facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.08.2014

Leśnik Gorenice
1:0
KS Olkusz
15.08.2014
13:00
Piliczanka Pilica
1:6
TS Węgrzce
15.08.2014
17:30
Clepardia Kraków
4:1
Słomniczanka Słomniki
16.08.2014
17:00
Bronowianka Kraków
2:0
Trzy Korony Żarnowiec
16.08.2014
15:30
Michałowianka Michałowice
6:0
Przemsza Klucze
16.08.2014
17:30
Grębałowianka Kraków
1:2
Zieleńczanka Zielonki
17.08.2014
17:00
Wieczysta Kraków
0:2
Prądniczanka Kraków
17.08.2014
17:30

2. kolejka 23.08.2014

Słomniczanka Słomniki
1:5
TS Węgrzce
23.08.2014
17:00
Prądniczanka Kraków
3:1
Piliczanka Pilica
23.08.2014
17:00
Przemsza Klucze
2:0
Wieczysta Kraków
23.08.2014
17:00
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Michałowianka Michałowice
23.08.2014
17:00
KS Olkusz
1:3
Grębałowianka Kraków
23.08.2014
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:3 v.o.
Leśnik Gorenice
23.08.2014
17:00
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Clepardia Kraków
4:0
Bronowianka Kraków
23.08.2014
17:00

3. kolejka 30.08.2014

Bronowianka Kraków
4:1
Słomniczanka Słomniki
30.08.2014
15:30
Leśnik Gorenice
0:0
Clepardia Kraków
30.08.2014
17:00
Grębałowianka Kraków
3:0
Trzy Korony Żarnowiec
30.08.2014
17:00
Michałowianka Michałowice
5:1
KS Olkusz
30.08.2014
17:00
Wieczysta Kraków
2:6
Zieleńczanka Zielonki
30.08.2014
17:00
Piliczanka Pilica
1:1
Przemsza Klucze
30.08.2014
17:00
TS Węgrzce
1:1
Prądniczanka Kraków
31.08.2014
17:00

4. kolejka 06.09.2014

Słomniczanka Słomniki
1:3
Prądniczanka Kraków
06.09.2014
17:00
Przemsza Klucze
0:4
TS Węgrzce
06.09.2014
16:00
Zieleńczanka Zielonki
2:0
Piliczanka Pilica
06.09.2014
17:00
KS Olkusz
3:2
Wieczysta Kraków
06.09.2014
17:00
Clepardia Kraków
1:3
Grębałowianka Kraków
06.09.2014
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Michałowianka Michałowice
07.09.2014
16:00
Bronowianka Kraków
1:0
Leśnik Gorenice
07.09.2014
16:00

5. kolejka 13.09.2014

Leśnik Gorenice
1:3
Słomniczanka Słomniki
13.09.2014
16:30
Grębałowianka Kraków
3:2
Bronowianka Kraków
13.09.2014
16:30
Michałowianka Michałowice
2:1
Clepardia Kraków
13.09.2014
16:30
Wieczysta Kraków
1:2
Trzy Korony Żarnowiec
13.09.2014
16:30
Piliczanka Pilica
3:2
KS Olkusz
13.09.2014
16:30
TS Węgrzce
2:1
Zieleńczanka Zielonki
13.09.2014
16:30
Prądniczanka Kraków
3:1
Przemsza Klucze
13.09.2014
16:30

6. kolejka 20.09.2014

Grębałowianka Kraków
3:1
Leśnik Gorenice
18.09.2014
16:30
Słomniczanka Słomniki
1:2
Przemsza Klucze
20.09.2014
16:00
Zieleńczanka Zielonki
1:2
Prądniczanka Kraków
20.09.2014
11:00
KS Olkusz
1:3
TS Węgrzce
20.09.2014
16:00
Clepardia Kraków
2:1
Wieczysta Kraków
20.09.2014
16:00
Bronowianka Kraków
0:5
Michałowianka Michałowice
20.09.2014
15:30
Trzy Korony Żarnowiec
4:4
Piliczanka Pilica
21.09.2014
16:00

7. kolejka 27.09.2014

Grębałowianka Kraków
4:0
Słomniczanka Słomniki
27.09.2014
11:00
Michałowianka Michałowice
3:1
Leśnik Gorenice
27.09.2014
16:00
Wieczysta Kraków
1:2
Bronowianka Kraków
27.09.2014
16:00
Piliczanka Pilica
1:0
Clepardia Kraków
27.09.2014
16:00
Prądniczanka Kraków
3:2
KS Olkusz
27.09.2014
11:00
Przemsza Klucze
3:0
Zieleńczanka Zielonki
27.09.2014
14:00
TS Węgrzce
4:0
Trzy Korony Żarnowiec
28.09.2014
16:00

8. kolejka 04.10.2014

Słomniczanka Słomniki
2:3
Zieleńczanka Zielonki
04.10.2014
15:30
KS Olkusz
4:0
Przemsza Klucze
04.10.2014
15:30
Trzy Korony Żarnowiec
0:3
Prądniczanka Kraków
04.10.2014
12:00
Clepardia Kraków
1:2
TS Węgrzce
04.10.2014
15:00
Bronowianka Kraków
2:3
Piliczanka Pilica
04.10.2014
15:30
Leśnik Gorenice
1:1
Wieczysta Kraków
04.10.2014
15:30
Grębałowianka Kraków
0:1
Michałowianka Michałowice
04.10.2014
15:30

9. kolejka 11.10.2014

Michałowianka Michałowice
5:1
Słomniczanka Słomniki
11.10.2014
15:30
Wieczysta Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
11.10.2014
15:30
Piliczanka Pilica
3:3
Leśnik Gorenice
11.10.2014
15:30
TS Węgrzce
6:0
Bronowianka Kraków
11.10.2014
15:30
Prądniczanka Kraków
1:1
Clepardia Kraków
11.10.2014
11:00
Przemsza Klucze
1:1
Trzy Korony Żarnowiec
11.10.2014
15:30
Zieleńczanka Zielonki
3:0 v.o.
KS Olkusz
11.10.2014
15:30
brak gości

10. kolejka 18.10.2014

Słomniczanka Słomniki
3:2
KS Olkusz
18.10.2014
15:00
Clepardia Kraków
2:2
Przemsza Klucze
18.10.2014
15:00
Bronowianka Kraków
2:0
Prądniczanka Kraków
18.10.2014
15:00
Leśnik Gorenice
1:6
TS Węgrzce
18.10.2014
15:00
Grębałowianka Kraków
3:2
Piliczanka Pilica
18.10.2014
11:00
Michałowianka Michałowice
5:0
Wieczysta Kraków
18.10.2014
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
3:0
Zieleńczanka Zielonki
19.10.2014
15:00

11. kolejka 25.10.2014

Wieczysta Kraków
3:0
Słomniczanka Słomniki
25.10.2014
15:00
Piliczanka Pilica
1:2
Michałowianka Michałowice
25.10.2014
15:00
TS Węgrzce
4:0
Grębałowianka Kraków
25.10.2014
15:00
Prądniczanka Kraków
0:1
Leśnik Gorenice
25.10.2014
15:00
Przemsza Klucze
0:1
Bronowianka Kraków
25.10.2014
14:00
Zieleńczanka Zielonki
4:2
Clepardia Kraków
25.10.2014
15:00
KS Olkusz
0:0
Trzy Korony Żarnowiec
25.10.2014
15:00

12. kolejka 01.11.2014

Słomniczanka Słomniki
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
02.11.2014
14:00
Clepardia Kraków
2:1
KS Olkusz
02.11.2014
14:00
Bronowianka Kraków
2:1
Zieleńczanka Zielonki
02.11.2014
14:00
Leśnik Gorenice
5:2
Przemsza Klucze
02.11.2014
13:00
Grębałowianka Kraków
3:3
Prądniczanka Kraków
02.11.2014
14:00
Michałowianka Michałowice
1:0
TS Węgrzce
02.11.2014
14:00
Wieczysta Kraków
1:0
Piliczanka Pilica
02.11.2014
14:00

13. kolejka 08.11.2014

Piliczanka Pilica
6:0
Słomniczanka Słomniki
08.11.2014
13:30
TS Węgrzce
2:0
Wieczysta Kraków
08.11.2014
13:30
Prądniczanka Kraków
0:5
Michałowianka Michałowice
08.11.2014
13:30
Przemsza Klucze
4:2
Grębałowianka Kraków
08.11.2014
13:30
Zieleńczanka Zielonki
4:4
Leśnik Gorenice
08.11.2014
13:30
KS Olkusz
0:2
Bronowianka Kraków
08.11.2014
13:30
Trzy Korony Żarnowiec
0:3
Clepardia Kraków
08.11.2014
13:30

14. kolejka 28.03.2015

Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Bronowianka Kraków
 
 
KS Olkusz
2:3
Leśnik Gorenice
28.03.2015
15:00
TS Węgrzce
2:2
Piliczanka Pilica
28.03.2015
15:00
Słomniczanka Słomniki
0:0
Clepardia Kraków
28.03.2015
15:00
Przemsza Klucze
1:2
Michałowianka Michałowice
28.03.2015
15:30
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Grębałowianka Kraków
28.03.2015
15:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Wieczysta Kraków
28.03.2015
15:30

