facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga małopolska (Kraków-Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 09.08.2014

Niwa Nowa Wieś
2:1
Karpaty Siepraw
09.08.2014
16:00
Iskra Klecza Dolna
3:0
Wiślanka Grabie
09.08.2014
17:00
Jutrzenka Giebułtów
2:1
Halniak Maków Podhalański
09.08.2014
17:00
Górnik Libiąż
0:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
09.08.2014
17:00
Świt Krzeszowice
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
09.08.2014
17:00
Wiślanie Jaśkowice
4:2
Proszowianka Proszowice
09.08.2014
17:00
Cracovia II Kraków
9:0
Garbarz Zembrzyce
09.08.2014
11:00
Spójnia Osiek
1:5
Jałowiec Stryszawa
09.08.2014
17:00

2. kolejka 16.08.2014

Spójnia Osiek
0:1
Garbarz Zembrzyce
15.08.2014
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
6:1
Wiślanie Jaśkowice
15.08.2014
12:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
Górnik Libiąż
16.08.2014
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:0
Iskra Klecza Dolna
16.08.2014
16:00
Karpaty Siepraw
1:1
Jałowiec Stryszawa
17.08.2014
17:00
Proszowianka Proszowice
0:5
Cracovia II Kraków
17.08.2014
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:0
Świt Krzeszowice
17.08.2014
17:00
Wiślanka Grabie
2:1
Jutrzenka Giebułtów
17.08.2014
17:30

3. kolejka 23.08.2014

Iskra Klecza Dolna
1:1
Karpaty Siepraw
23.08.2014
15:00
Jutrzenka Giebułtów
0:1
Niwa Nowa Wieś
23.08.2014
17:00
Górnik Libiąż
0:1
Wiślanka Grabie
23.08.2014
17:00
Świt Krzeszowice
3:1
Halniak Maków Podhalański
23.08.2014
17:00
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.08.2014
17:00
Spójnia Osiek
2:0
Proszowianka Proszowice
23.08.2014
17:00
Cracovia II Kraków
4:2
Orzeł Piaski Wielkie
24.08.2014
11:00
Jałowiec Stryszawa
0:0
Garbarz Zembrzyce
24.08.2014
17:00

4. kolejka 27.08.2014

Karpaty Siepraw
2:2
Garbarz Zembrzyce
27.08.2014
17:00
Proszowianka Proszowice
3:2
Jałowiec Stryszawa
27.08.2014
17:00
Halniak Maków Podhalański
4:1
Wiślanie Jaśkowice
27.08.2014
17:00
Wiślanka Grabie
2:1
Świt Krzeszowice
27.08.2014
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:3
Górnik Libiąż
27.08.2014
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
Spójnia Osiek
10.09.2014
16:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:1
Cracovia II Kraków
10.09.2014
16:30
Iskra Klecza Dolna
0:0
Jutrzenka Giebułtów
10.09.2014
16:30

5. kolejka 30.08.2014

Jutrzenka Giebułtów
2:0
Karpaty Siepraw
30.08.2014
17:00
Górnik Libiąż
3:0 v.o.
Iskra Klecza Dolna
30.08.2014
17:00
występ nie wpisanego do protokołu zawodnika w drużynie Iskry, na boisku 0:1
Świt Krzeszowice
0:1
Niwa Nowa Wieś
30.08.2014
17:00
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Wiślanka Grabie
30.08.2014
17:00
Cracovia II Kraków
0:0
Halniak Maków Podhalański
30.08.2014
11:00
Spójnia Osiek
2:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
30.08.2014
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Proszowianka Proszowice
30.08.2014
11:00
Jałowiec Stryszawa
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
31.08.2014
17:00

6. kolejka 06.09.2014

Karpaty Siepraw
2:7
Proszowianka Proszowice
06.09.2014
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
4:1
Garbarz Zembrzyce
06.09.2014
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:2
Jałowiec Stryszawa
06.09.2014
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:0
Spójnia Osiek
06.09.2014
11:00
Niwa Nowa Wieś
1:0
Wiślanie Jaśkowice
06.09.2014
11:00
Iskra Klecza Dolna
1:1
Świt Krzeszowice
06.09.2014
17:00
Jutrzenka Giebułtów
0:0
Górnik Libiąż
06.09.2014
16:30
Wiślanka Grabie
0:3
Cracovia II Kraków
07.09.2014
16:00

