facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga (Małopolska-Świętokrzyskie)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
W styczniu 2014 roku Janina Libiąż zmieniła nazwę na Górnik Libiąż.
Przed rundą wiosenną z rozgrywek wycofał się Przebój Wolbrom. Wiosną, wyniki weryfikowano jako walkowery na korzyść rywali Przeboju.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.08.2013

Beskid Andrychów
1:0
Wisła II Kraków
10.08.2013
17:00
Górnik Libiąż
1:3
Granat Skarżysko Kamienna
10.08.2013
17:00
Poprad Muszyna
2:1
Wisła Sandomierz
10.08.2013
17:00
Łysica Bodzentyn
1:1
Dalin Myślenice
10.08.2013
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Unia Tarnów
10.08.2013
17:00
BKS Bochnia
0:0
Wierna Małogoszcz
10.08.2013
17:00
Nida Pińczów
1:1
Hutnik Kraków
11.08.2013
17:00
Poroniec Poronin
3:5
Przebój Wolbrom
11.08.2013
17:00
Soła Oświęcim
4:1
Korona II Kielce
11.08.2013
15:00

2. kolejka 14.08.2013

Wisła II Kraków
0:4
Korona II Kielce
14.08.2013
17:00
Dalin Myślenice
0:2
KSZO Ostrowiec Św.
14.08.2013
17:00
Wisła Sandomierz
0:2
Łysica Bodzentyn
14.08.2013
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
3:1
Nida Pińczów
14.08.2013
17:00
BKS Bochnia
5:1
Górnik Libiąż
14.08.2013
17:00
Beskid Andrychów
2:1
Wierna Małogoszcz
14.08.2013
17:00
Poprad Muszyna
0:0
Przebój Wolbrom
14.08.2013
16:00
Poroniec Poronin
2:1
Hutnik Kraków
14.08.2013
17:00
Unia Tarnów
2:2
Soła Oświęcim
15.08.2013
17:00

3. kolejka 17.08.2013

KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Wisła Sandomierz
17.08.2013
17:00
Hutnik Kraków
4:1
Poprad Muszyna
17.08.2013
17:30
Przebój Wolbrom
0:1
Łysica Bodzentyn
17.08.2013
17:00
Wierna Małogoszcz
0:3
Wisła II Kraków
18.08.2013
17:00
Górnik Libiąż
0:0
Beskid Andrychów
18.08.2013
17:00
Nida Pińczów
0:4
BKS Bochnia
18.08.2013
17:00
Poroniec Poronin
3:2
Granat Skarżysko Kamienna
18.08.2013
16:00
Soła Oświęcim
3:0
Dalin Myślenice
18.08.2013
17:00
Korona II Kielce
3:1
Unia Tarnów
18.08.2013
17:00

4. kolejka 24.08.2013

Granat Skarżysko Kamienna
2:0
Poprad Muszyna
24.08.2013
16:00
BKS Bochnia
3:1
Poroniec Poronin
24.08.2013
17:00
Beskid Andrychów
3:0
Nida Pińczów
24.08.2013
11:00
Unia Tarnów
1:0
Wisła II Kraków
24.08.2013
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:2
Przebój Wolbrom
24.08.2013
17:00
Łysica Bodzentyn
1:2
Hutnik Kraków
24.08.2013
17:00
Dalin Myślenice
1:1
Korona II Kielce
25.08.2013
17:00
Wisła Sandomierz
0:1
Soła Oświęcim
25.08.2013
17:00
Wierna Małogoszcz
2:3
Górnik Libiąż
25.08.2013
17:00

5. kolejka 31.08.2013

Poroniec Poronin
3:1
Beskid Andrychów
31.08.2013
16:00
Poprad Muszyna
1:3
BKS Bochnia
31.08.2013
16:00
Unia Tarnów
1:0
Dalin Myślenice
31.08.2013
17:00
Nida Pińczów
1:1
Wierna Małogoszcz
01.09.2013
17:00
Soła Oświęcim
4:2
Przebój Wolbrom
01.09.2013
17:00
Korona II Kielce
1:0
Wisła Sandomierz
01.09.2013
16:00
Wisła II Kraków
4:1
Górnik Libiąż
01.09.2013
11:00
Granat Skarżysko Kamienna
0:0
Łysica Bodzentyn
01.09.2013
17:00
Hutnik Kraków
1:0
KSZO Ostrowiec Św.
01.09.2013
17:00

6. kolejka 04.09.2013

Wisła II Kraków
1:2
Dalin Myślenice
04.09.2013
17:00
Wisła Sandomierz
0:0
Unia Tarnów
04.09.2013
17:00
Przebój Wolbrom
1:1
Korona II Kielce
04.09.2013
16:00
Hutnik Kraków
1:2
Soła Oświęcim
04.09.2013
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
1:0
KSZO Ostrowiec Św.
04.09.2013
16:30
BKS Bochnia
0:4
Łysica Bodzentyn
04.09.2013
17:00
Beskid Andrychów
1:1
Poprad Muszyna
04.09.2013
17:00
Wierna Małogoszcz
1:1
Poroniec Poronin
04.09.2013
17:00
Górnik Libiąż
3:3
Nida Pińczów
04.09.2013
17:00

7. kolejka 07.09.2013

Poprad Muszyna
0:0
Wierna Małogoszcz
07.09.2013
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
BKS Bochnia
07.09.2013
16:30
Korona II Kielce
1:1
Hutnik Kraków
07.09.2013
16:00
Nida Pińczów
0:2
Wisła II Kraków
08.09.2013
16:00
Poroniec Poronin
1:1
Górnik Libiąż
08.09.2013
15:00
Łysica Bodzentyn
3:1
Beskid Andrychów
08.09.2013
16:00
Soła Oświęcim
4:4
Granat Skarżysko Kamienna
08.09.2013
16:00
Dalin Myślenice
1:4
Wisła Sandomierz
08.09.2013
16:30
Unia Tarnów
0:1
Przebój Wolbrom
10.09.2013
16:30

