facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.08.2021

Błyskawica Wyciąże
6:1
Ledniczanka Lednica Grn
22.08.2021
16:00
Tęcza Słomiróg
11:0
LKS II Czarnochowice
22.08.2021
17:00
Start II Brzezie
2:2
Batory II Wola Batorska
22.08.2021
17:00
Gryf Wiatowice
6:1
Dąb II Zabierzów Bocheński
22.08.2021
17:30
Contra II Sułków pauzuje.

2. kolejka 28.08.2021

Ledniczanka Lednica Grn
3:5
Start II Brzezie
28.08.2021
16:00
LKS II Czarnochowice
0:12
Błyskawica Wyciąże
28.08.2021
17:00
Dąb II Zabierzów Bocheński
1:1
Tęcza Słomiróg
29.08.2021
13:30
Błyskawica II Wyciąże
2:1
Gryf Wiatowice
29.08.2021
16:00
Batory II Wola Batorska pauzuje.

3. kolejka 04.09.2021

Błyskawica Wyciąże
13:0
Dąb II Zabierzów Bocheński
04.09.2021
17:00
Contra II Sułków
2:1
Batory II Wola Batorska
05.09.2021
16:00
Start II Brzezie
2:1
LKS II Czarnochowice
05.09.2021
17:00
Tęcza Słomiróg
4:0
Błyskawica II Wyciąże
05.09.2021
17:00
Ledniczanka Lednica Grn pauzuje.

4. kolejka 11.09.2021

Ledniczanka Lednica Grn
17:0
Contra II Sułków
11.09.2021
16:00
Błyskawica II Wyciąże
1:7
Błyskawica Wyciąże
12.09.2021
14:00
Dąb II Zabierzów Bocheński
2:3
Start II Brzezie
12.09.2021
13:30
Gryf Wiatowice
2:3
Tęcza Słomiróg
12.09.2021
16:00
LKS II Czarnochowice pauzuje.

5. kolejka 18.09.2021

Błyskawica Wyciąże
7:0
Gryf Wiatowice
18.09.2021
16:30
Contra II Sułków
3:2
LKS II Czarnochowice
18.09.2021
15:30
Batory II Wola Batorska
0:1
Ledniczanka Lednica Grn
19.09.2021
16:00
Start II Brzezie
2:0
Błyskawica II Wyciąże
19.09.2021
17:00
Dąb II Zabierzów Bocheński pauzuje.

6. kolejka 25.09.2021

Tęcza Słomiróg
0:2
Błyskawica Wyciąże
26.09.2021
16:00
LKS II Czarnochowice
5:2
Batory II Wola Batorska
26.09.2021
15:00
Dąb II Zabierzów Bocheński
1:3
Contra II Sułków
26.09.2021
14:00
Gryf Wiatowice
3:2
Start II Brzezie
26.09.2021
16:00
Błyskawica II Wyciąże pauzuje.

7. kolejka 02.10.2021

Contra II Sułków
1:6
Błyskawica II Wyciąże
03.10.2021
16:00
Batory II Wola Batorska
1:1
Dąb II Zabierzów Bocheński
03.10.2021
15:00
Ledniczanka Lednica Grn
5:1
LKS II Czarnochowice
03.10.2021
15:00
Start II Brzezie
0:4
Tęcza Słomiróg
03.10.2021
16:00
Gryf Wiatowice pauzuje.

8. kolejka 10.10.2021

Błyskawica II Wyciąże
2:0
Batory II Wola Batorska
10.10.2021
12:50
Dąb II Zabierzów Bocheński
0:3
Ledniczanka Lednica Grn
10.10.2021
13:30
Błyskawica Wyciąże
5:0
Start II Brzezie
10.10.2021
15:30
Gryf Wiatowice
14:1
Contra II Sułków
10.10.2021
16:00
Tęcza Słomiróg pauzuje.

9. kolejka 16.10.2021

LKS II Czarnochowice
0:1
Dąb II Zabierzów Bocheński
17.10.2021
11:00
Batory II Wola Batorska
2:5
Gryf Wiatowice
17.10.2021
15:00
Ledniczanka Lednica Grn
0:1
Błyskawica II Wyciąże
17.10.2021
15:00
Contra II Sułków
2:9
Tęcza Słomiróg
17.10.2021
16:00
Błyskawica Wyciąże pauzuje.

10. kolejka 23.10.2021

Błyskawica Wyciąże
3:0 v.o.
Contra II Sułków
23.10.2021
15:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Tęcza Słomiróg
6:0
Batory II Wola Batorska
23.10.2021
15:00
Błyskawica II Wyciąże
2:2
LKS II Czarnochowice
24.10.2021
15:00
Gryf Wiatowice
2:2
Ledniczanka Lednica Grn
24.10.2021
15:30
Start II Brzezie pauzuje.

11. kolejka 31.10.2021

Batory II Wola Batorska
0:2
Błyskawica Wyciąże
30.10.2021
14:30
Contra II Sułków
3:3
Start II Brzezie
31.10.2021
13:30
LKS II Czarnochowice
3:8
Gryf Wiatowice
31.10.2021
13:30
Dąb II Zabierzów Bocheński
1:3
Błyskawica II Wyciąże
31.10.2021
13:30
Ledniczanka Lednica Grn
1:0
Tęcza Słomiróg
31.10.2021
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 31.10.2021

30.10.2021
14:30
Batory II Wola Batorska
0:2
Błyskawica Wyciąże
31.10.2021
13:30
Contra II Sułków
3:3
Start II Brzezie
31.10.2021
13:30
LKS II Czarnochowice
3:8
Gryf Wiatowice
31.10.2021
13:30
Dąb II Zabierzów Bocheński
1:3
Błyskawica II Wyciąże
31.10.2021
13:30
Ledniczanka Lednica Grn
1:0
Tęcza Słomiróg

11. kolejka 31.10.2021

30.10.2021
14:30
Batory II Wola Batorska
0:2
Błyskawica Wyciąże
31.10.2021
13:30
Contra II Sułków
3:3
Start II Brzezie
31.10.2021
13:30
LKS II Czarnochowice
3:8
Gryf Wiatowice
31.10.2021
13:30
Dąb II Zabierzów Bocheński
1:3
Błyskawica II Wyciąże
31.10.2021
13:30
Ledniczanka Lednica Grn
1:0
Tęcza Słomiróg

Wiadomości ligowe


I liga futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
11:1
GSF Gliwice
16.01.2022
17:00
GKS Futsal Tychy
7:4
Unia Tarnów
16.01.2022
16:00
AZS UMCS Lublin
8:4
Heiro Rzeszów
16.01.2022
19:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
7:5
Tarnovia Tarnów
16.01.2022
16:00
Rekord Bielsko Biała
5:3
AZS UJ Kraków
16.01.2022
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UŚ Katowice
0:2
Unia Opole
16.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Wawel Kraków
3:0
Tyniec Kraków
16.01.2022
14:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:9
Iskra Tarnów
16.01.2022