15. kolejka 04.04.2015

TS Węgrzce
6:0
Słomniczanka Słomniki
04.04.2015
13:00
Piliczanka Pilica
3:2
Prądniczanka Kraków
04.04.2015
11:00
Wieczysta Kraków
1:3
Przemsza Klucze
29.04.2015
17:30
Michałowianka Michałowice
1:1
Zieleńczanka Zielonki
29.04.2015
17:30
Leśnik Gorenice
1:1
Trzy Korony Żarnowiec
29.04.2015
17:30
Bronowianka Kraków
0:0
Clepardia Kraków
29.04.2015
17:30
Grębałowianka Kraków
8:2
KS Olkusz
30.04.2015
17:30

16. kolejka 11.04.2015

Słomniczanka Słomniki
0:1
Bronowianka Kraków
11.04.2015
16:30
Clepardia Kraków
1:0
Leśnik Gorenice
11.04.2015
16:30
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Grębałowianka Kraków
11.04.2015
16:30
KS Olkusz
0:3
Michałowianka Michałowice
11.04.2015
16:30
Zieleńczanka Zielonki
1:3
Wieczysta Kraków
11.04.2015
16:30
Przemsza Klucze
1:2
Piliczanka Pilica
11.04.2015
16:30
Prądniczanka Kraków
0:1
TS Węgrzce
12.04.2015
16:30

17. kolejka 18.04.2015

Prądniczanka Kraków
3:1
Słomniczanka Słomniki
18.04.2015
17:00
TS Węgrzce
1:0
Przemsza Klucze
18.04.2015
17:00
Piliczanka Pilica
0:0
Zieleńczanka Zielonki
18.04.2015
17:00
Wieczysta Kraków
0:0
KS Olkusz
18.04.2015
16:30
Grębałowianka Kraków
1:1
Clepardia Kraków
18.04.2015
17:00
Michałowianka Michałowice
5:0
Trzy Korony Żarnowiec
18.04.2015
17:00
Leśnik Gorenice
2:1
Bronowianka Kraków
19.04.2015
13:00

18. kolejka 25.04.2015

Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Wieczysta Kraków
 
 
Słomniczanka Słomniki
1:4
Leśnik Gorenice
25.04.2015
17:00
Bronowianka Kraków
0:2
Grębałowianka Kraków
25.04.2015
17:00
Clepardia Kraków
1:2
Michałowianka Michałowice
25.04.2015
17:00
KS Olkusz
1:3
Piliczanka Pilica
25.04.2015
17:00
Zieleńczanka Zielonki
1:3
TS Węgrzce
25.04.2015
17:00
Przemsza Klucze
0:1
Prądniczanka Kraków
25.04.2015
17:00

19. kolejka 02.05.2015

Przemsza Klucze
2:1
Słomniczanka Słomniki
02.05.2015
17:00
TS Węgrzce
4:0
KS Olkusz
02.05.2015
17:00
Michałowianka Michałowice
5:1
Bronowianka Kraków
02.05.2015
17:00
Piliczanka Pilica
2:1
Trzy Korony Żarnowiec
02.05.2015
17:00
Leśnik Gorenice
2:0
Grębałowianka Kraków
03.05.2015
17:00
Prądniczanka Kraków
2:0
Zieleńczanka Zielonki
03.05.2015
17:00
Wieczysta Kraków
2:6
Clepardia Kraków
06.05.2015
17:30

20. kolejka 09.05.2015

Trzy Korony Żarnowiec
1:1
TS Węgrzce
 
 
Bronowianka Kraków
4:0
Wieczysta Kraków
09.05.2015
17:30
Clepardia Kraków
4:1
Piliczanka Pilica
09.05.2015
17:30
KS Olkusz
0:3
Prądniczanka Kraków
09.05.2015
17:30
Zieleńczanka Zielonki
2:4
Przemsza Klucze
09.05.2015
17:30
Słomniczanka Słomniki
0:5
Grębałowianka Kraków
10.05.2015
17:30
Leśnik Gorenice
0:6
Michałowianka Michałowice
10.05.2015
13:00

21. kolejka 16.05.2015

Zieleńczanka Zielonki
3:1
Słomniczanka Słomniki
16.05.2015
17:30
Przemsza Klucze
2:0
KS Olkusz
16.05.2015
17:30
Prądniczanka Kraków
2:3
Trzy Korony Żarnowiec
16.05.2015
17:30
TS Węgrzce
1:1
Clepardia Kraków
16.05.2015
17:00
Piliczanka Pilica
1:1
Bronowianka Kraków
16.05.2015
17:30
Wieczysta Kraków
0:3
Leśnik Gorenice
16.05.2015
17:00
Michałowianka Michałowice
1:2
Grębałowianka Kraków
16.05.2015
17:00

