facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.08.2021

Sokół Rybna
2:2
Borkowianka Borek Sz.
21.08.2021
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:2
Lotnik II Kryspinów
21.08.2021
17:00
Tyniec Kraków
5:3
Nadwiślan Rusocice
21.08.2021
17:00
Płomień Kostrze
1:2
Gwiazda Ściejowice
21.08.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
0:3
Radziszowianka II
21.08.2021
17:30
Błękitni Czułówek
1:8
Wisła Czernichów
22.08.2021
14:00
Rzozovia Rzozów
1:3
Kaszowianka II Kaszów
22.08.2021
17:00

2. kolejka 28.08.2021

Gwiazda Ściejowice
2:0
Rzozovia Rzozów
28.08.2021
17:00
Wisła Czernichów
4:0
Trzebol Wielkie Drogi
28.08.2021
17:30
Lotnik II Kryspinów
1:5
Kaszowianka II Kaszów
28.08.2021
17:00
Nadwiślan Rusocice
2:4
Płomień Kostrze
29.08.2021
17:00
Radziszowianka II
4:2
Sokół Rybna
29.08.2021
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:2
Błękitni Czułówek
29.08.2021
11:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Tyniec Kraków
29.08.2021
13:00

3. kolejka 04.09.2021

Sokół Rybna
6:1
Wisła Czernichów
04.09.2021
15:00
Rzozovia Rzozów
4:2
Nadwiślan Rusocice
04.09.2021
17:00
Płomień Kostrze
2:4
Borkowianka Borek Sz.
05.09.2021
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:1
Sparta Przeginia Duchowna
05.09.2021
16:00
Błękitni Czułówek
2:2
Lotnik II Kryspinów
05.09.2021
17:00
Kaszowianka II Kaszów
2:0
Gwiazda Ściejowice
05.09.2021
14:00
Tyniec Kraków
1:2
Radziszowianka II
20.11.2021
14:00

4. kolejka 11.09.2021

Wisła Czernichów
2:2
Tyniec Kraków
11.09.2021
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
0:3
Sokół Rybna
11.09.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:8
Gwiazda Ściejowice
11.09.2021
 
Nadwiślan Rusocice
1:7
Kaszowianka II Kaszów
12.09.2021
15:30
Błękitni Czułówek
3:3
Trzebol Wielkie Drogi
12.09.2021
16:00
Radziszowianka II
5:2
Płomień Kostrze
12.09.2021
17:00
Borkowianka Borek Sz.
3:0
Rzozovia Rzozów
12.09.2021
17:00

5. kolejka 18.09.2021

Sokół Rybna
6:0
Błękitni Czułówek
18.09.2021
17:00
przerwany po 1 połowie przy stanie 6:0.
Rzozovia Rzozów
2:4
Radziszowianka II
18.09.2021
17:00
Tyniec Kraków
8:1
Sparta Przeginia Duchowna
18.09.2021
16:00
Płomień Kostrze
4:6
Wisła Czernichów
18.09.2021
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:2
Lotnik II Kryspinów
18.09.2021
16:00
Gwiazda Ściejowice
2:0
Nadwiślan Rusocice
18.09.2021
17:00
Kaszowianka II Kaszów
0:6
Borkowianka Borek Sz.
19.09.2021
14:00

6. kolejka 25.09.2021

Lotnik II Kryspinów
0:3
Nadwiślan Rusocice
25.09.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
2:3
Gwiazda Ściejowice
25.09.2021
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
0:5
Sokół Rybna
26.09.2021
15:30
Błękitni Czułówek
2:5
Tyniec Kraków
26.09.2021
16:00
Wisła Czernichów
3:1
Rzozovia Rzozów
26.09.2021
15:00
Sparta Przeginia Duchowna
1:5
Płomień Kostrze
26.09.2021
11:00
Radziszowianka II
1:3
Kaszowianka II Kaszów
26.09.2021
15:00

7. kolejka 02.10.2021

Rzozovia Rzozów
2:0
Sparta Przeginia Duchowna
02.10.2021
16:00
Sokół Rybna
3:0
Lotnik II Kryspinów
02.10.2021
16:30
Tyniec Kraków
3:2
Trzebol Wielkie Drogi
02.10.2021
16:00
Płomień Kostrze
2:1
Błękitni Czułówek
02.10.2021
15:00
Nadwiślan Rusocice
0:4
Borkowianka Borek Sz.
02.10.2021
15:00
Gwiazda Ściejowice
5:0
Radziszowianka II
02.10.2021
16:00
Kaszowianka II Kaszów
2:3
Wisła Czernichów
03.10.2021
14:00

8. kolejka 09.10.2021

Sokół Rybna
4:3
Tyniec Kraków
09.10.2021
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:4
Kaszowianka II Kaszów
09.10.2021
15:30
Lotnik II Kryspinów
0:6
Borkowianka Borek Sz.
09.10.2021
 
Wisła Czernichów
2:2
Gwiazda Ściejowice
09.10.2021
15:30
Błękitni Czułówek
0:2
Rzozovia Rzozów
10.10.2021
15:00
Radziszowianka II
8:1
Nadwiślan Rusocice
10.10.2021
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
0:5
Płomień Kostrze
10.10.2021
15:00

9. kolejka 16.10.2021

Rzozovia Rzozów
2:2
Trzebol Wielkie Drogi
16.10.2021
15:00
Gwiazda Ściejowice
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
16.10.2021
16:00
Tyniec Kraków
2:0
Lotnik II Kryspinów
16.10.2021
16:00
Płomień Kostrze
1:3
Sokół Rybna
16.10.2021
14:00
Borkowianka Borek Sz.
5:2
Radziszowianka II
16.10.2021
16:00
Kaszowianka II Kaszów
6:1
Błękitni Czułówek
17.10.2021
14:00
Nadwiślan Rusocice
2:5
Wisła Czernichów
17.10.2021
13:00

10. kolejka 23.10.2021

Sokół Rybna
2:2
Rzozovia Rzozów
23.10.2021
15:30
Tyniec Kraków
0:1
Płomień Kostrze
23.10.2021
15:00
Wisła Czernichów
4:3
Borkowianka Borek Sz.
23.10.2021
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
0:3
Kaszowianka II Kaszów
23.10.2021
15:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:4
Nadwiślan Rusocice
24.10.2021
15:30
Błękitni Czułówek
0:7
Gwiazda Ściejowice
24.10.2021
12:00
Lotnik II Kryspinów
2:4
Radziszowianka II
24.10.2021
12:00

11. kolejka 30.10.2021

Rzozovia Rzozów
2:3
Tyniec Kraków
30.10.2021
14:00
Gwiazda Ściejowice
7:1
Trzebol Wielkie Drogi
30.10.2021
15:00
Borkowianka Borek Sz.
9:0
Sparta Przeginia Duchowna
30.10.2021
15:00
Kaszowianka II Kaszów
1:1
Sokół Rybna
30.10.2021
13:00
Radziszowianka II
3:1
Wisła Czernichów
30.10.2021
15:00
Płomień Kostrze
6:1
Lotnik II Kryspinów
31.10.2021
14:00
Nadwiślan Rusocice
3:2
Błękitni Czułówek
31.10.2021
14:00

12. kolejka 06.11.2021

Sokół Rybna
1:2
Gwiazda Ściejowice
06.11.2021
14:00
Płomień Kostrze
3:0
Rzozovia Rzozów
06.11.2021
14:30
Sparta Przeginia Duchowna
0:4
Radziszowianka II
07.11.2021
11:00
Błękitni Czułówek
1:6
Borkowianka Borek Sz.
07.11.2021
14:00
Tyniec Kraków
5:1
Kaszowianka II Kaszów
07.11.2021
14:00
Lotnik II Kryspinów
1:4
Wisła Czernichów
07.11.2021
12:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:1
Nadwiślan Rusocice
07.11.2021
11:00

13. kolejka 13.11.2021

Kaszowianka II Kaszów
2:4
Płomień Kostrze
11.11.2021
14:00
Borkowianka Borek Sz.
6:0
Trzebol Wielkie Drogi
13.11.2021
14:00
Gwiazda Ściejowice
4:1
Tyniec Kraków
13.11.2021
14:00
Radziszowianka II
9:1
Błękitni Czułówek
13.11.2021
14:00
Nadwiślan Rusocice
1:2
Sokół Rybna
13.11.2021
14:00
Wisła Czernichów
5:3
Sparta Przeginia Duchowna
14.11.2021
14:00
Rzozovia Rzozów
5:3
Lotnik II Kryspinów
14.11.2021
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 13.11.2021

11.11.2021
14:00
Kaszowianka II Kaszów
2:4
Płomień Kostrze
13.11.2021
14:00
Borkowianka Borek Sz.
6:0
Trzebol Wielkie Drogi
13.11.2021
14:00
Gwiazda Ściejowice
4:1
Tyniec Kraków
13.11.2021
14:00
Radziszowianka II
9:1
Błękitni Czułówek
13.11.2021
14:00
Nadwiślan Rusocice
1:2
Sokół Rybna
14.11.2021
14:00
Wisła Czernichów
5:3
Sparta Przeginia Duchowna
14.11.2021
11:00
Rzozovia Rzozów
5:3
Lotnik II Kryspinów

13. kolejka 13.11.2021

11.11.2021
14:00
Kaszowianka II Kaszów
2:4
Płomień Kostrze
13.11.2021
14:00
Borkowianka Borek Sz.
6:0
Trzebol Wielkie Drogi
13.11.2021
14:00
Gwiazda Ściejowice
4:1
Tyniec Kraków
13.11.2021
14:00
Radziszowianka II
9:1
Błękitni Czułówek
13.11.2021
14:00
Nadwiślan Rusocice
1:2
Sokół Rybna
14.11.2021
14:00
Wisła Czernichów
5:3
Sparta Przeginia Duchowna
14.11.2021
11:00
Rzozovia Rzozów
5:3
Lotnik II Kryspinów

Wiadomości ligowe


I liga futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
11:1
GSF Gliwice
16.01.2022
17:00
GKS Futsal Tychy
7:4
Unia Tarnów
16.01.2022
16:00
AZS UMCS Lublin
8:4
Heiro Rzeszów
16.01.2022
19:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
7:5
Tarnovia Tarnów
16.01.2022
16:00
Rekord Bielsko Biała
5:3
AZS UJ Kraków
16.01.2022
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UŚ Katowice
0:2
Unia Opole
16.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Wawel Kraków
3:0
Tyniec Kraków
16.01.2022
14:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:9
Iskra Tarnów
16.01.2022