facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraklasa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.07.2014

Górnik Łęczna
1:1
Wisła Kraków
18.07.2014
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:3
Pogoń Szczecin
18.07.2014
18:00
Jagiellonia Białystok
2:2
Lechia Gdańsk
19.07.2014
18:00
Legia Warszawa
0:1
GKS Bełchatów
19.07.2014
20:30
Lech Poznań
4:0
Piast Gliwice
20.07.2014
15:30
Śląsk Wrocław
2:0
Ruch Chorzów
20.07.2014
18:00
Zawisza Bydgoszcz
2:0
Korona Kielce
20.07.2014
15:30
Górnik Zabrze
2:0
Cracovia Kraków
21.07.2014
18:00

2. kolejka 26.07.2014

GKS Bełchatów
2:0
Korona Kielce
25.07.2014
18:00
Lechia Gdańsk
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
25.07.2014
20:30
Cracovia Kraków
1:3
Legia Warszawa
26.07.2014
20:30
Pogoń Szczecin
4:1
Śląsk Wrocław
26.07.2014
18:00
Górnik Zabrze
1:1
Lech Poznań
27.07.2014
18:00
Ruch Chorzów
1:2
Górnik Łęczna
27.07.2014
15:30
Zawisza Bydgoszcz
1:3
Jagiellonia Białystok
27.07.2014
15:30
Wisła Kraków
1:1
Piast Gliwice
28.07.2014
18:00

3. kolejka 02.08.2014

Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
01.08.2014
18:00
Piast Gliwice
1:3
Lechia Gdańsk
01.08.2014
20:30
Korona Kielce
2:2
Pogoń Szczecin
02.08.2014
18:00
Legia Warszawa
1:1
Górnik Zabrze
02.08.2014
20:30
Lech Poznań
2:3
Wisła Kraków
03.08.2014
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:0
Ruch Chorzów
03.08.2014
15:30
Śląsk Wrocław
2:1
Zawisza Bydgoszcz
03.08.2014
15:30
Górnik Łęczna
1:1
GKS Bełchatów
04.08.2014
18:00

4. kolejka 09.08.2014

Cracovia Kraków
2:1
Korona Kielce
08.08.2014
18:00
Górnik Zabrze
3:0
Jagiellonia Białystok
08.08.2014
20:30
GKS Bełchatów
2:0
Śląsk Wrocław
09.08.2014
18:00
Legia Warszawa
5:0
Górnik Łęczna
09.08.2014
20:30
Lechia Gdańsk
1:2
Lech Poznań
10.08.2014
15:30
Wisła Kraków
2:2
Ruch Chorzów
10.08.2014
18:00
Zawisza Bydgoszcz
1:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
10.08.2014
15:30
Pogoń Szczecin
0:0
Piast Gliwice
11.08.2014
18:00

5. kolejka 16.08.2014

Jagiellonia Białystok
0:3
Legia Warszawa
15.08.2014
20:30
Korona Kielce
0:3
Górnik Zabrze
15.08.2014
18:00
Górnik Łęczna
5:2
Zawisza Bydgoszcz
16.08.2014
15:30
Lech Poznań
1:1
Pogoń Szczecin
16.08.2014
20:30
Piast Gliwice
0:1
Ruch Chorzów
16.08.2014
18:00
Śląsk Wrocław
0:0
Cracovia Kraków
17.08.2014
15:30
Wisła Kraków
3:1
Lechia Gdańsk
17.08.2014
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
GKS Bełchatów
18.08.2014
18:00

6. kolejka 23.08.2014

Pogoń Szczecin
0:3
Wisła Kraków
22.08.2014
20:30
Zawisza Bydgoszcz
0:2
Lechia Gdańsk
22.08.2014
18:00
Cracovia Kraków
1:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.08.2014
15:30
Górnik Zabrze
2:0
Górnik Łęczna
23.08.2014
18:00
Legia Warszawa
2:0
Korona Kielce
23.08.2014
20:30
Jagiellonia Białystok
1:3
Śląsk Wrocław
24.08.2014
15:30
Ruch Chorzów
0:0
Lech Poznań
24.08.2014
18:00
GKS Bełchatów
0:0
Piast Gliwice
25.08.2014
18:00

7. kolejka 30.08.2014

Piast Gliwice
3:0
Zawisza Bydgoszcz
29.08.2014
18:00
Wisła Kraków
1:0
GKS Bełchatów
29.08.2014
20:30
Górnik Łęczna
4:2
Pogoń Szczecin
30.08.2014
15:30
Korona Kielce
0:3
Jagiellonia Białystok
30.08.2014
20:30
Śląsk Wrocław
2:0
Górnik Zabrze
30.08.2014
18:00
Lech Poznań
1:1
Cracovia Kraków
31.08.2014
18:00
Lechia Gdańsk
3:3
Ruch Chorzów
31.08.2014
15:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Legia Warszawa
31.08.2014
15:30

8. kolejka 13.09.2014

Pogoń Szczecin
1:1
Ruch Chorzów
12.09.2014
20:30
Zawisza Bydgoszcz
2:4
Wisła Kraków
12.09.2014
18:00
Cracovia Kraków
2:1
Górnik Łęczna
13.09.2014
15:30
Jagiellonia Białystok
1:0
Lech Poznań
13.09.2014
18:00
Legia Warszawa
4:3
Śląsk Wrocław
13.09.2014
20:30
GKS Bełchatów
1:1
Lechia Gdańsk
14.09.2014
18:00
Górnik Zabrze
1:2
Piast Gliwice
14.09.2014
15:30
Korona Kielce
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
15.09.2014
18:00

9. kolejka 20.09.2014

Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
19.09.2014
20:30
Śląsk Wrocław
1:0
Korona Kielce
19.09.2014
18:00
Lech Poznań
6:2
Zawisza Bydgoszcz
20.09.2014
20:30
Piast Gliwice
4:2
Cracovia Kraków
20.09.2014
15:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:3
Górnik Zabrze
20.09.2014
18:00
Ruch Chorzów
0:1
GKS Bełchatów
21.09.2014
15:30
Wisła Kraków
0:3
Legia Warszawa
21.09.2014
18:00
Górnik Łęczna
0:0
Jagiellonia Białystok
22.09.2014
18:00

10. kolejka 27.09.2014

Korona Kielce
1:0
Piast Gliwice
26.09.2014
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Górnik Łęczna
26.09.2014
20:30
GKS Bełchatów
1:0
Pogoń Szczecin
27.09.2014
18:00
Legia Warszawa
2:2
Lech Poznań
27.09.2014
20:30
Zawisza Bydgoszcz
1:1
Ruch Chorzów
27.09.2014
15:30
Cracovia Kraków
1:0
Wisła Kraków
28.09.2014
18:00
Górnik Zabrze
2:2
Lechia Gdańsk
28.09.2014
15:30
Jagiellonia Białystok
4:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
29.09.2014
18:00

11. kolejka 04.10.2014

Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Śląsk Wrocław
03.10.2014
18:00
Wisła Kraków
0:2
Jagiellonia Białystok
03.10.2014
20:30
Górnik Łęczna
1:0
Korona Kielce
04.10.2014
15:30
Lechia Gdańsk
1:0
Cracovia Kraków
04.10.2014
18:00
Ruch Chorzów
1:2
Górnik Zabrze
04.10.2014
20:30
Lech Poznań
5:0
GKS Bełchatów
05.10.2014
18:00
Piast Gliwice
3:1
Legia Warszawa
05.10.2014
15:30
Pogoń Szczecin
3:0
Zawisza Bydgoszcz
05.10.2014
15:30

12. kolejka 18.10.2014

Cracovia Kraków
1:0
Ruch Chorzów
17.10.2014
18:00
Legia Warszawa
1:0
Lechia Gdańsk
17.10.2014
20:30
Jagiellonia Białystok
5:0
Pogoń Szczecin
18.10.2014
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Górnik Łęczna
18.10.2014
15:30
Śląsk Wrocław
3:0
Piast Gliwice
18.10.2014
15:30
Górnik Zabrze
0:5
Wisła Kraków
19.10.2014
18:00
Korona Kielce
2:2
Lech Poznań
19.10.2014
15:30
Zawisza Bydgoszcz
2:1
GKS Bełchatów
20.10.2014
18:00

13. kolejka 25.10.2014

GKS Bełchatów
1:0
Górnik Zabrze
25.10.2014
18:00
Lechia Gdańsk
1:4
Śląsk Wrocław
25.10.2014
15:30
Piast Gliwice
0:2
Jagiellonia Białystok
25.10.2014
15:30
Pogoń Szczecin
2:1
Cracovia Kraków
25.10.2014
18:00
Wisła Kraków
3:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
25.10.2014
20:30
Lech Poznań
1:0
Górnik Łęczna
26.10.2014
15:30
Zawisza Bydgoszcz
1:2
Legia Warszawa
26.10.2014
18:00
Ruch Chorzów
0:1
Korona Kielce
27.10.2014
18:00

14. kolejka 02.11.2014

Górnik Łęczna
1:1
Lechia Gdańsk
31.10.2014
18:00
Korona Kielce
3:2
Wisła Kraków
31.10.2014
20:30
Cracovia Kraków
1:0
Zawisza Bydgoszcz
02.11.2014
15:30
Górnik Zabrze
1:1
Pogoń Szczecin
02.11.2014
13:00
Legia Warszawa
2:1
Ruch Chorzów
02.11.2014
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Lech Poznań
02.11.2014
15:30
Jagiellonia Białystok
0:1
GKS Bełchatów
03.11.2014
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:4
Piast Gliwice
03.11.2014
18:00

15. kolejka 08.11.2014

Lech Poznań
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
07.11.2014
20:30
Piast Gliwice
0:0
Górnik Łęczna
07.11.2014
18:00
GKS Bełchatów
1:1
Cracovia Kraków
08.11.2014
18:00
Lechia Gdańsk
1:2
Korona Kielce
08.11.2014
15:30
Wisła Kraków
1:1
Śląsk Wrocław
08.11.2014
20:30
Pogoń Szczecin
2:1
Legia Warszawa
09.11.2014
18:00
Ruch Chorzów
5:2
Jagiellonia Białystok
09.11.2014
15:30
Zawisza Bydgoszcz
1:2
Górnik Zabrze
09.11.2014
15:30

