facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 13.11.2021

Rylovia Rylowa
4:0
Poręba Spytkowska
13.11.2021
13:00
Błyskawica Proszówki
0:0
Naprzód Sobolów
13.11.2021
13:00
Olimpia Bucze
0:3
Orzeł Dębno
13.11.2021
13:00
Sokół Borzęcin Górny
0:1
Strażak Mokrzyska
13.11.2021
13:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz
3:0
Jadowniczanka Jadowniki
14.11.2021
13:00
GKS Drwinia
1:1
Korona
14.11.2021
11:00
Sokół Maszkienice
7:0
Victoria Słomka
14.11.2021
13:00
Raba Książnice
3:0
Ceramika Muchówka
14.11.2021
13:30

2. kolejka 13.08.2021

Ceramika Muchówka
2:2
Poręba Spytkowska
13.08.2021
17:30
Strażak Mokrzyska
Szreniawa Nowy Wiśnicz
14.08.2021
11:00
Błyskawica Proszówki
2:1
Korona
14.08.2021
15:30
Victoria Słomka
1:3
Olimpia Bucze
14.08.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
0:8
GKS Drwinia
14.08.2021
17:00
Orzeł Dębno
0:1
Rylovia Rylowa
14.08.2021
17:00
Naprzód Sobolów
Sokół Maszkienice
15.08.2021
14:00
Raba Książnice
1:1
Sokół Borzęcin Górny
15.08.2021
17:30

3. kolejka 20.08.2021

Sokół Borzęcin Górny
2:1
Ceramika Muchówka
20.08.2021
17:30
Sokół Maszkienice
4:2
Korona
20.08.2021
17:30
Olimpia Bucze
4:1
Naprzód Sobolów
21.08.2021
14:00
GKS Drwinia
4:0
Strażak Mokrzyska
21.08.2021
14:00
Błyskawica Proszówki
6:1
Jadowniczanka Jadowniki
21.08.2021
15:30
Rylovia Rylowa
0:1
Victoria Słomka
21.08.2021
11:00
Poręba Spytkowska
4:4
Orzeł Dębno
21.08.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:1
Raba Książnice
22.08.2021
17:00

4. kolejka 28.08.2021

Raba Książnice
1:2
GKS Drwinia
28.08.2021
11:00
Olimpia Bucze
1:3
Korona
28.08.2021
16:00
Ceramika Muchówka
Orzeł Dębno
28.08.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
1:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
28.08.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
Sokół Maszkienice
28.08.2021
17:00
Strażak Mokrzyska
Błyskawica Proszówki
28.08.2021
17:00
Naprzód Sobolów
1:2
Rylovia Rylowa
29.08.2021
14:00
Victoria Słomka
2:2
Poręba Spytkowska
29.08.2021
16:00

5. kolejka 04.09.2021

Szreniawa Nowy Wiśnicz
4:1
Ceramika Muchówka
04.09.2021
17:00
Rylovia Rylowa
3:1
Korona
04.09.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
2:1
Raba Książnice
04.09.2021
15:30
Orzeł Dębno
2:2
Victoria Słomka
04.09.2021
17:00
Poręba Spytkowska
4:0
Naprzód Sobolów
04.09.2021
17:00
GKS Drwinia
1:1
Sokół Borzęcin Górny
04.09.2021
11:00
Olimpia Bucze
2:3
Jadowniczanka Jadowniki
04.09.2021
16:00
Sokół Maszkienice
Strażak Mokrzyska
05.09.2021
17:00

6. kolejka 11.09.2021

Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:3
GKS Drwinia
11.09.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
1:4
Błyskawica Proszówki
11.09.2021
11:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:8
Rylovia Rylowa
11.09.2021
16:30
Strażak Mokrzyska
5:2
Olimpia Bucze
11.09.2021
12:00
Ceramika Muchówka
1:3
Victoria Słomka
11.09.2021
16:30
Korona
1:0
Poręba Spytkowska
11.09.2021
17:00
Naprzód Sobolów
1:3
Orzeł Dębno
12.09.2021
14:00
Raba Książnice
Sokół Maszkienice
12.09.2021
16:30

7. kolejka 18.09.2021

Poręba Spytkowska
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
18.09.2021
16:30
Victoria Słomka
5:1
Naprzód Sobolów
18.09.2021
16:00
Błyskawica Proszówki
2:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
18.09.2021
15:30
GKS Drwinia
11:0
Ceramika Muchówka
18.09.2021
14:00
Sokół Maszkienice
2:1
Sokół Borzęcin Górny
19.09.2021
16:00
Rylovia Rylowa
7:3
Strażak Mokrzyska
19.09.2021
16:00
Orzeł Dębno
2:4
Korona
29.09.2021
16:00
Olimpia Bucze
2:0
Raba Książnice
29.09.2021
16:00

8. kolejka 25.09.2021

Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:4
Sokół Maszkienice
25.09.2021
16:00
Sokół Borzęcin Górny
2:0
Olimpia Bucze
25.09.2021
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
0:4
Orzeł Dębno
25.09.2021
16:00
GKS Drwinia
1:1
Błyskawica Proszówki
25.09.2021
 
Strażak Mokrzyska
1:2
Poręba Spytkowska
25.09.2021
11:00
Ceramika Muchówka
2:2
Naprzód Sobolów
25.09.2021
16:00
Victoria Słomka
1:1
Korona
25.09.2021
 
Raba Książnice
1:1
Rylovia Rylowa
25.09.2021
11:00

9. kolejka 02.10.2021

Rylovia Rylowa
2:1
Sokół Borzęcin Górny
02.10.2021
16:00
Olimpia Bucze
2:5
Szreniawa Nowy Wiśnicz
02.10.2021
16:00
Poręba Spytkowska
1:1
Raba Książnice
02.10.2021
16:00
Victoria Słomka
6:3
Jadowniczanka Jadowniki
02.10.2021
16:00
Orzeł Dębno
1:3
Strażak Mokrzyska
03.10.2021
15:00
Naprzód Sobolów
0:7
Korona
03.10.2021
14:00
Sokół Maszkienice
0:5
GKS Drwinia
03.10.2021
16:00
Błyskawica Proszówki
3:1
Ceramika Muchówka
12.10.2021
15:30

10. kolejka 09.10.2021

Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:2
Rylovia Rylowa
09.10.2021
15:30
Sokół Borzęcin Górny
1:4
Poręba Spytkowska
09.10.2021
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
0:5
Naprzód Sobolów
09.10.2021
15:00
Błyskawica Proszówki
3:0
Sokół Maszkienice
09.10.2021
15:30
Strażak Mokrzyska
3:3
Victoria Słomka
09.10.2021
11:00
Raba Książnice
5:3
Orzeł Dębno
09.10.2021
15:30
Ceramika Muchówka
0:3
Korona
09.10.2021
15:30
GKS Drwinia
2:0
Olimpia Bucze
09.10.2021
11:00

11. kolejka 16.10.2021

Sokół Maszkienice
3:1
Ceramika Muchówka
16.10.2021
15:00
Rylovia Rylowa
3:0
GKS Drwinia
16.10.2021
16:00
Orzeł Dębno
3:1
Sokół Borzęcin Górny
16.10.2021
15:00
Poręba Spytkowska
2:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
16.10.2021
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:5
Korona
16.10.2021
15:00
Naprzód Sobolów
5:2
Strażak Mokrzyska
17.10.2021
14:00
Victoria Słomka
0:6
Raba Książnice
17.10.2021
16:00
Olimpia Bucze
0:3
Błyskawica Proszówki
17.10.2021
14:00

12. kolejka 23.10.2021

Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:0
Orzeł Dębno
23.10.2021
15:00
Sokół Borzęcin Górny
2:2
Victoria Słomka
23.10.2021
15:00
Błyskawica Proszówki
3:1
Rylovia Rylowa
23.10.2021
15:00
Strażak Mokrzyska
1:2
Korona
23.10.2021
12:00
Ceramika Muchówka
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
23.10.2021
15:30
GKS Drwinia
4:1
Poręba Spytkowska
23.10.2021
 
Raba Książnice
3:3
Naprzód Sobolów
24.10.2021
15:00
Sokół Maszkienice
6:0
Olimpia Bucze
24.10.2021
15:00

13. kolejka 30.10.2021

Orzeł Dębno
1:1
GKS Drwinia
30.10.2021
 
Jadowniczanka Jadowniki
0:2
Strażak Mokrzyska
30.10.2021
15:00
Raba Książnice
3:3
Korona
30.10.2021
15:00
Poręba Spytkowska
2:3
Błyskawica Proszówki
30.10.2021
11:00
Olimpia Bucze
0:4
Ceramika Muchówka
31.10.2021
14:00
Naprzód Sobolów
3:0
Sokół Borzęcin Górny
31.10.2021
14:00
Victoria Słomka
1:2
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2021
14:00
Rylovia Rylowa
2:2
Sokół Maszkienice
31.10.2021
11:00

14. kolejka 06.11.2021

Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:2
Naprzód Sobolów
06.11.2021
13:00
Olimpia Bucze
0:2
Rylovia Rylowa
06.11.2021
14:00
Błyskawica Proszówki
2:1
Orzeł Dębno
06.11.2021
13:00
Sokół Borzęcin Górny
2:6
Korona
06.11.2021
14:00
Raba Książnice
1:0
Jadowniczanka Jadowniki
06.11.2021
14:00
Ceramika Muchówka
0:2
Strażak Mokrzyska
06.11.2021
14:00
GKS Drwinia
6:1
Victoria Słomka
06.11.2021
11:00
Sokół Maszkienice
2:0
Poręba Spytkowska
07.11.2021
14:00

15. kolejka 11.11.2021

Rylovia Rylowa
6:1
Ceramika Muchówka
11.11.2021
13:00
Sokół Maszkienice
3:0
Orzeł Dębno
11.11.2021
11:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:3
Sokół Borzęcin Górny
11.11.2021
13:30
Naprzód Sobolów
0:2
GKS Drwinia
11.11.2021
 
Strażak Mokrzyska
0:3
Raba Książnice
11.11.2021
13:30
Poręba Spytkowska
4:2
Olimpia Bucze
11.11.2021
13:30
Victoria Słomka
1:4
Błyskawica Proszówki
11.11.2021
13:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz
2:4
Korona
11.11.2021
13:00

16. kolejka 20.11.2021

Poręba Spytkowska
:
Rylovia Rylowa
20.11.2021
12:00
Strażak Mokrzyska
:
Sokół Borzęcin Górny
20.11.2021
13:00
Korona
:
GKS Drwinia
20.11.2021
13:00
Victoria Słomka
:
Sokół Maszkienice
20.11.2021
13:00
Ceramika Muchówka
:
Raba Książnice
20.11.2021
13:00
Naprzód Sobolów
:
Błyskawica Proszówki
21.11.2021
13:00
Orzeł Dębno
:
Olimpia Bucze
21.11.2021
13:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
21.11.2021
13:00

17. kolejka

Poręba Spytkowska
:
Ceramika Muchówka
 
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Strażak Mokrzyska
 
 
Korona
:
Błyskawica Proszówki
 
 
Olimpia Bucze
:
Victoria Słomka
 
 
GKS Drwinia
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
Rylovia Rylowa
:
Orzeł Dębno
 
 
Sokół Maszkienice
:
Naprzód Sobolów
 
 
Sokół Borzęcin Górny
:
Raba Książnice
 
 

18. kolejka

Ceramika Muchówka
:
Sokół Borzęcin Górny
 
 
Korona
:
Sokół Maszkienice
 
 
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Bucze
 
 
Strażak Mokrzyska
:
GKS Drwinia
 
 
Jadowniczanka Jadowniki
:
Błyskawica Proszówki
 
 
Victoria Słomka
:
Rylovia Rylowa
 
 
Orzeł Dębno
:
Poręba Spytkowska
 
 
Raba Książnice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
 
 

19. kolejka

GKS Drwinia
:
Raba Książnice
 
 
Korona
:
Olimpia Bucze
 
 
Orzeł Dębno
:
Ceramika Muchówka
 
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Sokół Borzęcin Górny
 
 
Sokół Maszkienice
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
Błyskawica Proszówki
:
Strażak Mokrzyska
 
 
Rylovia Rylowa
:
Naprzód Sobolów
 
 
Poręba Spytkowska
:
Victoria Słomka
 
 

20. kolejka

Ceramika Muchówka
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
 
 
Korona
:
Rylovia Rylowa
 
 
Raba Książnice
:
Błyskawica Proszówki
 
 
Victoria Słomka
:
Orzeł Dębno
 
 
Naprzód Sobolów
:
Poręba Spytkowska
 
 
Sokół Borzęcin Górny
:
GKS Drwinia
 
 
Jadowniczanka Jadowniki
:
Olimpia Bucze
 
 
Strażak Mokrzyska
:
Sokół Maszkienice
 
 

21. kolejka

GKS Drwinia
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
 
 
Błyskawica Proszówki
:
Sokół Borzęcin Górny
 
 
Rylovia Rylowa
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
Olimpia Bucze
:
Strażak Mokrzyska
 
 
Victoria Słomka
:
Ceramika Muchówka
 
 
Poręba Spytkowska
:
Korona
 
 
Orzeł Dębno
:
Naprzód Sobolów
 
 
Sokół Maszkienice
:
Raba Książnice
 
 

22. kolejka

Jadowniczanka Jadowniki
:
Poręba Spytkowska
 
 
Naprzód Sobolów
:
Victoria Słomka
 
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Błyskawica Proszówki
 
 
Ceramika Muchówka
:
GKS Drwinia
 
 
Korona
:
Orzeł Dębno
 
 
Raba Książnice
:
Olimpia Bucze
 
 
Sokół Borzęcin Górny
:
Sokół Maszkienice
 
 
Strażak Mokrzyska
:
Rylovia Rylowa
 
 

23. kolejka

Sokół Maszkienice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
 
 
Olimpia Bucze
:
Sokół Borzęcin Górny
 
 
Orzeł Dębno
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
Błyskawica Proszówki
:
GKS Drwinia
 
 
Poręba Spytkowska
:
Strażak Mokrzyska
 
 
Naprzód Sobolów
:
Ceramika Muchówka
 
 
Korona
:
Victoria Słomka
 
 
Rylovia Rylowa
:
Raba Książnice
 
 

24. kolejka

Sokół Borzęcin Górny
:
Rylovia Rylowa
 
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Olimpia Bucze
 
 
Ceramika Muchówka
:
Błyskawica Proszówki
 
 
Raba Książnice
:
Poręba Spytkowska
 
 
Jadowniczanka Jadowniki
:
Victoria Słomka
 
 
Strażak Mokrzyska
:
Orzeł Dębno
 
 
Korona
:
Naprzód Sobolów
 
 
GKS Drwinia
:
Sokół Maszkienice
 
 

25. kolejka

Rylovia Rylowa
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
 
 
Poręba Spytkowska
:
Sokół Borzęcin Górny
 
 
Naprzód Sobolów
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
Sokół Maszkienice
:
Błyskawica Proszówki
 
 
Victoria Słomka
:
Strażak Mokrzyska
 
 
Orzeł Dębno
:
Raba Książnice
 
 
Korona
:
Ceramika Muchówka
 
 
Olimpia Bucze
:
GKS Drwinia
 
 

26. kolejka

Ceramika Muchówka
:
Sokół Maszkienice
 
 
GKS Drwinia
:
Rylovia Rylowa
 
 
Sokół Borzęcin Górny
:
Orzeł Dębno
 
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Poręba Spytkowska
 
 
Korona
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
Strażak Mokrzyska
:
Naprzód Sobolów
 
 
Raba Książnice
:
Victoria Słomka
 
 
Błyskawica Proszówki
:
Olimpia Bucze
 
 

27. kolejka

Orzeł Dębno
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
 
 
Victoria Słomka
:
Sokół Borzęcin Górny
 
 
Rylovia Rylowa
:
Błyskawica Proszówki
 
 
Korona
:
Strażak Mokrzyska
 
 
Jadowniczanka Jadowniki
:
Ceramika Muchówka
 
 
Poręba Spytkowska
:
GKS Drwinia
 
 
Naprzód Sobolów
:
Raba Książnice
 
 
Olimpia Bucze
:
Sokół Maszkienice
 
 

28. kolejka

GKS Drwinia
:
Orzeł Dębno
 
 
Strażak Mokrzyska
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
Korona
:
Raba Książnice
 
 
Błyskawica Proszówki
:
Poręba Spytkowska
 
 
Ceramika Muchówka
:
Olimpia Bucze
 
 
Sokół Borzęcin Górny
:
Naprzód Sobolów
 
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Victoria Słomka
 
 
Sokół Maszkienice
:
Rylovia Rylowa
 
 

29. kolejka

Naprzód Sobolów
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
 
 
Rylovia Rylowa
:
Olimpia Bucze
 
 
Orzeł Dębno
:
Błyskawica Proszówki
 
 
Korona
:
Sokół Borzęcin Górny
 
 
Jadowniczanka Jadowniki
:
Raba Książnice
 
 
Strażak Mokrzyska
:
Ceramika Muchówka
 
 
Victoria Słomka
:
GKS Drwinia
 
 
Poręba Spytkowska
:
Sokół Maszkienice
 
 

30. kolejka

Ceramika Muchówka
:
Rylovia Rylowa
 
 
Orzeł Dębno
:
Sokół Maszkienice
 
 
Sokół Borzęcin Górny
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
GKS Drwinia
:
Naprzód Sobolów
 
 
Raba Książnice
:
Strażak Mokrzyska
 
 
Olimpia Bucze
:
Poręba Spytkowska
 
 
Błyskawica Proszówki
:
Victoria Słomka
 
 
Korona
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka

 
 
Ceramika Muchówka
:
Rylovia Rylowa
 
 
Orzeł Dębno
:
Sokół Maszkienice
 
 
Sokół Borzęcin Górny
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
GKS Drwinia
:
Naprzód Sobolów
 
 
Raba Książnice
:
Strażak Mokrzyska
 
 
Olimpia Bucze
:
Poręba Spytkowska
 
 
Błyskawica Proszówki
:
Victoria Słomka
 
 
Korona
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz

30. kolejka

 
 
Ceramika Muchówka
:
Rylovia Rylowa
 
 
Orzeł Dębno
:
Sokół Maszkienice
 
 
Sokół Borzęcin Górny
:
Jadowniczanka Jadowniki
 
 
GKS Drwinia
:
Naprzód Sobolów
 
 
Raba Książnice
:
Strażak Mokrzyska
 
 
Olimpia Bucze
:
Poręba Spytkowska
 
 
Błyskawica Proszówki
:
Victoria Słomka
 
 
Korona
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz

Wiadomości ligowe


I liga futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
11:1
GSF Gliwice
16.01.2022
17:00
GKS Futsal Tychy
7:4
Unia Tarnów
16.01.2022
16:00
AZS UMCS Lublin
8:4
Heiro Rzeszów
16.01.2022
19:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
7:5
Tarnovia Tarnów
16.01.2022
16:00
Rekord Bielsko Biała
5:3
AZS UJ Kraków
16.01.2022
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UŚ Katowice
0:2
Unia Opole
16.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Wawel Kraków
3:0
Tyniec Kraków
16.01.2022
14:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:9
Iskra Tarnów
16.01.2022