facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.08.2021

Nadwiślan Kraków
0:11
Wanda Nowa Huta
21.08.2021
17:00
Iskra Krzęcin
2:0
Gajowianka Gaj
21.08.2021
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:4
Wieczysta II Kraków
21.08.2021
18:00
Podgórze Kraków
4:0
Prądniczanka II Kraków
22.08.2021
11:00
Kabel Kraków
5:0
Krakus Swoszowice
22.08.2021
17:30
Bratniak Kraków
2:9
Bieżanowianka Kraków
20.11.2021
13:00
Dąbski Kraków
4:1
Strzelcy Kraków
20.11.2021
12:00

2. kolejka 28.08.2021

Wieczysta II Kraków
5:1
Iskra Krzęcin
28.08.2021
15:00
Bieżanowianka Kraków
1:2
Zwierzyniecki Kraków
28.08.2021
17:00
Gajowianka Gaj
1:2
Kabel Kraków
28.08.2021
17:00
Wanda Nowa Huta
1:0
Bratniak Kraków
28.08.2021
11:00
Strzelcy Kraków
1:1
Krakus Swoszowice
28.08.2021
13:00
Dąbski Kraków
4:2
Podgórze Kraków
29.08.2021
17:30
Prądniczanka II Kraków
3:0
Nadwiślan Kraków
29.08.2021
16:00

3. kolejka 04.09.2021

Krakus Swoszowice
1:1
Gajowianka Gaj
04.09.2021
17:00
Kabel Kraków
Wieczysta II Kraków
04.09.2021
11:00
Nadwiślan Kraków
1:2
Dąbski Kraków
05.09.2021
17:00
Zwierzyniecki Kraków
5:1
Wanda Nowa Huta
05.09.2021
12:00
Podgórze Kraków
6:5
Strzelcy Kraków
05.09.2021
17:00
Bratniak Kraków
2:0
Prądniczanka II Kraków
05.09.2021
18:00
Iskra Krzęcin
Bieżanowianka Kraków
05.09.2021
16:30

4. kolejka 11.09.2021

Bieżanowianka Kraków
Kabel Kraków
11.09.2021
16:00
Dąbski Kraków
5:0
Bratniak Kraków
11.09.2021
17:00
Prądniczanka II Kraków
1:2
Zwierzyniecki Kraków
11.09.2021
16:00
Wanda Nowa Huta
1:2
Iskra Krzęcin
11.09.2021
11:00
Podgórze Kraków
3:1
Nadwiślan Kraków
11.09.2021
17:00
Strzelcy Kraków
0:1
Gajowianka Gaj
12.09.2021
17:00
Wieczysta II Kraków
11:1
Krakus Swoszowice
12.09.2021
11:00

5. kolejka 18.09.2021

Zwierzyniecki Kraków
2:1
Dąbski Kraków
18.09.2021
17:00
Gajowianka Gaj
0:9
Wieczysta II Kraków
18.09.2021
16:30
Nadwiślan Kraków
1:3
Strzelcy Kraków
18.09.2021
16:30
Iskra Krzęcin
0:0
Prądniczanka II Kraków
18.09.2021
17:00
Bratniak Kraków
1:1
Podgórze Kraków
19.09.2021
18:00
Krakus Swoszowice
1:1
Bieżanowianka Kraków
19.09.2021
11:00
Kabel Kraków
8:2
Wanda Nowa Huta
19.09.2021
16:30

6. kolejka 25.09.2021

Bieżanowianka Kraków
6:3
Gajowianka Gaj
25.09.2021
16:00
Dąbski Kraków
Iskra Krzęcin
25.09.2021
16:30
Podgórze Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
25.09.2021
16:30
Prądniczanka II Kraków
0:3
Kabel Kraków
25.09.2021
16:30
Nadwiślan Kraków
1:0
Bratniak Kraków
25.09.2021
16:30
Strzelcy Kraków
0:9
Wieczysta II Kraków
26.09.2021
16:30
Wanda Nowa Huta
2:1
Krakus Swoszowice
26.09.2021
16:00

7. kolejka 02.10.2021

Wieczysta II Kraków
4:0
Bieżanowianka Kraków
02.10.2021
18:00
Gajowianka Gaj
1:5
Wanda Nowa Huta
02.10.2021
16:30
Zwierzyniecki Kraków
6:2
Nadwiślan Kraków
02.10.2021
15:00
Iskra Krzęcin
2:1
Podgórze Kraków
02.10.2021
16:00
Krakus Swoszowice
3:2
Prądniczanka II Kraków
03.10.2021
14:30
Bratniak Kraków
0:0
Strzelcy Kraków
03.10.2021
19:00
Kabel Kraków
5:0
Dąbski Kraków
03.10.2021
16:00

8. kolejka 09.10.2021

Dąbski Kraków
5:2
Krakus Swoszowice
09.10.2021
16:00
Nadwiślan Kraków
1:3
Iskra Krzęcin
09.10.2021
16:00
Wanda Nowa Huta
1:8
Wieczysta II Kraków
09.10.2021
11:00
Podgórze Kraków
0:3
Kabel Kraków
10.10.2021
11:00
Prądniczanka II Kraków
2:1
Gajowianka Gaj
10.10.2021
16:00
Strzelcy Kraków
2:2
Bieżanowianka Kraków
10.10.2021
13:00
Bratniak Kraków
0:2
Zwierzyniecki Kraków
10.10.2021
19:00

9. kolejka 16.10.2021

Wieczysta II Kraków
7:0
Prądniczanka II Kraków
16.10.2021
19:00
Bieżanowianka Kraków
3:0
Wanda Nowa Huta
16.10.2021
15:30
Gajowianka Gaj
0:4
Dąbski Kraków
16.10.2021
16:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Strzelcy Kraków
16.10.2021
15:00
Iskra Krzęcin
1:1
Bratniak Kraków
16.10.2021
16:00
Krakus Swoszowice
1:1
Podgórze Kraków
17.10.2021
11:00
Kabel Kraków
0:0
Nadwiślan Kraków
17.10.2021
15:00

10. kolejka 23.10.2021

Dąbski Kraków
1:5
Wieczysta II Kraków
23.10.2021
11:00
Nadwiślan Kraków
Krakus Swoszowice
23.10.2021
15:00
Podgórze Kraków
0:3
Gajowianka Gaj
24.10.2021
15:00
Prądniczanka II Kraków
3:4
Bieżanowianka Kraków
24.10.2021
15:00
Strzelcy Kraków
2:4
Wanda Nowa Huta
24.10.2021
15:00
Bratniak Kraków
0:5
Kabel Kraków
24.10.2021
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Iskra Krzęcin
20.11.2021
12:00

11. kolejka 30.10.2021

Kabel Kraków
2:1
Zwierzyniecki Kraków
30.10.2021
12:30
Bieżanowianka Kraków
2:1
Dąbski Kraków
30.10.2021
15:00
Gajowianka Gaj
Nadwiślan Kraków
30.10.2021
15:00
Iskra Krzęcin
3:1
Strzelcy Kraków
30.10.2021
13:00
Wanda Nowa Huta
4:1
Prądniczanka II Kraków
30.10.2021
11:00
Krakus Swoszowice
5:1
Bratniak Kraków
31.10.2021
10:00
Wieczysta II Kraków
7:2
Podgórze Kraków
10.11.2021
17:00

12. kolejka 06.11.2021

Dąbski Kraków
4:0
Wanda Nowa Huta
06.11.2021
14:00
Nadwiślan Kraków
0:5
Wieczysta II Kraków
06.11.2021
14:00
Podgórze Kraków
1:1
Bieżanowianka Kraków
06.11.2021
14:00
Zwierzyniecki Kraków
1:1
Krakus Swoszowice
06.11.2021
14:00
Iskra Krzęcin
0:2
Kabel Kraków
06.11.2021
14:00
Strzelcy Kraków
Prądniczanka II Kraków
07.11.2021
11:00
Bratniak Kraków
6:3
Gajowianka Gaj
07.11.2021
17:00

13. kolejka 13.11.2021

Nadwiślan Kraków
2:6
Bieżanowianka Kraków
13.11.2021
13:30
Gajowianka Gaj
1:2
Zwierzyniecki Kraków
13.11.2021
14:00
Wanda Nowa Huta
0:0
Podgórze Kraków
13.11.2021
11:00
Krakus Swoszowice
2:0
Iskra Krzęcin
13.11.2021
14:00
Prądniczanka II Kraków
4:1
Dąbski Kraków
14.11.2021
15:00
Kabel Kraków
5:1
Strzelcy Kraków
14.11.2021
11:00
Wieczysta II Kraków
9:1
Bratniak Kraków
18.11.2021
18:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 13.11.2021

13.11.2021
13:30
Nadwiślan Kraków
2:6
Bieżanowianka Kraków
13.11.2021
14:00
Gajowianka Gaj
1:2
Zwierzyniecki Kraków
13.11.2021
11:00
Wanda Nowa Huta
0:0
Podgórze Kraków
13.11.2021
14:00
Krakus Swoszowice
2:0
Iskra Krzęcin
14.11.2021
15:00
Prądniczanka II Kraków
4:1
Dąbski Kraków
14.11.2021
11:00
Kabel Kraków
5:1
Strzelcy Kraków
18.11.2021
18:30
Wieczysta II Kraków
9:1
Bratniak Kraków

13. kolejka 13.11.2021

13.11.2021
13:30
Nadwiślan Kraków
2:6
Bieżanowianka Kraków
13.11.2021
14:00
Gajowianka Gaj
1:2
Zwierzyniecki Kraków
13.11.2021
11:00
Wanda Nowa Huta
0:0
Podgórze Kraków
13.11.2021
14:00
Krakus Swoszowice
2:0
Iskra Krzęcin
14.11.2021
15:00
Prądniczanka II Kraków
4:1
Dąbski Kraków
14.11.2021
11:00
Kabel Kraków
5:1
Strzelcy Kraków
18.11.2021
18:30
Wieczysta II Kraków
9:1
Bratniak Kraków

Wiadomości ligowe


I liga futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
11:1
GSF Gliwice
16.01.2022
17:00
GKS Futsal Tychy
7:4
Unia Tarnów
16.01.2022
16:00
AZS UMCS Lublin
8:4
Heiro Rzeszów
16.01.2022
19:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
7:5
Tarnovia Tarnów
16.01.2022
16:00
Rekord Bielsko Biała
5:3
AZS UJ Kraków
16.01.2022
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UŚ Katowice
0:2
Unia Opole
16.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Wawel Kraków
3:0
Tyniec Kraków
16.01.2022
14:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:9
Iskra Tarnów
16.01.2022