22. kolejka 23.05.2015

Słomniczanka Słomniki
1:5
Michałowianka Michałowice
23.05.2015
18:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Wieczysta Kraków
23.05.2015
18:00
Bronowianka Kraków
1:6
TS Węgrzce
23.05.2015
17:00
Clepardia Kraków
3:0
Prądniczanka Kraków
23.05.2015
18:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:3
Przemsza Klucze
23.05.2015
17:00
KS Olkusz
5:1
Zieleńczanka Zielonki
23.05.2015
18:00
Leśnik Gorenice
1:2
Piliczanka Pilica
24.05.2015
13:00

23. kolejka 30.05.2015

KS Olkusz
5:2
Słomniczanka Słomniki
30.05.2015
18:00
Przemsza Klucze
2:1
Clepardia Kraków
30.05.2015
18:00
Prądniczanka Kraków
1:3
Bronowianka Kraków
30.05.2015
18:00
TS Węgrzce
5:1
Leśnik Gorenice
30.05.2015
17:00
Piliczanka Pilica
2:2
Grębałowianka Kraków
30.05.2015
18:00
Wieczysta Kraków
1:5
Michałowianka Michałowice
30.05.2015
18:00
Zieleńczanka Zielonki
4:2
Trzy Korony Żarnowiec
30.05.2015
18:00

24. kolejka 06.06.2015

Trzy Korony Żarnowiec
0:1
KS Olkusz
 
 
Słomniczanka Słomniki
0:1
Wieczysta Kraków
06.06.2015
18:00
Michałowianka Michałowice
3:1
Piliczanka Pilica
06.06.2015
18:00
Grębałowianka Kraków
1:5
TS Węgrzce
06.06.2015
18:00
Bronowianka Kraków
0:1
Przemsza Klucze
06.06.2015
17:00
Clepardia Kraków
0:1
Zieleńczanka Zielonki
06.06.2015
18:00
Leśnik Gorenice
0:6
Prądniczanka Kraków
07.06.2015
13:00

25. kolejka 13.06.2015

Trzy Korony Żarnowiec
3:0
Słomniczanka Słomniki
 
 
KS Olkusz
2:2
Clepardia Kraków
13.06.2015
18:00
Zieleńczanka Zielonki
3:0
Bronowianka Kraków
13.06.2015
18:00
Przemsza Klucze
1:3
Leśnik Gorenice
13.06.2015
18:00
Prądniczanka Kraków
0:0
Grębałowianka Kraków
13.06.2015
18:00
TS Węgrzce
2:3
Michałowianka Michałowice
13.06.2015
17:00
Piliczanka Pilica
1:1
Wieczysta Kraków
14.06.2015
18:00

26. kolejka 20.06.2015

Słomniczanka Słomniki
4:1
Piliczanka Pilica
20.06.2015
17:00
Wieczysta Kraków
1:5
TS Węgrzce
20.06.2015
17:00
Michałowianka Michałowice
4:2
Prądniczanka Kraków
20.06.2015
17:00
Grębałowianka Kraków
1:2
Przemsza Klucze
20.06.2015
17:00
Leśnik Gorenice
3:1
Zieleńczanka Zielonki
20.06.2015
17:00
Bronowianka Kraków
0:5
KS Olkusz
20.06.2015
17:00
Clepardia Kraków
2:0
Trzy Korony Żarnowiec
20.06.2015
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 20.06.2015

20.06.2015
17:00
Słomniczanka Słomniki
4:1
Piliczanka Pilica
20.06.2015
17:00
Wieczysta Kraków
1:5
TS Węgrzce
20.06.2015
17:00
Michałowianka Michałowice
4:2
Prądniczanka Kraków
20.06.2015
17:00
Grębałowianka Kraków
1:2
Przemsza Klucze
20.06.2015
17:00
Leśnik Gorenice
3:1
Zieleńczanka Zielonki
20.06.2015
17:00
Bronowianka Kraków
0:5
KS Olkusz
20.06.2015
17:00
Clepardia Kraków
2:0
Trzy Korony Żarnowiec

26. kolejka 20.06.2015

20.06.2015
17:00
Słomniczanka Słomniki
4:1
Piliczanka Pilica
20.06.2015
17:00
Wieczysta Kraków
1:5
TS Węgrzce
20.06.2015
17:00
Michałowianka Michałowice
4:2
Prądniczanka Kraków
20.06.2015
17:00
Grębałowianka Kraków
1:2
Przemsza Klucze
20.06.2015
17:00
Leśnik Gorenice
3:1
Zieleńczanka Zielonki
20.06.2015
17:00
Bronowianka Kraków
0:5
KS Olkusz
20.06.2015
17:00
Clepardia Kraków
2:0
Trzy Korony Żarnowiec

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
11.04.2021
12:40
Arka Gdynia
1:1
Odra Opole
11.04.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
13:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Korona II Kielce
1:0
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
4:2
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
3:2
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
0:2
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Sośnica Gliwice
4:3
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny