facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Grom Kraków wycofał się z rozgrywek po 2. kolejce. Jego wynik został anulowany.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.08.2021

Bieżanowianka II Kraków
2:1
Universum Kraków
21.08.2021
17:00
Bronowicki Kraków
1:8
Pychowianka Kraków
21.08.2021
18:00
Albertus Kraków
5:4
Prokocim II Kraków
21.08.2021
12:00
Fairant Kraków
2:1
Rybitwy Kraków
22.08.2021
17:00
Opatkowianka Opatkowice
2:3
Victoria Kraków
22.08.2021
17:30
Wawel Kraków
3:1
Tramwaj II Kraków
20.11.2021
11:00
Dragoons Kraków pauzuje.

2. kolejka 28.08.2021

Albertus Kraków
1:1
Fairant Kraków
28.08.2021
14:00
Rybitwy Kraków
1:0
Wawel Kraków
28.08.2021
17:00
Tramwaj II Kraków
Bieżanowianka II Kraków
28.08.2021
15:30
Pychowianka Kraków
2:1
Opatkowianka Opatkowice
29.08.2021
15:00
Prokocim II Kraków
2:2
Victoria Kraków
29.08.2021
14:00
Dragoons Kraków
6:1
Bronowicki Kraków
29.08.2021
14:00
Universum Kraków pauzuje.

3. kolejka 04.09.2021

Bieżanowianka II Kraków
1:2
Rybitwy Kraków
04.09.2021
17:00
Bronowicki Kraków
0:6
Universum Kraków
04.09.2021
17:00
Wawel Kraków
5:2
Albertus Kraków
04.09.2021
13:30
Victoria Kraków
3:2
Pychowianka Kraków
05.09.2021
17:00
Fairant Kraków
0:3
Prokocim II Kraków
05.09.2021
17:00
Opatkowianka Opatkowice
1:5
Dragoons Kraków
05.09.2021
17:00
Tramwaj II Kraków pauzuje.

4. kolejka 11.09.2021

Albertus Kraków
3:3
Bieżanowianka II Kraków
11.09.2021
16:00
Pychowianka Kraków
2:1
Prokocim II Kraków
12.09.2021
14:00
Universum Kraków
1:1
Opatkowianka Opatkowice
12.09.2021
16:00
Fairant Kraków
4:1
Wawel Kraków
12.09.2021
13:00
Dragoons Kraków
5:1
Victoria Kraków
12.09.2021
14:00
Tramwaj II Kraków
0:3 v.o.
Bronowicki Kraków
12.09.2021
11:00
7:3 zweryfikowany 0:3 wo na korzyść drużyny Bronowicki Kraków z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy
Rybitwy Kraków pauzuje.

5. kolejka 18.09.2021

Bieżanowianka II Kraków
0:4
Fairant Kraków
18.09.2021
16:30
Opatkowianka Opatkowice
2:1
Tramwaj II Kraków
18.09.2021
17:00
Wawel Kraków
1:2
Prokocim II Kraków
18.09.2021
11:00
Pychowianka Kraków
1:2
Dragoons Kraków
18.09.2021
16:00
Bronowicki Kraków
0:7
Rybitwy Kraków
18.09.2021
16:00
Victoria Kraków
4:0
Universum Kraków
19.09.2021
14:00
Albertus Kraków pauzuje.

6. kolejka 25.09.2021

Albertus Kraków
4:2
Bronowicki Kraków
25.09.2021
12:30
Rybitwy Kraków
4:6
Opatkowianka Opatkowice
25.09.2021
16:00
Wawel Kraków
1:2
Bieżanowianka II Kraków
25.09.2021
16:00
Prokocim II Kraków
0:3
Dragoons Kraków
26.09.2021
16:00
Tramwaj II Kraków
3:2
Victoria Kraków
26.09.2021
11:00
Universum Kraków
0:0
Pychowianka Kraków
26.09.2021
15:00
Fairant Kraków pauzuje.

7. kolejka 02.10.2021

Opatkowianka Opatkowice
7:2
Albertus Kraków
02.10.2021
11:00
Bieżanowianka II Kraków
1:5
Prokocim II Kraków
02.10.2021
15:00
Bronowicki Kraków
0:9
Fairant Kraków
02.10.2021
15:00
Pychowianka Kraków
7:0
Tramwaj II Kraków
03.10.2021
15:30
Victoria Kraków
2:7
Rybitwy Kraków
03.10.2021
14:00
Dragoons Kraków
3:0
Universum Kraków
03.10.2021
14:00
Wawel Kraków pauzuje.

8. kolejka 09.10.2021

Albertus Kraków
1:8
Victoria Kraków
09.10.2021
11:00
Rybitwy Kraków
1:0
Pychowianka Kraków
09.10.2021
15:30
Wawel Kraków
2:1
Bronowicki Kraków
10.10.2021
12:00
Prokocim II Kraków
3:2
Universum Kraków
10.10.2021
14:00
Tramwaj II Kraków
2:6
Dragoons Kraków
10.10.2021
12:00
Fairant Kraków
3:2
Opatkowianka Opatkowice
10.10.2021
15:00
Bieżanowianka II Kraków pauzuje.

9. kolejka 16.10.2021

Opatkowianka Opatkowice
1:2
Wawel Kraków
16.10.2021
15:30
Victoria Kraków
1:5
Fairant Kraków
16.10.2021
14:00
Bronowicki Kraków
3:0
Bieżanowianka II Kraków
16.10.2021
15:00
Pychowianka Kraków
5:4
Albertus Kraków
17.10.2021
15:00
Universum Kraków
5:4
Tramwaj II Kraków
17.10.2021
15:00
Dragoons Kraków
3:2
Rybitwy Kraków
17.10.2021
14:00
Prokocim II Kraków pauzuje.

10. kolejka 23.10.2021

Albertus Kraków
2:4
Dragoons Kraków
23.10.2021
11:30
Bieżanowianka II Kraków
1:1
Opatkowianka Opatkowice
23.10.2021
15:30
Wawel Kraków
2:2
Victoria Kraków
23.10.2021
11:00
Prokocim II Kraków
3:0
Tramwaj II Kraków
24.10.2021
11:00
Fairant Kraków
1:2
Pychowianka Kraków
24.10.2021
12:30
Rybitwy Kraków
3:0
Universum Kraków
24.10.2021
15:00
Bronowicki Kraków pauzuje.

11. kolejka 30.10.2021

Pychowianka Kraków
3:0
Wawel Kraków
30.10.2021
15:00
Victoria Kraków
5:2
Bieżanowianka II Kraków
30.10.2021
14:00
Bronowicki Kraków
3:4
Prokocim II Kraków
30.10.2021
14:00
Tramwaj II Kraków
1:8
Rybitwy Kraków
30.10.2021
14:30
Universum Kraków
9:2
Albertus Kraków
31.10.2021
14:00
Dragoons Kraków
4:2
Fairant Kraków
31.10.2021
14:00
Opatkowianka Opatkowice pauzuje.

12. kolejka 06.11.2021

Bieżanowianka II Kraków
1:2
Pychowianka Kraków
06.11.2021
14:00
Wawel Kraków
0:3
Dragoons Kraków
06.11.2021
11:00
Bronowicki Kraków
3:3
Opatkowianka Opatkowice
06.11.2021
14:00
Albertus Kraków
1:3
Tramwaj II Kraków
07.11.2021
14:00
Prokocim II Kraków
1:4
Rybitwy Kraków
07.11.2021
12:00
Fairant Kraków
1:0
Universum Kraków
07.11.2021
11:00
Victoria Kraków pauzuje.

13. kolejka 13.11.2021

Rybitwy Kraków
9:0
Albertus Kraków
13.11.2021
13:00
Opatkowianka Opatkowice
4:3
Prokocim II Kraków
13.11.2021
13:30
Dragoons Kraków
3:0
Bieżanowianka II Kraków
13.11.2021
11:00
Victoria Kraków
7:1
Bronowicki Kraków
14.11.2021
14:00
Tramwaj II Kraków
0:0
Fairant Kraków
14.11.2021
12:00
Universum Kraków
0:1
Wawel Kraków
14.11.2021
13:00
Pychowianka Kraków pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 13.11.2021

13.11.2021
13:00
Rybitwy Kraków
9:0
Albertus Kraków
13.11.2021
13:30
Opatkowianka Opatkowice
4:3
Prokocim II Kraków
13.11.2021
11:00
Dragoons Kraków
3:0
Bieżanowianka II Kraków
14.11.2021
14:00
Victoria Kraków
7:1
Bronowicki Kraków
14.11.2021
12:00
Tramwaj II Kraków
0:0
Fairant Kraków
14.11.2021
13:00
Universum Kraków
0:1
Wawel Kraków
Pychowianka Kraków pauzuje.

13. kolejka 13.11.2021

13.11.2021
13:00
Rybitwy Kraków
9:0
Albertus Kraków
13.11.2021
13:30
Opatkowianka Opatkowice
4:3
Prokocim II Kraków
13.11.2021
11:00
Dragoons Kraków
3:0
Bieżanowianka II Kraków
14.11.2021
14:00
Victoria Kraków
7:1
Bronowicki Kraków
14.11.2021
12:00
Tramwaj II Kraków
0:0
Fairant Kraków
14.11.2021
13:00
Universum Kraków
0:1
Wawel Kraków
Pychowianka Kraków pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
5:2
GKS Futsal Tychy
22.01.2022
19:30
Unia Tarnów
2:3
AZS UMCS Lublin
23.01.2022
17:00
Heiro Rzeszów
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
23.01.2022
17:00
AZS UEK Kraków
6:2
FC Siemianowice Śląskie
23.01.2022
18:00
GSF Gliwice
3:5
BSF Bochnia
23.01.2022
15:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.01.2022
 
Respekt Myślenice
1:1
Rekord Bielsko Biała
23.01.2022
17:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Wanda Kraków
5:1
AZS UŚ Katowice
22.01.2022
 
Unia Opole
5:3
Plon Błotnica Strzelecka
23.01.2022
17:30
ROW Rybnik
2:3
ISD-AJD Częstochowa
23.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Tyniec Kraków
:
Iskra Tarnów
23.01.2022
10:00