facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.08.2021

Naprzód Sobolów
9:0
DAP Dębica
21.08.2021
 
MOSiR Lubartów
4:3
Tarnovia II Tarnów
21.08.2021
 
Izolator Boguchwała
3:0
Starówka Nowy Sącz
21.08.2021
 
FSA Kraków
1:6
Resovia II Rzeszów
21.08.2021
 
Dąb Zabierzów Bocheński
14:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
21.08.2021
 
Puszcza Niepołomice
3:0
Iskra Brzezinka
21.08.2021
 

2. kolejka 28.08.2021

Iskra Brzezinka
8:2
DAP Dębica
27.08.2021
17:30
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:21
Puszcza Niepołomice
29.08.2021
14:00
Resovia II Rzeszów
4:2
Dąb Zabierzów Bocheński
29.08.2021
13:00
Starówka Nowy Sącz
2:2
FSA Kraków
29.08.2021
11:00
Tarnovia II Tarnów
2:1
Izolator Boguchwała
29.08.2021
17:00
Naprzód Sobolów
0:2
MOSiR Lubartów
06.11.2021
13:00

3. kolejka 04.09.2021

Izolator Boguchwała
1:0
Naprzód Sobolów
04.09.2021
11:00
FSA Kraków
2:3
Tarnovia II Tarnów
04.09.2021
12:00
Dąb Zabierzów Bocheński
5:1
Starówka Nowy Sącz
04.09.2021
11:00
MOSiR Lubartów
8:0
DAP Dębica
05.09.2021
12:00
Puszcza Niepołomice
2:3
Resovia II Rzeszów
05.09.2021
17:00
Iskra Brzezinka
14:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
05.09.2021
11:00

4. kolejka 11.09.2021

DAP Dębica
2:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
11.09.2021
 
Resovia II Rzeszów
0:2
Iskra Brzezinka
11.09.2021
 
Starówka Nowy Sącz
3:3
Puszcza Niepołomice
11.09.2021
 
Tarnovia II Tarnów
0:2
Dąb Zabierzów Bocheński
11.09.2021
 
Naprzód Sobolów
1:0
FSA Kraków
11.09.2021
 
MOSiR Lubartów
2:2
Izolator Boguchwała
11.09.2021
 

5. kolejka 18.09.2021

Izolator Boguchwała
9:0
DAP Dębica
18.09.2021
11:00
FSA Kraków
1:2
MOSiR Lubartów
18.09.2021
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:19
Resovia II Rzeszów
18.09.2021
11:00
Puszcza Niepołomice
1:1
Tarnovia II Tarnów
19.09.2021
16:30
Iskra Brzezinka
2:1
Starówka Nowy Sącz
19.09.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
7:0
Naprzód Sobolów
27.10.2021
 

6. kolejka 25.09.2021

Tarnovia II Tarnów
4:1
Iskra Brzezinka
25.09.2021
13:00
Izolator Boguchwała
4:0
FSA Kraków
25.09.2021
11:00
Starówka Nowy Sącz
10:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
26.09.2021
11:00
Naprzód Sobolów
1:1
Puszcza Niepołomice
26.09.2021
12:00
MOSiR Lubartów
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
26.09.2021
12:00
DAP Dębica
2:7
Resovia II Rzeszów
27.09.2021
16:00

7. kolejka 02.10.2021

Rysy Bukowina Tatrzańska
0:9
Tarnovia II Tarnów
02.10.2021
11:00
Resovia II Rzeszów
4:0
Starówka Nowy Sącz
02.10.2021
11:00
FSA Kraków
1:1
DAP Dębica
03.10.2021
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:4
Izolator Boguchwała
03.10.2021
11:00
Puszcza Niepołomice
0:1
MOSiR Lubartów
03.10.2021
16:00
Iskra Brzezinka
0:0
Naprzód Sobolów
03.10.2021
11:00

8. kolejka 09.10.2021

Tarnovia II Tarnów
2:0
Resovia II Rzeszów
09.10.2021
13:00
Naprzód Sobolów
11:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
09.10.2021
12:00
Izolator Boguchwała
0:0
Puszcza Niepołomice
09.10.2021
15:00
DAP Dębica
0:2
Starówka Nowy Sącz
10.10.2021
16:30
MOSiR Lubartów
4:0
Iskra Brzezinka
10.10.2021
15:00
FSA Kraków
1:0
Dąb Zabierzów Bocheński
10.10.2021
15:30

9. kolejka 16.10.2021

Dąb Zabierzów Bocheński
9:1
DAP Dębica
16.10.2021
11:00
Puszcza Niepołomice
1:2
FSA Kraków
16.10.2021
16:00
Iskra Brzezinka
0:2
Izolator Boguchwała
16.10.2021
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:9
MOSiR Lubartów
16.10.2021
11:00
Starówka Nowy Sącz
0:3
Tarnovia II Tarnów
16.10.2021
11:00
Resovia II Rzeszów
5:0
Naprzód Sobolów
17.10.2021
16:00

10. kolejka 23.10.2021

MOSiR Lubartów
3:1
Resovia II Rzeszów
21.10.2021
17:00
DAP Dębica
0:3
Tarnovia II Tarnów
23.10.2021
13:30
Naprzód Sobolów
3:1
Starówka Nowy Sącz
23.10.2021
12:00
Izolator Boguchwała
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2021
11:00
FSA Kraków
8:3
Iskra Brzezinka
23.10.2021
14:30
Dąb Zabierzów Bocheński
2:0
Puszcza Niepołomice
24.10.2021
14:00

11. kolejka 30.10.2021

Tarnovia II Tarnów
1:1
Naprzód Sobolów
30.10.2021
14:30
Puszcza Niepołomice
2:0
DAP Dębica
31.10.2021
14:00
Iskra Brzezinka
0:1
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2021
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:12
FSA Kraków
31.10.2021
13:00
Resovia II Rzeszów
0:1
Izolator Boguchwała
31.10.2021
17:00
Starówka Nowy Sącz
0:2
MOSiR Lubartów
31.10.2021
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 30.10.2021

30.10.2021
14:30
Tarnovia II Tarnów
1:1
Naprzód Sobolów
31.10.2021
14:00
Puszcza Niepołomice
2:0
DAP Dębica
31.10.2021
11:00
Iskra Brzezinka
0:1
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2021
13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:12
FSA Kraków
31.10.2021
17:00
Resovia II Rzeszów
0:1
Izolator Boguchwała
31.10.2021
12:00
Starówka Nowy Sącz
0:2
MOSiR Lubartów

11. kolejka 30.10.2021

30.10.2021
14:30
Tarnovia II Tarnów
1:1
Naprzód Sobolów
31.10.2021
14:00
Puszcza Niepołomice
2:0
DAP Dębica
31.10.2021
11:00
Iskra Brzezinka
0:1
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2021
13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:12
FSA Kraków
31.10.2021
17:00
Resovia II Rzeszów
0:1
Izolator Boguchwała
31.10.2021
12:00
Starówka Nowy Sącz
0:2
MOSiR Lubartów

Wiadomości ligowe


I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
5:2
GKS Futsal Tychy
22.01.2022
19:30
Unia Tarnów
2:3
AZS UMCS Lublin
23.01.2022
17:00
Heiro Rzeszów
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
23.01.2022
17:00
AZS UEK Kraków
6:2
FC Siemianowice Śląskie
23.01.2022
18:00
GSF Gliwice
3:5
BSF Bochnia
23.01.2022
15:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.01.2022
 
Respekt Myślenice
1:1
Rekord Bielsko Biała
23.01.2022
17:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Wanda Kraków
5:1
AZS UŚ Katowice
22.01.2022
 
Unia Opole
5:3
Plon Błotnica Strzelecka
23.01.2022
17:30
ROW Rybnik
2:3
ISD-AJD Częstochowa
23.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Tyniec Kraków
:
Iskra Tarnów
23.01.2022
10:00