7. kolejka 13.09.2014

Górnik Libiąż
2:4
Karpaty Siepraw
12.09.2014
16:30
Świt Krzeszowice
2:2
Jutrzenka Giebułtów
13.09.2014
16:00
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Iskra Klecza Dolna
13.09.2014
16:00
Spójnia Osiek
1:1
Wiślanka Grabie
13.09.2014
16:00
Garbarz Zembrzyce
1:5
Kalwarianka Kalwaria Z.
13.09.2014
11:00
Cracovia II Kraków
7:0
Niwa Nowa Wieś
14.09.2014
11:00
Jałowiec Stryszawa
1:1
Halniak Maków Podhalański
14.09.2014
16:00
Proszowianka Proszowice
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
14.09.2014
16:00

8. kolejka 20.09.2014

Karpaty Siepraw
0:4
Orzeł Piaski Wielkie
20.09.2014
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:0
Proszowianka Proszowice
20.09.2014
16:00
Halniak Maków Podhalański
0:0
Garbarz Zembrzyce
20.09.2014
16:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Spójnia Osiek
20.09.2014
16:00
Iskra Klecza Dolna
1:3
Cracovia II Kraków
20.09.2014
11:00
Jutrzenka Giebułtów
0:1
Wiślanie Jaśkowice
20.09.2014
16:00
Górnik Libiąż
1:2
Świt Krzeszowice
20.09.2014
16:00
Wiślanka Grabie
2:2
Jałowiec Stryszawa
21.09.2014
16:00

9. kolejka 27.09.2014

Świt Krzeszowice
2:0
Karpaty Siepraw
27.09.2014
11:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Górnik Libiąż
27.09.2014
15:00
Spójnia Osiek
3:1
Iskra Klecza Dolna
27.09.2014
16:00
Garbarz Zembrzyce
0:4
Wiślanka Grabie
27.09.2014
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
27.09.2014
16:00
Cracovia II Kraków
1:0
Jutrzenka Giebułtów
28.09.2014
11:00
Jałowiec Stryszawa
0:1
Niwa Nowa Wieś
28.09.2014
16:00
Proszowianka Proszowice
1:0
Halniak Maków Podhalański
28.09.2014
16:00

10. kolejka 04.10.2014

Karpaty Siepraw
0:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
04.10.2014
16:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
04.10.2014
16:00
Wiślanka Grabie
1:1
Proszowianka Proszowice
04.10.2014
11:00
Niwa Nowa Wieś
0:2
Garbarz Zembrzyce
04.10.2014
16:00
Iskra Klecza Dolna
2:1
Jałowiec Stryszawa
04.10.2014
16:00
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Spójnia Osiek
04.10.2014
16:00
Świt Krzeszowice
1:4
Wiślanie Jaśkowice
04.10.2014
15:30
Górnik Libiąż
2:4
Cracovia II Kraków
05.10.2014
16:00

11. kolejka 11.10.2014

Wiślanie Jaśkowice
1:4
Karpaty Siepraw
11.10.2014
15:00
Cracovia II Kraków
4:0
Świt Krzeszowice
11.10.2014
11:00
Spójnia Osiek
2:0
Górnik Libiąż
11.10.2014
15:00
Garbarz Zembrzyce
0:0
Iskra Klecza Dolna
11.10.2014
11:00
Proszowianka Proszowice
4:1
Niwa Nowa Wieś
11.10.2014
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:0
Halniak Maków Podhalański
11.10.2014
15:30
Jałowiec Stryszawa
1:1
Jutrzenka Giebułtów
12.10.2014
15:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Wiślanka Grabie
12.10.2014
12:00

12. kolejka 18.10.2014

Niwa Nowa Wieś
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
18.10.2014
15:30
Iskra Klecza Dolna
3:1
Proszowianka Proszowice
18.10.2014
15:00
Jutrzenka Giebułtów
2:1
Garbarz Zembrzyce
18.10.2014
15:00
Górnik Libiąż
2:2
Jałowiec Stryszawa
18.10.2014
15:00
Świt Krzeszowice
1:1
Spójnia Osiek
18.10.2014
15:30
Wiślanie Jaśkowice
0:2
Cracovia II Kraków
18.10.2014
15:00
Karpaty Siepraw
2:3
Halniak Maków Podhalański
19.10.2014
15:00
Wiślanka Grabie
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.10.2014
15:00

13. kolejka 25.10.2014

Spójnia Osiek
2:0
Wiślanie Jaśkowice
25.10.2014
15:00
Świt Krzeszowice
2:3
Jałowiec Stryszawa
25.10.2014
11:00
Garbarz Zembrzyce
2:0
Górnik Libiąż
25.10.2014
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:0
Niwa Nowa Wieś
25.10.2014
15:00
Halniak Maków Podhalański
1:1
Wiślanka Grabie
25.10.2014
15:00
Cracovia II Kraków
7:2
Karpaty Siepraw
26.10.2014
11:00
Proszowianka Proszowice
2:3
Jutrzenka Giebułtów
26.10.2014
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Iskra Klecza Dolna
26.10.2014
12:00

14. kolejka 01.11.2014

Karpaty Siepraw
3:2
Wiślanka Grabie
02.11.2014
14:00
Niwa Nowa Wieś
0:0
Halniak Maków Podhalański
02.11.2014
14:00
Iskra Klecza Dolna
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
02.11.2014
14:00
Jutrzenka Giebułtów
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
02.11.2014
14:00
Górnik Libiąż
0:4
Proszowianka Proszowice
02.11.2014
14:00
Świt Krzeszowice
4:2
Garbarz Zembrzyce
02.11.2014
14:00
Wiślanie Jaśkowice
3:1
Jałowiec Stryszawa
02.11.2014
14:00
Cracovia II Kraków
4:1
Spójnia Osiek
02.11.2014
14:00

15. kolejka 08.11.2014

Spójnia Osiek
1:0
Karpaty Siepraw
08.11.2014
13:30
Garbarz Zembrzyce
0:0
Wiślanie Jaśkowice
08.11.2014
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:0
Jutrzenka Giebułtów
08.11.2014
13:30
Halniak Maków Podhalański
1:1
Iskra Klecza Dolna
08.11.2014
13:30
Jałowiec Stryszawa
0:4
Cracovia II Kraków
09.11.2014
13:30
Proszowianka Proszowice
4:0
Świt Krzeszowice
09.11.2014
13:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:0 v.o.
Górnik Libiąż
09.11.2014
12:00
goście zrezygnowali z gry
Wiślanka Grabie
1:1
Niwa Nowa Wieś
09.11.2014
13:30

16. kolejka 15.04.2015

Karpaty Siepraw
0:2
Niwa Nowa Wieś
15.04.2015
17:00
Wiślanka Grabie
1:0
Iskra Klecza Dolna
15.04.2015
17:00
Halniak Maków Podhalański
2:0
Jutrzenka Giebułtów
15.04.2015
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:0
Górnik Libiąż
15.04.2015
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:0
Świt Krzeszowice
15.04.2015
17:00
Proszowianka Proszowice
4:2
Wiślanie Jaśkowice
15.04.2015
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Cracovia II Kraków
15.04.2015
17:00
Jałowiec Stryszawa
3:0
Spójnia Osiek
15.04.2015
17:00

17. kolejka 21.03.2015

Garbarz Zembrzyce
2:1
Spójnia Osiek
21.03.2015
15:00
Wiślanie Jaśkowice
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
21.03.2015
15:00
Górnik Libiąż
3:2
Halniak Maków Podhalański
21.03.2015
15:00
Iskra Klecza Dolna
1:1
Niwa Nowa Wieś
21.03.2015
15:00
Jałowiec Stryszawa
1:1
Karpaty Siepraw
21.03.2015
15:00
Świt Krzeszowice
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
21.03.2015
15:00
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Wiślanka Grabie
21.03.2015
15:00
Cracovia II Kraków
4:4
Proszowianka Proszowice
22.03.2015
11:00