16. kolejka 22.11.2014

GKS Bełchatów
0:3
Legia Warszawa
21.11.2014
20:30
Ruch Chorzów
1:0
Śląsk Wrocław
21.11.2014
18:00
Korona Kielce
2:2
Zawisza Bydgoszcz
22.11.2014
18:00
Pogoń Szczecin
1:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
22.11.2014
15:30
Wisła Kraków
2:0
Górnik Łęczna
22.11.2014
15:30
Lechia Gdańsk
1:1
Jagiellonia Białystok
23.11.2014
15:30
Piast Gliwice
3:2
Lech Poznań
23.11.2014
18:00
Cracovia Kraków
1:2
Górnik Zabrze
24.11.2014
18:00

17. kolejka 30.11.2014

Górnik Łęczna
3:0
Ruch Chorzów
28.11.2014
18:00
Piast Gliwice
0:0
Wisła Kraków
28.11.2014
20:30
Jagiellonia Białystok
0:0
Zawisza Bydgoszcz
29.11.2014
15:30
Korona Kielce
2:0
GKS Bełchatów
29.11.2014
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Lechia Gdańsk
29.11.2014
15:30
Lech Poznań
3:0
Górnik Zabrze
30.11.2014
15:30
Śląsk Wrocław
1:1
Pogoń Szczecin
30.11.2014
18:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
01.12.2014
18:00

18. kolejka 06.12.2014

Górnik Zabrze
0:4
Legia Warszawa
05.12.2014
20:30
Zawisza Bydgoszcz
0:1
Śląsk Wrocław
05.12.2014
18:00
Cracovia Kraków
1:1
Jagiellonia Białystok
06.12.2014
18:00
GKS Bełchatów
1:1
Górnik Łęczna
06.12.2014
15:30
Pogoń Szczecin
2:0
Korona Kielce
06.12.2014
15:30
Lechia Gdańsk
3:1
Piast Gliwice
07.12.2014
15:30
Wisła Kraków
1:2
Lech Poznań
07.12.2014
18:00
Ruch Chorzów
2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
08.12.2014
18:00

19. kolejka 13.12.2014

Korona Kielce
1:2
Cracovia Kraków
12.12.2014
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
GKS Bełchatów
12.12.2014
20:30
Jagiellonia Białystok
1:0
Górnik Zabrze
13.12.2014
15:30
Lech Poznań
1:0
Lechia Gdańsk
13.12.2014
18:00
Ruch Chorzów
1:2
Wisła Kraków
13.12.2014
15:30
Górnik Łęczna
3:1
Legia Warszawa
14.12.2014
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Zawisza Bydgoszcz
14.12.2014
15:30
Piast Gliwice
1:0
Pogoń Szczecin
15.12.2014
18:00

20. kolejka 14.02.2015

Zawisza Bydgoszcz
0:0
Górnik Łęczna
13.02.2015
18:00
Lechia Gdańsk
1:0
Wisła Kraków
13.02.2015
20:30
GKS Bełchatów
1:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
14.02.2015
15:30
Ruch Chorzów
2:0
Piast Gliwice
14.02.2015
15:30
Pogoń Szczecin
1:1
Lech Poznań
14.02.2015
18:00
Cracovia Kraków
1:1
Śląsk Wrocław
15.02.2015
15:30
Legia Warszawa
1:3
Jagiellonia Białystok
15.02.2015
18:00
Górnik Zabrze
1:1
Korona Kielce
16.02.2015
18:00

21. kolejka 21.02.2015

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Cracovia Kraków
20.02.2015
18:00
Wisła Kraków
1:1
Pogoń Szczecin
20.02.2015
18:00
Górnik Łęczna
0:1
Górnik Zabrze
21.02.2015
15:30
Lechia Gdańsk
0:0
Zawisza Bydgoszcz
21.02.2015
15:30
Śląsk Wrocław
0:1
Jagiellonia Białystok
21.02.2015
18:00
Korona Kielce
0:0
Legia Warszawa
22.02.2015
18:00
Lech Poznań
2:1
Ruch Chorzów
22.02.2015
15:30
Piast Gliwice
3:1
GKS Bełchatów
23.02.2015
18:00

22. kolejka 28.02.2015

Cracovia Kraków
0:0
Lech Poznań
27.02.2015
20:30
Ruch Chorzów
1:1
Lechia Gdańsk
27.02.2015
18:00
GKS Bełchatów
3:1
Wisła Kraków
28.02.2015
15:30
Górnik Zabrze
3:3
Śląsk Wrocław
28.02.2015
18:00
Zawisza Bydgoszcz
2:0
Piast Gliwice
28.02.2015
15:30
Jagiellonia Białystok
1:2
Korona Kielce
01.03.2015
15:30
Legia Warszawa
3:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
01.03.2015
18:00
Pogoń Szczecin
0:1
Górnik Łęczna
02.03.2015
18:00

23. kolejka 07.03.2015

Lech Poznań
2:0
Jagiellonia Białystok
06.03.2015
20:30
Ruch Chorzów
2:1
Pogoń Szczecin
06.03.2015
18:00
Lechia Gdańsk
1:0
GKS Bełchatów
07.03.2015
18:00
Piast Gliwice
2:2
Górnik Zabrze
07.03.2015
15:30
Wisła Kraków
0:1
Zawisza Bydgoszcz
07.03.2015
15:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Korona Kielce
08.03.2015
15:30
Śląsk Wrocław
1:3
Legia Warszawa
08.03.2015
18:00
Górnik Łęczna
2:1
Cracovia Kraków
09.03.2015
18:00

24. kolejka 14.03.2015

Cracovia Kraków
3:1
Piast Gliwice
13.03.2015
18:00
Pogoń Szczecin
0:1
Lechia Gdańsk
13.03.2015
20:30
Górnik Zabrze
3:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
14.03.2015
15:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Górnik Łęczna
14.03.2015
15:30
Zawisza Bydgoszcz
1:0
Lech Poznań
14.03.2015
18:00
Korona Kielce
2:2
Śląsk Wrocław
15.03.2015
15:30
Legia Warszawa
2:2
Wisła Kraków
15.03.2015
18:00
GKS Bełchatów
0:1
Ruch Chorzów
16.03.2015
18:00

25. kolejka 21.03.2015

Górnik Łęczna
1:1
Śląsk Wrocław
20.03.2015
20:30
Pogoń Szczecin
3:0
GKS Bełchatów
20.03.2015
18:00
Lechia Gdańsk
1:0
Górnik Zabrze
21.03.2015
20:30
Ruch Chorzów
1:2
Zawisza Bydgoszcz
21.03.2015
15:30
Wisła Kraków
2:1
Cracovia Kraków
21.03.2015
18:00
Lech Poznań
2:1
Legia Warszawa
22.03.2015
18:00
Piast Gliwice
1:2
Korona Kielce
22.03.2015
15:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Jagiellonia Białystok
22.03.2015
15:30

26. kolejka 04.04.2015

Cracovia Kraków
3:2
Lechia Gdańsk
04.04.2015
13:00
GKS Bełchatów
1:2
Lech Poznań
04.04.2015
18:00
Legia Warszawa
2:0
Piast Gliwice
04.04.2015
20:30
Śląsk Wrocław
0:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
04.04.2015
15:30
Górnik Zabrze
2:2
Ruch Chorzów
06.04.2015
15:30
Jagiellonia Białystok
2:2
Wisła Kraków
06.04.2015
18:00
Korona Kielce
2:0
Górnik Łęczna
06.04.2015
13:00
Zawisza Bydgoszcz
2:1
Pogoń Szczecin
07.04.2015
20:30

27. kolejka 11.04.2015

Ruch Chorzów
3:0
Cracovia Kraków
10.04.2015
18:00
Wisła Kraków
1:1
Górnik Zabrze
10.04.2015
20:30
Lechia Gdańsk
1:0
Legia Warszawa
11.04.2015
15:30
Piast Gliwice
2:0
Śląsk Wrocław
11.04.2015
18:00
Pogoń Szczecin
2:0
Jagiellonia Białystok
11.04.2015
20:30
GKS Bełchatów
1:4
Zawisza Bydgoszcz
12.04.2015
15:30
Lech Poznań
1:1
Korona Kielce
12.04.2015
18:00
Górnik Łęczna
0:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
13.04.2015
18:00

28. kolejka 18.04.2015

Korona Kielce
0:0
Ruch Chorzów
17.04.2015
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Wisła Kraków
17.04.2015
20:30
Cracovia Kraków
0:1
Pogoń Szczecin
18.04.2015
20:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Piast Gliwice
18.04.2015
18:00
Śląsk Wrocław
3:0
Lechia Gdańsk
18.04.2015
15:30
Górnik Łęczna
1:1
Lech Poznań
19.04.2015
15:30
Legia Warszawa
2:0
Zawisza Bydgoszcz
19.04.2015
18:00
Górnik Zabrze
2:0
GKS Bełchatów
20.04.2015
18:00

29. kolejka 25.04.2015

Ruch Chorzów
0:0
Legia Warszawa
24.04.2015
20:30
Zawisza Bydgoszcz
0:3
Cracovia Kraków
24.04.2015
18:00
GKS Bełchatów
0:0
Jagiellonia Białystok
25.04.2015
18:00
Lech Poznań
2:0
Śląsk Wrocław
25.04.2015
20:30
Pogoń Szczecin
3:1
Górnik Zabrze
25.04.2015
15:30
Lechia Gdańsk
2:0
Górnik Łęczna
26.04.2015
15:30
Piast Gliwice
3:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.04.2015
13:00
Wisła Kraków
2:0
Korona Kielce
26.04.2015
18:00

