facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.08.2013

Niwa Nowa Wieś
2:1
Zieleńczanka Zielonki
10.08.2013
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:4
Wiślanie Jaśkowice
10.08.2013
15:00
Halniak Maków Podhalański
1:2
Iskra Klecza Dolna
10.08.2013
17:30
MKS Trzebinia
3:0 v.o.
Garbarz Zembrzyce
10.08.2013
17:00
Świt Krzeszowice
2:1
Sokół Przytkowice
10.08.2013
17:00
Cracovia II Kraków
6:1
Borek Kraków
11.08.2013
17:00
Karpaty Siepraw
1:3
Jutrzenka Giebułtów
11.08.2013
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:3
Górnik Wieliczka
11.08.2013
12:00

2. kolejka 14.08.2013

Zieleńczanka Zielonki
2:1
Sokół Przytkowice
14.08.2013
17:00
Górnik Wieliczka
0:0
Świt Krzeszowice
14.08.2013
17:00
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
14.08.2013
17:00
Garbarz Zembrzyce
1:1
Karpaty Siepraw
14.08.2013
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:4
MKS Trzebinia
14.08.2013
17:00
Cracovia II Kraków
2:2
Halniak Maków Podhalański
14.08.2013
17:00
Wiślanie Jaśkowice
1:0
Borek Kraków
14.08.2013
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:3 v.o.
Kalwarianka Kalwaria Z.
14.08.2013
17:00

3. kolejka 17.08.2013

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Zieleńczanka Zielonki
17.08.2013
17:00
Borek Kraków
1:2
Niwa Nowa Wieś
17.08.2013
17:00
Halniak Maków Podhalański
1:2
Wiślanie Jaśkowice
17.08.2013
17:00
MKS Trzebinia
4:2
Cracovia II Kraków
17.08.2013
17:00
Karpaty Siepraw
0:1
Iskra Klecza Dolna
17.08.2013
17:00
Świt Krzeszowice
0:2
Jutrzenka Giebułtów
17.08.2013
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:1
Garbarz Zembrzyce
18.08.2013
17:00
Sokół Przytkowice
0:0
Górnik Wieliczka
18.08.2013
16:00

4. kolejka 24.08.2013

Zieleńczanka Zielonki
2:2
Górnik Wieliczka
24.08.2013
17:00
Jutrzenka Giebułtów
3:2
Sokół Przytkowice
24.08.2013
17:00
Garbarz Zembrzyce
2:1
Świt Krzeszowice
24.08.2013
17:00
Iskra Klecza Dolna
4:0
Orzeł Piaski Wielkie
24.08.2013
17:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
MKS Trzebinia
24.08.2013
17:00
Niwa Nowa Wieś
2:2
Halniak Maków Podhalański
24.08.2013
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:3
Borek Kraków
24.08.2013
17:00
Cracovia II Kraków
5:2
Karpaty Siepraw
25.08.2013
11:00

5. kolejka 31.08.2013

Borek Kraków
0:0
Zieleńczanka Zielonki
31.08.2013
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
31.08.2013
17:00
MKS Trzebinia
2:2
Niwa Nowa Wieś
31.08.2013
11:00
Karpaty Siepraw
2:1
Wiślanie Jaśkowice
31.08.2013
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
Cracovia II Kraków
31.08.2013
17:00
Świt Krzeszowice
1:0
Iskra Klecza Dolna
31.08.2013
17:00
Sokół Przytkowice
1:0
Garbarz Zembrzyce
31.08.2013
17:00
Górnik Wieliczka
0:2
Jutrzenka Giebułtów
31.08.2013
17:00

6. kolejka 07.09.2013

Zieleńczanka Zielonki
3:5
Jutrzenka Giebułtów
07.09.2013
16:30
Garbarz Zembrzyce
0:1
Górnik Wieliczka
07.09.2013
16:30
Iskra Klecza Dolna
0:2
Sokół Przytkowice
07.09.2013
15:00
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
07.09.2013
16:30
Niwa Nowa Wieś
1:1
Karpaty Siepraw
07.09.2013
16:30
Borek Kraków
2:1
Halniak Maków Podhalański
07.09.2013
16:30
Cracovia II Kraków
1:3
Świt Krzeszowice
08.09.2013
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:3
MKS Trzebinia
08.09.2013
16:30

7. kolejka 14.09.2013

Świt Krzeszowice
1:1
Wiślanie Jaśkowice
13.09.2013
16:30
Halniak Maków Podhalański
1:0
Zieleńczanka Zielonki
14.09.2013
16:30
MKS Trzebinia
3:1
Borek Kraków
14.09.2013
16:30
Karpaty Siepraw
0:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
14.09.2013
16:30
Górnik Wieliczka
1:3
Iskra Klecza Dolna
14.09.2013
16:30
Jutrzenka Giebułtów
3:1
Garbarz Zembrzyce
14.09.2013
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Niwa Nowa Wieś
15.09.2013
12:00
Sokół Przytkowice
2:3
Cracovia II Kraków
15.09.2013
16:30

8. kolejka 21.09.2013

Zieleńczanka Zielonki
2:2
Garbarz Zembrzyce
21.09.2013
16:00
Iskra Klecza Dolna
0:0
Jutrzenka Giebułtów
21.09.2013
14:00
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Sokół Przytkowice
21.09.2013
16:00
Niwa Nowa Wieś
0:0
Świt Krzeszowice
21.09.2013
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2013
16:00
Borek Kraków
0:1
Karpaty Siepraw
21.09.2013
16:00
Halniak Maków Podhalański
2:0
MKS Trzebinia
21.09.2013
16:00
Cracovia II Kraków
0:0
Górnik Wieliczka
22.09.2013
11:00

9. kolejka 28.09.2013

MKS Trzebinia
6:0
Zieleńczanka Zielonki
28.09.2013
16:00
Karpaty Siepraw
0:0
Halniak Maków Podhalański
28.09.2013
16:00
Świt Krzeszowice
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
28.09.2013
16:00
Sokół Przytkowice
1:0
Niwa Nowa Wieś
28.09.2013
16:00
Górnik Wieliczka
2:2
Wiślanie Jaśkowice
28.09.2013
16:00
Jutrzenka Giebułtów
1:3
Cracovia II Kraków
28.09.2013
15:30
Garbarz Zembrzyce
0:3
Iskra Klecza Dolna
28.09.2013
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Borek Kraków
29.09.2013
12:00

10. kolejka 05.10.2013

Zieleńczanka Zielonki
2:2
Iskra Klecza Dolna
05.10.2013
15:30
Wiślanie Jaśkowice
2:3
Jutrzenka Giebułtów
05.10.2013
15:00
Niwa Nowa Wieś
4:1
Górnik Wieliczka
05.10.2013
15:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Sokół Przytkowice
05.10.2013
15:30
Borek Kraków
0:1
Świt Krzeszowice
05.10.2013
15:30
Halniak Maków Podhalański
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
05.10.2013
15:30
MKS Trzebinia
7:1
Karpaty Siepraw
05.10.2013
11:00
Cracovia II Kraków
2:4
Garbarz Zembrzyce
06.10.2013
11:00

11. kolejka 12.10.2013

Karpaty Siepraw
2:1
Zieleńczanka Zielonki
12.10.2013
15:00
Świt Krzeszowice
0:2
Halniak Maków Podhalański
12.10.2013
15:30
Górnik Wieliczka
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.10.2013
15:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Niwa Nowa Wieś
12.10.2013
15:00
Garbarz Zembrzyce
0:0
Wiślanie Jaśkowice
12.10.2013
15:00
Iskra Klecza Dolna
1:4
Cracovia II Kraków
12.10.2013
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
MKS Trzebinia
13.10.2013
15:00
Sokół Przytkowice
1:1
Borek Kraków
13.10.2013
15:00

12. kolejka 19.10.2013

Zieleńczanka Zielonki
1:3
Cracovia II Kraków
19.10.2013
11:00
Wiślanie Jaśkowice
1:1
Iskra Klecza Dolna
19.10.2013
15:00
Niwa Nowa Wieś
4:1
Garbarz Zembrzyce
19.10.2013
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:4
Jutrzenka Giebułtów
19.10.2013
15:00
Borek Kraków
1:0
Górnik Wieliczka
19.10.2013
15:00
Halniak Maków Podhalański
6:1
Sokół Przytkowice
19.10.2013
15:00
MKS Trzebinia
4:0
Świt Krzeszowice
19.10.2013
15:00
Karpaty Siepraw
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
19.10.2013
15:00

13. kolejka 26.10.2013

Garbarz Zembrzyce
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
26.10.2013
15:00
Świt Krzeszowice
1:1
Karpaty Siepraw
26.10.2013
14:00
Górnik Wieliczka
0:3
Halniak Maków Podhalański
26.10.2013
15:00
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Borek Kraków
26.10.2013
14:00
Iskra Klecza Dolna
1:1
Niwa Nowa Wieś
26.10.2013
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:0
Zieleńczanka Zielonki
27.10.2013
12:00
Sokół Przytkowice
2:1
MKS Trzebinia
27.10.2013
14:00
Cracovia II Kraków
6:4
Wiślanie Jaśkowice
27.10.2013
11:00

14. kolejka 02.11.2013

Zieleńczanka Zielonki
4:0
Wiślanie Jaśkowice
02.11.2013
13:30
Niwa Nowa Wieś
2:0
Cracovia II Kraków
02.11.2013
13:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
4:0
Iskra Klecza Dolna
02.11.2013
13:30
Borek Kraków
0:2
Garbarz Zembrzyce
02.11.2013
13:30
Halniak Maków Podhalański
1:1
Jutrzenka Giebułtów
02.11.2013
13:30
MKS Trzebinia
1:1
Górnik Wieliczka
02.11.2013
13:30
Karpaty Siepraw
2:1
Sokół Przytkowice
02.11.2013
13:30
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
Świt Krzeszowice
03.11.2013
12:00

15. kolejka 09.11.2013

Świt Krzeszowice
0:1
Zieleńczanka Zielonki
09.11.2013
13:00
Górnik Wieliczka
0:0
Karpaty Siepraw
09.11.2013
13:00
Jutrzenka Giebułtów
1:2
MKS Trzebinia
09.11.2013
12:00
Garbarz Zembrzyce
2:1
Halniak Maków Podhalański
09.11.2013
13:00
Iskra Klecza Dolna
3:1
Borek Kraków
09.11.2013
13:00
Wiślanie Jaśkowice
3:1
Niwa Nowa Wieś
09.11.2013
13:00
Sokół Przytkowice
3:5
Orzeł Piaski Wielkie
10.11.2013
13:00
Cracovia II Kraków
2:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
10.11.2013
11:00

16. kolejka 15.03.2014

Zieleńczanka Zielonki
1:2
Niwa Nowa Wieś
15.03.2014
15:00
Wiślanie Jaśkowice
0:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.03.2014
15:00
Borek Kraków
0:4
Cracovia II Kraków
15.03.2014
15:00
Iskra Klecza Dolna
4:1
Halniak Maków Podhalański
15.03.2014
15:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
MKS Trzebinia
15.03.2014
15:00
Górnik Wieliczka
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
15.03.2014
15:00
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Karpaty Siepraw
16.03.2014
12:00
Sokół Przytkowice
2:1
Świt Krzeszowice
16.03.2014
15:00

17. kolejka 22.03.2014

Świt Krzeszowice
2:3
Górnik Wieliczka
22.03.2014
15:00
Karpaty Siepraw
4:1
Garbarz Zembrzyce
22.03.2014
15:00
MKS Trzebinia
1:1
Iskra Klecza Dolna
22.03.2014
12:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
Cracovia II Kraków
22.03.2014
15:00
Borek Kraków
0:2
Wiślanie Jaśkowice
22.03.2014
15:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:0
Niwa Nowa Wieś
22.03.2014
15:00
Sokół Przytkowice
2:0
Zieleńczanka Zielonki
23.03.2014
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Jutrzenka Giebułtów
23.03.2014
12:00

18. kolejka 29.03.2014

Zieleńczanka Zielonki
0:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
29.03.2014
15:00
Niwa Nowa Wieś
6:1
Borek Kraków
29.03.2014
15:30
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Halniak Maków Podhalański
29.03.2014
15:00
Iskra Klecza Dolna
3:1
Karpaty Siepraw
29.03.2014
15:00
Garbarz Zembrzyce
4:1
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2014
15:00
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Świt Krzeszowice
29.03.2014
13:00
Górnik Wieliczka
0:3
Sokół Przytkowice
29.03.2014
15:00
Cracovia II Kraków
3:1
MKS Trzebinia
30.03.2014
11:00

19. kolejka 05.04.2014

Górnik Wieliczka
3:0
Zieleńczanka Zielonki
05.04.2014
16:00
Świt Krzeszowice
4:1
Garbarz Zembrzyce
05.04.2014
16:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Iskra Klecza Dolna
05.04.2014
15:00
Karpaty Siepraw
1:5
Cracovia II Kraków
05.04.2014
16:00
MKS Trzebinia
2:1
Wiślanie Jaśkowice
05.04.2014
12:00
Halniak Maków Podhalański
0:0
Niwa Nowa Wieś
05.04.2014
16:00
Borek Kraków
0:4
Kalwarianka Kalwaria Z.
05.04.2014
16:00
Sokół Przytkowice
1:1
Jutrzenka Giebułtów
06.04.2014
16:00

20. kolejka 12.04.2014

Zieleńczanka Zielonki
1:1
Borek Kraków
12.04.2014
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Halniak Maków Podhalański
12.04.2014
17:00
Niwa Nowa Wieś
1:4
MKS Trzebinia
12.04.2014
16:00
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Karpaty Siepraw
12.04.2014
16:00
Iskra Klecza Dolna
0:2
Świt Krzeszowice
12.04.2014
17:00
Garbarz Zembrzyce
2:1
Sokół Przytkowice
12.04.2014
16:00
Jutrzenka Giebułtów
3:0
Górnik Wieliczka
12.04.2014
17:00
Cracovia II Kraków
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
13.04.2014
11:00

21. kolejka 19.04.2014

Jutrzenka Giebułtów
2:2
Zieleńczanka Zielonki
19.04.2014
16:00
Górnik Wieliczka
5:1
Garbarz Zembrzyce
19.04.2014
11:00
Sokół Przytkowice
0:1
Iskra Klecza Dolna
19.04.2014
15:00
Świt Krzeszowice
0:1
Cracovia II Kraków
19.04.2014
13:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:4
Wiślanie Jaśkowice
19.04.2014
16:00
Karpaty Siepraw
7:6
Niwa Nowa Wieś
19.04.2014
17:00
MKS Trzebinia
0:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.04.2014
12:00
Halniak Maków Podhalański
2:1
Borek Kraków
19.04.2014
16:00

22. kolejka 26.04.2014

Cracovia II Kraków
4:0
Sokół Przytkowice
23.04.2014
17:30
Borek Kraków
1:2
MKS Trzebinia
26.04.2014
17:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:0
Karpaty Siepraw
26.04.2014
15:00
Niwa Nowa Wieś
2:4
Orzeł Piaski Wielkie
26.04.2014
14:45
Wiślanie Jaśkowice
8:2
Świt Krzeszowice
26.04.2014
17:00
Iskra Klecza Dolna
1:0
Górnik Wieliczka
26.04.2014
17:30
Garbarz Zembrzyce
0:2
Jutrzenka Giebułtów
26.04.2014
17:00
Zieleńczanka Zielonki
2:1
Halniak Maków Podhalański
27.04.2014
17:00

23. kolejka 30.04.2014

Garbarz Zembrzyce
3:1
Zieleńczanka Zielonki
30.04.2014
17:00
Jutrzenka Giebułtów
0:0
Iskra Klecza Dolna
30.04.2014
17:30
Górnik Wieliczka
3:1
Cracovia II Kraków
30.04.2014
17:30
Świt Krzeszowice
1:1
Niwa Nowa Wieś
30.04.2014
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
30.04.2014
17:30
Karpaty Siepraw
3:1
Borek Kraków
30.04.2014
17:30
MKS Trzebinia
1:1
Halniak Maków Podhalański
30.04.2014
17:30
Sokół Przytkowice
2:2
Wiślanie Jaśkowice
07.05.2014
17:30

24. kolejka 03.05.2014

Halniak Maków Podhalański
1:2
Karpaty Siepraw
03.05.2014
17:00
Borek Kraków
0:2
Orzeł Piaski Wielkie
03.05.2014
17:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
6:1
Świt Krzeszowice
03.05.2014
14:00
Niwa Nowa Wieś
3:0
Sokół Przytkowice
03.05.2014
16:00
Wiślanie Jaśkowice
3:1
Górnik Wieliczka
03.05.2014
17:00
Iskra Klecza Dolna
3:0
Garbarz Zembrzyce
03.05.2014
17:30
Zieleńczanka Zielonki
1:5
MKS Trzebinia
04.05.2014
17:30
Cracovia II Kraków
2:1
Jutrzenka Giebułtów
04.05.2014
11:00

25. kolejka 10.05.2014

Iskra Klecza Dolna
1:0
Zieleńczanka Zielonki
10.05.2014
17:30
Garbarz Zembrzyce
2:0
Cracovia II Kraków
10.05.2014
17:00
Jutrzenka Giebułtów
2:3
Wiślanie Jaśkowice
10.05.2014
17:30
Górnik Wieliczka
0:0
Niwa Nowa Wieś
10.05.2014
17:00
Świt Krzeszowice
5:2
Borek Kraków
10.05.2014
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Halniak Maków Podhalański
10.05.2014
17:30
Sokół Przytkowice
0:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
11.05.2014
17:00
Karpaty Siepraw
0:0
MKS Trzebinia
11.05.2014
17:30

26. kolejka 17.05.2014

Niwa Nowa Wieś
1:1
Jutrzenka Giebułtów
17.05.2014
16:00
Zieleńczanka Zielonki
1:4
Karpaty Siepraw
21.05.2014
17:30
Halniak Maków Podhalański
1:0
Świt Krzeszowice
21.05.2014
17:30
Borek Kraków
0:4
Sokół Przytkowice
21.05.2014
17:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:4
Górnik Wieliczka
21.05.2014
17:30
Cracovia II Kraków
2:2
Iskra Klecza Dolna
21.05.2014
17:30
MKS Trzebinia
2:1
Orzeł Piaski Wielkie
28.05.2014
17:30
Wiślanie Jaśkowice
0:0
Garbarz Zembrzyce
28.05.2014
17:30

27. kolejka 24.05.2014

Cracovia II Kraków
4:0
Zieleńczanka Zielonki
24.05.2014
11:00
Iskra Klecza Dolna
0:2
Wiślanie Jaśkowice
24.05.2014
18:00
Garbarz Zembrzyce
4:0
Niwa Nowa Wieś
24.05.2014
11:00
Jutrzenka Giebułtów
3:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
24.05.2014
18:00
Górnik Wieliczka
5:1
Borek Kraków
24.05.2014
17:00
Świt Krzeszowice
1:7
MKS Trzebinia
24.05.2014
18:00
Sokół Przytkowice
2:1
Halniak Maków Podhalański
25.05.2014
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Karpaty Siepraw
25.05.2014
12:00

28. kolejka 31.05.2014

Karpaty Siepraw
3:2
Świt Krzeszowice
31.05.2014
18:00
Halniak Maków Podhalański
3:1
Górnik Wieliczka
31.05.2014
18:00
Borek Kraków
0:6
Jutrzenka Giebułtów
31.05.2014
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:1
Garbarz Zembrzyce
31.05.2014
18:00
Niwa Nowa Wieś
3:1
Iskra Klecza Dolna
31.05.2014
16:00
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Cracovia II Kraków
31.05.2014
18:00
Zieleńczanka Zielonki
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
01.06.2014
11:00
MKS Trzebinia
2:0
Sokół Przytkowice
01.06.2014
17:30

29. kolejka 07.06.2014

Wiślanie Jaśkowice
6:0
Zieleńczanka Zielonki
07.06.2014
17:00
Cracovia II Kraków
0:3
Niwa Nowa Wieś
07.06.2014
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
07.06.2014
17:00
Garbarz Zembrzyce
5:0
Borek Kraków
07.06.2014
17:00
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Halniak Maków Podhalański
07.06.2014
17:00
Górnik Wieliczka
0:1
MKS Trzebinia
07.06.2014
17:00
Sokół Przytkowice
1:2
Karpaty Siepraw
07.06.2014
17:00
Świt Krzeszowice
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
07.06.2014
17:00

30. kolejka 14.06.2014

Zieleńczanka Zielonki
1:2
Świt Krzeszowice
14.06.2014
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Sokół Przytkowice
14.06.2014
17:00
Karpaty Siepraw
5:3
Górnik Wieliczka
14.06.2014
17:00
MKS Trzebinia
1:0
Jutrzenka Giebułtów
14.06.2014
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:3
Garbarz Zembrzyce
14.06.2014
17:00
Borek Kraków
0:3
Iskra Klecza Dolna
14.06.2014
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
5:0
Cracovia II Kraków
14.06.2014
17:00
Niwa Nowa Wieś
0:3
Wiślanie Jaśkowice
14.06.2014
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 14.06.2014

14.06.2014
17:00
Zieleńczanka Zielonki
1:2
Świt Krzeszowice
14.06.2014
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Sokół Przytkowice
14.06.2014
17:00
Karpaty Siepraw
5:3
Górnik Wieliczka
14.06.2014
17:00
MKS Trzebinia
1:0
Jutrzenka Giebułtów
14.06.2014
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:3
Garbarz Zembrzyce
14.06.2014
17:00
Borek Kraków
0:3
Iskra Klecza Dolna
14.06.2014
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
5:0
Cracovia II Kraków
14.06.2014
12:00
Niwa Nowa Wieś
0:3
Wiślanie Jaśkowice

30. kolejka 14.06.2014

14.06.2014
17:00
Zieleńczanka Zielonki
1:2
Świt Krzeszowice
14.06.2014
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Sokół Przytkowice
14.06.2014
17:00
Karpaty Siepraw
5:3
Górnik Wieliczka
14.06.2014
17:00
MKS Trzebinia
1:0
Jutrzenka Giebułtów
14.06.2014
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:3
Garbarz Zembrzyce
14.06.2014
17:00
Borek Kraków
0:3
Iskra Klecza Dolna
14.06.2014
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
5:0
Cracovia II Kraków
14.06.2014
12:00
Niwa Nowa Wieś
0:3
Wiślanie Jaśkowice

Wiadomości ligowe


Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
Rekord Bielsko Biała
18.01.2020
15:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Wierzbowianka Wierzbno
19.01.2020
16:00
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
19.01.2020
19:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
:
Plon Błotnica Strzelecka
19.01.2020
16:00
AZS UP Kraków
:
ROW Rybnik
19.01.2020
17:45

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
15.01.2020
18:30
Respekt Myślenice
:
AZS AGH Kraków
19.01.2020
15:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

BSF Bochnia
:
Marfarbex Busko Zdrój
18.01.2020
20:30
Górnik Polkowice
:
GKS Komprachcice
18.01.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
:
AZS UMCS Lublin
19.01.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
19.01.2020
17:00
Heiro Rzeszów
:
Futsal Team Brzeg
19.01.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Profisport Wrocław
19.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Futsal II Nowiny
:
Sparta Spytkowice
18.01.2020
 
Unia Tarnów
:
AZS UEK Kraków
19.01.2020
18:30
UKS Pińczów
:
BSF Busko Zdrój
19.01.2020
17:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
17.01.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
17.01.2020
19:30
Wieczysta Kraków
:
Hutnik Kraków
17.01.2020
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Wisła Kraków
17.01.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Strzelcy
17.01.2020
21:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
17.01.2020
21:30