8. kolejka 14.09.2013

Przebój Wolbrom
3:0 v.o.
Dalin Myślenice
14.09.2013
16:00
Hutnik Kraków
2:1
Unia Tarnów
14.09.2013
16:00
Granat Skarżysko Kamienna
1:0
Korona II Kielce
14.09.2013
16:00
BKS Bochnia
0:1
Soła Oświęcim
14.09.2013
16:00
Beskid Andrychów
2:1
KSZO Ostrowiec Św.
14.09.2013
16:00
Wierna Małogoszcz
2:1
Łysica Bodzentyn
14.09.2013
16:00
Górnik Libiąż
2:1
Poprad Muszyna
14.09.2013
16:00
Wisła Sandomierz
1:3
Wisła II Kraków
15.09.2013
16:00
Nida Pińczów
3:6
Poroniec Poronin
15.09.2013
15:00

9. kolejka 21.09.2013

Poprad Muszyna
0:0
Nida Pińczów
21.09.2013
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:2
Wierna Małogoszcz
21.09.2013
16:00
Soła Oświęcim
3:1
Beskid Andrychów
21.09.2013
16:00
Unia Tarnów
0:1
Granat Skarżysko Kamienna
21.09.2013
16:00
Poroniec Poronin
0:3
Wisła II Kraków
22.09.2013
13:00
Łysica Bodzentyn
3:1
Górnik Libiąż
22.09.2013
16:00
Korona II Kielce
6:1
BKS Bochnia
22.09.2013
16:00
Dalin Myślenice
1:1
Hutnik Kraków
22.09.2013
16:00
Wisła Sandomierz
2:3
Przebój Wolbrom
22.09.2013
16:00

10. kolejka 28.09.2013

Wisła II Kraków
1:1
Przebój Wolbrom
28.09.2013
15:30
Beskid Andrychów
2:4
Korona II Kielce
28.09.2013
15:00
Górnik Libiąż
4:2
KSZO Ostrowiec Św.
28.09.2013
15:30
Poroniec Poronin
1:1
Poprad Muszyna
28.09.2013
15:00
Hutnik Kraków
0:1
Wisła Sandomierz
29.09.2013
15:30
Granat Skarżysko Kamienna
1:2
Dalin Myślenice
29.09.2013
15:00
BKS Bochnia
0:2
Unia Tarnów
29.09.2013
15:30
Wierna Małogoszcz
1:3
Soła Oświęcim
29.09.2013
15:00
Nida Pińczów
1:2
Łysica Bodzentyn
29.09.2013
15:00

11. kolejka 05.10.2013

Poprad Muszyna
1:0
Wisła II Kraków
05.10.2013
15:00
Łysica Bodzentyn
4:0
Poroniec Poronin
05.10.2013
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:2
Nida Pińczów
05.10.2013
15:00
Beskid Andrychów
0:2
Unia Tarnów
05.10.2013
15:00
Przebój Wolbrom
1:2
Hutnik Kraków
05.10.2013
15:00
Soła Oświęcim
2:2
Górnik Libiąż
06.10.2013
15:00
Korona II Kielce
3:1
Wierna Małogoszcz
06.10.2013
15:00
Dalin Myślenice
1:0
BKS Bochnia
06.10.2013
15:00
Wisła Sandomierz
1:2
Granat Skarżysko Kamienna
06.10.2013
15:00

12. kolejka 12.10.2013

Wisła II Kraków
1:2
Hutnik Kraków
12.10.2013
12:00
BKS Bochnia
1:1
Wisła Sandomierz
12.10.2013
15:00
Beskid Andrychów
3:1
Dalin Myślenice
12.10.2013
15:00
Górnik Libiąż
1:2
Korona II Kielce
12.10.2013
15:00
Poprad Muszyna
1:1
Łysica Bodzentyn
12.10.2013
14:00
Granat Skarżysko Kamienna
3:0
Przebój Wolbrom
13.10.2013
15:00
Wierna Małogoszcz
1:1
Unia Tarnów
13.10.2013
15:00
Nida Pińczów
0:0
Soła Oświęcim
13.10.2013
15:00
Poroniec Poronin
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
13.10.2013
15:00

13. kolejka 19.10.2013

Łysica Bodzentyn
2:1
Wisła II Kraków
19.10.2013
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Poprad Muszyna
19.10.2013
15:00
Unia Tarnów
2:0
Górnik Libiąż
19.10.2013
15:00
Przebój Wolbrom
2:1
BKS Bochnia
19.10.2013
15:00
Soła Oświęcim
0:4
Poroniec Poronin
20.10.2013
15:00
Korona II Kielce
4:2
Nida Pińczów
20.10.2013
15:00
Dalin Myślenice
0:0
Wierna Małogoszcz
20.10.2013
15:00
Wisła Sandomierz
2:0
Beskid Andrychów
20.10.2013
15:00
Hutnik Kraków
1:1
Granat Skarżysko Kamienna
20.10.2013
15:00

14. kolejka 26.10.2013

BKS Bochnia
0:3
Hutnik Kraków
25.10.2013
14:00
Wisła II Kraków
0:1
Granat Skarżysko Kamienna
26.10.2013
14:00
Beskid Andrychów
3:0
Przebój Wolbrom
26.10.2013
14:30
Poprad Muszyna
0:3
Soła Oświęcim
26.10.2013
14:00
Łysica Bodzentyn
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
26.10.2013
14:00
Wierna Małogoszcz
2:0
Wisła Sandomierz
27.10.2013
13:00
Górnik Libiąż
2:0
Dalin Myślenice
27.10.2013
13:30
Nida Pińczów
3:1
Unia Tarnów
27.10.2013
13:30
Poroniec Poronin
2:2
Korona II Kielce
27.10.2013
13:30

