facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów U-18

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 14.08.2021

Wisła Kraków
Górnik Zabrze
14.08.2021
12:00
Pogoń Szczecin
Cracovia Kraków
14.08.2021
12:00
Warta Poznań
2:2
Arka Gdynia
14.08.2021
11:00
Polonia Warszawa
6:3
Śląsk Wrocław
14.08.2021
15:00
Raków Częstochowa
3:3
Legia Warszawa
15.08.2021
11:15
Gwarek Zabrze
1:6
Lech Poznań
15.08.2021
12:00
Stal Rzeszów
2:6
Jagiellonia Białystok
15.08.2021
12:00
Zagłębie Lubin
2:2
UKS SMS Łódź
15.08.2021
16:00

2. kolejka 21.08.2021

Śląsk Wrocław
1:2
Zagłębie Lubin
21.08.2021
11:00
Lech Poznań
7:1
Polonia Warszawa
21.08.2021
12:00
Wisła Kraków
Stal Rzeszów
21.08.2021
12:00
Arka Gdynia
0:1
Pogoń Szczecin
21.08.2021
11:00
Legia Warszawa
2:0
Gwarek Zabrze
21.08.2021
15:00
UKS SMS Łódź
1:2
Warta Poznań
21.08.2021
16:00
Jagiellonia Białystok
3:2
Raków Częstochowa
22.08.2021
12:00
Górnik Zabrze
Cracovia Kraków
22.08.2021
12:00

3. kolejka 28.08.2021

Warta Poznań
2:2
Śląsk Wrocław
28.08.2021
12:00
Cracovia Kraków
Arka Gdynia
28.08.2021
13:00
Zagłębie Lubin
2:1
Lech Poznań
28.08.2021
15:30
Pogoń Szczecin
2:0
UKS SMS Łódź
28.08.2021
12:00
Stal Rzeszów
0:0
Górnik Zabrze
29.08.2021
12:00
Raków Częstochowa
Wisła Kraków
29.08.2021
12:00
Polonia Warszawa
5:0
Legia Warszawa
29.08.2021
12:15
Gwarek Zabrze
2:2
Jagiellonia Białystok
29.08.2021
12:00

4. kolejka 04.09.2021

Lech Poznań
3:1
Warta Poznań
03.09.2021
12:00
Jagiellonia Białystok
3:1
Polonia Warszawa
04.09.2021
12:00
Wisła Kraków
2:0
Gwarek Zabrze
04.09.2021
11:00
Legia Warszawa
3:1
Zagłębie Lubin
04.09.2021
11:00
UKS SMS Łódź
0:2
Cracovia Kraków
04.09.2021
16:00
Śląsk Wrocław
3:2
Pogoń Szczecin
05.09.2021
12:00
Stal Rzeszów
5:1
Raków Częstochowa
05.09.2021
12:00
Górnik Zabrze
1:2
Arka Gdynia
05.09.2021
12:00

5. kolejka 11.09.2021

Pogoń Szczecin
1:3
Lech Poznań
10.09.2021
16:15
Warta Poznań
1:2
Legia Warszawa
11.09.2021
11:00
Cracovia Kraków
2:1
Śląsk Wrocław
11.09.2021
12:00
Arka Gdynia
4:3
UKS SMS Łódź
11.09.2021
13:00
Raków Częstochowa
2:1
Górnik Zabrze
11.09.2021
12:00
Polonia Warszawa
5:1
Wisła Kraków
11.09.2021
17:00
Zagłębie Lubin
3:1
Jagiellonia Białystok
12.09.2021
15:00
Gwarek Zabrze
2:2
Stal Rzeszów
12.09.2021
12:00

6. kolejka 18.09.2021

Jagiellonia Białystok
2:1
Warta Poznań
18.09.2021
12:00
Wisła Kraków
0:2
Zagłębie Lubin
18.09.2021
11:15
Legia Warszawa
1:0
Pogoń Szczecin
18.09.2021
11:00
Lech Poznań
1:0
Cracovia Kraków
18.09.2021
11:00
Raków Częstochowa
6:0
Gwarek Zabrze
18.09.2021
14:00
Śląsk Wrocław
2:0
Arka Gdynia
19.09.2021
12:00
Stal Rzeszów
1:3
Polonia Warszawa
19.09.2021
12:00
Górnik Zabrze
4:1
UKS SMS Łódź
19.09.2021
13:00

7. kolejka 25.09.2021

Pogoń Szczecin
2:2
Jagiellonia Białystok
24.09.2021
12:00
Warta Poznań
0:1
Wisła Kraków
25.09.2021
 
Cracovia Kraków
4:3
Legia Warszawa
25.09.2021
 
Arka Gdynia
2:1
Lech Poznań
25.09.2021
13:00
UKS SMS Łódź
0:4
Śląsk Wrocław
25.09.2021
16:00
Polonia Warszawa
2:3
Raków Częstochowa
25.09.2021
12:15
Zagłębie Lubin
2:1
Stal Rzeszów
25.09.2021
12:00
Gwarek Zabrze
3:1
Górnik Zabrze
26.09.2021
12:00

8. kolejka 02.10.2021

Legia Warszawa
2:1
Arka Gdynia
01.10.2021
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Zagłębie Lubin
02.10.2021
14:00
Wisła Kraków
1:0
Pogoń Szczecin
02.10.2021
12:00
Lech Poznań
0:0
UKS SMS Łódź
02.10.2021
13:00
Jagiellonia Białystok
2:3
Cracovia Kraków
02.10.2021
12:15
Stal Rzeszów
5:1
Warta Poznań
03.10.2021
12:00
Górnik Zabrze
2:2
Śląsk Wrocław
03.10.2021
15:30
Gwarek Zabrze
0:4
Polonia Warszawa
03.10.2021
12:00

9. kolejka 09.10.2021

Zagłębie Lubin
0:2
Gwarek Zabrze
09.10.2021
12:00
Śląsk Wrocław
1:1
Lech Poznań
09.10.2021
12:00
Pogoń Szczecin
6:1
Stal Rzeszów
09.10.2021
12:00
Cracovia Kraków
1:0
Wisła Kraków
09.10.2021
10:00
Arka Gdynia
2:0
Jagiellonia Białystok
09.10.2021
13:00
UKS SMS Łódź
2:1
Legia Warszawa
09.10.2021
15:30
Polonia Warszawa
3:1
Górnik Zabrze
09.10.2021
12:00
Warta Poznań
3:2
Raków Częstochowa
09.10.2021
12:00

10. kolejka 16.10.2021

Raków Częstochowa
0:0
Pogoń Szczecin
15.10.2021
12:00
Wisła Kraków
3:1
Arka Gdynia
16.10.2021
12:00
Polonia Warszawa
5:1
Zagłębie Lubin
16.10.2021
12:15
Stal Rzeszów
4:1
Cracovia Kraków
17.10.2021
12:00
Legia Warszawa
1:4
Śląsk Wrocław
17.10.2021
11:15
Górnik Zabrze
2:3
Lech Poznań
17.10.2021
12:00
Jagiellonia Białystok
6:4
UKS SMS Łódź
17.10.2021
16:00
Gwarek Zabrze
1:4
Warta Poznań
17.10.2021
11:30

11. kolejka 23.10.2021

Zagłębie Lubin
1:1
Górnik Zabrze
23.10.2021
12:00
Śląsk Wrocław
0:2
Jagiellonia Białystok
23.10.2021
12:00
Cracovia Kraków
0:3
Raków Częstochowa
23.10.2021
12:00
Arka Gdynia
2:1
Stal Rzeszów
23.10.2021
11:15
UKS SMS Łódź
1:0
Wisła Kraków
23.10.2021
12:30
Lech Poznań
1:2
Legia Warszawa
23.10.2021
12:15
Warta Poznań
1:2
Polonia Warszawa
23.10.2021
12:00
Pogoń Szczecin
6:0
Gwarek Zabrze
24.10.2021
12:00

12. kolejka 30.10.2021

Stal Rzeszów
1:0
UKS SMS Łódź
29.10.2021
13:00
Polonia Warszawa
2:3
Pogoń Szczecin
29.10.2021
15:30
Raków Częstochowa
2:1
Arka Gdynia
30.10.2021
12:00
Wisła Kraków
2:0
Śląsk Wrocław
30.10.2021
11:00
Zagłębie Lubin
1:0
Warta Poznań
30.10.2021
12:00
Górnik Zabrze
1:1
Legia Warszawa
31.10.2021
11:00
Gwarek Zabrze
0:2
Cracovia Kraków
31.10.2021
12:00
Jagiellonia Białystok
:
Lech Poznań
10.12.2021
12:00

13. kolejka 06.11.2021

Śląsk Wrocław
3:1
Stal Rzeszów
06.11.2021
12:00
Pogoń Szczecin
1:2
Zagłębie Lubin
06.11.2021
12:00
Cracovia Kraków
3:0
Polonia Warszawa
06.11.2021
16:00
Arka Gdynia
7:1
Gwarek Zabrze
06.11.2021
11:00
Lech Poznań
0:4
Wisła Kraków
06.11.2021
11:00
Warta Poznań
1:5
Górnik Zabrze
06.11.2021
12:00
Legia Warszawa
3:0
Jagiellonia Białystok
07.11.2021
12:00
UKS SMS Łódź
0:3
Raków Częstochowa
07.11.2021
12:15

14. kolejka 13.11.2021

Warta Poznań
0:3
Pogoń Szczecin
12.11.2021
12:00
Polonia Warszawa
1:2
Arka Gdynia
13.11.2021
15:00
Zagłębie Lubin
1:0
Cracovia Kraków
13.11.2021
11:00
Raków Częstochowa
2:2
Śląsk Wrocław
13.11.2021
12:00
Gwarek Zabrze
0:3
UKS SMS Łódź
13.11.2021
12:00
Stal Rzeszów
1:7
Lech Poznań
14.11.2021
11:00
Górnik Zabrze
2:2
Jagiellonia Białystok
14.11.2021
12:00
Wisła Kraków
2:2
Legia Warszawa
17.11.2021
 

15. kolejka 20.11.2021

Jagiellonia Białystok
2:3
Wisła Kraków
20.11.2021
12:00
Pogoń Szczecin
1:1
Górnik Zabrze
20.11.2021
12:00
Cracovia Kraków
1:3
Warta Poznań
20.11.2021
11:00
Arka Gdynia
3:2
Zagłębie Lubin
20.11.2021
11:00
Lech Poznań
1:1
Raków Częstochowa
20.11.2021
12:15
Śląsk Wrocław
4:0
Gwarek Zabrze
21.11.2021
12:00
UKS SMS Łódź
1:0
Polonia Warszawa
21.11.2021
12:00
Legia Warszawa
:
Stal Rzeszów
08.12.2021
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 20.11.2021

20.11.2021
12:00
Jagiellonia Białystok
2:3
Wisła Kraków
20.11.2021
12:00
Pogoń Szczecin
1:1
Górnik Zabrze
20.11.2021
11:00
Cracovia Kraków
1:3
Warta Poznań
20.11.2021
11:00
Arka Gdynia
3:2
Zagłębie Lubin
20.11.2021
12:15
Lech Poznań
1:1
Raków Częstochowa
21.11.2021
12:00
Śląsk Wrocław
4:0
Gwarek Zabrze
21.11.2021
12:00
UKS SMS Łódź
1:0
Polonia Warszawa
08.12.2021
12:00
Legia Warszawa
:
Stal Rzeszów

15. kolejka 20.11.2021

20.11.2021
12:00
Jagiellonia Białystok
2:3
Wisła Kraków
20.11.2021
12:00
Pogoń Szczecin
1:1
Górnik Zabrze
20.11.2021
11:00
Cracovia Kraków
1:3
Warta Poznań
20.11.2021
11:00
Arka Gdynia
3:2
Zagłębie Lubin
20.11.2021
12:15
Lech Poznań
1:1
Raków Częstochowa
21.11.2021
12:00
Śląsk Wrocław
4:0
Gwarek Zabrze
21.11.2021
12:00
UKS SMS Łódź
1:0
Polonia Warszawa
08.12.2021
12:00
Legia Warszawa
:
Stal Rzeszów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
04.12.2021
 
Jagiellonia Białystok
:
Górnik Łęczna
04.12.2021
 
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
04.12.2021
 
Lechia Gdańsk
:
Raków Częstochowa
04.12.2021
 
Stal Mielec
:
Wisła Płock
04.12.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Pogoń Szczecin
04.12.2021
 
Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
04.12.2021
 
Warta Poznań
:
Wisła Kraków
04.12.2021
 
Radomiak Radom
:
Piast Gliwice
04.12.2021
 

Fortuna I Liga

Chrobry Głogów
:
ŁKS Łódź
01.12.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
GKS Katowice
01.12.2021
20:30
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.12.2021
 
Miedź Legnica
:
GKS Tychy
04.12.2021
 
GKS Jastrzębie
:
Korona Kielce
04.12.2021
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Katowice
04.12.2021
 
Chrobry Głogów
:
Widzew Łódź
04.12.2021
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Polkowice
04.12.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Odra Opole
04.12.2021
 
ŁKS Łódź
:
Puszcza Niepołomice
05.12.2021
15:00

eWinner II Liga

Pogoń Siedlce
:
Ruch Chorzów
01.12.2021
13:00
Olimpia Elbląg
:
Wigry Suwałki
04.12.2021
13:00
GKS Bełchatów
:
Ruch Chorzów
04.12.2021
 
Pogoń Siedlce
:
Hutnik Kraków
04.12.2021
12:00
KKS 1925 Kalisz
:
Sokół Ostróda
04.12.2021
16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Radunia Stężyca
04.12.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
05.12.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Wisła Puławy
05.12.2021
12:00
Motor Lublin
:
Śląsk II Wrocław
05.12.2021
16:00

I Liga Kobiet

ROW Rybnik
:
UKS Staszkówka Jelna
01.12.2021
18:00

I liga futsalu, gr. południowa

GSF Gliwice
:
AZS UŚ Katowice
04.12.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
Gwiazda Ruda Śląska
04.12.2021
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.12.2021
 
FC Siemianowice Śląskie
:
Unia Tarnów
04.12.2021
 
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
05.12.2021
17:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UEK Kraków
05.12.2021
17:00

Liga testowa

ABB AA Futsal Team
:
Agricola Klimontów
01.12.2021
11:00
AGH Industrial Kraków
:
Admet Drogop
01.12.2021
11:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Rekord Bielsko Biała
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
05.12.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UŚ Katowice
:
ROW Rybnik
04.12.2021
12:00
UKS SAP Brzeg
:
Unia Opole
04.12.2021
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
ROW Rybnik
04.12.2021
 
Plon Błotnica Strzelecka
:
AZS UP Wanda Kraków
04.12.2021
 
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UŚ Katowice
04.12.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Dąbski
03.12.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
03.12.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
03.12.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Prokocim Kraków
03.12.2021
20:30
Wanda Kraków
:
Wieczysta Kraków
03.12.2021
21:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Strzelcy
03.12.2021
21:30