facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - mistrzowska

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
BARAŻE O AWANS DO III LIGI:
26.06.2021: Wiślanie Jaśkowice - Unia Tarnów 2:1
29.06.2021: Unia Tarnów - Wiślanie Jaśkowice 4:0
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 22.05.2021

MKS Trzebinia
4:2
Sokół Kocmyrzów
22.05.2021
11:00
Orzeł Ryczów
3:2
Unia Oświęcim
22.05.2021
17:00
Dalin Myślenice
3:0
LKS Jawiszowice
22.05.2021
17:00
Beskid Andrychów
0:1
Pcimianka Pcim
22.05.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice pauzuje.

2. kolejka 26.05.2021

Dalin Myślenice
2:1
MKS Trzebinia
26.05.2021
18:00
Pcimianka Pcim
5:1
Sokół Kocmyrzów
26.05.2021
18:00
Wiślanie Jaśkowice
4:1
Orzeł Ryczów
26.05.2021
18:00
Beskid Andrychów
2:2
Unia Oświęcim
26.05.2021
18:00
LKS Jawiszowice pauzuje.

3. kolejka 29.05.2021

MKS Trzebinia
1:2
LKS Jawiszowice
29.05.2021
11:00
Sokół Kocmyrzów
1:2
Unia Oświęcim
29.05.2021
18:00
Wiślanie Jaśkowice
2:0
Beskid Andrychów
29.05.2021
11:00
Pcimianka Pcim
4:1
Dalin Myślenice
30.05.2021
18:00
Orzeł Ryczów pauzuje.

4. kolejka 03.06.2021

Sokół Kocmyrzów
0:1
Wiślanie Jaśkowice
02.06.2021
18:30
Orzeł Ryczów
2:0
Beskid Andrychów
02.06.2021
18:00
Unia Oświęcim
3:2
Dalin Myślenice
02.06.2021
18:00
Pcimianka Pcim
2:3
LKS Jawiszowice
03.06.2021
16:00
MKS Trzebinia pauzuje.

5. kolejka 05.06.2021

Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia
05.06.2021
14:00
LKS Jawiszowice
Unia Oświęcim
05.06.2021
17:00
Dalin Myślenice
1:3
Wiślanie Jaśkowice
05.06.2021
17:00
Sokół Kocmyrzów
Orzeł Ryczów
06.06.2021
11:00
Beskid Andrychów pauzuje.

6. kolejka 09.06.2021

Sokół Kocmyrzów
0:0
Beskid Andrychów
09.06.2021
18:00
Unia Oświęcim
0:0
MKS Trzebinia
09.06.2021
18:00
LKS Jawiszowice
5:3
Wiślanie Jaśkowice
09.06.2021
17:30
Dalin Myślenice
2:2
Orzeł Ryczów
09.06.2021
18:00
Pcimianka Pcim pauzuje.

7. kolejka 12.06.2021

MKS Trzebinia
2:4
Wiślanie Jaśkowice
12.06.2021
11:00
Unia Oświęcim
1:3
Pcimianka Pcim
12.06.2021
17:00
Beskid Andrychów
0:0
Dalin Myślenice
12.06.2021
11:00
LKS Jawiszowice
1:3
Orzeł Ryczów
12.06.2021
17:00
Sokół Kocmyrzów pauzuje.

8. kolejka 16.06.2021

Pcimianka Pcim
4:1
Wiślanie Jaśkowice
16.06.2021
18:00
MKS Trzebinia
1:3
Orzeł Ryczów
16.06.2021
18:00
Dalin Myślenice
3:0
Sokół Kocmyrzów
16.06.2021
18:00
LKS Jawiszowice
6:2
Beskid Andrychów
16.06.2021
17:30
Unia Oświęcim pauzuje.

9. kolejka 19.06.2021

Orzeł Ryczów
0:2
Pcimianka Pcim
19.06.2021
14:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Unia Oświęcim
19.06.2021
16:00
LKS Jawiszowice
6:6
Sokół Kocmyrzów
19.06.2021
11:00
MKS Trzebinia
0:1
Beskid Andrychów
19.06.2021
11:00
Dalin Myślenice pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 19.06.2021

19.06.2021
14:00
Orzeł Ryczów
0:2
Pcimianka Pcim
19.06.2021
16:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Unia Oświęcim
19.06.2021
11:00
LKS Jawiszowice
6:6
Sokół Kocmyrzów
19.06.2021
11:00
MKS Trzebinia
0:1
Beskid Andrychów
Dalin Myślenice pauzuje.

9. kolejka 19.06.2021

19.06.2021
14:00
Orzeł Ryczów
0:2
Pcimianka Pcim
19.06.2021
16:00
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Unia Oświęcim
19.06.2021
11:00
LKS Jawiszowice
6:6
Sokół Kocmyrzów
19.06.2021
11:00
MKS Trzebinia
0:1
Beskid Andrychów
Dalin Myślenice pauzuje.

Wiadomości ligowe


I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
5:2
GKS Futsal Tychy
22.01.2022
19:30
Unia Tarnów
2:3
AZS UMCS Lublin
23.01.2022
17:00
Heiro Rzeszów
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
23.01.2022
17:00
AZS UEK Kraków
6:2
FC Siemianowice Śląskie
23.01.2022
18:00
GSF Gliwice
3:5
BSF Bochnia
23.01.2022
15:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UJ Kraków
1:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
22.01.2022
 
Respekt Myślenice
1:1
Rekord Bielsko Biała
23.01.2022
17:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Wanda Kraków
5:1
AZS UŚ Katowice
22.01.2022
 
Unia Opole
5:3
Plon Błotnica Strzelecka
23.01.2022
17:30
ROW Rybnik
2:3
ISD-AJD Częstochowa
23.01.2022
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Tyniec Kraków
:
Iskra Tarnów
23.01.2022
10:00