30. kolejka 29.04.2015

Cracovia Kraków
3:1
GKS Bełchatów
29.04.2015
20:30
Górnik Łęczna
1:2
Piast Gliwice
29.04.2015
20:30
Górnik Zabrze
2:1
Zawisza Bydgoszcz
29.04.2015
20:30
Jagiellonia Białystok
2:0
Ruch Chorzów
29.04.2015
20:30
Korona Kielce
3:2
Lechia Gdańsk
29.04.2015
20:30
Legia Warszawa
2:1
Pogoń Szczecin
29.04.2015
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Lech Poznań
29.04.2015
20:30
Śląsk Wrocław
1:0
Wisła Kraków
29.04.2015
20:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 29.04.2015

29.04.2015
20:30
Cracovia Kraków
3:1
GKS Bełchatów
29.04.2015
20:30
Górnik Łęczna
1:2
Piast Gliwice
29.04.2015
20:30
Górnik Zabrze
2:1
Zawisza Bydgoszcz
29.04.2015
20:30
Jagiellonia Białystok
2:0
Ruch Chorzów
29.04.2015
20:30
Korona Kielce
3:2
Lechia Gdańsk
29.04.2015
20:30
Legia Warszawa
2:1
Pogoń Szczecin
29.04.2015
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Lech Poznań
29.04.2015
20:30
Śląsk Wrocław
1:0
Wisła Kraków

30. kolejka 29.04.2015

29.04.2015
20:30
Cracovia Kraków
3:1
GKS Bełchatów
29.04.2015
20:30
Górnik Łęczna
1:2
Piast Gliwice
29.04.2015
20:30
Górnik Zabrze
2:1
Zawisza Bydgoszcz
29.04.2015
20:30
Jagiellonia Białystok
2:0
Ruch Chorzów
29.04.2015
20:30
Korona Kielce
3:2
Lechia Gdańsk
29.04.2015
20:30
Legia Warszawa
2:1
Pogoń Szczecin
29.04.2015
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Lech Poznań
29.04.2015
20:30
Śląsk Wrocław
1:0
Wisła Kraków

Wiadomości ligowe


Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:3
Wisła Płock
18.09.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:4
Raków Częstochowa
18.09.2020
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Śląsk Wrocław
19.09.2020
17:30
Legia Warszawa
1:3
Górnik Zabrze
19.09.2020
20:00
Lechia Gdańsk
4:2
Stal Mielec
19.09.2020
15:00
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
20.09.2020
15:00
Lech Poznań
:
Warta Poznań
20.09.2020
17:30
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Arka Gdynia
4:0
Miedź Legnica
18.09.2020
17:40
Chrobry Głogów
1:0
GKS Jastrzębie
19.09.2020
18:00
Sandecja Nowy Sącz
1:2
Odra Opole
19.09.2020
16:30
Widzew Łódź
2:0
Stomil Olsztyn
19.09.2020
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Resovia Rzeszów
19.09.2020
20:00
Zagłębie Sosnowiec
1:2
ŁKS Łódź
19.09.2020
17:00
GKS Bełchatów
1:1
GKS Tychy
19.09.2020
18:00
Korona Kielce
:
Górnik Łęczna
20.09.2020
12:40
Radomiak Radom
:
Puszcza Niepołomice
20.09.2020
13:00

II liga

Błękitni Stargard
1:4
Bytovia Bytów
19.09.2020
15:00
Znicz Pruszków
0:2
Stal Rzeszów
19.09.2020
15:30
Skra Częstochowa
1:1
Motor Lublin
19.09.2020
16:00
Pogoń Siedlce
2:1
Hutnik Kraków
19.09.2020
19:00
Olimpia Elbląg
0:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2020
17:00
Garbarnia Kraków
1:3
Wigry Suwałki
19.09.2020
16:00
Górnik Polkowice
0:2
GKS Katowice
19.09.2020
18:15
Olimpia Grudziądz
0:4
Sokół Ostróda
19.09.2020
18:00
Śląsk II Wrocław
:
KKS 1925 Kalisz
20.09.2020
12:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
5:2
Hetman Zamość
19.09.2020
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Korona II Kielce
19.09.2020
16:00
Avia Świdnik
5:1
Chełmianka Chełm
19.09.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Wisła Sandomierz
19.09.2020
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:0
Jutrzenka Giebułtów
19.09.2020
16:00
Wisła Puławy
2:0
Stal Kraśnik
19.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
0:0
Lewart Lubartów
19.09.2020
19:38
Cracovia II Kraków
:
Siarka Tarnobrzeg
19.09.2020
16:00
ŁKS Łagów
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
KS Wiązownica
20.09.2020
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
1:0
Pcimianka Pcim
19.09.2020
11:00
MKS Trzebinia
5:0
Proszowianka Proszowice
19.09.2020
11:00
Beskid Andrychów
4:0
Puszcza II
19.09.2020
16:00
Orzeł Ryczów
3:0
LKS Śledziejowice
19.09.2020
16:00
Unia Oświęcim
0:0
Garbarnia II Kraków
19.09.2020
16:00
Clepardia Kraków
1:3
KS Chełmek
19.09.2020
11:00
LKS Rajsko
0:2
Sokół Kocmyrzów
19.09.2020
11:00
LKS Jawiszowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
20.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
0:3
Tarnovia Tarnów
19.09.2020
11:00
BKS Bochnia
0:3
Unia Tarnów
19.09.2020
13:30
Glinik Gorlice
2:1
Metal Tarnów
19.09.2020
16:00
Watra Białka Tatrzańska
1:3
Sokół Słopnice
19.09.2020
17:00
Okocimski Brzesko
2:2
Orkan Szczyrzyc
19.09.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Poprad Rytro
20.09.2020
11:00
GKS Drwinia
:
Limanovia Limanowa
20.09.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Lubań Maniowy
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
2:1
Bolesław Bukowno
19.09.2020
16:00
Orzeł Bębło
1:1
LKS Niedźwiedź
19.09.2020
16:00
Orzeł Iwanowice
2:2
Spójnia Osiek
19.09.2020
16:00
Przemsza Klucze
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2020
16:00
Błękitni Modlnica
11:1
Leśnik Gorenice
19.09.2020
17:00
KS Olkusz
:
LOT Balice
20.09.2020
15:00
Piliczanka Pilica
:
Pogoń Miechów
20.09.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
11:1
Piast Wołowice
19.09.2020
11:00
Skawinka Skawina
2:1
Dąbski Kraków
19.09.2020
16:45
Zwierzyniecki Kraków
0:0
Kmita Zabierzów
19.09.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
3:1
Kaszowianka Kaszów
19.09.2020
14:00
Orlęta Rudawa
2:1
Borek Kraków
19.09.2020
16:00
Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:30
Hutnik II Kraków
:
Grębałowianka Kraków
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
3:0
Wiślanka Grabie
19.09.2020
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:0
Górnik Wieliczka
19.09.2020
11:00
Wiarusy Igołomia
2:3
Błękitni Bodzanów
19.09.2020
16:30
Orzeł Myślenice
1:1
Gdovia Gdów
19.09.2020
15:00
Raba Dobczyce
1:2
Złomex Branice
19.09.2020
17:00
Radziszowianka Radziszów
4:2
Wróblowianka Wróblowice
19.09.2020
11:00
Pasternik Ochojno
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
2:0
Zgoda Byczyna
19.09.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
1:2
Sokół Przytkowice
19.09.2020
16:00
Brzezina Osiek
0:0
LKS Żarki
19.09.2020
11:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Tempo Białka
19.09.2020
16:00
LKS Gorzów
5:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.09.2020
16:00
MKS Libiąż
0:4
Hejnał Kęty
19.09.2020
16:00
Zatorzanka Zator
:
Victoria Jaworzno
20.09.2020
16:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
20.09.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:4
Dunajec Zbylitowska Góra
19.09.2020
16:00
Ikar Odporyszów
1:6
Dunajec Zakliczyn
19.09.2020
16:00
Pogórze
2:1
Zorza Zaczarnie
19.09.2020
17:00
Olimpia Wojnicz
1:3
Unia Niedomice
19.09.2020
16:00
LKS Ładna
:
LUKS Skrzyszów
20.09.2020
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
GLKS Gromnik
20.09.2020
16:00
LKS Rzuchowa
:
LKS Szynwałd
20.09.2020
16:00
Polan Żabno
:
Tuchovia Tuchów
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
1:2
Olimpia B.
19.09.2020
16:00
Wola Radłowska
0:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
19.09.2020
16:00
Poręba Spytkowska
3:2
Arkadia Olszyny
19.09.2020
17:00
Orzeł Dębno
5:0
Sokół Maszkienice
19.09.2020
17:00
Raba Książnice
4:0
Strażak Mokrzyska
19.09.2020
16:00
Naprzód Sobolów
:
Błyskawica Proszówki
20.09.2020
14:00
Olimpia Kąty
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Gród Podegrodzie
5:2
Zawisza R.
19.09.2020
16:30
LKSKobylankaKobylanka
2:3
Łosoś Łososina Dolna
19.09.2020
16:30
Sokół Stary Sącz
0:2
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2020
16:30
Hart Tęgoborze
:
LKS Łużna
20.09.2020
13:00
ULKS Korzenna
:
Zyndram
20.09.2020
11:00
Kolejarz Stróże
:
LKS Uście Gorlickie
20.09.2020
15:00
LKS Zagórzany
:
Grybovia Grybów
20.09.2020
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
1:0
Czarni Czarny Dunajec
19.09.2020
15:00
Jarmuta
8:2
Granit Czarna Góra
19.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
2:0
Turbacz Mszana Dolna
19.09.2020
16:00
Wiatr Ludźmierz
5:2
Krokus
19.09.2020
16:00
LKS Szaflary
7:2
Babia Góra Lipnica Wielka
19.09.2020
16:00
Huragan Waksmund
5:1
Jordan Jordanów
19.09.2020
16:00
Wierchy Pasierbiec
:
Laskovia
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
3:1
Michałowianka Michałowice
19.09.2020
15:00
Ekler Baranówka
4:0
Błękitni II Modlnica
19.09.2020
17:00
Słomniczanka II Słomniki
1:1
Spartak Wielkanoc
19.09.2020
16:30
Prądniczanka II Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
20.09.2020
12:30
Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
20.09.2020
16:00
Strażak Goszcza
:
Czarni 03 Grzegorzowice
20.09.2020
16:00
Bibiczanka Bibice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
5:2
Sokół Rybna
19.09.2020
15:00
Wisła Jeziorzany
3:0
Maszycanka Maszyce
19.09.2020
16:00
Iskra Czułów
3:1
Lotnik Kryspinów
19.09.2020
16:00
Liszczanka Liszki
4:0
Strażak Rączna
19.09.2020
16:00
Tęcza Piekary
3:1
Sportowiec Modlniczka
19.09.2020
16:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Czernichów
20.09.2020
16:00
JKS Zelków
:
Świt Krzeszowice
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
0:1
Pogoń Skotniki
19.09.2020
11:00
Podgórze Kraków
1:2
Gajowianka Gaj
19.09.2020
11:00
Tramwaj Kraków
4:1
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2020
12:00
Płomień Kostrze
1:2
Fairant Kraków
19.09.2020
15:00
Bieżanowianka Kraków
0:0
Iskra Krzęcin
19.09.2020
16:30
Krakus Swoszowice
0:1
Rzozovia Rzozów
19.09.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
2:5
Czarnochowice
19.09.2020
16:00
Zieloni Niegowić
2:0
Sokół Chorągwica
19.09.2020
16:30
Iskra Zakrzów
3:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.09.2020
17:00
Zryw Szarów
:
Rożnowa
19.09.2020
16:00
Gwiazda Brzegi
:
Piast Łapanów
20.09.2020
16:00
Czarni Staniątki
:
Piłkarz Podłęże
20.09.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
UKS Sygneczów
20.09.2020
14:00
Wolni Kłaj
:
Strażak Kokotów
20.09.2020
16:30

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
2:7
Beskid Tokarnia
19.09.2020
16:30
Sęp Droginia
1:2
Sokół Borzęta
19.09.2020
16:30
LKS Rudnik
4:1
Staw Polanka
19.09.2020
16:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Górki Myślenice
20.09.2020
11:00
Rokita Kornatka
:
Topór Tenczyn
20.09.2020
14:00
Lubomir Wiśniowa
:
Zielonka Wrząsowice
20.09.2020
15:00
Iskra Brzączowice
:
Gościbia Sułkowice
20.09.2020
16:00
Karpaty Siepraw
:
Clavia Świątniki Górne
20.09.2020
17:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
2:1
Błysk Zederman
19.09.2020
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:0
Olimpia Łobzów
19.09.2020
16:00
Błyskawica Kolbark
2:2
Strażak Przybysławice
19.09.2020
14:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Laskowianka Laski
20.09.2020
11:30
Legion Bydlin
:
Unia Jaroszowiec
20.09.2020
16:00
Przebój Wolbrom
:
Spartak Charsznica
20.09.2020
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Promień Przeginia
20.09.2020
16:00
Prądnik Sułoszowa
:
Dłubnia Trzyciąż
20.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
:
Zagórzanka Zagórze
19.09.2020
16:00
Błyskawica Myślachowice
4:6
Fablok Chrzanów
19.09.2020
16:00
Victoria Zalas
:
Wisła Jankowice
20.09.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
:
Start Kamień
20.09.2020
16:00
Unia Kwaczała
:
Wolanka Wola Filipowska
20.09.2020
16:00
SPRiN Regulice
:
Ciężkowianka Jaworzno
20.09.2020
16:00
Promyk Bolęcin
:
MKS Alwernia
20.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
7:2
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2020
16:00
Agricola Klimontów
:
Olimpia Czaple Wielkie
20.09.2020
11:00
Sparta Skrzeszowice
:
Juvenia Prandocin
20.09.2020
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Milenium Radziemice
20.09.2020
16:00
Polonia Wilczkowice
:
LKS Polanowice
20.09.2020
16:00
Novi Narama
:
Kosynierzy Łuczyce
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
2:1
Fitball Szklary
19.09.2020
17:00
Iskra Radwanowice
:
Niegoszowianka
20.09.2020
17:00
Kmita II Zabierzów
:
Potok Więckowice
20.09.2020
16:00
Orzeł II Bębło
:
Płomień Jerzmanowice
20.09.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
:
Bronowicki Kraków
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków III)

Victoria Kraków
0:1
Pychowianka Kraków
19.09.2020
17:00
Grom Kraków
:
Universum Kraków
20.09.2020
14:00
Dragoons Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2020
14:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Albertus Kraków
20.09.2020
16:00
Rybitwy Kraków
:
Wawel Kraków
20.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
4:2
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
0:0
Radziszowianka II
19.09.2020
16:00
Sankowia Sanka
:
Lotnik II Kryspinów
19.09.2020
16:00
Skawinka II Skawina
:
Błękitni Czułówek
20.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sparta Przeginia Duchowna
20.09.2020
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
2:3
Wieliczanka Wieliczka
19.09.2020
16:00
Promień Zakrzowiec
:
Wilga Instalbud Golkowice
19.09.2020
16:00
Ledniczanka
:
Gdovia II Gdów
19.09.2020
17:00
Naprzód Ochmanów
:
Dąb Zabierzów Bocheński
19.09.2020
17:00
Tęcza Słomiróg
:
Wiarusy II
20.09.2020
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Batory Wola Batorska
20.09.2020
15:00
Gryf Wiatowice
:
Górnik II Wieliczka
20.09.2020
17:00

Klasa B (Myślenice)

Karpaty II Siepraw
2:5
Wicher Stróża
19.09.2020
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Radwan Skomielna Czarna
20.09.2020
15:00
Jawor Jawornik
:
Cyrhla Krzczonów
20.09.2020
15:00
Iskra Głogoczów
:
Dukla Bysina
20.09.2020
15:30
Raba II Dobczyce
:
Cisy Harbutowice
20.09.2020
16:00
LKS Trzebunia
:
Szczebel Lubień
20.09.2020
17:00
Grodzisko Raciechowice
:
Górki II Myślenice
20.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Northstar Miechów
7:1
Nidzica Słaboszów
19.09.2020
16:30
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Hetman Dłużec
20.09.2020
11:00
Pilica II Wierbka
:
Victoria Smroków
20.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
:
Stare Bukowno
20.09.2020
11:00
Orzeł K.
:
Piliczanka II Pilica
20.09.2020
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
4:3
Błyskawica Wyciąże
19.09.2020
17:00
Start II Brzezie
:
Złomex II Branice
20.09.2020
16:00
Czarnochowice II
:
Contra II
20.09.2020
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
2:1
Gwarek Zabrze
19.09.2020
15:00
Legia Warszawa
4:1
Cracovia Kraków
19.09.2020
11:00
Korona
1:2
Arka G.
19.09.2020
12:00
Pogoń Szczecin
4:2
SMS Łódź
19.09.2020
11:00
Hutnik Kraków
:
Jagiellonia
20.09.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Lechia
20.09.2020
12:15
Zagłębie Lubin
:
Śląsk Wrocław
20.09.2020
12:15
Górnik Zabrze
:
Lech Poznań
20.09.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Motor Lublin
2:2
Stal Mielec
19.09.2020
13:30
Cracovia Kraków
2:3
Korona Kielce
19.09.2020
14:30
Hutnik Kraków
0:5
Wisła Kraków
19.09.2020
15:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
Karpaty Krosno
19.09.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Sandecja Nowy Sącz
:
KKP Korona
19.09.2020
11:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
19.09.2020
12:00
Wisła Kraków
:
Motor Lublin
19.09.2020
13:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
19.09.2020
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Stary Sącz
5:2
Orkan Raba Wyżna
19.09.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
Profi Zielonki
19.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
3:1
Limanovia Limanowa
19.09.2020
10:00
Prądniczanka Kraków
:
BKS Bochnia
19.09.2020
17:00
Unia Tarnów
4:0
Pcimianka Pcim
19.09.2020
17:00
Puszcza Niepołomice
:
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00
Beskid Andrychów
:
Górnik Wieliczka
20.09.2020
11:00
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
3:1
Puszcza Niepołomice
19.09.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3:3
Sandecja Nowy Sącz
19.09.2020
13:30
Garbarnia Kraków
:
Podgórze Kraków
20.09.2020
10:00
Glinik Gorlice
:
Profi Zielonki
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Kraków
19.09.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
2:0
Unia Oświęcim
19.09.2020
13:30
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
13:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
0:6
Respect Szalowa
19.09.2020
10:00
Okocimski Brzesko
4:2
Tarnovia Tarnów
19.09.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2020
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
0:14
AS Progres Kraków
19.09.2020
09:00
Okocimski Brzesko
2:1
Wisła Kraków
19.09.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja
20.09.2020
17:00
Cracovia Kraków
:
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
0:3
Podhale Nowy Targ
19.09.2020
12:30
Fablok Chrzanów
0:1
AS Progress Andrychów
19.09.2020
10:00
Cracovia II
:
Limanovia Limanowa
20.09.2020
11:00

II liga kobiet (wschód)

Sparta Daleszyce
1:5
Wanda Nowa Huta
19.09.2020
12:00
KSP Kielce
1:1
Loczki Wyszków
19.09.2020
13:30
Włókniarz Białystok
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.09.2020
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Respekt Myślenice
20.09.2020
15:30
Widok Lublin
:
KS Raszyn
22.09.2020
19:00

III liga kobiet, gr.4

DAP Dębica
:
Starówka Nowy Sącz
19.09.2020
 
Iskra Krzemień
2:2
Hetman Włoszczowa
19.09.2020
16:30
Podgórze Kraków
2:2
Unia Lublin
19.09.2020
14:00
Tarnovia II
8:0
Iskra Brzezinka
19.09.2020
 
Izolator Boguchwała
:
Dąb Zabierzów Bocheński
20.09.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
:
Naprzód Sobolów
20.09.2020
17:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Bronowianka Kraków
19.09.2020
 
Victoria Zalas
:
Olimpia Osieczany
19.09.2020
 
Tempo Białka
:
Burza Roczyny
19.09.2020
 
FSA Kraków
4:1
Pogorzanka Pogorzyce
19.09.2020
 
Górnik Wieliczka
0:3
Prądniczanka II Kraków
19.09.2020
 

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
1:2
Borek Kraków
18.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00