facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa A (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.08.2021

Wisła Jeziorzany
3:1
Sankowia Sanka
21.08.2021
17:00
Iskra Czułów
2:2
Tęcza Piekary
21.08.2021
17:30
Cedronka Wola Radziszowska
1:0
Start Kamień
21.08.2021
11:00
Lotnik Kryspinów
1:1
Sportowiec Modlniczka
21.08.2021
11:00
JKS Zelków
0:4
Piast Wołowice
21.08.2021
11:00
Potok Więckowice
1:1
Liszczanka Liszki
21.08.2021
17:00
Strażak Rączna
Tramwaj Kraków
22.08.2021
18:00
Dragon Szczyglice pauzuje.

2. kolejka 28.08.2021

Sankowia Sanka
2:3
Iskra Czułów
28.08.2021
12:00
Tramwaj Kraków
Wisła Jeziorzany
28.08.2021
13:00
Tęcza Piekary
5:4
Cedronka Wola Radziszowska
28.08.2021
17:00
Piast Wołowice
3:2
Potok Więckowice
29.08.2021
16:00
Sportowiec Modlniczka
JKS Zelków
29.08.2021
17:00
Start Kamień
Lotnik Kryspinów
29.08.2021
13:00
Dragon Szczyglice
2:4
Strażak Rączna
16.09.2021
20:30
Liszczanka Liszki pauzuje.

3. kolejka 01.09.2021

Wisła Jeziorzany
2:1
Dragon Szczyglice
01.09.2021
17:30
JKS Zelków
3:2
Start Kamień
01.09.2021
17:00
Iskra Czułów
0:6
Tramwaj Kraków
15.09.2021
16:30
Potok Więckowice
Sportowiec Modlniczka
15.09.2021
17:00
Liszczanka Liszki
1:1
Piast Wołowice
15.09.2021
17:00
Lotnik Kryspinów
1:2
Tęcza Piekary
21.09.2021
16:30
Cedronka Wola Radziszowska
6:2
Sankowia Sanka
20.11.2021
13:00
Strażak Rączna pauzuje.

4. kolejka 04.09.2021

Dragon Szczyglice
6:1
Iskra Czułów
04.09.2021
14:00
Sankowia Sanka
3:1
Lotnik Kryspinów
04.09.2021
15:00
Tęcza Piekary
JKS Zelków
04.09.2021
17:00
Tramwaj Kraków
1:2
Cedronka Wola Radziszowska
04.09.2021
11:00
Start Kamień
Potok Więckowice
04.09.2021
16:00
Strażak Rączna
1:1
Wisła Jeziorzany
05.09.2021
17:00
Sportowiec Modlniczka
Liszczanka Liszki
05.09.2021
14:00
Piast Wołowice pauzuje.

5. kolejka 11.09.2021

Iskra Czułów
0:6
Strażak Rączna
11.09.2021
16:30
JKS Zelków
2:6
Sankowia Sanka
11.09.2021
16:00
Potok Więckowice
Tęcza Piekary
11.09.2021
17:00
Liszczanka Liszki
3:2
Start Kamień
11.09.2021
16:00
Lotnik Kryspinów
2:1
Tramwaj Kraków
11.09.2021
11:30
Piast Wołowice
5:0
Sportowiec Modlniczka
12.09.2021
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
1:0
Dragon Szczyglice
12.09.2021
17:00
Wisła Jeziorzany pauzuje.

6. kolejka 18.09.2021

Sankowia Sanka
2:4
Potok Więckowice
18.09.2021
13:00
Wisła Jeziorzany
4:1
Iskra Czułów
18.09.2021
13:00
Tęcza Piekary
0:1
Liszczanka Liszki
18.09.2021
15:30
Tramwaj Kraków
0:3
JKS Zelków
18.09.2021
17:00
Start Kamień
Piast Wołowice
18.09.2021
14:00
Strażak Rączna
2:3
Cedronka Wola Radziszowska
19.09.2021
16:30
Dragon Szczyglice
0:6
Lotnik Kryspinów
20.11.2021
13:00
Sportowiec Modlniczka pauzuje.

7. kolejka 25.09.2021

JKS Zelków
1:1
Dragon Szczyglice
25.09.2021
15:00
Potok Więckowice
Tramwaj Kraków
25.09.2021
16:00
Liszczanka Liszki
2:1
Sankowia Sanka
25.09.2021
16:00
Lotnik Kryspinów
1:2
Strażak Rączna
25.09.2021
11:00
Piast Wołowice
8:1
Tęcza Piekary
26.09.2021
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
2:2
Wisła Jeziorzany
26.09.2021
11:00
Sportowiec Modlniczka
Start Kamień
26.09.2021
16:00
Iskra Czułów pauzuje.

8. kolejka 02.10.2021

Dragon Szczyglice
Potok Więckowice
02.10.2021
14:00
Sankowia Sanka
1:4
Piast Wołowice
02.10.2021
13:00
Tęcza Piekary
2:1
Sportowiec Modlniczka
02.10.2021
16:00
Iskra Czułów
0:2
Cedronka Wola Radziszowska
02.10.2021
16:00
Strażak Rączna
1:6
JKS Zelków
03.10.2021
16:00
Wisła Jeziorzany
2:0
Lotnik Kryspinów
03.10.2021
15:00
Tramwaj Kraków
1:1
Liszczanka Liszki
03.10.2021
13:00
Start Kamień pauzuje.

9. kolejka 09.10.2021

Potok Więckowice
3:0
Strażak Rączna
09.10.2021
16:00
Liszczanka Liszki
1:1
Dragon Szczyglice
09.10.2021
16:00
Start Kamień
Tęcza Piekary
09.10.2021
11:00
JKS Zelków
2:1
Wisła Jeziorzany
10.10.2021
11:00
Lotnik Kryspinów
1:1
Iskra Czułów
10.10.2021
11:30
Piast Wołowice
1:0
Tramwaj Kraków
10.10.2021
16:00
Sportowiec Modlniczka
10:1
Sankowia Sanka
10.10.2021
16:00
Cedronka Wola Radziszowska pauzuje.

10. kolejka 16.10.2021

Dragon Szczyglice
0:5
Piast Wołowice
16.10.2021
14:00
Sankowia Sanka
2:2
Start Kamień
16.10.2021
12:00
Tramwaj Kraków
4:2
Sportowiec Modlniczka
16.10.2021
12:30
Iskra Czułów
3:1
JKS Zelków
16.10.2021
15:30
Strażak Rączna
2:2
Liszczanka Liszki
17.10.2021
16:00
Wisła Jeziorzany
Potok Więckowice
17.10.2021
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Lotnik Kryspinów
17.10.2021
15:00
Tęcza Piekary pauzuje.

11. kolejka 23.10.2021

JKS Zelków
8:5
Cedronka Wola Radziszowska
23.10.2021
15:00
Potok Więckowice
4:2
Iskra Czułów
23.10.2021
15:00
Liszczanka Liszki
1:0
Wisła Jeziorzany
23.10.2021
15:30
Tęcza Piekary
4:1
Sankowia Sanka
23.10.2021
15:30
Sportowiec Modlniczka
Dragon Szczyglice
23.10.2021
14:00
Start Kamień
Tramwaj Kraków
23.10.2021
14:00
Piast Wołowice
3:2
Strażak Rączna
24.10.2021
15:30
Lotnik Kryspinów pauzuje.

12. kolejka 30.10.2021

Dragon Szczyglice
3:2
Start Kamień
30.10.2021
14:00
Tramwaj Kraków
2:2
Tęcza Piekary
30.10.2021
11:30
Strażak Rączna
3:2
Sportowiec Modlniczka
31.10.2021
14:00
Wisła Jeziorzany
0:0
Piast Wołowice
31.10.2021
14:00
Lotnik Kryspinów
0:2
JKS Zelków
31.10.2021
14:00
Cedronka Wola Radziszowska
Potok Więckowice
31.10.2021
11:00
Iskra Czułów
0:0
Liszczanka Liszki
31.10.2021
14:30
Sankowia Sanka pauzuje.

13. kolejka 06.11.2021

Sankowia Sanka
0:0
Tramwaj Kraków
06.11.2021
13:00
Potok Więckowice
1:2
Lotnik Kryspinów
06.11.2021
14:00
Liszczanka Liszki
0:2
Cedronka Wola Radziszowska
06.11.2021
14:00
Tęcza Piekary
4:0
Dragon Szczyglice
06.11.2021
14:30
Start Kamień
Strażak Rączna
06.11.2021
14:00
Piast Wołowice
5:1
Iskra Czułów
07.11.2021
14:00
Sportowiec Modlniczka
Wisła Jeziorzany
07.11.2021
14:00
JKS Zelków pauzuje.

14. kolejka 11.11.2021

Dragon Szczyglice
Sankowia Sanka
11.11.2021
13:00
Strażak Rączna
3:1
Tęcza Piekary
11.11.2021
14:00
JKS Zelków
Potok Więckowice
11.11.2021
11:00
Wisła Jeziorzany
1:0
Start Kamień
11.11.2021
11:00
Lotnik Kryspinów
3:0
Liszczanka Liszki
11.11.2021
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Piast Wołowice
11.11.2021
11:00
Iskra Czułów
1:2
Sportowiec Modlniczka
11.11.2021
14:00
Tramwaj Kraków pauzuje.

15. kolejka 13.11.2021

Sankowia Sanka
3:5
Strażak Rączna
13.11.2021
13:00
Liszczanka Liszki
1:0
JKS Zelków
13.11.2021
14:00
Piast Wołowice
1:0
Lotnik Kryspinów
13.11.2021
14:00
Tęcza Piekary
3:1
Wisła Jeziorzany
13.11.2021
14:00
Sportowiec Modlniczka
2:4
Cedronka Wola Radziszowska
13.11.2021
14:00
Tramwaj Kraków
4:3
Dragon Szczyglice
13.11.2021
13:30
Start Kamień
Iskra Czułów
13.11.2021
14:00
Potok Więckowice pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 13.11.2021

13.11.2021
13:00
Sankowia Sanka
3:5
Strażak Rączna
13.11.2021
14:00
Liszczanka Liszki
1:0
JKS Zelków
13.11.2021
14:00
Piast Wołowice
1:0
Lotnik Kryspinów
13.11.2021
14:00
Tęcza Piekary
3:1
Wisła Jeziorzany
13.11.2021
14:00
Sportowiec Modlniczka
2:4
Cedronka Wola Radziszowska
13.11.2021
13:30
Tramwaj Kraków
4:3
Dragon Szczyglice
13.11.2021
14:00
Start Kamień
Iskra Czułów
Potok Więckowice pauzuje.

15. kolejka 13.11.2021

13.11.2021
13:00
Sankowia Sanka
3:5
Strażak Rączna
13.11.2021
14:00
Liszczanka Liszki
1:0
JKS Zelków
13.11.2021
14:00
Piast Wołowice
1:0
Lotnik Kryspinów
13.11.2021
14:00
Tęcza Piekary
3:1
Wisła Jeziorzany
13.11.2021
14:00
Sportowiec Modlniczka
2:4
Cedronka Wola Radziszowska
13.11.2021
13:30
Tramwaj Kraków
4:3
Dragon Szczyglice
13.11.2021
14:00
Start Kamień
Iskra Czułów
Potok Więckowice pauzuje.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
04.12.2021
 
Jagiellonia Białystok
:
Górnik Łęczna
04.12.2021
 
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
04.12.2021
 
Lechia Gdańsk
:
Raków Częstochowa
04.12.2021
 
Stal Mielec
:
Wisła Płock
04.12.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Pogoń Szczecin
04.12.2021
 
Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
04.12.2021
 
Warta Poznań
:
Wisła Kraków
04.12.2021
 
Radomiak Radom
:
Piast Gliwice
04.12.2021
 

Fortuna I Liga

Chrobry Głogów
:
ŁKS Łódź
01.12.2021
18:00
Resovia Rzeszów
:
GKS Katowice
01.12.2021
20:30
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.12.2021
 
Miedź Legnica
:
GKS Tychy
04.12.2021
 
GKS Jastrzębie
:
Korona Kielce
04.12.2021
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Katowice
04.12.2021
 
Chrobry Głogów
:
Widzew Łódź
04.12.2021
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Górnik Polkowice
04.12.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Odra Opole
04.12.2021
 
ŁKS Łódź
:
Puszcza Niepołomice
05.12.2021
15:00

eWinner II Liga

Pogoń Siedlce
:
Ruch Chorzów
01.12.2021
13:00
Olimpia Elbląg
:
Wigry Suwałki
04.12.2021
13:00
GKS Bełchatów
:
Ruch Chorzów
04.12.2021
 
Pogoń Siedlce
:
Hutnik Kraków
04.12.2021
12:00
KKS 1925 Kalisz
:
Sokół Ostróda
04.12.2021
16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Radunia Stężyca
04.12.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
05.12.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Wisła Puławy
05.12.2021
12:00
Motor Lublin
:
Śląsk II Wrocław
05.12.2021
16:00

I Liga Kobiet

ROW Rybnik
:
UKS Staszkówka Jelna
01.12.2021
18:00

I liga futsalu, gr. południowa

GSF Gliwice
:
AZS UŚ Katowice
04.12.2021
 
AZS UMCS Lublin
:
Gwiazda Ruda Śląska
04.12.2021
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.12.2021
 
FC Siemianowice Śląskie
:
Unia Tarnów
04.12.2021
 
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
05.12.2021
17:00
Sośnica Gliwice
:
AZS UEK Kraków
05.12.2021
17:00

Liga testowa

ABB AA Futsal Team
:
Agricola Klimontów
01.12.2021
11:00
AGH Industrial Kraków
:
Admet Drogop
01.12.2021
11:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Rekord Bielsko Biała
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
05.12.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UŚ Katowice
:
ROW Rybnik
04.12.2021
12:00
UKS SAP Brzeg
:
Unia Opole
04.12.2021
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
ROW Rybnik
04.12.2021
 
Plon Błotnica Strzelecka
:
AZS UP Wanda Kraków
04.12.2021
 
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UŚ Katowice
04.12.2021
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Dąbski
03.12.2021
19:30
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
03.12.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
03.12.2021
20:30
Cracovia Kraków
:
Prokocim Kraków
03.12.2021
20:30
Wanda Kraków
:
Wieczysta Kraków
03.12.2021
21:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Strzelcy
03.12.2021
21:30