facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga futsalu, gr. południowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.09.2021

Futsal Nowiny
2:0
FC Siemianowice Śląskie
25.09.2021
20:00
Gwiazda Ruda Śląska
5:7
AZS UŚ Katowice
26.09.2021
16:00
PA Nova Gliwice
2:3
Sośnica Gliwice
26.09.2021
18:00
AZS UEK Kraków
1:3
BSF Bochnia
26.09.2021
18:00
Unia Tarnów
6:3
GKS Futsal Tychy
26.09.2021
18:00
Heiro Rzeszów
1:1
AZS UMCS Lublin
26.09.2021
19:00

2. kolejka 02.10.2021

AZS UŚ Katowice
2:3
Sośnica Gliwice
01.10.2021
20:00
AZS UMCS Lublin
3:4
Unia Tarnów
02.10.2021
20:00
Gwiazda Ruda Śląska
6:2
Heiro Rzeszów
03.10.2021
16:00
FC Siemianowice Śląskie
4:3
AZS UEK Kraków
03.10.2021
17:00
BSF Bochnia
5:0
PA Nova Gliwice
03.10.2021
17:00
GKS Futsal Tychy
5:2
Futsal Nowiny
03.10.2021
17:00

3. kolejka 09.10.2021

Futsal Nowiny
10:4
AZS UMCS Lublin
09.10.2021
19:00
Sośnica Gliwice
0:8
BSF Bochnia
10.10.2021
18:00
Unia Tarnów
3:2
Gwiazda Ruda Śląska
10.10.2021
17:00
Heiro Rzeszów
3:4
AZS UŚ Katowice
10.10.2021
17:00
AZS UEK Kraków
GKS Futsal Tychy
10.10.2021
18:00
PA Nova Gliwice
:
FC Siemianowice Śląskie
11.12.2021
18:00

4. kolejka 16.10.2021

AZS UŚ Katowice
0:4
BSF Bochnia
16.10.2021
17:00
Heiro Rzeszów
3:3
Unia Tarnów
17.10.2021
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
5:3
Futsal Nowiny
17.10.2021
16:00
AZS UMCS Lublin
2:6
AZS UEK Kraków
17.10.2021
18:00
GKS Futsal Tychy
5:2
PA Nova Gliwice
17.10.2021
17:00
FC Siemianowice Śląskie
4:3
Sośnica Gliwice
17.10.2021
18:00

5. kolejka 23.10.2021

Sośnica Gliwice
7:3
GKS Futsal Tychy
22.10.2021
18:30
Futsal Nowiny
8:6
Heiro Rzeszów
23.10.2021
19:00
BSF Bochnia
3:1
FC Siemianowice Śląskie
23.10.2021
17:30
PA Nova Gliwice
1:4
AZS UMCS Lublin
24.10.2021
15:30
AZS UEK Kraków
Gwiazda Ruda Śląska
24.10.2021
18:00
Unia Tarnów
1:7
AZS UŚ Katowice
24.10.2021
17:00

6. kolejka 30.10.2021

FC Siemianowice Śląskie
:
AZS UŚ Katowice
30.10.2021
17:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
PA Nova Gliwice
30.10.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
Sośnica Gliwice
30.10.2021
 
GKS Futsal Tychy
:
BSF Bochnia
30.10.2021
 
Heiro Rzeszów
:
AZS UEK Kraków
31.10.2021
17:00
Unia Tarnów
:
Futsal Nowiny
31.10.2021
18:00

7. kolejka 06.11.2021

Futsal Nowiny
:
AZS UŚ Katowice
06.11.2021
18:00
BSF Bochnia
:
AZS UMCS Lublin
06.11.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Gwiazda Ruda Śląska
06.11.2021
 
FC Siemianowice Śląskie
:
GKS Futsal Tychy
06.11.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Unia Tarnów
06.11.2021
 
PA Nova Gliwice
:
Heiro Rzeszów
07.11.2021
18:00

8. kolejka 13.11.2021

Futsal Nowiny
:
AZS UEK Kraków
13.11.2021
18:00
Unia Tarnów
:
PA Nova Gliwice
13.11.2021
 
AZS UŚ Katowice
:
GKS Futsal Tychy
13.11.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
BSF Bochnia
13.11.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
FC Siemianowice Śląskie
13.11.2021
 
Heiro Rzeszów
:
Sośnica Gliwice
14.11.2021
17:00

9. kolejka 20.11.2021

GKS Futsal Tychy
:
AZS UMCS Lublin
20.11.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Unia Tarnów
20.11.2021
 
FC Siemianowice Śląskie
:
Gwiazda Ruda Śląska
20.11.2021
 
AZS UEK Kraków
:
AZS UŚ Katowice
20.11.2021
 
PA Nova Gliwice
:
Futsal Nowiny
21.11.2021
18:00
BSF Bochnia
:
Heiro Rzeszów
21.11.2021
20:00

10. kolejka 27.11.2021

Futsal Nowiny
:
Sośnica Gliwice
27.11.2021
18:00
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
27.11.2021
 
AZS UŚ Katowice
:
AZS UMCS Lublin
27.11.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
GKS Futsal Tychy
27.11.2021
 
AZS UEK Kraków
:
PA Nova Gliwice
27.11.2021
 
Heiro Rzeszów
:
FC Siemianowice Śląskie
28.11.2021
17:00

11. kolejka 04.12.2021

PA Nova Gliwice
:
AZS UŚ Katowice
04.12.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
Gwiazda Ruda Śląska
04.12.2021
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.12.2021
 
FC Siemianowice Śląskie
:
Unia Tarnów
04.12.2021
 
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
05.12.2021
17:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UEK Kraków
05.12.2021
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

6. kolejka 30.10.2021

30.10.2021
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
AZS UŚ Katowice
30.10.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
PA Nova Gliwice
30.10.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
Sośnica Gliwice
30.10.2021
 
GKS Futsal Tychy
:
BSF Bochnia
31.10.2021
17:00
Heiro Rzeszów
:
AZS UEK Kraków
31.10.2021
18:00
Unia Tarnów
:
Futsal Nowiny

5. kolejka 23.10.2021

22.10.2021
18:30
Sośnica Gliwice
7:3
GKS Futsal Tychy
23.10.2021
19:00
Futsal Nowiny
8:6
Heiro Rzeszów
23.10.2021
17:30
BSF Bochnia
3:1
FC Siemianowice Śląskie
24.10.2021
15:30
PA Nova Gliwice
1:4
AZS UMCS Lublin
24.10.2021
18:00
AZS UEK Kraków
Gwiazda Ruda Śląska
24.10.2021
17:00
Unia Tarnów
1:7
AZS UŚ Katowice

7. kolejka 06.11.2021

06.11.2021
18:00
Futsal Nowiny
:
AZS UŚ Katowice
06.11.2021
 
BSF Bochnia
:
AZS UMCS Lublin
06.11.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Gwiazda Ruda Śląska
06.11.2021
 
FC Siemianowice Śląskie
:
GKS Futsal Tychy
06.11.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Unia Tarnów
07.11.2021
18:00
PA Nova Gliwice
:
Heiro Rzeszów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
24.10.2021
15:00
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
24.10.2021
20:00
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
24.10.2021
17:30

Fortuna I Liga

Widzew Łódź
2:2
ŁKS Łódź
24.10.2021
18:00
Odra Opole
2:2
GKS Jastrzębie
24.10.2021
15:00
Zagłębie Sosnowiec
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2021
12:40
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
25.10.2021
18:00

eWinner II Liga

Radunia Stężyca
5:2
Hutnik Kraków
24.10.2021
14:00

III liga, gr. 4

Sokół Sieniawa
1:0
Podhale Nowy Targ
24.10.2021
13:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Podlasie Biała Podlaska
24.10.2021
15:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Garbarnia II Kraków
1:3
Wiślanie Jaśkowice
24.10.2021
15:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Radłovia Radłów
1:4
Wolania Wola Rzędzińska
24.10.2021
14:00
Limanovia Limanowa
7:2
Glinik Gorlice
24.10.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
0:4
Lubań Maniowy
24.10.2021
14:00
Kolejarz Stróże
2:4
Metal Tarnów
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
4:3
Kaszowianka Kaszów
24.10.2021
11:00
Hutnik II Kraków
3:0
Pogoń Skotniki
24.10.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Puszcza II
4:1
Gdovia Gdów
24.10.2021
14:00
Karpaty Siepraw
5:1
Jordan Sum Zakliczyn
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Raba Książnice
3:3
Naprzód Sobolów
24.10.2021
15:00
Sokół Maszkienice
6:0
Olimpia B.
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Unia II Tarnów
5:0
Olimpia Wojnicz
24.10.2021
11:00
GLKS Gromnik
5:1
Wisła Szczucin
24.10.2021
14:00
Rzepiennik Strzyżewski
2:3
LKS Szynwałd
24.10.2021
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:2
LKS Ładna
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Gród Podegrodzie
0:2
Barciczanka Barcice
24.10.2021
15:00
Hart Tęgoborze
1:0
Wójtowa Lipinki
24.10.2021
14:30
Poprad Rytro
2:1
LKS Zagórzany
24.10.2021
15:00
Biegoniczanka
1:0
Zyndram
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Babia Góra Lipnica Wielka
9:1
LKS Szaflary
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
1:1
Ekler Baranówka
24.10.2021
15:00
Michałowianka Michałowice
3:1
Partyzant Dojazdów
24.10.2021
14:00
Orzeł Iwanowice
3:3
Bibiczanka Bibice
24.10.2021
15:00
Słomniczanka II Słomniki
4:1
Czarni 03 Grzegorzowice
24.10.2021
11:00
MKS Skała 2004
2:1
Szreniawa Koszyce
24.10.2021
15:30
Maszycanka Maszyce
2:1
Płomień Kościelec
24.10.2021
15:30
Juvenia Prandocin
0:3
Błękitni II Modlnica
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Piast Wołowice
3:2
Strażak Rączna
24.10.2021
15:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
0:3
Gajowianka Gaj
24.10.2021
15:00
Prądniczanka II Kraków
3:4
Bieżanowianka Kraków
24.10.2021
15:00
Strzelcy Kraków
2:4
Wanda Nowa Huta
24.10.2021
15:00
Bratniak Kraków
0:5
Kabel Kraków
24.10.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
0:4
Wolni Kłaj
24.10.2021
15:00
Zryw Szarów
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
4:0
Górki Myślenice
24.10.2021
11:00
Beskid Tokarnia
2:4
Skalnik Trzemeśnia
24.10.2021
13:00
Topór Tenczyn
1:3
Orzeł Nowa Wieś
24.10.2021
14:00
Iskra Głogoczów
1:4
Dziecanovia Dziekanowice
24.10.2021
15:00
Clavia Świątniki Górne
8:2
Iskra Brzączowice
24.10.2021
13:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Piliczanka II Pilica
2:1
Legion Bydlin
24.10.2021
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:0
Strażak Przybysławice
24.10.2021
11:00
Spartak Charsznica
3:2
Centuria Chechło
24.10.2021
11:00
Błysk Zederman
3:2
Pogoń Miechów
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
3:3
MKS Alwernia
24.10.2021
11:00
Górnik Siercza
2:0
SPRiN Regulice
24.10.2021
15:00
Wisełka Rozkochów
3:3
Promyk Bolęcin
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
1:2
LKS Niedźwiedź II
24.10.2021
15:00
Victoria Smroków
1:3
Zawisza Sulechów
24.10.2021
11:00
LKS Polanowice
1:0
Olimpia Czaple Wielkie
24.10.2021
14:00
Polonia Wilczkowice
4:5
Agricola Klimontów
24.10.2021
14:00
Cobra Wężerów
5:2
Kosynierzy Łuczyce
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
2:6
Iskra Radwanowice
24.10.2021
15:00
Niegoszowianka
1:1
Orlęta II Rudawa
24.10.2021
14:00
Orzeł II Bębło
0:6
Kmita II Zabierzów
24.10.2021
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:3
Płomień Jerzmanowice
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Prokocim II Kraków
3:0
Tramwaj II Kraków
24.10.2021
11:00
Fairant Kraków
1:2
Pychowianka Kraków
24.10.2021
12:30
Rybitwy Kraków
3:0
Universum Kraków
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
4:4
Nadwiślan Rusocice
24.10.2021
15:30
Błękitni Czułówek
0:7
Gwiazda Ściejowice
24.10.2021
12:00
Lotnik II Kryspinów
2:4
Radziszowianka II
24.10.2021
12:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

UKS Sygneczów
1:2
Wilga Instalbud Golkowice
24.10.2021
14:00
Contra Sułków
1:0
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
24.10.2021
15:00
Górnik II Wieliczka
12:1
Naprzód Ochmanów
24.10.2021
12:00
Złomex II Branice
:
Gdovia II Gdów
24.10.2021
13:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Czapla Czaple Male
2:2
Hetman Dłużec
24.10.2021
14:00
Trzy Buki Wierzchowisko
0:2
Stare Bukowno
24.10.2021
11:00
Orzeł K.
3:2
Pilica Wierbka
24.10.2021
13:00
Dłubnia Trzyciąż
3:3
Słowik Olkusz
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica II Wyciąże
2:2
Czarnochowice II
24.10.2021
15:00
Gryf Wiatowice
2:2
Ledniczanka
24.10.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Pogoń Szczecin
6:0
Gwarek Zabrze
24.10.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Wisła Puławy
0:0
Resovia Rzeszów
24.10.2021
12:30
Stal Rz.
2:3
Wisła Kraków
24.10.2021
14:30

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Stal Rz.
:
Cracovia Kraków
27.10.2021
14:00

Małopolska Liga Juniorów

MKS Trzebinia
1:3
Grybovia Grybów
24.10.2021
10:00
Profi Zielonki
1:0
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2021
18:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Orzeł Myślenice
27.10.2021
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
25.10.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
26.10.2021
14:00
Unia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
28.10.2021
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia II Tarnów
2:3
Profi Zielonki
24.10.2021
12:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia Tarnów
2:0
Podhale Nowy Targ
24.10.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia Oświęcim
4:0
Górnik Tarnów
24.10.2021
12:00
Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
26.10.2021
15:15

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
0:1
Limanovia Limanowa
24.10.2021
12:00
Hutnik
0:3
Sandecja
24.10.2021
11:30
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
26.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Pogoń S.
24.10.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
24.10.2021
11:00

I Liga Kobiet

Ząbkovia Ząbki
:
ROW Rybnik
27.10.2021
14:30

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Dąb Zabierzów Bocheński
2:0
Puszcza Niepołomice
24.10.2021
14:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
9:2
Hutnik Kraków
25.10.2021
20:00
Garbarnia Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
25.10.2021
20:30
Dąbski
3:1
Grębałowianka Kraków
25.10.2021
16:00
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Armatura Kraków
25.10.2021
16:00
Prokocim Kraków
5:8
Cracovia Kraków
25.10.2021
16:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Borek Kraków
1:0
Victoria Kobierzyn
25.10.2021
20:00
Zwierzyniecki Kraków
5:2
Tyniec Kraków
25.10.2021
18:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Kraków
25.10.2021
16:00
Strzelcy
:
Prądniczanka Kraków
25.10.2021
19:30

I liga futsalu, gr. południowa

PA Nova Gliwice
1:4
AZS UMCS Lublin
24.10.2021
15:30
AZS UEK Kraków
1:2
Gwiazda Ruda Śląska
24.10.2021
18:00
Unia Tarnów
1:7
AZS UŚ Katowice
24.10.2021
17:00