facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

WYŚLIJ NAM WYNIK MECZU - BĄDŹ ŹRÓDŁEM INFORMACJI !!!

Agricola Klimontów gra na boisku w Opatkowicach (Proszowice)
Kapitol Racławice gra na boisku w Pałecznicy
Maszycanka Maszyce gra na boisku w Smardzowicach
Pogoń Wronin gra na boisku w Wierzbnie
Juvenia II Prandocin wycofała się z rozgrywek w dniu 30.01.2014, wszystkie wyniki uzyskane przez drużynę Juvenia II Prandocin w rundzie jesiennej zostały anulowane
Słomniczanka II Słomniki wycofała się z rozgrywek w dniu 03.02.2014, w rundzie wiosennej wszystkie mecze są weryfikowane na niekorzyść drużyny Słomniczanka II Słomniki (0:3 vo)

LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2013

Spartak Charsznica
0:2
Płomień Kościelec
17.08.2013
17:30
Słomniczanka II Słomniki
1:1
LKS Polanowice
17.08.2013
17:30
LKS Wróżenice
2:4
Agricola Klimontów
18.08.2013
17:00
Szreniawa Koszyce
2:3
Kapitol Racławice
18.08.2013
17:00
Sparta Skrzeszowice
4:4
Pogoń Wronin
18.08.2013
17:30
Maszycanka Maszyce
3:2
Spartak Wielkanoc
10.11.2013
13:00
Trątnowianka Trątnowice pauzuje.

2. kolejka 24.08.2013

Agricola Klimontów
3:4
LKS Polanowice
25.08.2013
17:30
Pogoń Wronin
3:1
Słomniczanka II Słomniki
25.08.2013
17:00
Płomień Kościelec
1:4
Sparta Skrzeszowice
25.08.2013
17:00
Kapitol Racławice
2:0
Spartak Wielkanoc
25.08.2013
15:00
LKS Wróżenice
5:2
Trątnowianka Trątnowice
25.08.2013
17:00
Maszycanka Maszyce
0:4
Spartak Charsznica
17.11.2013
12:00
Szreniawa Koszyce pauzuje.

3. kolejka 31.08.2013

Trątnowianka Trątnowice
3:4
Agricola Klimontów
01.09.2013
17:00
Spartak Charsznica
4:2
Kapitol Racławice
01.09.2013
17:00
Sparta Skrzeszowice
1:1
Maszycanka Maszyce
01.09.2013
17:00
Słomniczanka II Słomniki
2:1
Płomień Kościelec
01.09.2013
17:00
LKS Polanowice
1:5
Pogoń Wronin
01.09.2013
17:00
Szreniawa Koszyce
3:0 v.o.
LKS Wróżenice
17.09.2013
17:30
Spartak Wielkanoc pauzuje.

4. kolejka 04.09.2013

Agricola Klimontów
4:1
Pogoń Wronin
04.09.2013
17:30
Płomień Kościelec
6:3
LKS Polanowice
04.09.2013
17:30
Maszycanka Maszyce
3:0
Słomniczanka II Słomniki
04.09.2013
17:30
Kapitol Racławice
2:3
Sparta Skrzeszowice
04.09.2013
17:30
LKS Wróżenice
11:2
Spartak Wielkanoc
04.09.2013
17:30
Trątnowianka Trątnowice
3:1
Szreniawa Koszyce
04.09.2013
17:30
Spartak Charsznica pauzuje.

5. kolejka 07.09.2013

Spartak Wielkanoc
1:4
Trątnowianka Trątnowice
07.09.2013
16:30
Szreniawa Koszyce
1:0
Agricola Klimontów
08.09.2013
16:30
LKS Wróżenice
5:3
Spartak Charsznica
08.09.2013
16:00
Słomniczanka II Słomniki
1:4
Kapitol Racławice
08.09.2013
16:00
LKS Polanowice
1:3
Maszycanka Maszyce
08.09.2013
16:30
Pogoń Wronin
4:6
Płomień Kościelec
08.09.2013
16:00
Sparta Skrzeszowice pauzuje.

