facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 04.05.2021

Wisła Kraków
0:2
Tarnovia Tarnów
04.05.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
5:1
Podhale Nowy Targ
05.05.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Cracovia Kraków
05.05.2021
16:00
AS Progres Kraków
0:0
Limanovia Limanowa
05.05.2021
16:00

2. kolejka 19.05.2021

Dunajec Nowy Sącz
2:0
AS Progres Kraków
18.05.2021
16:00
Wisła Kraków
2:2
Cracovia Kraków
18.05.2021
15:00
Limanovia Limanowa
2:2
Sandecja Nowy Sącz
19.05.2021
 
Podhale Nowy Targ
1:0
Tarnovia Tarnów
20.05.2021
17:30

3. kolejka 02.06.2021

AS Progres Kraków
4:1
Podhale Nowy Targ
01.06.2021
18:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Cracovia Kraków
01.06.2021
17:00
Sandecja Nowy Sącz
0:4
Dunajec Nowy Sącz
02.06.2021
18:30
Wisła Kraków
1:2
Limanovia Limanowa
02.06.2021
12:00

4. kolejka 16.06.2021

Dunajec Nowy Sącz
3:1
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
3:1
Cracovia Kraków
16.06.2021
17:00
AS Progres Kraków
1:1
Sandecja Nowy Sącz
16.06.2021
18:00
Limanovia Limanowa
2:0
Tarnovia Tarnów
16.06.2021
16:00

5. kolejka 23.06.2021

Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

6. kolejka 24.04.2021

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Cracovia Kraków
24.04.2021
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Wisła Kraków
24.04.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
0:2
Limanovia Limanowa
24.04.2021
12:30
AS Progres Kraków
0:0
Tarnovia Tarnów
28.04.2021
17:30

7. kolejka 01.05.2021

Wisła Kraków
1:1
Podhale Nowy Targ
28.04.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Sandecja Nowy Sącz
01.05.2021
09:00
Cracovia Kraków
1:1
AS Progres Kraków
01.05.2021
10:00
Limanovia Limanowa
0:1
Dunajec Nowy Sącz
02.05.2021
10:00

8. kolejka 08.05.2021

Tarnovia Tarnów
3:0 v.o.
Wisła Kraków
08.05.2021
12:15
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Wisły, na boisku 0:0
Cracovia Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
09.05.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2021
14:00
Limanovia Limanowa
1:1
AS Progres Kraków
09.05.2021
10:00

9. kolejka 15.05.2021

Sandecja Nowy Sącz
2:1
Limanovia Limanowa
15.05.2021
10:00
Cracovia Kraków
1:0
Wisła Kraków
15.05.2021
 
Tarnovia Tarnów
1:1
Podhale Nowy Targ
15.05.2021
10:00
AS Progres Kraków
0:4
Dunajec Nowy Sącz
15.05.2021
14:00

10. kolejka 22.05.2021

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Sandecja Nowy Sącz
22.05.2021
10:00
Cracovia Kraków
1:1
Tarnovia Tarnów
22.05.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
1:3
AS Progres Kraków
22.05.2021
13:00
Limanovia Limanowa
5:0
Wisła Kraków
23.05.2021
10:00

11. kolejka 29.05.2021

Sandecja Nowy Sącz
2:0
AS Progres Kraków
29.05.2021
10:00
Wisła Kraków
2:3
Dunajec Nowy Sącz
29.05.2021
16:00
Cracovia Kraków
1:1
Podhale Nowy Targ
29.05.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Limanovia Limanowa
30.05.2021
17:00

12. kolejka 05.06.2021

Dunajec Nowy Sącz
0:1
Tarnovia Tarnów
05.06.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Sandecja Nowy Sącz
05.06.2021
13:00
AS Progres Kraków
3:0
Wisła Kraków
05.06.2021
 
Limanovia Limanowa
0:1
Cracovia Kraków
06.06.2021
10:00

13. kolejka 12.06.2021

Limanovia Limanowa
4:2
Podhale Nowy Targ
12.06.2021
13:45
Wisła Kraków
0:0
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
 
Tarnovia Tarnów
2:0
AS Progres Kraków
12.06.2021
10:00
Cracovia Kraków
1:5
Dunajec Nowy Sącz
12.06.2021
10:00

14. kolejka 20.06.2021

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Limanovia Limanowa
20.06.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
3:0
Wisła Kraków
20.06.2021
11:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Tarnovia Tarnów
20.06.2021
11:00
AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

5. kolejka 23.06.2021

23.06.2021
15:00
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ

4. kolejka 16.06.2021

11.04.2021
10:00
Dunajec Nowy Sącz
3:1
Wisła Kraków
16.06.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
3:1
Cracovia Kraków
16.06.2021
18:00
AS Progres Kraków
1:1
Sandecja Nowy Sącz
16.06.2021
16:00
Limanovia Limanowa
2:0
Tarnovia Tarnów

6. kolejka 24.04.2021

24.04.2021
10:00
Dunajec Nowy Sącz
2:1
Cracovia Kraków
24.04.2021
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Wisła Kraków
24.04.2021
12:30
Podhale Nowy Targ
0:2
Limanovia Limanowa
28.04.2021
17:30
AS Progres Kraków
0:0
Tarnovia Tarnów

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
:
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
:
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
:
Halniak Maków Podhalański
23.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
23.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
23.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
23.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
23.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
23.06.2021
18:00
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
23.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Niwa Nowa Wieś
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
23.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
24.06.2021
19:00
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
24.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
:
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
:
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
23.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
23.06.2021
18:30

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
6:1
Podhale Nowy Targ
21.06.2021
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
23.06.2021
18:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
23.06.2021
15:00
Unia Oświęcim
:
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
17:00
MOSiR Bochnia
:
Unia II Tarnów
23.06.2021
17:00
Hutnik Kraków
:
Chełmek
23.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AS Progres Kraków
2:0
Cracovia Kraków
21.06.2021
18:30
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
15:00
Cracovia Kraków
:
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
:
Kalwarianka
23.06.2021
11:00
Cracovia II Kraków
:
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
11:00
AP 21 Chrzanów
:
Okocimski Brzesko
23.06.2021
11:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny