facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa B (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.08.2021

Milenium Radziemice
4:1
Kosynierzy Łuczyce
21.08.2021
11:00
Polonia Wilczkowice
2:0
Victoria Smroków
22.08.2021
18:00
Strażak Goszcza
Trątnowianka Trątnowice
22.08.2021
14:00
LKS Polanowice
Zawisza Sulechów
22.08.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
5:2
Agricola Klimontów
22.08.2021
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:4
Sparta Skrzeszowice
22.08.2021
16:00
Cobra Wężerów pauzuje.

2. kolejka 28.08.2021

Kosynierzy Łuczyce
2:5
LKS Niedźwiedź II
28.08.2021
16:30
Zawisza Sulechów
3:1
Milenium Radziemice
28.08.2021
17:00
Agricola Klimontów
4:0
Olimpia Czaple Wielkie
29.08.2021
10:00
Trątnowianka Trątnowice
0:1
LKS Polanowice
29.08.2021
16:00
Victoria Smroków
1:5
Strażak Goszcza
29.08.2021
17:00
Cobra Wężerów
1:6
Polonia Wilczkowice
29.08.2021
14:00
Sparta Skrzeszowice pauzuje.

3. kolejka 04.09.2021

Strażak Goszcza
9:1
Cobra Wężerów
04.09.2021
16:30
LKS Niedźwiedź II
4:0
Zawisza Sulechów
04.09.2021
17:00
Sparta Skrzeszowice
2:0
Agricola Klimontów
04.09.2021
15:30
LKS Polanowice
1:0
Victoria Smroków
05.09.2021
17:30
Milenium Radziemice
1:4
Trątnowianka Trątnowice
05.09.2021
13:00
Olimpia Czaple Wielkie
3:3
Kosynierzy Łuczyce
05.09.2021
15:00
Polonia Wilczkowice pauzuje.

4. kolejka 11.09.2021

Kosynierzy Łuczyce
2:4
Sparta Skrzeszowice
11.09.2021
16:30
Zawisza Sulechów
5:3
Olimpia Czaple Wielkie
11.09.2021
16:00
Victoria Smroków
7:0
Milenium Radziemice
12.09.2021
14:00
Polonia Wilczkowice
0:2
Strażak Goszcza
12.09.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
1:1
LKS Niedźwiedź II
12.09.2021
16:00
Cobra Wężerów
4:5
LKS Polanowice
12.09.2021
14:00
Agricola Klimontów pauzuje.

5. kolejka 18.09.2021

Milenium Radziemice
0:5
Cobra Wężerów
18.09.2021
11:00
Agricola Klimontów
4:3
Kosynierzy Łuczyce
18.09.2021
16:00
Sparta Skrzeszowice
1:4
Zawisza Sulechów
19.09.2021
16:00
LKS Niedźwiedź II
6:5
Victoria Smroków
19.09.2021
14:00
LKS Polanowice
2:2
Polonia Wilczkowice
19.09.2021
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:1
Trątnowianka Trątnowice
19.09.2021
15:00
Strażak Goszcza pauzuje.

6. kolejka 25.09.2021

Strażak Goszcza
1:1
LKS Polanowice
25.09.2021
16:00
Victoria Smroków
1:1
Olimpia Czaple Wielkie
25.09.2021
16:30
Zawisza Sulechów
5:1
Agricola Klimontów
25.09.2021
16:00
Polonia Wilczkowice
2:0
Milenium Radziemice
26.09.2021
16:00
Cobra Wężerów
1:6
LKS Niedźwiedź II
26.09.2021
14:00
Trątnowianka Trątnowice
2:5
Sparta Skrzeszowice
26.09.2021
15:00
Kosynierzy Łuczyce pauzuje.

7. kolejka 02.10.2021

Milenium Radziemice
1:2
Strażak Goszcza
02.10.2021
14:00
Sparta Skrzeszowice
1:2
Victoria Smroków
03.10.2021
15:00
LKS Niedźwiedź II
3:1
Polonia Wilczkowice
03.10.2021
14:00
Kosynierzy Łuczyce
3:5
Zawisza Sulechów
03.10.2021
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:1
Cobra Wężerów
03.10.2021
15:00
Agricola Klimontów
1:4
Trątnowianka Trątnowice
03.10.2021
11:00
LKS Polanowice pauzuje.

8. kolejka 09.10.2021

Strażak Goszcza
3:6
LKS Niedźwiedź II
09.10.2021
16:00
Polonia Wilczkowice
6:0
Olimpia Czaple Wielkie
10.10.2021
15:00
Victoria Smroków
2:3
Agricola Klimontów
10.10.2021
14:00
LKS Polanowice
5:0
Milenium Radziemice
10.10.2021
14:00
Cobra Wężerów
3:5
Sparta Skrzeszowice
10.10.2021
14:00
Trątnowianka Trątnowice
2:2
Kosynierzy Łuczyce
10.10.2021
13:00
Zawisza Sulechów pauzuje.

9. kolejka 16.10.2021

LKS Niedźwiedź II
5:1
LKS Polanowice
16.10.2021
15:30
Zawisza Sulechów
5:1
Trątnowianka Trątnowice
16.10.2021
16:00
Sparta Skrzeszowice
1:4
Polonia Wilczkowice
17.10.2021
14:00
Kosynierzy Łuczyce
0:2
Victoria Smroków
17.10.2021
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:10
Strażak Goszcza
17.10.2021
15:00
Agricola Klimontów
2:0
Cobra Wężerów
17.10.2021
11:00
Milenium Radziemice pauzuje.

10. kolejka 23.10.2021

Strażak Goszcza
2:1
Sparta Skrzeszowice
23.10.2021
14:30
Milenium Radziemice
1:2
LKS Niedźwiedź II
24.10.2021
15:00
Victoria Smroków
1:3
Zawisza Sulechów
24.10.2021
11:00
LKS Polanowice
1:0
Olimpia Czaple Wielkie
24.10.2021
14:00
Polonia Wilczkowice
4:5
Agricola Klimontów
24.10.2021
14:00
Cobra Wężerów
5:2
Kosynierzy Łuczyce
24.10.2021
14:00
Trątnowianka Trątnowice pauzuje.

11. kolejka 30.10.2021

Kosynierzy Łuczyce
2:5
Polonia Wilczkowice
30.10.2021
15:00
Zawisza Sulechów
5:1
Cobra Wężerów
30.10.2021
15:00
Sparta Skrzeszowice
1:4
LKS Polanowice
31.10.2021
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:0
Milenium Radziemice
31.10.2021
14:00
Trątnowianka Trątnowice
2:1
Victoria Smroków
31.10.2021
12:00
Agricola Klimontów
3:5
Strażak Goszcza
31.10.2021
11:00
LKS Niedźwiedź II pauzuje.

12. kolejka 06.11.2021

Milenium Radziemice
0:3
Sparta Skrzeszowice
06.11.2021
11:00
Strażak Goszcza
11:0
Kosynierzy Łuczyce
06.11.2021
14:00
LKS Niedźwiedź II
3:0
Olimpia Czaple Wielkie
07.11.2021
13:00
LKS Polanowice
0:3
Agricola Klimontów
07.11.2021
13:00
Polonia Wilczkowice
0:3
Zawisza Sulechów
07.11.2021
14:00
Cobra Wężerów
1:2
Trątnowianka Trątnowice
07.11.2021
14:00
Victoria Smroków pauzuje.

13. kolejka 13.11.2021

Victoria Smroków
3:1
Cobra Wężerów
13.11.2021
14:00
Trątnowianka Trątnowice
2:9
Polonia Wilczkowice
13.11.2021
14:00
Zawisza Sulechów
0:0
Strażak Goszcza
13.11.2021
14:00
Sparta Skrzeszowice
1:2
LKS Niedźwiedź II
14.11.2021
14:00
Kosynierzy Łuczyce
0:3
LKS Polanowice
14.11.2021
14:00
Agricola Klimontów
3:1
Milenium Radziemice
14.11.2021
11:00
Olimpia Czaple Wielkie pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 13.11.2021

13.11.2021
14:00
Victoria Smroków
3:1
Cobra Wężerów
13.11.2021
14:00
Trątnowianka Trątnowice
2:9
Polonia Wilczkowice
13.11.2021
14:00
Zawisza Sulechów
0:0
Strażak Goszcza
14.11.2021
14:00
Sparta Skrzeszowice
1:2
LKS Niedźwiedź II
14.11.2021
14:00
Kosynierzy Łuczyce
0:3
LKS Polanowice
14.11.2021
11:00
Agricola Klimontów
3:1
Milenium Radziemice
Olimpia Czaple Wielkie pauzuje.

13. kolejka 13.11.2021

13.11.2021
14:00
Victoria Smroków
3:1
Cobra Wężerów
13.11.2021
14:00
Trątnowianka Trątnowice
2:9
Polonia Wilczkowice
13.11.2021
14:00
Zawisza Sulechów
0:0
Strażak Goszcza
14.11.2021
14:00
Sparta Skrzeszowice
1:2
LKS Niedźwiedź II
14.11.2021
14:00
Kosynierzy Łuczyce
0:3
LKS Polanowice
14.11.2021
11:00
Agricola Klimontów
3:1
Milenium Radziemice
Olimpia Czaple Wielkie pauzuje.

Wiadomości ligowe