30
Wisła Kraków
1:0
Cracovia Kraków
26.09.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

KKP Korona
2:1
BKS Lublin
26.09.2020
15:00
Motor Lublin
1:1
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
16:00
Górnik Ł.
:
Wisła Kraków
27.09.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
27.09.2020
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
8:1
Prądniczanka Kraków
26.09.2020
10:00
Limanovia Limanowa
1:2
Unia Tarnów
26.09.2020
10:00
BKS Bochnia
0:6
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
10:00
Pcimianka Pcim
4:4
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
16:30
Tarnovia Tarnów
3:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
14:30
Podhale Nowy Targ
:
Garbarnia Kraków
27.09.2020
10:00
Orkan Raba Wyżna
:
Beskid Andrychów
27.09.2020
15:00
Profi Zielonki
:
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Podgórze Kraków
26.09.2020
13:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:4
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
13:30
Profi Zielonki
1:2
Sandecja Nowy Sącz
26.09.2020
15:30
Garbarnia Kraków
3:1
Glinik Gorlice
26.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
1:2
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
:
Sandecja II Nowy Sącz
27.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
:
Pcimianka
27.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.09.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
27.09.2020
10:00
AP 21 Kraków
:
Unia Tarnów
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Respect Szalowa
:
Wisła Kraków
26.09.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Raba Dobczyce
27.09.2020
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
10:0
Kalwarianka
26.09.2020
10:00
Okocimski Brzesko
0:2
Tarnovia Tarnów
26.09.2020
10:00
AS Progres Kraków
1:0
Wisła Kraków
26.09.2020
09:00
Cracovia Kraków
:
Sandecja
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
15:0
Fablok Chrzanów
26.09.2020
12:30
Okocimski Brzesko
:
Limanovia Limanowa
27.09.2020
13:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
26.09.2020
15:00
Śląsk Wrocław
:
Olimpia Szczecin
26.09.2020
12:00
Medyk Konin
2:2
Górnik Łęczna
26.09.2020
11:00
AZS UJ Kraków
6:0
Rolnik Biedrzychowice
26.09.2020
12:00
GKS Katowice
:
KKP Bydgoszcz
27.09.2020
13:00
ROW Rybnik
:
APLG Gdańsk
27.09.2020
11:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
2:0
Polonia Środa Wielkopolska
26.09.2020
12:00
Czwórka Radom
0:1
UKS SMS II Łódź
26.09.2020
12:00
Rekord Bielsko Biała
4:0
Praga Warszawa
26.09.2020
13:30
Stomil Olsztyn
:
UKS Staszkówka Jelna
27.09.2020
16:00
Resovia Rzeszów
:
Tarnovia Tarnów
27.09.2020
16:00
Piastovia Piastów
:
SWD Wodzisław
27.09.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
1:0
Włókniarz Białystok
26.09.2020
16:00
KS Raszyn
:
Prądniczanka Kraków
27.09.2020
13:00
Loczki Wyszków
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
27.09.2020
14:00
AZS UW Warszawa
:
Widok Lublin
27.09.2020
15:00
Ząbkovia Ząbki
:
Sparta Daleszyce
27.09.2020
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
KSP Kielce
27.09.2020
16:30

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
0:2
Naprzód Sobolów
26.09.2020
15:00
Iskra Brzezinka
:
Puszcza Niepołomice
26.09.2020
 
Hetman Włoszczowa
:
Podgórze Kraków
26.09.2020
 
DAP Dębica
:
Iskra Krzemień
26.09.2020
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Tarnovia II
27.09.2020
11:00
Unia Lublin
:
Izolator Boguchwała
27.09.2020
13:30

IV liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
:
Uran Łukowica
26.09.2020
 
Pogorzanka Pogorzyce
2:1
Górnik Wieliczka
26.09.2020
 
Burza Roczyny
1:4
FSA Kraków
26.09.2020
 
Olimpia Osieczany
2:0
Tempo Białka
26.09.2020
 
Bronowianka Kraków
:
Victoria Zalas
26.09.2020
 

Centralna Liga Juniorek U-17

SWD Wodzisław
:
Zabrze
26.09.2020
12:00
Unia Opole
:
Górnik Ł.
26.09.2020
14:00
ROW Rybnik
:
Bronowianka Kraków
27.09.2020
15:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
:
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
28.09.2020
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
1:3
Clepardia Kraków
25.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30