facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 14.08.2021

Karpaty Siepraw
Złomex Branice
14.08.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
2:4
Wróblowianka Wróblowice
14.08.2021
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Raba Dobczyce
14.08.2021
17:00
Orzeł Myślenice
LKS Śledziejowice
14.08.2021
11:00
Jordan Sum Zakliczyn
2:2
Puszcza II Niepołomice
14.08.2021
17:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
5:1
Wiarusy Igołomia
15.08.2021
16:00
Gdovia Gdów
Górnik Wieliczka
15.08.2021
16:00

2. kolejka 21.08.2021

Raba Dobczyce
Jordan Sum Zakliczyn
21.08.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
1:4
Złomex Branice
21.08.2021
18:00
Wróblowianka Wróblowice
3:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2021
16:00
LKS Śledziejowice
1:1
Karpaty Siepraw
21.08.2021
17:00
Górnik Wieliczka
2:0
Tempo Rzeszotary
21.08.2021
17:00
Puszcza II Niepołomice
Orzeł Myślenice
21.08.2021
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:0
Gdovia Gdów
08.09.2021
18:00

3. kolejka 28.08.2021

Jordan Sum Zakliczyn
4:5
Wróblowianka Wróblowice
25.08.2021
17:30
Karpaty Siepraw
3:0 v.o.
Puszcza II Niepołomice
28.08.2021
 
Tempo Rzeszotary
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
28.08.2021
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
Górnik Wieliczka
28.08.2021
11:00
Gdovia Gdów
Wiarusy Igołomia
28.08.2021
17:00
Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce
28.08.2021
17:00
Złomex Branice
2:1
LKS Śledziejowice
28.08.2021
17:30

4. kolejka 04.09.2021

Raba Dobczyce
Karpaty Siepraw
04.09.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
0:5
LKS Śledziejowice
04.09.2021
17:00
Górnik Wieliczka
2:3
Jordan Sum Zakliczyn
04.09.2021
16:00
Gdovia Gdów
Tempo Rzeszotary
04.09.2021
17:00
Wróblowianka Wróblowice
Orzeł Myślenice
04.09.2021
16:00
Puszcza II Niepołomice
0:6
Złomex Branice
04.09.2021
11:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
05.09.2021
16:00

5. kolejka 11.09.2021

Karpaty Siepraw
Wróblowianka Wróblowice
11.09.2021
16:30
Tempo Rzeszotary
1:2
Wiarusy Igołomia
11.09.2021
16:00
Orzeł Myślenice
3:1
Górnik Wieliczka
11.09.2021
16:30
LKS Śledziejowice
7:1
Puszcza II Niepołomice
11.09.2021
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
11.09.2021
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
5:0
Gdovia Gdów
11.09.2021
17:00
Złomex Branice
Raba Dobczyce
11.09.2021
17:00

6. kolejka 18.09.2021

Raba Dobczyce
3:3
LKS Śledziejowice
18.09.2021
11:00
Gdovia Gdów
0:1
Jordan Sum Zakliczyn
18.09.2021
17:00
Górnik Wieliczka
2:0
Karpaty Siepraw
18.09.2021
16:00
Wróblowianka Wróblowice
2:2
Złomex Branice
18.09.2021
14:00
Tempo Rzeszotary
1:7
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
18.09.2021
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Orzeł Myślenice
19.09.2021
16:00
Wiarusy Igołomia
1:4
Puszcza II Niepołomice
19.09.2021
15:30

7. kolejka 25.09.2021

Karpaty Siepraw
Nadwiślanka Nowe Brzesko
25.09.2021
16:00
Orzeł Myślenice
2:2
Gdovia Gdów
25.09.2021
16:30
LKS Śledziejowice
4:1
Wróblowianka Wróblowice
25.09.2021
16:00
Puszcza II Niepołomice
3:1
Raba Dobczyce
26.09.2021
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:0
Tempo Rzeszotary
26.09.2021
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:0
Wiarusy Igołomia
26.09.2021
13:00
Złomex Branice
4:2
Górnik Wieliczka
26.09.2021
13:00

8. kolejka 02.10.2021

Wiarusy Igołomia
0:6
Raba Dobczyce
02.10.2021
16:00
Górnik Wieliczka
0:3
LKS Śledziejowice
02.10.2021
13:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Złomex Branice
02.10.2021
11:00
Tempo Rzeszotary
0:3
Orzeł Myślenice
02.10.2021
16:00
Gdovia Gdów
2:1
Karpaty Siepraw
02.10.2021
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:1
Jordan Sum Zakliczyn
02.10.2021
16:00
Wróblowianka Wróblowice
1:0
Puszcza II Niepołomice
02.10.2021
15:00

9. kolejka 09.10.2021

Raba Dobczyce
3:0
Wróblowianka Wróblowice
09.10.2021
15:00
Puszcza II Niepołomice
5:2
Górnik Wieliczka
09.10.2021
15:00
Orzeł Myślenice
0:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.10.2021
15:30
Złomex Branice
1:0
Gdovia Gdów
09.10.2021
14:00
LKS Śledziejowice
1:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.10.2021
15:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:0
Wiarusy Igołomia
10.10.2021
16:00
Karpaty Siepraw
Tempo Rzeszotary
10.10.2021
15:30

10. kolejka 16.10.2021

Tempo Rzeszotary
0:1
Złomex Branice
16.10.2021
16:00
Górnik Wieliczka
1:11
Raba Dobczyce
16.10.2021
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:0
Puszcza II Niepołomice
16.10.2021
11:00
Gdovia Gdów
1:2
LKS Śledziejowice
16.10.2021
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
5:2
Orzeł Myślenice
16.10.2021
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:2
Karpaty Siepraw
17.10.2021
11:00
Wiarusy Igołomia
2:0
Wróblowianka Wróblowice
17.10.2021
15:00

11. kolejka 23.10.2021

Raba Dobczyce
5:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.10.2021
15:00
Orzeł Myślenice
7:2
Wiarusy Igołomia
23.10.2021
15:00
Wróblowianka Wróblowice
4:3
Górnik Wieliczka
23.10.2021
15:00
Złomex Branice
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
23.10.2021
12:00
LKS Śledziejowice
3:0
Tempo Rzeszotary
23.10.2021
15:00
Puszcza II Niepołomice
4:1
Gdovia Gdów
24.10.2021
14:00
Karpaty Siepraw
Jordan Sum Zakliczyn
24.10.2021
15:00

12. kolejka 30.10.2021

Wiarusy Igołomia
3:0
Górnik Wieliczka
30.10.2021
11:00
Orzeł Myślenice
2:0
Karpaty Siepraw
30.10.2021
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:1
LKS Śledziejowice
30.10.2021
14:00
Tempo Rzeszotary
4:1
Puszcza II Niepołomice
30.10.2021
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2021
11:00
Gdovia Gdów
0:1
Raba Dobczyce
31.10.2021
14:00
Jordan Sum Zakliczyn
2:0
Złomex Branice
31.10.2021
14:00

13. kolejka 06.11.2021

Raba Dobczyce
0:0
Tempo Rzeszotary
06.11.2021
14:00
Karpaty Siepraw
Wiarusy Igołomia
06.11.2021
14:00
Górnik Wieliczka
3:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
06.11.2021
12:00
Puszcza II Niepołomice
0:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
06.11.2021
13:00
Wróblowianka Wróblowice
3:3
Gdovia Gdów
06.11.2021
14:00
Złomex Branice
4:1
Orzeł Myślenice
06.11.2021
13:00
LKS Śledziejowice
1:2
Jordan Sum Zakliczyn
06.11.2021
13:00

14. kolejka

Złomex Branice
:
Karpaty Siepraw
 
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Tempo Rzeszotary
 
 
Raba Dobczyce
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
 
 
LKS Śledziejowice
:
Orzeł Myślenice
 
 
Puszcza II Niepołomice
:
Jordan Sum Zakliczyn
 
 
Wiarusy Igołomia
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Górnik Wieliczka
:
Gdovia Gdów
 
 

15. kolejka

Jordan Sum Zakliczyn
:
Raba Dobczyce
 
 
Złomex Branice
:
Wiarusy Igołomia
 
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Wróblowianka Wróblowice
 
 
Karpaty Siepraw
:
LKS Śledziejowice
 
 
Tempo Rzeszotary
:
Górnik Wieliczka
 
 
Orzeł Myślenice
:
Puszcza II Niepołomice
 
 
Gdovia Gdów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 

16. kolejka

Wróblowianka Wróblowice
:
Jordan Sum Zakliczyn
 
 
Puszcza II Niepołomice
:
Karpaty Siepraw
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Tempo Rzeszotary
 
 
Górnik Wieliczka
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
 
 
Wiarusy Igołomia
:
Gdovia Gdów
 
 
Raba Dobczyce
:
Orzeł Myślenice
 
 
LKS Śledziejowice
:
Złomex Branice
 
 

17. kolejka

Karpaty Siepraw
:
Raba Dobczyce
 
 
LKS Śledziejowice
:
Wiarusy Igołomia
 
 
Jordan Sum Zakliczyn
:
Górnik Wieliczka
 
 
Tempo Rzeszotary
:
Gdovia Gdów
 
 
Orzeł Myślenice
:
Wróblowianka Wróblowice
 
 
Złomex Branice
:
Puszcza II Niepołomice
 
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 

18. kolejka

Wróblowianka Wróblowice
:
Karpaty Siepraw
 
 
Wiarusy Igołomia
:
Tempo Rzeszotary
 
 
Górnik Wieliczka
:
Orzeł Myślenice
 
 
Puszcza II Niepołomice
:
LKS Śledziejowice
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Jordan Sum Zakliczyn
 
 
Gdovia Gdów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
 
 
Raba Dobczyce
:
Złomex Branice
 
 

19. kolejka

LKS Śledziejowice
:
Raba Dobczyce
 
 
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
 
 
Karpaty Siepraw
:
Górnik Wieliczka
 
 
Złomex Branice
:
Wróblowianka Wróblowice
 
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Tempo Rzeszotary
 
 
Orzeł Myślenice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Puszcza II Niepołomice
:
Wiarusy Igołomia
 
 

20. kolejka

Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Karpaty Siepraw
 
 
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
 
 
Wróblowianka Wróblowice
:
LKS Śledziejowice
 
 
Raba Dobczyce
:
Puszcza II Niepołomice
 
 
Tempo Rzeszotary
:
Jordan Sum Zakliczyn
 
 
Wiarusy Igołomia
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
 
 
Górnik Wieliczka
:
Złomex Branice
 
 

21. kolejka

Raba Dobczyce
:
Wiarusy Igołomia
 
 
LKS Śledziejowice
:
Górnik Wieliczka
 
 
Złomex Branice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Orzeł Myślenice
:
Tempo Rzeszotary
 
 
Karpaty Siepraw
:
Gdovia Gdów
 
 
Jordan Sum Zakliczyn
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
 
 
Puszcza II Niepołomice
:
Wróblowianka Wróblowice
 
 

22. kolejka

Wróblowianka Wróblowice
:
Raba Dobczyce
 
 
Górnik Wieliczka
:
Puszcza II Niepołomice
 
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Orzeł Myślenice
 
 
Gdovia Gdów
:
Złomex Branice
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
LKS Śledziejowice
 
 
Wiarusy Igołomia
:
Jordan Sum Zakliczyn
 
 
Tempo Rzeszotary
:
Karpaty Siepraw
 
 

23. kolejka

Złomex Branice
:
Tempo Rzeszotary
 
 
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
 
 
Puszcza II Niepołomice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
LKS Śledziejowice
:
Gdovia Gdów
 
 
Orzeł Myślenice
:
Jordan Sum Zakliczyn
 
 
Karpaty Siepraw
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
 
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Wiarusy Igołomia
 
 

24. kolejka

Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Raba Dobczyce
 
 
Wiarusy Igołomia
:
Orzeł Myślenice
 
 
Górnik Wieliczka
:
Wróblowianka Wróblowice
 
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Złomex Branice
 
 
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
 
 
Gdovia Gdów
:
Puszcza II Niepołomice
 
 
Jordan Sum Zakliczyn
:
Karpaty Siepraw
 
 

25. kolejka

Górnik Wieliczka
:
Wiarusy Igołomia
 
 
Karpaty Siepraw
:
Orzeł Myślenice
 
 
LKS Śledziejowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
 
 
Puszcza II Niepołomice
:
Tempo Rzeszotary
 
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
 
 
Raba Dobczyce
:
Gdovia Gdów
 
 
Złomex Branice
:
Jordan Sum Zakliczyn
 
 

26. kolejka

Tempo Rzeszotary
:
Raba Dobczyce
 
 
Wiarusy Igołomia
:
Karpaty Siepraw
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Górnik Wieliczka
 
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Puszcza II Niepołomice
 
 
Gdovia Gdów
:
Wróblowianka Wróblowice
 
 
Orzeł Myślenice
:
Złomex Branice
 
 
Jordan Sum Zakliczyn
:
LKS Śledziejowice
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka

 
 
Tempo Rzeszotary
:
Raba Dobczyce
 
 
Wiarusy Igołomia
:
Karpaty Siepraw
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Górnik Wieliczka
 
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Puszcza II Niepołomice
 
 
Gdovia Gdów
:
Wróblowianka Wróblowice
 
 
Orzeł Myślenice
:
Złomex Branice
 
 
Jordan Sum Zakliczyn
:
LKS Śledziejowice

26. kolejka

 
 
Tempo Rzeszotary
:
Raba Dobczyce
 
 
Wiarusy Igołomia
:
Karpaty Siepraw
 
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Górnik Wieliczka
 
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Puszcza II Niepołomice
 
 
Gdovia Gdów
:
Wróblowianka Wróblowice
 
 
Orzeł Myślenice
:
Złomex Branice
 
 
Jordan Sum Zakliczyn
:
LKS Śledziejowice

Wiadomości ligowe


I liga futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
11:1
GSF Gliwice
16.01.2022
17:00
GKS Futsal Tychy
7:4
Unia Tarnów
16.01.2022
16:00
AZS UMCS Lublin
8:4
Heiro Rzeszów
16.01.2022
19:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
7:5
Tarnovia Tarnów
16.01.2022
16:00
Rekord Bielsko Biała
5:3
AZS UJ Kraków
16.01.2022
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UŚ Katowice
0:2
Unia Opole
16.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Wawel Kraków
3:0
Tyniec Kraków
16.01.2022
14:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:9
Iskra Tarnów
16.01.2022