facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 13.08.2021

LUKS Zalipie
1:5
Tuchovia Tuchów
14.08.2021
18:00
Rzepiennik Strzyżewski
1:1
Pogórze Pleśna
14.08.2021
18:00
Polan Żabno
1:5
LKS Ładna
14.08.2021
18:00
Wisła Szczucin
2:1
LKS Rzuchowa
14.08.2021
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
LUKS Skrzyszów
15.08.2021
17:00
Zorza Zaczarnie
1:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.08.2021
15:00
GLKS Gromnik
2:0
LKS Szynwałd
15.08.2021
13:00
LKS Nowa Jastrząbka
4:0
Olimpia Wojnicz
15.08.2021
14:00

2. kolejka 21.08.2021

LKS Szynwałd
1:2
Polan Żabno
21.08.2021
17:00
LKS Ładna
4:5
LUKS Zalipie
21.08.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
3:0
Zorza Zaczarnie
21.08.2021
17:30
Olimpia Wojnicz
0:10
GLKS Gromnik
21.08.2021
14:00
Tuchovia Tuchów
2:1
Wisła Szczucin
21.08.2021
17:45
Unia II Tarnów
2:2
Rzepiennik Strzyżewski
22.08.2021
11:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:0
LKS Nowa Jastrząbka
22.08.2021
17:30
Pogórze Pleśna
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
22.08.2021
17:30

3. kolejka 25.08.2021

Zorza Zaczarnie
0:2
Pogórze Pleśna
25.08.2021
17:30
Polan Żabno
6:0
Olimpia Wojnicz
25.08.2021
17:30
LKS Nowa Jastrząbka
2:1
LUKS Skrzyszów
25.08.2021
17:30
GLKS Gromnik
3:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
25.08.2021
17:30
LUKS Zalipie
0:1
LKS Szynwałd
25.08.2021
17:30
Wisła Szczucin
6:0
LKS Ładna
25.08.2021
17:30
LKS Rzuchowa
4:0
Tuchovia Tuchów
25.08.2021
17:30
Dunajec Zbylitowska Góra
0:7
Unia II Tarnów
25.08.2021
17:30

4. kolejka 28.08.2021

LKS Szynwałd
1:1
Wisła Szczucin
28.08.2021
17:00
Rzepiennik Strzyżewski
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
28.08.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
0:2
GLKS Gromnik
28.08.2021
13:15
LKS Nowa Jastrząbka
2:3
Pogórze Pleśna
28.08.2021
17:30
Olimpia Wojnicz
1:4
LUKS Zalipie
29.08.2021
17:30
Unia II Tarnów
7:0
Zorza Zaczarnie
29.08.2021
17:00
LKS Ładna
5:1
LKS Rzuchowa
29.08.2021
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:2
Polan Żabno
29.08.2021
17:30

5. kolejka 04.09.2021

Wisła Szczucin
4:1
Olimpia Wojnicz
04.09.2021
17:00
Zorza Zaczarnie
5:1
Rzepiennik Strzyżewski
04.09.2021
17:00
LKS Rzuchowa
1:3
LKS Szynwałd
04.09.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
2:2
LKS Ładna
04.09.2021
17:00
Polan Żabno
3:0
LUKS Skrzyszów
04.09.2021
17:00
LKS Nowa Jastrząbka
2:3
Unia II Tarnów
05.09.2021
17:00
GLKS Gromnik
5:1
Pogórze Pleśna
05.09.2021
13:00
LUKS Zalipie
1:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
05.09.2021
17:00

6. kolejka 07.09.2021

LKS Szynwałd
0:2
Tuchovia Tuchów
08.09.2021
17:00
LUKS Skrzyszów
2:2
LUKS Zalipie
08.09.2021
17:00
Rzepiennik Strzyżewski
2:7
LKS Nowa Jastrząbka
08.09.2021
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:2
Wisła Szczucin
08.09.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
3:5
LKS Rzuchowa
08.09.2021
17:00
GLKS Gromnik
1:0
Unia II Tarnów
08.09.2021
17:00
Pogórze Pleśna
2:0
Polan Żabno
08.09.2021
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
Zorza Zaczarnie
08.09.2021
17:00

7. kolejka 11.09.2021

Wisła Szczucin
0:0
LUKS Skrzyszów
11.09.2021
17:00
Polan Żabno
1:6
Unia II Tarnów
11.09.2021
17:00
LKS Rzuchowa
2:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
11.09.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
2:1
Olimpia Wojnicz
11.09.2021
17:00
LKS Nowa Jastrząbka
3:1
Dunajec Zbylitowska Góra
11.09.2021
17:00
GLKS Gromnik
2:1
Rzepiennik Strzyżewski
12.09.2021
14:00
LUKS Zalipie
2:1
Pogórze Pleśna
12.09.2021
17:00
LKS Ładna
0:4
LKS Szynwałd
12.09.2021
17:00

8. kolejka 18.09.2021

LUKS Skrzyszów
2:3
LKS Rzuchowa
17.09.2021
16:30
Wisła Szczucin
4:3
Pogórze Pleśna
18.09.2021
16:30
Olimpia Wojnicz
3:9
LKS Ładna
18.09.2021
16:30
Rzepiennik Strzyżewski
1:5
Polan Żabno
18.09.2021
16:30
Unia II Tarnów
10:0
LUKS Zalipie
19.09.2021
11:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:5
GLKS Gromnik
19.09.2021
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:5
Tuchovia Tuchów
19.09.2021
16:00
Zorza Zaczarnie
0:1
LKS Nowa Jastrząbka
29.09.2021
16:00

9. kolejka 22.09.2021

Polan Żabno
1:2
Dunajec Zbylitowska Góra
22.09.2021
16:00
LKS Szynwałd
3:0
Olimpia Wojnicz
22.09.2021
16:00
LKS Ładna
2:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.09.2021
16:00
GLKS Gromnik
5:0
Zorza Zaczarnie
22.09.2021
16:00
LKS Rzuchowa
3:5
Pogórze Pleśna
22.09.2021
16:00
LUKS Zalipie
5:1
Rzepiennik Strzyżewski
22.09.2021
16:00
Tuchovia Tuchów
5:0
LUKS Skrzyszów
22.09.2021
16:00
Wisła Szczucin
1:1
Unia II Tarnów
11.11.2021
10:30

10. kolejka 25.09.2021

LUKS Skrzyszów
3:2
LKS Ładna
25.09.2021
16:00
Tuchovia Tuchów
2:0
Pogórze Pleśna
25.09.2021
16:00
Zorza Zaczarnie
0:3
Polan Żabno
25.09.2021
16:00
LKS Nowa Jastrząbka
1:4
GLKS Gromnik
25.09.2021
16:00
Unia II Tarnów
6:1
LKS Rzuchowa
26.09.2021
11:00
Rzepiennik Strzyżewski
2:2
Wisła Szczucin
26.09.2021
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:4
LKS Szynwałd
26.09.2021
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
4:1
LUKS Zalipie
26.09.2021
16:00

11. kolejka 02.10.2021

LKS Rzuchowa
3:2
Rzepiennik Strzyżewski
02.10.2021
16:00
Polan Żabno
2:0
LKS Nowa Jastrząbka
02.10.2021
16:00
LKS Szynwałd
3:1
LUKS Skrzyszów
02.10.2021
16:00
Tuchovia Tuchów
5:1
Unia II Tarnów
02.10.2021
16:00
Olimpia Wojnicz
1:8
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.10.2021
16:00
Wisła Szczucin
2:5
Dunajec Zbylitowska Góra
03.10.2021
14:00
LKS Ładna
2:1
Pogórze Pleśna
03.10.2021
15:30
LUKS Zalipie
2:1
Zorza Zaczarnie
03.10.2021
16:00

12. kolejka 09.10.2021

Pogórze Pleśna
0:4
LKS Szynwałd
09.10.2021
15:30
LUKS Skrzyszów
10:0
Olimpia Wojnicz
09.10.2021
15:30
LKS Nowa Jastrząbka
2:0
LUKS Zalipie
09.10.2021
15:30
Zorza Zaczarnie
1:3
Wisła Szczucin
10.10.2021
13:00
Unia II Tarnów
3:5
LKS Ładna
10.10.2021
11:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:2
LKS Rzuchowa
10.10.2021
14:00
GLKS Gromnik
2:3
Polan Żabno
10.10.2021
14:00
Rzepiennik Strzyżewski
3:5
Tuchovia Tuchów
10.10.2021
15:30

13. kolejka 16.10.2021

Tuchovia Tuchów
3:1
Dunajec Zbylitowska Góra
16.10.2021
15:00
Wisła Szczucin
2:2
LKS Nowa Jastrząbka
16.10.2021
13:00
LKS Szynwałd
5:1
Unia II Tarnów
16.10.2021
15:30
Olimpia Wojnicz
1:3
Pogórze Pleśna
16.10.2021
15:30
LKS Rzuchowa
3:0
Zorza Zaczarnie
17.10.2021
15:30
LKS Ładna
4:1
Rzepiennik Strzyżewski
17.10.2021
15:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:4
LUKS Skrzyszów
17.10.2021
15:30
LUKS Zalipie
0:1
GLKS Gromnik
17.10.2021
15:30

14. kolejka 23.10.2021

Zorza Zaczarnie
0:3
Tuchovia Tuchów
23.10.2021
14:30
Polan Żabno
0:2
LUKS Zalipie
23.10.2021
15:00
LKS Nowa Jastrząbka
3:0
LKS Rzuchowa
23.10.2021
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
Pogórze Pleśna
23.10.2021
15:00
Unia II Tarnów
5:0
Olimpia Wojnicz
24.10.2021
11:00
GLKS Gromnik
5:1
Wisła Szczucin
24.10.2021
14:00
Rzepiennik Strzyżewski
2:3
LKS Szynwałd
24.10.2021
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:2
LKS Ładna
24.10.2021
15:00

15. kolejka 30.10.2021

Tuchovia Tuchów
2:0
LKS Nowa Jastrząbka
30.10.2021
14:00
LKS Szynwałd
6:1
Dunajec Zbylitowska Góra
30.10.2021
13:00
LKS Rzuchowa
0:4
GLKS Gromnik
30.10.2021
14:00
LUKS Skrzyszów
2:0
Pogórze Pleśna
30.10.2021
14:00
Olimpia Wojnicz
2:0
Rzepiennik Strzyżewski
30.10.2021
14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Unia II Tarnów
30.10.2021
13:00
LKS Ładna
2:0
Zorza Zaczarnie
31.10.2021
13:00
Wisła Szczucin
2:4
Polan Żabno
21.11.2021
12:00

16. kolejka 06.11.2021

Polan Żabno
1:2
LKS Rzuchowa
06.11.2021
13:30
Zorza Zaczarnie
1:0
LKS Szynwałd
06.11.2021
13:00
LKS Nowa Jastrząbka
3:1
LKS Ładna
06.11.2021
13:00
LUKS Zalipie
1:5
Wisła Szczucin
06.11.2021
13:00
Unia II Tarnów
1:4
LUKS Skrzyszów
07.11.2021
11:00
GLKS Gromnik
2:1
Tuchovia Tuchów
07.11.2021
13:00
Rzepiennik Strzyżewski
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
07.11.2021
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
5:0
Olimpia Wojnicz
07.11.2021
13:00

17. kolejka 13.11.2021

LUKS Skrzyszów
0:2
Rzepiennik Strzyżewski
11.11.2021
13:00
Tuchovia Tuchów
3:3
Polan Żabno
13.11.2021
13:00
LKS Szynwałd
3:1
LKS Nowa Jastrząbka
13.11.2021
13:00
LKS Rzuchowa
9:0
LUKS Zalipie
13.11.2021
13:00
Olimpia Wojnicz
0:3
Zorza Zaczarnie
13.11.2021
13:00
Unia II Tarnów
0:2
Pogórze Pleśna
14.11.2021
11:00
LKS Ładna
6:3
GLKS Gromnik
14.11.2021
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:2
Dunajec Zbylitowska Góra
14.11.2021
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

17. kolejka 13.11.2021

11.11.2021
13:00
LUKS Skrzyszów
0:2
Rzepiennik Strzyżewski
13.11.2021
13:00
Tuchovia Tuchów
3:3
Polan Żabno
13.11.2021
13:00
LKS Szynwałd
3:1
LKS Nowa Jastrząbka
13.11.2021
13:00
LKS Rzuchowa
9:0
LUKS Zalipie
13.11.2021
13:00
Olimpia Wojnicz
0:3
Zorza Zaczarnie
14.11.2021
11:00
Unia II Tarnów
0:2
Pogórze Pleśna
14.11.2021
13:00
LKS Ładna
6:3
GLKS Gromnik
14.11.2021
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:2
Dunajec Zbylitowska Góra

17. kolejka 13.11.2021

11.11.2021
13:00
LUKS Skrzyszów
0:2
Rzepiennik Strzyżewski
13.11.2021
13:00
Tuchovia Tuchów
3:3
Polan Żabno
13.11.2021
13:00
LKS Szynwałd
3:1
LKS Nowa Jastrząbka
13.11.2021
13:00
LKS Rzuchowa
9:0
LUKS Zalipie
13.11.2021
13:00
Olimpia Wojnicz
0:3
Zorza Zaczarnie
14.11.2021
11:00
Unia II Tarnów
0:2
Pogórze Pleśna
14.11.2021
13:00
LKS Ładna
6:3
GLKS Gromnik
14.11.2021
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:2
Dunajec Zbylitowska Góra

Wiadomości ligowe