6. kolejka 14.09.2013

Maszycanka Maszyce
3:1
Pogoń Wronin
14.09.2013
16:00
Agricola Klimontów
5:0
Płomień Kościelec
15.09.2013
16:00
Kapitol Racławice
2:0
LKS Polanowice
15.09.2013
15:00
LKS Wróżenice
6:0
Sparta Skrzeszowice
15.09.2013
16:00
Trątnowianka Trątnowice
2:2
Spartak Charsznica
15.09.2013
16:00
Szreniawa Koszyce
6:1
Spartak Wielkanoc
15.09.2013
16:00
Słomniczanka II Słomniki pauzuje.

7. kolejka 21.09.2013

Spartak Wielkanoc
0:2
Agricola Klimontów
21.09.2013
16:00
Pogoń Wronin
2:1
Kapitol Racławice
21.09.2013
16:00
Spartak Charsznica
3:0
Szreniawa Koszyce
22.09.2013
16:00
Sparta Skrzeszowice
2:2
Trątnowianka Trątnowice
22.09.2013
16:00
Słomniczanka II Słomniki
0:3
LKS Wróżenice
22.09.2013
16:00
Płomień Kościelec
1:3
Maszycanka Maszyce
22.09.2013
15:30
LKS Polanowice pauzuje.

8. kolejka 28.09.2013

Agricola Klimontów
1:2
Maszycanka Maszyce
29.09.2013
15:30
Kapitol Racławice
2:4
Płomień Kościelec
29.09.2013
15:00
LKS Wróżenice
3:1
LKS Polanowice
29.09.2013
15:00
Trątnowianka Trątnowice
0:3
Słomniczanka II Słomniki
29.09.2013
15:00
Szreniawa Koszyce
4:1
Sparta Skrzeszowice
29.09.2013
15:00
Spartak Wielkanoc
0:2
Spartak Charsznica
29.09.2013
15:00
Pogoń Wronin pauzuje.

9. kolejka 05.10.2013

Maszycanka Maszyce
2:1
Kapitol Racławice
05.10.2013
15:30
Spartak Charsznica
4:3
Agricola Klimontów
06.10.2013
15:00
Sparta Skrzeszowice
6:1
Spartak Wielkanoc
06.10.2013
15:30
Słomniczanka II Słomniki
0:2
Szreniawa Koszyce
06.10.2013
15:00
LKS Polanowice
2:3
Trątnowianka Trątnowice
06.10.2013
15:30
Pogoń Wronin
3:0 v.o.
LKS Wróżenice
06.10.2013
15:00
Płomień Kościelec pauzuje.

10. kolejka 12.10.2013

Agricola Klimontów
2:4
Kapitol Racławice
13.10.2013
15:00
LKS Wróżenice
2:3
Płomień Kościelec
13.10.2013
15:00
Trątnowianka Trątnowice
5:2
Pogoń Wronin
13.10.2013
15:00
Szreniawa Koszyce
5:0
LKS Polanowice
13.10.2013
15:00
Spartak Wielkanoc
0:6
Słomniczanka II Słomniki
13.10.2013
16:00
Spartak Charsznica
1:2
Sparta Skrzeszowice
13.10.2013
15:00
Maszycanka Maszyce pauzuje.

11. kolejka 19.10.2013

Pogoń Wronin
1:1
Szreniawa Koszyce
19.10.2013
15:00
Maszycanka Maszyce
2:2
LKS Wróżenice
19.10.2013
15:00
Sparta Skrzeszowice
3:2
Agricola Klimontów
20.10.2013
15:00
Słomniczanka II Słomniki
7:1
Spartak Charsznica
20.10.2013
15:00
LKS Polanowice
3:6
Spartak Wielkanoc
20.10.2013
15:00
Płomień Kościelec
3:1
Trątnowianka Trątnowice
20.10.2013
15:00
Kapitol Racławice pauzuje.

12. kolejka 26.10.2013

LKS Wróżenice
4:2
Kapitol Racławice
27.10.2013
13:30
Trątnowianka Trątnowice
3:4
Maszycanka Maszyce
27.10.2013
13:30
Szreniawa Koszyce
2:0
Płomień Kościelec
27.10.2013
13:30
Spartak Wielkanoc
2:3
Pogoń Wronin
27.10.2013
13:30
Spartak Charsznica
5:0
LKS Polanowice
27.10.2013
13:30
Sparta Skrzeszowice
12:2
Słomniczanka II Słomniki
27.10.2013
13:30
Agricola Klimontów pauzuje.

