facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.08.2014

Wolni Kłaj
3:0
LKS Śledziejowice
16.08.2014
17:00
Czarni Staniątki
0:4
Gdovia Gdów
16.08.2014
17:30
Górnik Wieliczka
4:0
Hejnał Krzyszkowice
16.08.2014
17:30
Rokita Kornatka
4:2
Gościbia Sułkowice
17.08.2014
17:00
Pcimianka Pcim
6:0
LKS Rudnik
17.08.2014
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
5:1
Dziecanovia Dziekanowice
17.08.2014
17:00
Orzeł Myślenice
1:1
Raba Dobczyce
27.08.2014
17:30

2. kolejka 23.08.2014

Gościbia Sułkowice
3:0
Hejnał Krzyszkowice
23.08.2014
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:4
Górnik Wieliczka
23.08.2014
17:30
LKS Śledziejowice
1:2
LKS Rudnik
23.08.2014
17:30
Orzeł Myślenice
1:1
Wolni Kłaj
23.08.2014
17:30
Gdovia Gdów
0:2
Jordan Sum Zakliczyn
24.08.2014
17:30
Pcimianka Pcim
3:0
Czarni Staniątki
24.08.2014
17:00
Rokita Kornatka
3:3
Raba Dobczyce
24.08.2014
17:00

3. kolejka 30.08.2014

Raba Dobczyce
1:1
Gościbia Sułkowice
30.08.2014
17:00
Czarni Staniątki
3:1
LKS Śledziejowice
30.08.2014
17:00
Górnik Wieliczka
1:2
Gdovia Gdów
30.08.2014
17:00
Wolni Kłaj
1:2
Rokita Kornatka
31.08.2014
17:00
LKS Rudnik
0:0
Orzeł Myślenice
31.08.2014
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
2:0
Pcimianka Pcim
31.08.2014
17:00
Hejnał Krzyszkowice
4:3
Dziecanovia Dziekanowice
31.08.2014
17:00

4. kolejka 06.09.2014

Gościbia Sułkowice
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
06.09.2014
17:00
Pcimianka Pcim
1:4
Górnik Wieliczka
06.09.2014
16:30
LKS Śledziejowice
3:0 v.o.
Jordan Sum Zakliczyn
06.09.2014
17:00
na boisku 0:1, po weryfikacji
Orzeł Myślenice
1:3
Czarni Staniątki
06.09.2014
17:00
Raba Dobczyce
3:1
Wolni Kłaj
06.09.2014
17:00
Gdovia Gdów
3:0
Hejnał Krzyszkowice
07.09.2014
17:00
Rokita Kornatka
1:1
LKS Rudnik
07.09.2014
17:00

5. kolejka 13.09.2014

Wolni Kłaj
1:0
Gościbia Sułkowice
13.09.2014
16:30
Górnik Wieliczka
2:1
LKS Śledziejowice
13.09.2014
16:30
LKS Rudnik
1:6
Raba Dobczyce
14.09.2014
16:00
Czarni Staniątki
5:1
Rokita Kornatka
14.09.2014
16:30
Jordan Sum Zakliczyn
0:0
Orzeł Myślenice
14.09.2014
16:30
Hejnał Krzyszkowice
3:2
Pcimianka Pcim
14.09.2014
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
0:1
Gdovia Gdów
14.09.2014
16:30

6. kolejka 20.09.2014

Gościbia Sułkowice
1:1
Gdovia Gdów
20.09.2014
11:00
LKS Śledziejowice
1:2
Hejnał Krzyszkowice
20.09.2014
16:30
Orzeł Myślenice
1:0
Górnik Wieliczka
20.09.2014
16:30
Raba Dobczyce
4:4
Czarni Staniątki
20.09.2014
16:30
Pcimianka Pcim
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
21.09.2014
15:00
Wolni Kłaj
3:1
LKS Rudnik
21.09.2014
16:30
Rokita Kornatka
1:2
Jordan Sum Zakliczyn
08.10.2014
20:30

7. kolejka 27.09.2014

Dziecanovia Dziekanowice
5:2
LKS Śledziejowice
27.09.2014
16:00
LKS Rudnik
4:1
Gościbia Sułkowice
28.09.2014
14:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:4
Raba Dobczyce
28.09.2014
16:00
Górnik Wieliczka
5:0
Rokita Kornatka
28.09.2014
15:00
Hejnał Krzyszkowice
3:0
Orzeł Myślenice
28.09.2014
11:00
Gdovia Gdów
0:1
Pcimianka Pcim
28.09.2014
16:00
Czarni Staniątki
0:0
Wolni Kłaj
14.10.2014
18:15

8. kolejka 04.10.2014

Gościbia Sułkowice
0:1
Pcimianka Pcim
04.10.2014
11:00
LKS Śledziejowice
1:2
Gdovia Gdów
04.10.2014
16:00
Orzeł Myślenice
2:3
Dziecanovia Dziekanowice
04.10.2014
16:00
Raba Dobczyce
0:2
Górnik Wieliczka
04.10.2014
16:00
Wolni Kłaj
0:1
Jordan Sum Zakliczyn
04.10.2014
16:00
LKS Rudnik
0:2
Czarni Staniątki
04.10.2014
16:00
Rokita Kornatka
2:3
Hejnał Krzyszkowice
05.10.2014
15:00

9. kolejka 11.10.2014

Czarni Staniątki
2:0
Gościbia Sułkowice
11.10.2014
15:30
Pcimianka Pcim
3:1
LKS Śledziejowice
11.10.2014
11:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:1
LKS Rudnik
12.10.2014
15:30
Górnik Wieliczka
0:1
Wolni Kłaj
12.10.2014
15:00
Hejnał Krzyszkowice
4:2
Raba Dobczyce
12.10.2014
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
3:0
Rokita Kornatka
12.10.2014
15:30
Gdovia Gdów
3:2
Orzeł Myślenice
12.10.2014
15:30

10. kolejka 18.10.2014

Gościbia Sułkowice
0:1
LKS Śledziejowice
18.10.2014
15:00
Orzeł Myślenice
0:0
Pcimianka Pcim
18.10.2014
15:00
Raba Dobczyce
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
18.10.2014
15:00
Wolni Kłaj
1:2
Hejnał Krzyszkowice
18.10.2014
15:00
LKS Rudnik
1:1
Górnik Wieliczka
18.10.2014
15:00
Czarni Staniątki
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
18.10.2014
15:00
Rokita Kornatka
0:3
Gdovia Gdów
19.10.2014
15:00

11. kolejka 25.10.2014

Jordan Sum Zakliczyn
4:1
Gościbia Sułkowice
25.10.2014
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
5:1
Wolni Kłaj
25.10.2014
15:00
Pcimianka Pcim
0:1
Rokita Kornatka
25.10.2014
15:00
LKS Śledziejowice
1:0
Orzeł Myślenice
25.10.2014
15:00
Górnik Wieliczka
3:2
Czarni Staniątki
26.10.2014
14:00
Hejnał Krzyszkowice
2:1
LKS Rudnik
26.10.2014
11:00
Gdovia Gdów
2:2
Raba Dobczyce
26.10.2014
14:00

12. kolejka 01.11.2014

Gościbia Sułkowice
1:0
Orzeł Myślenice
02.11.2014
14:00
Rokita Kornatka
3:2
LKS Śledziejowice
02.11.2014
14:00
Raba Dobczyce
0:1
Pcimianka Pcim
02.11.2014
14:00
Wolni Kłaj
1:1
Gdovia Gdów
02.11.2014
14:00
LKS Rudnik
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
02.11.2014
14:00
Czarni Staniątki
3:2
Hejnał Krzyszkowice
02.11.2014
14:00
Jordan Sum Zakliczyn
0:3
Górnik Wieliczka
02.11.2014
11:00

13. kolejka 08.11.2014

Górnik Wieliczka
3:0
Gościbia Sułkowice
08.11.2014
13:30
Hejnał Krzyszkowice
5:0
Jordan Sum Zakliczyn
08.11.2014
13:30
LKS Śledziejowice
1:2
Raba Dobczyce
08.11.2014
13:30
Orzeł Myślenice
1:1
Rokita Kornatka
08.11.2014
13:30
Dziecanovia Dziekanowice
1:6
Czarni Staniątki
09.11.2014
13:30
Gdovia Gdów
4:1
LKS Rudnik
09.11.2014
13:30
Pcimianka Pcim
5:2
Wolni Kłaj
09.11.2014
13:30

14. kolejka 28.03.2015

LKS Śledziejowice
0:0
Wolni Kłaj
28.03.2015
15:30
Gościbia Sułkowice
2:0
Rokita Kornatka
28.03.2015
15:30
Raba Dobczyce
4:2
Orzeł Myślenice
28.03.2015
15:30
Gdovia Gdów
1:4
Czarni Staniątki
29.03.2015
16:00
Hejnał Krzyszkowice
2:1
Górnik Wieliczka
29.03.2015
11:00
LKS Rudnik
1:3
Pcimianka Pcim
29.03.2015
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Jordan Sum Zakliczyn
29.03.2015
16:00

15. kolejka 04.04.2015

LKS Rudnik
1:4
LKS Śledziejowice
04.04.2015
16:00
Wolni Kłaj
1:0
Orzeł Myślenice
06.04.2015
16:00
Hejnał Krzyszkowice
0:1
Gościbia Sułkowice
29.04.2015
17:30
Górnik Wieliczka
6:0
Dziecanovia Dziekanowice
29.04.2015
17:30
Jordan Sum Zakliczyn
4:2
Gdovia Gdów
29.04.2015
17:30
Czarni Staniątki
1:1
Pcimianka Pcim
29.04.2015
17:30
Raba Dobczyce
2:1
Rokita Kornatka
29.04.2015
17:30

16. kolejka 11.04.2015

Gościbia Sułkowice
2:0
Raba Dobczyce
11.04.2015
16:30
LKS Śledziejowice
0:1
Czarni Staniątki
11.04.2015
16:00
Rokita Kornatka
0:0
Wolni Kłaj
11.04.2015
16:00
Orzeł Myślenice
1:1
LKS Rudnik
11.04.2015
16:00
Gdovia Gdów
2:5
Górnik Wieliczka
12.04.2015
16:30
Pcimianka Pcim
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
12.04.2015
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Hejnał Krzyszkowice
12.04.2015
16:00

17. kolejka 18.04.2015

Górnik Wieliczka
3:1
Pcimianka Pcim
18.04.2015
17:00
Czarni Staniątki
1:4
Orzeł Myślenice
18.04.2015
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Gościbia Sułkowice
19.04.2015
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
2:1
LKS Śledziejowice
19.04.2015
16:00
Wolni Kłaj
1:1
Raba Dobczyce
19.04.2015
16:00
Hejnał Krzyszkowice
4:0
Gdovia Gdów
19.04.2015
11:00
LKS Rudnik
2:2
Rokita Kornatka
19.04.2015
16:00

18. kolejka 25.04.2015

Gościbia Sułkowice
1:1
Wolni Kłaj
25.04.2015
17:00
LKS Śledziejowice
0:3 v.o.
Górnik Wieliczka
25.04.2015
17:00
brak wymaganej regulaminem ilości młodzieżowców w drużynie Śledziejowice od 90 minuty meczu, na boisku 0:0
Raba Dobczyce
1:2
LKS Rudnik
25.04.2015
17:00
Rokita Kornatka
1:2
Czarni Staniątki
25.04.2015
16:30
Orzeł Myślenice
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
25.04.2015
17:00
Pcimianka Pcim
3:2
Hejnał Krzyszkowice
26.04.2015
16:30
Gdovia Gdów
3:1
Dziecanovia Dziekanowice
26.04.2015
17:00

19. kolejka 02.05.2015

LKS Rudnik
0:3
Wolni Kłaj
01.05.2015
17:00
Czarni Staniątki
1:3
Raba Dobczyce
02.05.2015
17:00
Gdovia Gdów
1:0
Gościbia Sułkowice
03.05.2015
17:00
Hejnał Krzyszkowice
1:1
LKS Śledziejowice
03.05.2015
11:00
Górnik Wieliczka
1:1
Orzeł Myślenice
03.05.2015
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
3:2
Pcimianka Pcim
03.05.2015
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
0:2
Rokita Kornatka
03.05.2015
17:00

20. kolejka 09.05.2015

LKS Śledziejowice
0:3
Dziecanovia Dziekanowice
09.05.2015
17:00
Gościbia Sułkowice
1:1
LKS Rudnik
09.05.2015
17:30
Raba Dobczyce
5:1
Jordan Sum Zakliczyn
09.05.2015
17:30
Rokita Kornatka
2:2
Górnik Wieliczka
09.05.2015
17:00
Orzeł Myślenice
1:2
Hejnał Krzyszkowice
09.05.2015
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Gdovia Gdów
10.05.2015
16:30
Wolni Kłaj
2:3
Czarni Staniątki
10.05.2015
17:00

21. kolejka 16.05.2015

Pcimianka Pcim
1:1
Gościbia Sułkowice
16.05.2015
16:00
Górnik Wieliczka
0:0
Raba Dobczyce
16.05.2015
17:00
Czarni Staniątki
2:1
LKS Rudnik
16.05.2015
17:30
Hejnał Krzyszkowice
2:1
Rokita Kornatka
16.05.2015
17:30
Gdovia Gdów
5:0
LKS Śledziejowice
17.05.2015
17:30
Dziecanovia Dziekanowice
3:2
Orzeł Myślenice
17.05.2015
17:30
Jordan Sum Zakliczyn
0:2
Wolni Kłaj
17.05.2015
17:30

22. kolejka 23.05.2015

Gościbia Sułkowice
0:3
Czarni Staniątki
23.05.2015
18:00
Raba Dobczyce
2:0
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2015
18:00
Rokita Kornatka
2:3
Dziecanovia Dziekanowice
23.05.2015
17:00
Orzeł Myślenice
1:1
Gdovia Gdów
23.05.2015
17:00
LKS Śledziejowice
2:5
Pcimianka Pcim
24.05.2015
17:00
LKS Rudnik
1:1
Jordan Sum Zakliczyn
24.05.2015
16:00
Wolni Kłaj
2:1
Górnik Wieliczka
24.05.2015
17:00

23. kolejka 30.05.2015

LKS Śledziejowice
0:4
Gościbia Sułkowice
30.05.2015
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Raba Dobczyce
30.05.2015
18:00
Górnik Wieliczka
3:2
LKS Rudnik
30.05.2015
17:00
Pcimianka Pcim
0:0
Orzeł Myślenice
31.05.2015
16:30
Hejnał Krzyszkowice
1:1
Wolni Kłaj
31.05.2015
11:00
Jordan Sum Zakliczyn
2:2
Czarni Staniątki
31.05.2015
18:00
Gdovia Gdów
2:1
Rokita Kornatka
31.05.2015
18:00

24. kolejka 06.06.2015

Wolni Kłaj
2:0
Dziecanovia Dziekanowice
04.06.2015
17:00
Rokita Kornatka
4:2
Pcimianka Pcim
06.06.2015
17:30
Czarni Staniątki
1:4
Górnik Wieliczka
06.06.2015
18:00
Raba Dobczyce
0:0
Gdovia Gdów
06.06.2015
18:00
Gościbia Sułkowice
5:0
Jordan Sum Zakliczyn
07.06.2015
18:00
Orzeł Myślenice
1:0
LKS Śledziejowice
07.06.2015
18:00
LKS Rudnik
3:1
Hejnał Krzyszkowice
07.06.2015
16:00

25. kolejka 13.06.2015

Orzeł Myślenice
2:2
Gościbia Sułkowice
14.06.2015
18:00
LKS Śledziejowice
1:1
Rokita Kornatka
14.06.2015
17:00
Pcimianka Pcim
3:2
Raba Dobczyce
14.06.2015
17:00
Gdovia Gdów
1:1
Wolni Kłaj
14.06.2015
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:2
LKS Rudnik
14.06.2015
18:00
Hejnał Krzyszkowice
3:2
Czarni Staniątki
14.06.2015
11:00
Górnik Wieliczka
2:0
Jordan Sum Zakliczyn
14.06.2015
17:00

26. kolejka 21.06.2015

Gościbia Sułkowice
2:2
Górnik Wieliczka
21.06.2015
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:1
Hejnał Krzyszkowice
21.06.2015
17:00
Raba Dobczyce
0:0
LKS Śledziejowice
21.06.2015
17:00
Rokita Kornatka
1:3
Orzeł Myślenice
21.06.2015
17:00
Czarni Staniątki
3:0
Dziecanovia Dziekanowice
21.06.2015
17:00
LKS Rudnik
5:1
Gdovia Gdów
21.06.2015
17:00
Wolni Kłaj
1:1
Pcimianka Pcim
21.06.2015
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 21.06.2015

21.06.2015
17:00
Gościbia Sułkowice
2:2
Górnik Wieliczka
21.06.2015
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:1
Hejnał Krzyszkowice
21.06.2015
17:00
Raba Dobczyce
0:0
LKS Śledziejowice
21.06.2015
17:00
Rokita Kornatka
1:3
Orzeł Myślenice
21.06.2015
17:00
Czarni Staniątki
3:0
Dziecanovia Dziekanowice
21.06.2015
17:00
LKS Rudnik
5:1
Gdovia Gdów
21.06.2015
17:00
Wolni Kłaj
1:1
Pcimianka Pcim

26. kolejka 21.06.2015

21.06.2015
17:00
Gościbia Sułkowice
2:2
Górnik Wieliczka
21.06.2015
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:1
Hejnał Krzyszkowice
21.06.2015
17:00
Raba Dobczyce
0:0
LKS Śledziejowice
21.06.2015
17:00
Rokita Kornatka
1:3
Orzeł Myślenice
21.06.2015
17:00
Czarni Staniątki
3:0
Dziecanovia Dziekanowice
21.06.2015
17:00
LKS Rudnik
5:1
Gdovia Gdów
21.06.2015
17:00
Wolni Kłaj
1:1
Pcimianka Pcim

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
0:2
Stomil Olsztyn
28.11.2020
12:30
Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
28.11.2020
18:00
Radomiak Radom
2:0
GKS Bełchatów
28.11.2020
19:10
Chrobry Głogów
0:2
Sandecja Nowy Sącz
28.11.2020
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
GKS Tychy
28.11.2020
12:40
GKS Jastrzębie
2:1
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2020
12:30
Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
12:00
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
12:30
GKS Tychy
:
Widzew Łódź
02.12.2020
19:00
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
02.12.2020
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
:
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
Resovia Rzeszów
:
Radomiak Radom
02.12.2020
12:00

II liga

Hutnik Kraków
3:1
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
3:0
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
4:2
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
1:1
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
2:1
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
1:2
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45
Stal Rzeszów
:
Sokół Ostróda
02.12.2020
13:00
Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
:
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
:
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
02.12.2020
12:00
KKS 1925 Kalisz
:
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

Chełmianka Chełm
3:4
Korona II Kielce
28.11.2020
12:30
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
7:1
Leśnik Gorenice
28.11.2020
11:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
4:0
Sokół Borzęcin Górny
28.11.2020
13:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
0:3
Promień Przeginia
28.11.2020
11:00

Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
8:1
Górzanka Nawojowa Góra
28.11.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
1:4
Górnik Polkowice
28.11.2020
19:00
Stal Mielec
3:10
Heiro Rzeszów
28.11.2020
19:30
GKS Tychy
3:4
AZS UMCS Lublin
28.11.2020
18:00
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Błyskawica Wyciąże
1:18
BSF Busko Zdrój
28.11.2020
17:00
Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

Wierzbowianka Wierzbno
2:8
Rekord Bielsko Biała
28.11.2020
15:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
4:1
AZS UJ Kraków
28.11.2020
18:00
AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00