15. kolejka 02.11.2013

KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Wisła II Kraków
02.11.2013
13:00
Unia Tarnów
1:0
Poroniec Poronin
02.11.2013
13:00
Dalin Myślenice
1:1
Nida Pińczów
02.11.2013
13:00
Przebój Wolbrom
0:0
Wierna Małogoszcz
02.11.2013
13:00
Soła Oświęcim
0:0
Łysica Bodzentyn
03.11.2013
13:00
Korona II Kielce
0:1
Poprad Muszyna
03.11.2013
13:00
Wisła Sandomierz
1:0
Górnik Libiąż
03.11.2013
13:00
Hutnik Kraków
1:0
Beskid Andrychów
03.11.2013
13:00
Granat Skarżysko Kamienna
3:0 v.o.
BKS Bochnia
03.11.2013
13:00

16. kolejka 09.11.2013

Wisła II Kraków
3:2
BKS Bochnia
09.11.2013
11:00
Beskid Andrychów
3:1
Granat Skarżysko Kamienna
09.11.2013
13:00
Górnik Libiąż
1:1
Przebój Wolbrom
09.11.2013
13:00
Poprad Muszyna
2:4
Unia Tarnów
09.11.2013
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:2
Soła Oświęcim
09.11.2013
13:00
Wierna Małogoszcz
4:2
Hutnik Kraków
10.11.2013
13:00
Nida Pińczów
1:3
Wisła Sandomierz
10.11.2013
13:00
Poroniec Poronin
3:2
Dalin Myślenice
10.11.2013
13:00
Łysica Bodzentyn
6:2
Korona II Kielce
10.11.2013
13:00

17. kolejka 16.11.2013

Hutnik Kraków
2:2
Górnik Libiąż
15.11.2013
17:00
Soła Oświęcim
3:1
Wisła II Kraków
16.11.2013
13:00
Korona II Kielce
1:3
KSZO Ostrowiec Św.
16.11.2013
11:00
Unia Tarnów
0:2
Łysica Bodzentyn
16.11.2013
13:00
Dalin Myślenice
1:1
Poprad Muszyna
16.11.2013
13:00
Przebój Wolbrom
7:0
Nida Pińczów
16.11.2013
13:00
BKS Bochnia
2:1
Beskid Andrychów
16.11.2013
13:00
Wisła Sandomierz
1:0
Poroniec Poronin
17.11.2013
12:00
Granat Skarżysko Kamienna
2:0
Wierna Małogoszcz
17.11.2013
13:00

18. kolejka 15.03.2014

Wisła Sandomierz
1:0
Poprad Muszyna
 
00:00
Wisła II Kraków
2:1
Beskid Andrychów
15.03.2014
15:00
Hutnik Kraków
3:1
Nida Pińczów
15.03.2014
15:00
Przebój Wolbrom
0:3 v.o.
Poroniec Poronin
15.03.2014
15:00
Dalin Myślenice
1:0
Łysica Bodzentyn
15.03.2014
15:00
Unia Tarnów
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
15.03.2014
15:00
Korona II Kielce
2:2
Soła Oświęcim
15.03.2014
15:00
Wierna Małogoszcz
1:0
BKS Bochnia
16.03.2014
15:00
Granat Skarżysko Kamienna
4:1
Górnik Libiąż
16.03.2014
15:00

19. kolejka 22.03.2014

KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Dalin Myślenice
22.03.2014
15:00
Poprad Muszyna
3:0 v.o.
Przebój Wolbrom
22.03.2014
15:00
Hutnik Kraków
1:0
Poroniec Poronin
23.03.2014
15:00
Korona II Kielce
2:2
Wisła II Kraków
23.03.2014
15:00
Soła Oświęcim
3:0
Unia Tarnów
23.03.2014
15:00
Łysica Bodzentyn
0:1
Wisła Sandomierz
23.03.2014
15:00
Nida Pińczów
2:0
Granat Skarżysko Kamienna
23.03.2014
15:00
Górnik Libiąż
2:2
BKS Bochnia
23.03.2014
15:00
Wierna Małogoszcz
3:3
Beskid Andrychów
23.03.2014
15:00

20. kolejka 29.03.2014

Wisła II Kraków
3:0
Wierna Małogoszcz
29.03.2014
15:00
Beskid Andrychów
3:1
Górnik Libiąż
29.03.2014
15:30
BKS Bochnia
3:2
Nida Pińczów
29.03.2014
15:00
Dalin Myślenice
1:2
Soła Oświęcim
29.03.2014
15:00
Unia Tarnów
1:1
Korona II Kielce
29.03.2014
15:30
Łysica Bodzentyn
3:0 v.o.
Przebój Wolbrom
30.03.2014
15:00
Granat Skarżysko Kamienna
4:0
Poroniec Poronin
30.03.2014
16:00
Wisła Sandomierz
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
30.03.2014
16:00
Poprad Muszyna
2:2
Hutnik Kraków
23.04.2014
17:00

21. kolejka 05.04.2014

Przebój Wolbrom
0:3 v.o.
KSZO Ostrowiec Św.
 
00:00
Korona II Kielce
2:1
Dalin Myślenice
05.04.2014
16:00
Poprad Muszyna
0:1
Granat Skarżysko Kamienna
05.04.2014
15:30
Górnik Libiąż
2:2
Wierna Małogoszcz
05.04.2014
16:30
Wisła II Kraków
0:0
Unia Tarnów
06.04.2014
11:00
Hutnik Kraków
0:0
Łysica Bodzentyn
06.04.2014
16:30
Soła Oświęcim
0:1
Wisła Sandomierz
06.04.2014
16:00
Poroniec Poronin
5:1
BKS Bochnia
06.04.2014
16:00
Nida Pińczów
3:0
Beskid Andrychów
06.04.2014
16:00

22. kolejka 12.04.2014

Górnik Libiąż
1:2
Wisła II Kraków
12.04.2014
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:2
Hutnik Kraków
12.04.2014
17:00
Beskid Andrychów
4:0
Poroniec Poronin
12.04.2014
17:00
BKS Bochnia
1:1
Poprad Muszyna
12.04.2014
16:00
Przebój Wolbrom
0:3 v.o.
Soła Oświęcim
12.04.2014
17:00
Dalin Myślenice
1:1
Unia Tarnów
12.04.2014
17:00
Wierna Małogoszcz
3:0
Nida Pińczów
13.04.2014
16:00
Granat Skarżysko Kamienna
5:1
Łysica Bodzentyn
13.04.2014
16:00
Wisła Sandomierz
1:1
Korona II Kielce
13.04.2014
17:00

23. kolejka 16.04.2014

Dalin Myślenice
1:3
Wisła II Kraków
16.04.2014
17:00
Unia Tarnów
3:1
Wisła Sandomierz
16.04.2014
17:00
Korona II Kielce
3:0 v.o.
Przebój Wolbrom
16.04.2014
17:00
Soła Oświęcim
4:1
Hutnik Kraków
16.04.2014
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:3
Granat Skarżysko Kamienna
16.04.2014
17:00
Łysica Bodzentyn
5:0
BKS Bochnia
16.04.2014
17:00
Poprad Muszyna
0:1
Beskid Andrychów
16.04.2014
17:00
Poroniec Poronin
2:4
Wierna Małogoszcz
16.04.2014
17:00
Nida Pińczów
1:0
Górnik Libiąż
16.04.2014
17:00

24. kolejka 19.04.2014

Wisła II Kraków
5:0
Nida Pińczów
19.04.2014
11:00
Górnik Libiąż
2:1
Poroniec Poronin
19.04.2014
15:00
Wierna Małogoszcz
1:0
Poprad Muszyna
19.04.2014
13:00
Beskid Andrychów
1:1
Łysica Bodzentyn
19.04.2014
11:00
BKS Bochnia
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
19.04.2014
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
2:1
Soła Oświęcim
19.04.2014
13:00
Hutnik Kraków
1:1
Korona II Kielce
19.04.2014
17:00
Przebój Wolbrom
0:3 v.o.
Unia Tarnów
19.04.2014
17:00
Wisła Sandomierz
0:1
Dalin Myślenice
19.04.2014
17:00

25. kolejka 26.04.2014

Wisła II Kraków
1:1
Wisła Sandomierz
26.04.2014
17:00
Dalin Myślenice
3:0 v.o.
Przebój Wolbrom
26.04.2014
17:00
Unia Tarnów
2:1
Hutnik Kraków
26.04.2014
17:00
Korona II Kielce
2:3
Granat Skarżysko Kamienna
26.04.2014
17:00
Soła Oświęcim
5:1
BKS Bochnia
26.04.2014
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Beskid Andrychów
26.04.2014
17:00
Poprad Muszyna
1:3
Górnik Libiąż
26.04.2014
17:00
Łysica Bodzentyn
0:0
Wierna Małogoszcz
27.04.2014
16:00
Poroniec Poronin
1:1
Nida Pińczów
27.04.2014
16:00

26. kolejka 30.04.2014

Poroniec Poronin
0:2
Wisła II Kraków
30.04.2014
17:00
Nida Pińczów
0:1
Poprad Muszyna
30.04.2014
17:00
Górnik Libiąż
1:1
Łysica Bodzentyn
30.04.2014
17:00
Wierna Małogoszcz
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
30.04.2014
17:00
Beskid Andrychów
2:0
Soła Oświęcim
30.04.2014
17:30
BKS Bochnia
1:1
Korona II Kielce
30.04.2014
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
2:1
Unia Tarnów
30.04.2014
17:00
Hutnik Kraków
2:2
Dalin Myślenice
30.04.2014
17:00
Przebój Wolbrom
0:3 v.o.
Wisła Sandomierz
30.04.2014
17:00

27. kolejka 03.05.2014

Przebój Wolbrom
0:3 v.o.
Wisła II Kraków
03.05.2014
17:30
Unia Tarnów
0:0
BKS Bochnia
03.05.2014
15:00
Korona II Kielce
1:2
Beskid Andrychów
03.05.2014
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:2
Górnik Libiąż
03.05.2014
17:00
Poprad Muszyna
1:0
Poroniec Poronin
03.05.2014
16:00
Wisła Sandomierz
5:0
Hutnik Kraków
04.05.2014
16:00
Dalin Myślenice
2:3
Granat Skarżysko Kamienna
04.05.2014
17:00
Soła Oświęcim
3:1
Wierna Małogoszcz
04.05.2014
17:00
Łysica Bodzentyn
1:1
Nida Pińczów
04.05.2014
17:00

28. kolejka 10.05.2014

Unia Tarnów
0:0
Beskid Andrychów
10.05.2014
17:00
Wisła II Kraków
0:3 v.o.
Poprad Muszyna
10.05.2014
17:00
na boisku 0:0, po weryfikacji - w drużynie Wisły II zagrał nieuprawniony zawodnik
Górnik Libiąż
0:3
Soła Oświęcim
10.05.2014
17:30
BKS Bochnia
0:2
Dalin Myślenice
10.05.2014
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
1:1
Wisła Sandomierz
10.05.2014
17:00
Hutnik Kraków
3:0 v.o.
Przebój Wolbrom
10.05.2014
17:30
Poroniec Poronin
2:0
Łysica Bodzentyn
11.05.2014
17:00
Nida Pińczów
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
11.05.2014
17:00
Wierna Małogoszcz
2:0
Korona II Kielce
11.05.2014
17:00

29. kolejka 14.05.2014

Hutnik Kraków
3:3
Wisła II Kraków
14.05.2014
20:00
Przebój Wolbrom
0:3 v.o.
Granat Skarżysko Kamienna
14.05.2014
17:30
Wisła Sandomierz
4:0
BKS Bochnia
14.05.2014
17:30
Dalin Myślenice
0:0
Beskid Andrychów
14.05.2014
17:30
Unia Tarnów
1:2
Wierna Małogoszcz
14.05.2014
17:00
Korona II Kielce
4:0
Górnik Libiąż
14.05.2014
17:00
Soła Oświęcim
4:2
Nida Pińczów
14.05.2014
17:30
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Poroniec Poronin
14.05.2014
17:30
Łysica Bodzentyn
1:2
Poprad Muszyna
14.05.2014
17:00

30. kolejka 17.05.2014

Wisła II Kraków
1:2
Łysica Bodzentyn
17.05.2014
16:00
BKS Bochnia
3:0 v.o.
Przebój Wolbrom
17.05.2014
17:00
Poroniec Poronin
2:3
Soła Oświęcim
18.05.2014
17:00
Wierna Małogoszcz
0:0
Dalin Myślenice
18.05.2014
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
4:1
Hutnik Kraków
18.05.2014
17:00
Poprad Muszyna
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
21.05.2014
17:00
Nida Pińczów
1:1
Korona II Kielce
21.05.2014
17:00
Górnik Libiąż
0:1
Unia Tarnów
21.05.2014
17:30
Beskid Andrychów
1:2
Wisła Sandomierz
21.05.2014
17:00

31. kolejka 24.05.2014

Hutnik Kraków
4:2
BKS Bochnia
24.05.2014
17:30
Przebój Wolbrom
0:3 v.o.
Beskid Andrychów
24.05.2014
17:30
Dalin Myślenice
7:0
Górnik Libiąż
24.05.2014
17:00
Unia Tarnów
5:0
Nida Pińczów
24.05.2014
17:00
Soła Oświęcim
4:2
Poprad Muszyna
24.05.2014
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Łysica Bodzentyn
24.05.2014
17:30
Wisła II Kraków
0:0
Granat Skarżysko Kamienna
25.05.2014
17:00
Wisła Sandomierz
1:0
Wierna Małogoszcz
25.05.2014
17:30
Korona II Kielce
4:1
Poroniec Poronin
25.05.2014
17:00

32. kolejka 28.05.2014

Wisła II Kraków
1:0
KSZO Ostrowiec Św.
28.05.2014
17:00
Łysica Bodzentyn
0:1
Soła Oświęcim
28.05.2014
17:00
Poprad Muszyna
4:3
Korona II Kielce
28.05.2014
16:00
Poroniec Poronin
2:1
Unia Tarnów
28.05.2014
17:00
Nida Pińczów
0:3
Dalin Myślenice
28.05.2014
17:30
Górnik Libiąż
2:1
Wisła Sandomierz
28.05.2014
17:30
Wierna Małogoszcz
3:0 v.o.
Przebój Wolbrom
28.05.2014
17:00
Beskid Andrychów
1:3
Hutnik Kraków
28.05.2014
17:00
BKS Bochnia
1:4
Granat Skarżysko Kamienna
28.05.2014
17:00

33. kolejka 31.05.2014

BKS Bochnia
1:4
Wisła II Kraków
31.05.2014
17:00
Granat Skarżysko Kamienna
1:0
Beskid Andrychów
31.05.2014
17:00
Hutnik Kraków
3:1
Wierna Małogoszcz
31.05.2014
17:00
Przebój Wolbrom
0:3 v.o.
Górnik Libiąż
31.05.2014
17:00
Wisła Sandomierz
3:0
Nida Pińczów
31.05.2014
17:00
Dalin Myślenice
1:3
Poroniec Poronin
31.05.2014
17:00
Unia Tarnów
0:1
Poprad Muszyna
31.05.2014
17:00
Korona II Kielce
0:3
Łysica Bodzentyn
31.05.2014
17:00
Soła Oświęcim
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
31.05.2014
17:00

34. kolejka 07.06.2014

Wisła II Kraków
0:1
Soła Oświęcim
07.06.2014
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Korona II Kielce
07.06.2014
17:00
Łysica Bodzentyn
0:1
Unia Tarnów
07.06.2014
17:00
Poprad Muszyna
0:1
Dalin Myślenice
07.06.2014
17:00
Poroniec Poronin
0:4
Wisła Sandomierz
07.06.2014
17:00
Nida Pińczów
3:0 v.o.
Przebój Wolbrom
07.06.2014
17:00
Górnik Libiąż
0:4
Hutnik Kraków
07.06.2014
17:00
Wierna Małogoszcz
3:0
Granat Skarżysko Kamienna
07.06.2014
17:00
Beskid Andrychów
5:0
BKS Bochnia
07.06.2014
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 07.06.2014

07.06.2014
17:00
Wisła II Kraków
0:1
Soła Oświęcim
07.06.2014
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Korona II Kielce
07.06.2014
17:00
Łysica Bodzentyn
0:1
Unia Tarnów
07.06.2014
17:00
Poprad Muszyna
0:1
Dalin Myślenice
07.06.2014
17:00
Poroniec Poronin
0:4
Wisła Sandomierz
07.06.2014
17:00
Nida Pińczów
3:0 v.o.
Przebój Wolbrom
07.06.2014
17:00
Górnik Libiąż
0:4
Hutnik Kraków
07.06.2014
17:00
Wierna Małogoszcz
3:0
Granat Skarżysko Kamienna
07.06.2014
17:00
Beskid Andrychów
5:0
BKS Bochnia

34. kolejka 07.06.2014

07.06.2014
17:00
Wisła II Kraków
0:1
Soła Oświęcim
07.06.2014
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Korona II Kielce
07.06.2014
17:00
Łysica Bodzentyn
0:1
Unia Tarnów
07.06.2014
17:00
Poprad Muszyna
0:1
Dalin Myślenice
07.06.2014
17:00
Poroniec Poronin
0:4
Wisła Sandomierz
07.06.2014
17:00
Nida Pińczów
3:0 v.o.
Przebój Wolbrom
07.06.2014
17:00
Górnik Libiąż
0:4
Hutnik Kraków
07.06.2014
17:00
Wierna Małogoszcz
3:0
Granat Skarżysko Kamienna
07.06.2014
17:00
Beskid Andrychów
5:0
BKS Bochnia

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.09.2021
18:00
Lech Poznań
5:0
Wisła Kraków
17.09.2021
20:30
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
15:00
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
18.09.2021
12:30
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
18.09.2021
20:00
Radomiak Radom
:
Śląsk Wrocław
18.09.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Górnik Łęczna
19.09.2021
17:30
Stal Mielec
:
Raków Częstochowa
19.09.2021
12:30
Górnik Zabrze
:
Warta Poznań
19.09.2021
15:00

Fortuna I Liga

GKS Katowice
2:4
Arka Gdynia
16.09.2021
18:00
Górnik Polkowice
2:2
Stomil Olsztyn
16.09.2021
20:30
GKS Tychy
1:0
Chrobry Głogów
16.09.2021
20:30
GKS Jastrzębie
1:1
Zagłębie Sosnowiec
17.09.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
17.09.2021
20:30
Korona Kielce
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
20:30
ŁKS Łódź
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.09.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
:
Chrobry Głogów
19.09.2021
18:00
Odra Opole
:
Stomil Olsztyn
19.09.2021
15:00
GKS Tychy
:
Widzew Łódź
19.09.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
GKS Katowice
20.09.2021
20:30
Skra Częstochowa
:
Arka Gdynia
20.09.2021
18:00

eWinner II Liga

Śląsk II Wrocław
2:0
KKS 1925 Kalisz
17.09.2021
14:30
Wisła Puławy
:
Stal Rzeszów
18.09.2021
16:00
Znicz Pruszków
:
Sokół Ostróda
18.09.2021
16:00
GKS Bełchatów
:
Lech II Poznań
18.09.2021
12:30
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
18.09.2021
17:00
Ruch Chorzów
:
Wigry Suwałki
18.09.2021
18:00
Pogoń Siedlce
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19.09.2021
14:00
Hutnik Kraków
:
Chojniczanka Chojnice
19.09.2021
16:00
Radunia Stężyca
:
Olimpia Elbląg
19.09.2021
15:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisłoka Dębica
18.09.2021
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Czarni Połaniec
18.09.2021
16:00
Unia Tarnów
:
Tomasovia Tomaszów Lubelski
18.09.2021
16:00
Korona Rzeszów
:
Sokół Sieniawa
18.09.2021
14:00
Avia Świdnik
:
Siarka Tarnobrzeg
18.09.2021
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.09.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Chełmianka Chełm
18.09.2021
16:30
Wisła Sandomierz
:
Cracovia II Kraków
19.09.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
ŁKS Łagów
19.09.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Jutrzenka Giebułtów
:
Słomniczanka Słomniki
18.09.2021
11:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Unia Oświęcim
18.09.2021
11:00
Tempo Białka
:
KS Chełmek
18.09.2021
16:00
TS Węgrzce
:
MKS Trzebinia
18.09.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Beskid Andrychów
18.09.2021
16:00
LKS Jawiszowice
:
Wieczysta Kraków
18.09.2021
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
Clepardia Kraków
18.09.2021
16:00
Wiślanka Grabie
:
Garbarnia II Kraków
18.09.2021
16:00
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
19.09.2021
16:30

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
11:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Słopnice
18.09.2021
 
Odwołany ze względu na zły stan murawy.
BKS Bochnia
:
Glinik Gorlice
18.09.2021
17:00
Metal Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Jarmuta
18.09.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
18.09.2021
17:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
18.09.2021
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Kolejarz Stróże
19.09.2021
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
LOT Balice
18.09.2021
11:00
LKS Niedźwiedź
:
Promień Przeginia
18.09.2021
16:30
Błękitni Modlnica
:
Przebój Wolbrom
18.09.2021
17:00
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
18.09.2021
16:00
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
18.09.2021
11:00
Proszowianka Proszowice
:
KS PKM Olkusz
18.09.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Bolesław Bukowno
19.09.2021
16:00
Orzeł Bębło
:
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
:
Prokocim Kraków
18.09.2021
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Hutnik II Kraków
18.09.2021
16:30
Radziszowianka Radziszów
:
Borek Kraków
18.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
18.09.2021
18:00
Pogoń Skotniki
:
Orlęta Rudawa
19.09.2021
16:30
Bronowianka Kraków
:
Świt Krzeszowice
19.09.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Skawinka Skawina
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
LKS Śledziejowice
18.09.2021
11:00
Gdovia Gdów
:
Jordan Sum Zakliczyn
18.09.2021
17:00
Górnik Wieliczka
:
Karpaty Siepraw
18.09.2021
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Złomex Branice
18.09.2021
15:00
Tempo Rzeszotary
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
18.09.2021
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Orzeł Myślenice
19.09.2021
16:00
Wiarusy Igołomia
:
Puszcza II
19.09.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

MKS Libiąż
:
Brzezina Osiek
18.09.2021
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
Strażak Rajsko
18.09.2021
16:00
LKS Żarki
:
Górnik Brzeszcze
18.09.2021
11:00
Nadwiślanin Gromiec
:
LKS Gorzów
18.09.2021
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sokół Przytkowice
18.09.2021
 
Skawa Wadowice
:
Victoria Jaworzno
18.09.2021
16:00
Hejnał Kęty
:
Fablok Chrzanów
18.09.2021
11:00
Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Poręba Spytkowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
18.09.2021
16:30
Victoria Słomka
:
Naprzód Sobolów
18.09.2021
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
18.09.2021
15:30
GKS Drwinia
:
Ceramika Muchówka
18.09.2021
14:00
Orzeł Dębno
:
Korona N.
19.09.2021
15:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
19.09.2021
11:00
Sokół Maszkienice
:
Sokół Borzęcin Górny
19.09.2021
16:00
Rylovia Rylowa
:
Strażak Mokrzyska
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LUKS Skrzyszów
2:3
LKS Rzuchowa
17.09.2021
16:30
Wisła Szczucin
:
Pogórze
18.09.2021
16:30
Zorza Zaczarnie
:
LKS Nowa Jastrząbka
18.09.2021
16:30
Olimpia Wojnicz
:
LKS Ładna
18.09.2021
16:30
Rzepiennik Strzyżewski
:
Polan Żabno
18.09.2021
16:30
Unia II Tarnów
:
LUKS Zalipie
19.09.2021
11:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
GLKS Gromnik
19.09.2021
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tuchovia Tuchów
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
:
Gród Podegrodzie
18.09.2021
16:00
KS Biecz
:
Helena Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
LKS Uście Gorlickie
:
Biegoniczanka
18.09.2021
17:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Poprad Rytro
19.09.2021
13:00
Wójtowa Lipinki
:
Sokół Stary Sącz
19.09.2021
16:00
LKS Zagórzany
:
LKS Kobylanka
19.09.2021
16:00
Zyndram
:
Barciczanka Barcice
19.09.2021
16:00
Hart Tęgoborze
:
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

AKS Ujanowice
:
Huragan Waksmund
18.09.2021
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
Zalesianka
18.09.2021
16:00
Czarni Czarny Dunajec
:
LKS Szaflary
18.09.2021
16:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Babia Góra Lipnica Wielka
18.09.2021
16:00
Płomień Limanowa
:
Turbacz Mszana Dolna
18.09.2021
16:00
Wierchy Pasierbiec
:
Wiatr Ludźmierz
19.09.2021
12:30
Granit Czarna Góra
:
Krokus
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Błękitni II Modlnica
:
Galicja Raciborowice
18.09.2021
14:00
Partyzant Dojazdów
:
Ekler Baranówka
18.09.2021
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Bibiczanka Bibice
18.09.2021
16:00
Maszycanka Maszyce
:
Słomniczanka II Słomniki
19.09.2021
16:00
Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
19.09.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
:
MKS Skała 2004
19.09.2021
17:00
Juvenia Prandocin
:
Orzeł Iwanowice
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Strażak Rączna
16.09.2021
20:30
Dragon Szczyglice
:
Lotnik Kryspinów
18.09.2021
14:00
Sankowia Sanka
:
Potok Więckowice
18.09.2021
13:00
Wisła Jeziorzany
:
Iskra Czułów
18.09.2021
13:00
Tęcza Piekary
:
Liszczanka Liszki
18.09.2021
15:30
Tramwaj Kraków
:
JKS Zelków
18.09.2021
17:00
Start Kamień
:
Piast Wołowice
18.09.2021
14:00
Strażak Rączna
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
:
Dąbski Kraków
18.09.2021
17:00
Gajowianka Gaj
:
Wieczysta II
18.09.2021
16:30
Nadwiślan Kraków
:
Strzelcy Kraków
18.09.2021
16:30
Iskra Krzęcin
:
Prądniczanka II Kraków
18.09.2021
17:00
Bratniak Kraków
:
Podgórze Kraków
19.09.2021
18:00
Krakus Swoszowice
:
Bieżanowianka Kraków
19.09.2021
11:00
Kabel Kraków
:
Wanda Nowa Huta
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
:
Wilga Koźmice Wielkie
18.09.2021
16:00
Start Brzezie
:
Zryw Szarów
18.09.2021
17:00
Czarnochowice
:
Iskra Zakrzów
18.09.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Zieloni Niegowić
18.09.2021
16:00
Sokół Chorągwica
:
Piast Łapanów
19.09.2021
16:00
Gwiazda Brzegi
:
Czarni Staniątki
19.09.2021
16:00
Wolni Kłaj
:
Błękitni Bodzanów
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Pasternik Ochojno
:
Iskra Głogoczów
18.09.2021
16:00
Staw Polanka
:
Orzeł Nowa Wieś
18.09.2021
16:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
18.09.2021
16:30
LKS Rudnik
:
Beskid Tokarnia
18.09.2021
16:30
Dziecanovia Dziekanowice
:
Górki Myślenice
18.09.2021
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Zielonka Wrząsowice
18.09.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2021
15:00
Iskra Brzączowice
:
Topór Tenczyn
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Olkusz)

Trzy Korony Żarnowiec
:
Strumyk Zarzecze
18.09.2021
16:30
Pilica Wierbka
:
Laskowianka Laski
18.09.2021
12:00
Unia Jaroszowiec
:
Błysk Zederman
18.09.2021
16:30
Przebój II Wolbrom
:
Olimpia Łobzów
19.09.2021
16:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Spartak Charsznica
19.09.2021
11:00
Centuria Chechło
:
Legion Bydlin
19.09.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Pogoń Miechów
19.09.2021
16:00
Strażak Przybysławice
:
Piliczanka II Pilica
19.09.2021
16:30

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Wisełka Rozkochów
18.09.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
18.09.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Polonia Luszowice
18.09.2021
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
18.09.2021
17:00
SPRiN Regulice
:
Promyk Bolęcin
19.09.2021
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Unia Kwaczała
19.09.2021
11:00
Górnik Siercza
:
Victoria Zalas
19.09.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Cobra Wężerów
18.09.2021
11:00
Agricola Klimontów
:
Kosynierzy Łuczyce
18.09.2021
16:00
Sparta Skrzeszowice
:
Zawisza Sulechów
19.09.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
:
Victoria Smroków
19.09.2021
14:00
LKS Polanowice
:
Polonia Wilczkowice
19.09.2021
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Novi Narama
18.09.2021
17:00
Niegoszowianka
:
Orzeł II Bębło
18.09.2021
14:00
Orlęta II Rudawa
:
Wisła Rząska
18.09.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
:
Kmita II Zabierzów
18.09.2021
16:30
Górzanka Nawojowa Góra
:
Fitball Szklary
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Bieżanowianka II Kraków
:
Fairant Kraków
18.09.2021
16:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Tramwaj II Kraków
18.09.2021
17:00
Wawel Kraków
:
Prokocim II Kraków
18.09.2021
11:00
Pychowianka Kraków
:
Dragoons Kraków
18.09.2021
16:00
Victoria Kraków
:
Universum Kraków
18.09.2021
 
Bronowicki Kraków
:
Rybitwy Kraków
18.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
:
Błękitni Czułówek
18.09.2021
17:00
Rzozovia Rzozów
:
Radziszowianka II
18.09.2021
17:00
Tyniec Kraków
:
Sparta Przeginia Duchowna
18.09.2021
16:00
Płomień Kostrze
:
Wisła Czernichów
18.09.2021
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Lotnik II Kryspinów
18.09.2021
16:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
18.09.2021
17:00
Kaszowianka II Kaszów
:
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2021
14:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Piłkarz Podłęże
16.09.2021
17:30
Rożnowa
:
UKS Sygneczów
18.09.2021
16:00
Naprzód Ochmanów
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
18.09.2021
16:30
Wiarusy II
:
Górnik II Wieliczka
18.09.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
18.09.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
19.09.2021
15:00
Złomex II Branice
:
Contra Sułków
19.09.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Radwan Skomielna Czarna
:
Lubomir Wiśniowa
18.09.2021
16:00
Sęp Droginia
:
LKS Trzebunia
18.09.2021
16:30
Wicher Stróża
:
Karpaty II Siepraw
18.09.2021
16:30
Jordan Sum II Zakliczyn
:
Cisy Harbutowice
19.09.2021
14:00
Jawor Jawornik
:
Dukla Bysina
19.09.2021
15:00
Górki II Myślenice
:
Grodzisko Raciechowice
19.09.2021
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Szczebel Lubień
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Błyskawica Kolbark
:
Northstar Miechów
18.09.2021
17:00
KS PKM II Olkusz
:
Hetman Dłużec
19.09.2021
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Czapla Czaple Male
19.09.2021
11:00
Pilica Wierbka
:
Spartak Wielkanoc
19.09.2021
11:00
Orzeł K.
:
Dłubnia Trzyciąż
19.09.2021
13:00
Stare Bukowno
:
Słowik Olkusz
19.09.2021
16:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Gryf Wiatowice
18.09.2021
16:30
Contra II
:
Czarnochowice II
18.09.2021
15:30
Batory II Wola Batorska
:
Ledniczanka
19.09.2021
16:00
Start II Brzezie
:
Błyskawica II Wyciąże
19.09.2021
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
:
Warta
18.09.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
18.09.2021
11:15
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
18.09.2021
11:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Raków Częstochowa
:
Gwarek Zabrze
18.09.2021
14:00
Śląsk Wrocław
:
Arka G.
19.09.2021
12:00
Stal Rzeszów
:
Polonia Warszawa
19.09.2021
12:00
Górnik Zabrze
:
SMS Łódź
19.09.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Resovia Rzeszów
:
Korona Kielce
18.09.2021
13:00
Wisła Kraków
:
Motor Lublin
18.09.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Stal Rz.
18.09.2021
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
18.09.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
18.09.2021
12:30
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
 
KKP Korona Kielce
:
BKS Lublin
18.09.2021
12:00
Górnik Ł.
:
Stal Rz.
18.09.2021
15:30

Małopolska Liga Juniorów

Pcimianka Pcim
2:2
Beskid Andrychów
16.09.2021
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
18.09.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
18.09.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
18.09.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
MKS Trzebinia
18.09.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
18.09.2021
13:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
18.09.2021
16:00
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
19.09.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Hutnik Kraków
19.09.2021
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
18.09.2021
12:00
Unia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
19.09.2021
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia II Tarnów
:
Hutnik II Kraków
17.09.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Puszcza Niepołomice
18.09.2021
14:00
Beskid Andrychów
:
Profi Zielonki
18.09.2021
11:00
Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:15

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła II Kraków
18.09.2021
10:00
Hutnik Kraków
:
Unia Tarnów
19.09.2021
12:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia Oświęcim
:
AS Progres Kraków
16.09.2021
17:00
Kalwarianka
:
Respect Szalowa
18.09.2021
10:00
Górnik Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.09.2021
12:00
Unia II Tarnów
:
AS Progres Kraków
19.09.2021
13:30
Limanovia
:
Unia Oświęcim
19.09.2021
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
Limanovia Limanowa
:
Hutnik
18.09.2021
14:30
AS Progres Kraków
:
Sandecja
18.09.2021
16:00
AS Progres Kraków
:
Podhale Nowy Targ
20.09.2021
16:50

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
:
Pogoń S.
16.09.2021
14:00
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Akademia Goal Nawojowa
:
TS Wisła I Kraków
18.09.2021
12:30
Pogoń S.
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.09.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Unia Tarnów
18.09.2021
11:00

II Liga Kobiet, gr. południowa

Unia Lublin
:
Ziemia Lubińska Czerniec
18.09.2021
15:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Izolator Boguchwała
:
DAP Dębica
18.09.2021
11:00
FSA Kraków
:
MOSiR Lubartów
18.09.2021
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Resovia II Rzeszów
18.09.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Sobolów
19.09.2021
11:00
Puszcza Niepołomice
:
Tarnovia II
19.09.2021
16:30
Iskra Brzezinka
:
Starówka Nowy Sącz
19.09.2021
11:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Cracovia Kraków
20.09.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2021
17:00
Armatura Kraków
:
Dąbski
20.09.2021
17:00
Garbarnia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
20.09.2021
19:00
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.09.2021
17:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
:
Clepardia Kraków
20.09.2021
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
20.09.2021
17:00
Wanda Kraków
:
Strzelcy
20.09.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Tyniec Kraków
20.09.2021
17:00
Borek Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
20.09.2021
19:00