facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 14.08.2021

Promień Przeginia
KS PKM Olkusz
14.08.2021
17:00
Błękitni Modlnica
Proszowianka Proszowice
14.08.2021
17:00
Przebój Wolbrom
Przemsza Klucze
14.08.2021
11:00
Bolesław Bukowno
2:1
LOT Balice
14.08.2021
16:00
Piliczanka Pilica
LKS Niedźwiedź
15.08.2021
17:00
Spójnia Osiek
4:3
Zieleńczanka Zielonki
15.08.2021
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
Orzeł Bębło
15.08.2021
17:00

2. kolejka 21.08.2021

LOT Balice
4:0
Promień Przeginia
21.08.2021
17:30
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Bolesław Bukowno
21.08.2021
11:00
Przemsza Klucze
1:3
Spójnia Osiek
21.08.2021
15:00
LKS Niedźwiedź
Błękitni Modlnica
21.08.2021
17:00
Przebój Wolbrom
0:1
Proszowianka Proszowice
21.08.2021
17:00
Orzeł Bębło
KS PKM Olkusz
22.08.2021
18:00
Jastrzębiec Książ Wielki
Piliczanka Pilica
22.08.2021
17:00

3. kolejka 28.08.2021

Promień Przeginia
Zieleńczanka Zielonki
28.08.2021
11:00
Błękitni Modlnica
Jastrzębiec Książ Wielki
28.08.2021
11:00
Przebój Wolbrom
3:2
LKS Niedźwiedź
28.08.2021
11:00
Przemsza Klucze
Bolesław Bukowno
28.08.2021
11:00
KS PKM Olkusz
LOT Balice
28.08.2021
11:00
Piliczanka Pilica
Orzeł Bębło
29.08.2021
17:00
Spójnia Osiek
3:1
Proszowianka Proszowice
29.08.2021
17:00

4. kolejka 04.09.2021

Bolesław Bukowno
0:0
Proszowianka Proszowice
04.09.2021
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Promień Przeginia
04.09.2021
17:00
KS PKM Olkusz
Zieleńczanka Zielonki
04.09.2021
17:00
Orzeł Bębło
LOT Balice
04.09.2021
17:00
LKS Niedźwiedź
Spójnia Osiek
05.09.2021
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
Przebój Wolbrom
05.09.2021
14:00
Piliczanka Pilica
Błękitni Modlnica
05.09.2021
17:00

5. kolejka 11.09.2021

Błękitni Modlnica
Orzeł Bębło
11.09.2021
11:00
Spójnia Osiek
2:0
Jastrzębiec Książ Wielki
11.09.2021
16:30
Bolesław Bukowno
6:1
LKS Niedźwiedź
11.09.2021
16:00
Przebój Wolbrom
1:1
Piliczanka Pilica
11.09.2021
16:00
KS PKM Olkusz
Przemsza Klucze
12.09.2021
16:00
LOT Balice
Zieleńczanka Zielonki
12.09.2021
16:00
Promień Przeginia
Proszowianka Proszowice
12.09.2021
11:00

6. kolejka 18.09.2021

LKS Niedźwiedź
1:3
Promień Przeginia
18.09.2021
16:30
Błękitni Modlnica
Przebój Wolbrom
18.09.2021
17:00
Piliczanka Pilica
2:2
Spójnia Osiek
18.09.2021
16:00
Przemsza Klucze
3:0
LOT Balice
18.09.2021
11:00
Proszowianka Proszowice
1:3
KS PKM Olkusz
18.09.2021
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
0:5
Bolesław Bukowno
19.09.2021
16:00
Orzeł Bębło
2:1
Zieleńczanka Zielonki
19.09.2021
16:30

7. kolejka 25.09.2021

Promień Przeginia
2:4
Jastrzębiec Książ Wielki
25.09.2021
16:00
Zieleńczanka Zielonki
1:4
Przemsza Klucze
25.09.2021
16:00
Spójnia Osiek
Błękitni Modlnica
25.09.2021
14:00
Bolesław Bukowno
2:1
Piliczanka Pilica
25.09.2021
16:00
Przebój Wolbrom
3:0
Orzeł Bębło
25.09.2021
16:00
KS PKM Olkusz
LKS Niedźwiedź
25.09.2021
11:00
LOT Balice
Proszowianka Proszowice
26.09.2021
16:00

8. kolejka 02.10.2021

LKS Niedźwiedź
LOT Balice
02.10.2021
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
3:2
KS PKM Olkusz
02.10.2021
14:00
Przebój Wolbrom
0:1
Spójnia Osiek
02.10.2021
16:00
Orzeł Bębło
Przemsza Klucze
03.10.2021
13:00
Błękitni Modlnica
Bolesław Bukowno
03.10.2021
16:00
Piliczanka Pilica
3:1
Promień Przeginia
03.10.2021
16:00
Zieleńczanka Zielonki
1:3
Proszowianka Proszowice
03.10.2021
16:00

9. kolejka 09.10.2021

Promień Przeginia
Błękitni Modlnica
09.10.2021
15:30
Przemsza Klucze
3:0
Proszowianka Proszowice
09.10.2021
11:00
Zieleńczanka Zielonki
LKS Niedźwiedź
09.10.2021
16:00
Spójnia Osiek
7:0
Orzeł Bębło
09.10.2021
15:30
KS PKM Olkusz
3:0
Piliczanka Pilica
09.10.2021
17:00
Bolesław Bukowno
0:1
Przebój Wolbrom
09.10.2021
16:00
LOT Balice
Jastrzębiec Książ Wielki
09.10.2021
16:00

10. kolejka 16.10.2021

LKS Niedźwiedź
0:2
Przemsza Klucze
16.10.2021
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
1:5
Zieleńczanka Zielonki
16.10.2021
15:00
Orzeł Bębło
2:4
Proszowianka Proszowice
16.10.2021
15:00
Błękitni Modlnica
KS PKM Olkusz
16.10.2021
16:00
Piliczanka Pilica
2:0
LOT Balice
16.10.2021
15:00
Spójnia Osiek
3:1
Bolesław Bukowno
16.10.2021
15:00
Przebój Wolbrom
5:1
Promień Przeginia
16.10.2021
15:00

11. kolejka 23.10.2021

Promień Przeginia
2:3
Spójnia Osiek
23.10.2021
15:00
Zieleńczanka Zielonki
0:1
Piliczanka Pilica
23.10.2021
15:00
Przemsza Klucze
3:2
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
11:00
KS PKM Olkusz
2:1
Przebój Wolbrom
23.10.2021
19:00
LOT Balice
Błękitni Modlnica
23.10.2021
15:00
Bolesław Bukowno
1:0
Orzeł Bębło
23.10.2021
15:00
LKS Niedźwiedź
0:2
Proszowianka Proszowice
23.10.2021
11:00

12. kolejka 30.10.2021

Bolesław Bukowno
2:5
Promień Przeginia
30.10.2021
11:00
Błękitni Modlnica
Zieleńczanka Zielonki
30.10.2021
15:00
Spójnia Osiek
1:2
KS PKM Olkusz
30.10.2021
15:00
Przebój Wolbrom
3:1
LOT Balice
30.10.2021
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
Proszowianka Proszowice
31.10.2021
14:00
Orzeł Bębło
3:1
LKS Niedźwiedź
31.10.2021
14:00
Piliczanka Pilica
2:2
Przemsza Klucze
31.10.2021
11:00

13. kolejka 06.11.2021

Promień Przeginia
2:3
Orzeł Bębło
06.11.2021
14:00
LKS Niedźwiedź
2:4
Jastrzębiec Książ Wielki
06.11.2021
14:00
Zieleńczanka Zielonki
2:0
Przebój Wolbrom
06.11.2021
11:00
Przemsza Klucze
Błękitni Modlnica
06.11.2021
14:00
KS PKM Olkusz
5:1
Bolesław Bukowno
06.11.2021
19:00
LOT Balice
1:3
Spójnia Osiek
06.11.2021
14:00
Piliczanka Pilica
5:0
Proszowianka Proszowice
07.11.2021
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 06.11.2021

06.11.2021
14:00
Promień Przeginia
2:3
Orzeł Bębło
06.11.2021
14:00
LKS Niedźwiedź
2:4
Jastrzębiec Książ Wielki
06.11.2021
11:00
Zieleńczanka Zielonki
2:0
Przebój Wolbrom
06.11.2021
14:00
Przemsza Klucze
Błękitni Modlnica
06.11.2021
19:00
KS PKM Olkusz
5:1
Bolesław Bukowno
06.11.2021
14:00
LOT Balice
1:3
Spójnia Osiek
07.11.2021
13:00
Piliczanka Pilica
5:0
Proszowianka Proszowice

13. kolejka 06.11.2021

06.11.2021
14:00
Promień Przeginia
2:3
Orzeł Bębło
06.11.2021
14:00
LKS Niedźwiedź
2:4
Jastrzębiec Książ Wielki
06.11.2021
11:00
Zieleńczanka Zielonki
2:0
Przebój Wolbrom
06.11.2021
14:00
Przemsza Klucze
Błękitni Modlnica
06.11.2021
19:00
KS PKM Olkusz
5:1
Bolesław Bukowno
06.11.2021
14:00
LOT Balice
1:3
Spójnia Osiek
07.11.2021
13:00
Piliczanka Pilica
5:0
Proszowianka Proszowice

Wiadomości ligowe


I liga futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
11:1
GSF Gliwice
16.01.2022
17:00
GKS Futsal Tychy
7:4
Unia Tarnów
16.01.2022
16:00
AZS UMCS Lublin
8:4
Heiro Rzeszów
16.01.2022
19:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
7:5
Tarnovia Tarnów
16.01.2022
16:00
Rekord Bielsko Biała
5:3
AZS UJ Kraków
16.01.2022
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UŚ Katowice
0:2
Unia Opole
16.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Wawel Kraków
3:0
Tyniec Kraków
16.01.2022
14:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:9
Iskra Tarnów
16.01.2022