18. kolejka 28.03.2015

Karpaty Siepraw
1:1
Iskra Klecza Dolna
28.03.2015
15:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Jutrzenka Giebułtów
28.03.2015
15:30
Halniak Maków Podhalański
5:0
Świt Krzeszowice
28.03.2015
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:1
Wiślanie Jaśkowice
28.03.2015
15:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
Cracovia II Kraków
28.03.2015
15:30
Garbarz Zembrzyce
2:1
Jałowiec Stryszawa
28.03.2015
15:00
Wiślanka Grabie
1:2
Górnik Libiąż
29.03.2015
14:00
Proszowianka Proszowice
0:1
Spójnia Osiek
29.03.2015
16:30

19. kolejka 04.04.2015

Garbarz Zembrzyce
3:0
Karpaty Siepraw
04.04.2015
11:00
Cracovia II Kraków
4:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
04.04.2015
11:00
Jałowiec Stryszawa
0:3 v.o.
Proszowianka Proszowice
29.04.2015
17:30
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Jałowca, na boisku 2:2
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Halniak Maków Podhalański
29.04.2015
17:30
Świt Krzeszowice
0:2
Wiślanka Grabie
29.04.2015
17:30
Górnik Libiąż
1:1
Niwa Nowa Wieś
29.04.2015
17:30
Spójnia Osiek
2:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.04.2015
17:30
Jutrzenka Giebułtów
3:1
Iskra Klecza Dolna
29.04.2015
17:30

20. kolejka 11.04.2015

Karpaty Siepraw
0:0
Jutrzenka Giebułtów
11.04.2015
16:30
Iskra Klecza Dolna
0:3
Górnik Libiąż
11.04.2015
16:30
Niwa Nowa Wieś
0:0
Świt Krzeszowice
11.04.2015
16:00
Halniak Maków Podhalański
2:5
Cracovia II Kraków
11.04.2015
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:0
Spójnia Osiek
11.04.2015
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:0
Jałowiec Stryszawa
11.04.2015
16:30
Wiślanka Grabie
2:1
Wiślanie Jaśkowice
12.04.2015
14:00
Proszowianka Proszowice
0:1
Garbarz Zembrzyce
12.04.2015
16:30

21. kolejka 18.04.2015

Garbarz Zembrzyce
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2015
16:00
Jałowiec Stryszawa
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
18.04.2015
16:00
Spójnia Osiek
4:2
Halniak Maków Podhalański
18.04.2015
16:00
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Niwa Nowa Wieś
18.04.2015
16:00
Świt Krzeszowice
0:0
Iskra Klecza Dolna
18.04.2015
16:00
Górnik Libiąż
1:0
Jutrzenka Giebułtów
18.04.2015
16:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Karpaty Siepraw
19.04.2015
17:00
Cracovia II Kraków
7:0
Wiślanka Grabie
19.04.2015
11:00

22. kolejka 25.04.2015

Karpaty Siepraw
1:0
Górnik Libiąż
25.04.2015
17:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Świt Krzeszowice
25.04.2015
17:00
Iskra Klecza Dolna
3:1
Wiślanie Jaśkowice
25.04.2015
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Garbarz Zembrzyce
25.04.2015
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:1
Cracovia II Kraków
25.04.2015
16:00
Halniak Maków Podhalański
3:0
Jałowiec Stryszawa
25.04.2015
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
Proszowianka Proszowice
25.04.2015
17:00
Wiślanka Grabie
7:2
Spójnia Osiek
26.04.2015
17:00

23. kolejka 02.05.2015

Orzeł Piaski Wielkie
3:1
Karpaty Siepraw
02.05.2015
17:00
Garbarz Zembrzyce
3:1
Halniak Maków Podhalański
02.05.2015
17:00
Cracovia II Kraków
4:0
Iskra Klecza Dolna
02.05.2015
11:00
Wiślanie Jaśkowice
1:3
Jutrzenka Giebułtów
02.05.2015
16:00
Świt Krzeszowice
2:1
Górnik Libiąż
02.05.2015
17:00
Jałowiec Stryszawa
1:3
Wiślanka Grabie
02.05.2015
17:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
03.05.2015
17:00
Spójnia Osiek
2:0
Niwa Nowa Wieś
03.05.2015
16:00

24. kolejka 09.05.2015

Karpaty Siepraw
5:2
Świt Krzeszowice
09.05.2015
17:30
Górnik Libiąż
3:2
Wiślanie Jaśkowice
09.05.2015
17:00
Iskra Klecza Dolna
3:2
Spójnia Osiek
09.05.2015
17:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:1
Orzeł Piaski Wielkie
09.05.2015
17:30
Jutrzenka Giebułtów
1:2
Cracovia II Kraków
09.05.2015
17:30
Niwa Nowa Wieś
1:2
Jałowiec Stryszawa
09.05.2015
16:00
Halniak Maków Podhalański
1:3
Proszowianka Proszowice
09.05.2015
17:00
Wiślanka Grabie
5:0
Garbarz Zembrzyce
10.05.2015
17:00

25. kolejka 16.05.2015

Kalwarianka Kalwaria Z.
3:1
Karpaty Siepraw
16.05.2015
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
6:0
Halniak Maków Podhalański
16.05.2015
17:30
Garbarz Zembrzyce
0:0
Niwa Nowa Wieś
16.05.2015
17:00
Jałowiec Stryszawa
0:2
Iskra Klecza Dolna
16.05.2015
17:00
Spójnia Osiek
1:2
Jutrzenka Giebułtów
16.05.2015
17:00
Wiślanie Jaśkowice
2:3
Świt Krzeszowice
16.05.2015
16:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Wiślanka Grabie
17.05.2015
17:30
Cracovia II Kraków
1:1
Górnik Libiąż
17.05.2015
11:00

26. kolejka 23.05.2015

Karpaty Siepraw
1:6
Wiślanie Jaśkowice
23.05.2015
18:00
Świt Krzeszowice
0:4
Cracovia II Kraków
23.05.2015
17:00
Górnik Libiąż
2:1
Spójnia Osiek
23.05.2015
18:00
Iskra Klecza Dolna
0:2
Garbarz Zembrzyce
23.05.2015
18:00
Niwa Nowa Wieś
2:2
Proszowianka Proszowice
23.05.2015
16:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.05.2015
18:00
Jutrzenka Giebułtów
2:2
Jałowiec Stryszawa
23.05.2015
18:00
Wiślanka Grabie
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
24.05.2015
17:00

27. kolejka 30.05.2015

Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Niwa Nowa Wieś
30.05.2015
17:30
Garbarz Zembrzyce
0:3
Jutrzenka Giebułtów
30.05.2015
17:00
Jałowiec Stryszawa
0:5
Górnik Libiąż
30.05.2015
17:00
Spójnia Osiek
2:0
Świt Krzeszowice
30.05.2015
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:1
Karpaty Siepraw
30.05.2015
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:0
Wiślanka Grabie
30.05.2015
17:30
Proszowianka Proszowice
0:0
Iskra Klecza Dolna
31.05.2015
17:30
Cracovia II Kraków
3:2
Wiślanie Jaśkowice
31.05.2015
11:00

28. kolejka 06.06.2015

Wiślanie Jaśkowice
6:3
Spójnia Osiek
06.06.2015
17:00
Jałowiec Stryszawa
5:1
Świt Krzeszowice
06.06.2015
17:00
Górnik Libiąż
3:0
Garbarz Zembrzyce
06.06.2015
18:00
Niwa Nowa Wieś
0:5
Kalwarianka Kalwaria Z.
06.06.2015
16:00
Karpaty Siepraw
1:3
Cracovia II Kraków
06.06.2015
11:00
Jutrzenka Giebułtów
3:0
Proszowianka Proszowice
06.06.2015
18:00
Wiślanka Grabie
2:0
Halniak Maków Podhalański
07.06.2015
17:00
Iskra Klecza Dolna
4:4
Orzeł Piaski Wielkie
07.06.2015
18:00

29. kolejka 13.06.2015

Halniak Maków Podhalański
0:0
Niwa Nowa Wieś
13.06.2015
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:0
Iskra Klecza Dolna
13.06.2015
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
Jutrzenka Giebułtów
13.06.2015
17:30
Garbarz Zembrzyce
4:2
Świt Krzeszowice
13.06.2015
18:00
Jałowiec Stryszawa
1:4
Wiślanie Jaśkowice
13.06.2015
17:00
Spójnia Osiek
1:2
Cracovia II Kraków
13.06.2015
18:00
Wiślanka Grabie
4:2
Karpaty Siepraw
14.06.2015
17:00
Proszowianka Proszowice
4:2
Górnik Libiąż
14.06.2015
17:30

30. kolejka 20.06.2015

Wiślanie Jaśkowice
6:0
Garbarz Zembrzyce
17.06.2015
17:00
Karpaty Siepraw
0:0
Spójnia Osiek
20.06.2015
17:00
Jutrzenka Giebułtów
3:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.06.2015
17:00
Iskra Klecza Dolna
1:5
Halniak Maków Podhalański
20.06.2015
17:00
Cracovia II Kraków
4:1
Jałowiec Stryszawa
20.06.2015
17:00
Świt Krzeszowice
2:9
Proszowianka Proszowice
20.06.2015
17:00
Górnik Libiąż
0:1
Orzeł Piaski Wielkie
20.06.2015
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:3
Wiślanka Grabie
20.06.2015
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 20.06.2015

17.06.2015
17:00
Wiślanie Jaśkowice
6:0
Garbarz Zembrzyce
20.06.2015
17:00
Karpaty Siepraw
0:0
Spójnia Osiek
20.06.2015
17:00
Jutrzenka Giebułtów
3:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.06.2015
17:00
Iskra Klecza Dolna
1:5
Halniak Maków Podhalański
20.06.2015
17:00
Cracovia II Kraków
4:1
Jałowiec Stryszawa
20.06.2015
17:00
Świt Krzeszowice
2:9
Proszowianka Proszowice
20.06.2015
17:00
Górnik Libiąż
0:1
Orzeł Piaski Wielkie
20.06.2015
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:3
Wiślanka Grabie

30. kolejka 20.06.2015

17.06.2015
17:00
Wiślanie Jaśkowice
6:0
Garbarz Zembrzyce
20.06.2015
17:00
Karpaty Siepraw
0:0
Spójnia Osiek
20.06.2015
17:00
Jutrzenka Giebułtów
3:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.06.2015
17:00
Iskra Klecza Dolna
1:5
Halniak Maków Podhalański
20.06.2015
17:00
Cracovia II Kraków
4:1
Jałowiec Stryszawa
20.06.2015
17:00
Świt Krzeszowice
2:9
Proszowianka Proszowice
20.06.2015
17:00
Górnik Libiąż
0:1
Orzeł Piaski Wielkie
20.06.2015
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:3
Wiślanka Grabie

Wiadomości ligowe


II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

BSF Busko Zdrój
1:9
AZS UEK Kraków
21.01.2021
19:30
Spartak Wielkanoc
:
Błyskawica Wyciąże
23.01.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Patroni Nowy Targ
23.01.2021
18:00
Sparta Spytkowice
:
BSF Busko Zdrój
23.01.2021
 

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.01.2021
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
24.01.2021
18:00
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
24.01.2021
16:30

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
22.01.2021
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wanda Kraków
22.01.2021
19:30
Wieczysta Kraków
:
Hutnik Kraków
22.01.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Grębałowianka Kraków
22.01.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Strzelcy
22.01.2021
21:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
22.01.2021
21:30