facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.08.2014

Skawinka Skawina
2:1
Podgórze Kraków
16.08.2014
17:30
Lotnik Kryspinów
1:0
Pozowianka Pozowice
16.08.2014
17:00
Sokół Kocmyrzów
1:2
Garbarnia II Kraków
16.08.2014
17:00
Kmita Zabierzów
1:2
Prokocim Kraków
16.08.2014
11:00
Piast Wołowice
1:1
Złomex Branice
17.08.2014
16:00
Liszczanka Liszki
1:4
Kaszowianka Kaszów
17.08.2014
17:00
Borek Kraków pauzuje.

2. kolejka 23.08.2014

Złomex Branice
1:4
Skawinka Skawina
 
 
Pozowianka Pozowice
3:2
Sokół Kocmyrzów
23.08.2014
17:00
Podgórze Kraków
1:1
Liszczanka Liszki
23.08.2014
17:00
Borek Kraków
2:3
Piast Wołowice
23.08.2014
17:00
Garbarnia II Kraków
0:3
Kmita Zabierzów
24.08.2014
11:00
Kaszowianka Kaszów
1:0
Lotnik Kryspinów
24.08.2014
15:00
Prokocim Kraków pauzuje.

3. kolejka 30.08.2014

Skawinka Skawina
2:0
Borek Kraków
30.08.2014
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Złomex Branice
30.08.2014
17:00
Lotnik Kryspinów
1:1
Podgórze Kraków
30.08.2014
17:00
Kmita Zabierzów
3:1
Pozowianka Pozowice
30.08.2014
11:00
Sokół Kocmyrzów
2:7
Kaszowianka Kaszów
31.08.2014
17:00
Prokocim Kraków
1:0
Garbarnia II Kraków
31.08.2014
17:00
Piast Wołowice pauzuje.

4. kolejka 06.09.2014

Pozowianka Pozowice
2:2
Prokocim Kraków
06.09.2014
17:00
Podgórze Kraków
2:4
Sokół Kocmyrzów
06.09.2014
17:00
Borek Kraków
3:1
Liszczanka Liszki
06.09.2014
17:00
Kaszowianka Kaszów
0:0
Kmita Zabierzów
07.09.2014
14:00
Złomex Branice
2:0
Lotnik Kryspinów
07.09.2014
16:00
Piast Wołowice
0:1
Skawinka Skawina
07.09.2014
16:00
Garbarnia II Kraków pauzuje.

5. kolejka 13.09.2014

Liszczanka Liszki
3:0
Piast Wołowice
13.09.2014
16:00
Lotnik Kryspinów
0:0
Borek Kraków
13.09.2014
16:00
Sokół Kocmyrzów
2:1
Złomex Branice
13.09.2014
16:00
Kmita Zabierzów
0:0
Podgórze Kraków
13.09.2014
11:00
Prokocim Kraków
2:1
Kaszowianka Kaszów
13.09.2014
16:30
Garbarnia II Kraków
7:2
Pozowianka Pozowice
14.09.2014
11:00
Skawinka Skawina pauzuje.

6. kolejka 20.09.2014

Borek Kraków
0:0
Sokół Kocmyrzów
20.09.2014
12:00
Skawinka Skawina
4:1
Liszczanka Liszki
20.09.2014
16:00
Kaszowianka Kaszów
3:2
Garbarnia II Kraków
21.09.2014
14:00
Podgórze Kraków
1:0
Prokocim Kraków
21.09.2014
16:00
Złomex Branice
2:0
Kmita Zabierzów
21.09.2014
16:30
Piast Wołowice
1:2
Lotnik Kryspinów
21.09.2014
16:00
Pozowianka Pozowice pauzuje.

7. kolejka 27.09.2014

Lotnik Kryspinów
0:1
Skawinka Skawina
27.09.2014
16:00
Sokół Kocmyrzów
4:2
Piast Wołowice
27.09.2014
16:00
Kmita Zabierzów
2:0
Borek Kraków
27.09.2014
11:00
Prokocim Kraków
3:1
Złomex Branice
27.09.2014
16:00
Pozowianka Pozowice
3:1
Kaszowianka Kaszów
27.09.2014
16:00
Garbarnia II Kraków
1:2
Podgórze Kraków
28.09.2014
11:00
Liszczanka Liszki pauzuje.

8. kolejka 04.10.2014

Złomex Branice
0:2
Garbarnia II Kraków
04.10.2014
12:00
Borek Kraków
1:2
Prokocim Kraków
04.10.2014
15:30
Skawinka Skawina
1:2
Sokół Kocmyrzów
04.10.2014
15:30
Liszczanka Liszki
1:4
Lotnik Kryspinów
04.10.2014
15:30
Podgórze Kraków
3:2
Pozowianka Pozowice
05.10.2014
15:30
Piast Wołowice
2:1
Kmita Zabierzów
05.10.2014
15:30
Kaszowianka Kaszów pauzuje.

