facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga małopolsko-świętokrzyska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 09.08.2014

Poprad Muszyna
1:0
Wierna Małogoszcz
09.08.2014
15:00
Czarni Połaniec
1:2
Łysica Bodzentyn
09.08.2014
12:00
Hutnik Kraków
0:0
Poroniec Poronin
09.08.2014
18:00
MKS Trzebinia
0:2
Wisła II Kraków
09.08.2014
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Soła Oświęcim
09.08.2014
17:00
Partyzant
2:0
Beskid Andrychów
09.08.2014
17:00
Korona II Kielce
2:1
Garbarnia Kraków
09.08.2014
17:00
Wisła Sandomierz
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
09.08.2014
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
1:0
Unia Tarnów
10.08.2014
17:00

2. kolejka 13.08.2014

Wierna Małogoszcz
1:2
Unia Tarnów
13.08.2014
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Granat Skarżysko Kamienna
13.08.2014
17:00
Beskid Andrychów
2:2
Korona II Kielce
13.08.2014
17:00
Soła Oświęcim
3:1
Partyzant
13.08.2014
17:00
Wisła II Kraków
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
13.08.2014
17:00
MKS Trzebinia
0:1
Poroniec Poronin
13.08.2014
17:00
Łysica Bodzentyn
0:1
Hutnik Kraków
13.08.2014
17:00
Poprad Muszyna
1:0
Czarni Połaniec
13.08.2014
17:00
Garbarnia Kraków
0:5
Wisła Sandomierz
24.09.2014
16:00

3. kolejka 16.08.2014

Czarni Połaniec
0:0
Wierna Małogoszcz
16.08.2014
17:00
MKS Trzebinia
3:0
Łysica Bodzentyn
16.08.2014
17:00
Korona II Kielce
0:2
Soła Oświęcim
16.08.2014
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Unia Tarnów
16.08.2014
17:00
Hutnik Kraków
1:1
Poprad Muszyna
17.08.2014
17:30
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Poroniec Poronin
17.08.2014
17:00
Partyzant
2:4
Wisła II Kraków
17.08.2014
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Beskid Andrychów
17.08.2014
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
2:1
Garbarnia Kraków
17.08.2014
17:00

4. kolejka 23.08.2014

Garbarnia Kraków
1:1
Unia Tarnów
23.08.2014
11:00
Beskid Andrychów
1:3
Granat Skarżysko Kamienna
23.08.2014
17:00
Soła Oświęcim
3:1
Wisła Sandomierz
23.08.2014
17:00
Wisła II Kraków
3:0
Korona II Kielce
23.08.2014
17:00
Poprad Muszyna
1:1
MKS Trzebinia
23.08.2014
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
4:0
Wierna Małogoszcz
23.08.2014
17:00
Łysica Bodzentyn
2:3
Wolania Wola Rzędzińska
24.08.2014
16:00
Poroniec Poronin
3:0
Partyzant
10.09.2014
16:00
Czarni Połaniec
1:1
Hutnik Kraków
24.09.2014
16:00

5. kolejka 27.08.2014

MKS Trzebinia
1:2
Czarni Połaniec
27.08.2014
17:30
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Poprad Muszyna
27.08.2014
17:30
Partyzant
0:0
Łysica Bodzentyn
27.08.2014
17:00
Korona II Kielce
1:3
Poroniec Poronin
27.08.2014
17:00
Wisła Sandomierz
2:0
Wisła II Kraków
27.08.2014
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
1:0
Soła Oświęcim
27.08.2014
17:00
Unia Tarnów
2:3
Beskid Andrychów
27.08.2014
17:30
KSZO Ostrowiec Św.
2:1
Garbarnia Kraków
27.08.2014
17:00
Wierna Małogoszcz
1:1
Hutnik Kraków
27.08.2014
17:30

6. kolejka 30.08.2014

Beskid Andrychów
1:0
KSZO Ostrowiec Św.
30.08.2014
17:00
Łysica Bodzentyn
2:1
Korona II Kielce
30.08.2014
17:00
Poprad Muszyna
2:2
Partyzant
30.08.2014
16:00
Czarni Połaniec
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
30.08.2014
17:00
Wierna Małogoszcz
1:1
Garbarnia Kraków
31.08.2014
17:00
Soła Oświęcim
5:1
Unia Tarnów
31.08.2014
17:00
Poroniec Poronin
5:3
Wisła Sandomierz
31.08.2014
17:00
Hutnik Kraków
1:1
MKS Trzebinia
31.08.2014
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
1:0
Wisła II Kraków
31.08.2014
17:00

7. kolejka 06.09.2014

Garbarnia Kraków
2:0
Beskid Andrychów
05.09.2014
17:00
MKS Trzebinia
4:0
Wierna Małogoszcz
06.09.2014
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Hutnik Kraków
06.09.2014
16:30
Partyzant
0:1
Czarni Połaniec
06.09.2014
16:00
Korona II Kielce
0:0
Poprad Muszyna
06.09.2014
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:2
Soła Oświęcim
06.09.2014
16:00
Wisła Sandomierz
3:0
Łysica Bodzentyn
07.09.2014
16:00
Granat Skarżysko Kamienna
1:1
Poroniec Poronin
07.09.2014
16:00
Unia Tarnów
1:2
Wisła II Kraków
07.09.2014
16:00

8. kolejka 13.09.2014

Wierna Małogoszcz
0:1
Beskid Andrychów
13.09.2014
16:00
Wisła II Kraków
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
13.09.2014
16:00
Łysica Bodzentyn
0:0
Granat Skarżysko Kamienna
13.09.2014
11:00
Poprad Muszyna
0:4
Wisła Sandomierz
13.09.2014
16:00
Hutnik Kraków
4:0
Partyzant
13.09.2014
16:30
MKS Trzebinia
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
13.09.2014
16:00
Soła Oświęcim
0:2
Garbarnia Kraków
14.09.2014
16:00
Poroniec Poronin
3:0
Unia Tarnów
14.09.2014
16:00
Czarni Połaniec
3:2
Korona II Kielce
14.09.2014
16:00

9. kolejka 20.09.2014

Partyzant
1:1
MKS Trzebinia
20.09.2014
16:00
Korona II Kielce
3:1
Hutnik Kraków
20.09.2014
16:00
Unia Tarnów
1:1
Łysica Bodzentyn
20.09.2014
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Poroniec Poronin
20.09.2014
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Wisła II Kraków
20.09.2014
11:00
Beskid Andrychów
0:4
Soła Oświęcim
20.09.2014
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Wierna Małogoszcz
21.09.2014
16:00
Wisła Sandomierz
2:1
Czarni Połaniec
21.09.2014
16:00
Granat Skarżysko Kamienna
1:1
Poprad Muszyna
21.09.2014
15:00

10. kolejka 27.09.2014

Czarni Połaniec
2:1
Granat Skarżysko Kamienna
17.09.2014
16:00
Wierna Małogoszcz
0:2
Soła Oświęcim
27.09.2014
11:00
Wisła II Kraków
4:1
Beskid Andrychów
27.09.2014
15:00
Poprad Muszyna
1:0
Unia Tarnów
27.09.2014
13:30
Hutnik Kraków
0:3
Wisła Sandomierz
27.09.2014
16:00
MKS Trzebinia
1:4
Korona II Kielce
27.09.2014
15:00
Poroniec Poronin
3:0
Garbarnia Kraków
28.09.2014
15:00
Łysica Bodzentyn
1:0
KSZO Ostrowiec Św.
28.09.2014
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Partyzant
28.09.2014
15:00

11. kolejka 04.10.2014

Granat Skarżysko Kamienna
3:1
Hutnik Kraków
04.10.2014
15:00
Unia Tarnów
0:2
Czarni Połaniec
04.10.2014
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Poprad Muszyna
04.10.2014
15:00
Garbarnia Kraków
0:0
Łysica Bodzentyn
04.10.2014
11:00
Beskid Andrychów
5:2
Poroniec Poronin
04.10.2014
11:00
Soła Oświęcim
2:1
Wisła II Kraków
04.10.2014
15:00
Partyzant
0:1
Wierna Małogoszcz
05.10.2014
15:00
Korona II Kielce
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
05.10.2014
15:00
Wisła Sandomierz
4:1
MKS Trzebinia
05.10.2014
15:00

