facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2013

Zryw Szarów
1:2
Batory Wola Batorska
17.08.2013
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
10:2
Iskra Zakrzów
17.08.2013
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:2
Gdovia Gdów
18.08.2013
17:30
Wiarusy Igołomia
4:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.08.2013
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:4
Piłkarz Podłęże
18.08.2013
18:00
Tęcza Słomiróg
1:1
Start Brzezie
18.08.2013
17:00
Targowianka Targowisko
2:0
Strażak Kokotów
18.08.2013
18:00

2. kolejka 24.08.2013

Batory Wola Batorska
3:1
Strażak Kokotów
24.08.2013
17:00
Piłkarz Podłęże
7:2
Tęcza Słomiróg
24.08.2013
17:30
Iskra Zakrzów
1:3
Wiarusy Igołomia
24.08.2013
17:30
Start Brzezie
3:7
Targowianka Targowisko
25.08.2013
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
6:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
25.08.2013
17:30
Gdovia Gdów
1:1
Wilga Instalbud Golkowice
25.08.2013
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:2
Zryw Szarów
25.08.2013
13:00

3. kolejka 28.08.2013

Batory Wola Batorska
4:0
Wilga Koźmice Wielkie
28.08.2013
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:4
Zryw Szarów
28.08.2013
17:30
Wiarusy Igołomia
0:1
Gdovia Gdów
28.08.2013
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:1
Iskra Zakrzów
28.08.2013
17:30
Tęcza Słomiróg
1:4
Nadwiślanka Nowe Brzesko
28.08.2013
17:30
Targowianka Targowisko
0:4
Piłkarz Podłęże
28.08.2013
17:30
Strażak Kokotów
4:1
Start Brzezie
28.08.2013
17:30

4. kolejka 31.08.2013

Batory Wola Batorska
2:0
Start Brzezie
31.08.2013
17:00
Piłkarz Podłęże
3:1
Strażak Kokotów
31.08.2013
17:30
Iskra Zakrzów
2:1
Tęcza Słomiróg
31.08.2013
11:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Wilga Instalbud Golkowice
31.08.2013
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:0
Targowianka Targowisko
01.09.2013
17:30
Gdovia Gdów
0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.09.2013
17:30
Zryw Szarów
1:1
Wiarusy Igołomia
01.09.2013
17:00

5. kolejka 04.09.2013

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:5
Zryw Szarów
03.09.2013
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:3
Batory Wola Batorska
04.09.2013
17:00
Wiarusy Igołomia
3:2
Wilga Koźmice Wielkie
04.09.2013
17:00
Tęcza Słomiróg
4:8
Gdovia Gdów
04.09.2013
17:00
Targowianka Targowisko
1:1
Iskra Zakrzów
04.09.2013
17:00
Strażak Kokotów
1:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
04.09.2013
17:00
Start Brzezie
1:3
Piłkarz Podłęże
04.09.2013
17:00

6. kolejka 07.09.2013

Batory Wola Batorska
0:0
Piłkarz Podłęże
08.09.2013
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Start Brzezie
08.09.2013
17:00
Iskra Zakrzów
2:3
Strażak Kokotów
08.09.2013
17:00
Gdovia Gdów
2:0
Targowianka Targowisko
08.09.2013
17:00
Zryw Szarów
5:1
Tęcza Słomiróg
08.09.2013
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.09.2013
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:4
Wiarusy Igołomia
08.09.2013
17:00

7. kolejka 14.09.2013

Tęcza Słomiróg
3:0
Wilga Koźmice Wielkie
14.09.2013
16:30
Strażak Kokotów
3:0
Gdovia Gdów
14.09.2013
16:30
Piłkarz Podłęże
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
14.09.2013
16:30
Wiarusy Igołomia
5:1
Batory Wola Batorska
15.09.2013
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:3
Wilga Instalbud Golkowice
15.09.2013
16:30
Targowianka Targowisko
3:1
Zryw Szarów
15.09.2013
16:30
Start Brzezie
3:1
Iskra Zakrzów
15.09.2013
16:30

8. kolejka 21.09.2013

Batory Wola Batorska
3:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
22.09.2013
16:00
Iskra Zakrzów
2:5
Piłkarz Podłęże
22.09.2013
16:00
Gdovia Gdów
2:0
Start Brzezie
22.09.2013
16:00
Zryw Szarów
4:4
Strażak Kokotów
22.09.2013
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:4
Targowianka Targowisko
22.09.2013
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
3:2
Tęcza Słomiróg
22.09.2013
16:00
Wiarusy Igołomia
0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
22.09.2013
16:00

9. kolejka 28.09.2013

Tęcza Słomiróg
0:0
Wiarusy Igołomia
28.09.2013
16:00
Piłkarz Podłęże
0:4
Gdovia Gdów
28.09.2013
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:1
Batory Wola Batorska
29.09.2013
16:00
Targowianka Targowisko
7:1
Wilga Instalbud Golkowice
29.09.2013
16:00
Strażak Kokotów
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
29.09.2013
16:00
Start Brzezie
5:2
Zryw Szarów
29.09.2013
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:3
Iskra Zakrzów
29.09.2013
16:00

10. kolejka 05.10.2013

Batory Wola Batorska
2:2
Iskra Zakrzów
05.10.2013
15:30
Gdovia Gdów
7:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
05.10.2013
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
4:2
Start Brzezie
05.10.2013
15:30
Zryw Szarów
3:3
Piłkarz Podłęże
06.10.2013
15:30
Wilga Instalbud Golkowice
2:2
Strażak Kokotów
06.10.2013
11:00
Wiarusy Igołomia
0:1
Targowianka Targowisko
06.10.2013
15:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Tęcza Słomiróg
06.10.2013
12:00

11. kolejka 12.10.2013

Tęcza Słomiróg
2:1
Batory Wola Batorska
12.10.2013
15:00
Piłkarz Podłęże
4:1
Wilga Koźmice Wielkie
12.10.2013
15:00
Targowianka Targowisko
2:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
13.10.2013
15:00
Strażak Kokotów
1:1
Wiarusy Igołomia
13.10.2013
15:00
Start Brzezie
1:2
Wilga Instalbud Golkowice
13.10.2013
15:00
Zryw Szarów
3:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
13.10.2013
15:00
Iskra Zakrzów
0:2
Gdovia Gdów
13.10.2013
15:00

12. kolejka 19.10.2013

Batory Wola Batorska
1:0
Gdovia Gdów
19.10.2013
14:30
Wilga Instalbud Golkowice
6:1
Piłkarz Podłęże
19.10.2013
14:30
Zryw Szarów
1:0
Iskra Zakrzów
20.10.2013
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
20.10.2013
14:30
Wiarusy Igołomia
5:0
Start Brzezie
20.10.2013
14:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:3
Strażak Kokotów
20.10.2013
14:30
Tęcza Słomiróg
3:1
Targowianka Targowisko
20.10.2013
14:00

13. kolejka 26.10.2013

Strażak Kokotów
1:2
Tęcza Słomiróg
26.10.2013
14:00
Piłkarz Podłęże
3:0
Wiarusy Igołomia
26.10.2013
14:00
Iskra Zakrzów
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
26.10.2013
14:00
Targowianka Targowisko
4:3
Batory Wola Batorska
27.10.2013
14:00
Start Brzezie
3:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
27.10.2013
14:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
27.10.2013
14:00
Gdovia Gdów
4:0
Zryw Szarów
27.10.2013
14:00

14. kolejka 03.11.2013

Batory Wola Batorska
5:2
Zryw Szarów
03.11.2013
13:30
Gdovia Gdów
6:2
Wilga Koźmice Wielkie
03.11.2013
13:30
Iskra Zakrzów
3:2
Wilga Instalbud Golkowice
03.11.2013
13:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:0
Wiarusy Igołomia
03.11.2013
13:30
Piłkarz Podłęże
2:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.11.2013
13:30
Start Brzezie
4:2
Tęcza Słomiróg
03.11.2013
13:30
Strażak Kokotów
2:2
Targowianka Targowisko
03.11.2013
13:30

15. kolejka 10.11.2013

Strażak Kokotów
3:1
Batory Wola Batorska
10.11.2013
13:00
Targowianka Targowisko
6:1
Start Brzezie
10.11.2013
13:00
Tęcza Słomiróg
2:4
Piłkarz Podłęże
10.11.2013
13:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:5
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
10.11.2013
13:00
Wiarusy Igołomia
2:2
Iskra Zakrzów
10.11.2013
13:00
Zryw Szarów
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
10.11.2013
13:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:3
Gdovia Gdów
23.03.2014
15:00

16. kolejka 29.03.2014

Piłkarz Podłęże
1:2
Targowianka Targowisko
29.03.2014
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:2
Batory Wola Batorska
30.03.2014
15:00
Zryw Szarów
4:1
Wilga Instalbud Golkowice
30.03.2014
15:00
Gdovia Gdów
2:0
Wiarusy Igołomia
30.03.2014
15:00
Iskra Zakrzów
2:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
30.03.2014
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:2
Tęcza Słomiróg
30.03.2014
15:00
Start Brzezie
1:0
Strażak Kokotów
30.03.2014
15:00

17. kolejka 05.04.2014

Tęcza Słomiróg
3:1
Iskra Zakrzów
05.04.2014
15:30
Start Brzezie
0:1
Batory Wola Batorska
06.04.2014
15:30
Strażak Kokotów
0:4
Piłkarz Podłęże
06.04.2014
15:30
Targowianka Targowisko
4:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
06.04.2014
15:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:0
Gdovia Gdów
06.04.2014
15:30
Wiarusy Igołomia
1:1
Zryw Szarów
06.04.2014
15:30
Wilga Instalbud Golkowice
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
06.04.2014
15:00

18. kolejka 12.04.2014

Batory Wola Batorska
0:5
Wilga Instalbud Golkowice
12.04.2014
16:00
Piłkarz Podłęże
1:2
Start Brzezie
12.04.2014
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:0
Wiarusy Igołomia
13.04.2014
16:00
Zryw Szarów
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
13.04.2014
16:00
Gdovia Gdów
4:0
Tęcza Słomiróg
13.04.2014
16:00
Iskra Zakrzów
1:5
Targowianka Targowisko
13.04.2014
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:3
Strażak Kokotów
13.04.2014
17:00

19. kolejka 26.04.2014

Piłkarz Podłęże
2:2
Batory Wola Batorska
26.04.2014
17:00
Strażak Kokotów
0:1
Iskra Zakrzów
26.04.2014
17:00
Tęcza Słomiróg
2:2
Zryw Szarów
26.04.2014
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Start Brzezie
27.04.2014
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:4
Wilga Koźmice Wielkie
27.04.2014
17:00
Wiarusy Igołomia
1:1
Wilga Instalbud Golkowice
27.04.2014
16:00
Targowianka Targowisko
2:2
Gdovia Gdów
27.04.2014
17:00

20. kolejka 03.05.2014

Batory Wola Batorska
1:2
Wiarusy Igołomia
03.05.2014
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Piłkarz Podłęże
03.05.2014
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
04.05.2014
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:1
Tęcza Słomiróg
04.05.2014
17:00
Zryw Szarów
3:1
Targowianka Targowisko
04.05.2014
17:00
Gdovia Gdów
4:0
Strażak Kokotów
04.05.2014
17:00
Iskra Zakrzów
2:0
Start Brzezie
04.05.2014
17:00

21. kolejka 10.05.2014

Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Batory Wola Batorska
11.05.2014
17:00
Piłkarz Podłęże
2:2
Iskra Zakrzów
11.05.2014
17:00
Start Brzezie
1:2
Gdovia Gdów
11.05.2014
17:00
Strażak Kokotów
1:5
Zryw Szarów
11.05.2014
17:00
Targowianka Targowisko
5:2
Wilga Koźmice Wielkie
11.05.2014
17:30
Tęcza Słomiróg
1:5
Wilga Instalbud Golkowice
11.05.2014
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:4
Wiarusy Igołomia
11.05.2014
17:30

22. kolejka 28.05.2014

Batory Wola Batorska
3:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
28.05.2014
18:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:2
Targowianka Targowisko
28.05.2014
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:1
Strażak Kokotów
28.05.2014
18:00
Zryw Szarów
0:1
Start Brzezie
28.05.2014
18:00
Gdovia Gdów
3:1
Piłkarz Podłęże
28.05.2014
18:00
Iskra Zakrzów
1:6
Nadwiślanka Nowe Brzesko
28.05.2014
18:00
Wiarusy Igołomia
2:2
Tęcza Słomiróg
29.05.2014
18:00

23. kolejka 24.05.2014

Piłkarz Podłęże
2:4
Zryw Szarów
24.05.2014
17:00
Strażak Kokotów
4:3
Wilga Instalbud Golkowice
24.05.2014
17:30
Tęcza Słomiróg
4:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
24.05.2014
17:00
Iskra Zakrzów
6:2
Batory Wola Batorska
25.05.2014
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:3
Gdovia Gdów
25.05.2014
17:00
Start Brzezie
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
25.05.2014
17:00
Targowianka Targowisko
1:4
Wiarusy Igołomia
25.05.2014
17:30

24. kolejka 31.05.2014

Batory Wola Batorska
2:3
Tęcza Słomiróg
31.05.2014
18:00
Wilga Instalbud Golkowice
6:2
Start Brzezie
31.05.2014
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Targowianka Targowisko
01.06.2014
18:00
Wiarusy Igołomia
3:1
Strażak Kokotów
01.06.2014
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:1
Piłkarz Podłęże
01.06.2014
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:2
Zryw Szarów
01.06.2014
18:00
Gdovia Gdów
3:2
Iskra Zakrzów
01.06.2014
18:00

25. kolejka 07.06.2014

Gdovia Gdów
3:0
Batory Wola Batorska
08.06.2014
18:00
Iskra Zakrzów
1:2
Zryw Szarów
08.06.2014
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
0:1
Wilga Koźmice Wielkie
08.06.2014
18:00
Piłkarz Podłęże
2:1
Wilga Instalbud Golkowice
08.06.2014
18:00
Start Brzezie
3:0
Wiarusy Igołomia
08.06.2014
18:00
Strażak Kokotów
0:3 v.o.
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.06.2014
18:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Strażaka, na boisku 3:1
Targowianka Targowisko
4:2
Tęcza Słomiróg
08.06.2014
18:00

26. kolejka 14.06.2014

Batory Wola Batorska
1:2
Targowianka Targowisko
14.06.2014
18:00
Tęcza Słomiróg
0:3
Strażak Kokotów
14.06.2014
18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:2
Start Brzezie
14.06.2014
18:00
Wiarusy Igołomia
1:2
Piłkarz Podłęże
14.06.2014
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:0 v.o.
Wilga Instalbud Golkowice
14.06.2014
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:2
Iskra Zakrzów
14.06.2014
18:00
Zryw Szarów
0:3 v.o.
Gdovia Gdów
14.06.2014
18:00
mecz zakończony przed czasem na skutek wtargnięcia na murawę kibiców Zrywu Szarów

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 14.06.2014

14.06.2014
18:00
Batory Wola Batorska
1:2
Targowianka Targowisko
14.06.2014
18:00
Tęcza Słomiróg
0:3
Strażak Kokotów
14.06.2014
18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:2
Start Brzezie
14.06.2014
18:00
Wiarusy Igołomia
1:2
Piłkarz Podłęże
14.06.2014
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:0 v.o.
Wilga Instalbud Golkowice
14.06.2014
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:2
Iskra Zakrzów
14.06.2014
18:00
Zryw Szarów
0:3 v.o.
Gdovia Gdów

26. kolejka 14.06.2014

14.06.2014
18:00
Batory Wola Batorska
1:2
Targowianka Targowisko
14.06.2014
18:00
Tęcza Słomiróg
0:3
Strażak Kokotów
14.06.2014
18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:2
Start Brzezie
14.06.2014
18:00
Wiarusy Igołomia
1:2
Piłkarz Podłęże
14.06.2014
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:0 v.o.
Wilga Instalbud Golkowice
14.06.2014
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:2
Iskra Zakrzów
14.06.2014
18:00
Zryw Szarów
0:3 v.o.
Gdovia Gdów

Wiadomości ligowe


I liga futsalu (południe)

Kamionka Mikołów
:
Sośnica Gliwice
30.01.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
Unia Tarnów
30.01.2021
 
Futsal Nowiny
:
Heiro Rzeszów
30.01.2021
 
GKS Tychy
:
Gwiazda Ruda Śląska
30.01.2021
 
BSF Bochnia
:
Stal Mielec
30.01.2021
 
Profisport Wrocław
:
Górnik Polkowice
30.01.2021
 

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Spartak Wielkanoc
2:10
BSF Busko Zdrój
26.01.2021
20:00
BSF Busko Zdrój
:
Błyskawica Wyciąże
30.01.2021
18:00
Sparta Spytkowice
:
AZS UEK Kraków
30.01.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Cracovia Kraków
29.01.2021
 
Prokocim Kraków
:
Hutnik Kraków
29.01.2021
 
Wanda Kraków
:
Strzelcy
29.01.2021
 
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
29.01.2021
 
Dąbski
:
Grębałowianka Kraków
29.01.2021
 
Wieczysta Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
29.01.2021