9. kolejka 11.10.2014

Sokół Kocmyrzów
7:2
Liszczanka Liszki
11.10.2014
15:30
Kmita Zabierzów
1:3
Skawinka Skawina
11.10.2014
11:00
Prokocim Kraków
0:2
Piast Wołowice
11.10.2014
15:30
Pozowianka Pozowice
3:1
Złomex Branice
11.10.2014
15:30
Garbarnia II Kraków
3:1
Borek Kraków
12.10.2014
11:00
Kaszowianka Kaszów
6:5
Podgórze Kraków
12.10.2014
14:00
Lotnik Kryspinów pauzuje.

10. kolejka 18.10.2014

Borek Kraków
0:0
Pozowianka Pozowice
18.10.2014
15:00
Skawinka Skawina
2:0
Prokocim Kraków
18.10.2014
15:00
Liszczanka Liszki
2:1
Kmita Zabierzów
18.10.2014
15:00
Lotnik Kryspinów
0:3
Sokół Kocmyrzów
18.10.2014
15:00
Złomex Branice
1:2
Kaszowianka Kaszów
19.10.2014
15:00
Piast Wołowice
0:2
Garbarnia II Kraków
19.10.2014
15:00
Podgórze Kraków pauzuje.

11. kolejka 25.10.2014

Kmita Zabierzów
1:1
Lotnik Kryspinów
25.10.2014
11:00
Prokocim Kraków
4:1
Liszczanka Liszki
25.10.2014
15:00
Pozowianka Pozowice
0:0
Piast Wołowice
25.10.2014
15:00
Podgórze Kraków
4:0
Złomex Branice
25.10.2014
15:00
Garbarnia II Kraków
3:3
Skawinka Skawina
26.10.2014
11:00
Kaszowianka Kaszów
5:2
Borek Kraków
26.10.2014
14:00
Sokół Kocmyrzów pauzuje.

12. kolejka 01.11.2014

Borek Kraków
1:2
Podgórze Kraków
02.11.2014
14:00
Piast Wołowice
1:1
Kaszowianka Kaszów
02.11.2014
14:00
Skawinka Skawina
1:0
Pozowianka Pozowice
02.11.2014
14:00
Liszczanka Liszki
1:1
Garbarnia II Kraków
02.11.2014
14:00
Lotnik Kryspinów
0:1
Prokocim Kraków
02.11.2014
14:00
Sokół Kocmyrzów
6:0
Kmita Zabierzów
02.11.2014
14:00
Złomex Branice pauzuje.

13. kolejka 08.11.2014

Prokocim Kraków
0:0
Sokół Kocmyrzów
08.11.2014
12:00
Pozowianka Pozowice
1:4
Liszczanka Liszki
08.11.2014
13:30
Podgórze Kraków
2:3
Piast Wołowice
08.11.2014
13:30
Złomex Branice
3:2
Borek Kraków
08.11.2014
12:00
Garbarnia II Kraków
8:0
Lotnik Kryspinów
09.11.2014
11:00
Kaszowianka Kaszów
0:3
Skawinka Skawina
16.11.2014
13:00
Kmita Zabierzów pauzuje.

14. kolejka 28.03.2015

Podgórze Kraków
1:1
Skawinka Skawina
28.03.2015
11:00
Pozowianka Pozowice
0:3
Lotnik Kryspinów
28.03.2015
15:30
Prokocim Kraków
0:1
Kmita Zabierzów
28.03.2015
15:30
Garbarnia II Kraków
5:2
Sokół Kocmyrzów
29.03.2015
11:00
Złomex Branice
1:4
Piast Wołowice
29.03.2015
16:00
Kaszowianka Kaszów
3:0
Liszczanka Liszki
29.03.2015
14:00
Borek Kraków pauzuje.

15. kolejka 04.04.2015

Skawinka Skawina
1:0
Złomex Branice
04.04.2015
16:00
Piast Wołowice
2:4
Borek Kraków
04.04.2015
15:00
Lotnik Kryspinów
0:4
Kaszowianka Kaszów
04.04.2015
16:00
Sokół Kocmyrzów
3:0
Pozowianka Pozowice
29.04.2015
17:30
Liszczanka Liszki
0:5
Podgórze Kraków
06.05.2015
18:00
Kmita Zabierzów
1:1
Garbarnia II Kraków
06.05.2015
18:00
Prokocim Kraków pauzuje.

16. kolejka 11.04.2015

Borek Kraków
3:1
Skawinka Skawina
11.04.2015
16:30
Podgórze Kraków
3:2
Lotnik Kryspinów
11.04.2015
11:00
Pozowianka Pozowice
1:2
Kmita Zabierzów
11.04.2015
17:00
Złomex Branice
0:0
Liszczanka Liszki
12.04.2015
16:30
Kaszowianka Kaszów
0:3
Sokół Kocmyrzów
12.04.2015
14:00
Garbarnia II Kraków
1:2
Prokocim Kraków
12.04.2015
11:00
Piast Wołowice pauzuje.

17. kolejka 18.04.2015

Prokocim Kraków
1:0
Pozowianka Pozowice
18.04.2015
17:00
Kmita Zabierzów
0:2
Kaszowianka Kaszów
18.04.2015
17:00
Lotnik Kryspinów
0:0
Złomex Branice
18.04.2015
16:00
Skawinka Skawina
1:1
Piast Wołowice
18.04.2015
17:00
Sokół Kocmyrzów
3:2
Podgórze Kraków
19.04.2015
16:00
Liszczanka Liszki
1:2
Borek Kraków
19.04.2015
11:00
Garbarnia II Kraków pauzuje.

18. kolejka 25.04.2015

Borek Kraków
0:3
Lotnik Kryspinów
25.04.2015
17:30
Podgórze Kraków
1:1
Kmita Zabierzów
25.04.2015
11:00
Pozowianka Pozowice
0:3 v.o.
Garbarnia II Kraków
25.04.2015
17:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Pozowianki, na boisku 0:2
Piast Wołowice
3:2
Liszczanka Liszki
26.04.2015
16:00
Złomex Branice
1:0
Sokół Kocmyrzów
26.04.2015
16:30
Kaszowianka Kaszów
7:0
Prokocim Kraków
26.04.2015
14:00
Skawinka Skawina pauzuje.

19. kolejka 02.05.2015

Liszczanka Liszki
1:3
Skawinka Skawina
30.04.2015
17:30
Garbarnia II Kraków
0:2
Kaszowianka Kaszów
30.04.2015
17:30
Sokół Kocmyrzów
3:3
Borek Kraków
02.05.2015
17:00
Prokocim Kraków
0:0
Podgórze Kraków
02.05.2015
17:00
Kmita Zabierzów
2:1
Złomex Branice
02.05.2015
17:00
Lotnik Kryspinów
0:1
Piast Wołowice
02.05.2015
17:00
Pozowianka Pozowice pauzuje.

20. kolejka 09.05.2015

Skawinka Skawina
2:0
Lotnik Kryspinów
09.05.2015
17:00
Borek Kraków
1:1
Kmita Zabierzów
09.05.2015
11:00
Podgórze Kraków
1:1
Garbarnia II Kraków
09.05.2015
11:00
Piast Wołowice
2:5
Sokół Kocmyrzów
10.05.2015
16:00
Złomex Branice
4:3
Prokocim Kraków
10.05.2015
17:00
Kaszowianka Kaszów
7:0
Pozowianka Pozowice
10.05.2015
14:00
Liszczanka Liszki pauzuje.

21. kolejka 16.05.2015

Prokocim Kraków
2:2
Borek Kraków
16.05.2015
17:30
Sokół Kocmyrzów
2:2
Skawinka Skawina
16.05.2015
17:00
Lotnik Kryspinów
1:3
Liszczanka Liszki
16.05.2015
17:00
Pozowianka Pozowice
1:3
Podgórze Kraków
16.05.2015
17:00
Kmita Zabierzów
1:2
Piast Wołowice
16.05.2015
17:00
Garbarnia II Kraków
1:2
Złomex Branice
17.05.2015
11:00
Kaszowianka Kaszów pauzuje.

22. kolejka 23.05.2015

Skawinka Skawina
2:1
Kmita Zabierzów
23.05.2015
17:00
Borek Kraków
1:0
Garbarnia II Kraków
23.05.2015
17:30
Podgórze Kraków
0:3
Kaszowianka Kaszów
23.05.2015
11:00
Liszczanka Liszki
0:5
Sokół Kocmyrzów
24.05.2015
11:00
Piast Wołowice
1:1
Prokocim Kraków
24.05.2015
16:00
Złomex Branice
1:0
Pozowianka Pozowice
24.05.2015
17:00
Lotnik Kryspinów pauzuje.

23. kolejka 30.05.2015

Pozowianka Pozowice
0:4
Borek Kraków
30.05.2015
17:00
Prokocim Kraków
0:2
Skawinka Skawina
30.05.2015
18:00
Kmita Zabierzów
1:0
Liszczanka Liszki
30.05.2015
17:00
Sokół Kocmyrzów
1:0
Lotnik Kryspinów
30.05.2015
17:00
Kaszowianka Kaszów
7:0
Złomex Branice
30.05.2015
18:00
Garbarnia II Kraków
1:6
Piast Wołowice
31.05.2015
11:00
Podgórze Kraków pauzuje.

24. kolejka 06.06.2015

Lotnik Kryspinów
1:5
Kmita Zabierzów
06.06.2015
17:00
Borek Kraków
1:3
Kaszowianka Kaszów
06.06.2015
17:30
Liszczanka Liszki
0:2
Prokocim Kraków
07.06.2015
11:00
Piast Wołowice
10:0
Pozowianka Pozowice
07.06.2015
16:00
Złomex Branice
4:1
Podgórze Kraków
07.06.2015
17:00
Skawinka Skawina
6:4
Garbarnia II Kraków
07.06.2015
17:00
Sokół Kocmyrzów pauzuje.

25. kolejka 13.06.2015

Podgórze Kraków
0:2
Borek Kraków
13.06.2015
11:00
Pozowianka Pozowice
0:3 v.o.
Skawinka Skawina
13.06.2015
17:00
Garbarnia II Kraków
3:1
Liszczanka Liszki
13.06.2015
11:00
Prokocim Kraków
1:0
Lotnik Kryspinów
13.06.2015
18:00
Kmita Zabierzów
0:2
Sokół Kocmyrzów
13.06.2015
18:00
Kaszowianka Kaszów
1:2
Piast Wołowice
14.06.2015
14:00
Złomex Branice pauzuje.

26. kolejka 20.06.2015

Sokół Kocmyrzów
1:1
Prokocim Kraków
20.06.2015
17:00
Liszczanka Liszki
3:0
Pozowianka Pozowice
20.06.2015
17:00
Piast Wołowice
2:4
Podgórze Kraków
20.06.2015
17:00
Borek Kraków
4:0
Złomex Branice
20.06.2015
17:00
Lotnik Kryspinów
0:1
Garbarnia II Kraków
20.06.2015
17:00
Skawinka Skawina
2:2
Kaszowianka Kaszów
20.06.2015
17:00
Kmita Zabierzów pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 20.06.2015

20.06.2015
17:00
Sokół Kocmyrzów
1:1
Prokocim Kraków
20.06.2015
17:00
Liszczanka Liszki
3:0
Pozowianka Pozowice
20.06.2015
17:00
Piast Wołowice
2:4
Podgórze Kraków
20.06.2015
17:00
Borek Kraków
4:0
Złomex Branice
20.06.2015
17:00
Lotnik Kryspinów
0:1
Garbarnia II Kraków
20.06.2015
17:00
Skawinka Skawina
2:2
Kaszowianka Kaszów
Kmita Zabierzów pauzuje.

26. kolejka 20.06.2015

20.06.2015
17:00
Sokół Kocmyrzów
1:1
Prokocim Kraków
20.06.2015
17:00
Liszczanka Liszki
3:0
Pozowianka Pozowice
20.06.2015
17:00
Piast Wołowice
2:4
Podgórze Kraków
20.06.2015
17:00
Borek Kraków
4:0
Złomex Branice
20.06.2015
17:00
Lotnik Kryspinów
0:1
Garbarnia II Kraków
20.06.2015
17:00
Skawinka Skawina
2:2
Kaszowianka Kaszów
Kmita Zabierzów pauzuje.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:2
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
3:1
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
2:2
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
0:0
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
0:2
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30
Śląsk Wrocław
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
20.04.2021
20:30
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
20.04.2021
18:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
20.04.2021
20:30
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
20.04.2021
18:00
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
21.04.2021
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Stal Mielec
21.04.2021
18:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
21.04.2021
20:30
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
21.04.2021
20:30

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
3:1
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
1:0
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
przełożony
Górnik Łęczna
0:0
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
1:1
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
1:0
Korona Kielce
18.04.2021
12:40
GKS Tychy
:
Radomiak Radom
20.04.2021
17:40
Arka Gdynia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.04.2021
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:1
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
4:1
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
3:1
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
1:2
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
3:4
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice
20.04.2021
14:15
Garbarnia Kraków
:
Motor Lublin
21.04.2021
 

III liga, gr. 4

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
przełożony
Jutrzenka Giebułtów
2:4
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
0:3
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
0:1
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
1:4
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
0:2
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
3:3
Korona
19.04.2021
11:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
21.04.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 
Korona Kielce
:
Stal Rz.
21.04.2021
15:45

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
1:2
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
1:3
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
2:3
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
2:1
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:5
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
7:0
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
2:6
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
1:1
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
2:3
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
5:0
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00
Resovia Rzeszów
4:1
SWD Wodzisław
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
2:4
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:0
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
6:1
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
2:2
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
1:3
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny