facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Olkusz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 14.08.2021

Centuria Chechło
2:2
Strażak Przybysławice
14.08.2021
17:00
Pogoń Miechów
0:1
Pilica Wierbka
14.08.2021
17:00
Legion Bydlin
2:1
Wielmożanka Wielmoża
14.08.2021
17:00
Błysk Zederman
1:1
Laskowianka Laski
14.08.2021
17:00
Piliczanka II Pilica
2:0
Spartak Charsznica
14.08.2021
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:3
Przebój II Wolbrom
14.08.2021
17:30
Prądnik Sułoszowa
3:0
Unia Jaroszowiec
15.08.2021
17:00
Strumyk Zarzecze
2:0
Olimpia Łobzów
15.08.2021
15:00

2. kolejka 21.08.2021

Strażak Przybysławice
1:3
Prądnik Sułoszowa
21.08.2021
17:00
Pilica Wierbka
1:2
Legion Bydlin
21.08.2021
17:00
Spartak Charsznica
5:1
Błysk Zederman
21.08.2021
17:00
Przebój II Wolbrom
1:0
Laskowianka Laski
22.08.2021
17:00
Wielmożanka Wielmoża
0:0
Strumyk Zarzecze
22.08.2021
11:00
Unia Jaroszowiec
0:6
Pogoń Miechów
22.08.2021
17:00
Olimpia Łobzów
1:5
Piliczanka II Pilica
22.08.2021
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
4:4
Centuria Chechło
22.08.2021
17:30

3. kolejka 28.08.2021

Piliczanka II Pilica
2:3
Wielmożanka Wielmoża
28.08.2021
17:00
Laskowianka Laski
3:2
Spartak Charsznica
29.08.2021
16:00
Pogoń Miechów
Strażak Przybysławice
29.08.2021
17:00
Legion Bydlin
3:0
Unia Jaroszowiec
29.08.2021
17:00
Centuria Chechło
1:0
Przebój II Wolbrom
29.08.2021
17:30
Prądnik Sułoszowa
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
29.08.2021
17:00
Strumyk Zarzecze
3:1
Pilica Wierbka
29.08.2021
11:00
Błysk Zederman
5:1
Olimpia Łobzów
29.08.2021
17:00

4. kolejka 04.09.2021

Olimpia Łobzów
3:4
Laskowianka Laski
04.09.2021
17:00
Przebój II Wolbrom
4:0
Spartak Charsznica
04.09.2021
17:00
Pilica Wierbka
4:1
Piliczanka II Pilica
04.09.2021
15:00
Centuria Chechło
1:2
Prądnik Sułoszowa
04.09.2021
11:00
Unia Jaroszowiec
2:2
Strumyk Zarzecze
05.09.2021
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Błysk Zederman
05.09.2021
11:00
Strażak Przybysławice
0:4
Legion Bydlin
05.09.2021
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
Pogoń Miechów
05.09.2021
17:00

5. kolejka 11.09.2021

Laskowianka Laski
4:1
Wielmożanka Wielmoża
11.09.2021
15:00
Błysk Zederman
1:3
Pilica Wierbka
11.09.2021
16:30
Pogoń Miechów
Centuria Chechło
11.09.2021
17:00
Strumyk Zarzecze
0:0
Strażak Przybysławice
12.09.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
1:2
Przebój II Wolbrom
12.09.2021
17:00
Piliczanka II Pilica
4:2
Unia Jaroszowiec
12.09.2021
16:00
Legion Bydlin
6:1
Trzy Korony Żarnowiec
12.09.2021
17:00
Spartak Charsznica
3:2
Olimpia Łobzów
11.11.2021
11:00

6. kolejka 18.09.2021

Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Strumyk Zarzecze
18.09.2021
16:30
Pilica Wierbka
8:0
Laskowianka Laski
18.09.2021
12:00
Unia Jaroszowiec
2:5
Błysk Zederman
18.09.2021
16:30
Przebój II Wolbrom
2:0
Olimpia Łobzów
19.09.2021
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Spartak Charsznica
19.09.2021
11:00
Centuria Chechło
2:5
Legion Bydlin
19.09.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Pogoń Miechów
19.09.2021
16:00
Strażak Przybysławice
2:2
Piliczanka II Pilica
19.09.2021
16:30

7. kolejka 25.09.2021

Olimpia Łobzów
3:6
Wielmożanka Wielmoża
25.09.2021
15:00
Laskowianka Laski
3:0 v.o.
Unia Jaroszowiec
25.09.2021
15:00
Błysk Zederman
2:4
Strażak Przybysławice
25.09.2021
16:00
Pogoń Miechów
Przebój II Wolbrom
25.09.2021
16:30
Strumyk Zarzecze
0:2
Centuria Chechło
25.09.2021
16:00
Legion Bydlin
1:0
Prądnik Sułoszowa
25.09.2021
16:00
Piliczanka II Pilica
1:2
Trzy Korony Żarnowiec
26.09.2021
12:00
Spartak Charsznica
1:2
Pilica Wierbka
26.09.2021
11:00

8. kolejka 02.10.2021

Pogoń Miechów
Legion Bydlin
02.10.2021
16:00
Unia Jaroszowiec
3:1
Spartak Charsznica
02.10.2021
16:00
Pilica Wierbka
2:1
Olimpia Łobzów
02.10.2021
11:00
Centuria Chechło
0:0
Piliczanka II Pilica
02.10.2021
16:00
Przebój II Wolbrom
2:2
Wielmożanka Wielmoża
03.10.2021
16:00
Prądnik Sułoszowa
1:0
Strumyk Zarzecze
03.10.2021
16:00
Strażak Przybysławice
2:2
Laskowianka Laski
03.10.2021
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Błysk Zederman
03.10.2021
16:00

9. kolejka 09.10.2021

Olimpia Łobzów
7:1
Unia Jaroszowiec
09.10.2021
15:30
Strumyk Zarzecze
0:4
Pogoń Miechów
09.10.2021
15:30
Wielmożanka Wielmoża
3:3
Pilica Wierbka
09.10.2021
15:30
Legion Bydlin
5:0
Przebój II Wolbrom
09.10.2021
11:00
Laskowianka Laski
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
10.10.2021
15:00
Spartak Charsznica
0:2
Strażak Przybysławice
10.10.2021
11:00
Piliczanka II Pilica
0:3
Prądnik Sułoszowa
10.10.2021
15:00
Błysk Zederman
0:2
Centuria Chechło
10.10.2021
15:30

10. kolejka 16.10.2021

Unia Jaroszowiec
1:12
Wielmożanka Wielmoża
16.10.2021
15:45
Centuria Chechło
3:1
Laskowianka Laski
16.10.2021
15:00
Pogoń Miechów
2:3
Piliczanka II Pilica
17.10.2021
15:00
Przebój II Wolbrom
0:6
Pilica Wierbka
17.10.2021
15:00
Legion Bydlin
2:2
Strumyk Zarzecze
17.10.2021
15:00
Prądnik Sułoszowa
2:0
Błysk Zederman
17.10.2021
15:00
Strażak Przybysławice
1:3
Olimpia Łobzów
17.10.2021
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:1
Spartak Charsznica
17.10.2021
15:00

11. kolejka 23.10.2021

Laskowianka Laski
2:2
Prądnik Sułoszowa
23.10.2021
15:00
Olimpia Łobzów
0:5
Trzy Korony Żarnowiec
23.10.2021
15:00
Strumyk Zarzecze
0:0
Przebój II Wolbrom
23.10.2021
15:00
Pilica Wierbka
10:0
Unia Jaroszowiec
23.10.2021
14:30
Piliczanka II Pilica
2:1
Legion Bydlin
24.10.2021
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:0
Strażak Przybysławice
24.10.2021
11:00
Spartak Charsznica
3:2
Centuria Chechło
24.10.2021
11:00
Błysk Zederman
Pogoń Miechów
24.10.2021
15:00

12. kolejka 30.10.2021

Pogoń Miechów
Laskowianka Laski
30.10.2021
15:00
Legion Bydlin
4:0
Błysk Zederman
30.10.2021
13:00
Strumyk Zarzecze
1:3
Piliczanka II Pilica
30.10.2021
15:00
Przebój II Wolbrom
3:2
Unia Jaroszowiec
31.10.2021
14:00
Prądnik Sułoszowa
4:2
Spartak Charsznica
31.10.2021
14:00
Centuria Chechło
3:0
Olimpia Łobzów
31.10.2021
11:00
Strażak Przybysławice
0:4
Pilica Wierbka
31.10.2021
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Wielmożanka Wielmoża
31.10.2021
14:00

13. kolejka 06.11.2021

Piliczanka II Pilica
3:0
Przebój II Wolbrom
06.11.2021
13:00
Olimpia Łobzów
2:2
Prądnik Sułoszowa
06.11.2021
14:00
Błysk Zederman
5:0
Strumyk Zarzecze
06.11.2021
14:00
Pilica Wierbka
5:2
Trzy Korony Żarnowiec
06.11.2021
13:30
Unia Jaroszowiec
2:1
Strażak Przybysławice
07.11.2021
14:00
Spartak Charsznica
Pogoń Miechów
07.11.2021
11:00
Wielmożanka Wielmoża
4:3
Centuria Chechło
07.11.2021
11:00
Laskowianka Laski
0:2
Legion Bydlin
07.11.2021
14:00

14. kolejka 13.11.2021

Piliczanka II Pilica
4:2
Błysk Zederman
13.11.2021
13:00
Pogoń Miechów
Olimpia Łobzów
13.11.2021
13:30
Przebój II Wolbrom
4:0
Strażak Przybysławice
13.11.2021
13:00
Centuria Chechło
3:2
Pilica Wierbka
13.11.2021
13:30
Legion Bydlin
3:0
Spartak Charsznica
14.11.2021
13:00
Strumyk Zarzecze
2:1
Laskowianka Laski
14.11.2021
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:2
Wielmożanka Wielmoża
14.11.2021
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Unia Jaroszowiec
14.11.2021
13:30

15. kolejka 20.11.2021

Olimpia Łobzów
0:2
Legion Bydlin
20.11.2021
13:00
Błysk Zederman
5:2
Przebój II Wolbrom
20.11.2021
13:00
Wielmożanka Wielmoża
0:1
Pogoń Miechów
20.11.2021
14:00
Pilica Wierbka
2:1
Prądnik Sułoszowa
20.11.2021
13:00
Spartak Charsznica
3:0
Strumyk Zarzecze
21.11.2021
11:00
Unia Jaroszowiec
Centuria Chechło
21.11.2021
13:30
Strażak Przybysławice
1:1
Trzy Korony Żarnowiec
21.11.2021
13:00
Laskowianka Laski
Piliczanka II Pilica
21.11.2021
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 20.11.2021

20.11.2021
13:00
Olimpia Łobzów
0:2
Legion Bydlin
20.11.2021
13:00
Błysk Zederman
5:2
Przebój II Wolbrom
20.11.2021
14:00
Wielmożanka Wielmoża
0:1
Pogoń Miechów
20.11.2021
13:00
Pilica Wierbka
2:1
Prądnik Sułoszowa
21.11.2021
11:00
Spartak Charsznica
3:0
Strumyk Zarzecze
21.11.2021
13:30
Unia Jaroszowiec
Centuria Chechło
21.11.2021
13:00
Strażak Przybysławice
1:1
Trzy Korony Żarnowiec
21.11.2021
13:00
Laskowianka Laski
Piliczanka II Pilica

15. kolejka 20.11.2021

20.11.2021
13:00
Olimpia Łobzów
0:2
Legion Bydlin
20.11.2021
13:00
Błysk Zederman
5:2
Przebój II Wolbrom
20.11.2021
14:00
Wielmożanka Wielmoża
0:1
Pogoń Miechów
20.11.2021
13:00
Pilica Wierbka
2:1
Prądnik Sułoszowa
21.11.2021
11:00
Spartak Charsznica
3:0
Strumyk Zarzecze
21.11.2021
13:30
Unia Jaroszowiec
Centuria Chechło
21.11.2021
13:00
Strażak Przybysławice
1:1
Trzy Korony Żarnowiec
21.11.2021
13:00
Laskowianka Laski
Piliczanka II Pilica

Wiadomości ligowe


I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
5:2
GKS Futsal Tychy
22.01.2022
19:30
Unia Tarnów
2:3
AZS UMCS Lublin
23.01.2022
17:00
Heiro Rzeszów
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
23.01.2022
17:00
AZS UEK Kraków
6:2
FC Siemianowice Śląskie
23.01.2022
18:00
GSF Gliwice
3:5
BSF Bochnia
23.01.2022
15:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.01.2022
 
Respekt Myślenice
1:1
Rekord Bielsko Biała
23.01.2022
17:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Wanda Kraków
5:1
AZS UŚ Katowice
22.01.2022
 
Unia Opole
5:3
Plon Błotnica Strzelecka
23.01.2022
17:30
ROW Rybnik
2:3
ISD-AJD Częstochowa
23.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Tyniec Kraków
:
Iskra Tarnów
23.01.2022
10:00