12. kolejka 11.10.2014

Łysica Bodzentyn
2:0
Beskid Andrychów
08.10.2014
15:30
Poprad Muszyna
0:0
Garbarnia Kraków
11.10.2014
15:00
MKS Trzebinia
1:3
Granat Skarżysko Kamienna
11.10.2014
14:00
Partyzant
1:2
Korona II Kielce
11.10.2014
11:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Czarni Połaniec
11.10.2014
15:00
Wierna Małogoszcz
1:1
Wisła II Kraków
12.10.2014
15:00
Poroniec Poronin
4:2
Soła Oświęcim
12.10.2014
15:00
Hutnik Kraków
1:0
Unia Tarnów
12.10.2014
15:30
Wolania Wola Rzędzińska
0:1
Wisła Sandomierz
12.10.2014
15:00

13. kolejka 18.10.2014

Korona II Kielce
4:1
Wierna Małogoszcz
18.10.2014
14:00
Granat Skarżysko Kamienna
5:0
Wolania Wola Rzędzińska
18.10.2014
13:00
Unia Tarnów
1:0
MKS Trzebinia
18.10.2014
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:2
Hutnik Kraków
18.10.2014
15:00
Garbarnia Kraków
1:0
Czarni Połaniec
18.10.2014
11:00
Beskid Andrychów
0:0
Poprad Muszyna
18.10.2014
15:00
Soła Oświęcim
2:1
Łysica Bodzentyn
18.10.2014
15:00
Wisła II Kraków
4:1
Poroniec Poronin
18.10.2014
14:00
Wisła Sandomierz
4:0
Partyzant
19.10.2014
14:00

14. kolejka 25.10.2014

Łysica Bodzentyn
3:1
Wisła II Kraków
25.10.2014
13:00
Poprad Muszyna
2:2
Soła Oświęcim
25.10.2014
13:00
Hutnik Kraków
1:4
Garbarnia Kraków
25.10.2014
15:00
MKS Trzebinia
0:3
KSZO Ostrowiec Św.
25.10.2014
13:00
Korona II Kielce
3:4
Wisła Sandomierz
25.10.2014
14:00
Beskid Andrychów
2:2
Czarni Połaniec
25.10.2014
14:00
Wierna Małogoszcz
0:3
Poroniec Poronin
26.10.2014
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Unia Tarnów
26.10.2014
13:00
Granat Skarżysko Kamienna
6:0
Partyzant
26.10.2014
14:00

15. kolejka 02.11.2014

Wisła II Kraków
1:1
Poprad Muszyna
31.10.2014
13:00
Wisła Sandomierz
2:1
Wierna Małogoszcz
02.11.2014
13:00
Granat Skarżysko Kamienna
3:1
Korona II Kielce
02.11.2014
13:00
Unia Tarnów
2:1
Partyzant
02.11.2014
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Wolania Wola Rzędzińska
02.11.2014
13:00
Garbarnia Kraków
2:0
MKS Trzebinia
02.11.2014
11:00
Soła Oświęcim
2:1
Czarni Połaniec
02.11.2014
13:00
Poroniec Poronin
1:1
Łysica Bodzentyn
02.11.2014
13:00
Beskid Andrychów
3:1
Hutnik Kraków
15.11.2014
13:00

16. kolejka 08.11.2014

Wierna Małogoszcz
0:4
Łysica Bodzentyn
08.11.2014
13:00
Poprad Muszyna
0:0
Poroniec Poronin
08.11.2014
13:00
Czarni Połaniec
3:3
Wisła II Kraków
08.11.2014
13:00
Hutnik Kraków
1:3
Soła Oświęcim
08.11.2014
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:3
Garbarnia Kraków
08.11.2014
13:00
Korona II Kielce
1:2
Unia Tarnów
08.11.2014
13:00
Wisła Sandomierz
1:0
Granat Skarżysko Kamienna
08.11.2014
13:00
MKS Trzebinia
0:1
Beskid Andrychów
22.11.2014
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Partyzant
22.11.2014
12:00

17. kolejka 11.11.2014

Granat Skarżysko Kamienna
1:0
Wierna Małogoszcz
11.11.2014
12:00
Unia Tarnów
2:2
Wisła Sandomierz
11.11.2014
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Korona II Kielce
11.11.2014
14:00
Garbarnia Kraków
6:1
Partyzant
11.11.2014
11:00
Beskid Andrychów
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
11.11.2014
12:00
Soła Oświęcim
1:0
MKS Trzebinia
11.11.2014
12:00
Wisła II Kraków
2:1
Hutnik Kraków
11.11.2014
12:00
Poroniec Poronin
1:1
Czarni Połaniec
11.11.2014
12:00
Łysica Bodzentyn
0:0
Poprad Muszyna
11.11.2014
13:30

18. kolejka 14.03.2015

Wisła II Kraków
0:0
MKS Trzebinia
14.03.2015
15:00
Soła Oświęcim
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
14.03.2015
15:00
Beskid Andrychów
3:0
Partyzant
14.03.2015
15:00
Garbarnia Kraków
2:1
Korona II Kielce
14.03.2015
11:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:3
Wisła Sandomierz
14.03.2015
15:00
Unia Tarnów
1:0
Granat Skarżysko Kamienna
14.03.2015
15:00
Wierna Małogoszcz
2:0
Poprad Muszyna
15.03.2015
15:00
Łysica Bodzentyn
2:1
Czarni Połaniec
15.03.2015
15:00
Poroniec Poronin
1:0
Hutnik Kraków
15.03.2015
15:00

19. kolejka 21.03.2015

Unia Tarnów
0:0
Wierna Małogoszcz
21.03.2015
13:00
Korona II Kielce
2:0
Beskid Andrychów
21.03.2015
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Wisła II Kraków
21.03.2015
15:00
Hutnik Kraków
1:0
Łysica Bodzentyn
21.03.2015
15:30
Czarni Połaniec
1:1
Poprad Muszyna
21.03.2015
13:00
Granat Skarżysko Kamienna
2:1
KSZO Ostrowiec Św.
22.03.2015
15:00
Partyzant
1:4
Soła Oświęcim
22.03.2015
15:00
Poroniec Poronin
2:1
MKS Trzebinia
22.03.2015
15:00
Wisła Sandomierz
0:0
Garbarnia Kraków
22.03.2015
15:00

20. kolejka 28.03.2015

Soła Oświęcim
2:0
Korona II Kielce
28.03.2015
15:00
Unia Tarnów
0:2
KSZO Ostrowiec Św.
28.03.2015
15:30
Poprad Muszyna
1:2
Hutnik Kraków
28.03.2015
15:00
Wisła II Kraków
3:0
Partyzant
28.03.2015
15:00
Beskid Andrychów
2:2
Wisła Sandomierz
28.03.2015
15:30
Garbarnia Kraków
2:2
Granat Skarżysko Kamienna
28.03.2015
11:00
Wierna Małogoszcz
2:2
Czarni Połaniec
29.03.2015
15:00
Łysica Bodzentyn
1:0
MKS Trzebinia
29.03.2015
15:00
Poroniec Poronin
1:2
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2015
15:00

21. kolejka 04.04.2015

Korona II Kielce
1:6
Wisła II Kraków
02.04.2015
16:00
Unia Tarnów
1:4
Garbarnia Kraków
04.04.2015
16:00
Granat Skarżysko Kamienna
3:1
Beskid Andrychów
04.04.2015
13:00
Wisła Sandomierz
2:1
Soła Oświęcim
04.04.2015
13:00
Wierna Małogoszcz
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
04.04.2015
13:00
Partyzant
1:0
Poroniec Poronin
04.04.2015
13:00
Hutnik Kraków
3:1
Czarni Połaniec
04.04.2015
15:00
MKS Trzebinia
2:0
Poprad Muszyna
22.04.2015
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:2
Łysica Bodzentyn
22.04.2015
17:00

22. kolejka 11.04.2015

Czarni Połaniec
1:0
MKS Trzebinia
11.04.2015
17:00
Poprad Muszyna
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
11.04.2015
16:00
Łysica Bodzentyn
1:0
Partyzant
11.04.2015
16:00
Wisła II Kraków
0:0
Wisła Sandomierz
11.04.2015
17:00
Soła Oświęcim
1:0
Granat Skarżysko Kamienna
11.04.2015
17:00
Beskid Andrychów
0:2
Unia Tarnów
11.04.2015
17:00
Garbarnia Kraków
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
11.04.2015
11:00
Hutnik Kraków
3:1
Wierna Małogoszcz
11.04.2015
17:00
Poroniec Poronin
2:0
Korona II Kielce
12.04.2015
15:00

23. kolejka 15.04.2015

KSZO Ostrowiec Św.
0:2
Beskid Andrychów
15.04.2015
17:00
Korona II Kielce
1:1
Łysica Bodzentyn
15.04.2015
16:00
Partyzant
3:2
Poprad Muszyna
15.04.2015
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Czarni Połaniec
15.04.2015
17:00
Garbarnia Kraków
2:0
Wierna Małogoszcz
15.04.2015
16:00
Unia Tarnów
0:1
Soła Oświęcim
15.04.2015
17:00
Wisła Sandomierz
1:3
Poroniec Poronin
15.04.2015
17:00
MKS Trzebinia
0:0
Hutnik Kraków
15.04.2015
17:00
Wisła II Kraków
2:1
Granat Skarżysko Kamienna
15.04.2015
17:00

24. kolejka 18.04.2015

Beskid Andrychów
1:2
Garbarnia Kraków
18.04.2015
17:00
Hutnik Kraków
4:1
Wolania Wola Rzędzińska
18.04.2015
17:00
Czarni Połaniec
4:1
Partyzant
18.04.2015
17:00
Poprad Muszyna
0:1
Korona II Kielce
18.04.2015
17:00
Wisła II Kraków
2:0
Unia Tarnów
18.04.2015
17:00
Wierna Małogoszcz
0:1
MKS Trzebinia
19.04.2015
17:00
Soła Oświęcim
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
19.04.2015
17:00
Łysica Bodzentyn
1:1
Wisła Sandomierz
19.04.2015
17:00
Poroniec Poronin
1:0
Granat Skarżysko Kamienna
19.04.2015
15:00

25. kolejka 25.04.2015

Beskid Andrychów
1:0
Wierna Małogoszcz
25.04.2015
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Wisła II Kraków
25.04.2015
17:00
Partyzant
0:0
Hutnik Kraków
25.04.2015
13:00
Garbarnia Kraków
2:0
Soła Oświęcim
25.04.2015
11:00
Unia Tarnów
1:1
Poroniec Poronin
25.04.2015
17:00
Korona II Kielce
2:2
Czarni Połaniec
25.04.2015
16:00
Granat Skarżysko Kamienna
0:1
Łysica Bodzentyn
26.04.2015
17:00
Wisła Sandomierz
3:0
Poprad Muszyna
26.04.2015
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:0
MKS Trzebinia
26.04.2015
17:00

26. kolejka 29.04.2015

Hutnik Kraków
0:2
Korona II Kielce
22.04.2015
17:00
MKS Trzebinia
0:0
Partyzant
29.04.2015
17:00
Łysica Bodzentyn
1:1
Unia Tarnów
29.04.2015
17:00
Poroniec Poronin
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
29.04.2015
17:00
Wisła II Kraków
1:1
Garbarnia Kraków
29.04.2015
17:00
Soła Oświęcim
2:0
Beskid Andrychów
29.04.2015
17:00
Wierna Małogoszcz
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
29.04.2015
17:00
Czarni Połaniec
0:2
Wisła Sandomierz
29.04.2015
17:00
Poprad Muszyna
0:3
Granat Skarżysko Kamienna
29.04.2015
17:00

27. kolejka 02.05.2015

Soła Oświęcim
6:0
Wierna Małogoszcz
02.05.2015
17:00
Beskid Andrychów
1:1
Wisła II Kraków
02.05.2015
17:00
Unia Tarnów
1:0
Poprad Muszyna
02.05.2015
17:00
Korona II Kielce
0:0
MKS Trzebinia
02.05.2015
16:00
Garbarnia Kraków
2:2
Poroniec Poronin
02.05.2015
11:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Łysica Bodzentyn
02.05.2015
17:00
Partyzant
3:1
Wolania Wola Rzędzińska
02.05.2015
16:30
Granat Skarżysko Kamienna
3:0
Czarni Połaniec
03.05.2015
17:00
Wisła Sandomierz
2:0
Hutnik Kraków
03.05.2015
17:00

28. kolejka 09.05.2015

Hutnik Kraków
0:0
Granat Skarżysko Kamienna
09.05.2015
17:00
Czarni Połaniec
3:0
Unia Tarnów
09.05.2015
17:00
Poprad Muszyna
2:3
KSZO Ostrowiec Św.
09.05.2015
17:00
Łysica Bodzentyn
1:1
Garbarnia Kraków
09.05.2015
17:00
Wisła II Kraków
1:4
Soła Oświęcim
09.05.2015
12:00
MKS Trzebinia
1:1
Wisła Sandomierz
09.05.2015
17:00
Poroniec Poronin
3:1
Beskid Andrychów
10.05.2015
15:00
Wierna Małogoszcz
2:2
Partyzant
10.05.2015
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:5
Korona II Kielce
10.05.2015
17:00

29. kolejka 16.05.2015

Beskid Andrychów
4:4
Łysica Bodzentyn
16.05.2015
17:00
Garbarnia Kraków
0:1
Poprad Muszyna
16.05.2015
17:00
Korona II Kielce
4:3
Partyzant
16.05.2015
17:00
Czarni Połaniec
2:1
KSZO Ostrowiec Św.
16.05.2015
17:00
Wisła II Kraków
3:0
Wierna Małogoszcz
16.05.2015
17:00
Soła Oświęcim
1:2
Poroniec Poronin
16.05.2015
17:00
Unia Tarnów
1:0
Hutnik Kraków
16.05.2015
17:30
Granat Skarżysko Kamienna
1:0
MKS Trzebinia
17.05.2015
17:00
Wisła Sandomierz
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
17.05.2015
17:00

30. kolejka 20.05.2015

Wierna Małogoszcz
3:1
Korona II Kielce
20.05.2015
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:3
Granat Skarżysko Kamienna
20.05.2015
17:00
MKS Trzebinia
0:1
Unia Tarnów
20.05.2015
17:00
Hutnik Kraków
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
20.05.2015
20:00
Czarni Połaniec
0:1
Garbarnia Kraków
20.05.2015
17:00
Poprad Muszyna
1:1
Beskid Andrychów
20.05.2015
17:00
Łysica Bodzentyn
1:2
Soła Oświęcim
20.05.2015
17:00
Poroniec Poronin
3:2
Wisła II Kraków
20.05.2015
17:00
Partyzant
1:2
Wisła Sandomierz
20.05.2015
17:00

31. kolejka 23.05.2015

Wisła II Kraków
2:1
Łysica Bodzentyn
23.05.2015
11:00
Garbarnia Kraków
0:1
Hutnik Kraków
23.05.2015
11:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
MKS Trzebinia
23.05.2015
17:00
Czarni Połaniec
2:0
Beskid Andrychów
23.05.2015
17:00
Unia Tarnów
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
23.05.2015
17:30
Partyzant
2:1
Granat Skarżysko Kamienna
23.05.2015
15:00
Soła Oświęcim
1:1
Poprad Muszyna
24.05.2015
16:00
Wisła Sandomierz
0:1
Korona II Kielce
24.05.2015
17:00
Poroniec Poronin
2:1
Wierna Małogoszcz
24.05.2015
15:00

32. kolejka 30.05.2015

Poprad Muszyna
1:1
Wisła II Kraków
30.05.2015
17:00
Korona II Kielce
1:0
Granat Skarżysko Kamienna
30.05.2015
17:00
MKS Trzebinia
1:1
Garbarnia Kraków
30.05.2015
17:00
Czarni Połaniec
3:0
Soła Oświęcim
30.05.2015
17:00
Hutnik Kraków
0:2
Beskid Andrychów
30.05.2015
17:30
Wierna Małogoszcz
0:1
Wisła Sandomierz
31.05.2015
17:00
Partyzant
0:2
Unia Tarnów
31.05.2015
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
31.05.2015
17:00
Łysica Bodzentyn
0:4
Poroniec Poronin
31.05.2015
17:00

33. kolejka 04.06.2015

Łysica Bodzentyn
1:2
Wierna Małogoszcz
04.06.2015
17:00
Poroniec Poronin
1:0
Poprad Muszyna
04.06.2015
17:00
Wisła II Kraków
3:0
Czarni Połaniec
04.06.2015
17:00
Soła Oświęcim
4:0
Hutnik Kraków
04.06.2015
17:00
Garbarnia Kraków
0:1
Wolania Wola Rzędzińska
04.06.2015
17:00
Unia Tarnów
4:1
Korona II Kielce
04.06.2015
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
1:3
Wisła Sandomierz
04.06.2015
17:00
Beskid Andrychów
1:0
MKS Trzebinia
04.06.2015
17:00
Partyzant
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
04.06.2015
17:00

34. kolejka 07.06.2015

Wierna Małogoszcz
3:2
Granat Skarżysko Kamienna
07.06.2015
17:00
Wisła Sandomierz
0:2
Unia Tarnów
07.06.2015
17:00
Korona II Kielce
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
07.06.2015
17:00
Partyzant
0:3
Garbarnia Kraków
07.06.2015
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:1
Beskid Andrychów
07.06.2015
17:00
MKS Trzebinia
4:2
Soła Oświęcim
07.06.2015
17:00
Hutnik Kraków
4:2
Wisła II Kraków
07.06.2015
17:00
Czarni Połaniec
2:4
Poroniec Poronin
07.06.2015
17:00
Poprad Muszyna
3:0
Łysica Bodzentyn
07.06.2015
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 07.06.2015

07.06.2015
17:00
Wierna Małogoszcz
3:2
Granat Skarżysko Kamienna
07.06.2015
17:00
Wisła Sandomierz
0:2
Unia Tarnów
07.06.2015
17:00
Korona II Kielce
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
07.06.2015
17:00
Partyzant
0:3
Garbarnia Kraków
07.06.2015
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:1
Beskid Andrychów
07.06.2015
17:00
MKS Trzebinia
4:2
Soła Oświęcim
07.06.2015
17:00
Hutnik Kraków
4:2
Wisła II Kraków
07.06.2015
17:00
Czarni Połaniec
2:4
Poroniec Poronin
07.06.2015
17:00
Poprad Muszyna
3:0
Łysica Bodzentyn

34. kolejka 07.06.2015

07.06.2015
17:00
Wierna Małogoszcz
3:2
Granat Skarżysko Kamienna
07.06.2015
17:00
Wisła Sandomierz
0:2
Unia Tarnów
07.06.2015
17:00
Korona II Kielce
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
07.06.2015
17:00
Partyzant
0:3
Garbarnia Kraków
07.06.2015
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:1
Beskid Andrychów
07.06.2015
17:00
MKS Trzebinia
4:2
Soła Oświęcim
07.06.2015
17:00
Hutnik Kraków
4:2
Wisła II Kraków
07.06.2015
17:00
Czarni Połaniec
2:4
Poroniec Poronin
07.06.2015
17:00
Poprad Muszyna
3:0
Łysica Bodzentyn

Wiadomości ligowe


Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
5:3
Rekord Bielsko Biała
18.01.2020
15:00
ISD-AJD Częstochowa
3:6
Wierzbowianka Wierzbno
19.01.2020
16:00
Rolnik Głogówek
1:4
AZS UJ Kraków
19.01.2020
19:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
1:2
Plon Błotnica Strzelecka
19.01.2020
16:00
AZS UP Kraków
3:4
ROW Rybnik
19.01.2020
17:45

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Respekt Myślenice
:
AZS AGH Kraków
19.01.2020
15:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

BSF Bochnia
4:4
Marfarbex Busko Zdrój
18.01.2020
20:30
Górnik Polkowice
3:5
GKS Komprachcice
18.01.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
3:1
AZS UMCS Lublin
19.01.2020
17:00
Sośnica Gliwice
0:2
Futsal Nowiny
19.01.2020
17:00
Heiro Rzeszów
4:3
Futsal Team Brzeg
19.01.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
11:5
Profisport Wrocław
19.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Futsal II Nowiny
2:2
Sparta Spytkowice
18.01.2020
15:00
Unia Tarnów
2:6
AZS UEK Kraków
19.01.2020
18:30
UKS Pińczów
10:3
BSF Busko Zdrój
19.01.2020
17:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
3:7
Opatkowianka Opatkowice
17.01.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:6
Garbarnia Kraków
17.01.2020
19:30
Wieczysta Kraków
4:3
Hutnik Kraków
17.01.2020
20:30
Grębałowianka Kraków
2:9
Wisła Kraków
17.01.2020
20:30
Cracovia Kraków
19:5
Strzelcy
17.01.2020
21:30
Dąbski
7:4
Prokocim Kraków
17.01.2020
21:30