13. kolejka 02.11.2013

Pogoń Wronin
2:4
Spartak Charsznica
02.11.2013
13:00
Słomniczanka II Słomniki
0:0
Agricola Klimontów
03.11.2013
13:00
LKS Polanowice
2:4
Sparta Skrzeszowice
03.11.2013
13:00
Płomień Kościelec
7:2
Spartak Wielkanoc
03.11.2013
13:00
Maszycanka Maszyce
3:0
Szreniawa Koszyce
03.11.2013
13:00
Kapitol Racławice
7:2
Trątnowianka Trątnowice
03.11.2013
13:00
LKS Wróżenice pauzuje.

14. kolejka 05.04.2014

Pogoń Wronin
5:0
Sparta Skrzeszowice
05.04.2014
16:30
LKS Polanowice
0:3
Agricola Klimontów
06.04.2014
17:00
Płomień Kościelec
2:1
Spartak Charsznica
06.04.2014
16:00
Spartak Wielkanoc
0:3
Maszycanka Maszyce
06.04.2014
16:00
Kapitol Racławice
3:1
Szreniawa Koszyce
06.04.2014
15:00
Trątnowianka Trątnowice
5:3
LKS Wróżenice
06.04.2014
11:00

15. kolejka 12.04.2014

Agricola Klimontów
2:2
Trątnowianka Trątnowice
13.04.2014
11:00
LKS Wróżenice
1:2
Szreniawa Koszyce
13.04.2014
17:00
Spartak Wielkanoc
2:2
Kapitol Racławice
13.04.2014
17:00
Spartak Charsznica
2:1
Maszycanka Maszyce
13.04.2014
16:00
Sparta Skrzeszowice
1:0
Płomień Kościelec
13.04.2014
16:00
Pogoń Wronin
3:0
LKS Polanowice
13.04.2014
17:00

16. kolejka 19.04.2014

Pogoń Wronin
3:1
Agricola Klimontów
19.04.2014
17:00
LKS Polanowice
1:5
Płomień Kościelec
19.04.2014
17:00
Maszycanka Maszyce
5:3
Sparta Skrzeszowice
19.04.2014
17:00
Kapitol Racławice
2:5
Spartak Charsznica
19.04.2014
15:00
Spartak Wielkanoc
1:3
LKS Wróżenice
19.04.2014
17:00
Szreniawa Koszyce
1:0
Trątnowianka Trątnowice
19.04.2014
16:00

17. kolejka 26.04.2014

Maszycanka Maszyce
5:1
LKS Polanowice
26.04.2014
17:30
Agricola Klimontów
0:5
Szreniawa Koszyce
27.04.2014
11:00
Trątnowianka Trątnowice
4:3
Spartak Wielkanoc
27.04.2014
14:00
Spartak Charsznica
3:0 v.o.
LKS Wróżenice
27.04.2014
16:00
brak gości
Sparta Skrzeszowice
6:3
Kapitol Racławice
27.04.2014
16:00
Płomień Kościelec
3:4
Pogoń Wronin
27.04.2014
17:30

18. kolejka 03.05.2014

Pogoń Wronin
0:3 v.o.
Maszycanka Maszyce
03.05.2014
17:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Pogoni, na boisku 3:1
Płomień Kościelec
5:0
Agricola Klimontów
04.05.2014
17:30
LKS Polanowice
0:3
Kapitol Racławice
04.05.2014
17:30
Sparta Skrzeszowice
3:0 v.o.
LKS Wróżenice
04.05.2014
16:00
brak gości
Spartak Charsznica
1:1
Trątnowianka Trątnowice
04.05.2014
17:00
Spartak Wielkanoc
1:1
Szreniawa Koszyce
04.05.2014
17:00

