facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 14.08.2021

Gród Podegrodzie
2:4
Biegoniczanka
14.08.2021
16:00
Helena Nowy Sącz
1:0
Hart Tęgoborze
14.08.2021
17:00
Sokół Stary Sącz
1:3
Dunajec Nowy Sącz
14.08.2021
17:00
KS Biecz
0:1
Wójtowa Lipinki
14.08.2021
17:00
Barciczanka Barcice
4:0
LKS Uście Gorlickie
14.08.2021
11:00
Zyndram Łącko
1:1
LKS Łużna
15.08.2021
16:00
Poprad Rytro
0:4
LKS Kobylanka
15.08.2021
16:30
LKS Zagórzany
3:2
Łosoś Łososina Dolna
15.08.2021
17:00

2. kolejka 21.08.2021

Gród Podegrodzie
1:1
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2021
16:30
LKS Łużna
1:13
Barciczanka Barcice
21.08.2021
17:00
LKS Uście Gorlickie
3:1
Helena Nowy Sącz
21.08.2021
17:30
Hart Tęgoborze
0:0
LKS Kobylanka
22.08.2021
11:00
Łosoś Łososina Dolna
2:3
Biegoniczanka
22.08.2021
15:00
Wójtowa Lipinki
3:1
Zyndram Łącko
22.08.2021
16:00
Poprad Rytro
1:5
Sokół Stary Sącz
22.08.2021
16:00
LKS Zagórzany
1:1
KS Biecz
22.08.2021
17:00

3. kolejka 28.08.2021

Gród Podegrodzie
6:1
Poprad Rytro
28.08.2021
16:30
Helena Nowy Sącz
4:1
LKS Łużna
28.08.2021
17:00
LKS Kobylanka
1:1
LKS Uście Gorlickie
28.08.2021
11:00
KS Biecz
3:0
Łosoś Łososina Dolna
28.08.2021
17:00
Sokół Stary Sącz
2:0
Hart Tęgoborze
28.08.2021
17:00
Barciczanka Barcice
8:0
Wójtowa Lipinki
28.08.2021
16:00
Biegoniczanka
2:2
Dunajec Nowy Sącz
29.08.2021
11:00
Zyndram Łącko
1:1
LKS Zagórzany
29.08.2021
16:00

4. kolejka 04.09.2021

LKS Łużna
1:4
LKS Kobylanka
04.09.2021
16:00
KS Biecz
2:0
Zyndram Łącko
04.09.2021
17:00
LKS Uście Gorlickie
1:0
Sokół Stary Sącz
04.09.2021
11:00
Łosoś Łososina Dolna
4:1
Dunajec Nowy Sącz
05.09.2021
15:00
Poprad Rytro
6:1
Biegoniczanka
05.09.2021
15:00
Wójtowa Lipinki
0:0
Helena Nowy Sącz
05.09.2021
16:00
Hart Tęgoborze
2:0
Gród Podegrodzie
05.09.2021
17:00
LKS Zagórzany
0:2
Barciczanka Barcice
05.09.2021
17:00

5. kolejka 11.09.2021

Barciczanka Barcice
4:0
KS Biecz
11.09.2021
11:00
Dunajec Nowy Sącz
6:3
Poprad Rytro
11.09.2021
16:00
Helena Nowy Sącz
0:2
LKS Zagórzany
11.09.2021
16:30
Sokół Stary Sącz
4:1
LKS Łużna
12.09.2021
10:00
Gród Podegrodzie
2:1
LKS Uście Gorlickie
12.09.2021
13:00
Biegoniczanka
2:5
Hart Tęgoborze
12.09.2021
13:00
LKS Kobylanka
0:2
Wójtowa Lipinki
12.09.2021
16:00
Zyndram Łącko
0:2
Łosoś Łososina Dolna
12.09.2021
14:00

6. kolejka 18.09.2021

Gród Podegrodzie
6:0
LKS Łużna
18.09.2021
16:00
KS Biecz
2:2
Helena Nowy Sącz
18.09.2021
16:30
LKS Uście Gorlickie
5:1
Biegoniczanka
18.09.2021
12:00
Wójtowa Lipinki
2:0
Sokół Stary Sącz
18.09.2021
16:30
Łosoś Łososina Dolna
1:3
Poprad Rytro
19.09.2021
13:00
LKS Zagórzany
2:0
LKS Kobylanka
19.09.2021
16:00
Zyndram Łącko
1:5
Barciczanka Barcice
19.09.2021
16:00
Hart Tęgoborze
0:1
Dunajec Nowy Sącz
19.09.2021
16:30

7. kolejka 25.09.2021

Sokół Stary Sącz
4:2
LKS Zagórzany
25.09.2021
16:00
Dunajec Nowy Sącz
2:0
LKS Uście Gorlickie
25.09.2021
16:00
Helena Nowy Sącz
0:1
Zyndram Łącko
25.09.2021
16:00
Barciczanka Barcice
4:3
Łosoś Łososina Dolna
25.09.2021
16:00
Gród Podegrodzie
4:1
Wójtowa Lipinki
26.09.2021
15:00
Biegoniczanka
5:4
LKS Łużna
26.09.2021
11:00
Poprad Rytro
4:1
Hart Tęgoborze
26.09.2021
13:30
LKS Kobylanka
0:1
KS Biecz
26.09.2021
16:00

8. kolejka 02.10.2021

Barciczanka Barcice
4:0
Helena Nowy Sącz
02.10.2021
16:00
KS Biecz
1:1
Sokół Stary Sącz
02.10.2021
16:00
LKS Uście Gorlickie
3:1
Poprad Rytro
02.10.2021
12:00
LKS Łużna
1:2
Dunajec Nowy Sącz
03.10.2021
11:00
Łosoś Łososina Dolna
3:1
Hart Tęgoborze
03.10.2021
12:00
LKS Zagórzany
1:2
Gród Podegrodzie
03.10.2021
15:00
Zyndram Łącko
1:0
LKS Kobylanka
03.10.2021
15:00
Wójtowa Lipinki
2:7
Biegoniczanka
03.10.2021
16:00

9. kolejka 09.10.2021

Gród Podegrodzie
1:0
KS Biecz
09.10.2021
11:00
LKS Kobylanka
0:5
Barciczanka Barcice
09.10.2021
13:00
Helena Nowy Sącz
1:3
Łosoś Łososina Dolna
09.10.2021
16:00
Sokół Stary Sącz
0:0
Zyndram Łącko
09.10.2021
16:00
Hart Tęgoborze
3:1
LKS Uście Gorlickie
10.10.2021
14:30
Poprad Rytro
4:1
LKS Łużna
10.10.2021
15:00
Biegoniczanka
4:1
LKS Zagórzany
10.10.2021
11:00
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Wójtowa Lipinki
10.10.2021
16:00

10. kolejka 16.10.2021

KS Biecz
0:2
Biegoniczanka
16.10.2021
11:00
Barciczanka Barcice
5:1
Sokół Stary Sącz
16.10.2021
15:30
Helena Nowy Sącz
2:1
LKS Kobylanka
16.10.2021
15:30
LKS Łużna
1:2
Hart Tęgoborze
17.10.2021
14:00
Łosoś Łososina Dolna
1:2
LKS Uście Gorlickie
17.10.2021
14:00
LKS Zagórzany
0:3
Dunajec Nowy Sącz
17.10.2021
15:00
Zyndram Łącko
1:0
Gród Podegrodzie
17.10.2021
15:00
Wójtowa Lipinki
2:1
Poprad Rytro
17.10.2021
15:00

11. kolejka 23.10.2021

LKS Kobylanka
1:4
Łosoś Łososina Dolna
23.10.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
2:0
KS Biecz
23.10.2021
15:00
LKS Uście Gorlickie
3:1
LKS Łużna
23.10.2021
11:00
Sokół Stary Sącz
2:2
Helena Nowy Sącz
23.10.2021
15:00
Gród Podegrodzie
0:2
Barciczanka Barcice
24.10.2021
15:00
Hart Tęgoborze
1:0
Wójtowa Lipinki
24.10.2021
14:30
Poprad Rytro
2:1
LKS Zagórzany
24.10.2021
15:00
Biegoniczanka
1:0
Zyndram Łącko
24.10.2021
15:00

12. kolejka 30.10.2021

Barciczanka Barcice
5:0
Biegoniczanka
30.10.2021
15:00
KS Biecz
4:0
Poprad Rytro
30.10.2021
15:00
LKS Kobylanka
0:0
Sokół Stary Sącz
30.10.2021
15:00
Helena Nowy Sącz
1:4
Gród Podegrodzie
30.10.2021
15:00
Łosoś Łososina Dolna
4:1
LKS Łużna
31.10.2021
13:00
LKS Zagórzany
5:0
Hart Tęgoborze
31.10.2021
14:00
Zyndram Łącko
2:3
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2021
14:00
Wójtowa Lipinki
0:2
LKS Uście Gorlickie
31.10.2021
14:00

13. kolejka 06.11.2021

LKS Uście Gorlickie
3:1
LKS Zagórzany
06.11.2021
11:00
Barciczanka Barcice
2:0
Dunajec Nowy Sącz
06.11.2021
13:30
Gród Podegrodzie
2:0
LKS Kobylanka
06.11.2021
11:00
Sokół Stary Sącz
1:3
Łosoś Łososina Dolna
07.11.2021
11:00
LKS Łużna
5:2
Wójtowa Lipinki
07.11.2021
14:00
Poprad Rytro
3:1
Zyndram Łącko
07.11.2021
14:00
Biegoniczanka
3:0
Helena Nowy Sącz
07.11.2021
14:00
Hart Tęgoborze
1:1
KS Biecz
21.11.2021
13:00

14. kolejka 11.11.2021

Barciczanka Barcice
3:0
Poprad Rytro
11.11.2021
13:00
LKS Zagórzany
4:0
LKS Łużna
11.11.2021
13:00
Łosoś Łososina Dolna
1:6
Wójtowa Lipinki
11.11.2021
13:00
Sokół Stary Sącz
2:4
Gród Podegrodzie
11.11.2021
14:00
Zyndram Łącko
1:0
Hart Tęgoborze
11.11.2021
14:00
Helena Nowy Sącz
2:2
Dunajec Nowy Sącz
11.11.2021
14:00
KS Biecz
4:0
LKS Uście Gorlickie
11.11.2021
14:00
LKS Kobylanka
1:3
Biegoniczanka
11.11.2021
14:00

15. kolejka 13.11.2021

LKS Uście Gorlickie
3:1
Zyndram Łącko
13.11.2021
11:00
Poprad Rytro
1:3
Helena Nowy Sącz
13.11.2021
14:00
Dunajec Nowy Sącz
0:1
LKS Kobylanka
13.11.2021
13:00
LKS Łużna
0:3
KS Biecz
13.11.2021
14:00
Wójtowa Lipinki
1:1
LKS Zagórzany
13.11.2021
14:00
Gród Podegrodzie
2:1
Łosoś Łososina Dolna
13.11.2021
14:30
Hart Tęgoborze
1:4
Barciczanka Barcice
14.11.2021
11:00
Biegoniczanka
2:1
Sokół Stary Sącz
14.11.2021
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 13.11.2021

13.11.2021
11:00
LKS Uście Gorlickie
3:1
Zyndram Łącko
13.11.2021
14:00
Poprad Rytro
1:3
Helena Nowy Sącz
13.11.2021
13:00
Dunajec Nowy Sącz
0:1
LKS Kobylanka
13.11.2021
14:00
LKS Łużna
0:3
KS Biecz
13.11.2021
14:00
Wójtowa Lipinki
1:1
LKS Zagórzany
13.11.2021
14:30
Gród Podegrodzie
2:1
Łosoś Łososina Dolna
14.11.2021
11:00
Hart Tęgoborze
1:4
Barciczanka Barcice
14.11.2021
14:00
Biegoniczanka
2:1
Sokół Stary Sącz

15. kolejka 13.11.2021

13.11.2021
11:00
LKS Uście Gorlickie
3:1
Zyndram Łącko
13.11.2021
14:00
Poprad Rytro
1:3
Helena Nowy Sącz
13.11.2021
13:00
Dunajec Nowy Sącz
0:1
LKS Kobylanka
13.11.2021
14:00
LKS Łużna
0:3
KS Biecz
13.11.2021
14:00
Wójtowa Lipinki
1:1
LKS Zagórzany
13.11.2021
14:30
Gród Podegrodzie
2:1
Łosoś Łososina Dolna
14.11.2021
11:00
Hart Tęgoborze
1:4
Barciczanka Barcice
14.11.2021
14:00
Biegoniczanka
2:1
Sokół Stary Sącz

Wiadomości ligowe


I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
5:2
GKS Futsal Tychy
22.01.2022
19:30
Unia Tarnów
2:3
AZS UMCS Lublin
23.01.2022
17:00
Heiro Rzeszów
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
23.01.2022
17:00
AZS UEK Kraków
6:2
FC Siemianowice Śląskie
23.01.2022
18:00
GSF Gliwice
3:5
BSF Bochnia
23.01.2022
15:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.01.2022
 
Respekt Myślenice
1:1
Rekord Bielsko Biała
23.01.2022
17:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Wanda Kraków
5:1
AZS UŚ Katowice
22.01.2022
 
Unia Opole
5:3
Plon Błotnica Strzelecka
23.01.2022
17:30
ROW Rybnik
2:3
ISD-AJD Częstochowa
23.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Tyniec Kraków
:
Iskra Tarnów
23.01.2022
10:00