facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I Liga Kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 14.08.2021

Ząbkovia Ząbki
2:4
Pogoń Tczew
14.08.2021
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
7:2
Rolnik Biedrzychowice
14.08.2021
15:00
ROW Rybnik
4:5
Stomil Olsztyn
14.08.2021
17:00
UKS Staszkówka Jelna
5:4
Czwórka Radom
15.08.2021
15:00
Skra Częstochowa
0:2
Resovia Rzeszów
15.08.2021
16:00
SWD Wodzisław
5:3
UKS SMS II Łódź
15.08.2021
17:30

2. kolejka 21.08.2021

UKS SMS II Łódź
3:2
ROW Rybnik
21.08.2021
12:00
Resovia Rzeszów
1:2
Ząbkovia Ząbki
21.08.2021
12:00
Czwórka Radom
3:2
SWD Wodzisław
21.08.2021
13:00
Polonia Środa Wielkopolska
3:2
Skra Częstochowa
21.08.2021
15:00
Pogoń Tczew
3:3
UKS Staszkówka Jelna
21.08.2021
16:00
Rolnik Biedrzychowice
2:7
Stomil Olsztyn
22.08.2021
17:00

3. kolejka 28.08.2021

Skra Częstochowa
3:0
Rolnik Biedrzychowice
28.08.2021
18:00
SWD Wodzisław
3:2
Pogoń Tczew
28.08.2021
17:00
ROW Rybnik
4:4
Czwórka Radom
28.08.2021
17:00
UKS Staszkówka Jelna
1:2
Resovia Rzeszów
29.08.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
0:3
Polonia Środa Wielkopolska
29.08.2021
13:00
Stomil Olsztyn
0:3
UKS SMS II Łódź
29.08.2021
14:00

4. kolejka 04.09.2021

Polonia Środa Wielkopolska
4:0
UKS Staszkówka Jelna
04.09.2021
15:00
Rolnik Biedrzychowice
0:4
UKS SMS II Łódź
04.09.2021
16:00
Czwórka Radom
2:0
Stomil Olsztyn
04.09.2021
12:00
Resovia Rzeszów
1:2
SWD Wodzisław
05.09.2021
16:30
Skra Częstochowa
4:2
Ząbkovia Ząbki
05.09.2021
17:00
Pogoń Tczew
5:4
ROW Rybnik
05.09.2021
12:00

5. kolejka 11.09.2021

SWD Wodzisław
3:1
Polonia Środa Wielkopolska
11.09.2021
12:00
UKS Staszkówka Jelna
3:1
Skra Częstochowa
11.09.2021
12:00
ROW Rybnik
1:2
Resovia Rzeszów
11.09.2021
 
UKS SMS II Łódź
1:5
Czwórka Radom
12.09.2021
12:00
Stomil Olsztyn
4:2
Pogoń Tczew
12.09.2021
12:30
Ząbkovia Ząbki
4:1
Rolnik Biedrzychowice
12.09.2021
14:30

6. kolejka 25.09.2021

Ząbkovia Ząbki
0:1
UKS Staszkówka Jelna
25.09.2021
14:30
Rolnik Biedrzychowice
1:6
Czwórka Radom
25.09.2021
15:00
Pogoń Tczew
5:0
UKS SMS II Łódź
25.09.2021
12:00
Resovia Rzeszów
3:1
Stomil Olsztyn
26.09.2021
 
Skra Częstochowa
2:1
SWD Wodzisław
26.09.2021
17:30
Polonia Środa Wielkopolska
4:1
ROW Rybnik
26.09.2021
12:00

7. kolejka 02.10.2021

Stomil Olsztyn
2:0
Polonia Środa Wielkopolska
02.10.2021
11:00
ROW Rybnik
1:2
Skra Częstochowa
02.10.2021
15:00
UKS SMS II Łódź
2:1
Resovia Rzeszów
03.10.2021
12:00
Czwórka Radom
3:1
Pogoń Tczew
03.10.2021
15:00
SWD Wodzisław
2:0
Ząbkovia Ząbki
14.10.2021
16:00
UKS Staszkówka Jelna
4:1
Rolnik Biedrzychowice
17.10.2021
14:00

8. kolejka 09.10.2021

Rolnik Biedrzychowice
2:10
Pogoń Tczew
09.10.2021
14:30
Polonia Środa Wielkopolska
4:0
UKS SMS II Łódź
09.10.2021
12:00
Resovia Rzeszów
3:1
Czwórka Radom
10.10.2021
14:00
Skra Częstochowa
1:3
Stomil Olsztyn
10.10.2021
16:00
Ząbkovia Ząbki
1:2
ROW Rybnik
27.10.2021
14:00
UKS Staszkówka Jelna
2:3
SWD Wodzisław
17.11.2021
13:00

9. kolejka 30.10.2021

SWD Wodzisław
3:1
Rolnik Biedrzychowice
23.10.2021
12:00
Pogoń Tczew
2:1
Resovia Rzeszów
30.10.2021
12:00
UKS SMS II Łódź
1:2
Skra Częstochowa
30.10.2021
12:00
Czwórka Radom
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
30.10.2021
12:30
Stomil Olsztyn
4:0
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
ROW Rybnik
:
UKS Staszkówka Jelna
01.12.2021
18:00

10. kolejka 06.11.2021

Polonia Środa Wielkopolska
1:2
Pogoń Tczew
07.11.2021
13:00
Rolnik Biedrzychowice
1:6
Resovia Rzeszów
07.11.2021
13:30
UKS Staszkówka Jelna
1:3
Stomil Olsztyn
07.11.2021
12:30
Skra Częstochowa
1:2
Czwórka Radom
07.11.2021
17:30
Ząbkovia Ząbki
2:2
UKS SMS II Łódź
24.11.2021
18:30
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

11. kolejka 13.11.2021

Pogoń Tczew
1:0
Skra Częstochowa
13.11.2021
12:00
Czwórka Radom
2:1
Ząbkovia Ząbki
13.11.2021
12:00
Resovia Rzeszów
3:0
Polonia Środa Wielkopolska
13.11.2021
12:00
ROW Rybnik
6:0
Rolnik Biedrzychowice
13.11.2021
14:00
UKS SMS II Łódź
3:3
UKS Staszkówka Jelna
14.11.2021
12:00
Stomil Olsztyn
:
SWD Wodzisław
14.11.2021
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 13.11.2021

13.11.2021
12:00
Pogoń Tczew
1:0
Skra Częstochowa
13.11.2021
12:00
Czwórka Radom
2:1
Ząbkovia Ząbki
13.11.2021
12:00
Resovia Rzeszów
3:0
Polonia Środa Wielkopolska
13.11.2021
14:00
ROW Rybnik
6:0
Rolnik Biedrzychowice
14.11.2021
12:00
UKS SMS II Łódź
3:3
UKS Staszkówka Jelna
14.11.2021
 
Stomil Olsztyn
:
SWD Wodzisław

11. kolejka 13.11.2021

13.11.2021
12:00
Pogoń Tczew
1:0
Skra Częstochowa
13.11.2021
12:00
Czwórka Radom
2:1
Ząbkovia Ząbki
13.11.2021
12:00
Resovia Rzeszów
3:0
Polonia Środa Wielkopolska
13.11.2021
14:00
ROW Rybnik
6:0
Rolnik Biedrzychowice
14.11.2021
12:00
UKS SMS II Łódź
3:3
UKS Staszkówka Jelna
14.11.2021
 
Stomil Olsztyn
:
SWD Wodzisław

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
04.12.2021
 
Jagiellonia Białystok
:
Górnik Łęczna
04.12.2021
 
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
04.12.2021
 
Lechia Gdańsk
:
Raków Częstochowa
04.12.2021
 
Stal Mielec
:
Wisła Płock
04.12.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Pogoń Szczecin
04.12.2021
 
Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
04.12.2021
 
Warta Poznań
:
Wisła Kraków
04.12.2021
 
Radomiak Radom
:
Piast Gliwice
04.12.2021
 

Fortuna I Liga

Chrobry Głogów
:
ŁKS Łódź
01.12.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
GKS Katowice
01.12.2021
20:30
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.12.2021
 
Miedź Legnica
:
GKS Tychy
04.12.2021
 
GKS Jastrzębie
:
Korona Kielce
04.12.2021
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Katowice
04.12.2021
 
Chrobry Głogów
:
Widzew Łódź
04.12.2021
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Polkowice
04.12.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Odra Opole
04.12.2021
 
ŁKS Łódź
:
Puszcza Niepołomice
05.12.2021
15:00

eWinner II Liga

Pogoń Siedlce
:
Ruch Chorzów
01.12.2021
13:00
Olimpia Elbląg
:
Wigry Suwałki
04.12.2021
13:00
GKS Bełchatów
:
Ruch Chorzów
04.12.2021
 
Pogoń Siedlce
:
Hutnik Kraków
04.12.2021
12:00
KKS 1925 Kalisz
:
Sokół Ostróda
04.12.2021
16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Radunia Stężyca
04.12.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
05.12.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Wisła Puławy
05.12.2021
12:00
Motor Lublin
:
Śląsk II Wrocław
05.12.2021
16:00

I Liga Kobiet

ROW Rybnik
:
UKS Staszkówka Jelna
01.12.2021
18:00

I liga futsalu, gr. południowa

GSF Gliwice
:
AZS UŚ Katowice
04.12.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
Gwiazda Ruda Śląska
04.12.2021
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.12.2021
 
FC Siemianowice Śląskie
:
Unia Tarnów
04.12.2021
 
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
05.12.2021
17:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UEK Kraków
05.12.2021
17:00

Liga testowa

ABB AA Futsal Team
:
Agricola Klimontów
01.12.2021
11:00
AGH Industrial Kraków
:
Admet Drogop
01.12.2021
11:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Rekord Bielsko Biała
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
05.12.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UŚ Katowice
:
ROW Rybnik
04.12.2021
12:00
UKS SAP Brzeg
:
Unia Opole
04.12.2021
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
ROW Rybnik
04.12.2021
 
Plon Błotnica Strzelecka
:
AZS UP Wanda Kraków
04.12.2021
 
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UŚ Katowice
04.12.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Dąbski
03.12.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
03.12.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
03.12.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Prokocim Kraków
03.12.2021
20:30
Wanda Kraków
:
Wieczysta Kraków
03.12.2021
21:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Strzelcy
03.12.2021
21:30