19. kolejka 10.05.2014

Maszycanka Maszyce
4:0
Płomień Kościelec
10.05.2014
18:00
Agricola Klimontów
3:5
Spartak Wielkanoc
11.05.2014
11:00
Szreniawa Koszyce
5:2
Spartak Charsznica
11.05.2014
16:00
Trątnowianka Trątnowice
0:2
Sparta Skrzeszowice
11.05.2014
16:00
LKS Polanowice
3:0 v.o.
LKS Wróżenice
11.05.2014
17:30
Kapitol Racławice
0:3
Pogoń Wronin
11.05.2014
15:00

20. kolejka 17.05.2014

Maszycanka Maszyce
3:1
Agricola Klimontów
18.05.2014
18:00
Płomień Kościelec
5:4
Kapitol Racławice
18.05.2014
18:00
LKS Wróżenice
0:3
Pogoń Wronin
18.05.2014
18:00
Trątnowianka Trątnowice
3:2
LKS Polanowice
18.05.2014
17:00
Spartak Charsznica
3:2
Spartak Wielkanoc
18.05.2014
17:00
Sparta Skrzeszowice
0:2
Szreniawa Koszyce
28.05.2014
18:00

21. kolejka 24.05.2014

Agricola Klimontów
5:5
Spartak Charsznica
25.05.2014
11:00
Spartak Wielkanoc
1:1
Sparta Skrzeszowice
25.05.2014
17:00
LKS Polanowice
1:5
Szreniawa Koszyce
25.05.2014
17:30
Pogoń Wronin
3:3
Trątnowianka Trątnowice
25.05.2014
17:30
Płomień Kościelec
3:0 v.o.
LKS Wróżenice
25.05.2014
17:30
Kapitol Racławice
1:5
Maszycanka Maszyce
25.05.2014
15:00

22. kolejka 31.05.2014

Kapitol Racławice
3:0 v.o.
Agricola Klimontów
01.06.2014
15:00
brak gości
LKS Wróżenice
0:3 v.o.
Maszycanka Maszyce
01.06.2014
18:00
Trątnowianka Trątnowice
4:0
Płomień Kościelec
01.06.2014
17:00
Szreniawa Koszyce
5:3
Pogoń Wronin
01.06.2014
16:00
Spartak Wielkanoc
6:2
LKS Polanowice
01.06.2014
17:00
Sparta Skrzeszowice
3:3
Spartak Charsznica
01.06.2014
16:00

23. kolejka 07.06.2014

Agricola Klimontów
0:2
Sparta Skrzeszowice
08.06.2014
11:00
LKS Polanowice
1:3
Spartak Charsznica
08.06.2014
17:30
Pogoń Wronin
3:2
Spartak Wielkanoc
08.06.2014
18:00
Płomień Kościelec
3:3
Szreniawa Koszyce
08.06.2014
18:00
Maszycanka Maszyce
3:1
Trątnowianka Trątnowice
08.06.2014
18:00
Kapitol Racławice
3:0 v.o.
LKS Wróżenice
08.06.2014
15:00

24. kolejka 14.06.2014

Agricola Klimontów
3:0 v.o.
LKS Wróżenice
14.06.2014
17:30
Trątnowianka Trątnowice
3:3
Kapitol Racławice
14.06.2014
17:30
Szreniawa Koszyce
1:1
Maszycanka Maszyce
14.06.2014
17:30
Spartak Wielkanoc
3:0
Płomień Kościelec
14.06.2014
17:30
Spartak Charsznica
3:6
Pogoń Wronin
14.06.2014
17:30
Sparta Skrzeszowice
8:1
LKS Polanowice
14.06.2014
17:30

26. kolejka 03.02.2014

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
0:1
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:2
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
3:1
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
2:2
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
0:0
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
0:2
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30
Śląsk Wrocław
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
20.04.2021
20:30
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
20.04.2021
18:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
20.04.2021
20:30
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
20.04.2021
18:00
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
21.04.2021
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Stal Mielec
21.04.2021
18:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
21.04.2021
20:30
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
21.04.2021
20:30

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
3:1
Widzew Łódź
17.04.2021
16:00
Resovia Rzeszów
1:0
Stomil Olsztyn
17.04.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
17.04.2021
20:00
przełożony
Górnik Łęczna
0:0
Puszcza Niepołomice
17.04.2021
12:40
Zagłębie Sosnowiec
1:1
GKS Bełchatów
18.04.2021
12:40
Odra Opole
1:0
Korona Kielce
18.04.2021
12:40
GKS Tychy
:
Radomiak Radom
20.04.2021
17:40
Arka Gdynia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.04.2021
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:1
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
4:1
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
3:1
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
1:2
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
3:4
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
:
GKS Katowice
18.04.2021
13:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice
20.04.2021
14:15
Garbarnia Kraków
:
Motor Lublin
21.04.2021
 

III liga, gr. 4

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.04.2021
16:30
przełożony
Jutrzenka Giebułtów
2:4
Podlasie Biała Podlaska
17.04.2021
13:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Stal Kraśnik
17.04.2021
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Sokół Sieniawa
17.04.2021
16:00
Korona II Kielce
0:3
Avia Świdnik
18.04.2021
12:00
Lewart Lubartów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2021
17:00
Chełmianka Chełm
0:1
Stal Stalowa Wola
18.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Cracovia II Kraków
18.04.2021
17:00
Wisła Sandomierz
1:4
Wisła Puławy
18.04.2021
16:00
KS Wiązownica
0:2
ŁKS Łagów
18.04.2021
16:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
17.04.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Słomniczanka Słomniki
17.04.2021
16:00
KS Chełmek
:
Orzeł Ryczów
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
LKS Śledziejowice
17.04.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Pcimianka Pcim
17.04.2021
 
Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
17.04.2021
 
LKS Rajsko
:
Beskid Andrychów
17.04.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
17.04.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
18.04.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
UKS Sygneczów II
17.04.2021
17:00
Contra II
:
Start II Brzezie
17.04.2021
17:00
Czarnochowice II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.04.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Korona II
17.04.2021
12:00
Resovia Rzeszów
:
Motor Lublin
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Orlęta K.
17.04.2021
 
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
3:3
Korona
19.04.2021
11:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
21.04.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hutnik Kraków
17.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
17.04.2021
 
Korona Kielce
:
Stal Rz.
21.04.2021
15:45

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

Hetman Z.
:
KKP Korona
17.04.2021
13:00
BKS Lublin
:
Unia Tarnów
17.04.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
18.04.2021
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
17.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
17.04.2021
 
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Glinik Gorlice
17.04.2021
 
Hutnik II Kraków
:
SMS Oświęcim
17.04.2021
 
Górnik Tarnów
:
Podgórze Kraków
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
17.04.2021
 
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
17.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
17.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
17.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
 
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Chełmek
17.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
17.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
17.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
17.04.2021
 
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
17.04.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.04.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
17.04.2021
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
1:2
SMS Łódź
17.04.2021
12:00
Czarni Sosnowiec
1:3
Medyk Konin
17.04.2021
12:15
Rolnik Biedrzychowice
2:3
ROW Rybnik
17.04.2021
13:30
GKS Katowice
2:1
Śląsk Wrocław
17.04.2021
13:00
KKP Bydgoszcz
1:5
AZS UJ Kraków
18.04.2021
12:15
Górnik Łęczna
7:0
APLG Gdańsk
18.04.2021
14:00

I liga kobiet (południe)

UKS SMS II Łódź
2:6
Tarnovia Tarnów
17.04.2021
15:00
Piastovia Piastów
0:3 v.o.
Praga Warszawa
17.04.2021
 
Czwórka Radom
1:1
Pogoń Tczew
17.04.2021
14:00
Stomil Olsztyn
2:3
Polonia Środa Wielkopolska
18.04.2021
12:30
Rekord Bielsko Biała
5:0
UKS Staszkówka Jelna
18.04.2021
14:00
Resovia Rzeszów
4:1
SWD Wodzisław
18.04.2021
14:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
2:4
Sparta Daleszyce
17.04.2021
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:0
Włókniarz Białystok
17.04.2021
13:00
Respekt Myślenice
9:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
17.04.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
6:1
Prądniczanka Kraków
17.04.2021
14:00
Loczki Wyszków
2:2
KSP Kielce
18.04.2021
14:00
KS Raszyn
1:3
Widok Lublin
18.04.2021
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny